Σελίδες:
  • #26 από Kiratzoharris στις 25 Oct 2005
  • Τιποτα το ιδιαιτερο ασε που αν βρω κανεναν και πρηζω μετα τρωω ολη την καρτα του ιντερνετ εκει..

    α ωστε οντως υπαρχει κοσμος που μπαινει με καρτα....
    ΚΛΑΨ!!Δεν ντρεπεσαι να κοροιδευεις τον φτωχο κοσμακι παλιο οξαποδω?

    αν εξαιρεσουμε τα emoticons που φτιαχνουν τα παιδια, ειναι ολα τα λεφτα ;)
    Δεν τα φτιαχνουμε ετοιμα τα βρισκουμε..
  • #27 από Καρχαρίας στις 25 Oct 2005
  • Χάσιμο χρόνου, άλλοτε ευχάριστο.. άλλοτε δυσάρεστο..
  • #28 από Kiratzoharris στις 25 Oct 2005
  • Απο τη δουλεια δν μπαινεις?Τι χασιμο χρονου τοτε..Για μενα ειναι χασιμο χρονου που τωρα θα επρεπε να διαβαζω..
  • #29 από YmiRLinG στις 25 Oct 2005
  • Χάσιμο χρόνου, άλλοτε ευχάριστο.. άλλοτε δυσάρεστο..
    Δικιο εχει ο καρχας. Εχουν γινει κατι τσακωμοι στο τσατ. Αστα να πανε
  • #30 από bluechild στις 25 Oct 2005
  •    Ουάου ... Φοβερός προβληματισμός ;D
  • #31 από Iroukos στις 26 Oct 2005
  • κατι να περνας την ωρα σου!
    τιποτα παραπανω!
    το καλο εδω μεσα ειναι οτι γνωριζεις μερικα ατομα με αποτελεσμα να είναι κατι διαφορετικο! γνωριζεις τη μορφη του ανθρωπου που μιλας-δλδ δεν ειναι απροσωπο-και ξερεις ότι αυτο το ατομο θα το συναντισεις καποια στιγμη!
    το απλο chat οπουδηποτε αλου ειλικρινα με κουραζει αλλα εδω μεσα.... τα εχω ξαναγραψει....μελι εχετε  ;D ;D ;D


                                                                     ΜΕΛΙ !!!
  • #32 από marfy στις 06 Dec 2005
  • διαδικτυακό μουχαμπέτι
  • #33 από FSL στις 06 Dec 2005
  • Ένας τρόπος να κάνω το Τζοτζο να νευριάζει.....αν και καταβάθος του αρέσει που τον κλωτσάω....
  • #34 από Iroukos στις 27 Jan 2006
  • ΤΟΝ ΤΖΟΤΖΑΚΟ ΜΩΡΕ Κ ΣΥ??? ;) ;D
  • #35 από tsoukas77 στις 28 Jan 2006
  • Για εμενα,ειναι ακομη ενας τροπος επικοινωνιας.Με πλεονεκτηματα και μειονεκτηματα.Πολλες φορες η επικοινωνια ειναι πιο ουσιαστικη και δημιουργικη,επειδη "αφοσιωνεσαι" στην συζητηση και μονο,χωρις εξωγενεις παραγοντες.
    Σαφως,το κοινο στο οποιο μπορεις να απευθυνθεις,ειναι μεγαλυτερο ποσοτικα και πιο συγκεκριμενο ποιοτικα.
  • #36 από mogli στις 02 Oct 2006
  • αν και το σπουδαζω το αθλημα(πληροφορικη) αν και εχω υπολογιστη απο τα 10 μου ποτε δεν ασχοληθηκα με chating.αν ολα τα αλλα ειναι chat τοτε αυτο στο κιθαρα ειναι κουβεντα με ανθρωπους που εχουν κοινα ενδιαφεροντα και δεν εχουν μπει για να βρουν γκομενα/γκομενο και για να κραξουν.ειναι ωραια εδω ρεεεεεεεεεεεεεεεεεεεε
  • #37 από anna79 στις 19 Nov 2006


  •    Μπήκα μόνο μια φορά,πιο παλιά σε ένα άλλο chat,κάπως απρόσωπο.Εδώ στο δικό σας βλέπω πως είναι παρείστικη η κατάσταση κι έχει γούστο.Όπως και να έχει,ακόμα κι ένα mail είναι μια κάποια επικοινωνία,έστω κι ''ανάπηρη''...
  • #38 από gkou στις 20 Mar 2010
  • Ένας όμορφος τόπος διαδικτυακής συνάντησης ,μέσα στον οποίο είχα και έχω την ευκαιρία να γνωρίσω σπουδαία άτομα και να μάθω πολλά από αυτά! :)
  • #39 από zeromancer στις 20 Mar 2010
  • wtf και omg μαζι
    το θεμα ηταν "κλειστο" για 4 χρονια και καποιος το "ανοιξε".μα σας μυρισει λιγο σαπιλα η οχι???
  • #40 από gkou στις 20 Mar 2010
  • Δεν ήξερα ότι υπάρχουν και "κλειστά" θέματα ;D
    Τέλος πάντων, εγώ αναφέρομαι στο τώρα ;)
  • #41 από zeromancer στις 20 Mar 2010
  • ναι μωρε σιγα πλακα κανω μη το παιρνεις προσωπικα....απλα ειδα τοσα ατομα που τα τελευταια χρονια που ειμαι στο φορουμ δεν τα εχω δει ποτε...
  • #42 από Stinky στις 20 Mar 2010
  • Ξεθαμα οχι αστεια! Το 2003 που ανοιξε το θεμα δεν ημουν καν μελος ;D
Σελίδες: