Αποστολέας Θέμα: Nibiru?? 2012-2013 To τελος της ζωης οπως την γνωριζουμε?  (Αναγνώστηκε 52063 φορές)

0 μέλη και 1 επισκέπτης διαβάζουν αυτό το θέμα.

Αποσυνδεδεμένος Νίκος

  • Θαμώνας
  • ***
  • Μηνύματα: 161
  • Φύλο: Άντρας
    • Προφίλ
Ακόμα θυμάμαι κοντά στο 1990 όταν ήμουν πολύ πιτσιρίκος, τον ξαδερφό μου να κλαίει για το τέλος του κόσμου
που θα ερχόνταν το 1999, για τον αντίχριστο που έχει έρθει από το 1960-κάτι και τα σχετικά της τότε εποχής.
Το 1999 ήρθε, μετά ήρθε το 2000, μετά είχε βγει και ένας οδοντίατρος (ο Προεστός νομίζω) που είχε και αυτός μια Θεία
έμπνευση για την αληθινή ερμηνεία των προφητειών. Οπότε το περιμέναμε για το 2002 νομίζω...
Ε, μετά πήρε και αυτός τα βουνά. Και μετά κάτι άλλοι σαλεμένοι αργότερα ανακάλυψαν το διαδίκτυο και η παράνοια άρχισε να
διασπείρεται πιο εύκολα, και δώστου 2012, και δώστου σφραγίσματα, και δώστου νέα τάξη πραγμάτων (των γνωστών ανθέλληνων σιωνιστών-απόγονων των γνωστών ελοχήμ που προήλθαν απο διασταύρωση κακού εξωγήινου και πολύ κακού εξωγήινου) και δώστου λιακοπουλαίοι και δώστου άγνωστοι σοφοί προφήτες που
ξεπετάγονταν από το πουθενά, σαν σαλιγκάρια μετά από ουράνια προειδοποιητική ενούρηση, και πάμε πάλι μια από τα ίδια.
Ο φόβος φυλάει τα έρμα.
Ας ξυπνήσουμε τώρα που είναι καιρός πριν γίνει ο κόσμος μας εφιάλτης.
Blues ain't nothing but a good man feeling bad

Αποσυνδεδεμένος Baroness

  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 1321
    • Προφίλ
Ακόμα θυμάμαι κοντά στο 1990 όταν ήμουν πολύ πιτσιρίκος, τον ξαδερφό μου να κλαίει για το τέλος του κόσμου
που θα ερχόνταν το 1999, για τον αντίχριστο που έχει έρθει από το 1960-κάτι και τα σχετικά της τότε εποχής.
Το 1999 ήρθε, μετά ήρθε το 2000, μετά είχε βγει και ένας οδοντίατρος (ο Προεστός νομίζω) που είχε και αυτός μια Θεία
έμπνευση για την αληθινή ερμηνεία των προφητειών. Οπότε το περιμέναμε για το 2002 νομίζω...
Ε, μετά πήρε και αυτός τα βουνά. Και μετά κάτι άλλοι σαλεμένοι αργότερα ανακάλυψαν το διαδίκτυο και η παράνοια άρχισε να
διασπείρεται πιο εύκολα, και δώστου 2012, και δώστου σφραγίσματα, και δώστου νέα τάξη πραγμάτων (των γνωστών ανθέλληνων σιωνιστών-απόγονων των γνωστών ελοχήμ που προήλθαν απο διασταύρωση κακού εξωγήινου και πολύ κακού εξωγήινου) και δώστου λιακοπουλαίοι και δώστου άγνωστοι σοφοί προφήτες που
ξεπετάγονταν από το πουθενά, σαν σαλιγκάρια μετά από ουράνια προειδοποιητική ενούρηση, και πάμε πάλι μια από τα ίδια.
Ο φόβος φυλάει τα έρμα.
Ας ξυπνήσουμε τώρα που είναι καιρός πριν γίνει ο κόσμος μας εφιάλτης.


