Αποστολέας Θέμα: Παναθηναϊκος  (Αναγνώστηκε 135909 φορές)

0 μέλη και 2 επισκέπτες διαβάζουν αυτό το θέμα.

Αποσυνδεδεμένος sakman

  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 763
  • Φύλο: Άντρας
  • SEX, NO DRUGS AND ROCK N ROLL!!!
    • Προφίλ
Απ: Παναθηναϊκος
« Απάντηση #75 στις: 05/11/08, 14:18 »
Ουτε ομως ειναι ωραιο να βλεπουμε εκφρασεις που υποβιβαζουν μια συζητηση,ετσι; Ακομα κι εαν δεν προσβαλουν κανεναν κατα την αποψη μας, προσβαλουν συνολικα την ποιοτητα του forum  ;) Κι αλλοι χαρηκαν που νικησε ο ΠΑΟ, αλλα δεν εκαναν ετσι!

Συγχαρητηρια παρεπιπτοντως!

Ναι ΟΚ, και το σέβομαι... δεν είπα εγώ γιατί σβήστηκε ή κάτι τέτοιο!!! Και εγώ το έγραψα πάνω στην υπερένταση...
Απλά καλό θα είναι να στέλνετε και ένα π.μ. σε αυτούς που τους σβήνετε τα μυνήματα...
Τέσπα δεν υπάρχει πρόβλημα... είναι μια πολύ καλή μέρα σήμερα για να νευριάσω με κάτι τέτοιο   :)

Thanks και για τα συγχαρητήρια και ας ελπίσουμε να υπάρχει και η ανάλογη συνέχεια ώστε να πιάσει τόπο η χθεσινή νίκη!!!
BE SOMEBODY NOT EVERYBODY...

Αποσυνδεδεμένος Angel~Archo

  • Παλιός
  • ****
  • Μηνύματα: 490
  • Φύλο: Γυναίκα
  • Aκροάτρια με απαιτήσεις...
    • Προφίλ
Απ: Παναθηναϊκος
« Απάντηση #76 στις: 05/11/08, 14:25 »
Ηταν που ηταν που ηταν αφναγκαστικο να παιξουμε τους αγωνες του Champions league,διοτι αλλιως δε θα ειχαμαμε χαιρι,τουλαχτιστον νικησαμε..πραγματικο θαυμα..μακαρι να παρουμε λιγο τα πανω μας  ;)
I will always be with you
I'm the anchor of your sorrow
There's no end to what I'll do
'Cause I love you,I love you to death!

Αποσυνδεδεμένος gers

  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 2533
  • Φύλο: Άντρας
    • Προφίλ
Απ: Παναθηναϊκος
« Απάντηση #77 στις: 26/11/08, 23:48 »
Άρχοντες!!! Όλοι τους!!!  :)

Συνεχόμενο καταπληκτικό αποτέλεσμα για τον Παναθηναϊκό!! Μετά τον θρίαμβο με 3 goal στη Βρέμη...   0-1 στο Μιλάνο!!!!!

Τι να πω... Ένα ευχαριστώ στα άτομα που απαρτίζουν την ομάδα...

Αποσυνδεδεμένος freemind

  • Κιθαροσυντονιστής
  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 6514
  • Φύλο: Άντρας
  • Dreamcatcher
    • Προφίλ
    • DreamCatcher
Απ: Παναθηναϊκος
« Απάντηση #78 στις: 26/11/08, 23:53 »
Το θεμα μεταφερθηκε στο γενικο θεμα του Παναθηναϊκου. Συγχαρητηρια για τη νικη παιδια ;)
Μη κοιτάς το δάχτυλο. Στην άκρη του υπάρχει ένα Φεγγάρι
DreamCatcher

Αποσυνδεδεμένος gers

  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 2533
  • Φύλο: Άντρας
    • Προφίλ
Απ: Παναθηναϊκος
« Απάντηση #79 στις: 26/11/08, 23:54 »
Sorry για τη δημιουργία νέου θέματος αλλά... η χαρά βλέπεις... ;D

Αποσυνδεδεμένος faser

  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 2017
  • Φύλο: Άντρας
  • Life is too short for bad tone
    • Προφίλ
    • faser
Απ: Παναθηναϊκος
« Απάντηση #80 στις: 27/11/08, 00:07 »
Απίστευτο!!! Ο ΠΑΟ έκανε 2 διπλά στο CL με τη χειρότερη άμυνα όσα χρόνια τον παρακολουθώ (πάνω από 17-18)!!! :o :) :D ;D

Ρε γμτ, είναι πολύ απλό!!! Όταν παίζουν όλοι οι παίχτες με πάθος, μαρκάρουν, δεν παρατάνε φάσεις και κάνουν τάκλιν, η άμυνα σου δεν δέχεται τόσες επιθέσεις και μοιραία δεν δέχεσαι εύκολα goal.. Συγχαρητήρια σε όλους αλλά περισσότερο στον μικρό Σιμάο.. Δεν είναι και λίγο στα 19 σου να κοντράρεις στα ίσα παίχτες όπως Ιμπραίμοβιτς, Αντριάνο, Φίγκο, Ζανέτι, Καμπιάσο και μάλιστα στο Σαν Σίρο.. Πολύ ουσιαστικός και αναλογικά με την εμπειρία του Ζιλμπέρτο, πραγματικά τον έσβησε.. O Σαριέγκι διόρθωσε (έστω και μεγάλη καθυστέρηση αλλά με τρόπο πολύ εμφατικό) το ανόητο αυτογκόλ του στη Κύπρο και το οποίο άνοιξε διάπλατα τον δρόμο για την επικράτηση της Ανόρθωσης.. Ο Γκάμπριελ αποδεικνύεται παιχνίδι στο παιχνίδι ότι είναι μια χρυσή μεταγραφή.. Εκτός του Καραγκούνη ο ΠΑΟ είχε χρόνια να έχει παίχτες στο κέντρο που να ντριπλάρουν και ο Γκάμπριελ είναι αξιοπιστότατος στη δημιουργία φάσεων από το κέντρο.. Αν επιστρέψει και ο Μουν μιλάμε ότι η δεξιά πτέρυγα του ΠΑΟ δεν θα πιάνεται.. Μεγάλο διπλό και για βαθμολογικούς λόγους και για το πρεστίζ της ομάδας.. Άντε να παίξεις την Κυριακή με τον Αστέρα Τρίπολης και τον Κωστένογλου..
« Τελευταία τροποποίηση: 27/11/08, 00:10 από faser »

Αποσυνδεδεμένος Kiratzoharris

  • Ο παραγωγός
  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 2987
  • Φύλο: Άντρας
  • Να, ένας τέντυμπόης!
    • Προφίλ
Απ: Παναθηναϊκος
« Απάντηση #81 στις: 27/11/08, 00:17 »
Αντε ρε γ**ωτο με την κωλομαδα που εχουμε μπλεξει..Απο το κακο στο χειροτερο γενικως και πανε εκει και τα καταφερνουν εστω και αν στο τελος κοντεψα να καταπιω το τηλεκοντρολ..Ολη η ομαδα πηγε καλα ο Μαντζιο δεν μ αρεσε :-\..Αντε να δουμε
I am capitalism and you will tremble and cry when your boss tells you that they are downsizing, you will promise to work twice as hard.
TOMATOSE MOVIE

Αποσυνδεδεμένος gers

  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 2533
  • Φύλο: Άντρας
    • Προφίλ
Απ: Παναθηναϊκος
« Απάντηση #82 στις: 27/11/08, 00:21 »
Ο Γκάμπριελ δείχνει μεγάλος παίχτης... :) Σαριέγκι και κυρίως... Βύντρα (!!) δε μας έχουν συνηθίσει σε καλά παιχνίδια, όμως σήμερα ολόκληρη η ομάδα θύμισε δεκαετία 90... Ο Τζιλμπέρτο, κι αυτός φάνηκε να παίζει με πάθος αν κι ακόμα δε νομίζω πως έχει κάνει το ''παιχνίδι της ζωής του''...(πιστεύω πάντως πως θα προσαρμοστεί)...

Ο μόνος που με τρομάζει κάπως είναι ο Γκαλίνοβιτς... ειδικά με τις παρακινδυνευμένες εξόδους του στα τελευταία λεπτά... Ωστόσο κι αυτός έδειξε χαρακτήρα, έκανε και κάποιες πολύ καλές επεμβάσεις σε κρίσιμες στιγμές..

Αποσυνδεδεμένος SPIROS26

  • Θαμώνας
  • ***
  • Μηνύματα: 102
  • Φύλο: Άντρας
    • Προφίλ
Απ: Παναθηναϊκος
« Απάντηση #83 στις: 27/11/08, 00:23 »
Ελα μωρη ΠΑΝΑΘΑ τρελανε μας και αλλο!!!!!!!!! Αυτο που ειπε ενας φιλος πιο πανω ειναι αληθεια....Οταν ολοι οι παικτες ΜΑΡΚΑΡΟΥΝ και δεν ξυνουν τα αρχ**ια τους(και σημερα μαρκαραν ΟΛΟΙ μα ΟΛΟΙ απο την αμυνα μεχρι τον Μαντζιο!!!) τοτε εχεις αμυνα που δεν τρωει γκολ με τιποτα...Οχι οτι ο παο δεν εχει αναγκη απο σεντερ μπακ,αλλα πολλες φορες το παθος ειναι το βασικοτερο για να κανεις ομαδα-ατσαλι!!!!!!
Και παλι μπραβο στα παιδια!!!!!

Αποσυνδεδεμένος Angel~Archo

  • Παλιός
  • ****
  • Μηνύματα: 490
  • Φύλο: Γυναίκα
  • Aκροάτρια με απαιτήσεις...
    • Προφίλ
Απ: Παναθηναϊκος
« Απάντηση #84 στις: 27/11/08, 00:40 »
Ποσο εληξε??  1-0?
I will always be with you
I'm the anchor of your sorrow
There's no end to what I'll do
'Cause I love you,I love you to death!

Αποσυνδεδεμένος Aganippi

  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 665
  • Φύλο: Γυναίκα
  • Ποιος ζωντανός προικισμένος μ' αισθήσεις δεν ποθει
    • Προφίλ
    • http://aganipi.blogspot.com
Απ: Παναθηναϊκος
« Απάντηση #85 στις: 27/11/08, 00:43 »
Συγχαρητήρια στον Παναθηναϊκο αν και είμαι άλλη ομάδα όμως είδα τον αγώνα και ήταν μια ομαδική προσπάθεια όλων των παικτών που έφερε την νίκη. Και πάνω απ' όλα ένας αγώνας γεμάτος ένταση και ωραίο θέαμα.

ΙΝΤΕΡ 0 - ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ 1
Τρελά νερά αντιμέτωπα με ερμηνευτες της λογικής. Είναι να μην τρελαίνεσαι;
(Maybe dear, oh maybe, maybe, maybe,
Let me help you show me how.
Honey, maybe, maybe, maybe, maybe)

Αποσυνδεδεμένος Angel~Archo

  • Παλιός
  • ****
  • Μηνύματα: 490
  • Φύλο: Γυναίκα
  • Aκροάτρια με απαιτήσεις...
    • Προφίλ
Απ: Παναθηναϊκος
« Απάντηση #86 στις: 27/11/08, 01:12 »
Αυτα ειναι!!!Ετσι ο Παναθας  ;)
I will always be with you
I'm the anchor of your sorrow
There's no end to what I'll do
'Cause I love you,I love you to death!

Αποσυνδεδεμένος sakman

  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 763
  • Φύλο: Άντρας
  • SEX, NO DRUGS AND ROCK N ROLL!!!
    • Προφίλ
Απ: Παναθηναϊκος
« Απάντηση #87 στις: 27/11/08, 01:25 »
Είναι η μουσική, τα παιδιά στο κέντρο του γηπέδου που κουνάνε το σεντόνι, τα γεμάτα γήπεδα, η προσοχή του Τύπου... είναι όλα αυτά μαζί που το κάνουν τόσο ξεχωριστό... (έιχε πει τις προηγούμενες μέρες ο Τεν Κάτε)

Και όταν οι παίκτες τιμούν την ιστορία της φανέλας που φοράν και ο προπονητης ξέρει τι πρέπει να κάνει μπορούμε να ζήσουμε και εμεις τέτοιες στιγμές!!!
Ενα μεγάλο μπράβο σε όλους τους παίκτες που έπαιξαν χωρις φόβο και με τέτοιο πάθος και απέδειξαν ότι τίποτα δεν είναι ακατόρθωτο!!!
Ένα μεγάλο μπράβο επίσης στον Τεν Κάτε που κατέβασε μια πολύ καλά στημένη ομάδα και περιόρισε τα αστέρια της ιντερ... το μόνο λαθάκι που μπορώ να του καταλογίσω ( έτσι για το καλό  :P ) είναι ότι άργησε να βγάλει τους καραγκούνη και γκαμπριελ που είχαν τρέξει πολύ...

Εντάξει για να μην γελιόμαστε, για να πάρεις τέτοιο διπλό πρέπει η μεγάλη ομάδα να είναι κάπως πεσμένη και η δικιά σου να παίξει το καλύτερό της και να είναι και τυχερή... αυτός ο συνδιασμός "λειτούργησε" σήμερα και να που είμαστε πολύ κοντα στους 16...

Τώρα όσο για το μέλλον... νίκη με την ανόρθωση, νίκη η ιντερ στη βρέμη, να κληρωθούμε με την μπαγερν και να παίξουμε τον πρώτο αγώνα εκτός που θα είμαι στη γερμανία και θα πάω στο alianz arena να τρελαθώ τελείως  ;) :P ;)

και ξαναλέω...
Εκπληκτικός ο simao που τον βλέπω σε καμια πενταετία βασικό σε πολύ μεγάλη ομάδα...
Όσο για τον τεν κατε δεν είναι έτοιμος προπονητής, πειραματίζεται αρκετά, αλλά πιστεύω ότι έχει τα φοντα για να γίνεις πάρα πολύ καλός... Δεν φοβάται να ρισκάρει και δεν κολλάει με συγκεκριμένους παίκτες...
BE SOMEBODY NOT EVERYBODY...

Αποσυνδεδεμένος P.D.L.

  • unbelievable infaticide
  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 546
  • Φύλο: Άντρας
  • The root of all evil....!!!
    • Προφίλ
    • www.myspace.com/pdlrockallover
Απ: Παναθηναϊκος
« Απάντηση #88 στις: 27/11/08, 11:18 »
Επίσης οπαδός άλλης ομάδας, αλλά μεγάλη η νίκη του ΠΑΟ στο Μιλάνο.
Όμως δεν μπορώ να μην αναρρωτηθώ.....αφού οι ΙΔΙΟΙ παίχτες μπορούν να κερδίσουν την Βέρντερ μέσα στην έδρα της (και να κρατήσουν άσφαιρη μία ομάδα η οποία όταν αρχίζει να σκοράρει, ξεχνάει να σταματήσει), καθώς και την Inter μέσα στην έδρα της, γιατί δεν μπορούν να κερδίσουν Α.Ε.Κ., Π.Α.Ο.Κ., Ηρακλη, Εργοτέλη, Ο.Σ.Φ.Π. και Λάρισα (όλες οι ομάδες που έχουν πάρει βαθμό ή βαθμούς από τον ΠΑΟ φέτος);;;;;
Η απάντηση πιστεύω ότι βρίσκεται στο ότι όλοι (διοίκηση - παίχτες - οπαδοί) ρίχνουν μεγαλύτερο βάρος στους Ευρωπαϊκούς Αγώνες και όχι στο Ελληνικό Πρωτάθλημα. Απαξιούν λοιπόν τις εσωτερικές διοργανώσεις. Μήπως όμως ξεχνάνε ότι αν δεν βγουν στις πρώτες θέσεις του Βαθμολογικού Πίνακα στην Ελλάδα.....ντεν έκει Ευρώπη καρντιά μου.....
www.myspace.com/asxoliastoi
www.activeradio.gr κάθε Σάββατο 15:00 - 18:00!!! More News From Nowhere
http://morenowherereviews.blogspot.com/

Αποσυνδεδεμένος Kiratzoharris

  • Ο παραγωγός
  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 2987
  • Φύλο: Άντρας
  • Να, ένας τέντυμπόης!
    • Προφίλ
Απ: Παναθηναϊκος
« Απάντηση #89 στις: 27/11/08, 11:27 »

Η απάντηση πιστεύω ότι βρίσκεται στο ότι όλοι (διοίκηση - παίχτες - οπαδοί) ρίχνουν μεγαλύτερο βάρος στους Ευρωπαϊκούς Αγώνες και όχι στο Ελληνικό Πρωτάθλημα. Απαξιούν λοιπόν τις εσωτερικές διοργανώσεις. Μήπως όμως ξεχνάνε ότι αν δεν βγουν στις πρώτες θέσεις του Βαθμολογικού Πίνακα στην Ελλάδα.....ντεν έκει Ευρώπη καρντιά μου.....
Νομιζω κανεις πολυ θετικη σκεψη για οπαδος αλλης(της αλλης ;D) ομαδας.Εγω θα ελεγα οτι τους εκατσαν αυτα τα παιχνιδια.Τουλαχιστον με οτι εχουμε δει ως τωρα.
I am capitalism and you will tremble and cry when your boss tells you that they are downsizing, you will promise to work twice as hard.
TOMATOSE MOVIE

Αποσυνδεδεμένος Jacksonized

  • Επισκέπτης
  • **
  • Μηνύματα: 73
    • Προφίλ
Απ: Παναθηναϊκος
« Απάντηση #90 στις: 27/11/08, 12:03 »
Ο παναθας εγραψε ιστορια για αλλη μια φορα στο τσου λου. Απο κει που ειμασταν στην τελευταια θεση της βαθμολογιας τωρα πονταρουμε να τερματισουμε ακομα και πρωτοι. Τελικα ο Τεν Κατε ειναι μεγαλος προπονητης. Εχει μαθει μπαλα σε ολους τους παιχτες. Ασ ελπισουμε οτι θα ναι ετσι και στο πρωταθλημα.

Αποσυνδεδεμένος sakman

  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 763
  • Φύλο: Άντρας
  • SEX, NO DRUGS AND ROCK N ROLL!!!
    • Προφίλ
Απ: Παναθηναϊκος
« Απάντηση #91 στις: 27/11/08, 13:08 »
Επίσης οπαδός άλλης ομάδας, αλλά μεγάλη η νίκη του ΠΑΟ στο Μιλάνο.
Όμως δεν μπορώ να μην αναρρωτηθώ.....αφού οι ΙΔΙΟΙ παίχτες μπορούν να κερδίσουν την Βέρντερ μέσα στην έδρα της (και να κρατήσουν άσφαιρη μία ομάδα η οποία όταν αρχίζει να σκοράρει, ξεχνάει να σταματήσει), καθώς και την Inter μέσα στην έδρα της, γιατί δεν μπορούν να κερδίσουν Α.Ε.Κ., Π.Α.Ο.Κ., Ηρακλη, Εργοτέλη, Ο.Σ.Φ.Π. και Λάρισα (όλες οι ομάδες που έχουν πάρει βαθμό ή βαθμούς από τον ΠΑΟ φέτος);;;;;
Η απάντηση πιστεύω ότι βρίσκεται στο ότι όλοι (διοίκηση - παίχτες - οπαδοί) ρίχνουν μεγαλύτερο βάρος στους Ευρωπαϊκούς Αγώνες και όχι στο Ελληνικό Πρωτάθλημα. Απαξιούν λοιπόν τις εσωτερικές διοργανώσεις. Μήπως όμως ξεχνάνε ότι αν δεν βγουν στις πρώτες θέσεις του Βαθμολογικού Πίνακα στην Ελλάδα.....ντεν έκει Ευρώπη καρντιά μου.....

Η απάντηση βρίσκεται εδώ...
Είναι η μουσική, τα παιδιά στο κέντρο του γηπέδου που κουνάνε το σεντόνι, τα γεμάτα γήπεδα, η προσοχή του Τύπου... είναι όλα αυτά μαζί που το κάνουν τόσο ξεχωριστό... (έιχε πει τις προηγούμενες μέρες ο Τεν Κάτε)

και μετα...
Άντε να παίξεις την Κυριακή με τον Αστέρα Τρίπολης και τον Κωστένογλου..

Αφού όλοι εδώ είμαστε αν όχι μουσικοι, μουσικόφιλοι, θα σου δώσω το εξής παράδειγμα...
Είσαι μέλος μια μετριας μπαντας και κανεις περιοδεία... ιδια απόδοση θα έχεις σε ένα live στην αγγλία και σε ένα άλλο στα καρδιτσομαγουλα? δεν νομίζω...
BE SOMEBODY NOT EVERYBODY...

Αποσυνδεδεμένος SPIROS26

  • Θαμώνας
  • ***
  • Μηνύματα: 102
  • Φύλο: Άντρας
    • Προφίλ
Απ: Παναθηναϊκος
« Απάντηση #92 στις: 27/11/08, 16:12 »

Αφού όλοι εδώ είμαστε αν όχι μουσικοι, μουσικόφιλοι, θα σου δώσω το εξής παράδειγμα...
Είσαι μέλος μια μετριας μπαντας και κανεις περιοδεία... ιδια απόδοση θα έχεις σε ένα live στην αγγλία και σε ένα άλλο στα καρδιτσομαγουλα? δεν νομίζω...

Σωστος ο sak :) :)!!!αν και πιστευω αυτο που λενε καποιοι πως οτι και να το κανεις ΟΠΟΥ και να το κανεις αν εισαι τρελος και το αγαπας θα δινεις παντα το 200% της ψυχης σου.....Και μια μπαντα που παιζει σε ενα παρακμιακο κλαμπ αμα γουσταρει και εχει την κ**λα της μουσικης θα παιξει σαν λυσσασμενη...ετσι και η ποδοσφαιρικη ομαδα θα δινει παντα αυτο που εχει(η σχεδον παντα....) οπου και να παιζει αρκει οι παικτες ΕΝΑΝ προς ΕΝΑΝ ιγουσταρουν αυτο που κανουν!!!!!!!!
Υ.Γ. Βεβαια ειναι λιγο διαφορετικο το ποδοσφαιρο απο την μουσικη παρουσια σε μια συναυλια για τον λογο οτι στο πρωτο υπαρχουν απειροι ασταθμητοι παραγοντες που μπορουν να "ριξουν" η αντιστροφα να "ανεβασουν" τον καθε παικτη....Αντιθετα μια καλοκουρδισμενη μπαντα θα %$### ΠΑΝΤΟΥ!!!!!(ακομα και να παιζει χωρις ηλεκτρικο ρευμα!!!!! ;D ;D ;D)...

Αποσυνδεδεμένος gers

  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 2533
  • Φύλο: Άντρας
    • Προφίλ
Απ: Παναθηναϊκος
« Απάντηση #93 στις: 28/11/08, 14:45 »
Παιδιά εισιτήρια για το ματς με την ανόρθωση πότε βγαίνουν και πόσο υπολογίζετε να έχουν (στο πέταλο)?

Αποσυνδεδεμένος faser

  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 2017
  • Φύλο: Άντρας
  • Life is too short for bad tone
    • Προφίλ
    • faser
Απ: Παναθηναϊκος
« Απάντηση #94 στις: 28/11/08, 17:52 »
Παιδιά εισιτήρια για το ματς με την ανόρθωση πότε βγαίνουν και πόσο υπολογίζετε να έχουν (στο πέταλο)?
Νομίζω ότι τα εισητήρια θα διατεθούν από την ερχόμενη Τρίτη.. Εισητήρια για το πέταλο (από εμπειρία) τα υπολογίζω γύρω στα € 15 αλλά θα τελειώσουν σίγουρα (αν δεν τα πάρουν όλα οι σύνδεσμοι) τις πρώτες ώρες διάθεσης.. Από εκεί και πέρα με € 20 αγοράζεις εισητήρια για καλούτσικες θύρες (πάνω και κάπως πλάγια) αλλά λόγω της σημαντικότητας του αγώνα προβλέπω ότι αν κάποιος δεν πάει τις πρώτες μέρες, μια μέση τιμή για τα εισητήρια που θα μείνουν θα είναι γύρω στα € 25-30..

Αποσυνδεδεμένος sakman

  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 763
  • Φύλο: Άντρας
  • SEX, NO DRUGS AND ROCK N ROLL!!!
    • Προφίλ
Απ: Παναθηναϊκος
« Απάντηση #95 στις: 28/11/08, 18:13 »
Παιδιά εισιτήρια για το ματς με την ανόρθωση πότε βγαίνουν και πόσο υπολογίζετε να έχουν (στο πέταλο)?
Νομίζω ότι τα εισητήρια θα διατεθούν από την ερχόμενη Τρίτη.. Εισητήρια για το πέταλο (από εμπειρία) τα υπολογίζω γύρω στα € 15 αλλά θα τελειώσουν σίγουρα (αν δεν τα πάρουν όλα οι σύνδεσμοι) τις πρώτες ώρες διάθεσης.. Από εκεί και πέρα με € 20 αγοράζεις εισητήρια για καλούτσικες θύρες (πάνω και κάπως πλάγια) αλλά λόγω της σημαντικότητας του αγώνα προβλέπω ότι αν κάποιος δεν πάει τις πρώτες μέρες, μια μέση τιμή για τα εισητήρια που θα μείνουν θα είναι γύρω στα € 25-30..

Παιδιά τα εισιτήρια να είστε σίγουροι ότι θα φύγουν τις πρώτες ώρες... θυμηθητε τι έγινε με την ιντερ... τωρα κιόλας που είναι και τόσο σημαντικός και έχουμε κάνει και τέτοιες εμφανήσεις... άλλωστε δεν είναι και πολλά... 20-25 χιλ μαζί με αυτά που θα πάρουν οι σύνδεσμοι οπότε για να βρεις πρέπει να στηθείς την πρώτη μέρα από νωρίς... καλό κουράγιο πάντως σε όσους το επιχειρήσουν!!!
BE SOMEBODY NOT EVERYBODY...

Αποσυνδεδεμένος sakman

  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 763
  • Φύλο: Άντρας
  • SEX, NO DRUGS AND ROCK N ROLL!!!
    • Προφίλ
Απ: Παναθηναϊκος
« Απάντηση #96 στις: 29/11/08, 12:40 »
Βαζελια σας έχω ευχάριστα νέα... Η ανόρθωση βρίσκεται υπό διάλυση!!!
Υπεξαίρεση χρημάτων οδήγησαν στη σύλληψη του προεδρου της ομάδας... διαβάστε εδώ περισσότερα...
Όπως όλα δείχνουν το έργο του παο για την πρόκριση θα είναι πιο εύκολο απ ότι περιμέναμε!!!
BE SOMEBODY NOT EVERYBODY...

