Αποστολέας Θέμα: Τι μας τη δίνει στο Site?  (Αναγνώστηκε 179602 φορές)

0 μέλη και 1 επισκέπτης διαβάζουν αυτό το θέμα.

Αποσυνδεδεμένος King Lui

  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 866
  • Φύλο: Άντρας
  • "Have two bananas!!"
    • Προφίλ
    • King Lui
Απ: Τι μας τη δίνει στο Site?
« Απάντηση #250 στις: 12/12/07, 23:43 »
Ναι νομίζω ότι έπρεπε να δώσω έμφαση στο fight till death...
"Experience is the name someone gives to his mistakes" - Oscar Wilde

Αποσυνδεδεμένος Moonchild_

  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 984
  • Φύλο: Άντρας
    • Προφίλ
Απ: Τι μας τη δίνει στο Site?
« Απάντηση #251 στις: 12/12/07, 23:48 »
μου τη δινει που και ο μπετοβεν να κανει λογκιν και κανει ποστ στο Δικες μας Συνθεσεις, δε θα λαβει απαντησεις. Ενω οταν παει καποιος να γραψει ενα μετριο ποιημα θα πουν "πωπω φανταστικο, εισαι το ινδαλμα μου". Μου τη δινει να δινουμε περισσοτερο σημασια στους στιχους. Στη τελικη τι ειναι οι στιχοι? απλα λογια, λογια λογια, παρα σε μια φοβερη συνθεση, σ μια ταξιδιαρικη μπαλαντα. κριμα  :(
« Τελευταία τροποποίηση: 13/12/07, 00:07 από Vampovorator »

Αποσυνδεδεμένος newGuitarMan

  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 516
  • Φύλο: Άντρας
    • Προφίλ
Απ: Τι μας τη δίνει στο Site?
« Απάντηση #252 στις: 13/12/07, 00:20 »
μου τη δινει που και ο μπετοβεν να κανει λογκιν και κανει ποστ στο Δικες μας Συνθεσεις, δε θα λαβει απαντησεις. Ενω οταν παει καποιος να γραψει ενα μετριο ποιημα θα πουν "πωπω φανταστικο, εισαι το ινδαλμα μου". Μου τη δινει να δινουμε περισσοτερο σημασια στους στιχους. Στη τελικη τι ειναι οι στιχοι? απλα λογια, λογια λογια, παρα σε μια φοβερη συνθεση, σ μια ταξιδιαρικη μπαλαντα. κριμα  :(
Βασικά εμένα δε μου τη δίνει το site αλλά ο εαυτός μου για αυτό το πράγμα ειδικά! Ενώ έχω ακούσει/δει πολλά από αυτά που έχουν ανεβάσει παιδιά στο "Δικές μας συνθέσεις" και στους αυτοσχεδιασμούς/διασκευές και μου άρεσαν τα περισσότερα από αυτά δεν έχω αποφασίσει ακόμα να αφήσω κανένα σχόλιο :-X
Το ξέρω, είμαι γουρούνιος αλλά γενικά δεν τα πάω καθόλου καλά με τηλέφωνα/μηνύματα/e-mails/posts! Μπορεί πχ. να ΠΡΕΠΕΙ να πάρω ένα τηλέφωνο και να μην το κάνω ::)
Πάντως όταν βρω χρόνο θα υπάρξει μαζικός καταιγισμός posts στα παραπάνω sections ;D

Αποσυνδεδεμένος delfinaki

  • Αρχόντισσα των Θαλασσών
  • Θαμώνας
  • ***
  • Μηνύματα: 158
  • Φύλο: Γυναίκα
  • Ουδέν κρυπτόν
    • Προφίλ
Απ: Τι μας τη δίνει στο Site?
« Απάντηση #253 στις: 13/12/07, 13:35 »
Αχαχαχαχ, καλό:

vgaltetomatitouallou@kithara.com


Αποσυνδεδεμένος Spell@lchemist!

  • Ο Γιόκας του Σατανούλη
  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 1227
  • Φύλο: Άντρας
  • ουτε καν..
    • Προφίλ
Απ: Τι μας τη δίνει στο Site?
« Απάντηση #254 στις: 15/12/07, 00:30 »
^^
χαλαρωσε..2 μηνες εισαι στο φορουμ..
Το Πέπλο του Χθες, Σου Φέρνει Το Σήμερα, Μέσα Απ'τις Στάχτες του Πουθενά...Μήπως Σου Περισσεύει λίγο Ψωμί??

Αποσυνδεδεμένος ερεβος

  • Shadowking
  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 2354
  • Φύλο: Άντρας
  • ars longa vita brevis
    • Προφίλ
    • http://myspace.com/gorthaour
Απ: Τι μας τη δίνει στο Site?
« Απάντηση #255 στις: 15/12/07, 14:27 »
^^
χαλαρωσε..2 μηνες εισαι στο φορουμ..

 ;D ;D κακια....!!!! :P

Εμενα μου τη δινω πρωτιστως εγω και υτστερα αυτο το θεμα... ;D
Twitter @mcrosog

Αποσυνδεδεμένος eleos* (Βάλια πια....)

  • Το ξανθό emoticon
  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 1325
  • Φύλο: Γυναίκα
  • Μακρια, πολυ μακρια να ταξιδευουμε....
    • Προφίλ
Απ: Τι μας τη δίνει στο Site?
« Απάντηση #256 στις: 18/12/07, 02:29 »
πως το κοβετε ας πουμε ομως τωρα;... θα μαλωσουμε κ εδω;.. :-\.
Screw prince charming!! Give me the guy ..with tattoos and a bad boy attitude!.....

Αποσυνδεδεμένος GreekDudeCovers

  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 1677
  • Φύλο: Άντρας
    • Facebook profile
    • Προφίλ
    • GreekDudeCovers on YouTube
Απ: Τι μας τη δίνει στο Site?
« Απάντηση #257 στις: 18/12/07, 02:42 »
πως το κοβετε ας πουμε ομως τωρα;... θα μαλωσουμε κ εδω;.. :-\.

Εεεμ, όταν τους τρώει ορισμένους!!!  >:(

Αποσυνδεδεμένος Σταυροφόρος

  • Παλιός
  • ****
  • Μηνύματα: 489
  • Φύλο: Άντρας
  • Fox-2 kill...
    • Προφίλ
    • Ο προσωπικός μου χώρος :p
Απ: Τι μας τη δίνει στο Site?
« Απάντηση #258 στις: 18/12/07, 04:58 »
Τίποτα, απλά θέλω να πω κάτι. Μια.. συμβουλή αν θέλετε.
Όποιος διαφωνεί παρακαλώ θερμά να αγνοήσει αυτά που θα γράψω ή ας το συζητήσουμε με Π.Μ. ή στο chat, msn κτλ...

Hey, εσύ.
Γιατί δε σέβεσαι την άποψή μου στο θέμα "Τάδε"; Λες αυτό που πιστεύεις και λέω αυτό που πιστεύω, γιατί πας οπωσδήποτε να με βγάλεις λάθος και να με βάλεις με το ζόρι στον ίσιο δρόμο (τον δικό σου);
Τι θα πει δεν μπορούσες να κρατηθείς και απάντησες; Από τη στιγμή που δεν αναφέρθηκε πουθενά το όνομά σου γιατί απαντάς με αγένεια και προκαλείς φασαρίες; Καλό είναι να διατυπώνονται διαφορετικές απόψεις και και να μου δείχνεις το λάθος μου όταν κάνω λάθος με ευγένεια όμως δε με βοηθάς καθόλου, ούτε εμένα ούτε τους άλλους που διαβάζουν, όταν είσαι αγενής επειδή έκανα λάθος σε κάτι "προφανές". Γιατί λες ότι εγώ φοράω παρωπίδες ενώ εσύ από την αρχή δεν έχεις τη διάθεση να παραδεχτείς ότι ίσως να κάνεις και λάθος;
Να σε ρωτήσω και κάτι άλλο; Αφού ξέρεις ότι μερικά θέματα από μόνα τους τραβάνε τις διαμάχες γιατί πας και τα σκαλίζεις; Δεν το σκέφτηκες; Πώς δεν το σκέφτηκες; Έτσι πας και γράφεις ότι σου κατέβει εκείνη τη στιγμή χωρίς να μπεις στον κόπο να σκεφτείς την αντίδραση αυτών που θα το διαβάσουν/συμμετάσχουν σε αυτό; Γιατί, αν πρέπει να απαντήσεις οπωσδήποτε, δεν προσπαθείς να ηρεμήσεις λίγο τα πνεύματα αντί να τους ανακατεύεις κι άλλο; Δεν είναι ανάγκη να βιαστείς να απαντήσεις, δε θα σε πιέσει κανείς. 
       

Αυτά τα λίγα για τους αγαπητούς συμφορουμήτες μου.  :-*
(Όχι, δεν το λέω ειρωνικά)

Αποσυνδεδεμένος GreekDudeCovers

  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 1677
  • Φύλο: Άντρας
    • Facebook profile
    • Προφίλ
    • GreekDudeCovers on YouTube
Απ: Τι μας τη δίνει στο Site?
« Απάντηση #259 στις: 18/12/07, 05:58 »
Δεν θα μπορούσες να έχεις περισσότερο δίκιο Σταυροφόρε...

Αποσυνδεδεμένος MACMISIAS

  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 1915
  • Φύλο: Άντρας
  • ΣΚΑΤΑ...
    • Προφίλ
    • www.myspace.com/meresmakis
Απ: Τι μας τη δίνει στο Site?
« Απάντηση #260 στις: 27/12/07, 16:58 »
Δεν μας τη δίνει τίποτε στο site . MERRY XMAS EVERYBODY AND A HAPPY NEW YEAR . ΟΛΑ ΝΑ ΣΑΣ ΕΙΝΑΙ ΟΡΘΙΑ ΚΑΙ ΝΑ ΑΚΟΥΤΕ ΠΟΛΥ ΚΑΙ ΚΑΛΗ ΜΟΥΣΙΚΗ :D :D :D :-* :-* :-*
"Θέλω ν' αλλάξω το κόσμο Μάνα- Παιδί μου δεν υπάρχει τόσο μεγάλη πάνα..."
www.myspace.com/meresmakis
www.myspace.com/meresmeres
http://mikriellinikiistoria.blogspot.com/

Αποσυνδεδεμένος founio

  • Επισκέπτης
  • **
  • Μηνύματα: 88
  • Φύλο: Γυναίκα
  • with the birds i' ll share this lonely view....
    • Προφίλ
Απ: Τι μας τη δίνει στο Site?
« Απάντηση #261 στις: 29/12/07, 21:34 »
δεν μου αρέσουν οι δήθεν του φόρουμ...

Αποσυνδεδεμένος ACHIEVE PERFECTION

  • Επισκέπτης
  • **
  • Μηνύματα: 84
  • Φύλο: Άντρας
    • Προφίλ
Απ: Τι μας τη δίνει στο Site?
« Απάντηση #262 στις: 29/12/07, 21:44 »
H αφαίρεση της ΤΡΟΠΟΠΟΙΗΣΗΣ - ήταν πολύ χρήσιμη επιλογή στις αγγελίες. Να και κάτι πιο πρακτικό γιατί καλώς ή κακώς τα υπόλοιπα δύσκολα αλλάζουν...

Αποσυνδεδεμένος parlats

  • Μουσικοπαρμένος
  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 3356
  • Φύλο: Άντρας
  • Δεν Μασάω τίποτα εκτός από φαγητό!!!
    • Προφίλ
    • Myspace
Απ: Τι μας τη δίνει στο Site?
« Απάντηση #263 στις: 30/12/07, 02:14 »
H αφαίρεση της ΤΡΟΠΟΠΟΙΗΣΗΣ - ήταν πολύ χρήσιμη επιλογή στις αγγελίες. Να και κάτι πιο πρακτικό γιατί καλώς ή κακώς τα υπόλοιπα δύσκολα αλλάζουν...

Σε σένα φίλε τη δίνει αυτό.

Εμάς ξέρεις πόσα μας την έδιναν με τις αγγελίες?
Ξέρεις πόσοι κουτοπόνηροι υπάρχουν?

Δε μπορείς να ξέρεις σίγουρα.

Οπότε...  ;)

Αποσυνδεδεμένος Spell@lchemist!

  • Ο Γιόκας του Σατανούλη
  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 1227
  • Φύλο: Άντρας
  • ουτε καν..
    • Προφίλ
Απ: Τι μας τη δίνει στο Site?
« Απάντηση #264 στις: 30/12/07, 02:20 »
H αφαίρεση της ΤΡΟΠΟΠΟΙΗΣΗΣ - ήταν πολύ χρήσιμη επιλογή στις αγγελίες. Να και κάτι πιο πρακτικό γιατί καλώς ή κακώς τα υπόλοιπα δύσκολα αλλάζουν...

Σε σένα φίλε τη δίνει αυτό.

Εμάς ξέρεις πόσα μας την έδιναν με τις αγγελίες?
Ξέρεις πόσοι κουτοπόνηροι υπάρχουν?

