Αποστολέας Θέμα: ΑΕΚ  (Αναγνώστηκε 272467 φορές)

0 μέλη και 1 επισκέπτης διαβάζουν αυτό το θέμα.

Αποσυνδεδεμένος master of puppets

  • Ονειροπαρμένος
  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 2872
  • Φύλο: Άντρας
  • γνωστός και ως....master of ΜΠΑΜΠΗΣ....
    • Προφίλ
    • Χάρτινα Όνειρα
Απ: ΑΕΚ
« Απάντηση #550 στις: 15/02/08, 14:40 »
Ok....ο κυριος φερρέρ απέδειξε την μικροψυχία του.....απέδειξε το ποσο μεγάλος καραγκιόζης είναι.....ποδήλατο του δώσαμε...μπροστά στα τεθωρακισμενα.....ΠΟΔΗΛΑΤΟ....αι σιχτήρ...γελοιο άτομο...

Αποσυνδεδεμένος blackie

  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 1050
  • Φύλο: Άντρας
  • Take me down, I'm coming home, arena of pleasures
    • Προφίλ
Απ: ΑΕΚ
« Απάντηση #551 στις: 15/02/08, 14:50 »
Παλι δε φταιει ο κυριος Φερερ...
Εντυπωση σας κανει κυριοι?
Για τους ιδιους λογους πηρε ποδι απο τη Μπετις...(αφου τη κατεστρεψε γιαα μια 5ετια)
Ο κυριος ειναι ευθυνοφοβος και εγωιστης και αυστηρως ακαταλληλος για μανατζαρισμα παγκου "σοβαρης" ομαδας...

Αποσυνδεδεμένος freemind

  • Κιθαροσυντονιστής
  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 6514
  • Φύλο: Άντρας
  • Dreamcatcher
    • Προφίλ
    • DreamCatcher
Απ: ΑΕΚ
« Απάντηση #552 στις: 19/02/08, 11:40 »
http://www.in.gr/sports/article.asp?lngEntityID=874331&lngDtrID=1101
Τελικα, η αγαπη που εδειξε αυτος ο ανθρωπος στην ομαδα, εκφραζεται σε τοσα λιγα χρηματα; Δωστε του και 5.000.000Ε..αφου τα αξιζει ο ανθρωπος :P
Μη κοιτάς το δάχτυλο. Στην άκρη του υπάρχει ένα Φεγγάρι
DreamCatcher

Αποσυνδεδεμένος schizm

  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 1277
    • Προφίλ
Απ: ΑΕΚ
« Απάντηση #553 στις: 19/02/08, 16:19 »
Καλώς ή κακώς το πρόβλημα το έχουν αυτοί που φρόντισαν να του διαθέσουν πλουσιοπάροχο συμβόλαιο, λες και είχαν να κάνουν με το μεγαλύτερο προπονητή του αιώνα. Τι αστρονομικά πριμ για κατάκτηση προταθλήματος, τι ποσοστά από την πώληση νέων παιχτών της ομάδας, τι μισθός και μπόνους. Χαλάρωσε ρε Ντέμη...κι η κότα με τα χρυσά αυγά, λιγότερα θα έβγαζε.

Αποσυνδεδεμένος master of puppets

  • Ονειροπαρμένος
  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 2872
  • Φύλο: Άντρας
  • γνωστός και ως....master of ΜΠΑΜΠΗΣ....
    • Προφίλ
    • Χάρτινα Όνειρα
Απ: ΑΕΚ
« Απάντηση #554 στις: 20/02/08, 14:25 »
A ρε ντέμη......μας μάμησες.....3.5 εκατομμυρια....δεν τα δινες να φέρεις κανα καλο μπακ η κανα καλα αμυντικο χαφ? θα τα φάει ο ταβερνιαρης τώρα...

