Αποστολέας Θέμα: ICED EARTH Νέος Δίσκος=Νέα Εποχή?  (Αναγνώστηκε 12397 φορές)

0 μέλη και 1 επισκέπτης διαβάζουν αυτό το θέμα.

Αποσυνδεδεμένος Baphomet (Πέτρος)

  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 1012
  • Φύλο: Άντρας
    • Προφίλ
ICED EARTH Νέος Δίσκος=Νέα Εποχή?
« στις: 03/09/03, 11:35 »
Οι Iced Earth έχουν και επίσημα πλέον στις τάξεις τους νέο τραγουδιστή. Δεν είναι άλλος από τον Tim Owens πρώην frontman των Judas Priest. Οι ηχογραφήσεις του νέου άλμπουμ ΘΑ ΕΧΟΥΝ ΤΟΝ RIPPER OWENS στα φωνητικά και έχουν ήδη ολοκληρωθει. Κατέβασα από το Kazaa κάποια αποσπάσματα από 3 νέα τραγούδια που έχουν κυκλοφορήσει και πραγματικά έχω ενθουσιαστεί... Θεωρώ πως μια νέα λαμπρή εποχή ξεκινά για τους Iced earth. θεωρώ φοβερή την συνεργασία schaffer-owens...το συγκροτημα θα γινει παγκοσμιας εμβελειας πιστευω...ηταν οτι χρειαζοταν για να γινει "μεγαλη" η μπαντα...συντομα On the road...

Αποσυνδεδεμένος Frail

  • Θαμώνας
  • ***
  • Μηνύματα: 173
  • Φύλο: Άντρας
    • Προφίλ
Re:ICED EARTH Νέος Δίσκος=Νέα Εποχή?
« Απάντηση #1 στις: 03/09/03, 12:48 »
Λοιπον, επειδη ειμαι υπερβολικα πορωμενος με τους ICED EARTH θελω να πω την αποψη μου στο θεμα.
Ειναι αληθεια οτι τον Ripper με τους Judas Priest τον εχω ακουσει λιγο και ισως τον αδικω αλλα για μενα ICED EARTH σημαινει BARLOW!! Με πορωνε πολυ περισσοτερο απο τον Schaffer. Για μενα (δεν λεω πως ειμαι αντικειμενικος!) αλλα ο Barlow ειχε υπεροχη φωνη και κορυφαιο στυλ, ειναι ο καλυτερος τραγουδιστης κατα τη γνωμη μου και ειδικα στους ICED EARTH κανεις δε μπορει να τον αντικαταστησει :'(. Μερικα τραγουδια, ειδικα τις μπαλαντες: Melancholy (Holy Martyr), Watching Over Me και Question of Heaven δε πιστευω οτι μπορω να τα ακουσω απο αλλον τραγουδιστη. Για μενα το Alive In Athens ειδικα ειναι η αποθεωση του Barlow. Τελος παντων επειδη γινομαι κουραστικος και δεν ειμαι και αντικειμενικος σταματαω εδω.

Απλα ηθελα να σας πω τον πονο μου :'(. BARLOW FOREVER!!!

Αποσυνδεδεμένος Baphomet (Πέτρος)

  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 1012
  • Φύλο: Άντρας
    • Προφίλ
Re:ICED EARTH Νέος Δίσκος=Νέα Εποχή?
« Απάντηση #2 στις: 03/09/03, 12:54 »
Λοιπον, επειδη ειμαι υπερβολικα πορωμενος με τους ICED EARTH θελω να πω την αποψη μου στο θεμα.
Ειναι αληθεια οτι τον Ripper με τους Judas Priest τον εχω ακουσει λιγο και ισως τον αδικω αλλα για μενα ICED EARTH σημαινει BARLOW!! Με πορωνε πολυ περισσοτερο απο τον Schaffer. Για μενα (δεν λεω πως ειμαι αντικειμενικος!) αλλα ο Barlow ειχε υπεροχη φωνη και κορυφαιο στυλ, ειναι ο καλυτερος τραγουδιστης κατα τη γνωμη μου και ειδικα στους ICED EARTH κανεις δε μπορει να τον αντικαταστησει :'(. Μερικα τραγουδια, ειδικα τις μπαλαντες: Melancholy (Holy Martyr), Watching Over Me και Question of Heaven δε πιστευω οτι μπορω να τα ακουσω απο αλλον τραγουδιστη. Για μενα το Alive In Athens ειδικα ειναι η αποθεωση του Barlow. Τελος παντων επειδη γινομαι κουραστικος και δεν ειμαι και αντικειμενικος σταματαω εδω.

Απλα ηθελα να σας πω τον πονο μου :'(. BARLOW FOREVER!!!

τουλαχιστον παραδεχεσαι οτι δεν εισαι αντικειμενικος... προσωπικα το καλυτερο album των iced earth για μενα ειναι το Burnt offerings...0 Barlow Καλος αλλα μεχρι εκει...o tim Θα βγαλει ματια...θυμησου με

Αποσυνδεδεμένος Frail

  • Θαμώνας
  • ***
  • Μηνύματα: 173
  • Φύλο: Άντρας
    • Προφίλ
Re:ICED EARTH Νέος Δίσκος=Νέα Εποχή?
« Απάντηση #3 στις: 03/09/03, 13:17 »
Μπορει εγω να μην ειμαι αντικειμενικος αλλα δεν πιστευω οτι ο Barlow αντικειμενικα ειναι απλα καλος. Για παραδειγμα στο Dante's Inferno δειχνει ποσα πολλα διαφορετικα συναισθηματα μπορει να αποδωσει και ποσο μπορει να προσαρμοσει τη  φωνη του. Εχει πολυ μελωδικα σκοτεινα μερη οπως στην αρχη του τραγουδιου, πολυ brutal μερη (σχεδον death) και μερη που τα φωνητικα ειναι σχεδον black και ολα τα αποδιδει παρα πολυ καλα κατα τη γνωμη μου για αυτο και δεν ειναι ενας απλα καλος τραγουδιστης.

Αποσυνδεδεμένος Marina

  • Περαστικός
  • *
  • Μηνύματα: 3
  • Λατρεύω το YaBB 1G - SP1!
    • Προφίλ
Re:ICED EARTH Νέος Δίσκος=Νέα Εποχή?
« Απάντηση #4 στις: 03/09/03, 20:19 »
Den 8elw na fanw apolyth kai kollhmenh alla kai gia mena iced earth shmainoyn Barlow..Yfos kai synais8hma apolyto...Na fantasteis oti den akouga oute kan hard rock prin akoysw ton Barlow kai otan ton akousa alla3a teleiws gnwmh gia to metal ktl...Den exw akousei ton neo syndyasmo kai xwris bebaia na eimai antikeimenikh..pisteuw pws o schaffer me ton Barlow edenan apolyta..otidhpote allo aplws den 8a einai Barlow!
Goysta eipe o pi8hkos ki efage to sapouni...alla etsi einai!

Αποσυνδεδεμένος Baphomet (Πέτρος)

  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 1012
  • Φύλο: Άντρας
    • Προφίλ
Re:ICED EARTH Νέος Δίσκος=Νέα Εποχή?
« Απάντηση #5 στις: 03/09/03, 23:36 »
πραγματικα δε σας καταλαβαινω... ερχεται σε ενα συγκροτημα που με την παλια συνθεση ηταν καταδικασμενο στην μιζερια της μετριοτητας ενας τραγουδιστης τεραστιου βεληνηκους! μια φωναρα, ισως το μεγαλυτερο νεο ταλεντο στο μεταλ. και μου λετε για barlow? Καλος ο mat αλλα δεν μπορει ουτε στα ματια να κοιταξει τον tim.Ποσο μαλλον να συγκριθει μαζι του. εξαλλου αν μη τι αλλο o mat δεν ειχε κανενα σπανιο μεταλλο φωνης που να τον κανει αναγνωρισιμο και ξεχωριστο.ουτε ειχε τοσο μεγαλη εκταση.ειχε συναισθημα συμφωνω... αλλα μηπως δεν εχει ο Tim... ξαναλεω...θα τριβετε τα ματακια σας... ειχα πει πως δε θα ξανασχοληθω με την εν λογω μπαντα. και μολις βρηκα ενα λογο να ανυπομονω για τον δισκο. κατεβαστε κατι απο Kazaa... θα παθετε πλακα!!

Αποσυνδεδεμένος ερεβος

  • Shadowking
  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 2354
  • Φύλο: Άντρας
  • ars longa vita brevis
    • Προφίλ
    • http://myspace.com/gorthaour
Re:ICED EARTH Νέος Δίσκος=Νέα Εποχή?
« Απάντηση #6 στις: 04/09/03, 01:05 »
σιγα μην ειναι ο ριπερ το μεγαλυτερο ταλεντο στο μεταλ.....ο μπάρλοου εχει σαφως πιο αισθαντικη φωνη...παντως καλη φαση δεν υπηρχε και κανεις καλυτερος ελευθερος να παρουν....
Twitter @mcrosog

Αποσυνδεδεμένος Frail

  • Θαμώνας
  • ***
  • Μηνύματα: 173
  • Φύλο: Άντρας
    • Προφίλ
Re:ICED EARTH Νέος Δίσκος=Νέα Εποχή?
« Απάντηση #7 στις: 04/09/03, 12:39 »
Τα συγχαρητηρια μου στη Μαρινα!!
Σμφωνουμε απολυτα ;) :-*

Αποσυνδεδεμένος Frail

  • Θαμώνας
  • ***
  • Μηνύματα: 173
  • Φύλο: Άντρας
    • Προφίλ
Re:ICED EARTH Νέος Δίσκος=Νέα Εποχή?
« Απάντηση #8 στις: 04/09/03, 12:48 »
Και κατι αλλο δεν μπορει καποιος να κατηγορει τον Barlow οτι δεν εχει κατι ιδιαιτερο στη φωνη (κατι που ειναι σιγουρα λαθος) τη στιγμη που η φωνη του Owens παραπεμπει στον Halford και οχι με τοσο μεγαλη επιτυχια.

BARLOW FOREVER!

Αποσυνδεδεμένος Baphomet (Πέτρος)

  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 1012
  • Φύλο: Άντρας
    • Προφίλ
Re:ICED EARTH Νέος Δίσκος=Νέα Εποχή?
« Απάντηση #9 στις: 04/09/03, 13:04 »
Και κατι αλλο δεν μπορει καποιος να κατηγορει τον Barlow οτι δεν εχει κατι ιδιαιτερο στη φωνη (κατι που ειναι σιγουρα λαθος) τη στιγμη που η φωνη του Owens παραπεμπει στον Halford και οχι με τοσο μεγαλη επιτυχια.

BARLOW FOREVER!

αυτη τη στιγμη ο ripper ειναι καλυτερος απο τον Halford. και δε τον αντιγραφει. επηρρεαστηκε και γι αυτο τον λογo τον διαλεξαν οι priest. παιδια αμα λετε οτι ο mat εχει καλυτερη φωνη είστε ή κολλημενοι ή ασχετοι και συγνωμη κιολας. τελοσπαντων...σε οποιον δεν αρεσουν οι iced earth πλεον ας μην ακουει. εγω προσωπικα προκειται να πορωθω...

@ερεβος.
δε μας λες ομως ποιον θεωρεις εσυ μεγαλυτερο ταλεντο...
κι ομως ειναι ο ripper

Αποσυνδεδεμένος Frail

  • Θαμώνας
  • ***
  • Μηνύματα: 173
  • Φύλο: Άντρας
    • Προφίλ
Re:ICED EARTH Νέος Δίσκος=Νέα Εποχή?
« Απάντηση #10 στις: 04/09/03, 13:56 »
Ενταξει ρε μην εκνευριζεσαι, αποψεις ειναι αυτες. Απλα οπως βλεπεις υπαρχουν αρκετα ατομα που θαυμαζουν τον Barlow σκεψου οτι ισως δεν ειναι και τοσο κακος. Ειναι αναγκη να ειναι ασχετοι? ή μπορει να εχουν αλλα γουστα ή να τυχαινει εσυ να μην πηγαινεις τον Barlow!

Αποσυνδεδεμένος Baphomet (Πέτρος)

  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 1012
  • Φύλο: Άντρας
    • Προφίλ
Re:ICED EARTH Νέος Δίσκος=Νέα Εποχή?
« Απάντηση #11 στις: 04/09/03, 13:58 »
Ενταξει ρε μην εκνευριζεσαι, αποψεις ειναι αυτες. Απλα οπως βλεπεις υπαρχουν αρκετα ατομα που θαυμαζουν τον Barlow σκεψου οτι ισως δεν ειναι και τοσο κακος. Ειναι αναγκη να ειναι ασχετοι? ή μπορει να εχουν αλλα γουστα ή να τυχαινει εσυ να μην πηγαινεις τον Barlow!

μα δεν ειπα οτι δε τον παω ή κατι τετοιο.αντιθετως. απλα ο ριπερ ειναι κλασεις ανωτερος...

Αποσυνδεδεμένος Σπύρος

  • Συνήγορος του Διαβόλου
  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 1576
  • Φύλο: Άντρας
    • Προφίλ
    • Κιθάρα
Re:ICED EARTH Νέος Δίσκος=Νέα Εποχή?
« Απάντηση #12 στις: 05/09/03, 01:00 »
Και εγώ προτιμώ τον barlow (φοβερός μπασκετμπολλίστας)
Forgive me if I'm out of order this NU METAL has no soul.
It may be good for making money sadly that is not my goal.

Αποσυνδεδεμένος Baphomet (Πέτρος)

  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 1012
  • Φύλο: Άντρας
    • Προφίλ
Re:ICED EARTH Νέος Δίσκος=Νέα Εποχή?
« Απάντηση #13 στις: 05/09/03, 01:03 »
σαν μπασκετμπολιστα κι εγω τον προτιμώ... ειναι ψηλότερος. ;D ;D ;D ;D

Αποσυνδεδεμένος Iced Jacob

  • Παλιός
  • ****
  • Μηνύματα: 288
  • Φύλο: Άντρας
    • Προφίλ
Re:ICED EARTH Νέος Δίσκος=Νέα Εποχή?
« Απάντηση #14 στις: 14/09/03, 21:25 »
re paidia na sas pw kati?
egw eimai trellos me tous iced earth kai simfwnw oti o barlow einai oso kalos eipate polloi edw mesa. lipithika pou efige apo to sygkrotima omws tha sas pw kati allo
otan o dickinson egyge apo tous maiden evgalan 2 cds me ton baily kai parolo pou den einai kalyteros apo ton bruce, KANEIS DEN EINAI KALYTEROS APO TON BRUCE, to apotelesma mou arese
ara mporei ayto pou tha akousoume na mas aresei kai o barlow na anikei pleon sto parelthon gia tous iced earth (kalo i kako? opws to parei kathenas)
The road to hell is full of good intentions...

psomas

  • Επισκέπτης
Re:ICED EARTH Νέος Δίσκος=Νέα Εποχή?
« Απάντηση #15 στις: 14/09/03, 21:31 »
re paidia na sas pw kati?
egw eimai trellos me tous iced earth kai simfwnw oti o barlow einai oso kalos eipate polloi edw mesa. lipithika pou efige apo to sygkrotima omws tha sas pw kati allo
otan o thingyinson egyge apo tous maiden evgalan 2 cds me ton baily kai parolo pou den einai kalyteros apo ton bruce, KANEIS DEN EINAI KALYTEROS APO TON BRUCE, to apotelesma mou arese
ara mporei ayto pou tha akousoume na mas aresei kai o barlow na anikei pleon sto parelthon gia tous iced earth (kalo i kako? opws to parei kathenas)

πάλι αυτό που θα πω δεν έχει σχέση με το θέμα αλλά anyway!!! Φίλε Iced Earth, σ΄άρεσαν τα cd των Maiden χωρίς τον Dickinson;;;; Είμαστε σοβαροί;
Είναι τα χειρότερά τους album(κατά την γνώμη μου πάντα)

Αποσυνδεδεμένος Baphomet (Πέτρος)

  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 1012
  • Φύλο: Άντρας
    • Προφίλ
Re:ICED EARTH Νέος Δίσκος=Νέα Εποχή?
« Απάντηση #16 στις: 15/09/03, 08:54 »
re paidia na sas pw kati?
egw eimai trellos me tous iced earth kai simfwnw oti o barlow einai oso kalos eipate polloi edw mesa. lipithika pou efige apo to sygkrotima omws tha sas pw kati allo
otan o thingyinson egyge apo tous maiden evgalan 2 cds me ton baily kai parolo pou den einai kalyteros apo ton bruce, KANEIS DEN EINAI KALYTEROS APO TON BRUCE, to apotelesma mou arese
ara mporei ayto pou tha akousoume na mas aresei kai o barlow na anikei pleon sto parelthon gia tous iced earth (kalo i kako? opws to parei kathenas)

