Σελίδες:
  • #26 από P!nk στις 19 Mar 2009
  • νομίζω ότι βρίσκομαι σε πολύ καλό δρόμο.... ;D ;D σας ευχαριστώ πολύυυυυυυυυ!
  • #27 από bassman(4 String Suicide!) στις 19 Mar 2009
  • Με προλάβανε οι κύριοι...

    Ξέρεις το να ρίχνεις μια ματιά στο manual σου λύνει τις απορίες πιο γρήγορα καμιά φορά...  ;)

    Μόνο καμιά φορά όμως... ;)

    Το γνωστο γνωμικο....R.T.F.M.

    Read The Fuc.... Manual  ;D

  • #28 από Μάνος Καμπούρης (m.k.) στις 19 Mar 2009
  • 3. Selector Κιθάρας -> όπου θέλεις,  μάλλον στην μέση

    Στις δύο πρώτες επαναλήψεις του riff στη δεύτερη από δεξιά και μετά τέρμα δεξιά!
    Ο Blackmore δεν του αρέσει να χρησιμοποιεί τη μεσαία θέση και σπάνια παίζει με συνδυασμό μεσαίου μαγνήτη με τους άλλους μαγνήτες. Σχεδόν πάντα παίζει είτε με λαιμό είτε με γέφυρα…  ;)

  • #29 από blackie στις 19 Mar 2009
  • Μη μπλεκετε τη κοπελα με γεφυρες και ποταμια...
    Θα το πειραξει λιγο και θα το βρει...
    Αφου η αρχη εγινε...
  • #30 από Stinky στις 19 Mar 2009
  • Εγω προτεινω να ποσταρεις την διευθυνση σου και να ερθει απο κει ενα ειδικο κλιμακιο του κιθαρα, να σου λυσει το προβλημα στο Π κ Φ. Ολοι στη θεσσαλονικη κοντα ειμαστε
    χαχααχ ;)
  • #31 από Μάνος Καμπούρης (m.k.) στις 19 Mar 2009
  • Εγω προτεινω να ποσταρεις την διευθυνση σου και να ερθει απο κει ενα ειδικο κλιμακιο του κιθαρα, να σου λυσει το προβλημα στο Π κ Φ. Ολοι στη θεσσαλονικη κοντα ειμαστε
    χαχααχ ;)

    Ωραίος...!!!!!  ;D
  • #32 από hot_sauce (φλουτσ) στις 19 Mar 2009
  • άμα ήταν αγόρι...ζήτημα να απάνταγε ένας! :P
  • #33 από Lightstringer στις 19 Mar 2009
  • άμα ήταν αγόρι...ζήτημα να απάνταγε ένας! :P

    +1000000000000000000 .................. αν δεν ησουν γκομενα ψυχη μου............. κανεις δε θα απαντουσε ;)
  • #34 από Stinky στις 19 Mar 2009
  • Αντε ρε αληταραδες ;D. Μια πλακα καναμε. Με το που πεσει ενα thread πλακωνουν ολοι για βοηθεια, ανε3αρτητος φυλου του ατομου που ζηταει βοηθεια.
    Βεβαια αν ειναι γενος θυλικο υπαρχει μια μεγαλυτερη προθυμια απο ολους :D
  • #35 από P!nk στις 19 Mar 2009
  • χαχαχαχαχα...πρώτη φορά που λέω να και κάτι που είναι χρήσιμοι οι άντρες...αλλά να μη ξεφεύγουμε  ;D κατάφερα να παίξω το riff του smoke on the water και το smells like a teen spirit :P
  • #36 από Stinky στις 19 Mar 2009
  • Καλη αρχη! Ευχομαι και καλη συνεχεια ;D
  • #37 από hot_sauce (φλουτσ) στις 20 Mar 2009
  • ΚΑΙ το smells like a teen spirit :P
    ξέφυγες...!! :P
  • #38 από Arg0 στις 20 Mar 2009
  • χαχαχαχαχα...πρώτη φορά που λέω να και κάτι που είναι χρήσιμοι οι άντρες...


    :roll :roll :roll :roll :roll :roll :roll :roll :roll :roll :roll :roll :roll :roll

    Άντε, καλή αρχή...
  • #39 από Stinky στις 20 Mar 2009
  • Παράθεση
    κύλισμα με γέλιο κύλισμα με γέλιο κύλισμα με γέλιο κύλισμα με γέλιο κύλισμα με γέλιο κύλισμα με γέλιο κύλισμα με γέλιο κύλισμα με γέλιο κύλισμα με γέλιο κύλισμα με γέλιο κύλισμα με γέλιο κύλισμα με γέλιο κύλισμα με γέλιο κύλισμα με γέλιο

    Argo αυτο ειναι καταχρηση emoticon και νομιζω ειναι εναντια στους κανονες καλης λειτουργειας του forum.
    Εισαι και συντονιστης.... Ντροπη σου
    χαχαχα
  • #40 από Stergios Kourou στις 20 Mar 2009
  • χαχαχαχαχα...πρώτη φορά που λέω να και κάτι που είναι χρήσιμοι οι άντρες...

    μεγαλώνοντας θα βρεις κι άλλα...
  • #41 από kara1991 στις 10 Jul 2009
  • Εγω παντως δεν μπορω να καταλαβω κατι...απο ενα site που ειδα τις νοτες του τραγουδιου,δεν μου φαινεται και τοσο ευκολο...πως γινεται να το βγαλε ενας αρχαριος...?
  • #42 από icebreath στις 11 Aug 2009
  • προφανως μονο την εισαγωγη θα εβγαλε :)
  • #43 από ΓΙΑΝΝΗΣ ΜΠΕΛΛΟΣ στις 28 Aug 2009

  • Tip:O Blackmore είχε πει ότι το γνωστό ριφάκι παίζεται με τα δάχτυλα τραβώντας τις χορδές ταυτόχρονα και όχι με την πένα η οποία θα βρει τις χορδές πρώτα τη μια και μετά την άλλη.Δοκίμασε το,ακούγεται πολύ καλύτερα ;)

    και μάλιστα σε οκτάβες
Σελίδες: