Αποστολέας Θέμα: Δημοσκοπήσεις  (Αναγνώστηκε 2145 φορές)

0 μέλη και 1 επισκέπτης διαβάζουν αυτό το θέμα.

Αποσυνδεδεμένος Υπνοβάτης...

  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 1369
  • Φύλο: Άντρας
  • I love it when it rains potatoes
    • Προφίλ
    • Ypnovatis
Δημοσκοπήσεις
« στις: 27/09/07, 17:23 »
   Καλησπέρα!  ;D
   Θα ήθελα να θέσω ενα ερώτημα στους συντονιστές καθότι δεν είμαι σίγουρος για το αν εχω δίκιο ή όχι...
Οι δημοσκοπήσεις μας χρειάζονται επειγόντως αναβάθμιση ή είναι δικό μου λάθος και βλέπω συνέχεια την ίδια?  ???
Μου φαίνεται πολύ ωραία ιδέα να υιοθετήσουμε ένα σύστημα με εναν αριθμό δημοσκοπήσεων σχετικά μεγάλο, τουλάχιστον 10, με θέματα παρμένα από το διαδίκτυο ή και δικής μας εμπνεύσεως σχετικά με τη μουσική, την αγορά της μουσικής, τα φορμα της μουσικής πληροφορίας (ίσως και πιο γενικά θέματα) και με κάθε άνοιγμα της σελίδας να βγαίνει μια τυχάια... Ενα χαρακτηριστικό παράδειγμα ειναι η σελίδα www.torrentscan.com αξίζει να τη δείτε.... (και όχι μονο για τις δημοσκοπήσεις τις  :P)
Μετά από τη συγκέντρωση αριθμου (συγκεκριμένου λογικά) ψήφων θα εξάγεται και το αποτέλεσμα και θα αντικαθίσταται η λήξασα ψηφοφορία...
Μου φαίνεται κάτι ενδιαφέρον γι αυτο και το προτείνω αλλά δεν έχς ιδέα από το τεχνικό μέρος της υπόθεσης οπότε αυτό θα πρέπει να το δηλώσουν οι διαχειριστές.
   Τουλάχιστον ας αλλάξει αυτή η άτιμη που είναι εκεί κανα χρόνο και βλέπουμε για τα άλλα...!  :P
   Ευχαριστώ   8)

Αποσυνδεδεμένος FSL

  • Αδιόρθωτη Xιονάτη
  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 2327
  • Φύλο: Γυναίκα
  • Όλα είναι στο μυαλό,πόνος και γιατρειά...
    • Προφίλ
Απ: Δημοσκοπήσεις
« Απάντηση #1 στις: 27/09/07, 20:15 »
Υπήρχε μια κατηγορία λίγο παλιότερα με τίτλο Δημοψηφίσματα....έκλεισε....γιατί είχε πάρει λάθος δρόμο....
www.ektakta.gr
μάθε άμεσα ό,τι επηρεάζει την καθημερινότητά σου...απεργίες, εφημερίες νοσοκομείων, τηλέφωνα δημοσίων υπηρεσιών, έκτακτη επικαιρότητα...

Αποσυνδεδεμένος Υπνοβάτης...

  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 1369
  • Φύλο: Άντρας
  • I love it when it rains potatoes
    • Προφίλ
    • Ypnovatis
Απ: Δημοσκοπήσεις
« Απάντηση #2 στις: 28/09/07, 10:31 »
Είναι λογικό... Έχουμε την τάση να ξεφεύγουμε... Εγώ μιλάω για κάτι τελείως διαφορετικό και υπάρχει ήδη στη σελιδα... Τουλάχιστον μια ανανέωση! Γιατι πλέον εχω μάθει απέξω και τις ερωτήσεις και τις απαντήσεις!
Μπορώ να αναλάβω να βρω καποια θέματα αν θετε, και να ανανεώσουμε απλώς την ήδη υπάρχουσα... ;)

Αποσυνδεδεμένος Βραζίλης

  • Δεν με λένε Bill!
  • Administrator
  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 10361
  • Φύλο: Άντρας
  • Βασίλης + Βραζιλία = Βραζίλης
    • Skype - fronimitis
    • Facebook profile
    • Προφίλ
    • Κιθάρα
Απ: Δημοσκοπήσεις
« Απάντηση #3 στις: 29/09/07, 10:57 »
Μάλλον μιλάς για αυτό: http://portal.kithara.gr/modules.php?name=Surveys (όπου δεν υπάρχει διάλογος).
Στείλε μου μερικές από τις ιδέες σου σε ΠΜ.