πάλι αυτό που θα πω δεν έχει σχέση με το θέμα αλλά anyway!!! Φίλε Iced Earth, σ΄άρεσαν τα cd των Maiden χωρίς τον thingyinson;;;; Είμαστε σοβαροί;
Είναι τα χειρότερά τους album(κατά την γνώμη μου πάντα)

αν και αλλο ειναι το θεμα μας....συμφωνω...τα χειροτερα...! με ελαχιστες εξαιρεσεις.

Αποσυνδεδεμένος ΠΑΝΜΕΓΙΣΤΟΣ - EOSFORUM - SOTRIANI -

  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 1654
  • Φύλο: Άντρας
  • To Φαινόμενο Γνωστό έως τα Πέρατα του Κόσμου...
    • Προφίλ
Re:ICED EARTH Νέος Δίσκος=Νέα Εποχή?
« Απάντηση #17 στις: 18/10/03, 17:24 »
   εγω προτιμω τον gary barlow (ex-Take That!) Aυτος ο παλιο-Robbie Wiliams τον εφαγε! Ααααχ!


   ...τεσπα, εχω αγορασει το καινουριο των iced earth οποιος θελει μπορω να του το χαρισω...
Ο.Ξ.Ο.Κ.Δ.Τ.Ξ.Ο.Κ.Ο. 
θα τινάξω τα μυαλά μου στον αέρα
να γεμίσει ο κόσμος εξυπνάδα

Αποσυνδεδεμένος Σιδηρόπουλος

  • Το ζώον
  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 1767
  • Φύλο: Άντρας
  • Engineers Do It With Models
    • Προφίλ
    • pink floyd
Re:ICED EARTH Νέος Δίσκος=Νέα Εποχή?
« Απάντηση #18 στις: 18/10/03, 17:32 »
toso xalia ine sot?
Είμαι ο Βασίλης και είμαι καλα...

Αποσυνδεδεμένος Baphomet (Πέτρος)

  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 1012
  • Φύλο: Άντρας
    • Προφίλ
Re:ICED EARTH Νέος Δίσκος=Νέα Εποχή?
« Απάντηση #19 στις: 20/10/03, 15:06 »
  εγω προτιμω τον gary barlow (ex-Take That!) Aυτος ο παλιο-Robbie Wiliams τον εφαγε! Ααααχ!


   ...τεσπα, εχω αγορασει το καινουριο των iced earth οποιος θελει μπορω να του το χαρισω...

ποιος gary barlow??
ποιος robbie williams??
για πες...
το καινουριο Iced Earth βγηκε???

Αποσυνδεδεμένος ΠΑΝΜΕΓΙΣΤΟΣ - EOSFORUM - SOTRIANI -

  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 1654
  • Φύλο: Άντρας
  • To Φαινόμενο Γνωστό έως τα Πέρατα του Κόσμου...
    • Προφίλ
Re:ICED EARTH Νέος Δίσκος=Νέα Εποχή?
« Απάντηση #20 στις: 20/10/03, 18:43 »
   ...εχει βγει κανα μηνα τωρα! Τι να σου πω εμενα ποτε δε με ενθουσιαζαν οι ισεδ ερθ! Αλλα τους προτιμω με βαρλοου!
Ο.Ξ.Ο.Κ.Δ.Τ.Ξ.Ο.Κ.Ο. 
θα τινάξω τα μυαλά μου στον αέρα
να γεμίσει ο κόσμος εξυπνάδα

Αποσυνδεδεμένος Baphomet (Πέτρος)

  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 1012
  • Φύλο: Άντρας
    • Προφίλ
Re:ICED EARTH Νέος Δίσκος=Νέα Εποχή?
« Απάντηση #21 στις: 21/10/03, 13:13 »
  ...εχει βγει κανα μηνα τωρα! Τι να σου πω εμενα ποτε δε με ενθουσιαζαν οι ισεδ ερθ! Αλλα τους προτιμω με βαρλοου!

