Αποστολέας Θέμα: System of a down - Mesmerize (2005) New Album  (Αναγνώστηκε 24696 φορές)

0 μέλη και 1 επισκέπτης διαβάζουν αυτό το θέμα.

Αποσυνδεδεμένος RBnikos

  • Παλιός
  • ****
  • Μηνύματα: 324
  • Φύλο: Άντρας
  • we're becoming .... Hostile!!
    • Προφίλ
Απ: System of a down - Mesmerize (2005) New Album
« Απάντηση #25 στις: 19/07/05, 13:47 »
Serj Tankian-vocals
Daron m***kian-lead guitar
Shavo Odadjian-bass guitar
John Dolmayan-drums..

Αποσυνδεδεμένος ερεβος

  • Shadowking
  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 2354
  • Φύλο: Άντρας
  • ars longa vita brevis
    • Προφίλ
    • http://myspace.com/gorthaour
Απ: System of a down - Mesmerize (2005) New Album
« Απάντηση #26 στις: 19/07/05, 14:34 »
Μετα απο περαιτερω ακροαση  δε μου αρεσει καθολου....Αν και γενικοτερα δε μ' αρεσουν οι SoaD..Ιδιως ενα δυο κομματια που ακουω απο το ραδιο συνεχεια με εκνευριζουν αφανταστα...Εξακολουθω βεβαια να πιστευω οτι εχει ωραιες ιδεες μεσα, αλλα θα μπορουσαν να τις παντρεψουν ισως καλυτερα.
« Τελευταία τροποποίηση: 19/07/05, 14:40 από έρεβος »
Twitter @mcrosog

Αποσυνδεδεμένος Avril

  • Θαμώνας
  • ***
  • Μηνύματα: 185
  • Φύλο: Γυναίκα
  • Δεν ακουω avril lavigne!!!!!!! >:(
    • Προφίλ
Απ: System of a down - Mesmerize (2005) New Album
« Απάντηση #27 στις: 19/07/05, 21:43 »
Παράθεση
Serj Tankian-vocals
Daron m***kian-lead guitar
Shavo Odadjian-bass guitar
John Dolmayan-drums..
Ναι φιλε μου, λες να μην τα ξερω? Αλλα λεω τα κανονικα τους ονοματα, δε νομιζω να τελειωνουν εντελως τυχαια τα ονοματα ολονων σε -ian

Παράθεση
Μετα απο περαιτερω ακροαση  δε μου αρεσει καθολου....Αν και γενικοτερα δε μ' αρεσουν οι SoaD..Ιδιως ενα δυο κομματια που ακουω απο το ραδιο συνεχεια με εκνευριζουν αφανταστα...Εξακολουθω βεβαια να πιστευω οτι εχει ωραιες ιδεες μεσα, αλλα θα μπορουσαν να τις παντρεψουν ισως καλυτερα.
:o :oσιγουρα πλακα κανεις...... :o :o
« Τελευταία τροποποίηση: 19/07/05, 21:47 από Avril »
I don't advise a haircut, man. All hairdressers are in the employment of the government. Hair are your aerials. They pick up signals from the cosmos and transmit them directly into the brain. This is the reason bald-headed men are uptight.

Αποσυνδεδεμένος inthewoods

  • Παλιός
  • ****
  • Μηνύματα: 395
  • ελευθερία στην έκφραση, ζωή δίχως τάξεις
    • Προφίλ
Απ: System of a down - Mesmerize (2005) New Album
« Απάντηση #28 στις: 19/07/05, 22:22 »
Παράθεση
Serj Tankian-vocals
Daron m***kian-lead guitar
Shavo Odadjian-bass guitar
John Dolmayan-drums..
Ναι φιλε μου, λες να μην τα ξερω? Αλλα λεω τα κανονικα τους ονοματα, δε νομιζω να τελειωνουν εντελως τυχαια τα ονοματα ολονων σε -ian

Παράθεση
Μετα απο περαιτερω ακροαση  δε μου αρεσει καθολου....Αν και γενικοτερα δε μ' αρεσουν οι SoaD..Ιδιως ενα δυο κομματια που ακουω απο το ραδιο συνεχεια με εκνευριζουν αφανταστα...Εξακολουθω βεβαια να πιστευω οτι εχει ωραιες ιδεες μεσα, αλλα θα μπορουσαν να τις παντρεψουν ισως καλυτερα.
:o :oσιγουρα πλακα κανεις...... :o :o


to onomata tous ayta einai....toulaxiston den exw akousei kati allo...mhn ksexnas pws einai armenioi etsi?  ;)

Loipon twra sxetika me ton disko...ton exw ena-dio mhnes twra...eksakolouthw na pisteyw pws einai mia xazomara kai mish kai kathe fora pou to akouw skaw katw apo ta gelia...den einai dinaton na mhn se pianei krish geliou me to pou akous ton m***kian na tragoudaei...To radio/video isws einai h megalterh xazomara pou exei graftei pote....kai an mporeite na parete sta sobara kommatia san to cigaro bravo alla sorry  egw den mporw...ta monadika kommatia pou lene apo on disko einai ta questions kai to teleytaio....kai mhn mou arxisete tis atakes tou styl oi system of a down poulane trela gia auto tous agapame k.t.l....egw milaw gia kalh mousikh kai distixws aftos o diskos den thn exei....makari oi system na bgazan kapote ena neo toxicity alla etsi opws pane....gia ta americanakia kanoun poy theloun na akousoun kati meta apo to st.anger
Ξέρω πως ποτέ δε σημαδεύουνε στα πόδια. Στο μυαλό είναι ο Στόχος, το νου σου ε;

Αποσυνδεδεμένος Avril

  • Θαμώνας
  • ***
  • Μηνύματα: 185
  • Φύλο: Γυναίκα
  • Δεν ακουω avril lavigne!!!!!!! >:(
    • Προφίλ
Απ: System of a down - Mesmerize (2005) New Album
« Απάντηση #29 στις: 19/07/05, 22:25 »
Παράθεση
to onomata tous ayta einai....toulaxiston den exw akousei kati allo...mhn ksexnas pws einai armenioi etsi? 

Loipon twra sxetika me ton disko...ton exw ena-dio mhnes twra...eksakolouthw na pisteyw pws einai mia xazomara kai mish kai kathe fora pou to akouw skaw katw apo ta gelia...den einai dinaton na mhn se pianei krish geliou me to pou akous ton m***kian na tragoudaei...To radio/video isws einai h megalterh xazomara pou exei graftei pote....kai an mporeite na parete sta sobara kommatia san to cigaro bravo alla sorry  egw den mporw...ta monadika kommatia pou lene apo on disko einai ta questions kai to teleytaio....kai mhn mou arxisete tis atakes tou styl oi system of a down poulane trela gia auto tous agapame k.t.l....egw milaw gia kalh mousikh kai distixws aftos o diskos den thn exei....makari oi system na bgazan kapote ena neo toxicity alla etsi opws pane....gia ta americanakia kanoun poy theloun na akousoun kati meta apo to st.anger

αυτη ηταν και η καταδικη σου αγαπητε inthewoods
αν και στα περισσοτερα σημεια συμφωνω μαζι σου  ;D ;Dαλλα ειναι βλασφημια και θα σε τιμωρηση ο θεουλης γι αυτα που ειπες
I don't advise a haircut, man. All hairdressers are in the employment of the government. Hair are your aerials. They pick up signals from the cosmos and transmit them directly into the brain. This is the reason bald-headed men are uptight.

Αποσυνδεδεμένος RBnikos

  • Παλιός
  • ****
  • Μηνύματα: 324
  • Φύλο: Άντρας
  • we're becoming .... Hostile!!
    • Προφίλ
Απ: System of a down - Mesmerize (2005) New Album
« Απάντηση #30 στις: 20/07/05, 01:18 »
Σίγουρα αυτά είναι τα ονοματά τους αφού είναι Αρμένιδες((( :P :P ;D)))

Αποσυνδεδεμένος inthewoods

  • Παλιός
  • ****
  • Μηνύματα: 395
  • ελευθερία στην έκφραση, ζωή δίχως τάξεις
    • Προφίλ
Απ: System of a down - Mesmerize (2005) New Album
« Απάντηση #31 στις: 20/07/05, 13:46 »
Παράθεση
to onomata tous ayta einai....toulaxiston den exw akousei kati allo...mhn ksexnas pws einai armenioi etsi? 

Loipon twra sxetika me ton disko...ton exw ena-dio mhnes twra...eksakolouthw na pisteyw pws einai mia xazomara kai mish kai kathe fora pou to akouw skaw katw apo ta gelia...den einai dinaton na mhn se pianei krish geliou me to pou akous ton m***kian na tragoudaei...To radio/video isws einai h megalterh xazomara pou exei graftei pote....kai an mporeite na parete sta sobara kommatia san to cigaro bravo alla sorry  egw den mporw...ta monadika kommatia pou lene apo on disko einai ta questions kai to teleytaio....kai mhn mou arxisete tis atakes tou styl oi system of a down poulane trela gia auto tous agapame k.t.l....egw milaw gia kalh mousikh kai distixws aftos o diskos den thn exei....makari oi system na bgazan kapote ena neo toxicity alla etsi opws pane....gia ta americanakia kanoun poy theloun na akousoun kati meta apo to st.anger

αυτη ηταν και η καταδικη σου αγαπητε inthewoods
αν και στα περισσοτερα σημεια συμφωνω μαζι σου  ;D ;Dαλλα ειναι βλασφημια και θα σε τιμωρηση ο θεουλης γι αυτα που ειπες

den katalabainw se poia simfwneis mazi mou? ???
Ξέρω πως ποτέ δε σημαδεύουνε στα πόδια. Στο μυαλό είναι ο Στόχος, το νου σου ε;

Αποσυνδεδεμένος Avril

  • Θαμώνας
  • ***
  • Μηνύματα: 185
  • Φύλο: Γυναίκα
  • Δεν ακουω avril lavigne!!!!!!! >:(
    • Προφίλ
Απ: System of a down - Mesmerize (2005) New Album
« Απάντηση #32 στις: 20/07/05, 18:16 »
Παράθεση
den katalabainw se poia simfwneis mazi mou?
οτι το radio/video ειναι η μαλακια του αιωνα και επισης θα συμφωνισω μαζι σου για το question! και το lost in hollywood οτι ειναι τα καλυτερα του cd..... και δυστυχως παλι συμφωνω μαζι σου οτι το toxicity ηταν δισκαρα και καμια σχεση με το mesmerize αλλα το τελευταιο διατηρει το δικο του προσωπικο υφος και ειναι μια δουλεια ξεχωριστη.... ο daron δεν εγραψε τα λογια σε μια μερα φανταζομαι, τα περισοτερα ειναι πολυ ψαγμενα(ειδικα το BYOB)
αλλα τι να κανουμε, περι ορεξεως κολοκυθοπιτα..... ::)
I don't advise a haircut, man. All hairdressers are in the employment of the government. Hair are your aerials. They pick up signals from the cosmos and transmit them directly into the brain. This is the reason bald-headed men are uptight.

Αποσυνδεδεμένος YmiRLinG

  • Μπασίστας
  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 3331
  • Φύλο: Άντρας
  • A.C.A.B.=Always Carry A Banana
    • Προφίλ
Απ: System of a down - Mesmerize (2005) New Album
« Απάντηση #33 στις: 21/07/05, 13:45 »
PAidia einai diskara ti leme twra. Exei ola ta xarakthristika twn soad alla einai teleiws diaforetiko apo to toxicity. dn mporw na katalavw ti dn sas aresei
Over large parts of the continent other people prefered to make money without working at all, and since the Disc had yet to develop a music recording industry they were forced to fall back on older, more traditional forms of banditry

Αποσυνδεδεμένος Avril

  • Θαμώνας
  • ***
  • Μηνύματα: 185
  • Φύλο: Γυναίκα
  • Δεν ακουω avril lavigne!!!!!!! >:(
    • Προφίλ
Απ: System of a down - Mesmerize (2005) New Album
« Απάντηση #34 στις: 01/08/05, 16:17 »
Παράθεση
Δεν το εχω ακουσει ολο.
Αν ολο το album ειναι τοσο φοβερο οσο και το B.Y.O.B. τοτε τι να πω???
 ##ΕΥΓΕ!!!!## και παλι ##ΕΥΓΕ!!!!##
Εγω προσωπικα οταν πρωτοειδα το B.Y.O.B. κολλησα την μουρη μου στην οθονη!
Δεν αναρωτιεμαι προς τι η τοση πορωση.......System Of A Down εινα αυτοι.........!
 -- -- --

Να σου πω εμενα το BYOB δε με τρελανε κιολας... οταν το ακουσα δε μ αρεσε καθολου αλλα σιγα σιγα το συνηθισα, πάντως το Question(ειδικα το ρεφραιν), το Lost in Hollywood και το Radio/Video ειναι φοβερα......... σε παρασερνουνε......

pros avril: ayto den eixes grapsei prin apo ligo kairo....ara pws simfwnoume :-\ ?

να σου πω την αληθεια το radio/video το γουσταρω μονο στα κουπλε.... το ρεφρεν εκει που αρχιζουν τα οργανα και ακουγεται σαν  :P πολκα ειναι αηδια....αντε τωρα να σου αναλυω γιατι και πως προτιμαω το καθε τραγουδι του cd. ας πουμε το Question με εχει πορωσει μονο στο ρεφραιν!!
I don't advise a haircut, man. All hairdressers are in the employment of the government. Hair are your aerials. They pick up signals from the cosmos and transmit them directly into the brain. This is the reason bald-headed men are uptight.

Αποσυνδεδεμένος Highway_Star

  • Θαμώνας
  • ***
  • Μηνύματα: 152
  • Φύλο: Άντρας
  • Is there anybody in there?
    • Προφίλ
Απ: System of a down - Mesmerize (2005) New Album
« Απάντηση #35 στις: 07/08/05, 16:05 »
Χθές πήρα το album στα χέρια μου και μπορώ να πώ ότι μου άρεσε αρκετά.Σίγουρα δεν είναι Toxicity αλλά έχει πολύ ωραίες ιδέες και μουσικά και στιχουργικά.Το B.Y.O.B. είναι ΚΟΜΜΑΤΑΡΑ αλλά δεν μπορώ να πω ότι με χαλάει κάποιο κομμάτι εκτός ίσως από το Radio/Video.Ο Dolmayan τα σπάει όλα παιδιά,παίζει φοβερά drums το παλληκάρι και είναι και ο πιο σοβαρός από κει μέσα.Όσοι περιμέναν Toxicity πάλι σίγουρα χαλάστηκαν,αλλά πρέπει να υπάρχει εξέλιξη και πιστεύω ότι οι S.O.A.D. καταφέραν.Well done...
It's a helluva start, it could be made into a monster
if we all pull together as a team.

Αποσυνδεδεμένος Kiratzoharris

  • Ο παραγωγός
  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 2987
  • Φύλο: Άντρας
  • Να, ένας τέντυμπόης!
    • Προφίλ
Απ: System of a down - Mesmerize (2005) New Album
« Απάντηση #36 στις: 09/08/05, 22:47 »
τι ειδος ειναι, γιατι εγω δεν εχω καταλαβει ακομα.... Εχω ακουσει οτι ειναι απο metal μεχρι και goth!

Oi SOAD den einai se kapoio eidos. Oi system of a down paizoun system op a down den yparxei eidos. apla paizoun oti goustaroun kai to kanoun teleia kai den tous leei (h mallon den mporei) na tous pei kaneis tpt.

Mono an 8es de kai kala na tous katara3eis kapou tous vazeis sto neo kyma ths thrash mousikhs.
χωσε ρουφους χωσε! :) ;)
Ρε ρουφους μου φαινεται πως ειπες βλακεια...Οι soad thrash? ???Eγω τοσο καιρο για hardcore τους ειχα..Μην σε ακουσει κανενας θρασερ και σε κυνηγαει οχι τπτ αλλο..
« Τελευταία τροποποίηση: 09/08/05, 22:52 από kiratzoharris(with the sheeps on a mountain..) »
I am capitalism and you will tremble and cry when your boss tells you that they are downsizing, you will promise to work twice as hard.
TOMATOSE MOVIE

nick_rocks

  • Επισκέπτης
Απ: System of a down - Mesmerize (2005) New Album
« Απάντηση #37 στις: 11/08/05, 00:41 »
kala milame proti fora pa8ainw tetoio pragma me disko.emeina kagelo aptin arxi mexri to telos.milame gia to pio progressive (me ti kiriolektiki enoia tou orou), trelameno,paranoiko, allou sugrotima pou kukloforei. kata ti gnwmi mou to mesmerize einai kalutero apto toxicity.den exei oute ena filler track ,pragma pou sumbainei me to toxicity(diskara gia na mn ksexniomiaste)
euge!!!1111!!!!

Αποσυνδεδεμένος Avril

  • Θαμώνας
  • ***
  • Μηνύματα: 185
  • Φύλο: Γυναίκα
  • Δεν ακουω avril lavigne!!!!!!! >:(
    • Προφίλ
Απ: System of a down - Mesmerize (2005) New Album
« Απάντηση #38 στις: 11/08/05, 22:06 »
ε οχι και καλυτερο απ το toxicity.... To toxicity ειναι το κορυφαιο ολων!! ;)
I don't advise a haircut, man. All hairdressers are in the employment of the government. Hair are your aerials. They pick up signals from the cosmos and transmit them directly into the brain. This is the reason bald-headed men are uptight.

Αποσυνδεδεμένος Devil Driver

  • Παλιός
  • ****
  • Μηνύματα: 297
  • Φύλο: Άντρας
  • Death to true metal
    • Προφίλ
Απ: System of a down - Mesmerize (2005) New Album
« Απάντηση #39 στις: 12/08/05, 14:39 »
Για μένα το καλύτερο τους είναι το πρώτο.

Στις 29 Αυγούστου παίζουν στο Montreal και είναι πολύ πιθανόν να πάω να τους δώ.

Αποσυνδεδεμένος Kiratzoharris

  • Ο παραγωγός
  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 2987
  • Φύλο: Άντρας
  • Να, ένας τέντυμπόης!
    • Προφίλ
Απ: System of a down - Mesmerize (2005) New Album
« Απάντηση #40 στις: 28/08/05, 20:01 »
Το BYOB που ακουσα μεγαλη πατατα...Ασε που το βαζει συνεχεια ο Ατλαντις και μου σπαει τα νευρα..
Γενικα ειναι το μονο θεμα που συμφωνω με τον μεγιστο Ερεβο...
I am capitalism and you will tremble and cry when your boss tells you that they are downsizing, you will promise to work twice as hard.
TOMATOSE MOVIE

Αποσυνδεδεμένος D@ve Murray

  • Χορδοβασανιστής
  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 2118
  • Φύλο: Άντρας
  • Once a wolf.... always a wolf...
    • Προφίλ
Απ: System of a down - Mesmerize (2005) New Album
« Απάντηση #41 στις: 29/08/05, 02:42 »
Ειναι πολυ καλος δισκος...απο τις λιγες δουλεις που τις ακουω απο την αρχη μεχρι το τελος...ευγε στα αρμενοπουλα της αμερικης...
Φάτε οτι προλάβετε...Ο Χονδροc γaρ Τaχυc...

Αποσυνδεδεμένος master of puppets

  • Ονειροπαρμένος
  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 2872
  • Φύλο: Άντρας
  • γνωστός και ως....master of ΜΠΑΜΠΗΣ....
    • Προφίλ
    • Χάρτινα Όνειρα
Απ: System of a down - Mesmerize (2005) New Album
« Απάντηση #42 στις: 29/08/05, 03:07 »
Να πω κι εγώ την γνώμη μου??  ;D ;D ;D

Λεπόν...πέρα από την πλάκα...ένας φίλος μου...με έβαλε να ακούσω το cd (όταν λέω έβαλε στην κυριολεξία..με το ζόρι :P)...Τεσπα...μετά από πίεση λέω.."άντε βαλ'το..."...χμμμ....χμμμ....χμμ....χμμμ...χμμμ....για νααα ειιιιιιμαιιιιιι ειλικρινηηης ( :P) δεν με ξετρέλανε....ΒΑσικά είναι παααρα πολύ έξω από αυτά που ακούω..Έχει αρκετά καλές ιδέες, και στίχους κτλ...αλλά μουσικά δεν με αντιπροσωπεύει...Αυτά...

(ο μόνος λόγος που το άκουσα ήταν για την avril..  ;D ;D ;D:P :P  Το τονίζω για να μην παρεξηγηθώ... :P :P)

Αποσυνδεδεμένος Avril

  • Θαμώνας
  • ***
  • Μηνύματα: 185
  • Φύλο: Γυναίκα
  • Δεν ακουω avril lavigne!!!!!!! >:(
    • Προφίλ
Απ: System of a down - Mesmerize (2005) New Album
« Απάντηση #43 στις: 29/08/05, 13:59 »
Να πω κι εγώ την γνώμη μου?? ;D ;D ;D

Λεπόν...πέρα από την πλάκα...ένας φίλος μου...με έβαλε να ακούσω το cd (όταν λέω έβαλε στην κυριολεξία..με το ζόρι :P)...Τεσπα...μετά από πίεση λέω.."άντε βαλ'το..."...χμμμ....χμμμ....χμμ....χμμμ...χμμμ....για νααα ειιιιιιμαιιιιιι ειλικρινηηης ( :P) δεν με ξετρέλανε....ΒΑσικά είναι παααρα πολύ έξω από αυτά που ακούω..Έχει αρκετά καλές ιδέες, και στίχους κτλ...αλλά μουσικά δεν με αντιπροσωπεύει...Αυτά...

(ο μόνος λόγος που το άκουσα ήταν για την avril.. ;D ;D ;D:P :P Το τονίζω για να μην παρεξηγηθώ... :P :P)

για μενα ρε?? αχ τι συγκινητικο..... :'( :'( :'(
μεχρι τη θεσαλοννικη εφτασε η χαρη μου.... 8) αντε εγω εξ αιτιας σου ακουσα το master of puppets.....
το μονο που σου μενει ειναι να ακουσεις το Chop Suey και το meteora(linkin park) απο την αρχη μεχρι το τελος.... ;) ;D ;D
I don't advise a haircut, man. All hairdressers are in the employment of the government. Hair are your aerials. They pick up signals from the cosmos and transmit them directly into the brain. This is the reason bald-headed men are uptight.

Αποσυνδεδεμένος Υπνοβάτης...

  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 1369
  • Φύλο: Άντρας
  • I love it when it rains potatoes
    • Προφίλ
    • Ypnovatis
Απ: System of a down - Mesmerize (2005) New Album
« Απάντηση #44 στις: 29/08/05, 15:06 »
Για μενα οι SOAD εκτος απο το γεγονος οτι συνεβαλαν δραματικα
στην αφυπνιση της εφηβειας μου, ειναι απο τις καλές μπαντες πια
που εχουν παρα πολλά  πραγματα να προσφερουν, αλλά ειναι για
τελειως διαφορετικα μυαλα από τους κλασικούς ροκ ν ρολ η τους κλασικους
θρασαδες τυπους...

Κ ΓΙΑ ΟΣΟΥΣ ΔΕΝ ΚΑΤΑΛΑΒΑΤΕ ΜΙΛΑΩ ΓΙΑ ΜΥΑΛΑ ΣΑΝ Κ ΜΕΝΑ!!!
(τρομαρα μου που θελω αν γινω κ υποδειγμα... ;))

jagmaster

  • Επισκέπτης
Απ: System of a down - Mesmerize (2005) New Album
« Απάντηση #45 στις: 30/08/05, 22:09 »
Mazi me Rammstein, oi SOAD einai oi aksioprepesteroi ekproswpoi tou neou kimatos skliris mousikis. O,ti exw akousei mexri twra apo ton disko me arese poly. Vevaia, eipame alli einai h megali mou agapi, alla ta paidia vgalan ena poly wraio kai kiriws polipoikilo disko. Etsi prepei na paizete to sigxrono metal, gia na mimithw ton Great Karxarian...

Αποσυνδεδεμένος Avril

  • Θαμώνας
  • ***
  • Μηνύματα: 185
  • Φύλο: Γυναίκα
  • Δεν ακουω avril lavigne!!!!!!! >:(
    • Προφίλ
Απ: System of a down - Mesmerize (2005) New Album
« Απάντηση #46 στις: 31/08/05, 00:21 »
ΕΕΕΕΕΕ...όχι και linkin park....είπαμε να σου κάνω τις χάρες μωρό μου...αλλά όχι και linkin park :P :P

εγω τουλαχιστον προσπαθησα..... :'( ας τα κανουμε ενα ενα τα βηματα μη μου παθεις και τπτ..... ;D :P


SYgnwmh pou 8a to pw alla oxi kai linkin park to 3eftilizeis. Oi linkin park einai oti xeirotero exei na dei3ei to nu metal
γνωμη σου....
εμενα οι linkin park με εχουν σημαδεψει ειναι το πρωτο metal γκουπακι που ακουσα και μου αρεσε.......μετα αρχισα να ψαχνω και ανακαλυψα και τους soad ktl
οτι θες λεγε απλα μη μου λες οτι ειναι ξεφτιλες μην τα παρω :P :P
I don't advise a haircut, man. All hairdressers are in the employment of the government. Hair are your aerials. They pick up signals from the cosmos and transmit them directly into the brain. This is the reason bald-headed men are uptight.