Δε μπορείς να ξέρεις σίγουρα.

Οπότε...  ;)
σωστος ο Παρης..καποιοι πιθανοτατα να παιζουν με τιμες,να αλλαζουν,να κανουν τις δικες τους μοντες...οποτε προφανως για να αποφευχθουν οι απατεωνιες αφαιρεθηκε απο μας η δυνατοτητα να κανουμε edit..πολυ σωστο κατα την αποψη μου!
Το Πέπλο του Χθες, Σου Φέρνει Το Σήμερα, Μέσα Απ'τις Στάχτες του Πουθενά...Μήπως Σου Περισσεύει λίγο Ψωμί??

Αποσυνδεδεμένος ACHIEVE PERFECTION

  • Επισκέπτης
  • **
  • Μηνύματα: 84
  • Φύλο: Άντρας
    • Προφίλ
Απ: Τι μας τη δίνει στο Site?
« Απάντηση #265 στις: 30/12/07, 02:39 »
Σορυ ρε Πάρη αλλά όταν λέω ότι θεωρούσα ότι η τροποποίηση είχε τα θετικά της την δική μου γνώμη δεν εκφράζω? Γιατί μου το τονίζεις? Αν το λες επειδή κάποιος μπορεί να την χρησιμοποιήσει αρνητικά να το δεχτώ αλλά δεν μου άρεσε ο τρόπος. Τεσπα είναι αργά ίσως αύριο επανέλθω

Αποσυνδεδεμένος parlats

  • Μουσικοπαρμένος
  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 3356
  • Φύλο: Άντρας
  • Δεν Μασάω τίποτα εκτός από φαγητό!!!
    • Προφίλ
    • Myspace
Απ: Τι μας τη δίνει στο Site?
« Απάντηση #266 στις: 30/12/07, 11:15 »
Σορυ ρε Πάρη αλλά όταν λέω ότι θεωρούσα ότι η τροποποίηση είχε τα θετικά της την δική μου γνώμη δεν εκφράζω? Γιατί μου το τονίζεις? Αν το λες επειδή κάποιος μπορεί να την χρησιμοποιήσει αρνητικά να το δεχτώ αλλά δεν μου άρεσε ο τρόπος. Τεσπα είναι αργά ίσως αύριο επανέλθω


Δεν είχα καθόλου ύφος φίλε A.P ούτε άσχημο τρόπο.
Απλά σου λέω ότι σε σένα έκανε άσχημη εντύπωση η αφαίρεση αυτής της δυνατότητας από σας, αλλά σίγουρα δε μπορείς να ξέρεις τι μας οδήγησε στο να το κάνουμε αυτό.  ;)

Αν πας εδώ θα καταλάβεις γιατί έγινε ό,τι έγινε  ;)

ΥΓ: Εννοείται ότι μπορεί όποιος θέλει να λέει τη γνώμη του, απλά σου λέω ότι και η άλλη πλευρά έχει τους λόγους της.

Αποσυνδεδεμένος gkou

  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 1980
  • Φύλο: Γυναίκα
  • https://myspace.com/gkou
    • Προφίλ
    • my songs and my covers
Απ: Τι μας τη δίνει στο Site?
« Απάντηση #267 στις: 13/11/08, 22:16 »
μου τη δινει που και ο μπετοβεν να κανει λογκιν και κανει ποστ στο Δικες μας Συνθεσεις, δε θα λαβει απαντησεις. Ενω οταν παει καποιος να γραψει ενα μετριο ποιημα θα πουν "πωπω φανταστικο, εισαι το ινδαλμα μου". Μου τη δινει να δινουμε περισσοτερο σημασια στους στιχους. Στη τελικη τι ειναι οι στιχοι? απλα λογια, λογια λογια, παρα σε μια φοβερη συνθεση, σ μια ταξιδιαρικη μπαλαντα. κριμα  :(

Ελπίζω να έχεις αναθεωρήσει άποψη για την κριτική...Δε μπορείς να πεις, που με χάνεις που με βρίσκεις, να ακούω συνθέσεις δικές σας όλη μέρα ( και να τις απολαμβάνω ιδιαίτερα ;)