Αστα σαπια φιλος, σε καταλαβαμε οτι εισαι πρακτορας των ελοχιμ. Εμεις οι απογονοι των ΕΛ δεν μασαμε ομως κουτοχορτο. Ριχνουμε και ενα σολιδι αμα λαχει.

Αποσυνδεδεμένος Νίκος

  • Θαμώνας
  • ***
  • Μηνύματα: 161
  • Φύλο: Άντρας
    • Προφίλ
Αλήθεια τώρα.....

μοιάζω με πράκτορα των ελοχιμ;
« Τελευταία τροποποίηση: 01/04/10, 22:56 από Νίκος »
Blues ain't nothing but a good man feeling bad

Αποσυνδεδεμένος Baroness

  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 1321
    • Προφίλ
 ;D ;D
Εισαι undercover  ;D

Αποσυνδεδεμένος let me know 796

  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 814
  • Φύλο: Άντρας
    • Προφίλ
για δειτε εδω τις φωτο.

Αποσυνδεδεμένος let me know 796

  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 814
  • Φύλο: Άντρας
    • Προφίλ
και αυτες

Αποσυνδεδεμένος Eagle Of Kamelot

  • Sworn Killer of Trolls
  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 2505
  • Φύλο: Άντρας
  • Set the flag and carry on, carry on into unknown
    • Προφίλ
@ let me know 796: Πως τον βρηκαν τουτον ρε??? Κ εγω νομιζα πως τον ειχα θαψει αρκετα βαθεια...:P ;D ;D

Αποσυνδεδεμένος YmiRLinG

  • Μπασίστας
  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 3331
  • Φύλο: Άντρας
  • A.C.A.B.=Always Carry A Banana
    • Προφίλ
Λίγο πιό ψεύτικες φωτογραφίες την επόμενη φορά παρακαλώ ::)
Over large parts of the continent other people prefered to make money without working at all, and since the Disc had yet to develop a music recording industry they were forced to fall back on older, more traditional forms of banditry

Αποσυνδεδεμένος kostas80

  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 690
  • Φύλο: Άντρας
    • Προφίλ
 :-P :-P :-P :-P :-P :roll :roll :roll
κάποιος μάθαινε photoshop αλλα δεν ήταν και τόσο καλός ..
www.alfacor.gr  ....  http://www.facebook.com/kostas.antonakopoulos

Αποσυνδεδεμένος let me know 796

  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 814
  • Φύλο: Άντρας
    • Προφίλ
δυστυχως μας βολευει ολους να ειναι ψευτικες ;)


Αποσυνδεδεμένος Eagle Of Kamelot

  • Sworn Killer of Trolls
  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 2505
  • Φύλο: Άντρας
  • Set the flag and carry on, carry on into unknown
    • Προφίλ
δυστυχως μας βολευει ολους να ειναι ψευτικες ;)



Ρε σεις, αληθινες ειναι...ο τυπος πειραζε τη γκομενα μου, ε, ειχα πιει κ λιγο παραπανω...αλλα πανε χρονια τωρα, εχει παραγραφει το αδικημα ;D

Αποσυνδεδεμένος YmiRLinG

  • Μπασίστας
  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 3331
  • Φύλο: Άντρας
  • A.C.A.B.=Always Carry A Banana
    • Προφίλ
δυστυχως μας βολευει ολους να ειναι ψευτικες ;)


Δεν ξέρω ποιός σε έπεισε ότι είναι αληθινές, αλλά 1) έχω εμπειρία απο photoshop 2) σπουδάζω αρχαιολογία 3)έχω πάει σε πολλές ανασκαφές και γενικά γνωρίζω το αντικείμενο αρκετά αν είχαν βρει κάτι τετοιο θα το ήξερα 4)μπορεις να μας παραθέσεις τις πηγές για να κρίνουμε και μόνοι μας? Γιατι σκέτες φωτογραφίες δεν λένε τίποτα.
Over large parts of the continent other people prefered to make money without working at all, and since the Disc had yet to develop a music recording industry they were forced to fall back on older, more traditional forms of banditry

Αποσυνδεδεμένος freemind

  • Κιθαροσυντονιστής
  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 6514
  • Φύλο: Άντρας
  • Dreamcatcher
    • Προφίλ
    • DreamCatcher
Letmeknow συμφωνω με τον Αρη. Τουλαχιστον μια παραπομπη σε αξιοπιστη πηγη θα ηταν ο,τι το καλυτερο για αυτες τις φωτογραφιες!
Μη κοιτάς το δάχτυλο. Στην άκρη του υπάρχει ένα Φεγγάρι
DreamCatcher

Αποσυνδεδεμένος let me know 796

  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 814
  • Φύλο: Άντρας
    • Προφίλ



Δεν ξέρω ποιός σε έπεισε ότι είναι αληθινές, αλλά 1) έχω εμπειρία απο photoshop 2) σπουδάζω αρχαιολογία 3)έχω πάει σε πολλές ανασκαφές και γενικά γνωρίζω το αντικείμενο αρκετά αν είχαν βρει κάτι τετοιο θα το ήξερα 4)μπορεις να μας παραθέσεις τις πηγές για να κρίνουμε και μόνοι μας? Γιατι σκέτες φωτογραφίες δεν λένε τίποτα.

καταρχην δεν ανεφερα πουθενα οτι ειναι πραγματικες.
απλα τις παραθετω.
κουβεντα ειπα να κανουμε και να ανταλαξουμε αποψεις.
θα μου επιτρεψεις να σου πω οτι τωρα η απαντηση σου ειναι πιο σωστη γιατι εχεις καποια επειχηρηματα.

αλλα αυτη η εμμονη οτι οτιδηποτε διαφορετικο ειναι και ψευτικο ε! ειναι καπως.(γενικα μιλαω)

παντως αν κατι τετοιο ηταν αληθινο νομιζω οτι συμφωνεις οτι δεν θα το μαθαινες ποτε επειδη σπουδαζεις αρχαιολογια ;)
τεσπα αλλα και εσυ αρχαιολογια και εισαι και 100% σιγουρος οτι ειναι ψευτικες?  :-\
δηλαδη δεν δεχεσαι οτι μπορει να εχει βρεθει κατι τετοιο καποτε? ασε αυτες τις φωτο γενικα μιλαω.

και αν θες και την γνωμη μου και εγω κατα 99% πιστευω οτι δεν ειναι πραγματικες. (αλλα εκεινο το 1% ομως ;D ;D)

μιας και ειδα τωρα το μηνυμα του freemind να πω οτι μου τις εστειλαν παιδια.
τι αξιοπιστη πηγη περιμενετε καμια NASA? πολυ πιθανον να ειναι οπως λεει ο King_Mob/Roufus  με photoshop ή οτι αλλο.

Αποσυνδεδεμένος freemind

  • Κιθαροσυντονιστής
  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 6514
  • Φύλο: Άντρας
  • Dreamcatcher
    • Προφίλ
    • DreamCatcher
Αρα με λιγα λογια μπορει να μη λες πως πιστευεις πως ειναι πραγματικες, αλλα το υποννοεις λεγοντας μας πως ο,τι ειναι εκτος των "κλασσικων" ειναι αμεσα και καταδισμενο να θεωρηθει ψεμα!

Συγνωμη, αυτες οι φωτογραφιες απο που προερχονται; Δε μπορει απλως να της βρηκες μια μερα στο desktop σου!

Δεν ειναι πραγματικες για πολλους λογους κι ενας απο αυτους ειναι πως το κρανιο ειναι ιδιο και στις 2 περιπτωσεις...Δηλαδη τους σκοτωσαν με τον ιδιο τροπο βρε γ**ωτο αυτους τους γιγαντες; :D
Μη κοιτάς το δάχτυλο. Στην άκρη του υπάρχει ένα Φεγγάρι
DreamCatcher

