Αποστολέας Θέμα: BON JOVI @ OAKA, 20/7/2011  (Αναγνώστηκε 16102 φορές)

0 μέλη και 1 επισκέπτης διαβάζουν αυτό το θέμα.

Αποσυνδεδεμένος gers

  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 2533
  • Φύλο: Άντρας
    • Προφίλ
Απ: BON JOVI @ OAKA, 20/7/2011
« Απάντηση #25 στις: 07/11/10, 15:57 »
Τώρα να πω κάτι που ίσως ακουστεί ακραίο?

Όλοι ξέρουμε ότι και στα 150 να το πήγαιναν το εισιτήριο, ο κόσμος θα πήγαινε γιατί έχει την κα :-X λα να πάει.. Το θέμα είναι ότι στα γήπεδα ας πούμε έχουν γίνει τόσες διαμαρτυρίες για τις τιμές με διάφορους τρόπους.. ΣΕ ΜΙΑ ΣΥΝΑΥΛΙΑ ΔΕΝ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΓΙΝΕΙ?

Ένα πανό ξέρω γω μπροστά μπροστά και στα αγγλικά ώστε να κάνουμε τους διοργανωτές και διεθνώς ρεζίλι? :-\

Αποσυνδεδεμένος blackmorefan

  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 587
  • Φύλο: Άντρας
  • Will you take a ride on the wild side?
    • Προφίλ
Απ: BON JOVI @ OAKA, 20/7/2011
« Απάντηση #26 στις: 07/11/10, 16:00 »
gers σε βρισκω πολυ σωστο...το σκεφτομουν αυτο εδω και καποιες μερες...θα ηταν κατι που θα ετσουζε τους διοργανωτες και ισως μετα να εβαζαν μυαλο και να εριχναν τις τιμες...αν απο την αλλη οι ιδιοι οι καλλιτεχνες δεν δεχονται να εμφανιστουν στη Ελλαδα με αμοιβη λιγοτερη απο αυτην που παιρνουν σε χωρες οπως η Αμερικη η η Γερμανια τοτε τι να πω...μην σωσουν να ερθουν ποτε...
Let the darkness surround you, release all the madness within...the game that we play is the Black Masquerade

Αποσυνδεδεμένος Garvin

  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 903
  • Φύλο: Άντρας
  • There's no business like show business!
    • Προφίλ
Απ: BON JOVI @ OAKA, 20/7/2011
« Απάντηση #27 στις: 08/11/10, 02:09 »
Τώρα να πω κάτι που ίσως ακουστεί ακραίο?

Όλοι ξέρουμε ότι και στα 150 να το πήγαιναν το εισιτήριο, ο κόσμος θα πήγαινε γιατί έχει την κα :-X λα να πάει.. Το θέμα είναι ότι στα γήπεδα ας πούμε έχουν γίνει τόσες διαμαρτυρίες για τις τιμές με διάφορους τρόπους.. ΣΕ ΜΙΑ ΣΥΝΑΥΛΙΑ ΔΕΝ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΓΙΝΕΙ?

Ένα πανό ξέρω γω μπροστά μπροστά και στα αγγλικά ώστε να κάνουμε τους διοργανωτές και διεθνώς ρεζίλι? :-\

οταν ηδη εχεις πληρωσει το ακριβο εισιτηριο, εχεις αποδεκτει οτι εχουν εκμεταλλευτει την αγαπη σου για το συγκροτημα,οποτε το θεωρω ανουσιο να το κανεις  :) . Πώς μπορούν να βάλουν μυαλό οι διοργανωτες αν εχουν ηδη παρει τα λευτά τους; Αν βεβαια εβγαζες πανο σε αυτην την συναυλια, και δεν ξαναπηγαινες σε άλλη της εν λογω διοργανωτριας (λίγο δύσκολο γιατι υπαρχει ενα σχετικο ολιγοπωλειο τουλαχιστον για τα μεγαλα ονοματα), τοτε κι εγω μαζι σου.

Αποσυνδεδεμένος hot_sauce (φλουτσ)

  • Συντονιστής
  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 6357
  • Φύλο: Άντρας
    • Προφίλ
Απ: BON JOVI @ OAKA, 20/7/2011
« Απάντηση #28 στις: 08/11/10, 09:15 »
πολύ απλά θυσιάζεις τα 150Ε σου για να τους κάνεις ρεζίλι στο χώρο τους μπας και τους τσούξει και "νιώσουν" για τις επομενες συναυλίες....

Αποσυνδεδεμένος YmiRLinG

  • Μπασίστας
  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 3331
  • Φύλο: Άντρας
  • A.C.A.B.=Always Carry A Banana
    • Προφίλ
Απ: BON JOVI @ OAKA, 20/7/2011
« Απάντηση #29 στις: 08/11/10, 17:38 »
Καλή ιδέα αυτή με το πανώ. Θα πρέπει να το κάνουμε οπωσδήποτε, ειδικά σε μεγάλες συναυλίες.
Over large parts of the continent other people prefered to make money without working at all, and since the Disc had yet to develop a music recording industry they were forced to fall back on older, more traditional forms of banditry

Αποσυνδεδεμένος freemind

  • Κιθαροσυντονιστής
  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 6514
  • Φύλο: Άντρας
  • Dreamcatcher
    • Προφίλ
    • DreamCatcher
Απ: BON JOVI @ OAKA, 20/7/2011
« Απάντηση #30 στις: 08/11/10, 17:42 »
Δε θα υπαρξει καποιος ελεγχος στην εισοδο; Ακουγεται καλη ιδεα, διοτι στην ουσια προκειται για μια σιωπηλη διαμαρτυρια που δε παραβαινει καποιον κανονισμο ( εφοσον ειναι απλως ενα ευγενικο συνθημα ;D ), ομως πολυ φοβαμαι πως δε θα το προσεξει κανεις.
Μη κοιτάς το δάχτυλο. Στην άκρη του υπάρχει ένα Φεγγάρι
DreamCatcher

Αποσυνδεδεμένος YmiRLinG

  • Μπασίστας
  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 3331
  • Φύλο: Άντρας
  • A.C.A.B.=Always Carry A Banana
    • Προφίλ
Απ: BON JOVI @ OAKA, 20/7/2011
« Απάντηση #31 στις: 08/11/10, 18:42 »
Σιγά, δεν ελέγχουν και τόσο τις τσάντες και δεν νομίζω να υπάρχει γενικά πρόβλημα στν είσοδο. Κανονισμό δεν πρέπει να παραβαίνει (αν και καλύτερα να μας πει ο arg0 :P ). Τώρα το αν θα το προσέξει κανείς, ποτέ δεν ξέρεις.
Over large parts of the continent other people prefered to make money without working at all, and since the Disc had yet to develop a music recording industry they were forced to fall back on older, more traditional forms of banditry

Αποσυνδεδεμένος hot_sauce (φλουτσ)

  • Συντονιστής
  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 6357
  • Φύλο: Άντρας
    • Προφίλ
Απ: BON JOVI @ OAKA, 20/7/2011
« Απάντηση #32 στις: 08/11/10, 20:48 »
λογικά σίγουρα θα "απέχει" απ'το βίντεο της συναυλίας αλλά όχι κ ατ'τις φωτογραφίες που θα κυκλοφορήσουν στο ίντερνετ...

Αποσυνδεδεμένος Garvin

  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 903
  • Φύλο: Άντρας
  • There's no business like show business!
    • Προφίλ
Απ: BON JOVI @ OAKA, 20/7/2011
« Απάντηση #33 στις: 08/11/10, 22:27 »
μα ρε παιδια, αφου θα το εχουμε σκασει το εισιτηριο τι νοημα εχει; αν ακουσουμε τον επομενο χρονο οτι ερχεται καποιο αλλο μεγαλο ονομα δεν θα παμε νομιζετε;  ::)

Αποσυνδεδεμένος hot_sauce (φλουτσ)

  • Συντονιστής
  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 6357
  • Φύλο: Άντρας
    • Προφίλ
Απ: BON JOVI @ OAKA, 20/7/2011
« Απάντηση #34 στις: 08/11/10, 23:49 »
γιατί "πρέπει" να πας αν έρθει μεγάλο όνομα? :P
ποιος σε αναγκάζει...?
και σου εξηγούμε πως το να αγοράσεις το εισητήριο για να αναρτήσεις πανό έχει σκοπό.....δεν είναι το θέμα αν θα τους τα σκάσεις ή όχι....

Αποσυνδεδεμένος gers

  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 2533
  • Φύλο: Άντρας
    • Προφίλ
Απ: BON JOVI @ OAKA, 20/7/2011
« Απάντηση #35 στις: 08/11/10, 23:51 »
Ρε συ Garvin, το θέμα είναι

1ον) το ρεζιλίκι των διοργανωτών, ακόμα κι αν δεν ιδρώσει το αυτί τους..
2ον) να καταλάβει πλέον ο καταναλωτής-ακροατής-fan ότι δεν μπορεί να πληρώνει ότι τους κ@υλ... να βάζουν για τιμές οι διοργανωτές..

Το ότι τελικά θα πληρώσεις δε λέει κάτι, με την κίνηση αυτή θα φροντίσεις για τη μείωση των τιμών στις επόμενες συναυλίες..



Freemind, το πανί περνάει για πλάκα μέσα στο χώρο..

Αποσυνδεδεμένος Dr Bluz (G.K.)

  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 1572
  • Φύλο: Άντρας
  • Στράααατα Stratούλαα
    • Προφίλ
Απ: BON JOVI @ OAKA, 20/7/2011
« Απάντηση #36 στις: 09/11/10, 00:40 »
H αποχη για μενα ειναι η καλυτερη απαντηση... Αν εχει μπει ο Ιουλης και υπαρχει προπωληση 5.000 εισητηρια να δεις τι θα γινει...


Αποσυνδεδεμένος hot_sauce (φλουτσ)

  • Συντονιστής
  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 6357
  • Φύλο: Άντρας
    • Προφίλ
Απ: BON JOVI @ OAKA, 20/7/2011
« Απάντηση #37 στις: 09/11/10, 00:41 »
αποχή σε βαθμό που θα τους τσούξει δε νομίζω πως είναι δυνατή....

Αποσυνδεδεμένος gers

  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 2533
  • Φύλο: Άντρας
    • Προφίλ
Απ: BON JOVI @ OAKA, 20/7/2011
« Απάντηση #38 στις: 09/11/10, 01:03 »
Μαζική αποχή είναι εξαιρετικά δύσκολο να επιτευχθεί. ΟΚ, το συζητάμε εδώ 10 άτομα και συμφωνούμε να απέχουμε (εγώ έτσι κι αλλιώς δεν παίζει να πληρώσω τόσα χρήματα για Bon Jovi).. Τι θα γίνει με τους υπόλοιπους - αρκετές χιλιάδες κόσμος? Αρκετοί από αυτούς θέλουν όπως και δήποτε να δουν live τους Bon Jovi! Πώς θα οργανωθούμε/συντονιστούμε? Για σκέψου στη συναυλία των U2 να μίλαγες για αποχή.. Με τις πέτρες θα σε πέρνανε!


Το πανό είναι πολύ πιο απλό..  10-30 άτομα να συνεργαστούν, η δουλειά έγινε! Και η πλειοψηφία των χιλιάδων υπολοίπων -ή έστω όσων αντιληφθούν την παρουσία του πανό- θα είναι σύμφωνη.. Προαιρετικά, ένα-δυο καπνογόνα που θα τρβήξουν τα βλέματα κόσμου-μπάντας και έγινε η δουλειά (βλ. Ajax fans ;D )..

Το αν θα υπάρξει αποτέλεσμα είναι άλλο θέμα, το σίγουρο είναι ότι δεν έχουμε κάτι να χάσουμε!


Αποσυνδεδεμένος Garvin

  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 903
  • Φύλο: Άντρας
  • There's no business like show business!
    • Προφίλ
Απ: BON JOVI @ OAKA, 20/7/2011
« Απάντηση #39 στις: 09/11/10, 15:26 »
γιατί "πρέπει" να πας αν έρθει μεγάλο όνομα? :P
ποιος σε αναγκάζει...?
και σου εξηγούμε πως το να αγοράσεις το εισητήριο για να αναρτήσεις πανό έχει σκοπό.....δεν είναι το θέμα αν θα τους τα σκάσεις ή όχι....

το λεω με την εννοια οτι αν ερθει μεγαλο ονομα εχει πολλους fan, αρα ειναι και πολυ ακριβο το εισιτηριο, και οι περισσοτεροι θα πληρωσουν οσο οσο. εκει βασιζονται οι διοργανωτες και σου λενε οτι το φθηνοτερο εχει 65 ευρω.

Αποσυνδεδεμένος blackmorefan

  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 587
  • Φύλο: Άντρας
  • Will you take a ride on the wild side?
    • Προφίλ
Απ: BON JOVI @ OAKA, 20/7/2011
« Απάντηση #40 στις: 09/11/10, 16:10 »
Μεχρι τωρα με εχει καλυψει απολυτα ο gers oποτε δεν χρειαζεται να πω την δικια μου αποψη...απλα να πω αν δεν το εχει πει καποιος αλλος, ΑΝ τελικα γινει κατι τετοιο(καλυτερα σε καποιο αλλο live μεγαλου ονοματος γιατι σε Bon Jovi δεν θα ειμαι καν εδω αλλα και να ημουν δεν θα πηγαινα...), να φροντισουμε οσοι τελικα εχουμε το πανο, να εχουμε γραψει το ιδιο πραγμα σε ελληνικα και αγγλικα πχ "Χαμηλοτερες τιμες στα εισητηρια-lower ticket prices" η καπως ετσι ξερω γω για να γινουν ρεζιλι και εξω αν κυκλοφορησουν βιντεο στο youtub...οσο για τον τροπο που θα περασουμε το πανο μεσα...ακομα και σε μποξερακι χωραει αν δεν ειναι πολυ χοντρο το πανι και διπλωθει αρκετα...γενικα αυτος ο τροπος συμφερει αν θες να κρυψεις κατι...στο χωριο ημασταν 20 ατομα κ ο καθενας στο μποξερακι ειχε αλλο πραγμα κρυμμενο...ειτε Prince ειτε παγωμενες heineken ειτε οτι αλλο θελετε...αρα αφου χωραγανε ολα αυτα θα χωρεσει κ το πανο...

Αληθεια γιατι πχ αν ερθουν του χρονου οι Maiden η σε καποιο αλλο live μεγαλου ονοματος δεν διοργανωνουμε εδω απο το κιθαρα μια τετοια διαμαρτυρια...?
Let the darkness surround you, release all the madness within...the game that we play is the Black Masquerade

Αποσυνδεδεμένος Fourier

  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 617
  • Φύλο: Άντρας
  • Free Amp Sims FTW!
    • Προφίλ
Απ: BON JOVI @ OAKA, 20/7/2011
« Απάντηση #41 στις: 09/11/10, 16:39 »
Παιδιά, ωραίες οι ιδέες που έχετε, και θα είχε πλάκα αν το κάνατε τελικά. Απλώς, ως λίγο μεγαλύτερος σας λέω ότι θα είναι άδικος κόπος. Όλοι μας έχουμε περάσει (ή ακόμα περνάμε) αυτή τη φάση και είμαι σίγουρος ότι έχουν γίνει αντίστοιχες προσπάθειες κατά καιρούς. Δυστυχώς δεν μπορεί να γίνει κάτι γιατί έτσι είναι το σύστημα. Οι διοργανωτές δεν είναι φιλανθρωπική εταιρεία να μοιράζει προσκλήσεις, ούτε επιβάλλει σε κανένα να πληρώσει για να έρθει. Ο καθένας κρίνει αν το κόστος αξίζει ή όχι. Βέβαια, συμφωνώ ότι οι τιμές είναι τσιμπημένες και ότι δεν το πράμα δεν πηγαίνει καλά, αλλά έτσι είναι αυτά τα πράγματα (δυστυχώς).

Αυτό που θα πρότεινα σε όσους πάτε τελικά είναι να επικεντρώσετε τις δυνάμεις σας να χτυπήσετε κάνα γκο***άκι (που θα 'χει πολλά ;D ) παρά να μπλεχτείτε με πανό και ιστορίες...

Αποσυνδεδεμένος gers

  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 2533
  • Φύλο: Άντρας
    • Προφίλ
Απ: BON JOVI @ OAKA, 20/7/2011
« Απάντηση #42 στις: 09/11/10, 23:42 »
Οι διοργανωτές δεν είναι φιλανθρωπική εταιρεία να μοιράζει προσκλήσεις, ούτε επιβάλλει σε κανένα να πληρώσει για να έρθει.

Κάνεις λάθος.. Καταρχάς, το ότι δεν είναι φιλανθρωπική εταιρία αλλά επιχείρηση δε δίνει το δικαίωμα να ζητά εξωφρενικά ποσά για μια συναυλία! Άραγε ασκείται κάποιος έλεγχος στις επιχειρήσεις αυτές όσον αφορά τις τιμές, όπως (υποτίθεται ότι) γίνεται σε επιχειρήσεις που προσφέρουν αγαθά άλλων ειδών?

θα είχε πλάκα... ως λίγο μεγαλύτερος σας λέω ότι θα είναι άδικος κόπος... έτσι είναι το σύστημα... έτσι είναι αυτά τα πράγματα...

Ο ωχαδερφισμός στο μεγαλείο του! :-\

Αποσυνδεδεμένος hot_sauce (φλουτσ)

  • Συντονιστής
  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 6357
  • Φύλο: Άντρας
    • Προφίλ
Απ: BON JOVI @ OAKA, 20/7/2011
« Απάντηση #43 στις: 10/11/10, 00:08 »
γιατί "πρέπει" να πας αν έρθει μεγάλο όνομα? :P
ποιος σε αναγκάζει...?
και σου εξηγούμε πως το να αγοράσεις το εισητήριο για να αναρτήσεις πανό έχει σκοπό.....δεν είναι το θέμα αν θα τους τα σκάσεις ή όχι....

το λεω με την εννοια οτι αν ερθει μεγαλο ονομα εχει πολλους fan, αρα ειναι και πολυ ακριβο το εισιτηριο, και οι περισσοτεροι θα πληρωσουν οσο οσο. εκει βασιζονται οι διοργανωτες και σου λενε οτι το φθηνοτερο εχει 65 ευρω.
μάλλον μιλάμε για άλλο θέμα...

Αποσυνδεδεμένος YmiRLinG

  • Μπασίστας
  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 3331
  • Φύλο: Άντρας
  • A.C.A.B.=Always Carry A Banana
    • Προφίλ
Απ: BON JOVI @ OAKA, 20/7/2011
« Απάντηση #44 στις: 10/11/10, 01:15 »
Παιδιά, ωραίες οι ιδέες που έχετε, και θα είχε πλάκα αν το κάνατε τελικά. Απλώς, ως λίγο μεγαλύτερος σας λέω ότι θα είναι άδικος κόπος. Όλοι μας έχουμε περάσει (ή ακόμα περνάμε) αυτή τη φάση και είμαι σίγουρος ότι έχουν γίνει αντίστοιχες προσπάθειες κατά καιρούς. Δυστυχώς δεν μπορεί να γίνει κάτι γιατί έτσι είναι το σύστημα. Οι διοργανωτές δεν είναι φιλανθρωπική εταιρεία να μοιράζει προσκλήσεις, ούτε επιβάλλει σε κανένα να πληρώσει για να έρθει. Ο καθένας κρίνει αν το κόστος αξίζει ή όχι. Βέβαια, συμφωνώ ότι οι τιμές είναι τσιμπημένες και ότι δεν το πράμα δεν πηγαίνει καλά, αλλά έτσι είναι αυτά τα πράγματα (δυστυχώς).

Αυτό που θα πρότεινα σε όσους πάτε τελικά είναι να επικεντρώσετε τις δυνάμεις σας να χτυπήσετε κάνα γκο***άκι (που θα 'χει πολλά ;D ) παρά να μπλεχτείτε με πανό και ιστορίες...
Ριζοσπαστικές απόψεις που κυρίως δεν ενθαρρύνουν τους διοργανωτές να δρουν ανεξέλεγτα..
Over large parts of the continent other people prefered to make money without working at all, and since the Disc had yet to develop a music recording industry they were forced to fall back on older, more traditional forms of banditry

Αποσυνδεδεμένος Garvin

  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 903
  • Φύλο: Άντρας
  • There's no business like show business!
    • Προφίλ
Απ: BON JOVI @ OAKA, 20/7/2011
« Απάντηση #45 στις: 03/05/11, 19:51 »
ενας καλος λογος να μην παρουμε εισιτηρια οσοι ακομα δεν εχουμε παρει: Ο Sambora δε θα ακολουθησει τους Bon Jovi στο tour, λογω αποτοξινωσης που θα κανει μεσα στο καλοκαιρι.

Αποσυνδεδεμένος Eagle Of Kamelot

  • Sworn Killer of Trolls
  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 2505
  • Φύλο: Άντρας
  • Set the flag and carry on, carry on into unknown
    • Προφίλ
Απ: BON JOVI @ OAKA, 20/7/2011
« Απάντηση #46 στις: 03/05/11, 20:19 »
ενας καλος λογος να μην παρουμε εισιτηρια οσοι ακομα δεν εχουμε παρει: Ο Sambora δε θα ακολουθησει τους Bon Jovi στο tour, λογω αποτοξινωσης που θα κανει μεσα στο καλοκαιρι.


Σωπα... ;D :P

Οι Bon Jovi χωρις τον Sambora στην περιοδεια

Αποσυνδεδεμένος Garvin

  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 903
  • Φύλο: Άντρας
  • There's no business like show business!
    • Προφίλ
Απ: BON JOVI @ OAKA, 20/7/2011
« Απάντηση #47 στις: 03/05/11, 20:21 »
αυτο το κιθαρα....δεν το προλαβαινεις ρε παιδι μου!  ;D

Αποσυνδεδεμένος Arg0

  • The Downstroker
  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 3257
  • Φύλο: Άντρας
  • Είμαι συναυλιάς... τι να κάνουμε?
    • Προφίλ
Απ: BON JOVI @ OAKA, 20/7/2011
« Απάντηση #48 στις: 03/05/11, 21:15 »

Σιγά, δεν ελέγχουν και τόσο τις τσάντες και δεν νομίζω να υπάρχει γενικά πρόβλημα στν είσοδο. Κανονισμό δεν πρέπει να παραβαίνει (αν και καλύτερα να μας πει ο arg0 :P ). Τώρα το αν θα το προσέξει κανείς, ποτέ δεν ξέρεις.


Μια χαρά περνάει.


Όσο για το θέμα τιμών εισιτηρίων δεν έχει βαρεθεί πια? Ήμαρτον...



If we are here not to do
What you and I wanna do
And go forever crazy with it
Why the hell are we even here?

Αποσυνδεδεμένος Garvin

  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 903
  • Φύλο: Άντρας
  • There's no business like show business!
    • Προφίλ
Απ: BON JOVI @ OAKA, 20/7/2011
« Απάντηση #49 στις: 07/07/11, 23:43 »
http://rockticles.com/archives/3229

τελικα μαλλον θα ειναι και ο sambora στην περιοδεια!

 

Σχετικά θέματα

  Τίτλος / Ξεκίνησε από Απαντήσεις Τελευταίο μήνυμα
49 Απαντήσεις
15884 Εμφανίσεις
Τελευταίο μήνυμα 13/07/09, 18:29
από Arg0
14 Απαντήσεις
5667 Εμφανίσεις
Τελευταίο μήνυμα 14/12/09, 13:24
από teo_gp
19 Απαντήσεις
7807 Εμφανίσεις
Τελευταίο μήνυμα 21/06/10, 19:32
από onfire
5 Απαντήσεις
4001 Εμφανίσεις
Τελευταίο μήνυμα 11/03/11, 19:12
από themos
1 Απαντήσεις
2411 Εμφανίσεις
Τελευταίο μήνυμα 01/11/10, 18:30
από blackmorefan
0 Απαντήσεις
2392 Εμφανίσεις
Τελευταίο μήνυμα 24/11/10, 10:54
από dead_men_walking
15 Απαντήσεις
5923 Εμφανίσεις
Τελευταίο μήνυμα 01/09/11, 16:51
από master of puppets
0 Απαντήσεις
1612 Εμφανίσεις
Τελευταίο μήνυμα 24/01/11, 15:28
από Jimi Pap
6 Απαντήσεις
4801 Εμφανίσεις
Τελευταίο μήνυμα 02/05/11, 17:34
από Eagle Of Kamelot
10 Απαντήσεις
4264 Εμφανίσεις
Τελευταίο μήνυμα 08/06/11, 12:27
από zepfan