Αποσυνδεδεμένος Moonchild_

  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 984
  • Φύλο: Άντρας
    • Προφίλ
Απ: ΑΕΚ
« Απάντηση #555 στις: 20/02/08, 14:30 »
Και με την Μπετις τα ιδια ειχε κανει ο Φερερ. Ο ντεμουλης επρεπε να προσεχει. Τωρα την εκανε την χοντρη.

Αποσυνδεδεμένος bairn of mosul

  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 634
  • Φύλο: Άντρας
  • pisteveis afto p theleis na pisteveis
    • Προφίλ
    • myspace
Απ: ΑΕΚ
« Απάντηση #556 στις: 21/02/08, 23:54 »
αεκακι μου θυμισε η εμφανιση με χεταφε

μια ομαδα που ανετα θα την ειχε,αν ειχε ομαδα....


κατι μ λεει οτι παικτες τυπου ζηκος-ριβαλντο-μαντουκα θα φυγουν νυχτα πριν τελειωσει το πρωταθλημα...
otan oi alloi prospathoysan na paiksoyn mousikh oi P!nk Floyd aplws to ekanan

Αποσυνδεδεμένος master of puppets

  • Ονειροπαρμένος
  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 2872
  • Φύλο: Άντρας
  • γνωστός και ως....master of ΜΠΑΜΠΗΣ....
    • Προφίλ
    • Χάρτινα Όνειρα
Απ: ΑΕΚ
« Απάντηση #557 στις: 22/02/08, 00:03 »
H σημερινη εικονα της ΑΕΚ μονο με μια λεξη πριγράφεται......lol........

Αποσυνδεδεμένος EPALLE

  • Παλιός
  • ****
  • Μηνύματα: 417
  • Φύλο: Άντρας
  • Life is Like Jazz, Its Best When You Improvice
    • Προφίλ
    • Myspace website
Απ: ΑΕΚ
« Απάντηση #558 στις: 22/02/08, 11:44 »
ευχομαι εις το αγαπητο σωματειο της αεκ καλη τυχη την κυριακη στον αγωνα με τον ηρακλη.
κ. μητσωτακης

 ;D ;D ;D ;) ;) ::)
100 ΧΡΟΝΙΑ ΗΡΑΚΛΗΣ - 100 ΧΡΟΝΙΑ ΑΣΤΕΓΟΣ

Αποσυνδεδεμένος MACMISIAS

  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 1907
  • Φύλο: Άντρας
  • ΣΚΑΤΑ...
    • Προφίλ
    • www.myspace.com/meresmakis
Απ: ΑΕΚ
« Απάντηση #559 στις: 22/02/08, 11:51 »
Τι άλλο πρέπει να γίνει για να συνειδητοποιήσουν ,ότι ο Ριβάλντο ΔΕΝ ΜΠΟΡΕΙ ; Ο Τόζερ δεν μπορεί να προσφέρει πολλά περισσότερα από το φάντασμα ,ενός κάποτε πολύ μεγάλου παίκτη; Ότι ο Ζήκος είναι για να παίρνει σύνταξη ; Ο Κυριακίδης ήταν πολύ χειρότερος ; Εγώ βλέπω ότι από τη μέρα που έκανε τις δηλώσεις ο Ντέμης η ομάδα κατέρρευσε...Δεν υπάρχει πάθος. Δεν μιλάμε για ικανότητα .Μιλάμε για πάθος .Έβλεπες εχθές αδιαφορία και μοιρολατρία και αυτό ήταν το χειρότερο .Φίλοι Αεκτζήδες ,δεν μπορούμε άλλο να υποστηρίζουμε μια μεγάλη ομάδα , με παίκτες που έχουν πολύ μικρή ψυχή...Κανένας στο γήπεδο μέχρι να μας αποδείξουνε ότι αξίζει να ξαναπληρώσουμε από το υστέρημά μας ,για να στηρίξουμε αυτή την ομάδα.Δεν είναι πάνω απ' όλα η ομάδα...Πάνω απ'όλα είναι η ψυχική μας ηρεμία.Τους δώσαμε πάρα πολλές ευκαιρίες .Τους πληρώσαμε με 25.000 διαρκείας .Φτάνει πια .Δεν θέλω να πάρω πρωτάθλημα.Θέλω μια ομάδα να "ματώνει" στο γήπεδο και ας χάνει .Αυτό που συμβαίνει αυτόν τον τελευταίο μήνα δεν αντέχω...Και επειδή είδα τελευταία στιγμή το μήνυμα του Επαλλέ ,θα πω ότι δεν χρειάζεστε κανένα Μητσοτάκη με την ομάδα που έχουμε αγόρι μου...2-0 και τα δύο ο Γιάντσης η παιχτούρα (και δεν κάνω πλάκα.)
"Θέλω ν' αλλάξω το κόσμο Μάνα- Παιδί μου δεν υπάρχει τόσο μεγάλη πάνα..."
www.myspace.com/meresmakis
www.myspace.com/meresmeres
http://mikriellinikiistoria.blogspot.com/

Αποσυνδεδεμένος schizm

  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 1277
    • Προφίλ
Απ: ΑΕΚ
« Απάντηση #560 στις: 22/02/08, 13:49 »
Ο Ντέμης μάλλον έπαιξε κι έχασε. Επένδυσε στα άμεσα αποτελέσματα με παίχτες εγνωσμένης μεν αξίας, αλλά χωρίς μέλλον και με μοντέλο που δεν συμβαδίζει με το μακρόχρονο στήσιμο μιας νεανικής ομάδας. Δεν φαίνεται να του βγαίνει και λίαν συντόμως θα πρέπει να ξανασκάσει του κόσμου τα λεφτά για να φτιαχτεί η ομάδα από το μηδέν.

Αποσυνδεδεμένος Moonchild_

  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 984
  • Φύλο: Άντρας
    • Προφίλ
Απ: ΑΕΚ
« Απάντηση #561 στις: 22/02/08, 14:11 »
Να πω κι εγω τη γνωμη μου (ως ειδικος  ;D ) Η ΑΕΚ τα εχει ολα... πολυ καλους παιχτες στην αμυνα (Αουραμπαρενα, Παπασταθοπουλος, Δελλας), στην επιθεση (Καλον, Μπλανκο), αλλα στο κεντρο ΜΠΑΖΕΙ. Εκει εχει τον Ριβαλντο ετσι και πεσει στο εδαφος, θελει κλαρκ για να σηκωθει (και δε βοηθαει πολυ στο δημιουργικο παιχνιδι), Ζηκο στα 34 του μεχρι να στριψει εχει περασει μισο ημιχρονο (και ο οποιος ειναι ανασταλτικος), και μενει ο Καφες να βγαζει το φιδι απο τη τρυπα. Μολις βγηκε χτες ο Καφες η ΑΕΚ ρουφηξε 2 μπαλακια. Συνεπως, κατ' εμε, η ΑΕΚ θελει 2 χαφ δημιουργικα για να τη νεα χρονια τυπου Τσιαρτα. Να εχουν τη μπαλα στα ποδια τους, να μπορουν να την κρατανε και ανα πασα στιγμη να βγαζουν καθετες μπαλιες στη πλατη της αντιπαλης αμυνας. Πολλα εχουν ειπωθη για τον Λυμπε, ο οποιος παιζει ενα εξυπνο παιχνιδι, τραβαει μπαλιες στην επιθεση και μοιραζει παιχνιδι δεξια αριστερα το οποιο κατ' αναγκη δεν ειναι κακο. Αλλα σιγουρα δε μπορεις να παιζει 4-5-1 μονο με τον Λυμπε. Θελεις οπωδηποτε κλασσικο σεντερ φορι. Λοιπον αυτα για την αεκουλα. ;D

