Αποστολέας Θέμα: ΜΙΛΤΟΣ ΠΑΣΧΑΛΙΔΗΣ!!!  (Αναγνώστηκε 168089 φορές)

0 μέλη και 1 επισκέπτης διαβάζουν αυτό το θέμα.

Αποσυνδεδεμένος Σωτήρης

  • Σαλονικιός
  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 1061
  • Φύλο: Άντρας
    • Προφίλ
Απ: ΜΙΛΤΟΣ ΠΑΣΧΑΛΙΔΗΣ!!!
« Απάντηση #125 στις: 29/12/05, 00:37 »
27 & 28/01 - "Cafe Americain"

19/1/2006 στο Μπαράκι του Βασίλη (οχι του δικου μας! ;D :P)
« Τελευταία τροποποίηση: 29/12/05, 23:50 από Σωτήρης »

Αποσυνδεδεμένος Σωτήρης

  • Σαλονικιός
  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 1061
  • Φύλο: Άντρας
    • Προφίλ
Απ: ΜΙΛΤΟΣ ΠΑΣΧΑΛΙΔΗΣ!!!
« Απάντηση #126 στις: 31/12/05, 15:22 »
Μπορειτε να διαβασετε εδω μια συνεντευξη του Μιλτου στον Εκφραση 92,4!

Παράθεση από: Μιλτο Πασχαλιδη
ΜΠ: Βέβαια, έχω κανονίσει να είμαι κάθε μήνα τουλάχιστον μία φορά στην Θεσσαλονίκη. Αυτό το εγκαινιάσαμε πέρσι. Ευτυχώς υπάρχουν διάφοροι χώροι, που είναι φιλόξενοι και μπορούν να μας φιλοξενήσουν και με διάφορους τρόπους, είτε δηλαδή με το πλήρες σχήμα όλη την ηλεκτρική ορχήστρα, είτε με μικρότερο σχήμα. Έτσι έχω κανονίσει μία φορά τον μήνα να ανεβαίνουμε! ;)
« Τελευταία τροποποίηση: 31/12/05, 15:29 από Σωτήρης »

Αποσυνδεδεμένος eva...

  • Παλιός
  • ****
  • Μηνύματα: 388
  • Φύλο: Γυναίκα
  • Μια τρελη φρενο πατα τον κοσμο να προλαβει.....
    • Προφίλ
Απ: ΜΙΛΤΟΣ ΠΑΣΧΑΛΙΔΗΣ!!!
« Απάντηση #127 στις: 05/01/06, 21:11 »
Ακουσα απο ια φιλη μου οτι ο Μιλτος θα ειναι μεσα στο Γεναρη μια μερα στη Βαρδια αλλα δε ξερει ποτε!Γνωριζει μηπως κανεις για να με βοηθησει??Αν και εγω μαλλον θα παω στο "πλατω"αλλα να ξερω αν την χασω να παω Βαρδια..
"Μoυσικος ανεμος" καθε Τριτη στις 22:00-00:00 στον http://activeradio.gr με μουσικες αγαπημενες!Συντονιστειτε και παρασυρθειτε...
http://activeradio.gr/smf/index.php/topic,364.0.html
http://www.facebook.com/group.php?gid=51018537147

Αποσυνδεδεμένος Σωτήρης

  • Σαλονικιός
  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 1061
  • Φύλο: Άντρας
    • Προφίλ
Απ: ΜΙΛΤΟΣ ΠΑΣΧΑΛΙΔΗΣ!!!
« Απάντηση #128 στις: 06/01/06, 10:42 »
25 & 26/01 "Βαρδια"

Να'σαι καλα eva! Δεν το ειχα προσεξει!
Και ειχα μαυρισει γιατι θα ειναι 27,28 Americain, το οποιο δεν το παω κ-α-θ-ο-λ-ο-υ!
Ενω Βαρδια φυγαμε στο χαλαρο! ;)

καλη ακροαση παιδες!

Αποσυνδεδεμένος eva...

  • Παλιός
  • ****
  • Μηνύματα: 388
  • Φύλο: Γυναίκα
  • Μια τρελη φρενο πατα τον κοσμο να προλαβει.....
    • Προφίλ
Απ: ΜΙΛΤΟΣ ΠΑΣΧΑΛΙΔΗΣ!!!
« Απάντηση #129 στις: 07/01/06, 21:20 »
Και εγω ακριβως επειδη δε το παω καθολου το "Καφε Αμερικαιν" γι' αυτο ρωτησα να μαθω για την Βαρδια που εχω ακουσει τα καλυτερα σχολια και ειναι και πιο κοντα!!Γνωριζεις μηπως ομως τιμες για "Πλατω" και Βαρδια"?Για το "Πλατω λογικα θα ειναι παλι 15ευρω μαλλον!Για την "Βαρδια"?
"Μoυσικος ανεμος" καθε Τριτη στις 22:00-00:00 στον http://activeradio.gr με μουσικες αγαπημενες!Συντονιστειτε και παρασυρθειτε...
http://activeradio.gr/smf/index.php/topic,364.0.html
http://www.facebook.com/group.php?gid=51018537147

Αποσυνδεδεμένος Σωτήρης

  • Σαλονικιός
  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 1061
  • Φύλο: Άντρας
    • Προφίλ
Απ: ΜΙΛΤΟΣ ΠΑΣΧΑΛΙΔΗΣ!!!
« Απάντηση #130 στις: 07/01/06, 22:02 »
Φετος θα εμφανιστει πρωτη φορα εκει eva. Αν κρινω απο περσυ λογικα 15€ θα ειναι και στη "Βαρδια".
Αν λαβουμε υπ'οψιν οτι στο "Αμερικεν" ειναι 20€ και οτι το "Αμερικεν" ειναι και πιο ακριβο..

Ναι στη Βαρδια ειμαστε ολοι μια μεγαλη παρεα! Εγω θα παω στις 26..εκτος απροοπτου!
Καλη ανταμωση και καλη ακροαση! ;)

Αποσυνδεδεμένος LousyGuitarPlayer

  • Επισκέπτης
  • **
  • Μηνύματα: 33
    • Προφίλ
Απ: ΜΙΛΤΟΣ ΠΑΣΧΑΛΙΔΗΣ!!!
« Απάντηση #131 στις: 08/01/06, 09:50 »
Στη Βάρδια στις 25 & 26 που λέτε θα είναι μόνος του;

Στη Βάρδια είχα πάει στο Δεληβοριά, ωραίο μαγαζί.

ΥΓ.1  Το Cafe Americain γιατί δεν το πάτε Κ-Α-Θ-Ο-Λ-Ο-Υ;
ΥΓ.2  Ποιος είναι Θεσσαλονίκη και έχει συνεντεύξεις, unplugged κομμάτια ή βίντεο από Μίλτο που συζητούσαμε;

Καλή Αντάμωση, που θα 'λεγε και ο Μίλτος!

Αποσυνδεδεμένος Σωτήρης

  • Σαλονικιός
  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 1061
  • Φύλο: Άντρας
    • Προφίλ
Απ: ΜΙΛΤΟΣ ΠΑΣΧΑΛΙΔΗΣ!!!
« Απάντηση #132 στις: 08/01/06, 10:18 »
ΥΓ.1  Το Cafe Americain γιατί δεν το πάτε Κ-Α-Θ-Ο-Λ-Ο-Υ;
Γιατι ειναι ακριβο και επισης αμα δεν εισαι απο τους τυχερους να εισαι μπροστα στα τραπεζια και καταλαθος βρεθεις στο πισω μερος, εχεις μια η δυο (δε θυμαμαι) ομορφες κολωνες να σου κανουν τσα καταμουτρα! :P

ΥΓ.2  Ποιος είναι Θεσσαλονίκη και έχει συνεντεύξεις, unplugged κομμάτια ή βίντεο από Μίλτο που συζητούσαμε;
κατι εχω..  :)

Αποσυνδεδεμένος FSL

  • Αδιόρθωτη Xιονάτη
  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 2327
  • Φύλο: Γυναίκα
  • Όλα είναι στο μυαλό,πόνος και γιατρειά...
    • Προφίλ
Απ: ΜΙΛΤΟΣ ΠΑΣΧΑΛΙΔΗΣ!!!
« Απάντηση #133 στις: 08/01/06, 11:13 »
Χτες ξαναπήγα στο Μίλτο, ήταν μαζί με το Γιάννη Χαρούλη.
Έκαναν πολύ ωραίο πρόγραμμα μέχρι τις 3.30.
Είπαν από μπαγάσα μέχρι wish you were here, από νύχτωσε νύχτα μέχρι ανέκδοτο με το Μητσοτάκη.
Πολύ όμορφη βραδιά, όσοι είστε Αθήνα να πάτε το άλλο Παρασκευοσάββατο που θα ναι το τελευταίο του Μίλτου στο "Δίπλα στο ποτάμι".
www.ektakta.gr
μάθε άμεσα ό,τι επηρεάζει την καθημερινότητά σου...απεργίες, εφημερίες νοσοκομείων, τηλέφωνα δημοσίων υπηρεσιών, έκτακτη επικαιρότητα...

Αποσυνδεδεμένος LousyGuitarPlayer

  • Επισκέπτης
  • **
  • Μηνύματα: 33
    • Προφίλ
Απ: ΜΙΛΤΟΣ ΠΑΣΧΑΛΙΔΗΣ!!!
« Απάντηση #134 στις: 08/01/06, 11:32 »
Όταν πήγα εγώ καθίσαμε δεύτερο τραπέζι από τη σκηνή ;D ;D ;D

Πάντως είναι γεγονός ότι είδα κάτι κολώνες προς τα πίσω...

Όσον αφορά πάντως το γεγονός ότι είναι ακριβό δεν πιστεύω ότι 5 ευρώ παραπάνω είναι υπερβολικό για να δεις και να ακούσεις πλήρες σχήμα. Όταν είχα πάει εγώ ήταν 7 άτομα! Αν βέβαια σου τύχει η κολώνα άστα να πάνε...

Αλλά τέτοια μπορεί να συμβούν παντού. Στο Έντεχνον που είχα πάει είχαμε κλείσει τραπέζι και ήταν φουλ στους όρθιους και δε βλέπαμε τίποτα! Αναγκαστήκαμε έτσι να σηκωθούμε και να πάμε να κάτσουμε μπροστά στο Μίλτο!

Τέσπα, δε μου απάντησες αν στη Βάρδια θα είναι μόνος του.

κατι εχω.. :)

Τα θέλω...

Αποσυνδεδεμένος eva...

  • Παλιός
  • ****
  • Μηνύματα: 388
  • Φύλο: Γυναίκα
  • Μια τρελη φρενο πατα τον κοσμο να προλαβει.....
    • Προφίλ
Απ: ΜΙΛΤΟΣ ΠΑΣΧΑΛΙΔΗΣ!!!
« Απάντηση #135 στις: 11/01/06, 12:34 »
Όταν πήγα εγώ καθίσαμε δεύτερο τραπέζι από τη σκηνή ;D ;D ;D

Πάντως είναι γεγονός ότι είδα κάτι κολώνες προς τα πίσω...

Όσον αφορά πάντως το γεγονός ότι είναι ακριβό δεν πιστεύω ότι 5 ευρώ παραπάνω είναι υπερβολικό για να δεις και να ακούσεις πλήρες σχήμα. Όταν είχα πάει εγώ ήταν 7 άτομα! Αν βέβαια σου τύχει η κολώνα άστα να πάνε...

Αλλά τέτοια μπορεί να συμβούν παντού. Στο Έντεχνον που είχα πάει είχαμε κλείσει τραπέζι και ήταν φουλ στους όρθιους και δε βλέπαμε τίποτα! Αναγκαστήκαμε έτσι να σηκωθούμε και να πάμε να κάτσουμε μπροστά στο Μίλτο!

Τέσπα, δε μου απάντησες αν στη Βάρδια θα είναι μόνος του.

κατι εχω.. :)

Τα θέλω...

