Αποστολέας Θέμα: Μεταφορά των στίχων σε νέα περιοχή  (Αναγνώστηκε 8262 φορές)

0 μέλη και 1 επισκέπτης διαβάζουν αυτό το θέμα.

Αποσυνδεδεμένος Ο Νέος Κιθαρωδός

  • Administrator
  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 3378
  • Φύλο: Άντρας
  • ... και καλό τραγούδι!
    • Προφίλ
    • Κιθάρα
Αγαπητοί φίλοι των "Δικών μας στίχων",
από καιρό σκεφτόμαστε πώς θα μπορέσουμε να βελτιώσουμε την περιοχή των στίχων (βλέπε συζητήσεις π.χ. εδώ και εδώ). Αν και οι προτάσεις και ιδέες που παρουσιάστηκαν απέχουν πολύ μεταξύ τους, καταλήξαμε στο συμπέρασμα ότι μια περιοχή ιστολογίου (blog) θα ταίριαζε περισσότερο σε αυτά που ζητάμε.

Φτιάξαμε λοιπόν το "Blog του Κιθάρα" και το δοκιμάσαμε τον τελευταίο καιρό και νομίζουμε ότι είναι πλέον έτοιμο για χρήση. Τα πλεονεκτήματα που παρέχει σε σύγκριση με το φόρουμ είναι (μεταξύ άλλων):
- Καλύτερη ταξινόμηση, που μπορεί να γίνει πλέον με πολλούς τρόπους, π.χ. ανά μήνα, ανά αποστολέα
- Καλύτερος και πιο εύχρηστος κειμενογράφος
- Πιο εύκολη κατηγοριοποίηση με χρήση ετικετών (π.χ. ποίημα με μέτρο, ή χωρίς, για μελοποίηση ή όχι, σκωπτικό, κλπ)
- Ευκολότερη εισαγωγή εικόνων
- Γενικότερα πιο εύκολη χρήση και καλύτερη εμφάνιση

Θα βρείτε το νέο blog σε αυτή τη διεύθυνση: http://blog.kithara.gr

Αν είστε ήδη σε σύνδεση με το φόρουμ, πατήστε "Σύνδεση" στην πρώτη σελίδα του blog και θα συνδεθείτε αυτόματα, χωρίς να χρειάζεται νέα εγγραφή. Και... αρχίστε να γράφετε. :)

Για ένα διάστημα 2 περίπου μηνών, η νέα περιοχή θα λειτουργεί παράλληλα με την τωρινή, μέχρι να λύσουμε τυχόν αρχικά προβλήματα και να εξοικειωθούμε μαζί της. Αν όλα πάνε καλά, ελπίζουμε όλη η δραστηριότητα των τωρινών "δικών μας στίχων" να μεταφερθεί εξ' ολοκλήρου στο blog.

Επισκεφτείτε τη νέα περιοχή και δοκιμάστε την, και πείτε μας τη γνώμη σας τι είναι καλό και τι μπορεί να βελτιωθεί. Δείξτε κατανόηση αν υπάρχουν κάποια μικροπροβλήματα και δυσκολίες. Μην ξεχνάτε, και στο φόρουμ όταν ξεκινήσαμε, κάναμε μήνες μέχρι να βολευτούμε... ;)
Όσο πιο πολύ σου αρέσει η μουσική, τόσο πιο πολλή μουσική σου αρέσει...

Αποσυνδεδεμένος Stergios Kourou

  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 1527
  • Φύλο: Άντρας
  • Άλλο κουτουρού, άλλο του Κουρού
    • Προφίλ
    • Wardrum Official Website
Απ: Μεταφορά των στίχων σε νέα περιοχή
« Απάντηση #1 στις: 01/09/09, 11:12 »
Πολύ καλό φαίνεται!!! Θέλει μια καλή "βόλτα" για να καταλάβεις τι και πως...και όλα καλά!!!

Νομίζω πως αυτο το blog, λύνει τα περισσότερα προβλήματα της κατηγορίας.

Επιπροσθέτως, θα μου άρεζε να υπάρχει στην αρχική σελίδα του κιθάρα ένα παραθυράκι που να μας ενημερώνει εν συντομία για τις δημοσιεύσεις του blog, κάτι σαν "dd/mm/yy,1 νεα θεματα, 1 νεα σχόλια".

Μπραβο απο μένα!

Αποσυνδεδεμένος Ο Νέος Κιθαρωδός

  • Administrator
  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 3378
  • Φύλο: Άντρας
  • ... και καλό τραγούδι!
    • Προφίλ
    • Κιθάρα
Απ: Μεταφορά των στίχων σε νέα περιοχή
« Απάντηση #2 στις: 01/09/09, 11:21 »
Επιπροσθέτως, θα μου άρεζε να υπάρχει στην αρχική σελίδα του κιθάρα ένα παραθυράκι που να μας ενημερώνει εν συντομία για τις δημοσιεύσεις του blog, κάτι σαν "dd/mm/yy,1 νεα θεματα, 1 νεα σχόλια".

Καλή ιδέα και την βάζουμε κατευθείαν στα σχέδια! :D
Όσο πιο πολύ σου αρέσει η μουσική, τόσο πιο πολλή μουσική σου αρέσει...

Αποσυνδεδεμένος gkou

  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 1980
  • Φύλο: Γυναίκα
  • https://myspace.com/gkou
    • Προφίλ
    • my songs and my covers
Απ: Μεταφορά των στίχων σε νέα περιοχή
« Απάντηση #3 στις: 01/09/09, 12:06 »
Πολύ ωραία ιδέα, χαίρομαι που επιτέλους υλοποιείται!!!

Αποσυνδεδεμένος Ωρίωνας

  • Θαμώνας
  • ***
  • Μηνύματα: 198
  • Φύλο: Άντρας
  • http://www.e-na.com/mpolitexneio.aspx
    • Προφίλ
    • http://mousikiamilla.blogspot.com/
Απ: Μεταφορά των στίχων σε νέα περιοχή
« Απάντηση #4 στις: 02/09/09, 21:30 »
Με τα ήδη δημοσιευμένα τι θα γίνει θα παραμείνει ο πίνακας ή ή θα διαγραφεί εντελώς?
Η μεταφορά θα γίνει εξ ολοκήρου απο εσάς?
« Τελευταία τροποποίηση: 02/09/09, 21:32 από Ωρίωνας »
Έρωτας: Γεννιέται σε μια στιγμή, ζει για μια εποχή και πεθαίνει σε μια μέρα.
Αγάπη: Γεννιέται αργά, μεγαλώνει σιωπηλά και θάνατο ποτέ δεν βρίσκει.

Αποσυνδεδεμένος Ο Νέος Κιθαρωδός

  • Administrator
  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 3378
  • Φύλο: Άντρας
  • ... και καλό τραγούδι!
    • Προφίλ
    • Κιθάρα
Απ: Μεταφορά των στίχων σε νέα περιοχή
« Απάντηση #5 στις: 02/09/09, 22:18 »
Όχι, δεν θα διαγραφεί τίποτα απολύτως. Η μεταφορά θα γίνει από εμάς, όταν βρούμε τον τρόπο να μεταφερθούν όλα σωστά και χωρίς απώλειες, αλλιώς τα ήδη δημοσιευμένα θέματα θα παραμείνουν όπως είναι.

Το πιθανότερο είναι ότι από ένα χρονικό σημείο και ύστερα (όταν σιγουρευτούμε ότι όλα πάνε καλά με το blog και όλοι είναι εντάξει με αυτό) δεν θα υπάρχει η δυνατότητα δημιουργίας νέου θέματος στην "παλιά" περιοχή, μόνο η δυνατότητα πρόσθεσης σχολίων στα ήδη υπάρχοντα θέματα.
Όσο πιο πολύ σου αρέσει η μουσική, τόσο πιο πολλή μουσική σου αρέσει...

Αποσυνδεδεμένος Ιππέας

  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 679
  • Φύλο: Άντρας
  • ...με τ'αλογάκι μου συχνά,τριγυρίζω στα βουνά..
    • Προφίλ
Απ: Μεταφορά των στίχων σε νέα περιοχή
« Απάντηση #6 στις: 17/09/09, 17:20 »
 " Παλιός γάιδαρος , καινούρια περπατησιά " λένε στο χωριό μου ... Άντε να δούμε πώς θα τα φέρουμε βόλτα με τα νέα δεδομένα ..

Αποσυνδεδεμένος lampros.

  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 1269
  • Φύλο: Άντρας
    • Προφίλ
    • lamprosl.blogspot.com
Απ: Μεταφορά των στίχων σε νέα περιοχή
« Απάντηση #7 στις: 17/09/09, 21:47 »
‘’Δικοί μας στίχοι και ποιήματα’’
η πιο ‘’ζωντανή’’ μέχρι πριν λίγο καιρό, σελίδα του forum γίνεται πια
‘’νεκροταφείο ποιημάτων’’…

Θα μπορούμε όμως να κάνουμε σχόλια ή… επιμνημόσυνες δεήσεις…

(Ευχαριστούμε πολύ)

Αποσυνδεδεμένος Anemos

  • Παλιός
  • ****
  • Μηνύματα: 260
  • Φύλο: Άντρας
  • Κάποιο πλάσμα του Ανέμου μυθικό!
    • Προφίλ
Απ: Μεταφορά των στίχων σε νέα περιοχή
« Απάντηση #8 στις: 17/09/09, 22:17 »
...μια σωστή επιλογή πρακτικής για ενα απο καιρό απαραίτητο "ξεκαθάρισμα"...
Θα με πάρω και θα με σηκώσω

Αποσυνδεδεμένος Ο Νέος Κιθαρωδός

  • Administrator
  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 3378
  • Φύλο: Άντρας
  • ... και καλό τραγούδι!
    • Προφίλ
    • Κιθάρα
Απ: Μεταφορά των στίχων σε νέα περιοχή
« Απάντηση #9 στις: 18/09/09, 00:39 »
‘’Δικοί μας στίχοι και ποιήματα’’
η πιο ‘’ζωντανή’’ μέχρι πριν λίγο καιρό, σελίδα του forum γίνεται πια
‘’νεκροταφείο ποιημάτων’’…

Το αν θα γίνει νεκροταφείο ποιημάτων το αποφασίζετε αποκλειστικά και μόνο εσείς οι ίδιοι που συμμετέχετε με τους στίχους σας. Αν θέλετε, ακυρώνουμε την μεταφορά και συνεχίζουμε εδώ, ουδέν πρόβλημα.

Το ότι η υπάρχουσα περιοχή έχει εδώ και καιρό φτάσει στα όριά της, νομίζουμε ότι είναι κάτι ορατό από όλους. Με τα ποιήματα στιβαγμένα σε 116 σελίδες από 30 θέματα σε κάθε μια, δεν μπορεί πλέον να βρει κανένας τίποτα. Και αν έχετε τη γνώμη ότι αυτού του είδους το στίβαγμα αναδεικνύει τους στίχους του καθενός και ότι κάνετε κέφι να ψάχνετε σε αυτό το χαμό, μπορούμε να αφήσουμε τα πράγματα όπως είναι.

Και για να μην υπάρχει η εντύπωση ότι θέλουμε να "θάψουμε" κάποιους, να επαναλάβω τη δέσμευσή μας ότι
- δεν θα διαγραφεί απολύτως τίποτα
- θα κάνουμε ό,τι μπορούμε για να μεταφέρουμε όλους τους υπάρχοντες στίχους στη νέα περιοχή
Όσο πιο πολύ σου αρέσει η μουσική, τόσο πιο πολλή μουσική σου αρέσει...

Αποσυνδεδεμένος Stergios Kourou

  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 1527
  • Φύλο: Άντρας
  • Άλλο κουτουρού, άλλο του Κουρού
    • Προφίλ
    • Wardrum Official Website
Απ: Μεταφορά των στίχων σε νέα περιοχή
« Απάντηση #10 στις: 18/09/09, 11:30 »
Τρώει καποια κολήματα το μπλοκ ομως ετσι?

Εκανα 2 προσχέδια και μετά την δευτερη αποθήκευση, πλεον μου βγαζει ασπρη οθόνη και κατω, "ολοκληρώθηκε".
Ολα καλα πλεον...

Ανεβασα και καποια παλια δικά μου για να παιξω λίγο και έχω να πω, πως είναι ΑΨΟΓΟ!!!

Με γειά μας!!!!
« Τελευταία τροποποίηση: 18/09/09, 11:45 από qrusticks »

Αποσυνδεδεμένος Ο Νέος Κιθαρωδός

  • Administrator
  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 3378
  • Φύλο: Άντρας
  • ... και καλό τραγούδι!
    • Προφίλ
    • Κιθάρα
Απ: Μεταφορά των στίχων σε νέα περιοχή
« Απάντηση #11 στις: 20/09/09, 23:29 »
Να επισημάνω ότι στο blog μπορείτε πλέον να έχετε ο καθένας τη "σελίδα" του με όλα τα ποιήματά του συγκεντρωμένα, κάτι που δεν γινόταν ως τώρα.

Π.χ. όλα τα ποιήματα του qrusticks:

http://blog.kithara.gr/author/qrusticks

Όλη η κατηγορία των στίχων:

http://blog.kithara.gr/category/stixoi-poihmata
Όσο πιο πολύ σου αρέσει η μουσική, τόσο πιο πολλή μουσική σου αρέσει...

Αποσυνδεδεμένος lampros.

  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 1269
  • Φύλο: Άντρας
    • Προφίλ
    • lamprosl.blogspot.com
Απ: Μεταφορά των στίχων σε νέα περιοχή
« Απάντηση #12 στις: 21/09/09, 10:52 »
Δεν φαντάζομαι πως θα βρεθεί εδώ κάποιος που να διαφωνεί με την ‘’εξέλιξη’’ της περιοχής. Είναι όμως η μεταφορά στο blog  η καλύτερη λύση; Αυτό είναι τώρα το ζητούμενο. Το πώς και το γιατί…
Φυσικά οι αποφάσεις δεν είναι δικές μου… Στα ‘’εδώ’’ κι ‘’εδώ’’ που πιο πάνω αναφέρονται ζητήθηκαν προτάσεις μελών για την καλυτέρευση… και υπήρξαν πολλές.  Συμφωνήσατε κύριοι διαχειριστές, πως θα αποσύρετε την βαθμολογία με τα αστέρια… Δεν το κάνατε….
Συμφωνήσατε να καταργήσετε τον περιορισμό των πέντε απαντήσεων. Δεν το κάνατε…
Συμφωνήσατε πως θα εξετάσετε τις προτάσεις... και αντ’ αυτού κλείνετε την περιοχή και μεταφέρετε κάθε δραστηριότητα της σε ένα νέο χώρο… εκτός του φόρουμ.Συζητηθηκε αυτό καπου;

Συνεχίζω να πιστεύω πως αυτή η περιοχή, ήταν η πιο ζωντανή του φόρουμ… Ξέφυγε από τα στερεότυπά, πηγαίνοντας μπροστά και με τον Διαγωνισμό στίχου και με τον ποίησης και με τον Ιανό αλλά και με το ‘’για ένα σου χαμόγελο’’ ( το ψηφιακό βιβλίο για το Χαμόγελο του παιδιού, που δεν θα αναφέρω εδώ, αν και πόσο έχει απασχολήσει ποιους και γιατί...)

Για τα δικά μου κριτήρια το blog ήταν μια έξυπνη λύση και ίσως απαραίτητη, για την συνολική προώθηση του έργου του Kithara. Το να μεταφέρετε εκει κάθε δραστηριότητα του ‘’δικοί μας στίχοι και ποιήματα’’ όμως είναι λάθος. Θεωρώ πως είναι η πιο πρόχειρη από τις επιλογές σας.

Από την άλλη, είναι έκδηλη στο φόρουμ η ‘’ένταση’’ μεταξύ των δυο οικογενειών της μουσικής και της ποίησης… Με αυτή την επιλογή σας, ουσιαστικά διαχωρίζετε τα δυο κεφάλαια, οι μουσική στο forum και η ποίηση στο blog…
Σαφώς και όλοι θα ναι μέλη του kithara…τα στατιστικά θα είναι σωστά, και η μερίδα όσων δεν θέλανε ποιητές και ποιήματα στο forum ευχαριστημένοι.
Το blog επίσης αναφέρει πως είναι όλων των μελών του kithara… (και ετσι είναι το σωστό) Συνεπώς δεν μετακομίζετε τον ‘’δικοι μας στιχοι και ποιήματα’’ αναβαθμίζοντας τον αλλά ακριβώς το αντίθετο… τον παύετε από τον ‘’Καλλιτεχνικές μας δημιουργίες’’ (δλδ. του έργου του συνόλου των μελών – τραγούδια- διασκευές-στίχους –ποιήματα ) πηγαίνοντας τον σε μια υποκατηγορία του νεου blog….
Αυτή είναι η δική μου αίσθηση, καλή επιτυχία να ευχηθώ σε κάθε σας εγχείρημα, στο blog συμμετείχα από τους πρώτους, συνεχίζω όμως να πιστεύω πως είναι λάθος η μεταφορά του πίνακα εκεί.

Αποσυνδεδεμένος Neikos

  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 1502
  • Φύλο: Άντρας
    • Προφίλ
    • Deserted Sea
Απ: Μεταφορά των στίχων σε νέα περιοχή
« Απάντηση #13 στις: 21/09/09, 13:11 »
μπραβο πολυ καλη κινηση!! μου αρεσει σαν ιδεα!!
να ρωτησω... μπορουμε να κανουμε σιγα σιγα την μεταφορα μονοι μας??
και μια πιο χαζη ερωτηση... κατα την μεταφορα που προγραμματιζετε σκοπευετε να μεταφερετε και τα σχολια??
προσωπικα μου φαινεται αδυνατο... αλλα ειπα μηπως γινεται :P

Αποσυνδεδεμένος Ο Νέος Κιθαρωδός

  • Administrator
  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 3378
  • Φύλο: Άντρας
  • ... και καλό τραγούδι!
    • Προφίλ
    • Κιθάρα
Απ: Μεταφορά των στίχων σε νέα περιοχή
« Απάντηση #14 στις: 21/09/09, 13:55 »
μπραβο πολυ καλη κινηση!! μου αρεσει σαν ιδεα!!
να ρωτησω... μπορουμε να κανουμε σιγα σιγα την μεταφορα μονοι μας??
και μια πιο χαζη ερωτηση... κατα την μεταφορα που προγραμματιζετε σκοπευετε να μεταφερετε και τα σχολια??
προσωπικα μου φαινεται αδυνατο... αλλα ειπα μηπως γινεται :P

Δεν θα συνιστούσα να ξεκινήσεις τη μεταφορά μόνος σου, γιατί έτσι στο τέλος (όταν μεταφέρουμε τα υπόλοιπα και εμείς) θα βρίσκονται διπλά.

Στη μεταφορά θέλουμε να μεταφέρουμε και τα σχόλια. Δεν είναι αδύνατο, αλλά δεν είναι και εύκολο. Θα το προσπαθήσουμε πάντως.

Δεν φαντάζομαι πως θα βρεθεί εδώ κάποιος που να διαφωνεί με την ‘’εξέλιξη’’ της περιοχής. Είναι όμως η μεταφορά στο blog  η καλύτερη λύση; Αυτό είναι τώρα το ζητούμενο. Το πώς και το γιατί…
Φυσικά οι αποφάσεις δεν είναι δικές μου… Στα ‘’εδώ’’ κι ‘’εδώ’’ που πιο πάνω αναφέρονται ζητήθηκαν προτάσεις μελών για την καλυτέρευση… και υπήρξαν πολλές.  Συμφωνήσατε κύριοι διαχειριστές, πως θα αποσύρετε την βαθμολογία με τα αστέρια… Δεν το κάνατε….
Συμφωνήσατε να καταργήσετε τον περιορισμό των πέντε απαντήσεων. Δεν το κάνατε…
Συμφωνήσατε πως θα εξετάσετε τις προτάσεις... και αντ’ αυτού κλείνετε την περιοχή και μεταφέρετε κάθε δραστηριότητα της σε ένα νέο χώρο… εκτός του φόρουμ.Συζητηθηκε αυτό καπου;

Η νέα περιοχή δεν θα έχει τέτοιους περιορισμούς, τώρα αν θέλετε να τους αφαιρέσουμε και από την υπάρχουσα, το κάνουμε, αλλά δεν νομίζω να έχει νόημα. Εκτός και αν την κρατήσουμε και αυτή ενεργή.


Συνεπώς δεν μετακομίζετε τον ‘’δικοι μας στιχοι και ποιήματα’’ αναβαθμίζοντας τον αλλά ακριβώς το αντίθετο… τον παύετε από τον ‘’Καλλιτεχνικές μας δημιουργίες’’ πηγαίνοντας τον σε μια υποκατηγορία του νεου blog….

Το νέο blog θα είναι κατά κύριο λόγο εστιασμένο στους στίχους, την ποίηση και τον πεζό λόγο (αν αυτός υπάρξει). Το ότι μόνον η κατηγορία των στίχων μεταφέρεται, νομίζω ότι μιλάει από μόνο του και είναι ένδειξη αναβάθμισης και όχι θαψίματος. Κατά την ταπεινή μου γνώμη, οι στίχοι, που όπως λες είναι η πιο ζωντανή στο φόρουμ, δεν είχε αρκετό ζωτικό χώρο για ανάπτυξη, όντας μόνο μια κατηγορία ανάμεσα σε παραπάνω από 90 (!!!). Τώρα η κατηγορία μπαίνει σε ένα νέο "σπίτι", που μπορεί μεν να μην έχει ακόμα 100% διαμορφωμένους τους χώρους του - αυτό θα γίνει σιγά-σιγά - αλλά έχει άφθονα περιθώρια για ανάπτυξη και επέκταση οπουδήποτε χρειαστεί. Κατά την ταπεινή μου πάντα γνώμη πρόκειται για ευκαιρία και όχι για μειονέκτημα...
« Τελευταία τροποποίηση: 21/09/09, 13:59 από Ο Νέος Κιθαρωδός »
Όσο πιο πολύ σου αρέσει η μουσική, τόσο πιο πολλή μουσική σου αρέσει...

Αποσυνδεδεμένος Neikos

  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 1502
  • Φύλο: Άντρας
    • Προφίλ
    • Deserted Sea
Απ: Μεταφορά των στίχων σε νέα περιοχή
« Απάντηση #15 στις: 21/09/09, 16:37 »
εγω δεν μπορω να αντιληφθω ποιο ειναι το προβλημα λαμπρο για την μεταφορα...
που θαβεται τι? σε μια εποχη που τα blogs εχουν κατακλυσει τα παντα ουσιαστικα το κιθαρα ακολουθει μια πρακτικη που εχουν εγκαινιάσει για αλλα φορουμς. μα και οτι προτασεις ειχαν υποθει για τον συγκεντροτισμο των εργων ανα καλλιτεχνη, την αφαιρεση βαθμολογιας και περιορισμων μηνυματων εξαλιφεται.
επισης πολλοι απο οσους γραφουν/εγραφαν εδω διατηρουσαν καποιο blog, οποτε ειναι εξοικιομενοι με αυτη την μορφη...
γιατι το θεωρεις τοοοσο αρνητικο απο την στιγμη που ομφαλιος λωρος μεταξυ blog&forum υπαρχει ακομα?

Αποσυνδεδεμένος Stergios Kourou

  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 1527
  • Φύλο: Άντρας
  • Άλλο κουτουρού, άλλο του Κουρού
    • Προφίλ
    • Wardrum Official Website
Απ: Μεταφορά των στίχων σε νέα περιοχή
« Απάντηση #16 στις: 24/09/09, 16:18 »
Φαντάζομαι πως όταν θα έχει ολοκληρωθει η μεταφορά, θα υπάρχει ακόμη στο "Καλλιτεχνικές μας δημιουργίες" το "Δικοί μας στίχοι και ποιήματα", με τη διαφορά ότι θα σε πετάει στο μπλογκ. Σωστα?

Αποσυνδεδεμένος Ο Νέος Κιθαρωδός

  • Administrator
  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 3378
  • Φύλο: Άντρας
  • ... και καλό τραγούδι!
    • Προφίλ
    • Κιθάρα
Απ: Μεταφορά των στίχων σε νέα περιοχή
« Απάντηση #17 στις: 24/09/09, 16:38 »
Φαντάζομαι πως όταν θα έχει ολοκληρωθει η μεταφορά, θα υπάρχει ακόμη στο "Καλλιτεχνικές μας δημιουργίες" το "Δικοί μας στίχοι και ποιήματα", με τη διαφορά ότι θα σε πετάει στο μπλογκ. Σωστα?

Ακριβώς...
Όσο πιο πολύ σου αρέσει η μουσική, τόσο πιο πολλή μουσική σου αρέσει...

Αποσυνδεδεμένος papous

  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 2467
  • Φύλο: Άντρας
  • Έτσι να συμβιώνουμε, σαν τον σκύλο με τη γάτα...
    • Προφίλ
Απ: Μεταφορά των στίχων σε νέα περιοχή
« Απάντηση #18 στις: 24/09/09, 19:59 »
Πολύ καλό!!! Συγχαρητήρια στους δημιουργούς και πολλά ευχαριστήρια για τον χρόνο που διέθεσαν.

Νομίζω ότι θα σκάσουν απ' την ζήλεια τους πολλές ανάλογες ιστοσελίδες. Δεν βρίσκεις εύκολα την ελευθερία και το φιλικό κλίμα του Κιθάρα. Προφητεύω ότι αυτή η σελίδα θα γίνει από τις μαζικότερες και πολυπληθέστερες του είδους στα Ελληνικά δρώμενα.
Δεν στενοχωριέμαι για ότι έχασα αλλά για ότι θα μπορούσα να είχα κερδίσει. Αυτό που είχαμε το κουβαλάμε πάντα, αυτό που δεν κερδίσαμε το ονειρευόμαστε.

 

Σχετικά θέματα

  Τίτλος / Ξεκίνησε από Απαντήσεις Τελευταίο μήνυμα
1 Απαντήσεις
50674 Εμφανίσεις
Τελευταίο μήνυμα 19/01/08, 05:00
από ARGIRIS25
5 Απαντήσεις
3739 Εμφανίσεις
Τελευταίο μήνυμα 23/12/03, 00:47
από Witchking
22 Απαντήσεις
9707 Εμφανίσεις
Τελευταίο μήνυμα 27/03/09, 01:21
από kurdt kobain :-)
0 Απαντήσεις
1873 Εμφανίσεις
Τελευταίο μήνυμα 14/03/07, 17:18
από aris 13888, ο saprikios anathematistis
16 Απαντήσεις
10403 Εμφανίσεις
Τελευταίο μήνυμα 25/04/12, 01:31
από kopaniamento
3 Απαντήσεις
4929 Εμφανίσεις
Τελευταίο μήνυμα 28/06/12, 16:07
από hot_sauce (φλουτσ)
5 Απαντήσεις
50122 Εμφανίσεις
Τελευταίο μήνυμα 16/01/13, 14:35
από adr1anos
4 Απαντήσεις
9289 Εμφανίσεις
Τελευταίο μήνυμα 09/11/14, 23:01
από adr1anos
18 Απαντήσεις
14120 Εμφανίσεις
Τελευταίο μήνυμα 30/03/16, 21:23
από kopaniamento
5 Απαντήσεις
8605 Εμφανίσεις
Τελευταίο μήνυμα 18/02/19, 23:54
από Βραζίλης