Αποσυνδεδεμένος bairn of mosul

  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 634
  • Φύλο: Άντρας
  • pisteveis afto p theleis na pisteveis
    • Προφίλ
    • myspace
Απ: ΑΕΚ
« Απάντηση #562 στις: 23/02/08, 01:42 »
η αεκ θελει διωξιμο σε συμβολαια που της τρωνε το μεδουλι τυπου αρουαμπαρενα,ριβαλντο
διωξιμο σε παικτες που κανουν για β ιταλιας και ισπανιας τυπου σεζαρ,μαντουκα,ζεραλδο
να βρει αντικαταστατη του ζηκου που ειναι για αποσυρση
και να παρει 2-3 παικτες με προσωπικοτητα(εναν στην αμυνα και δυο στην μεσαια γραμμη) αντι ολων των παραπανω σκουπιδιων

τα πλεονεκτηματα που εχει σαφως ειναι στην επιθεση που εχει δυο απο τους καλυτερους επιθετικους (μπλανκο,καλον)
εχει εξελισσιμους ελληνες (λαγος,παπασταθοπουλος,κονε)και δεν το εκμεταλλευεται
και εναν λυμπε που ειναι πολυ μεγαλος κυνηγος και θα ειναι για τουλ 2 χρονια ακομη

οι ευθυνες φερρερ:εχει φτασει η αεκ να
δινει τα περισσοτερα λεφτα σε εναν παικτη 36 χρονων που δεν εχει προσφερει μεχρι τωρα πολλα,ισα ισα καταστρεφει το παιχνιδι
και αμεσως μετα δινει ενα καρο λεφτα σε ενα αριστερο μπακ(!!)32 χρονων που ηρθε για διακοπες

επισης η μεταγραφη εντινιο,δεν νομιζω να χρειαζεται η αεκ και αλλον επιθετικο,τζαμπα λεφτα...

otan oi alloi prospathoysan na paiksoyn mousikh oi P!nk Floyd aplws to ekanan

Αποσυνδεδεμένος Moonchild_

  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 984
  • Φύλο: Άντρας
    • Προφίλ
Απ: ΑΕΚ
« Απάντηση #563 στις: 25/02/08, 00:21 »
Το γκολ του λυμπεροπουλου ηταν χερι κ δεν επρεπε να μετρησει
Το πεναλτυ του ηρακλη δε δοθηκε απο τον κάκο
Καραμπινατη αλλοιωση αποτελεσματος δλδ

Αποσυνδεδεμένος Aλχημιστής

  • Θαμώνας
  • ***
  • Μηνύματα: 187
  • Φύλο: Άντρας
  • Μια μερα ολα αυτα θα μοιαζουν με χρωματιστες ευχες
    • Προφίλ
    • το myspace μας....
Απ: ΑΕΚ
« Απάντηση #564 στις: 25/02/08, 11:33 »
Για το οτι ειναι χερι το γκολ του Λυμπεροπουλου ειναι πρωτη φορα που το ακουω απο χθες το βραδυ...
Κ συ που καποτε να κοιμηθεις φοβοσουνα...
Τωρα φοβασαι να ξυπνησεις...

Αποσυνδεδεμένος Moonchild_

  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 984
  • Φύλο: Άντρας
    • Προφίλ
Απ: ΑΕΚ
« Απάντηση #565 στις: 25/02/08, 14:08 »
Για το οτι ειναι χερι το γκολ του Λυμπεροπουλου ειναι πρωτη φορα που το ακουω απο χθες το βραδυ...
Ε βεβαια ολες οι εκπομπες το θαψανε. Κανει ομως κοντρολ με το χερι, αν το δεις καλα.

Αποσυνδεδεμένος Aλχημιστής

  • Θαμώνας
  • ***
  • Μηνύματα: 187
  • Φύλο: Άντρας
  • Μια μερα ολα αυτα θα μοιαζουν με χρωματιστες ευχες
    • Προφίλ
    • το myspace μας....
Απ: ΑΕΚ
« Απάντηση #566 στις: 25/02/08, 14:21 »
Λιγο ακουσιο ομως αν οντως εγινε γιατι δεν το πηρα χαμπαρι,αφου η κοντρα με τον αμυντικο γινεται στα 10 εκατοστα και δεν νομιζω οτι θα ειχε δυνατοτητα αντιδρασης.Αλλα και παλι δεν θυμαμαι να ειδα χερι..
Κ συ που καποτε να κοιμηθεις φοβοσουνα...
Τωρα φοβασαι να ξυπνησεις...

Αποσυνδεδεμένος master of puppets

  • Ονειροπαρμένος
  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 2872
  • Φύλο: Άντρας
  • γνωστός και ως....master of ΜΠΑΜΠΗΣ....
    • Προφίλ
    • Χάρτινα Όνειρα
Απ: ΑΕΚ
« Απάντηση #567 στις: 25/02/08, 14:31 »
βρηκε στο χερι αλλα ηταν ακουσιο...σε αποσταση μικροτερη των 29 εκατοστων και δεν το απλωσα για να επεκτεινει το σωμα του...καθαρα ακουσιο....

Αποσυνδεδεμένος Moonchild_

  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 984
  • Φύλο: Άντρας
    • Προφίλ
Απ: ΑΕΚ
« Απάντηση #568 στις: 25/02/08, 14:52 »
Οκ εχετε δικιο τοτε. Αλλα το αλλο? διπλη περιπτωση πεναλτυ!

Αποσυνδεδεμένος master of puppets

  • Ονειροπαρμένος
  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 2872
  • Φύλο: Άντρας
  • γνωστός και ως....master of ΜΠΑΜΠΗΣ....
    • Προφίλ
    • Χάρτινα Όνειρα
Απ: ΑΕΚ
« Απάντηση #569 στις: 25/02/08, 14:59 »
Τσεκαρε λίγο καλύτερα τον ντιαζ του ηρακλή και θα δεις πως ειναι οφσαιντ.....

Αποσυνδεδεμένος Moonchild_

  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 984
  • Φύλο: Άντρας
    • Προφίλ
Απ: ΑΕΚ
« Απάντηση #570 στις: 25/02/08, 15:11 »
Τσεκαρε λίγο καλύτερα τον ντιαζ του ηρακλή και θα δεις πως ειναι οφσαιντ.....
Περιπτωση πρωτη. Ο παπασταθοπουλος βαζει τα χερια του σε παιχτη του Ηρακλη και κανει κεφαλια προς τα πισω.
Περιπτωση δευτερη. Μετα τη κεφαλια του παπασταθοπουλου η μπαλα ερχεται στον ντιαζ (αν δε κανω λαθος) κ ερχονται 2 παιχτες της ΑΕΚ και τον ριχνουν κατω.
Για ποιο offside λες? Πριν απο αυτες τις φασεις ?

Αποσυνδεδεμένος EPALLE

  • Παλιός
  • ****
  • Μηνύματα: 417
  • Φύλο: Άντρας
  • Life is Like Jazz, Its Best When You Improvice
    • Προφίλ
    • Myspace website
Απ: ΑΕΚ
« Απάντηση #571 στις: 25/02/08, 15:15 »
καλα ρε παιδια κανετε πλακα??? ακουσιο και εκουσιο δεν υπαρχει και δεν υπηρχε ποτε.
αν παιρνει η οχι πλεονεκτημα ειναι. ο λυμπεροπουλος παιρνει και γι αυτο ηταν χερι. το πεναλτυ ηταν. αποδειχθηκε τελικα οτι την αεκ την ευνοουν περισσοτερο απο οποιαδηποτε ομαδα φετος
100 ΧΡΟΝΙΑ ΗΡΑΚΛΗΣ - 100 ΧΡΟΝΙΑ ΑΣΤΕΓΟΣ

Αποσυνδεδεμένος master of puppets

  • Ονειροπαρμένος
  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 2872
  • Φύλο: Άντρας
  • γνωστός και ως....master of ΜΠΑΜΠΗΣ....
    • Προφίλ
    • Χάρτινα Όνειρα
Απ: ΑΕΚ
« Απάντηση #572 στις: 25/02/08, 16:09 »
lol......ελα ρε συ τώρα...έλεος.....θες πεναλτυ? οκ...ήταν πεναλτυ (και φιλε vamp το οφσαιντ το λεω για αυτη την φάση που λες εσύ...)...απο την στιγμή πο υδεν το σφήριξε...ήταν κοκκινη στον ντιαζ αυτο που έκανε στον μπούρμπο ή όχι? ο μάρκες δεν θα πρεπε να το βουλώσει λίγο με τις διαμαρτυρίες? έλεος....

Αποσυνδεδεμένος mesimeriaris

  • Επισκέπτης
  • **
  • Μηνύματα: 35
    • Προφίλ
Απ: ΑΕΚ
« Απάντηση #573 στις: 25/02/08, 16:40 »
αποδειχθηκε τελικα οτι την αεκ την ευνοουν περισσοτερο απο οποιαδηποτε ομαδα φετος

Για την χθεσινη διαιτησια οτι και αν πεις δικιο θα εχεις,ομως ο ισχυρισμος αυτος ειναι τουλαχιστον αστειος.Απλα τωρα που εχει ξεκαθαρισει οτι η ΑΕΚ δεν τραβαει,η σφυριχτρα την συμπαθησε...Αν επαιζε μπαλα και ηταν 3 βαθμους μπροστα δεν υπηρχε περιπτωση να σφαξουν τον ηρακλη οπως χθες,το αντιθετο μαλλον.
Θυμαμαι χαρακτηριστικα την πρωτη χρονια του ντεμη(τοτε που η Αεκ θα παλευε για την κατηγορια) που μεχρι να δειξει οτι η Αεκ οτι παει να χτυπησει τους δυο μεγαλυτερους η διατησια σφυριζε ΑΕΚ απροκαλυπτα.Οταν ομως πηγε να διαταραχθει η "ταξη" εγιναν διαφορα αστεια,με αποκορυφωμα το αριστουργηματικο χειρουργειο του Βασσαρα για να παιξει ο Παο στο CL.
Παντως εχω και εγω την εντυπωση οτι ο Θειος δεν θα χτυπησει τον τζιγγερ φετος.Και γιατι ο δευτερος το εχει πολυ αναγκη το πρωταθλημα και γιατι ο Ολυμπιακος εκανε καλη πορεια στη Ευρωπη φετος.Ας μην ξεχναμε οτι τα τελευταια χρονια ο Ολυμπιακος παιζεται 50-50 στην αρχη του πρωταθληματος για κανα τριμηνο μεχρι που να ολοκληρωθουν τα πανυγηρια στην ευρωπη.Τοτε η ομαδα πρεπει να ξεσπασει εγχωρια....

Αποσυνδεδεμένος Aλχημιστής

  • Θαμώνας
  • ***
  • Μηνύματα: 187
  • Φύλο: Άντρας
  • Μια μερα ολα αυτα θα μοιαζουν με χρωματιστες ευχες
    • Προφίλ
    • το myspace μας....
Απ: ΑΕΚ
« Απάντηση #574 στις: 25/02/08, 17:07 »
αποδειχθηκε τελικα οτι την αεκ την ευνοουν περισσοτερο απο οποιαδηποτε ομαδα φετος
Xαχαχαχαχαχαχαχαχαχα!!!!!Σε καλο σου........
Κ συ που καποτε να κοιμηθεις φοβοσουνα...
Τωρα φοβασαι να ξυπνησεις...