Εγω θα σου πω τον δικο μου λογο που δε παω στο "καφε αμερικαιν".Λοιπον αν δεν εχεις μεγαλη παρεα,δηλαδη τεσσερα ατομα και πανω,δεν μπορεις να βρεις τραπεζι γιατι ενω κλεινεις μετα αναγκαζεσαι η να κατσεις με αλλους αγνωστους ενω δε το θελεις η πας εκει και το τραπεζι σου γινεται μπαρα του μπαρ!Επισης στο καφε αμερικαιν δεν μπορεις να κλεισεις,δεν ειμαι100%σιγουρη γι'αυτο,αλλα νομιζω οτι δεν μπορεις να κατσεις σε τραπεζι με ποτο δηλαδη με10-15ευρω αλλα πρεπει οπωσδηποτε να παρεις μπουκαλι κατι που για εμας τους φοιτητες και ποσο μαλιστα αν ειμαστε δυο ατομα ειναι λιγο ακριβα!!Ολα αυτα σε αντιθεση με το πλατω και τη βαρδια που μπορεις να κατσεις σε τραπεζι ακομα και μπροστα στη σκηνη,φτανει να εχεις κλεισει πιο πριν,μονομε ποτο!!!Και σχετικα με τη βαρδια ξερω οτι θα ειναι μονος του απ 'ουι εχω ακουσει γιατι και εγω εκει σκοπευω να παω αν μπορεσω!!Ελπιζω να σου ελυσα τις αποριες σου!!
"Μoυσικος ανεμος" καθε Τριτη στις 22:00-00:00 στον http://activeradio.gr με μουσικες αγαπημενες!Συντονιστειτε και παρασυρθειτε...
http://activeradio.gr/smf/index.php/topic,364.0.html
http://www.facebook.com/group.php?gid=51018537147

Αποσυνδεδεμένος Σωτήρης

  • Σαλονικιός
  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 1061
  • Φύλο: Άντρας
    • Προφίλ
Απ: ΜΙΛΤΟΣ ΠΑΣΧΑΛΙΔΗΣ!!!
« Απάντηση #136 στις: 11/01/06, 13:08 »
Επισης στο καφε αμερικαιν δεν μπορεις να κλεισεις,δεν ειμαι100%σιγουρη γι'αυτο,αλλα νομιζω οτι δεν μπορεις να κατσεις σε τραπεζι με ποτο δηλαδη με10-15ευρω αλλα πρεπει οπωσδηποτε να παρεις μπουκαλι κατι που για εμας τους φοιτητες και ποσο μαλιστα αν ειμαστε δυο ατομα ειναι λιγο ακριβα!!
Μπορεις να κλεισεις τραπεζι και με ποτο μονο. Αλλα πρεπει να εισαι τυχερος να εισαι μποστα, αλλιως..μονο θ'ακους! :P

Και σχετικα με τη βαρδια ξερω οτι θα ειναι μονος του απ 'ουι εχω ακουσει γιατι και εγω εκει σκοπευω να παω αν μπορεσω!!
Σοβαρα; Αψογα! Απ'το στομα σου και στου Μιλτου τ'αυτι... ;)
..εκει θα ειμαστε!

Αποσυνδεδεμένος eva...

  • Παλιός
  • ****
  • Μηνύματα: 388
  • Φύλο: Γυναίκα
  • Μια τρελη φρενο πατα τον κοσμο να προλαβει.....
    • Προφίλ
Απ: ΜΙΛΤΟΣ ΠΑΣΧΑΛΙΔΗΣ!!!
« Απάντηση #137 στις: 11/01/06, 13:27 »
Επισης στο καφε αμερικαιν δεν μπορεις να κλεισεις,δεν ειμαι100%σιγουρη γι'αυτο,αλλα νομιζω οτι δεν μπορεις να κατσεις σε τραπεζι με ποτο δηλαδη με10-15ευρω αλλα πρεπει οπωσδηποτε να παρεις μπουκαλι κατι που για εμας τους φοιτητες και ποσο μαλιστα αν ειμαστε δυο ατομα ειναι λιγο ακριβα!!
Μπορεις να κλεισεις τραπεζι και με ποτο μονο. Αλλα πρεπει να εισαι τυχερος να εισαι μποστα, αλλιως..μονο θ'ακους! :P

Και σχετικα με τη βαρδια ξερω οτι θα ειναι μονος του απ 'ουι εχω ακουσει γιατι και εγω εκει σκοπευω να παω αν μπορεσω!!
Σοβαρα; Αψογα! Απ'το στομα σου και στου Μιλτου τ'αυτι... ;)
..εκει θα ειμαστε!