Αποσυνδεδεμένος YmiRLinG

  • Μπασίστας
  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 3331
  • Φύλο: Άντρας
  • A.C.A.B.=Always Carry A Banana
    • Προφίλ
Όχι, η αλήθεια είναι ότι δεν θα το μάθαινα επειδή σπουδάζω αρχαιολογία. Πολύ πιθανόν να το μάθω όμως γιατι προσπαθώ να ενημερώνομαι συνεχώς και από πολλές πηγές στο αντικείμενο μου. Η αμφισβήτηση δεν είναι κακό πράγμα. Απλά αυτές είναι 100% ψεύτικες. Επείδη ακριβώς έχω ασχοληθεί αρκετά με το θέμα και με την παρα-αρχαιολογία μόνο για να δω τί λένε (τύπου λιακόπουλος, άδωνις, Ιχώρ, Ελληνική Αγωγή, Τρίτο Μάτι, strange αλλά και ξένα περιοδικά) μπορώ να σου πω ότι αυτές είναι ψεύτικες :)

Αν τυχόν ποτέ βρίσκανε κάτι τέτοιο, δεν θα μπορούσαν να το κρατήσουν κρυφό. Καταρχάς γιατι δεν υπάρχει λόγος να κάνουν κάτι τέτοιο και κατα δεύτερον γιατι συνήθως στις ανασκαφές δεν βρίσκονται μόνο αρχαιολόγοι αλλά και φοιτητές, εργάτες, ντόπιοι, φύλακες κ.α., κάποιος θα το έλεγε :) Χώρια που ότι ανακαλύτπει ο αρχαιολόγος σε μία ανασκαφή είναι υποχρεωμένος να το εκδίδει μετά απο κάποιο διάστημα.

Αξιόπιστη πηγή θα ήταν το American Journal of Archaeology ας πούμε. Εγώ λοιπόν λέω ότι είναι 100% ψεύτικες αυτές οι φωτογραφίες και να μην σε ανησυχεί κανένα 1% ;)
Over large parts of the continent other people prefered to make money without working at all, and since the Disc had yet to develop a music recording industry they were forced to fall back on older, more traditional forms of banditry

Αποσυνδεδεμένος LuNaFrEaK

  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 554
  • Φύλο: Άντρας
  • Spiral Out...
    • Προφίλ
Αλήθεια τώρα.....

μοιάζω με πράκτορα των ελοχιμ;


ΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑ..καθε φορα που βλεπω αυτο το ηλιθιο γιοντοσκυλο γελαω το ιδιο κ περισσοτερο..εγω μπορει κ να ψαρωνα παντως με τη μεταμφιεση! ;D
οσο για τις φωτος νομιζω οτι ειναι το προηγουμενο πειραμα πριν τον http://en.wikipedia.org/wiki/Yao_Ming που τα πραγματα δν ειχαν παει τοσο καλα(εκανε κρα) και η κινεζικη κυβερνηση εθαψε κυριολεκτικα το θεμα!ειμαι πολυ μπροστα το ξερω ευχαριστω πολυ ;D ;D ;D
We were all born screaming....

Αποσυνδεδεμένος jim.ni

  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 817
  • Φύλο: Άντρας
  • The Day That Never Comes
    • Προφίλ
Παράθεση
Συγνωμη, αυτες οι φωτογραφιες απο που προερχονται; Δε μπορει απλως να της βρηκες μια μερα στο desktop σου!

όχι ρε στο desktop, στο laptop ήταν

(πλάκα κάνω  :))
Εχω λαμπατο LePou.......  :run

Αποσυνδεδεμένος eternauta

  • Θαμώνας
  • ***
  • Μηνύματα: 100
    • Προφίλ
Οι φωτογραφιες ειναι ψευτικες για ενα και μοναδικο λογο (εκτος απο αυτον που ειπε ο freemind με το ιδιο κρανιο με το ιδιο σπασμενο δοντι το ιδιο δεξιο ματι).
Αν γινοταν ποτε μια τετοια "ανακαλυψη" απο την εκθεση της σε καποιο μουσειο θα γεμιζαν πολλες τσεπες με αμυθητα ποσα.Εκατομμυρια κοσμος θα πηγαινε να δει τους "γιγαντες",βαλτε και τα δικαιωματα απο φωτογραφιες κινηματογραφησεις,σεναρια για ταινιες κλπ κλπ.Στον καπιταλισμο σχεδον τιποτα δε κρατιεται κρυφο γιατι χανει το συστημα χρηματα.

