Σελίδες:
  • #2276 από συννεφάκι στις 26 Jan 2009
  • ... που η βαρεμάρα μου χτυπάει κόκκινο ...

    ...α! και η αλλεργία που με ταλαιπωρεί.. :(
  • #2277 από FAIRY-The return! στις 27 Jan 2009
  • σημερα καθόμουν όλο το πρωι και διαβαζα το  "πειτε κατι για τον απο πάνω σας". για καποιους μπορει να ειναι μια χαζομαρα και τιποτα παραπανω αλλα για μενα, τα δεκάδες ποστ που είχα έκει αντιπροσωπεύουν μια φάση της ζωής μου. Και τώρα που το δίαβασα την θυμήθηκα. και είδα πως έχουν άλλαξει πάρα πολλά απο τότε. :'(  Ισως καποια πράγματα είναι για να κλειδόνονται και να μένουν στο συρτάρι των αναμνήσεων. όπως το θέμα ετσι και όλες οι ωραίες στιγμές που έζησα εκείνη την περιόδο...

    Επίσεις συνηδειτοποίησα ότι οι άνθρωποι όσο μεγάλωνουν αλλάζουν, και μάλλον προς το χειρότερο. Αλλάζουν με την ενοια οτι αποκτούν πιο πολλά προβλήματα, σκεφτονται πιο πολύ κάποια πραγματα απότι παλιά. Φεύγει αυτή η ανεμελιά...και δεν ξερω αν μαρέσει αυτό. Και πρώτα από ολα το βλέπω στον εαυτό μου....
  • #2278 από morpheas στις 27 Jan 2009
  • Με χαλαει να βλεπω να χτυπανε κοσμο γυρω μου και να μην μπορω να κανω τιποτα γιατι εειμαι και εγω κατω και χτυπανε και εμενα.

    Κι εμένα ακριβώς το ίδιο!
    Μόνο που άλλαξα ρότα τώρα.. είμαστε στην αντεπίθεση.. είσαι να πάμε μαζί να χτυπήσουμε αυτούς που μας χτυπάνε ;) ?
  • #2279 από Kiratzoharris στις 28 Jan 2009
  • σημερα καθόμουν όλο το πρωι και διαβαζα το  "πειτε κατι για τον απο πάνω σας". για καποιους μπορει να ειναι μια χαζομαρα και τιποτα παραπανω αλλα για μενα, τα δεκάδες ποστ που είχα έκει αντιπροσωπεύουν μια φάση της ζωής μου. Και τώρα που το δίαβασα την θυμήθηκα. και είδα πως έχουν άλλαξει πάρα πολλά απο τότε. :'(  Ισως καποια πράγματα είναι για να κλειδόνονται και να μένουν στο συρτάρι των αναμνήσεων. όπως το θέμα ετσι και όλες οι ωραίες στιγμές που έζησα εκείνη την περιόδο...

    Επίσεις συνηδειτοποίησα ότι οι άνθρωποι όσο μεγάλωνουν αλλάζουν, και μάλλον προς το χειρότερο. Αλλάζουν με την ενοια οτι αποκτούν πιο πολλά προβλήματα, σκεφτονται πιο πολύ κάποια πραγματα απότι παλιά. Φεύγει αυτή η ανεμελιά...και δεν ξερω αν μαρέσει αυτό. Και πρώτα από ολα το βλέπω στον εαυτό μου....
    get a life ρεεεεεεε ???..χαχαχ..οχι ενταξει ισχυουν μερικα απο αυτα..και σιγουρα το κιθαρα αποτελει ενα μερος της ζωης μου ...ατυχια δηλαδη 8)
  • #2280 από FAIRY-The return! στις 28 Jan 2009
  • σημερα καθόμουν όλο το πρωι και διαβαζα το  "πειτε κατι για τον απο πάνω σας". για καποιους μπορει να ειναι μια χαζομαρα και τιποτα παραπανω αλλα για μενα, τα δεκάδες ποστ που είχα έκει αντιπροσωπεύουν μια φάση της ζωής μου. Και τώρα που το δίαβασα την θυμήθηκα. και είδα πως έχουν άλλαξει πάρα πολλά απο τότε. :'(  Ισως καποια πράγματα είναι για να κλειδόνονται και να μένουν στο συρτάρι των αναμνήσεων. όπως το θέμα ετσι και όλες οι ωραίες στιγμές που έζησα εκείνη την περιόδο...