μιλαμε για το glorious burden? και εχει βγει ενα μηνα? εισαι βεβαιος?
τον barlow τον λενε mat ρε.
ουτε εμενα με ενθουσιαζαν ποτε αλλα μαλλον με τον ripper τους προτιμω.

Αποσυνδεδεμένος ΠΑΝΜΕΓΙΣΤΟΣ - EOSFORUM - SOTRIANI -

  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 1654
  • Φύλο: Άντρας
  • To Φαινόμενο Γνωστό έως τα Πέρατα του Κόσμου...
    • Προφίλ
Re:ICED EARTH Νέος Δίσκος=Νέα Εποχή?
« Απάντηση #22 στις: 21/10/03, 21:01 »
   ο γκαρυ μπαρλοου ηταν τραγουδιαρης των take that (ενα boy band) ,αλλα μαλλον δεν καταλαβες τον αστεεισμο μου!  ;D
Ο.Ξ.Ο.Κ.Δ.Τ.Ξ.Ο.Κ.Ο. 
θα τινάξω τα μυαλά μου στον αέρα
να γεμίσει ο κόσμος εξυπνάδα

Αποσυνδεδεμένος Pontifikas

  • Ο Γκρίζος Ταξιδευτής
  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 524
  • Φύλο: Άντρας
  • Fly benevolent creature...
    • Προφίλ
    • Greek .Net Programming Community
Re:ICED EARTH Νέος Δίσκος=Νέα Εποχή?
« Απάντηση #23 στις: 22/10/03, 09:16 »
Αποκλείεται Σοτ έχεις αγοράσει το καινούριο άλμπουμ.Αυτό θα βγεί τον Γενάρη.Ούτε καν το promo δεν έχει κυκλοφορήσει.Μάλλον τα μπέρδεψες.
Έχω βρεί μερικά resources του promo στο soulseek.Θα προσπαθήσω να το κατεβάσω και θα σας πώ.
Run - but if you run away
You'll always have to hide
So if you need to run Run for help!

Αποσυνδεδεμένος ΠΑΝΜΕΓΙΣΤΟΣ - EOSFORUM - SOTRIANI -

  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 1654
  • Φύλο: Άντρας
  • To Φαινόμενο Γνωστό έως τα Πέρατα του Κόσμου...
    • Προφίλ
Re:ICED EARTH Νέος Δίσκος=Νέα Εποχή?
« Απάντηση #24 στις: 29/10/03, 23:15 »
   συγγνωμη! αυτο με ενα τερας κλεμενο απο το trooper των Maiden δεν ειναι?
Ο.Ξ.Ο.Κ.Δ.Τ.Ξ.Ο.Κ.Ο. 
θα τινάξω τα μυαλά μου στον αέρα
να γεμίσει ο κόσμος εξυπνάδα

 

Σχετικά θέματα

  Τίτλος / Ξεκίνησε από Απαντήσεις Τελευταίο μήνυμα
10 Απαντήσεις
4636 Εμφανίσεις
Τελευταίο μήνυμα 26/01/07, 14:21
από amfenster
21 Απαντήσεις
6372 Εμφανίσεις
Τελευταίο μήνυμα 14/04/07, 22:58
από Kiratzoharris
11 Απαντήσεις
5203 Εμφανίσεις
Τελευταίο μήνυμα 27/08/08, 20:27
από Giorgos K.
7 Απαντήσεις
3604 Εμφανίσεις
Τελευταίο μήνυμα 06/12/07, 19:38
από Eagle Of Kamelot
28 Απαντήσεις
8632 Εμφανίσεις
Τελευταίο μήνυμα 28/12/07, 16:37
από George_JimMorrison
5 Απαντήσεις
2930 Εμφανίσεις
Τελευταίο μήνυμα 25/06/10, 01:21
από gers
5 Απαντήσεις
2642 Εμφανίσεις
Τελευταίο μήνυμα 19/04/11, 22:39
από YmiRLinG
10 Απαντήσεις
4238 Εμφανίσεις
Τελευταίο μήνυμα 10/11/11, 01:42
από ερεβος
11 Απαντήσεις
3596 Εμφανίσεις
Τελευταίο μήνυμα 19/03/12, 19:11
από Wise_One
1 Απαντήσεις
3394 Εμφανίσεις
Τελευταίο μήνυμα 05/08/19, 21:33
από Uriah