Αποσυνδεδεμένος MACMISIAS

  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 1907
  • Φύλο: Άντρας
  • ΣΚΑΤΑ...
    • Προφίλ
    • www.myspace.com/meresmakis
Απ: Παναθηναϊκος
« Απάντηση #97 στις: 30/11/08, 00:16 »
Κάποτε υπήρχε μιά διαφήμιση που είχε πολύ γέλιο μιας και έλεγε για ένα εμπορικό κατάστημα "Σαράφης στην Αθήνα, Σαράφης στο Παρίσι(!) και τώρα Σαράφης στα Τρίκαλα!!!". Τι γίνεται ρε παιδιά με τον ΠΑΟ; "Σαράφης στο Παρίσι (ΙΝΤΕΡ-ΠΑΟ 0-1 ), Σαράφης στα Τρίκαλα (ΠΑΟ-ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΙΠΟΛΗΣ 1-1);" Το κλείσατε το μαγαζί στην Ελλάδα; Να ξέρω δηλαδή να έχω ελπίδες να σας κυνηγήσω για έξοδο στο Champions League; :)
"Θέλω ν' αλλάξω το κόσμο Μάνα- Παιδί μου δεν υπάρχει τόσο μεγάλη πάνα..."
www.myspace.com/meresmakis
www.myspace.com/meresmeres
http://mikriellinikiistoria.blogspot.com/

Αποσυνδεδεμένος sakman

  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 763
  • Φύλο: Άντρας
  • SEX, NO DRUGS AND ROCK N ROLL!!!
    • Προφίλ
Απ: Παναθηναϊκος
« Απάντηση #98 στις: 30/11/08, 03:12 »
Κάποτε υπήρχε μιά διαφήμιση που είχε πολύ γέλιο μιας και έλεγε για ένα εμπορικό κατάστημα "Σαράφης στην Αθήνα, Σαράφης στο Παρίσι(!) και τώρα Σαράφης στα Τρίκαλα!!!". Τι γίνεται ρε παιδιά με τον ΠΑΟ; "Σαράφης στο Παρίσι (ΙΝΤΕΡ-ΠΑΟ 0-1 ), Σαράφης στα Τρίκαλα (ΠΑΟ-ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΙΠΟΛΗΣ 1-1);" Το κλείσατε το μαγαζί στην Ελλάδα; Να ξέρω δηλαδή να έχω ελπίδες να σας κυνηγήσω για έξοδο στο Champions League; :)
Mac άσε τον Σαραφη και τα τρικαλα στην ησυχία τους  :P !!!
Τώρα για τον αγώνα με τον αστέρα το μόνο που έχω να πω είναι ότι με πήρε ο ύπνος γύρο στο 30'... αυτό οφείλεται από τη μια στο ότι νύσταζα  :P και από την άλλη στο ότι οι παίκτες έδειχναν ότι δεν τους νοιάζει καθόλου ο αγώνας... Δεν πειράζει καλά να πάθουν μπας και ξυπνήσουν λίγο... έτσι και αλλιώς πάλι για δεύτερους μας βλέπω ( συνηθισμένα τα βουνα απ τα χιόνια )...
BE SOMEBODY NOT EVERYBODY...

Αποσυνδεδεμένος sakman

  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 763
  • Φύλο: Άντρας
  • SEX, NO DRUGS AND ROCK N ROLL!!!
    • Προφίλ
Απ: Παναθηναϊκος
« Απάντηση #99 στις: 10/12/08, 17:18 »
Να πούμε και ενα μπράβο στον βάζελο που πήρε με πολύ επαγγελματικό τρόπο την πρόκριση και την πρωτιά και για την εξαιρετική στάση των οπαδών του... εδώ ο κόσμος καίγεται και το νινι χτενίζεται θα πει κάποιος αλλά η ζωη πρέπει να συνεχιστεί...
BE SOMEBODY NOT EVERYBODY...

 

Σχετικά θέματα

  Τίτλος / Ξεκίνησε από Απαντήσεις Τελευταίο μήνυμα
42 Απαντήσεις
22352 Εμφανίσεις
Τελευταίο μήνυμα 23/09/09, 09:37
από faser
0 Απαντήσεις
2979 Εμφανίσεις
Τελευταίο μήνυμα 26/11/10, 16:41
από sofitia