Αποστολέας Θέμα: ΠΑΥΛΟΣ ΠΑΥΛΙΔΗΣ – Άλλη Μια Μέρα  (Αναγνώστηκε 14420 φορές)

0 μέλη και 1 επισκέπτης διαβάζουν αυτό το θέμα.

Αποσυνδεδεμένος Χάρης(DJ Ha)

  • Παλιός
  • ****
  • Μηνύματα: 436
  • Φύλο: Άντρας
    • Προφίλ
«ΠΑΥΛΟΣ ΠΑΥΛΙΔΗΣ – Άλλη Μια Μέρα»



Ημερομηνία Κυκλοφορίας 12 Ιουνίου 2006

Μετά την έκπληξη της πρώτης προσωπικής δισκογραφικής δουλειάς του Παύλου Παυλίδη, ψυχής του δημοφιλούς ελληνικού rock συγκροτήματος «Τα Ξύλινα Σπαθιά», με τίτλο «Αφού λοιπόν ξεχάστηκα», ο Παύλος Παυλίδης επιστρέφει μετά από 2 χρόνια με ολοκαίνουργιο δίσκο με τίτλο «Άλλη μια μέρα», που θα κυκλοφορήσει στις 12 Ιουνίου 2006 από την Archangel Music.

Με τον δεύτερο προσωπικό του δίσκο στον οποίο είναι στιχουργός, συνθέτης, τραγουδιστής και φυσικά κιθαρίστας, μας ταξιδεύει σε κόσμους ονειρικούς και μελωδικούς, γεμάτους εικόνες χρώματα και μοναδικά πλάσματα της φαντασίας του, με τον τρόπο που μόνο αυτός γνωρίζει. Πιο συγκεκριμένα, ηχητικά, το άλμπουμ στηρίζεται σε φυσικά πνευστά και έγχορδα με πρωταγωνιστές τις τρομπέτες, τα σαξόφωνα και τα βιολιά. Ο Παύλος Παυλίδης θα εμφανιστεί στo Archangel Festival στις 15 Ιουνίου στα πλαίσια του Φεστιβάλ Αθηνών στον Λυκαβηττό μαζί με τις «Ρόδες» και τους “Mikro”.

TRACKLIST
1. Η Μικρή μας Πολιτεία
2. Δεν είμαι από ‘δώ
3. Άλλη μια μέρα
4. Όσο Μικραίνω
5. Κοραλλένιος Βυθός
6. Θεριστές
7. Super Star
8. Το Στοιχειωμένο Σπίτι
9. Αερικό
10. Οι Απέραντοι Δρόμοι
11. Σύννεφα
Πηγή: rockfm.gr
http://www.myspace.com/operationmix
MUSIC IS MY WIFE! (Harris Copyright 2001)

Αποσυνδεδεμένος Χάρης(DJ Ha)

  • Παλιός
  • ****
  • Μηνύματα: 436
  • Φύλο: Άντρας
    • Προφίλ
Απ: ΠΑΥΛΟΣ ΠΑΥΛΙΔΗΣ – Άλλη Μια Μέρα
« Απάντηση #1 στις: 14/06/06, 05:18 »
Με αφορμή την καινούργια δουλειά του Παυλίδη, αξίζει να διαβάσετε το παρακάτω άρθρο του
ΣΤΕΦΑΝΟΥ ΤΣΙΤΣΟΠΟΥΛΟΥ της εφημερίδας ATHENS VOICE που κυκλοφορει
δωρεάν στην Αθήνα και υπάρχει και σε ηλεκτρονική μορφή: www.athensvoice.gr

θεσσα-alone-ικη
(Τεύχος 128)
http://www.athensvoice.gr/143/3/7/0/32/61/7/showdoct.html
http://www.myspace.com/operationmix
MUSIC IS MY WIFE! (Harris Copyright 2001)

Αποσυνδεδεμένος master of puppets

  • Ονειροπαρμένος
  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 2872
  • Φύλο: Άντρας
  • γνωστός και ως....master of ΜΠΑΜΠΗΣ....
    • Προφίλ
    • Χάρτινα Όνειρα
Απ: ΠΑΥΛΟΣ ΠΑΥΛΙΔΗΣ – Άλλη Μια Μέρα
« Απάντηση #2 στις: 17/06/06, 02:22 »
Ωφειλω να μιλήσω....

εισαγωγή....ο παύλος είναι ο αγαπημένος μου έλληνας τραγουδιστής, συνθέτης, στιχουργος....ότι έχει κάνει με τα σπαθια και ο προηγούμενος του δίσκος είναι κατεμε κορυφή...τα τραγούδια που γράφει τα νιώθω....με αγγιζουν...μου βγάζουν τρομερά συναισθηματα....τόσο απο μουσική όσο και απο στίχους...

για το καινούριο cd τώρα..η αλήθεια είναι ότι την πρώτη φορά που το άκουσα...με ξένισε....δεν ήταν ξύλινα σπαθιά....ακομα και στο προηγούμενο cd είχε αφήσει στίγματα απο την εποχή τψν σπαθιών.....αυτό ήταν κάτι διαφορετικό....μετά απο πολλές ακροάσεις...ο δίσκος έκατσε μέσα μου...και να'το....το ίδιο συναίσθημα....η ίδια μελαγχολια....η ίδια νοσταλγια....ο παύλος...σε κάτι μεταγενέστερο....αλλάζουν οι καιροί...πρέπει να το αποδεχτούμε...βγάζει το ιδιο συναίσθημα...έχει κάποιες ομοιότητες με σπαθια...αλλά προχώρησε και μπράβο του....

ελπίζω να τον δούμε και απο κοντά στην σαλονικα....

Αποσυνδεδεμένος master of puppets

  • Ονειροπαρμένος
  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 2872
  • Φύλο: Άντρας
  • γνωστός και ως....master of ΜΠΑΜΠΗΣ....
    • Προφίλ
    • Χάρτινα Όνειρα
Απ: ΠΑΥΛΟΣ ΠΑΥΛΙΔΗΣ – Άλλη Μια Μέρα
« Απάντηση #3 στις: 17/06/06, 02:57 »
Να προσθέσω και κάτι ακομα....το αερικο είναι απο τα καλύτερα κομμάτια που έχει γράψει ο παύλος...

Αποσυνδεδεμένος Sucore

  • Περαστικός
  • *
  • Μηνύματα: 3
    • Προφίλ
Απ: ΠΑΥΛΟΣ ΠΑΥΛΙΔΗΣ – Άλλη Μια Μέρα
« Απάντηση #4 στις: 18/06/06, 01:57 »
Ειμαι και εγω ενας μεγαλος θαυμαστης του Παυλιδη, και γενικοτερα οσων εχουν Προσφερει κατι το διαφορετικο στη μουσικη Γενικοτερα.
Και αυτος ειχε(δε γνωριζω αν το συνεχιζει)πολλες επιρροες απο τη PsyTrance σκηνη, το δηλωνει καθαρα στο "Τροφη για τα θηρια"(και οχι μονο).
Ελπιζω να αποκτησω γρηγορα τη τελευταια του Δουλεια.
Γνωριζει κανεις που μπορω να τη βρω στο διαδυκτιο (οχι σε προγραμματα ανταλλαγης γιατι δεν το εχουν ακομα)
Ευχαριστω
Proud being from HELLAS
Disgusted living in GREECE

Αποσυνδεδεμένος vasssos

  • Επισκέπτης
  • **
  • Μηνύματα: 39
  • Φύλο: Άντρας
  • Music Is the Soundtrack of Life
    • Προφίλ
    • CLiCK
Απ: ΠΑΥΛΟΣ ΠΑΥΛΙΔΗΣ – Άλλη Μια Μέρα
« Απάντηση #5 στις: 18/06/06, 13:55 »
Απο εξωτερικό αγοράζω από εδώ www.greekbooks.gr αλλά μπορεί να μην το έχουν ακόμη γιατί είναι καινούργιο..ρίξε μια ματιά..

Αποσυνδεδεμένος Μαργαρίτα Π.

  • Δεν είμαι στιχουργός
  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 1464
  • Φύλο: Γυναίκα
    • Προφίλ
Απ: ΠΑΥΛΟΣ ΠΑΥΛΙΔΗΣ – Άλλη Μια Μέρα
« Απάντηση #6 στις: 24/08/06, 19:30 »
Ειμαι και εγω ενας μεγαλος θαυμαστης του Παυλιδη, και γενικοτερα οσων εχουν Προσφερει κατι το διαφορετικο στη μουσικη Γενικοτερα.
Και αυτος ειχε(δε γνωριζω αν το συνεχιζει)πολλες επιρροες απο τη PsyTrance σκηνη, το δηλωνει καθαρα στο "Τροφη για τα θηρια"(και οχι μονο).
Ελπιζω να αποκτησω γρηγορα τη τελευταια του Δουλεια.
Γνωριζει κανεις που μπορω να τη βρω στο διαδυκτιο (οχι σε προγραμματα ανταλλαγης γιατι δεν το εχουν ακομα)
Ευχαριστω

Επειδή βλέπω ότι δεν έχεις συνδεθεί τους 2 τελευταίους μήνες, στείλε μου ένα προσωπικό μήνυμα και θα σε ενημερώσω.  :)
Ο Ρίτσος διαβάζει Ρίτσο
http://rapidshare.com/files/227510288/Ritsos.rar

GarvinFromBlackout

  • Επισκέπτης
Απ: ΠΑΥΛΟΣ ΠΑΥΛΙΔΗΣ – Άλλη Μια Μέρα
« Απάντηση #7 στις: 30/08/06, 05:26 »
to stixiomeno spiti ine poly wraio kommati

Αποσυνδεδεμένος mr.bassman

  • Επισκέπτης
  • **
  • Μηνύματα: 72
  • Φύλο: Άντρας
    • Προφίλ
Απ: ΠΑΥΛΟΣ ΠΑΥΛΙΔΗΣ – Άλλη Μια Μέρα
« Απάντηση #8 στις: 02/09/06, 22:58 »
ρε παιδιά ενταξει!ο παύλος ήταν πολύ καλός στα ''ξύλινα σπαθιά''!αλλά ήταν καλύτερος στα ''μωρά στη φωτιά''!άλλωστε ήταν ο κιθαρίστας τους κ ο σαλβαδόρ ο τραγουδιστής-μπασίστας τους!μετά απο ένα περιστατικό ο σαλβαδόρ ''τρελάθηκε''κ το συγκροτημα διαλύθηκε προσωρινά! ο παυλίδης έφυγε κ σχημάτησε τα επιτυχημμένα ''ξύλινα σπαθια''!τώρα ο παύλος με προσωπικές δουλειές στην ουσία ''μιμείται''τον αγγελάκα αφότου άφησε τις τρύπες για να φτιάξει ένα δικό του είδος το αλτσχάιμερ μπιτ!τέλος πάντων τίποτα δεν είναι τόσο καλό σαν τα παλιά- ροκ ''ξύλινα σπαθιά''!ρε παύλο γύρνα πίσω!!!
 

Αποσυνδεδεμένος schizm

  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 1277
    • Προφίλ
Απ: ΠΑΥΛΟΣ ΠΑΥΛΙΔΗΣ – Άλλη Μια Μέρα
« Απάντηση #9 στις: 02/09/06, 23:59 »
Το μόνο που θα μπορούσα να καταθέσω ως ανταπάντηση σε αυτό που μόλις διάβασα παραπάνω:


Αποσυνδεδεμένος kain

  • Παλιός
  • ****
  • Μηνύματα: 388
  • Φύλο: Άντρας
  • Still On The Road
    • Προφίλ
Απ: ΠΑΥΛΟΣ ΠΑΥΛΙΔΗΣ – Άλλη Μια Μέρα
« Απάντηση #10 στις: 03/09/06, 20:28 »
Δίσκος που επιβεβαιώνει τις προσδοκίες που δημιούργησε το "Αφού Λοιπόν Ξεχάστηκα".
Είναι ελπιδοφόρες οι δουλειές πρώην frontman επιτυχημένων συγκροτημάτων που δεν επιδιώκουν να επαληθεύσουν κεκτημένα και μανιέρες. Καλή δημιουργική συνέχεια στον Παύλο Παυλίδη.

Αποσυνδεδεμένος mr.bassman

  • Επισκέπτης
  • **
  • Μηνύματα: 72
  • Φύλο: Άντρας
    • Προφίλ
Απ: ΠΑΥΛΟΣ ΠΑΥΛΙΔΗΣ – Άλλη Μια Μέρα
« Απάντηση #11 στις: 04/09/06, 15:45 »
Το μόνο που θα μπορούσα να καταθέσω ως ανταπάντηση σε αυτό που μόλις διάβασα παραπάνω:


δεν έχω τίποτα να σου πώ απλώς ότι είσαι ένας μ@#@#@ς!κ γιατί αυτό?τι σου έκανα?

Αποσυνδεδεμένος parlats

  • Μουσικοπαρμένος
  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 3353
  • Φύλο: Άντρας
  • Δεν Μασάω τίποτα εκτός από φαγητό!!!
    • Προφίλ
    • Myspace
Απ: ΠΑΥΛΟΣ ΠΑΥΛΙΔΗΣ – Άλλη Μια Μέρα
« Απάντηση #12 στις: 04/09/06, 16:01 »
Mr Bassman πρώτον είπαμε όχι βρισιές, 2ον αυτά που είπες τα ξέρεις από κάπου ή στα είπανε? Λίγο αδύνατα μου φαίνονται και μένα!! Τώρα το αν μιμείται τον Αγγελακα δε νομίζω γιατί έχουν και οι 2 το δικό τους προσωπικό στυλ.


PS: ΣΤΑΜΑΤΗΣΤΕ ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ ΝΑ ΤΣΑΚΩΝΕΣΤΕ!!!

Αποσυνδεδεμένος Καρχαρίας

  • Ψωνάρα!
  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 2322
  • Φύλο: Άντρας
  • γ**ώ τα παιδιά είμαι!
    • Προφίλ
    • Ζωτικό Ψεύδος
Απ: ΠΑΥΛΟΣ ΠΑΥΛΙΔΗΣ – Άλλη Μια Μέρα
« Απάντηση #13 στις: 04/09/06, 16:04 »
για το καινούριο cd τώρα..η αλήθεια είναι ότι την πρώτη φορά που το άκουσα...με ξένισε....δεν ήταν ξύλινα σπαθιά....ακομα και στο προηγούμενο cd είχε αφήσει στίγματα απο την εποχή τψν σπαθιών.....αυτό ήταν κάτι διαφορετικό....

Θα μου επιτρέψεις να διαφωνήσω. Ο πρώτος του δίσκος ("Αφού Λοιπόν Ξεχάστηκα") ήταν κάτι το διαφορετικό! Ο δίσκος αυτός έχει πολλές επιρροές από Ξύλινα Σπαθιά (βλ. το "Θεριστές" που υπάρχει από την εποχή που έπαιζε με τα Ξύλινα Σπαθιά, το ακούγαμε και live συνέχεια). Δεν εννοώ ότι είναι η λογική συνέχεια, αλλά δεν είναι ούτε η λογική συνέχεια του πρώτου του σόλου άλμπουμ. Έτσι Πάυλο, κάθε φορά να μας ξαφνιάζεις!


ρε παιδιά ενταξει!ο παύλος ήταν πολύ καλός στα ''ξύλινα σπαθιά''!αλλά ήταν καλύτερος στα ''μωρά στη φωτιά''!άλλωστε ήταν ο κιθαρίστας τους κ ο σαλβαδόρ ο τραγουδιστής-μπασίστας τους!μετά απο ένα περιστατικό ο σαλβαδόρ ''τρελάθηκε''κ το συγκροτημα διαλύθηκε προσωρινά! ο παυλίδης έφυγε κ σχημάτησε τα επιτυχημμένα ''ξύλινα σπαθια''!τώρα ο παύλος με προσωπικές δουλειές στην ουσία ''μιμείται''τον αγγελάκα αφότου άφησε τις τρύπες για να φτιάξει ένα δικό του είδος το αλτσχάιμερ μπιτ!τέλος πάντων τίποτα δεν είναι τόσο καλό σαν τα παλιά- ροκ ''ξύλινα σπαθιά''!ρε παύλο γύρνα πίσω!!!
1) τα Μωρά Στην Φωτιά ήταν και είναι μια μπάντα του Στέλιου Σαλβαδόρ, ο Παυλίδης ήταν απλά κιθαρίστας τους.
2) ο Σαλβαδόρ ΔΕΝ τρελάθηκε, υπήρξαν άλλοι λόγοι που η μπάντα διαλύθηκε πριν την κυκλοφωρία του δεύτερου LP.
3) ο Παυλίδης δεν έφυγε και σχημάτισε Τα Ξύλινα Σπαθιά. Αφού πέρασε δύο χρόνια,αν θυμάμε καλά, στην Γαλλία και ξαναγύρισε στην Ελλάδα.. μπλα μπλα μπλα μπλα...
4) συγνώμη για την έκφραση αλλά δεν έχω ακούσει χειρότερο χαρακτηρισμό... "Μιμείται τον Αγγελάκα επειδή αποφάσησε και αυτός να ακολουθήσει σόλο καριέρα"? ??? :o
5) Τα Ξύλινα Σπαθιά είτε το θέλουμε είτε όχι δεν θα υπάρξουν ξανά λόγω της κατάντιας που έχουμε σαν στην μουσική βιομηχανία μας σαν χώρα!
Hey Bobby Marley, sing something good to me
this world go crazy, it's an emergency

Αποσυνδεδεμένος schizm

  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 1277
    • Προφίλ
Απ: ΠΑΥΛΟΣ ΠΑΥΛΙΔΗΣ – Άλλη Μια Μέρα
« Απάντηση #14 στις: 04/09/06, 20:53 »
δεν έχω τίποτα να σου πώ απλώς ότι είσαι ένας μ@#@#@ς!κ γιατί αυτό?τι σου έκανα?

Χεχε...η νοοτροπία πρώτα βρίζω και μετά αναρωτιέμαι γιατί μου την είπαν, είναι ένα θαυμάσιο παράδειγμα ασυνάρτητης συμπεριφοράς. Θα σου συνιστούσα να εγκαταλείψεις το mr. από το ψευδώνυμο μια και δεν έχεις καμία σχέση με αυτό, αλλά σε μια τέτοια περίπτωση θα την πλήρωνε ο προϋπάρχον bassman που δε μου φταιει και σε τίποτα ο άνθρωπος, για να ταυτίζεται με το χαμηλότατο επίπεδό σου. Βεβαίως η ηλικία έχει κι αυτή μια σημασία...15 χρονών παιδί, τι αξιώσεις έχω να συμπεριφερθείς σαν ενήλικας. Αφού δεν είσαι θα μου πεις και δίκιο θα 'χεις.

Στην ουσία του ερωτήματός σου τώρα...ο Καρχαρίας πρόλαβε και σου απάντησε ενδελεχώς για όσα αστεία/ανυπόστατα έγραψες. Είναι όμορφο πράγμα η έπαρση, αρκεί να προσκομίζουμε και κανένα στοιχείο που να μας επικυρώνει, ειδάλλως η έκθεση είναι μονόδρομος. Όσο για το "είδος" (sic!) Αλτσχάιμερ Μπιτ, μάλλον περί σχήματος πρόκειται.

Απορείς ακόμα προς τι η παράκλησή μου μέσω φωτογραφίας, μπας και γλυτώσω και τις χίλιες λέξεις;

Αποσυνδεδεμένος mr.bassman

  • Επισκέπτης
  • **
  • Μηνύματα: 72
  • Φύλο: Άντρας
    • Προφίλ
Απ: ΠΑΥΛΟΣ ΠΑΥΛΙΔΗΣ – Άλλη Μια Μέρα
« Απάντηση #15 στις: 05/09/06, 13:56 »
Θα μου επιτρέψεις να διαφωνήσω!

1) τα Μωρά Στην Φωτιά ήταν και είναι μια μπάντα του Στέλιου Σαλβαδόρ, ο Παυλίδης ήταν απλά κιθαρίστας τους.
Αν κοιτάξεις καλά θα καταλαλάβεις πως αυτό είπα κ έγώ!5) Τα Ξύλινα Σπαθιά είτε το θέλουμε είτε όχι δεν θα υπάρξουν ξανά λόγω της κατάντιας που έχουμε σαν στην μουσική βιομηχανία μας σαν χώρα!
ΣΩΣΤΟΟΟΟΟΟΣ!!!

Αποσυνδεδεμένος mr.bassman

  • Επισκέπτης
  • **
  • Μηνύματα: 72
  • Φύλο: Άντρας
    • Προφίλ
Απ: ΠΑΥΛΟΣ ΠΑΥΛΙΔΗΣ – Άλλη Μια Μέρα
« Απάντηση #16 στις: 05/09/06, 14:06 »
δεν έχω τίποτα να σου πώ απλώς ότι είσαι ένας μ@#@#@ς!κ γιατί αυτό?τι σου έκανα?

Χεχε...η νοοτροπία πρώτα βρίζω και μετά αναρωτιέμαι γιατί μου την είπαν, είναι ένα θαυμάσιο παράδειγμα ασυνάρτητης συμπεριφοράς. Θα σου συνιστούσα να εγκαταλείψεις το mr. από το ψευδώνυμο μια και δεν έχεις καμία σχέση με αυτό, αλλά σε μια τέτοια περίπτωση θα την πλήρωνε ο προϋπάρχον bassman που δε μου φταιει και σε τίποτα ο άνθρωπος, για να ταυτίζεται με το χαμηλότατο επίπεδό σου. Βεβαίως η ηλικία έχει κι αυτή μια σημασία...15 χρονών παιδί, τι αξιώσεις έχω να συμπεριφερθείς σαν ενήλικας. Αφού δεν είσαι θα μου πεις και δίκιο θα 'χεις.

Απορείς ακόμα προς τι η παράκλησή μου μέσω φωτογραφίας, μπας και γλυτώσω και τις χίλιες λέξεις;

1-εσύ άρχισες που είσαι κ ενήλικας πράγμα που δείχνει το ΔΙΚΟ σου χαμηλό επίπεδο(την λέω στους πιτσιρικάδες κ κάτι έγινε,είμαι ο κράχτης των πιτσιρικάδων!καμαρώστε με!!!)
2-το mr σε πειράζει?αν ναι να κάτσω να το αλλάξω,να πέσω κ να κάνω 1000 κάμψεις!τα πάντα για τον κύριο ???
schizm!δεν πας καλά μου φαίνεται για χαλάρωσε λίγο!κ τέλος απορώ πόση ώρα χαράμισες για αυτήν την ηλίθια φώτο


Αποσυνδεδεμένος schizm

  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 1277
    • Προφίλ
Απ: ΠΑΥΛΟΣ ΠΑΥΛΙΔΗΣ – Άλλη Μια Μέρα
« Απάντηση #17 στις: 05/09/06, 15:55 »
1-εσύ άρχισες που είσαι κ ενήλικας πράγμα που δείχνει το ΔΙΚΟ σου χαμηλό επίπεδο(την λέω στους πιτσιρικάδες κ κάτι έγινε,είμαι ο κράχτης των πιτσιρικάδων!καμαρώστε με!!!)

Πίστεψέ με, δε θα είχα καμία διάθεση να ξεκινήσω τίποτα, αν δεν είχα διαβάσει ένα σωρό αρλούμπες που υποδηλώνουν και την απερισκεψία κι επιπολαιότητα του συνομιλητή μου. Μολονότι συνηθίζω να αποφεύγω πατερναλιστικές νοοτροπίες κι αναφορές σε ηλικίες, η όλη συμπεριφορά σου από την πρώτη στιγμή που πάτησες το πόδι σου εδώ μέσα δείχνει αμετροέπεια κι έπαρση, που δε συνάδουν με την ηλικία σου καλώς ή κακώς. Μέσα σε ένα μήνα έχεις κατορθώσει να αποκαλέσεις μ@λ@κ@ (μια και σ' αρέσει να το γράφεις με παπάκια για να περνάει κι από το σύστημα) τον inthewoods κι εμένα (μάλιστα τον inthewoods φρόντισες να τον στολίσεις και με τα "άσχετος, ανίδεος") και να τα χώσεις στον parlats για το "έντεχνο κ τέτοιες μ@λ@κίες" που ακούει. Κράτα λίγο τα μπόσικα γιατί στο δίμηνο πάνω προβλέπω να αξιώνεις να πέσουμε και στα 4 με τη φόρα που έχεις πάρει mr. "εγώ ξέρω"...ή μάλλον mr. "εγώ τα ξέρω όλα".

Παράθεση
2-το mr σε πειράζει?αν ναι να κάτσω να το αλλάξω,να πέσω κ να κάνω 1000 κάμψεις!τα πάντα για τον κύριο ???
schizm!δεν πας καλά μου φαίνεται για χαλάρωσε λίγο!κ τέλος απορώ πόση ώρα χαράμισες για αυτήν την ηλίθια φώτο

Λες να χαλάλιζα και τίποτα σπουδαίο χρόνο για την περίπτωσή σου; Η τάση είναι να μην πολυ-απασχολούμαστε με trolls, γι' αυτό άλλωστε και την έβγαλα με μια έτοιμη φωτογραφία μηδενικών απαιτήσεων, για να γλυτώσω και τις χίλιες λέξεις, που θα μπορούσε κάλλιστα να χρησιμοποιήσει ο οποιοσδήποτε ενδιαφερόμενος για να περιγράψει το ανόητο της συμπεριφοράς σου.

Αποσυνδεδεμένος master of puppets

  • Ονειροπαρμένος
  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 2872
  • Φύλο: Άντρας
  • γνωστός και ως....master of ΜΠΑΜΠΗΣ....
    • Προφίλ
    • Χάρτινα Όνειρα
Απ: ΠΑΥΛΟΣ ΠΑΥΛΙΔΗΣ – Άλλη Μια Μέρα
« Απάντηση #18 στις: 05/09/06, 16:33 »
εεεε...δεν θέλω να χαλάσω το ωραίο κλίμα που έχουμε δημιουργήσει......αλλά ενταξει....ασ'το σταματήσουμε εδώ...

όποιος θέλει να κάνεις ανουσιες κα ανομοιες συγκρίσεις προβλημα του.....και επίσης ωφείλω να συμφωνήσω με την εικονα του φίλτατου schism.....φίλε μου αλήθεια δεν είπες την άποψη σου για το cd και είμαι περιεργος να την ακούσω.....

 

Σχετικά θέματα

  Τίτλος / Ξεκίνησε από Απαντήσεις Τελευταίο μήνυμα
17 Απαντήσεις
6567 Εμφανίσεις
Τελευταίο μήνυμα 08/05/05, 23:30
από jazzer_n_rocker
7 Απαντήσεις
5825 Εμφανίσεις
Τελευταίο μήνυμα 21/10/04, 22:36
από ectoraskriti
0 Απαντήσεις
1819 Εμφανίσεις
Τελευταίο μήνυμα 11/12/07, 10:20
από Αλκιβιάδης
0 Απαντήσεις
2400 Εμφανίσεις
Τελευταίο μήνυμα 11/07/08, 11:25
από master of puppets
0 Απαντήσεις
2285 Εμφανίσεις
Τελευταίο μήνυμα 15/09/09, 03:20
από krios80
3 Απαντήσεις
2094 Εμφανίσεις
Τελευταίο μήνυμα 10/06/10, 00:48
από Kiratzoharris
4 Απαντήσεις
3584 Εμφανίσεις
Τελευταίο μήνυμα 14/09/10, 21:41
από master of puppets
0 Απαντήσεις
1493 Εμφανίσεις
Τελευταίο μήνυμα 15/09/10, 00:02
από Βραζίλης
1 Απαντήσεις
2046 Εμφανίσεις
Τελευταίο μήνυμα 18/12/10, 14:29
από Rosstrobon
0 Απαντήσεις
1910 Εμφανίσεις
Τελευταίο μήνυμα 21/03/18, 14:38
από Dagoth