Αποστολέας Θέμα: η μεταλ μας αλλαζει?  (Αναγνώστηκε 35307 φορές)

0 μέλη και 1 επισκέπτης διαβάζουν αυτό το θέμα.

Αποσυνδεδεμένος missionary

  • Επισκέπτης
  • **
  • Μηνύματα: 67
    • Προφίλ
Απ: η μεταλ μας αλλαζει?
« Απάντηση #75 στις: 20/06/07, 02:53 »
dark rose το οτι τοριξες στην μουσικη με αυτα τα προβληματα ειναι καλο το οτι δημιουργεις επισης πολυ καλο καμια φορα αυτα ειναι που μας κρατανε ψηλα το ηθικο οταν ολα δειχνουν να καταρεουν.πρεπει να αντλισεις δυναμη μεσα απο την χαρα που σου δινει η μουσικη και να δεις οτι μπορει και η ζωη σου μπορει να γινει ετσι εκμεταλευσου την με λιγα λογια. βρες κατι να δωθεις αλλα οχι κατι που θα σε καταστρεψει κατι που θα σου δωσει δυναμη να προσπαθησεις να δεις καλα πραγματα και να συμμετεχεις σαυτα.(Τωρα για τις αποτομες αλλαγες λογω μουσικης κατα την γνωμη μου δεν ειναι ατομα που θα μεινουν και πολυ στον χωρο μονο μια νεα πορωση η μουσικη δεν παιζει τοσο ρολο αλλα θελουν να το πιστευουν με την μουσικη ζεις και εξελισεσαι παραλληλα για μια ζωη δεν αλλαζεις απο την μια μερα στην αλλη και ας ειναι ενα απο τα λιγα πραγματα που ειμαστε ελευθεροι απο ποζεριες προκαταληψεις και φοβιες σημερα και ας μεινει ετσι μουσικη ειναι ο εαυτος μας οταν ξεπερασεις τα ορια του απλου ακροατη αν υποκρινεσαι και σε αυτο τοτε κατι σημαινει.)
« Τελευταία τροποποίηση: 20/06/07, 03:07 από missionary »

Αποσυνδεδεμένος sotoman

  • Παλιός
  • ****
  • Μηνύματα: 400
  • Φύλο: Άντρας
  • just like Sister Ray said
    • Προφίλ
Απ: η μεταλ μας αλλαζει?
« Απάντηση #76 στις: 20/06/07, 03:16 »
αλήθεια, ποια ηρεμηστικά προτιμάς? βενζοδιαζεπίνες? τα παίρνεις με καποια συνταγή, τα βρίσκεις, η απο τους γονείς?

μακρια παντως απο τα ηρεμηστικά, δεν λενε...
ως και σε μένα, σε μένα ακόμα που σας ιστορώ
αντισταθείτε.

Αποσυνδεδεμένος Blue Wizard

  • Παλιός
  • ****
  • Μηνύματα: 365
  • Φύλο: Άντρας
    • Προφίλ
    • The Paradox Society
Απ: η μεταλ μας αλλαζει?
« Απάντηση #77 στις: 20/06/07, 10:37 »
Πφφφ, σιγά. Εγώ ήμουν μυγιάγγιχτος, αντικοινωνικός και οξύθυμός, πριν αρχίσω να ακούω Rock, Progressive και Metal. ;D
Και η εμφάνισή μου είναι ιδιαίτερα συντηριτική.
"dealing with the absurdity of existence by shoving absurdity down existence’s throat"

Αποσυνδεδεμένος Dark rose

  • Επισκέπτης
  • **
  • Μηνύματα: 51
  • Φύλο: Γυναίκα
    • Προφίλ
Απ: η μεταλ μας αλλαζει?
« Απάντηση #78 στις: 22/06/07, 20:09 »
αλήθεια, ποια ηρεμηστικά προτιμάς? βενζοδιαζεπίνες? τα παίρνεις με καποια συνταγή, τα βρίσκεις, η απο τους γονείς?

μακρια παντως απο τα ηρεμηστικά, δεν λενε...

xaxaxa ti sidagi re?moni m ta pairnw apo to farmakio k katevazw sti xiroteri ena kouti ti fora lol

Αποσυνδεδεμένος Joevaicci

  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 1302
  • Φύλο: Άντρας
  • Τα πάντα Riff...
    • Προφίλ
Απ: η μεταλ μας αλλαζει?
« Απάντηση #79 στις: 23/06/07, 00:40 »
Πιάνομαι από την περίπτωση της Dark Rose, αλλά μιλάω γενικά. Καλό είναι η μουσική να σου δίνει ώθηση για ζωή, αλλά μέχρι εκεί. Αυτός είναι γενικά ο ρόλος λίγο πολύ της τέχνης. Να σου δίνει μια ώθηση. Το να ζεις μονο μεσα απ τη μουσική δίνει και όριο στη ''ζωή'' σου( ελπίζω να μην παρεξηγήσεις τα εισαγωγικά). Το θέμα είναι να βρεις από μέσα σου την όρεξη για ζωή με τη βοήθεια απλά της μουσικής.
''My advice to aspiring guitarists? -Always wear sunblock and use a condom!'' - Steve Vai

Αποσυνδεδεμένος Amylo

  • Και αν δεν σας αρέσει...
  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 1129
  • Φύλο: Γυναίκα
  • ΠΑΡΑΝΟΜΟΙ ΕΙΝΑΙ ΟΙ ΦΑΣΙΣΤΕΣ ΚΑΙ ΟΧΙ ΟΙ ΜΕΤΑΝΑΣΤΕΣ
    • Προφίλ
Απ: η μεταλ μας αλλαζει?
« Απάντηση #80 στις: 23/06/07, 01:03 »
αλήθεια, ποια ηρεμηστικά προτιμάς? βενζοδιαζεπίνες? τα παίρνεις με καποια συνταγή, τα βρίσκεις, η απο τους γονείς?

μακρια παντως απο τα ηρεμηστικά, δεν λενε...


xaxaxa ti sidagi re?moni m ta pairnw apo to farmakio k katevazw sti xiroteri ena kouti ti fora lol
  φανταζομαι οτι κανεις πλακα.....ποσο ειπαμε οτι εισαι ???
« Τελευταία τροποποίηση: 03/05/08, 14:27 από Amylo »
οταν καποιο βραδυ ξυπνησεις απο την αποτομη κραυγη σου...κ τρεξεις στην μαμα σου να το πεις...κ εκεινη τρομαγμενη κλεισει την φωνη σου στο ψυγειο...τοτε θα ναι αργα,μεσανυχτα..και θα χεις κουραστει.....

Αποσυνδεδεμένος sotoman

  • Παλιός
  • ****
  • Μηνύματα: 400
  • Φύλο: Άντρας
  • just like Sister Ray said
    • Προφίλ
Απ: η μεταλ μας αλλαζει?
« Απάντηση #81 στις: 02/07/07, 01:37 »
αλήθεια, ποια ηρεμηστικά προτιμάς? βενζοδιαζεπίνες? τα παίρνεις με καποια συνταγή, τα βρίσκεις, η απο τους γονείς?

μακρια παντως απο τα ηρεμηστικά, δεν λενε...

xaxaxa ti sidagi re?moni m ta pairnw apo to farmakio k katevazw sti xiroteri ena kouti ti fora lol
εχεις φαρμακείο?
ενδιαφέρον  ::) ::) ::)
ως και σε μένα, σε μένα ακόμα που σας ιστορώ
αντισταθείτε.

Αποσυνδεδεμένος Amylo

  • Και αν δεν σας αρέσει...
  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 1129
  • Φύλο: Γυναίκα
  • ΠΑΡΑΝΟΜΟΙ ΕΙΝΑΙ ΟΙ ΦΑΣΙΣΤΕΣ ΚΑΙ ΟΧΙ ΟΙ ΜΕΤΑΝΑΣΤΕΣ
    • Προφίλ
Απ: η μεταλ μας αλλαζει?
« Απάντηση #82 στις: 02/07/07, 01:57 »
αλήθεια, ποια ηρεμηστικά προτιμάς? βενζοδιαζεπίνες? τα παίρνεις με καποια συνταγή, τα βρίσκεις, η απο τους γονείς?

μακρια παντως απο τα ηρεμηστικά, δεν λενε...

xaxaxa ti sidagi re?moni m ta pairnw apo to farmakio k katevazw sti xiroteri ena kouti ti fora lol
εχεις φαρμακείο?
ενδιαφέρον  ::) ::) ::)
εγω λεω απο το σοτομαν το ονομα να το κανεις ζακιμαν :P :P :P
οταν καποιο βραδυ ξυπνησεις απο την αποτομη κραυγη σου...κ τρεξεις στην μαμα σου να το πεις...κ εκεινη τρομαγμενη κλεισει την φωνη σου στο ψυγειο...τοτε θα ναι αργα,μεσανυχτα..και θα χεις κουραστει.....

Αποσυνδεδεμένος Adoni

  • Παλιός
  • ****
  • Μηνύματα: 396
  • Φύλο: Άντρας
    • Προφίλ
Απ: η μεταλ μας αλλαζει?
« Απάντηση #83 στις: 02/07/07, 03:41 »
Παντως εαν ζητειται συνεργατης, σε κανα 3χρονο τελειωνω τη Σχολη ;)

Αποσυνδεδεμένος HeavyHead

  • Θαμώνας
  • ***
  • Μηνύματα: 175
  • Φύλο: Άντρας
  • ΠΩΛΕΙΤΑΙ ΚΑΡΒΟΥΝΟ
    • Προφίλ
Απ: η μεταλ μας αλλαζει?
« Απάντηση #84 στις: 04/11/07, 15:13 »
φυσικα κ μας αλλαζει...μας κανει πιο αγριους θα ελεγα κ προσωπικα πιο σκεπτομενους αφου αλλαζει ολο το τροπο ζωης
anathema-amehtana

Αποσυνδεδεμένος Vaiking

  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 881
  • Φύλο: Άντρας
  • Why should I sit and sigh...
    • Προφίλ
Απ: η μεταλ μας αλλαζει?
« Απάντηση #85 στις: 04/11/07, 23:18 »
 Σιγουρα  μας αλλαζει. Αναλογα βεβαια και την εποχη/ηλικια που θα την ακουσουμε. Παντως δε νομιζω πως μας κανει πιο αγριους.. απλα μας επιτρεπει να βγαλουμε απο μεσα μας την οργη, την ενταση και την αμφισβητηση που εχουμε ολοι μας. Αυτο προσωπικα με κανει πιο ηρεμο και ισορροπημενο στη ζωη μου.
The most important second of our lives is the last one...

Αποσυνδεδεμένος Kiratzoharris

  • Ο παραγωγός
  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 2987
  • Φύλο: Άντρας
  • Να, ένας τέντυμπόης!
    • Προφίλ
Απ: η μεταλ μας αλλαζει?
« Απάντηση #86 στις: 04/11/07, 23:22 »
Αγριους? ::)..χμμ..σκεπτομενους?αυτο παιζεται..Τα βιβλια ισως αλλα η μεταλ?
Βασικα γνωμη μου ειναι οτι σε καθε ανθρωπο που ασχολειται(και οχι ασχολειται περιστασιακα ..αυτο ισχυει σε ολα τα πραγματα) επιδρα διαφορετικα και του βγαζει διαφορετικα πραγματα..
« Τελευταία τροποποίηση: 04/11/07, 23:36 από Kiratzoharris »
I am capitalism and you will tremble and cry when your boss tells you that they are downsizing, you will promise to work twice as hard.
TOMATOSE MOVIE

Αποσυνδεδεμένος HeavyHead

  • Θαμώνας
  • ***
  • Μηνύματα: 175
  • Φύλο: Άντρας
  • ΠΩΛΕΙΤΑΙ ΚΑΡΒΟΥΝΟ
    • Προφίλ
Απ: η μεταλ μας αλλαζει?
« Απάντηση #87 στις: 07/11/07, 01:05 »
Αγριους? ::)..χμμ..σκεπτομενους?αυτο παιζεται..Τα βιβλια ισως αλλα η μεταλ?
Βασικα γνωμη μου ειναι οτι σε καθε ανθρωπο που ασχολειται(και οχι ασχολειται περιστασιακα ..αυτο ισχυει σε ολα τα πραγματα) επιδρα διαφορετικα και του βγαζει διαφορετικα πραγματα..
ναι οκ αλλα ο χαρακτηρας σου δεν εχχει αλλαξει καθολου απο τοτε που αρχισες να ακους firewind? ;)
anathema-amehtana

Αποσυνδεδεμένος Kiratzoharris

  • Ο παραγωγός
  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 2987
  • Φύλο: Άντρας
  • Να, ένας τέντυμπόης!
    • Προφίλ
Απ: η μεταλ μας αλλαζει?
« Απάντηση #88 στις: 07/11/07, 13:46 »
Αγριους? ::)..χμμ..σκεπτομενους?αυτο παιζεται..Τα βιβλια ισως αλλα η μεταλ?
Βασικα γνωμη μου ειναι οτι σε καθε ανθρωπο που ασχολειται(και οχι ασχολειται περιστασιακα ..αυτο ισχυει σε ολα τα πραγματα) επιδρα διαφορετικα και του βγαζει διαφορετικα πραγματα..
ναι οκ αλλα ο χαρακτηρας σου δεν εχχει αλλαξει καθολου απο τοτε που αρχισες να ακους firewind? ;)
ΔΕΝ ΑΚΟΥΩ FIREWIND!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!1[/ΟΦΦ ΤΟΠΙΚ]
I am capitalism and you will tremble and cry when your boss tells you that they are downsizing, you will promise to work twice as hard.
TOMATOSE MOVIE

Αποσυνδεδεμένος Jizzzm

  • Θαμώνας
  • ***
  • Μηνύματα: 159
  • Φύλο: Άντρας
    • Προφίλ
Απ: η μεταλ μας αλλαζει?
« Απάντηση #89 στις: 07/11/07, 16:38 »
Δεν πιστευω οτι αλλάζει ο χαρακτήρας αλλα η διάθεση...

Αποσυνδεδεμένος whammypedaller

  • Περαστικός
  • *
  • Μηνύματα: 10
  • Φύλο: Άντρας
    • Προφίλ
Απ: η μεταλ μας αλλαζει?
« Απάντηση #90 στις: 10/01/08, 21:38 »
Η μεταλ  ειναι τροπος ζωης .Σε σκληραγωγει  και σε κανει πιο δυνατο και δυναμικο και σου φτιαχνει τη δικη σου αποψη για τα πραγματα.Επισης αν χρειαστει ,βγαζει εναν θυμο απο μεσα σου ο οποιος σε κανει να νιωθεις οτι υπερισχυεις ,επειδη ειναι η πιο ακραια μορφη μουσικης και εκφρασης συναισθηματων και κατα τη γνωμη μου , η καλυτερη.

Αποσυνδεδεμένος harisz

  • Θαμώνας
  • ***
  • Μηνύματα: 110
  • Φύλο: Άντρας
    • Προφίλ
Απ: η μεταλ μας αλλαζει?
« Απάντηση #91 στις: 10/01/08, 22:21 »
Η μεταλ  ειναι τροπος ζωης .Σε σκληραγωγει  και σε κανει πιο δυνατο και δυναμικο και σου φτιαχνει τη δικη σου αποψη για τα πραγματα.Επισης αν χρειαστει ,βγαζει εναν θυμο απο μεσα σου ο οποιος σε κανει να νιωθεις οτι υπερισχυεις ,επειδη ειναι η πιο ακραια μορφη μουσικης και εκφρασης συναισθηματων και κατα τη γνωμη μου , η καλυτερη.

συγνώμη που 8α το πω έτσι... αλλά @@ σε κάνει.το μόνο που σε κάνει μετά από ένα σημείο ειναι να επιβεβαιώνει τις αδυναμίες  και αυτά στα οποία προσπα8είς να εναντιω8είς,βάζοντάς σε ένα φαύλο κύκλο..

προς 8εού δεν υποστηρίζω τα trendo-σκυλομάγαζα...ακόμα ακούω κάποιες φορές μέταλ μουσική....
κοιτάξτε να αποκομίζετε τα 8ετικά από το κά8ε πραγμα,είτε αυτο λεγεται μεταλ ειτε σκυλαδικο ειτε δεν ξέρω και γω τι άλλο..
το να κλείνεσαι μέσα σε ένα συγκεκριμένο ρεύμα δεν είναι πανάκεια...

Αποσυνδεδεμένος Moonchild_

  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 984
  • Φύλο: Άντρας
    • Προφίλ
Απ: η μεταλ μας αλλαζει?
« Απάντηση #92 στις: 03/05/08, 14:22 »
Εγώ δε καταλαβαίνω πως γίνεται κάποιος ν ακούει μέταλ από το πρωί ως το βραδυ χωρίς να ακούει κι άλλα είδη μουσικής.

Αποσυνδεδεμένος Iced Jacob

  • Παλιός
  • ****
  • Μηνύματα: 288
  • Φύλο: Άντρας
    • Προφίλ
Απ: η μεταλ μας αλλαζει?
« Απάντηση #93 στις: 03/05/08, 14:32 »
Εγώ δε καταλαβαίνω πως γίνεται κάποιος ν ακούει μέταλ από το πρωί ως το βραδυ χωρίς να ακούει κι άλλα είδη μουσικής.


Αυτος που λες ειναι απλα ενας κολλημενος...Εχω κι εγω γνωστους που ακουνε death death death death.  Κ αμα τους πεις οτι μετα απο τους Nile εσυ ακους rush τοτε αρχιζει το κραξιμο...Μαθετε να αγαπατε τι μουσικη που σας αγγιζει, που εχει κατι να σας πει αποτινασσοντας τις ταμπελες απο τα μουσικα ειδη.  Αυτες χρησιμοποιουνται μονο ως σημειο αναφορας.  Το τι λεει το καθε κομματι σε σενα που το ακους ειναι αυτο που μετρα.  Εγω ενιωσα πολλες φορες ανατριχιλα απο κομματια που ουτε στιχουργικα εχουν να πουν κατι ιδιαιτερο.  Απλα τυ συγκεκριμενη στιγμη αυτο το πραγμα με αγγιξε.  Αυτο πρεπει να κανει η μουσικη σε ολους και οχι να μας περιθωριοποιει επειδη πιστευουμε πως ειμαστε μεταλλαδες και ολοι οι αλλοι φλωροι!
The road to hell is full of good intentions...

Αποσυνδεδεμένος Metal_Throne

  • Επισκέπτης
  • **
  • Μηνύματα: 52
  • Φύλο: Άντρας
    • Προφίλ
    • tsabacopia.gr
Απ: η μεταλ μας αλλαζει?
« Απάντηση #94 στις: 04/05/08, 22:31 »
Ακούω Metal - Hard - Rock, 22 χρόνια. Δεν μου άλλαξε τη ζωή και ούτε πρόκειται.
Απλώς σε όλα αυτά τα χρόνια έχω βρει άπειρες χαρές - συγκινήσεις σε δίσκους - συναυλίες κλπ κλπ.

Γι αυτό τη γουστάρω και γι αυτό θα συνεχίσω να ακούω.
Τα υπόλοιπα περί "τρόπου ζωής" κλπ μου ακούγονται τελείως αστεία...σόρυ.

Αποσυνδεδεμένος Σταυροφόρος

  • Παλιός
  • ****
  • Μηνύματα: 483
  • Φύλο: Άντρας
  • Fox-2 kill...
    • Προφίλ
    • Ο προσωπικός μου χώρος :p
Απ: η μεταλ μας αλλαζει?
« Απάντηση #95 στις: 04/05/08, 22:37 »
Βασικά, τον άνθρωπο δεν τον αλλάζει η μουσική που ακούει.
Απλά εμείς αλλάζουμε στην πορεία και ακολουθούν οι μουσικές μας προτιμήσεις.
Ένας που θέλει να ξεσπάσει θα ακούσει Metal, δεν θα ξεσπάσει επειδή ακούει Metal.
Αντίστοιχα, αυτός που θέλει να χαλαρώσει θα ακούσει πιο χαλαρή μουσική.
Τώρα, άλλοι ακούνε πιο πολύ από ένα είδος μουσικής και άλλοι ακούνε διάφορα. Γούστα είναι αυτά.

Αποσυνδεδεμένος 7

  • Παλιός
  • ****
  • Μηνύματα: 334
    • Προφίλ
Απ: η μεταλ μας αλλαζει?
« Απάντηση #96 στις: 04/05/08, 22:39 »
Παιδια αφηστε τις δικαιολογιες...η μεταλ ειναι του σατανα!
Να ακουτε μονο υμνους!!!


Αποσυνδεδεμένος Αυτάρεσκο Καθίκι Isnogood

  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 2668
  • Φύλο: Άντρας
  • So much to think, and so little beer....
    • Προφίλ
Απ: η μεταλ μας αλλαζει?
« Απάντηση #97 στις: 04/05/08, 22:44 »
Στη τελική γούστα είναι.. Σιγουρα υπάρχουν περιπτώσεις που τα παίρνουν πιο σοβαρά, είτε σε άποψη τρόπου ζωής, είτε σε θέμα φιλοσοφίας, αλλά, δεν είναι περιπτώσεις που θα τις χαρακτηρίσεις "αδύναμους χαρακτήρες". Ανάλογα με τα βιώματα του ο καθένας, θα αντιμετώπίσει διαφορετικά τη μουσική που ακούει...
Με τόσα "μπράβο" και τόσα χαϊδέματα στα αυτιά, τη Δευτέρα, δε περιμένω κάτι λιγότερο απο Ρωμαϊκό όργιο...

Αποσυνδεδεμένος Kiratzoharris

  • Ο παραγωγός
  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 2987
  • Φύλο: Άντρας
  • Να, ένας τέντυμπόης!
    • Προφίλ
Απ: η μεταλ μας αλλαζει?
« Απάντηση #98 στις: 04/05/08, 23:47 »
Ακούω Metal - Hard - Rock, 22 χρόνια. Δεν μου άλλαξε τη ζωή και ούτε πρόκειται.
Απλώς σε όλα αυτά τα χρόνια έχω βρει άπειρες χαρές - συγκινήσεις σε δίσκους - συναυλίες κλπ κλπ.

Γι αυτό τη γουστάρω και γι αυτό θα συνεχίσω να ακούω.
Τα υπόλοιπα περί "τρόπου ζωής" κλπ μου ακούγονται τελείως αστεία...σόρυ.
Εδω εισαι μαστορα!Η πιο μεστη αποψη!!

Παντως οτι οι μεταλαδες ειναι κολημενοι κλπ ειναι φημη..Προσωπικα οι περισσοτεροι μεταλαδες που ξερω ειναι μια χαρα ανοιχτοι στη μουσικη..και οχι μονο..καντε μια βολτα απο το rocking.gr  και διαβαστε συζητησεις ελαχιστοι ειναι αυτοι που δεν δεχονται κουβεντα.Ακουνε και μεταλ και ροκ και αλτερνατιβ και μπλουζ και τζαζ και πολλες φορες ηλεκτρονικη μουσικη..Σε αυτο συμβαλει και το οτι η μεταλ ειναι χωνευτηρι ιδεων απο αλλες μουσικες ετσι την κανει μονοπατι προς αυτες...αυτο που λεει οο βαμπορειτορ εχει βγει ειτε απο 15 χρονα και 16χρονα τα οποια οπως ειναι λογικο ακουνε μονο μεταλ ειτε απο διαφορους ασχετους που απλα ποτε δεν ψαχτηκαν..Με το ψαξιμο ερχεται η ορεξη..Προσπωικα εχω πιασει τον εαυτο μου τελευταια να ακου πραγματα που δεν περιμενα και να το γουσταρω..Αυτο βεβαια δεν σημαινει οτι θα ακουσω σκυλαδικα.. :P
I am capitalism and you will tremble and cry when your boss tells you that they are downsizing, you will promise to work twice as hard.
TOMATOSE MOVIE

Αποσυνδεδεμένος Moonchild_

  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 984
  • Φύλο: Άντρας
    • Προφίλ
Απ: η μεταλ μας αλλαζει?
« Απάντηση #99 στις: 05/05/08, 00:12 »
Ναι αλλά Κιράτζο από το πρωί μέχρι το βράδυ για μεταλ μιλάς.

 

Σχετικά θέματα

  Τίτλος / Ξεκίνησε από Απαντήσεις Τελευταίο μήνυμα
141 Απαντήσεις
66339 Εμφανίσεις
Τελευταίο μήνυμα 15/08/06, 12:11
από Neuron
7 Απαντήσεις
3428 Εμφανίσεις
Τελευταίο μήνυμα 08/03/05, 23:41
από porky
8 Απαντήσεις
2970 Εμφανίσεις
Τελευταίο μήνυμα 28/11/07, 15:12
από VasilisG.J.
41 Απαντήσεις
14372 Εμφανίσεις
Τελευταίο μήνυμα 19/03/09, 21:30
από nikolix
10 Απαντήσεις
4732 Εμφανίσεις
Τελευταίο μήνυμα 29/09/08, 11:47
από profsokin
4 Απαντήσεις
2620 Εμφανίσεις
Τελευταίο μήνυμα 31/08/10, 17:10
από Fteo
9 Απαντήσεις
4964 Εμφανίσεις
Τελευταίο μήνυμα 29/12/10, 02:56
από Eagle Of Kamelot
6 Απαντήσεις
3135 Εμφανίσεις
Τελευταίο μήνυμα 20/05/11, 15:24
από adr1anos
10 Απαντήσεις
3991 Εμφανίσεις
Τελευταίο μήνυμα 20/10/11, 14:26
από JP.M
12 Απαντήσεις
2039 Εμφανίσεις
Τελευταίο μήνυμα 15/11/22, 21:57
από UnderGround