Αντε βρε!!Αν παμε την ιδια μερα να βρεθουμε να συστηθουμε απο κοντα!!
"Μoυσικος ανεμος" καθε Τριτη στις 22:00-00:00 στον http://activeradio.gr με μουσικες αγαπημενες!Συντονιστειτε και παρασυρθειτε...
http://activeradio.gr/smf/index.php/topic,364.0.html
http://www.facebook.com/group.php?gid=51018537147

Αποσυνδεδεμένος Σωτήρης

  • Σαλονικιός
  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 1061
  • Φύλο: Άντρας
    • Προφίλ
Απ: ΜΙΛΤΟΣ ΠΑΣΧΑΛΙΔΗΣ!!!
« Απάντηση #138 στις: 11/01/06, 13:41 »
Αντε βρε!!Αν παμε την ιδια μερα να βρεθουμε να συστηθουμε απο κοντα!!
Αμε! Γι'αυτο το λεω απο δω! :)
Εγω θα παω Πεμπτη..εκτος απροοπτου! ;)

...καλη αναταμωση!

Αποσυνδεδεμένος eva...

  • Παλιός
  • ****
  • Μηνύματα: 388
  • Φύλο: Γυναίκα
  • Μια τρελη φρενο πατα τον κοσμο να προλαβει.....
    • Προφίλ
Απ: ΜΙΛΤΟΣ ΠΑΣΧΑΛΙΔΗΣ!!!
« Απάντηση #139 στις: 11/01/06, 14:00 »
Αντε βρε!!Αν παμε την ιδια μερα να βρεθουμε να συστηθουμε απο κοντα!!
Αμε! Γι'αυτο το λεω απο δω! :)
Εγω θα παω Πεμπτη..εκτος απροοπτου! ;)

...καλη αναταμωση!

Εγω δε ξερω ακομα ποτε θα παω!Αλλα αν ειναι να παω Πεμπτη θα σου πω σιγουρα!Θα σου στειλω αν ειναι προσωπικο μηνυμα!
"Μoυσικος ανεμος" καθε Τριτη στις 22:00-00:00 στον http://activeradio.gr με μουσικες αγαπημενες!Συντονιστειτε και παρασυρθειτε...
http://activeradio.gr/smf/index.php/topic,364.0.html
http://www.facebook.com/group.php?gid=51018537147

Αποσυνδεδεμένος leia

  • Επισκέπτης
  • **
  • Μηνύματα: 23
  • Φύλο: Γυναίκα
    • Προφίλ
Απ: ΜΙΛΤΟΣ ΠΑΣΧΑΛΙΔΗΣ!!!
« Απάντηση #140 στις: 11/01/06, 14:18 »
Θα θέλαμε να μάθουμε τις εντυπώσεις όσων πήγανε στο "Δίπλα στο ποτάμι" στις 6 ή 7-1, και συγκεκριμένα αν αξίζει η κράτηση σε τραπέζι (ή μπορεί και να χρεωθείς το μπουκάλι και να μη βλέπεις από τους όρθιους μπροστά σου). Για το πρόγραμμα φαντάζομαι τα καλύτερα.