    Επίσεις συνηδειτοποίησα ότι οι άνθρωποι όσο μεγάλωνουν αλλάζουν, και μάλλον προς το χειρότερο. Αλλάζουν με την ενοια οτι αποκτούν πιο πολλά προβλήματα, σκεφτονται πιο πολύ κάποια πραγματα απότι παλιά. Φεύγει αυτή η ανεμελιά...και δεν ξερω αν μαρέσει αυτό. Και πρώτα από ολα το βλέπω στον εαυτό μου....
    get a life ρεεεεεεε ???..χαχαχ..οχι ενταξει ισχυουν μερικα απο αυτα..και σιγουρα το κιθαρα αποτελει ενα μερος της ζωης μου ...ατυχια δηλαδη 8)

    ρεεεε δεν ειπα οτι το κιθαρα ειναι κομματι της ζωης μου. ειπα οτι διαβασα πραγματα που εγραφα μια περιοδο της ζωης μου και μου θυμησαν πως ημουν (ήμασταν) τοτε. κ οτι απο τοτε εχουν αλλαξει πολλα
  • #2281 από Angel~Archo στις 06 Feb 2009
  • με χαλαει που το 2009 δεν εχει φανει τοσο τυχερο οσο λενε ::)
  • #2282 από Jezus στις 06 Feb 2009
  • μια χαρα ειναι το 2009, εγω προσπα8ωντας φερνω τρελη τυχη στον εαυτο μου  ;D
  • #2283 από Amylo στις 07 Feb 2009
  • καταπλικτικο ειναι το 2009... ;D ;D ;D
  • #2284 από Mrs Brightside στις 07 Feb 2009
  • καταπλικτικο ειναι το 2009... ;D ;D ;D

    Σε χαλάει???????? ::) :P :P ;D ;D ;D :-*
  • #2285 από Angel~Archo στις 07 Feb 2009
  • Λετε???
  • #2286 από GermanRock στις 09 Feb 2009
  • Που δεν ειμαι στην αγαπημενη μου Θεσσαλονικη, γκρρ.... Τουλαχιστον απ'οτι δειχνουν τα πραγματα, του χρονου πιανω δουλεια σε φροντηστηριο Γερμανικων στην Τσιμισκη οποτε σας ξαναρχομαι μονιμα, πατριωτες! :up :clap :solo
  • #2287 από Μάνος Καμπούρης (m.k.) στις 10 Feb 2009
  • Που έχω να κάνω ένα δρομολόγιο.... βάσανο  :(
  • #2288 από Mrs Brightside στις 19 Feb 2009
  • Το μάθημα που δίνω αύριο...  :-X :-X :-\ :-\ :wall :wall :wall
  • #2289 από Angel~Archo στις 19 Feb 2009
  • +1 και για μένα... %(
  • #2290 από Giorgos K. στις 19 Feb 2009
  • εγω προσπα8ωντας φερνω τρελη τυχη στον εαυτο μου  ;D
    έχει δουλέψει ως τώρα?
  • #2291 από Mίκα στις 20 Feb 2009
  • Που τα πράγματα αντί να φτιάχνουν συνεχώς χειροτερεύουν.... αι στα διάλα πια.. :wall :wall
  • #2292 από hot_sauce (φλουτσ) στις 20 Feb 2009
  • που δικαιούμαστε μόνο 3 μηνύματα στον κάδο!


    (α στο καλό! από χθες προσπαθώ να το γράψω αυτό....)
  • #2293 από Jezus στις 21 Feb 2009
  • αψου!
  • #2294 από hot_sauce (φλουτσ) στις 21 Feb 2009
  • γείτσες
  • #2295 από Mίκα στις 21 Feb 2009
  • Που εδώ και 2 μέρες έχουν χαλάσει τα παλιοκαλοριφέρ και έχω ξεπαγιάσει , ανάθεμα την τύχη μου και τα ορυκτά καύσιμα!!  :wall :wall Με τριγυρνάει και κρύωμα από ότι καταλαβαίνω από το ξεπάγιασμα... :-\
  • #2296 από Justelene-Πιωμένο Κρίνο στις 21 Feb 2009
  • Με χαλάει το ότι δεν καταλαβαίνουν οι άλλοι ότι μπορεί να είμαι "κάπως" χωρίς να υπάρχει ιδιαίτερος λόγος.
  • #2297 από Angel~Archo στις 23 Feb 2009
  • Με χαλάει όταν εσύ θέλεις να βοηθήσεις και ο άλλος από τα νεύρα του σου τη λέει και από πάνω :-\
  • #2298 από Mίκα στις 02 Mar 2009
  • Τί να πρωτοπώ.... Με χαλάει προ πάντων η ανωριμότητα των ανθρώπων και ο φόβος τους να αηαπήσουν... Έλεος, ζήστε λίγο επιτέλους... >:(
  • #2299 από Μάνος Καμπούρης (m.k.) στις 03 Mar 2009
  • Το συνάχι μου  >:(
  • #2300 από Αυτάρεσκο Καθίκι Isnogood στις 03 Mar 2009
  • Που δεν μπορω να χαρω το "Αριστα" που έγραψα σήμερα στο μάθημα των ηλεκτρονικών....
Σελίδες: