Αποστολέας Θέμα: carbonatedlemonade εκπροσωπουν το ασθενες φιλο.....  (Αναγνώστηκε 10111 φορές)

0 μέλη και 1 επισκέπτης διαβάζουν αυτό το θέμα.

Αποσυνδεδεμένος Ε!ΜΑ

  • Θαμώνας
  • ***
  • Μηνύματα: 220
  • Φύλο: Γυναίκα
  • Έχω ένα άλογο ( χιχιχι )
    • Προφίλ
carbonated lemonade μπειτε στο www.myspace.com/carbonatedlemonade και ακουστε τους γυναικιους εκπροσωπους της μουσικης και πειτε μας τη γνωμη σας....
ΠΙΑΝΟΜΠΑΣΣΙΣΤΡΙΑ ( και με τα συνθια καλα τα παμε ομως ) η γυναικα του μπασσιστα........mpite www.myspace.com/carbonatedlemonade

stavros75

  • Επισκέπτης
Απ: carbonatedlemonade εκπροσωπουν το ασθενες φιλο.....
« Απάντηση #1 στις: 13/06/06, 12:54 »
το ασθενές ή το ισχυρό???  ;D

Αποσυνδεδεμένος Ε!ΜΑ

  • Θαμώνας
  • ***
  • Μηνύματα: 220
  • Φύλο: Γυναίκα
  • Έχω ένα άλογο ( χιχιχι )
    • Προφίλ
Απ: carbonatedlemonade εκπροσωπουν το ασθενες φιλο.....
« Απάντηση #2 στις: 13/06/06, 16:30 »
χαχα.....τελικα μαλλον το υσχηρο.... :P και τα δυο φιλα το ιδιο υσχηρα και εικανα ειναι ..και αν καπιο υστερει καπου ερχεται το αλλο για να το συμπλιρωσει..... :P ::)
ΠΙΑΝΟΜΠΑΣΣΙΣΤΡΙΑ ( και με τα συνθια καλα τα παμε ομως ) η γυναικα του μπασσιστα........mpite www.myspace.com/carbonatedlemonade

Αποσυνδεδεμένος Σιδηρόπουλος

  • Το ζώον
  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 1767
  • Φύλο: Άντρας
  • Engineers Do It With Models
    • Προφίλ
    • pink floyd
Απ: carbonatedlemonade εκπροσωπουν το ασθενες φιλο.....
« Απάντηση #3 στις: 13/06/06, 16:33 »
το κιθαρα θελει ενα spell check, οχι greeklish check
Είμαι ο Βασίλης και είμαι καλα...

Αποσυνδεδεμένος Ε!ΜΑ

  • Θαμώνας
  • ***
  • Μηνύματα: 220
  • Φύλο: Γυναίκα
  • Έχω ένα άλογο ( χιχιχι )
    • Προφίλ
Απ: carbonatedlemonade εκπροσωπουν το ασθενες φιλο.....
« Απάντηση #4 στις: 13/06/06, 16:40 »
δλδ??????????????
παντως για την ορθογραφια ειμαι δυσλεκτικη........ :'(και ζητω συγνομη...)
ΠΙΑΝΟΜΠΑΣΣΙΣΤΡΙΑ ( και με τα συνθια καλα τα παμε ομως ) η γυναικα του μπασσιστα........mpite www.myspace.com/carbonatedlemonade

Αποσυνδεδεμένος Σιδηρόπουλος

  • Το ζώον
  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 1767
  • Φύλο: Άντρας
  • Engineers Do It With Models
    • Προφίλ
    • pink floyd
Απ: carbonatedlemonade εκπροσωπουν το ασθενες φιλο.....
« Απάντηση #5 στις: 13/06/06, 16:51 »
δεν το λεω μονο για σενα.. τα τραγουδια τα άκουσα.. σιγουρα οχι το στυλ μου..

Floating, το παρακάνατε στα εφφέ.. και ειναι τόσο γρήγορο που οι 2 εναλλασωμενες φωνες τρεχουν..
οι 2φωνιες θελουν δουλεια.


MichelCover: η κιθάρα σε μερικες συγχορδιες μου ακουστηκε ξεκουρδιστη.. τραγουδι πολυ cheesy και πολυ κοινο.. τπτ καινουριο..

Shopping: το καλυτερο απο τα 3.. εδω υστερει παρα πολυ η φωνη.. δεν καταλαβα ουτε 1 στιχο... συνθετικα ομως ισως το καλυτερο..
--


γενικα, οι φωνες θελουν δουλεια μπολικη, η σύνθεσεις μου φαινονται λιγο cheesy, και οι φωνες πρεπει να δουλεψουν την αρθρωση και προφορα.. προσπαθω ματαια ωρα τωρα να ακουσω τι λεει ο  στιχος και στα 3..
Είμαι ο Βασίλης και είμαι καλα...

Αποσυνδεδεμένος Ε!ΜΑ

  • Θαμώνας
  • ***
  • Μηνύματα: 220
  • Φύλο: Γυναίκα
  • Έχω ένα άλογο ( χιχιχι )
    • Προφίλ
Απ: carbonatedlemonade εκπροσωπουν το ασθενες φιλο.....
« Απάντηση #6 στις: 13/06/06, 20:17 »
μην ανυσηχεις ουτε εγω δν εχω καταλαβει ακωμα τι λενε οι στιχοι :P οσο για της φωνες  οντως θελουν πολυ δουλεια....thnx για τα σχολια οι αυστηροι κριτες λενε παντα την αληθεια.... ::) ::) ;D ;)οσο για το μισελ δν ειναι δικο μας...απλα το εκτελουμε....
ΠΙΑΝΟΜΠΑΣΣΙΣΤΡΙΑ ( και με τα συνθια καλα τα παμε ομως ) η γυναικα του μπασσιστα........mpite www.myspace.com/carbonatedlemonade

stavros75

  • Επισκέπτης
Απ: carbonatedlemonade εκπροσωπουν το ασθενες φιλο.....
« Απάντηση #7 στις: 14/06/06, 12:49 »
Σημείωση: Το Michelle είναι της Anouk. Δεν είδα να αναφέρεται πουθενά.  ::)

Άκουσα τα τραγούδια. Μου φάνηκαν κάτι σε soft rock το πρώτο, και pop punk το τελευταίο. Το πρώτο ακούγεται ευχάριστα.

Η ρυθμική κιθάρα θέλει λίγη δουλειά ειδικά στο δεύτερο της Ανούκ.

Το τρίτο είναι καλό χιτάκι!!!  Και εκεί η ρυθμική θέλει μικρή διόρθωση σε μερικά σημεία όπως στο κομμάτι 2:05-2:12 νομίζω βγαίνει εκτός ρυθμού. Και σε κάποια άλλα.
Στο 1:31-1:37 η φωνή νομίζω οτι τρεμούλιαζε λίγο.

Σε γενικές γραμμές όμως αρκετά καλά τα δείγματα σας. Δηλάδη μπράβο για τη προσπάθεια σας!!

Αποσυνδεδεμένος blackie

  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 1050
  • Φύλο: Άντρας
  • Take me down, I'm coming home, arena of pleasures
    • Προφίλ
Απ: carbonatedlemonade εκπροσωπουν το ασθενες φιλο.....
« Απάντηση #8 στις: 14/06/06, 13:12 »
Το πρωτο μου αρεσε πιο πολυ απ'ολα...
Στην αρχη εχει κατι ψιλοπροβληματακια στα φωνητικα αλλα βελτιωνεται στη συνεχεια...
Λιγο τις δευτερες φωνες δουλεψτε και θα ειναι καλυτερα...
Τα εφε δεν με πειραξαν καθολου...

Αποσυνδεδεμένος Ε!ΜΑ

  • Θαμώνας
  • ***
  • Μηνύματα: 220
  • Φύλο: Γυναίκα
  • Έχω ένα άλογο ( χιχιχι )
    • Προφίλ
Απ: carbonatedlemonade εκπροσωπουν το ασθενες φιλο.....
« Απάντηση #9 στις: 14/06/06, 14:38 »
λοιπον αυτα ειναι τα πρωτα μας κομματια η γνωμες μετρανε  γιατι εμεις δν ειμαστε και τοσο εμπειρες και ετσι μαθαινουμε, για να βελτιωθουμε στη συνεχεια...μεχρι και το τελος  του επωμενου μηνα θα εχουμε ηχογραφισει και τα καινουργια κομματια!!!!! :D ;)
ΠΙΑΝΟΜΠΑΣΣΙΣΤΡΙΑ ( και με τα συνθια καλα τα παμε ομως ) η γυναικα του μπασσιστα........mpite www.myspace.com/carbonatedlemonade

Αποσυνδεδεμένος spio

  • Θαμώνας
  • ***
  • Μηνύματα: 208
  • Φύλο: Άντρας
  • Οι D.J.s δεν είναι μουσικοί
    • Προφίλ
Απ: carbonatedlemonade εκπροσωπουν το ασθενες φιλο.....
« Απάντηση #10 στις: 14/06/06, 22:58 »
Και ποιο θα πείτε/παίξετε στο Schoolwave;


Υ.Γ.  Χωρίς παρεξήγηση.
       Ε!MA, βάλε ή στην υπογραφή σου ή κάτω από το avatar σου ή στο όνομά σου ή ή ή ή κάπου τελως πάντων γιατί θα σε παρεξηγήσουν (προβλέπω σε λίγο καιρό να σε ρωτάνε αν είσαι αλλοδαπή).

Φιλικά και συμβουλευτικά πάντα...

Ελπίζω να μη σε πρόσβαλα στο Υ.Γ.
Πώς από τόσο ξεχωριστά παιδιά βγαίνουν τόσο συνηθισμένοι μεγάλοι ;
http://www.knightfight.co.uk/?ac=vid&vid=63069818

Αποσυνδεδεμένος blackie

  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 1050
  • Φύλο: Άντρας
  • Take me down, I'm coming home, arena of pleasures
    • Προφίλ
Απ: carbonatedlemonade εκπροσωπουν το ασθενες φιλο.....
« Απάντηση #11 στις: 14/06/06, 23:02 »
Oχι ρε γιατι να το βαλει η κοπελα λες και ειναι κανα κουσουρι...
Αλλωστε το εχει αναφερει πολλακις και δεν χρειαζεται να "στιγματιστει" για ηλιθιοτητες...

Αποσυνδεδεμένος Ε!ΜΑ

  • Θαμώνας
  • ***
  • Μηνύματα: 220
  • Φύλο: Γυναίκα
  • Έχω ένα άλογο ( χιχιχι )
    • Προφίλ
Απ: carbonatedlemonade εκπροσωπουν το ασθενες φιλο.....
« Απάντηση #12 στις: 15/06/06, 11:02 »
λοιπον εχω ενα προβλημα, μπορω βεβαια να γραφω ορφογραφημενα αν θελω αλλα θα χρειαζομαι πολλες ωρες πανω απο το λεξικο για να γραψω ενα κειμενο 5 σειρων...επισεις το προβλημα τις δυσλεξιας ειναι κατα βαση ψυχολογικο, μπορει τη μια να τα γραφω ολα σωστα και παρακατω την ιδια λεξη να τη δολοφωνω...επισεις μου εχει τυχει και να γραφω χωρις να κανω λαθη...τεσπα αυτοσαρκαζομαι γιαυτο και ναι με εχει στιγματισει ιδει αφου ειναι ενα απο τα χαρακτηριστικα μου...ας με περασουν για οτι θελουν !!!!ισως Γερμανιδα τουριστρια ισως Σουηδεζα......ΧΑΧΑΧΑ..... :P :P ;D

  λοιπον στο schoolwave  θα παιξουμε:
                 shopping       (δικο μας)
                 everywhere   (yellowcard)
                 floating         (δικο μας)
                 και αλλο ενα δικο μας που δν εχουμε καταληξει στο ονομα ακωμα......

                                                                                                       αυτα.... :P
ΠΙΑΝΟΜΠΑΣΣΙΣΤΡΙΑ ( και με τα συνθια καλα τα παμε ομως ) η γυναικα του μπασσιστα........mpite www.myspace.com/carbonatedlemonade

Αποσυνδεδεμένος Holy Diver

  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 519
  • Φύλο: Άντρας
  • Σαλιγκάρια και μπανάνες!!!
    • Προφίλ
    • Το Όνειρο Ενός Περιέργου
Απ: carbonatedlemonade εκπροσωπουν το ασθενες φιλο.....
« Απάντηση #13 στις: 17/06/06, 00:09 »
Λοιπόν, η δουλειά σας είναι πολύ καλή, για τα δεδομένα του χώρου... Λίγο η φωνή θέλει βελτίωση στη τεχνική, καθώς η χροιά είναι πολύ καλή. Πάντως, για να είμαι ειλικρινής, live τα κομμάτια ακούγονται λίγο πιο cheesy...
Πιο συγκεκριμμένα:
Το floating μου άρεσε περισσότερο απ'όλα, και δε με πείραξαν τα εφέ. Έχει μια indy χροιά.
Το Michel δε ξέρω, καθώς δεν έχω ακούσει το πρωτότυπο.
Το Shopping έχει ωραίο lead στην αρχή, αλλά το progression 1-5-4 με το οποίο συνεχίζετε είναι κάτι παραπάνω από τετριμμένο.

reveduncurieux.blogspot.com

Αποσυνδεδεμένος bassman(4 String Suicide!)

  • O Πολεμιστής του Φωτός
  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 1255
  • Φύλο: Άντρας
  • Το μπασο ΔΕΝ ειναι μονο συνοδευτικο οργανο...
    • Προφίλ
    • Ο Πολεμιστης του Φωτος
Απ: carbonatedlemonade εκπροσωπουν το ασθενες φιλο.....
« Απάντηση #14 στις: 17/06/06, 00:52 »
Λοιπον εγω ακουσα το floating.Ξεκιναει πολυ ωραια.Εμενα προσωπικα μου αρεσουν πολυ τα εφφε.Αν δεν κανω λαθος εχετε βαλει φλαντζερ μεσα.Θελουν ωστοσο λιγο συντονισμο οι φωνες.Σαν ιδεα ομως μου αρεσει πολυ το κομματι καθως μου αρεσει γενικα το pop-punk-alternative υφος.Συνεχιστε την προσπαθεια. 8)

Υ.Γ. :Ποιες ειναι οι επιρροες σας?
It's all about the Groove!

Αποσυνδεδεμένος DHMHTROS

  • Παλιός
  • ****
  • Μηνύματα: 270
  • Φύλο: Άντρας
  • Μεσα μου ειναι ο δρομος...
    • Προφίλ
    • A Kapela on Facebook
Απ: carbonatedlemonade εκπροσωπουν το ασθενες φιλο.....
« Απάντηση #15 στις: 17/06/06, 04:25 »
σας ακουσα πολυ ευχαριστα και γουσταρω που ειναι γυναικειο το συγκροτημα... χρειαζονται καποιες βελτιωσεις στους τομεις που ανεφεραν και τα παιδια παραπανω... να στε καλα και καλη συνεχεια!

Αποσυνδεδεμένος master of puppets

  • Ονειροπαρμένος
  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 2872
  • Φύλο: Άντρας
  • γνωστός και ως....master of ΜΠΑΜΠΗΣ....
    • Προφίλ
    • Χάρτινα Όνειρα
Απ: carbonatedlemonade εκπροσωπουν το ασθενες φιλο.....
« Απάντηση #16 στις: 17/06/06, 04:54 »
μάλιστα....δεν ξέρω ρε γμτ...δεν είναι το είδος μου κιολας....αλλά μου φαίνεται πολύ πως να το πω....χαρούμενο? αλλά ακραία χαρούμενο....το shopping ας πούμε ταιριάζει για soundtrack της barbie...αλλά όπως είπα το ξεκαθαρίζω...δεν είναι το είδος μου....οι φωνές είναι σώστες ως ένα σημειο αλλά γενικότερα μου θυμιζουν της εμπορικες ποπ τραγουδιστριες τύπου britney spears κτλ....τα ντραμς είναι πολύ ωραία...και ο ήχος στην κιθάρα αρκετά καλος....γενικά σ'αυτό που θέλετε να βγάλετε μουσικά είστε καλές...απλά εμενα δεν με αντιπροσωπεύει....το θέμα βέβαια είναι να το γουστάρετε εσεις και είναι και μεγάλη μαγκιά σας....  ;)

καλή επιτυχια και καλή συνέχεια σε ότι κάνετε.... ;)

Αποσυνδεδεμένος Ε!ΜΑ

  • Θαμώνας
  • ***
  • Μηνύματα: 220
  • Φύλο: Γυναίκα
  • Έχω ένα άλογο ( χιχιχι )
    • Προφίλ
Απ: carbonatedlemonade εκπροσωπουν το ασθενες φιλο.....
« Απάντηση #17 στις: 17/06/06, 20:27 »
Λοιπον εγω ακουσα το floating.Ξεκιναει πολυ ωραια.Εμενα προσωπικα μου αρεσουν πολυ τα εφφε.Αν δεν κανω λαθος εχετε βαλει φλαντζερ μεσα.Θελουν ωστοσο λιγο συντονισμο οι φωνες.Σαν ιδεα ομως μου αρεσει πολυ το κομματι καθως μου αρεσει γενικα το pop-punk-alternative υφος.Συνεχιστε την προσπαθεια. 8)

Υ.Γ. :Ποιες ειναι οι επιρροες σας?

καταρχας το κομματι(floating) δν εχει "πολλα" εφε ...εχει μονο ενα το φλαντζερ...oι φωνες θελουν σιγουρα δουλεια αλλα αρχη ειναι ακωμα ,καθιστε να τελειωσουμε και το κωλοσχολειο να εχουμε περισσοτερο χρονο να ασχολιθουμε γιατι τωρα και ειδικα απο τη νεα χρονια θα ζορισουν πολυ τα πραγματα......
ΠΙΑΝΟΜΠΑΣΣΙΣΤΡΙΑ ( και με τα συνθια καλα τα παμε ομως ) η γυναικα του μπασσιστα........mpite www.myspace.com/carbonatedlemonade

Αποσυνδεδεμένος Kiratzoharris

  • Ο παραγωγός
  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 2987
  • Φύλο: Άντρας
  • Να, ένας τέντυμπόης!
    • Προφίλ
Απ: carbonatedlemonade εκπροσωπουν το ασθενες φιλο.....
« Απάντηση #18 στις: 17/06/06, 20:40 »
Λοιπον επειδη τα εχω ακουσει απο πρωτο χερι εχω να πω οτι δεν ειναι του στυλ μου σιγουρα αλλα το floating ειναι μαλλον το καλυτερο κατ εμε.
Αυτη η πολυφωνια δεν μ αρεσει καθολου το χω ξαναπει αλλωστε.
Γενικα μπορω να πω οτι ειστε αρκετα καλες για αυτο το χαρουμενο ειδος που παιζετε αλλα δεν ειναι για μενα ;D ;D
Και καλη επιτυχια στο ροκγουειβ δεν θα μπορεσω να σε δω γμτ... ???

!!!!ισως Γερμανιδα τουριστρια ισως Σουηδεζα......ΧΑΧΑΧΑ..... :P :P ;D



Εδω το παρακανες δεν ειναι αποψεις για συγκροτημα αυτες....χαχαχαχαχαχαχα
I am capitalism and you will tremble and cry when your boss tells you that they are downsizing, you will promise to work twice as hard.
TOMATOSE MOVIE

Αποσυνδεδεμένος Ε!ΜΑ

  • Θαμώνας
  • ***
  • Μηνύματα: 220
  • Φύλο: Γυναίκα
  • Έχω ένα άλογο ( χιχιχι )
    • Προφίλ
Απ: carbonatedlemonade εκπροσωπουν το ασθενες φιλο.....
« Απάντηση #19 στις: 17/06/06, 20:52 »
Λοιπον εγω ακουσα το floating.Ξεκιναει πολυ ωραια.Εμενα προσωπικα μου αρεσουν πολυ τα εφφε.Αν δεν κανω λαθος εχετε βαλει φλαντζερ μεσα.Θελουν ωστοσο λιγο συντονισμο οι φωνες.Σαν ιδεα ομως μου αρεσει πολυ το κομματι καθως μου αρεσει γενικα το pop-punk-alternative υφος.Συνεχιστε την προσπαθεια. 8)

Υ.Γ. :Ποιες ειναι οι επιρροες σας?
λοιπον αυτο ειναι ενα πολυ μεγαλο θεμα στην ουσια δν εχουμε συκγεκριμενη επιροη και αυτο γιατι κυριολεκτικα ακουμε τελειως ασχετα πραγματα μεταξη μας τωρα τι να σου πω???η ιστορια παντως του συγροτηματος σαν ιδεα βγηκε πολυ αφθορμητα ,να επισημανω οτι ειμαστε ολες κολητες φιλες απο το δημοτικο και ετυχε να εχουμε ολες καλλιτεχνικα ενδιαφεροντα, ισως βεβαια αυτο να οφειλεται στο οτι επιρεαζαμε η μια την αλλη οσο ειμασταν παιδια...ζωγραφιζαμε ολες πιαζαμε μουσικη γυρναγαμε ταινιες ασχολιομασταν με τη φωτογραφια κλπ μεσα σε ολα αυτα και σαν ενα ιδως εξελιξης προεκιψε και το συγκροτημα και στην ουσια (και βασικα δν ξερω αν μπορουμε να το πουμε επιροη αυτο) ξεκινησε ακουγοντας ενα τελειως  ηλιθιο σοφτ ποπ συγροτημα αλλα ειμασταν μικρες τοτε, βαζαμε λοιπον το σιντι και καναμε και καλα οτι ειμασταν εμεις ,και προσποιουμασταν οτι κραταμε μουσικα οργανα και τραγουδαμε πανω στη σκηνη... :P :P τοτε δν φανταζομασταν ποτε οτι θα μπορουσαμε οντως να κραταμε κιθαρες και να ειμαστε στη σκηνη ,εν τελη καμια φορα μαζεβομασταν σπιτι μου και επειδη μας αρεσε να τραγουδαμε μαζευομασταν γυρο απο το πιανο και και οντως τραγουδουσαμε και σιγα σιγα σαν εξελιξη  θα ελεγα αυτης της μορφης διασκεδασης που μας αρεσε να παρναμε την ωρα μας,γεννηθικε το συγροτημα, βεβαια χριεαζομασταν λιγο χρονο να μαθουμε να πιαζουμε, θυμαμαι στην αρχη δν ξεραμε ουτε πως να κρατισυμε τη κιθαρα και γραφαμε κομματια με ακορντα που φτιαχναμε μονες μας.. :P τελικα μαθαμαι να παιζουμε και στην ουσια απο την αρχη του χρονου μπορεις να πεις οτι ειμαστε κανονικο συκγροτημα βρηκαμε και το ντραμερ και το ονειρο εγινε πραγματικοτητα...και ακωμα δν εχει τελειωσει στην ουσια μωλης αρχισε ..... αυτα καπως ετσι γεννιθικαν οι carbonated lemonade και οσο για το ονομα ειναι γιατι εκεινη την εποχη που μαζευομασταν στο πιανο παντα συνοδευομασταν απο ενα μπουκαλι λεμοναδα... :P :P :Pαυτη πανο κατω η ιστορια μας...
ΠΙΑΝΟΜΠΑΣΣΙΣΤΡΙΑ ( και με τα συνθια καλα τα παμε ομως ) η γυναικα του μπασσιστα........mpite www.myspace.com/carbonatedlemonade

Αποσυνδεδεμένος kostas vretos

  • Παλιός
  • ****
  • Μηνύματα: 465
  • Φύλο: Άντρας
  • broken open
    • Προφίλ
Απ: carbonatedlemonade εκπροσωπουν το ασθενες φιλο.....
« Απάντηση #20 στις: 18/06/06, 01:24 »
Εχετε οντως καλες ιδεες.Η φωνες ομως, οπως αναφερθηκε, θελουν δουλειτσα ακομη :).
Καλη συνεχεια...

Αποσυνδεδεμένος D@ve Murray

  • Χορδοβασανιστής
  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 2118
  • Φύλο: Άντρας
  • Once a wolf.... always a wolf...
    • Προφίλ
Απ: carbonatedlemonade εκπροσωπουν το ασθενες φιλο.....
« Απάντηση #21 στις: 18/06/06, 01:29 »
Σιγουρα οι φωνες θελουν δουλεια...
Φάτε οτι προλάβετε...Ο Χονδροc γaρ Τaχυc...

Αποσυνδεδεμένος FSL

  • Αδιόρθωτη Xιονάτη
  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 2327
  • Φύλο: Γυναίκα
  • Όλα είναι στο μυαλό,πόνος και γιατρειά...
    • Προφίλ
Απ: carbonatedlemonade εκπροσωπουν το ασθενες φιλο.....
« Απάντηση #22 στις: 18/06/06, 08:59 »
Moυ θύμισαν λίγο avril lavigne το πρώτο και το τρίτο κομμάτι....
Ευχάριστη διάθεση ωραίος ρυθμός...
Για τις τεχνικές λεπτομέρειες μίλησαν καλύτερα όσοι γνωρίζουν.
www.ektakta.gr
μάθε άμεσα ό,τι επηρεάζει την καθημερινότητά σου...απεργίες, εφημερίες νοσοκομείων, τηλέφωνα δημοσίων υπηρεσιών, έκτακτη επικαιρότητα...

Αποσυνδεδεμένος Kiratzoharris

  • Ο παραγωγός
  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 2987
  • Φύλο: Άντρας
  • Να, ένας τέντυμπόης!
    • Προφίλ
Απ: carbonatedlemonade εκπροσωπουν το ασθενες φιλο.....
« Απάντηση #23 στις: 19/06/06, 19:51 »
Aλλο δεν ξερετε τι ειστε και αλλο ροκ ρε εμμα..
Pop αντε και λγι πανκ..χωστε και κανα πολιτικο στοιχο να δεις μετα! ;D
I am capitalism and you will tremble and cry when your boss tells you that they are downsizing, you will promise to work twice as hard.
TOMATOSE MOVIE

Mana Sama

  • Επισκέπτης
Απ: carbonatedlemonade εκπροσωπουν το ασθενες φιλο.....
« Απάντηση #24 στις: 23/06/06, 11:09 »
Ρε Κιράντζο. Ασ'τα κορίτσια να κάνουν τι δουλειά τους.
Λοιπόν, κορίτσια, πρέπει να πω ότι, παρόλο που δεν έχω καμια σχέση με το στυλ σας (δεν με πολυτρελαίνει η emo ;D) πρέπει να πω πως η μουσική σας με ενθουσιάζει. Σίγουρα θέλετε λίγη δουλίτσα ακόμη αλλά η ποιότητά συνθέσεων και τεχνικής (κιθάρα-ντραμς μ'έχουν αφίσει στον τόπο) είναι προφανείς. Συνεχίστε τη δουλειά σας μ'αυτό το ρυθμό και σας βλέπω εγώ να κάνετε καριέρα (άμα παίξετε και support στους AFI θα'ρθω να σας προσκηνήσω  ;D). Αυτά από μένα. Και θα τα πούμε στο Schoolwave.

 

Σχετικά θέματα

  Τίτλος / Ξεκίνησε από Απαντήσεις Τελευταίο μήνυμα
254 Απαντήσεις
122092 Εμφανίσεις
Τελευταίο μήνυμα 14/11/08, 21:40
από Amylo
2 Απαντήσεις
2002 Εμφανίσεις
Τελευταίο μήνυμα 04/01/06, 12:43
από Vern
2 Απαντήσεις
2482 Εμφανίσεις
Τελευταίο μήνυμα 01/09/06, 00:21
από Ε!ΜΑ
2 Απαντήσεις
1871 Εμφανίσεις
Τελευταίο μήνυμα 07/11/07, 07:43
από Ιερακόμορφος
14 Απαντήσεις
13433 Εμφανίσεις
Τελευταίο μήνυμα 31/07/08, 13:14
από Μαργαρίτα Π.
0 Απαντήσεις
1723 Εμφανίσεις
Τελευταίο μήνυμα 03/02/09, 22:20
από Βραζίλης
0 Απαντήσεις
1444 Εμφανίσεις
Τελευταίο μήνυμα 22/03/09, 20:52
από DREW
4 Απαντήσεις
2561 Εμφανίσεις
Τελευταίο μήνυμα 27/10/10, 16:49
από georgekz750
0 Απαντήσεις
3200 Εμφανίσεις
Τελευταίο μήνυμα 28/06/14, 23:48
από paokz
1 Απαντήσεις
1486 Εμφανίσεις
Τελευταίο μήνυμα 25/01/20, 22:23
από BitCollector