Αποσυνδεδεμένος YmiRLinG

  • Μπασίστας
  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 3331
  • Φύλο: Άντρας
  • A.C.A.B.=Always Carry A Banana
    • Προφίλ
Απ: System of a down - Mesmerize (2005) New Album
« Απάντηση #47 στις: 01/09/05, 00:03 »
1) einai 8eoi
2)htan to prwto sygrothma pou xrhsimopoih8hke autos o oros sto peripou alla kaneis denkatafere na akolou8hsei to paradeigma tous kai twra trome sth mapa mpades opws oi limp bizkit kai oi linkin park. Oi korn den sygrinodai me tetoia sygrothmata exoun 10 xronia ypar3hs me ola ta ablum tous na 8ewroudai toulaxiston kala. Oi typoi grafoun mousikh kai 3eroun na paizoun kai den ta dinoun se enan dj na ta mi3arei kai na tous ta dwsei etoima.
Den sygrinodai oi korn me ta mikromesaia sygrothamata pou lene oti paizoun nu metal kai xalane ton oro tou metal!
Over large parts of the continent other people prefered to make money without working at all, and since the Disc had yet to develop a music recording industry they were forced to fall back on older, more traditional forms of banditry

Αποσυνδεδεμένος holliday

  • Παλιός
  • ****
  • Μηνύματα: 491
  • Φύλο: Γυναίκα
  • Have heart my dearWe're bound to be afraid
    • Προφίλ
Απ: System of a down - Mesmerize (2005) New Album
« Απάντηση #48 στις: 02/09/05, 14:24 »
λοιπον το ακουσα.... ΟΛΟ (τα καταφερα)

δε μπορω να πω οτι ενθουσιαστηκα

δε ξεχωρισα κανενα

οποιος θελει τα εχω ολα σε mp3

(ΑΠΟΓΟΗΤΕΥΤΗΚΑ... καμια σχεση με την προηγουμενη δουλεια)
Μια πεταλούδα στην γωνιά χαμογελάει, Κερνάει τσιγάρο μα πουλάει την φωτιά
ο αστυφυλακας ταυτοτητα ζητάει μα εγω την ψαχνω απ τα 19"

Αποσυνδεδεμένος Balleader

  • Θαμώνας
  • ***
  • Μηνύματα: 126
  • Φύλο: Άντρας
  • With tired eyes,mind,soul I ...slept
    • Προφίλ
Απ: System of a down - Mesmerize (2005) New Album
« Απάντηση #49 στις: 02/09/05, 23:50 »
Σορρυ δλδ ρε παιδια αλλα δεν βρισκω κατι φοβερο στους SOAD.Μονο το Toxicity κατι λεει.Κατα τ'αλλα με αφηνουν αδιαφορο.Δεν ειμαι αυτου του ειδους μαλλον.
665 neighbor of the Beast

 

Σχετικά θέματα

  Τίτλος / Ξεκίνησε από Απαντήσεις Τελευταίο μήνυμα
2 Απαντήσεις
2176 Εμφανίσεις
Τελευταίο μήνυμα 05/05/05, 00:29
από inthewoods
7 Απαντήσεις
3687 Εμφανίσεις
Τελευταίο μήνυμα 26/10/08, 14:08
από Paganini
6 Απαντήσεις
3087 Εμφανίσεις
Τελευταίο μήνυμα 28/04/09, 01:17
από hot_sauce (φλουτσ)
Wireless System for Guitar

Ξεκίνησε από Garvin Εφέ

5 Απαντήσεις
3060 Εμφανίσεις
Τελευταίο μήνυμα 15/02/10, 11:26
από mace
1 Απαντήσεις
2035 Εμφανίσεις
Τελευταίο μήνυμα 17/02/11, 12:03
από Υπνοβάτης...
0 Απαντήσεις
6996 Εμφανίσεις
Τελευταίο μήνυμα 20/03/11, 17:43
από System_Decay
7 Απαντήσεις
5136 Εμφανίσεις
Τελευταίο μήνυμα 09/06/20, 14:16
από bathan
1 Απαντήσεις
1884 Εμφανίσεις
Τελευταίο μήνυμα 20/05/11, 09:23
από Βραζίλης
1 Απαντήσεις
3675 Εμφανίσεις
Τελευταίο μήνυμα 07/09/11, 13:23
από Eagle Of Kamelot
1 Απαντήσεις
3783 Εμφανίσεις
Τελευταίο μήνυμα 15/12/12, 19:03
από Μητσάκος