Αποστολέας Θέμα: The d00m topic  (Αναγνώστηκε 18780 φορές)

0 μέλη και 1 επισκέπτης διαβάζουν αυτό το θέμα.

Αποσυνδεδεμένος Bachante

  • Θαμώνας
  • ***
  • Μηνύματα: 100
  • Φύλο: Άντρας
  • Don't look too far..
    • Προφίλ
Απ: The d00m topic
« Απάντηση #50 στις: 26/11/06, 13:20 »

Μπηκε στη μεση η εταιρια, γλυκαθηκανε καποιοι καβαλημενοι απο τα φραγκα, πηρανε ποδι καποιοι οι οποιοι δεν τους αρεσε η αλλαγη κατευθηνσης... Μαθαινει πολλα κανεις στο Λονδινο οταν παει για μπυρες και πεφτει πανω σε διαφορες μορφες του μεταλ...

Αν ενοείς τον Matt Archer (drums) εφυγε μετα το Icon γιατι οι υπολοιποι δεν ηταν ικανοποιημενοι απο αυτον. Διαβασα καπου οτι ειχε βαρεθει την ολη φαση με τα ντραμς και ενω ολοι οι PL αναπτυσονταν τεχνικα και συνθετικά αυτος εμενε στάσιμος, μη μου πεις οτι τα drums στο Icon σε ικανοποιουν.

Αποσυνδεδεμένος Kiratzoharris

  • Ο παραγωγός
  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 2987
  • Φύλο: Άντρας
  • Να, ένας τέντυμπόης!
    • Προφίλ
Απ: The d00m topic
« Απάντηση #51 στις: 26/11/06, 19:10 »
Ρε παιδια Trouble και ξερο ψωμι!Τα παληκαρια ετοιμαζουν και καινουριο δισκο που βγαινει το Φεβρουαριο και το Μαιο μας ερχονται................Πανω στις πανελληνιες γ**ω το θανατο τους..Ελεος..!!
I am capitalism and you will tremble and cry when your boss tells you that they are downsizing, you will promise to work twice as hard.
TOMATOSE MOVIE

Αποσυνδεδεμένος sterghios

  • Θαμώνας
  • ***
  • Μηνύματα: 157
  • Φύλο: Άντρας
  • METAL MADNESS
    • Προφίλ
    • Myspace homepage
Απ: The d00m topic
« Απάντηση #52 στις: 28/11/06, 10:27 »

Μπηκε στη μεση η εταιρια, γλυκαθηκανε καποιοι καβαλημενοι απο τα φραγκα, πηρανε ποδι καποιοι οι οποιοι δεν τους αρεσε η αλλαγη κατευθηνσης... Μαθαινει πολλα κανεις στο Λονδινο οταν παει για μπυρες και πεφτει πανω σε διαφορες μορφες του μεταλ...

Αν ενοείς τον Matt Archer (drums) εφυγε μετα το Icon γιατι οι υπολοιποι δεν ηταν ικανοποιημενοι απο αυτον. Διαβασα καπου οτι ειχε βαρεθει την ολη φαση με τα ντραμς και ενω ολοι οι PL αναπτυσονταν τεχνικα και συνθετικά αυτος εμενε στάσιμος, μη μου πεις οτι τα drums στο Icon σε ικανοποιουν.

Και τι εγινε μετα την επιτυχια του Draconian Times?

Αποσυνδεδεμένος @Morpheus@

  • Παλιός
  • ****
  • Μηνύματα: 287
  • Φύλο: Άντρας
  • real eyes realize real lies
    • Προφίλ
Απ: The d00m topic
« Απάντηση #53 στις: 28/11/06, 21:23 »
Ρε παιδες δεν ειδα κανεναν να αναφερει τους Sleep!!!
Τους ειχα ακουσει πριν καιρο αλλα στι Ιντερνετ δεν εχω βρει και τιποτα!
Παιζουν καθαρο doom και ο ηχος τους θυμιζει πολυ Sabbath!
θέμα Δίκης έγινε, το αν μου ανήκει η Ζωή μού,
...η απόφαση του δικαστηρίου αναμένεται...

Αποσυνδεδεμένος Kiratzoharris

  • Ο παραγωγός
  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 2987
  • Φύλο: Άντρας
  • Να, ένας τέντυμπόης!
    • Προφίλ
Απ: The d00m topic
« Απάντηση #54 στις: 30/11/06, 19:58 »
Τλκ οι solitude aeturnus σπερνουν.Καλα κανω και δεν βγαζω συμπερασματα αμεσως.Με εχουν πορωσει τρελα.Βασικα το through my darkest hour που εχω.Πραγματικα βαρια μουσικη ;D
I am capitalism and you will tremble and cry when your boss tells you that they are downsizing, you will promise to work twice as hard.
TOMATOSE MOVIE

Αποσυνδεδεμένος Bachante

  • Θαμώνας
  • ***
  • Μηνύματα: 100
  • Φύλο: Άντρας
  • Don't look too far..
    • Προφίλ
Απ: The d00m topic
« Απάντηση #55 στις: 03/12/06, 01:04 »

Μπηκε στη μεση η εταιρια, γλυκαθηκανε καποιοι καβαλημενοι απο τα φραγκα, πηρανε ποδι καποιοι οι οποιοι δεν τους αρεσε η αλλαγη κατευθηνσης... Μαθαινει πολλα κανεις στο Λονδινο οταν παει για μπυρες και πεφτει πανω σε διαφορες μορφες του μεταλ...

Αν ενοείς τον Matt Archer (drums) εφυγε μετα το Icon γιατι οι υπολοιποι δεν ηταν ικανοποιημενοι απο αυτον. Διαβασα καπου οτι ειχε βαρεθει την ολη φαση με τα ντραμς και ενω ολοι οι PL αναπτυσονταν τεχνικα και συνθετικά αυτος εμενε στάσιμος, μη μου πεις οτι τα drums στο Icon σε ικανοποιουν.

Και τι εγινε μετα την επιτυχια του Draconian Times?

Έδειξαν ποσο σπουδαίοι ΄μουσικοί είναι κυκλοφοροντας το (κορυφαίο κατα τη γνώμη μου) One second σε ενα εντελώς διαφορετικό στυλ λιγότερο μεταλ πολλα goth rock και industrial στοιχεία σε πανέμορφές συνθέσεις (take me down, one second, blood of another,this cold life). Πολυ πιθανόν πολλοι να ξενερωσαν με τη στροφη στη καριέρα τους αλλα μου φαίνεται αστείο να κατηγορουντε για εμπορικοποιηση καθώς ακομα και οι ιδιοι οι PL ηξεραν οτιδεν υπήρχε περιπτωση να φτασουν τις 1,000,000 πωλησεις του Drac times. 

 

Σχετικά θέματα

  Τίτλος / Ξεκίνησε από Απαντήσεις Τελευταίο μήνυμα
2 Απαντήσεις
2505 Εμφανίσεις
Τελευταίο μήνυμα 28/11/06, 23:03
από parlats