Αποσυνδεδεμένος P@nos

  • Επισκέπτης
  • **
  • Μηνύματα: 99
  • Φύλο: Άντρας
  • Κι όσα λόγια αν ξοδέψεις, για να ζήσεις δε φτάνουν
    • Προφίλ
Απ: ΜΙΛΤΟΣ ΠΑΣΧΑΛΙΔΗΣ!!!
« Απάντηση #141 στις: 11/01/06, 21:08 »
Ας πω και εγώ 2-3 λογάκια , ίσως και περισσότερα.
Όσον αφορά τον χώρο , για όσους δεν έχουν πάει, δεν υπάρχει περίπτωση να κάτσεις σε τραπέζι και να μην βλέπεις από τους όρθιους καθώς οι όρθιοι ειναι πίσω από τα τραπέζια! Και χωρίς τραπέζι πάντως μια χαρά είναι αρκεί να αντέχεις την ορθοστασία!

Για το πρόγραμμα τώρα... Κανένα απολύτως παράπονο απο τον Μίλτο(Χμ, ίσως ένα θα το πω στο τέλος). Ήταν πολύ καλός. Τον είδα και μόνο του και με τον Σκουλά και με τον Χαρούλη. Με πολύ άγχος την πρώτη μέρα. Πολύ πιο άνετος τις επόμενες! Παίζει γύρω στις 4 ώρες! Σίγουρα η πιο μεγάλη και καθόλου κουραστική παράσταση που έχω δει! Και όπως είπε " Στην τελευταία παράσταση θα το κάψουμε"!

Για τον Χαρούλη, αφου αυτόν θα δείτε τώρα, ένα έχω να πω: Αν αντί για λαούτο έπαιζε ηλεκτρική κιθάρα τότε θα ήταν απο τους καλύτερους ροκ κιθαρίστες!
Εκτός απο αυτό πολύ καλή φωνή και με πολύ κέφι!

Πρέπει να αναφέρω και κάτι άλλο: Εκτός από τα ανέκδοτα του Μίλτου και των μουσικών του υπάρχει και μια άλλη ατραξιόν! Η Βαλεντίνα ...(γκρρ δεν θυμάμαι επώνυμο... FSL βοήθα!) Η κοπέλα που παίζει φλάουτο. Και δεν αναφέρομαι στο πόσο καλά παίζει αλλά στον χορό που χορεύει πάνω στην σκηνή κάπου προς το τέλος! Δεν ξέρω εαν είναι μέσα στο πρόγραμμα ή βγαίνει αυθόρμητα αλλά την είδα και τις 3 φορές που πήγα. Σας εύχομαι ολόψυχα να την δείτε! Αααααααχχχχχχ......

Και πάμε στο παράπονο. Εδώ θέλω να σχολιάσουν και όσοι τον άκουσαν. Το παράπονο είναι η Συβαρίτισσα! Λέει το τραγούδι με έναν διαφορετικό, απο ότι έχω συνηθίσει εγώ τουλάχιστον, τρόπο. Μια ερμηνεία που νομίζω ότι αφαιρεί στο τραγούδι κάτι από την μαγεία του. Μπορεί να είναι και η ιδέα μου για αυτό θέλω και τις γνώμες όσον πήγαν.

Αυτά...

Υ.Γ. Άραγε κάρτες απεριορίστων παρουσιών για μουσικές παραστάσεις βγάζουν;;;
Υ.Γ. 2 Μην σας ξαφνιάσει αν δείτε σε κάποιο τηλεοπτικό παράθυρο τον γνωστό, για τις αλτικές ικανότητες , δικηγόρο Κούγια να αναφέρεται και να απειλεί με μηνύσεις τον Μίλτο.Πληροφορίες κατα την διάκρεια της παράστασης...(μην τα αποκαλύπτουμε και όλα!)



"Έλα, μου ‘πε, πάμε τώρα, δε φοβόμαστε τη μπόρα... Θα πετάξουμε παντού, έχω θύελλα στο νου,
αστραπή μες στην καρδιά μου , ουρανό τα όνειρά μου"

Αποσυνδεδεμένος FSL

  • Αδιόρθωτη Xιονάτη
  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 2327
  • Φύλο: Γυναίκα
  • Όλα είναι στο μυαλό,πόνος και γιατρειά...
    • Προφίλ
Απ: ΜΙΛΤΟΣ ΠΑΣΧΑΛΙΔΗΣ!!!
« Απάντηση #142 στις: 11/01/06, 21:42 »
Δαμιολάκη τη λένε αν δεν απατώμαι...
www.ektakta.gr
μάθε άμεσα ό,τι επηρεάζει την καθημερινότητά σου...απεργίες, εφημερίες νοσοκομείων, τηλέφωνα δημοσίων υπηρεσιών, έκτακτη επικαιρότητα...

Αποσυνδεδεμένος Mistral

  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 861
  • 7 se pairnei aristera, mhn to zorizeis...
    • Προφίλ
Απ: ΜΙΛΤΟΣ ΠΑΣΧΑΛΙΔΗΣ!!!
« Απάντηση #143 στις: 11/01/06, 22:06 »
Ontws filtate kai synonomate Pano ennoeis th Balentina Damiolakh...Tromerh h typissa estw kai an den xoreyei!!:)
Gia th syvaritissa kai genikotera gia ta tragoudia tou pou ta "allazei" kapws sta live, opws eixe dhlwsei erwtwmenos sto site toy sto forum pou yphrxe tote (5 xronia prin,meta ekleise logo kaygadwn) apla varietai kathe vrady na leei ta idia kai ta idia tragoudia ,opote ta allazei ligaki gia na mhn barietai...Den polisimfwnw alla ton katannow plhrws an kai den eimai tragoudisths...(an ennoeis ayto vevaia)...
Gia ton Kougia exei poli gelio...kai persi kai fetos ta idia...sigoura se kapia fash tha ton 3eskisei o kougias an ton akousei...tha frontisw na tou to pw:)...eimaste kai sympatriwtes me ton akatanomasto kai eytyxws den exoume oudemia sxesh...:)

Oso gia to Cafe Americain den polisimfwnw me th filtath eva...Apla epeidi ontws kleineis trapezi me    poto apla erxetai ligaki akrivotera...e ok trapezi klineis...Epishs me trapezi gia 2 atoma pou exw paei kai gia 4 epishs, hmoun mprosta mprosta...Apla phra thl. 1bdomada prin, eipa oti eimaste fanatikoi tou Miltou kai thelw na maste mprosta...Kai vevaiws ola ok...Ayta...Ante sas kourasa pali...Au revoir!

Kalh antamwsh
Απ'τους τυφώνες κι αν γλυτώσεις, στην στενομυαλιά των στεριανών, θε να πελαγώσεις

Αποσυνδεδεμένος LousyGuitarPlayer

  • Επισκέπτης
  • **
  • Μηνύματα: 33
    • Προφίλ
Απ: ΜΙΛΤΟΣ ΠΑΣΧΑΛΙΔΗΣ!!!
« Απάντηση #144 στις: 12/01/06, 03:25 »
Εγώ για το Americain συμφωνώ με τον Mistral. 5 ευρώ όπως είπα δεν είναι δα και κανένα τεράστιο ποσό ακόμα και για φοιτητή. Εγώ το κόβω να πηγαίνω Βάρδια στις 26 γιατί νωρίτερα το μεσημέρι γράφω μάθημα άρα 25 δε με βολεύει! Και μετά υπολογίζω τα κουκιά μου για  να πάω με άλλη παρέα στο Cafe!

Άντε καλή αντάμωση!

Αποσυνδεδεμένος Ρηνιώ-kouzoulotetia

  • Παλιός
  • ****
  • Μηνύματα: 415
  • Φύλο: Γυναίκα
  • ...and so it begins...
    • Προφίλ
Απ: ΜΙΛΤΟΣ ΠΑΣΧΑΛΙΔΗΣ!!!
« Απάντηση #145 στις: 14/01/06, 12:59 »
οσοι ηταν τυχεροι και πετυχαν χτες βραδυ την αναμεταδοση απο το Δευτερο Προγραμμα της συναυλιας απο το μαγαζι μαζι με τον Χαρούλη ειμαι σιγουρη οτι ταξιδεψαν..

προσωπικα ειχα καλη παρεα στην συνακροαση..

ακομα και απο μακρυα,μονο με τη φωνη του, αυτος ο ανθρωπος εχει τον τροπο να μαγευει..

Αποσυνδεδεμένος FSL

  • Αδιόρθωτη Xιονάτη
  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 2327
  • Φύλο: Γυναίκα
  • Όλα είναι στο μυαλό,πόνος και γιατρειά...
    • Προφίλ
Απ: ΜΙΛΤΟΣ ΠΑΣΧΑΛΙΔΗΣ!!!
« Απάντηση #146 στις: 14/01/06, 13:16 »
Γιατί κανείς δεν ειδοποίησε να πάρουν φωτιά τα ηχογραφητήρια??
Σνιφ κλαψ....μπουουου......
www.ektakta.gr
μάθε άμεσα ό,τι επηρεάζει την καθημερινότητά σου...απεργίες, εφημερίες νοσοκομείων, τηλέφωνα δημοσίων υπηρεσιών, έκτακτη επικαιρότητα...

Αποσυνδεδεμένος socrates_

  • Επισκέπτης
  • **
  • Μηνύματα: 40
  • Φύλο: Άντρας
  • Στα χέρια σου αφήνω το τιμόνι...
    • Προφίλ
Απ: ΜΙΛΤΟΣ ΠΑΣΧΑΛΙΔΗΣ!!!
« Απάντηση #147 στις: 14/01/06, 14:26 »
Πρέπει να παίζει επανάληψη σε κάποια συχνότητα 10-12 το βράδυ σήμερα.Δεν ξέρω ποια είναι αυτή όμως...
Άλλα θέλω κι άλλα κάνω,
πως να σου το πω...

Αποσυνδεδεμένος geni

  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 520
  • Φύλο: Γυναίκα
  • εύχομαι το 2008 να κάνω κάτι καλό...
    • Προφίλ
Απ: ΜΙΛΤΟΣ ΠΑΣΧΑΛΙΔΗΣ!!!
« Απάντηση #148 στις: 14/01/06, 18:31 »
Tn Βαλεντινα τη λενε Ταμιωλακη, και προς απογοητευση πολλων, αν δεν απατωμαι ειναι παντρεμενοι..
Είναι διγ**ία ν΄αγαπάς και να ονειρεύεσαι. Αλλά τι είναι καλύτερα;;;;;

Αποσυνδεδεμένος Mistral

  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 861
  • 7 se pairnei aristera, mhn to zorizeis...
    • Προφίλ
Απ: ΜΙΛΤΟΣ ΠΑΣΧΑΛΙΔΗΣ!!!
« Απάντηση #149 στις: 14/01/06, 20:38 »
den variesai re geni...Merika pragmata kalo einai na ta vlepeis kai as mhn mporeis na ta aggi3eis!!:)
Have a nice day pou lene kai oi bon jovi...
Απ'τους τυφώνες κι αν γλυτώσεις, στην στενομυαλιά των στεριανών, θε να πελαγώσεις

 

Σχετικά θέματα

  Τίτλος / Ξεκίνησε από Απαντήσεις Τελευταίο μήνυμα
8 Απαντήσεις
5443 Εμφανίσεις
Τελευταίο μήνυμα 16/12/03, 18:01
από ερεβος
33 Απαντήσεις
20893 Εμφανίσεις
Τελευταίο μήνυμα 15/09/04, 23:56
από Γιάννης [nOiz]
12 Απαντήσεις
6300 Εμφανίσεις
Τελευταίο μήνυμα 31/08/06, 14:27
από capodasto
15 Απαντήσεις
6423 Εμφανίσεις
Τελευταίο μήνυμα 07/02/08, 11:22
από holliday
1 Απαντήσεις
2745 Εμφανίσεις
Τελευταίο μήνυμα 28/04/13, 13:33
από Βραζίλης
14 Απαντήσεις
5131 Εμφανίσεις
Τελευταίο μήνυμα 21/06/13, 09:47
από mackay
0 Απαντήσεις
2978 Εμφανίσεις
Τελευταίο μήνυμα 11/03/14, 14:01
από MARIOS F
0 Απαντήσεις
2918 Εμφανίσεις
Τελευταίο μήνυμα 13/02/17, 14:57
από MARIOS F