Αποσυνδεδεμένος Moonchild_

  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 984
  • Φύλο: Άντρας
    • Προφίλ
Απ: Τι μας τη δίνει στο Site?
« Απάντηση #268 στις: 14/11/08, 01:02 »
Χαίρομαι που υπάρχουν άτομα σαν κι εσένα gkou που ασχολούνται με τη μουσική στο κιθάρα. Το σχόλιο μου το είχα γράψει σε μια περίοδο που ο καθηγητής κιθάρας μου είχε ανεβάσει ένα κομμάτι στο κιθάρα, και δεν έλαβε ούτε ένα σχόλιο, και αυτό με στεναχώρησε ιδιαίτερα. Σε αντίθεση έβλεπα οτι σε θέματα όπως το στίχοι και ποιήματα, τα σχόλια να πέφτουν βροχή, ακόμα και σε μέτριου επιπέδου δημιουργήματα και όλο αυτό μου άφησε αρνητική εντύπωση. Χωρίς βέβαια να θέλω να κατηγορήσω κανέναν. Γιατί πολύ απλά έτσι έχουν τα πράγματα... Η στήλη "στίχοι κ ποιήματα" έχει σταθερό πιστό κοινό ενώ η μουσική μας δεν έχει.

Αποσυνδεδεμένος buckethead RULES!!

  • Παλιός
  • ****
  • Μηνύματα: 497
  • Φύλο: Άντρας
  • Slaughterhouse on the Prairie
    • Προφίλ
Απ: Τι μας τη δίνει στο Site?
« Απάντηση #269 στις: 14/11/08, 01:21 »
Αρκετοί θα διαφωνήσουν, αλλά μου τη δίνει που το site μετατρέπεται σε "ποιητικό" στέκι.
Επίσης βλέπω κατά καιρούς υπερβολικά πολλά ολοκληρωτικά άσχετα με μουσική threads.

Αποσυνδεδεμένος taxfreesax

  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 940
  • Φύλο: Άντρας
  • why so serious ?
    • Προφίλ
Απ: Τι μας τη δίνει στο Site?
« Απάντηση #270 στις: 14/11/08, 03:05 »
Αρκετοί θα διαφωνήσουν, αλλά μου τη δίνει που το site μετατρέπεται σε "ποιητικό" στέκι.
Επίσης βλέπω κατά καιρούς υπερβολικά πολλά ολοκληρωτικά άσχετα με μουσική threads.



εγω παντως συμφωνω μαζι σου γιατρε μου

Αποσυνδεδεμένος Βραζίλης

  • Δεν με λένε Bill!
  • Administrator
  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 10406
  • Φύλο: Άντρας
  • Βασίλης + Βραζιλία = Βραζίλης
    • Skype - fronimitis
    • Facebook profile
    • Προφίλ
    • Κιθάρα
Απ: Τι μας τη δίνει στο Site?
« Απάντηση #271 στις: 14/11/08, 09:16 »
Αρκετοί θα διαφωνήσουν, αλλά μου τη δίνει που το site μετατρέπεται σε "ποιητικό" στέκι.
Επίσης βλέπω κατά καιρούς υπερβολικά πολλά ολοκληρωτικά άσχετα με μουσική threads.

Και ποιος εμποδίζει εσένα ή οποιονδήποτε άλλον να γράψει για μουσικά θέματα; Κανένας...
Το kithara.gr καθώς μεγαλώνει βλέπει να δημιουργούνται οι ανάγκες για διάφορες ξεχωριστές περιοχές συζητήσεων ή λειτουργιών. Κάποιος ενδιαφέρεται περισσότερο για μουσικά όργανα, κάποιος για στίχους, κάποιος για αγγελίες, κάποιος για τσατ, κλπ. και μπορεί να αγνοεί αυτά που δεν τον ενδιαφέρουν. Μπορούν όλοι να συνυπάρξουν κάτω από την ίδια στέγη (αλλά σε διαφορετικά "δωμάτια")...


Αποσυνδεδεμένος gkou

  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 1980
  • Φύλο: Γυναίκα
  • https://myspace.com/gkou
    • Προφίλ
    • my songs and my covers
Απ: Τι μας τη δίνει στο Site?
« Απάντηση #272 στις: 14/11/08, 09:25 »
Συμφωνώ!Ξεχωριστά είναι τα δωμάτια, αλλά πάντα φιλόξενα!Άσχετα αν κάποιοι προτιμούν να κοιτούν από τις κλειδαρότρυπες...

Αποσυνδεδεμένος dunkan

  • Θαμώνας
  • ***
  • Μηνύματα: 218
    • Προφίλ
Απ: Τι μας τη δίνει στο Site?
« Απάντηση #273 στις: 10/02/09, 21:25 »
εμενα μου την δινουν τα εξης:
1)οταν υπαρχει καποια διαφωνια σε οποιοδηποτε θεμα,να βγαινουν ολοι και να λενε την γνωμη τους ΔΗΜΟΣΙΑ και οχι να μου στελνουν προσωπικα μυνηματα του στυλ..εχεις δικιο αλλα αυτος ειναι administrator η παλιος εδω μεσα οποτε μην το συνεχιζεις.αυτος ειναι και ο πιο σημαντικος λογος που εχω κοψει τα πολλα post
2)επισης μου την δινει πολυ το γεγονος οτι εχω τσιμπισει πολλους να ανεβαζουν καποιο mp3 σαν δικια τους συνθεση η δικια τους παραγωγη και τελικα να ανακαλυπτω οτι ειναι απλα δουλεια καποιου στουντιο του εξωτερικου η καποιας σχολης ηχοληψιας κλπ κλπ.και παλι ουτε μια δημοσια συγνωμη αλλα προσωπικο μυνημα...ε δεν εννοουσα οτι ειναι δικο μου απλα το εβαλα σαν δειγμα κλπ κλπ.τα σχολια δικα σας...
3)η αγενεια
κιθαρα χωρις μεσσαιες ειναι 'καλημερα ζωη' χωρις θεοχαρη

Αποσυνδεδεμένος vigier

  • Επισκέπτης
  • **
  • Μηνύματα: 23
    • Προφίλ
Απ: Τι μας τη δίνει στο Site?
« Απάντηση #274 στις: 13/05/20, 08:10 »
Οι 'ξερολες' που κρινουν και τους αλλους ενώ στην ουσια δεν ξερουν τιποτα.Ειδικα στο θεμα της παραγωγης...ολο κραζουν 'όχι δε χρησημοποιειται ετσι ο κομπρεσσορας,ετσι πρεπει να κανεις το eq,ετσι πρεπει να ακους τη μιξη με τα μονιτορ' κλπ κλπ.Και όταν ακους δικιες τους παραγωγες...οκ...σορρυ μεγαλε αλλα ακομα και με το κινητο μου γραφω καλυτερα.Δεν είμαι παραγωγος,ουτε 'μαστερατζης' επαγγελματιας,αλλα καποιους βασικους κανονες της παραγωγης τους ξερω και δυστυχως εχω δει να δινουν ως 'συμβουλες' τρανταχτες κοτσανες και να επιμενουν κιολας και να σου λενε ότι δεν ξερεις και ότι κανουν χρονια αυτό το πραγμα.Για να μην παρεξηγηθώ αναφέρομαι σε 3-4 συγκεκριμένους.Τις σωστες συμβουλες τις εχω παρει από ατομα που οντως ξερουν τι λενε και κρατανε και χαμηλο προφιλ.

 

Σχετικά θέματα

  Τίτλος / Ξεκίνησε από Απαντήσεις Τελευταίο μήνυμα
3 Απαντήσεις
3280 Εμφανίσεις
Τελευταίο μήνυμα 07/07/08, 09:19
από adr1anos
2 Απαντήσεις
4527 Εμφανίσεις
Τελευταίο μήνυμα 17/10/08, 17:42
από Stathis1
4 Απαντήσεις
3957 Εμφανίσεις
Τελευταίο μήνυμα 01/12/08, 23:35
από profsokin
1 Απαντήσεις
2870 Εμφανίσεις
Τελευταίο μήνυμα 30/12/08, 18:30
από fake7
0 Απαντήσεις
2373 Εμφανίσεις
Τελευταίο μήνυμα 18/01/09, 23:02
από freemind
7 Απαντήσεις
7718 Εμφανίσεις
Τελευταίο μήνυμα 13/01/10, 13:56
από MiXoLydian
0 Απαντήσεις
2397 Εμφανίσεις
Τελευταίο μήνυμα 19/07/10, 15:39
από sofitia
6 Απαντήσεις
3939 Εμφανίσεις
Τελευταίο μήνυμα 17/12/10, 03:34
από Joevaicci
0 Απαντήσεις
3211 Εμφανίσεις
Τελευταίο μήνυμα 14/09/11, 11:32
από kritikos22
15 Απαντήσεις
7973 Εμφανίσεις
Τελευταίο μήνυμα 18/05/14, 18:52
από GeorgeMam