Αποσυνδεδεμένος Νίκος

  • Θαμώνας
  • ***
  • Μηνύματα: 161
  • Φύλο: Άντρας
    • Προφίλ
http://news.nationalgeographic.com/news/bigphotos/21432885.html
Σχετικά με μια φωτογραφία σκελετού γίγαντα

Και άλλοι γίγαντες:
http://fx.worth1000.com/entries/493085/big-boy
http://fx.worth1000.com/entries/493737/giant-discovery
http://fx.worth1000.com/entries/493662/giant-ancestors

Ακόμα πιο κουλά πράγματα:
http://fx.worth1000.com/contests/21542/archaeological-anomalies-12
http://fx.worth1000.com/contests/18052/archaeological-anomalies-11
http://fx.worth1000.com/contests/15920/archaeological-anomalies-10
http://fx.worth1000.com/contests/13452/archaeological-anomalies-9
http://fx.worth1000.com/contests/10586/archaeological-anomalies-8
......
http://fx.worth1000.com/contests/1751/archaeological-anomalies-3

από το http://www.worth1000.com/ ιστοσελίδα διαγωνισμών πάνω στην δημιουργία και επεξεργασία εικόνας.
Δεν το έψαξα παραπάνω αλλά φαντάζομαι υπάρχουν πολλές ακόμα παρόμοιες και κάπου εκεί θα υπάρχουν και οι εικόνες που επισυμάνθηκαν.
Η μόνο λύση για τον Λιακόπουλο για να γίνει πιστευτός είναι να σταματήσει να πέρνει τις εικόνες έτοιμες από το internet και να μάθει να
χειρίζεται το photoshop μπας και φτιάξει τις δικές του.
« Τελευταία τροποποίηση: 16/04/10, 15:38 από Νίκος »
Blues ain't nothing but a good man feeling bad

Αποσυνδεδεμένος jim.ni

  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 817
  • Φύλο: Άντρας
  • The Day That Never Comes
    • Προφίλ
χαχαχαχ τέλειο


και μιας και είμαστε σε μουσικό φορουμ και πιάσαμε από την καταστροφή του κόσμου μέχρι τους σκελετούς από γίγαντες και Λιακόπουλο.......



« Τελευταία τροποποίηση: 17/04/10, 02:19 από jim.ni »
Εχω λαμπατο LePou.......  :run

 

Σχετικά θέματα

  Τίτλος / Ξεκίνησε από Απαντήσεις Τελευταίο μήνυμα
5 Απαντήσεις
4285 Εμφανίσεις
Τελευταίο μήνυμα 31/10/08, 23:36
από Bekos®
8 Απαντήσεις
3597 Εμφανίσεις
Τελευταίο μήνυμα 29/09/09, 16:47
από let me know 796
1 Απαντήσεις
2389 Εμφανίσεις
Τελευταίο μήνυμα 20/07/11, 12:43
από kyriakos_t
0 Απαντήσεις
2146 Εμφανίσεις
Τελευταίο μήνυμα 20/07/11, 16:35
από paradoxologos
0 Απαντήσεις
2269 Εμφανίσεις
Τελευταίο μήνυμα 23/07/11, 15:52
από Eagle Of Kamelot
0 Απαντήσεις
2336 Εμφανίσεις
Τελευταίο μήνυμα 16/09/12, 21:13
από ΚΕΠΕΜ
0 Απαντήσεις
4066 Εμφανίσεις
Τελευταίο μήνυμα 10/10/12, 23:09
από gkirle
0 Απαντήσεις
2281 Εμφανίσεις
Τελευταίο μήνυμα 15/11/12, 10:59
από ΚΕΠΕΜ
37 Απαντήσεις
13337 Εμφανίσεις
Τελευταίο μήνυμα 04/08/13, 02:23
από Καθόδιος (φλουτσ)
19 Απαντήσεις
6191 Εμφανίσεις
Τελευταίο μήνυμα 27/01/13, 14:03
από Αυτάρεσκο Καθίκι Isnogood