Αποστολέας Θέμα: μουσικες ταινιες  (Αναγνώστηκε 17322 φορές)

0 μέλη και 1 επισκέπτης διαβάζουν αυτό το θέμα.

Αποσυνδεδεμένος Secretus

  • Περαστικός
  • *
  • Μηνύματα: 11
    • Προφίλ
μουσικες ταινιες
« στις: 16/07/05, 23:26 »
τωρα τελευταια εχω κολλησει με τις μουσικες ταινειες!οχι αυτες που ειναι σκετο συναυλιες αλλα αυτες που σχετιζονται με την μουσικη και τα συγκροτηματα και θα θελα να μου πειτε ποιες εχετε δει και ποιες ξερετε
εγω σας προτεινω:
Rockstar(πολλη καλη ταινια!)
Almost Famous(και αυτη πολλη καλη)
crossroads guitars(δεν την εχω δει την ψαχνω αλλα ο vai μαθαινει κιθαρα σε αυτον που επαιζε στο karate kid Και στο τελος "μονομαχουν" πρεπει να λεει πολυ!!)
ειναι και αλλες που δεν θυμαμαι!αν εχετε και εσεις να προτεινετε καμια η να μου πειτε που θα βρω το crossroads guitars.... :P

Αποσυνδεδεμένος Lightstringer

  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 564
  • Φύλο: Άντρας
    • Προφίλ
Απ: μουσικες ταινιες
« Απάντηση #1 στις: 17/07/05, 03:07 »
Κοιτα το crossroads απο οσο ξερω το εχει ενα videoclub στο Χαλανδρι οπου μενω με το ονομα VIDEONET...αν εισαι κοντα περνα μια βολτα - γραψου και νοικιασε το σε κασσετουλα βεβαιως αν και πιστευω οτι σε οποιο ΠΑΛΙΟ videoclub και να πας θα το εχουν σε κασσετα...Αλλες ταινιες τωρα:

TRICK OR TREAT

http://cgi.ebay.com/ws/eBayISAPI.dll?ViewItem&item=4748202185&category=307&ssPageName=WDVW&rd=1

και

http://cgi.ebay.com/ws/eBayISAPI.dll?ViewItem&item=6413769714&category=617&rd=1

BLACK ROSES

Αποσυνδεδεμένος sourwtiri

  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 897
  • Φύλο: Άντρας
    • Προφίλ
    • Trobet.gr
Απ: μουσικες ταινιες
« Απάντηση #2 στις: 17/07/05, 03:34 »
το crossroads ειναι μαπαρα ταινια! ο δασκαλος δεν ειναι ο βαι αλλα ενας αλλος! Ο βαι απλα εμφανιζεται στο τελος που ειναι και η πιο γελοια σκηνη της ταινιας οταν αφενος παιζει μια σολαρα ο αντιπαθεστατος καρατε κιντ και αφετερου οταν ο βαι "γονατιζει" προσπαθοντας να κανει ενα bend :P ΑΙΣΧΟΣ
Με μια τρατα ολοχρυση, με  sourwtiri  πατο
στο σκοτος πλεει αβυθιστη με πληρωμα φευγατο

Αποσυνδεδεμένος schizm

  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 1277
    • Προφίλ
Απ: μουσικες ταινιες
« Απάντηση #3 στις: 17/07/05, 04:07 »
Το Velvet Goldmine είναι μια αρκετά ενδιαφέρουσα ταινία, ένα "φανταστικό" οδοιπορικό στο glam rock με αναφορές που παραπέμπουν άμεσα σε David Bowie και Iggy Pop. Αξίζει τον κόπο.

Φυσικά να μην ξεχάσω και τα σχεδόν βιογραφικά "Ray", "Amadeus", "Shine" & "The Pianist".

Αποσυνδεδεμένος gon

  • Θαμώνας
  • ***
  • Μηνύματα: 146
  • Φύλο: Άντρας
  • goodbye cruel world
    • Προφίλ
Απ: μουσικες ταινιες
« Απάντηση #4 στις: 17/07/05, 12:10 »
Το rock star και το crossroads ειναι με διαφορα οι καλυτερες μουσικες ταινιες που εχω δει.Τελειο soundtrack και οι δυο,με μια λεξη απιστευτες.ΠΡΕΠΕΙ να τις δεις. 8)
Το trick or treat που ανεφερε ο φιλος sadromanticghost ειναι το απολυτο αισχος >:(.Ειναι μεσα στο τοπ 5 μου με τις χειροτερες ταινιες.

Τωρα δεν μου ερχεται καμμια αλλη,οι πιο πολλες μουσκες ειναι απλα για να περναει η ωρα σου,τιποτα το εξαιρετικο.Σ' οποιο βιντεοκλαμπ και να πας,αμα ψαξεις λιγο θα βρεις αρκετες.
Δεν ξερω βεβαια αν και το wall των pink floyd θεωρειται μουσικη ταινια,αλλα ειναι και αυτο must.
Predestined or punished
By man or god?

Αποσυνδεδεμένος Σπύρος

  • Συνήγορος του Διαβόλου
  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 1576
  • Φύλο: Άντρας
    • Προφίλ
    • Κιθάρα
Απ: μουσικες ταινιες
« Απάντηση #5 στις: 17/07/05, 12:16 »
Είχα δει πριν λίγα χρόνια μια που αναφερόταν στην ιστορία των Def Leppard. Πολύ καλή
Forgive me if I'm out of order this NU METAL has no soul.
It may be good for making money sadly that is not my goal.

Αποσυνδεδεμένος ang6247

  • Επισκέπτης
  • **
  • Μηνύματα: 41
  • Φύλο: Άντρας
  • Μπορούμε να αλλάξουμε τον κόσμο!!!
    • Προφίλ
Απ: μουσικες ταινιες
« Απάντηση #6 στις: 17/07/05, 17:39 »
Almost Famous ταινιάρα!
Καλοστημένη ταινία και καθόλου κουραστική!
Το παγόβουνο έσπασε,εμείς κάναμε την αρχή!
Τώρα ήρθε η δική σας σειρά!!

η ανοχή είναι συνενοχή

Αποσυνδεδεμένος King Lui

  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 866
  • Φύλο: Άντρας
  • "Have two bananas!!"
    • Προφίλ
    • King Lui
Απ: μουσικες ταινιες
« Απάντηση #7 στις: 17/07/05, 20:41 »
Την περίφημη σκηνή με τον Vai τη θυμάμαι και εγώ. Πολύ γελοία. Για κανένα πεντάλεπτο παίζει 1000 νότες/sec και σε κάποια φάση δεν μπορεί απλά να κάνει ένα σήκωμα. Είχα ακούσει ότι και αυτά που υποτίθεται ότι παίζει ο άλλος, τα παίζει ο ίδιος ο Vai.
"Experience is the name someone gives to his mistakes" - Oscar Wilde

Αποσυνδεδεμένος RBnikos

  • Παλιός
  • ****
  • Μηνύματα: 324
  • Φύλο: Άντρας
  • we're becoming .... Hostile!!
    • Προφίλ
Απ: μουσικες ταινιες
« Απάντηση #8 στις: 17/07/05, 23:27 »
Το Amadeus ήταν εκπληκτική ταινία...(για την ζωή του Μότσαρτ)
Και η ταινία αφιερωμένη στον Σοπέν είναι εξίσου καλή..

Αποσυνδεδεμένος Secretus

  • Περαστικός
  • *
  • Μηνύματα: 11
    • Προφίλ
Απ: μουσικες ταινιες
« Απάντηση #9 στις: 17/07/05, 23:59 »
θα τις ελεγξω ολες παντως το γ******ο το crossroads δεν το βρισκω πουθενα!!!!!.
θυμηθηκα και μια αλλη το meat loaf:storytellers αρκετα ενδιαφερουσα
ειναι και το school of rock:εχει αρκετε φαση απλα δεν εχει συγκροτηματα...

Αποσυνδεδεμένος George_JimMorrison

  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 521
  • Φύλο: Άντρας
  • Η εκδικηση μας θα ειναι το γελιο των παιδιων μας..
    • Προφίλ
Απ: μουσικες ταινιες
« Απάντηση #10 στις: 18/07/05, 00:30 »
Το School of Rock ειναι γ**ω τις ταινειες!! Καλα, τι να πει κανεις για το Almost Famous.....Αν σου αρεσει η μουσικη εκεινης της εποχης ειναι must....στο τσακ εχασε το Οσκαρ αν δεν κανω λαθος.Παιζει και η Hudson.......ολα τα λεφτα!!
Εχει δει κανεις μια ταινια που λεγεται Strange Fruit? Ειναι με ενα συγκροτημα στην Αγγλια που πηγαινε καλα στα '70 αλλα στην καθοριστικη συναυλια, εκει που ηταν ετοιμοι να κανουν το μπαμ, τα κανουν σκατα, διαλυονται και ο πληκτρας προσπαθει να τους ξαναφτιαξει μετα απο τοσα χρονια. Οραια ειναι, τα τραγουδια ειναι καλα και εχει και πολυ πλακα.
Και φυσικα το The Doors. Τι ταινιαρα!
...Lend me your ears and i will sing you a song and i 'll try not to sing out of key...
..oh i get by with a little help from my friends...

Αποσυνδεδεμένος RBnikos

  • Παλιός
  • ****
  • Μηνύματα: 324
  • Φύλο: Άντρας
  • we're becoming .... Hostile!!
    • Προφίλ
Απ: μουσικες ταινιες
« Απάντηση #11 στις: 18/07/05, 01:02 »
Το School of Rock ειναι γ**ω τις ταινειες!! Καλα, τι να πει κανεις για το Almost Famous.....Αν σου αρεσει η μουσικη εκεινης της εποχης ειναι must....στο τσακ εχασε το Οσκαρ αν δεν κανω λαθος.Παιζει και η Hudson.......ολα τα λεφτα!!
Εχει δει κανεις μια ταινια που λεγεται Strange Fruit? Ειναι με ενα συγκροτημα στην Αγγλια που πηγαινε καλα στα '70 αλλα στην καθοριστικη συναυλια, εκει που ηταν ετοιμοι να κανουν το μπαμ, τα κανουν σκατα, διαλυονται και ο πληκτρας προσπαθει να τους ξαναφτιαξει μετα απο τοσα χρονια. Οραια ειναι, τα τραγουδια ειναι καλα και εχει και πολυ πλακα.

Πωπω πως τα ξέχασα αυτά τα δύο?? ειδικά το δεύτερο με τον τραγουδιστή που είναι στο στυλ που είναι ο οζζυ τώρα..

Αποσυνδεδεμένος JaYmZ

  • Παλιός
  • ****
  • Μηνύματα: 333
  • Φύλο: Άντρας
    • Προφίλ
Απ: μουσικες ταινιες
« Απάντηση #12 στις: 18/07/05, 10:49 »
Το Strange Fruit το έχω δει κι εγώ...Φάση έχει...4-5 τελειωμένοι ροκάδες προσπαθούν να ξαναστήσουν το συγκρότημα που είχαν πριν απο 10-15 χρόνια... :D...Όμως παρόλα τα προβλήματα και τις παράξενς προσωπικότητες του συγκροτήματος τα καταφέρνουν...Ο drummer είναι μεγάλη μορφή... ;D Είναι ο ίδιος που κάνει τον manager των Steel Dragon στο Rockstar... 8)...στο οποίο παρεπιπτώντος παίζει και ο Zakk Wylde!!! :D...και μάλιστα χωρίς μούσι...Είναι ο ξανθός ο κιθαρίστας που παίζει με μία παράξενη Flying V... 8)

Αποσυνδεδεμένος gon

  • Θαμώνας
  • ***
  • Μηνύματα: 146
  • Φύλο: Άντρας
  • goodbye cruel world
    • Προφίλ
Απ: μουσικες ταινιες
« Απάντηση #13 στις: 18/07/05, 11:14 »
Η ταινια αυτη δε λεγεται strange fruit,αλλα still crazy.Το συγκροτημα λεγεται strange fruit. ;)Αλλη μια ψιλομουσικη που θυμηθηκα ειναι το roadie με τον meatloaf.Ο ανθρωπος ειναι φοβερος  :D

Στο rock star παιζουν εκτος απο τον wylde,ο jeff pilson και η φωνη του τραγουδιστη ειναι μια μιξη αλλων και κυριως του jeff scott soto.
Kαι ο μανατζερ ολα τα λεφτα ;D
Predestined or punished
By man or god?

Αποσυνδεδεμένος profsokin

  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 862
  • Φύλο: Άντρας
  • ολα ειναι δρομος
    • Προφίλ
Απ: μουσικες ταινιες
« Απάντηση #14 στις: 19/07/05, 11:22 »
Greatest Rock n Roll Swindle?
Άραγε θα θυμάται κάποιος τ'όνομά μας
της ζωής μας τα εξαίσια φεγγάρια
τα πάθη μας, τις λύπες τα δεινά μας;
Άραγε υπήρξαμε ποτέ; Στα όνειρά μας!

Αποσυνδεδεμένος Andreoulis

  • Επισκέπτης
  • **
  • Μηνύματα: 41
  • Φύλο: Άντρας
    • Προφίλ
Απ: μουσικες ταινιες
« Απάντηση #15 στις: 19/07/05, 12:40 »
Καλά, το crossroads είναι πολύ αστείο! Είναι το καρατε κιντ προσαρμοσμένο για κιθάρα!
Το στορι είναι οτι ένας κλασικός κιθαριστας (ο καρτατε κιντ) που έχει πάθος με το μπλουζ ψάχνει να βρει το χαμενο κομματι του Ρομπερτ Τζονσον!
Τέλος πάντων, το κλου της ταινίας είναι οτι ο μέντορας του μικρού έχει πουλησει τη ψυχή του στο διάβολο (φτου σκόρδα!) και ο μικρός κοντραρει τον κιθαριστα του διαβόλου και, φυσικά νικαει (αμαν αυτοί οι αμερικάνοι...)
Τελος πάντων, το ενδιαφέρον είναι οτι ο κιθαρίστας του διαβόλου είναι όντως ο Βάι, αλλά τα μέρη του καράτε κίντ τα παίζει ο Ry Cooder !
Όσον αφορά το κομμάτι που παίζει και νικάει, είναι το 5ο καπρίτσιο το Παγκανίνι (16α στο 200τόσο...) που καταλήγει σε ένα σήκωμα 5 ημιτονίων της μι στο 24ο τάστο (σε λα!)
Τρεχα γύρευε..πλάκα έχει πάντως (κυκλοφορεί και το κλιπάκι στο καζα)
Άλλο μπαχ και άλλο σαμπάχ...

Αποσυνδεδεμένος Secretus

  • Περαστικός
  • *
  • Μηνύματα: 11
    • Προφίλ
Απ: μουσικες ταινιες
« Απάντηση #16 στις: 19/07/05, 23:40 »
Καλά, το crossroads είναι πολύ αστείο! Είναι το καρατε κιντ προσαρμοσμένο για κιθάρα!
Το στορι είναι οτι ένας κλασικός κιθαριστας (ο καρτατε κιντ) που έχει πάθος με το μπλουζ ψάχνει να βρει το χαμενο κομματι του Ρομπερτ Τζονσον!
Τέλος πάντων, το κλου της ταινίας είναι οτι ο μέντορας του μικρού έχει πουλησει τη ψυχή του στο διάβολο (φτου σκόρδα!) και ο μικρός κοντραρει τον κιθαριστα του διαβόλου και, φυσικά νικαει (αμαν αυτοί οι αμερικάνοι...)
Τελος πάντων, το ενδιαφέρον είναι οτι ο κιθαρίστας του διαβόλου είναι όντως ο Βάι, αλλά τα μέρη του καράτε κίντ τα παίζει ο Ry Cooder !
Όσον αφορά το κομμάτι που παίζει και νικάει, είναι το 5ο καπρίτσιο το Παγκανίνι (16α στο 200τόσο...) που καταλήγει σε ένα σήκωμα 5 ημιτονίων της μι στο 24ο τάστο (σε λα!)
Τρεχα γύρευε..πλάκα έχει πάντως (κυκλοφορεί και το κλιπάκι στο καζα)

να σου πω εσυ που βρηκες την ταινια?σε ποιο διντεο κλαμπ γιατι αομα την ψαχνω!!!ρε παιδια την εχει κανεις απο σας να μοθ την αντιγραψει?

Αποσυνδεδεμένος freemind

  • Κιθαροσυντονιστής
  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 6514
  • Φύλο: Άντρας
  • Dreamcatcher
    • Προφίλ
    • DreamCatcher
Απ: μουσικες ταινιες
« Απάντηση #17 στις: 20/07/05, 00:00 »
Το Κοκκινο Βιολι... ;D Εχει τοση μουσικη και τοσους βιρτουοζους, που ο Vai αμα την εβλεπε, θα ηθελε να μαθει να παιζει και βιολι
Μη κοιτάς το δάχτυλο. Στην άκρη του υπάρχει ένα Φεγγάρι
DreamCatcher

Αποσυνδεδεμένος Boogieman (του Kithara.gr!!!)

  • Παλιός
  • ****
  • Μηνύματα: 434
  • Φύλο: Άντρας
  • Αυτός στο Noiz.gr είναι άλλος!!!
    • Προφίλ
Απ: μουσικες ταινιες
« Απάντηση #18 στις: 20/07/05, 00:12 »
Στο τέλος του crossroads  ο Ντάνιελ-σαν παίζει με μια tele αυτά που δεν μπορεί να παίξει μια tele (και ειδικά η vintage που έχει με τα 21 τάστα...)

Α, και στο τέλος του κομματιού ακούγονται δισολίες από μια κιθάρα...τρέχα γύρευε δηλαδή.

Κατά τ' άλλα χαριτωμένη ταινιούλα.
Υπάρχουν άνθρωποι που καταλαβαίνουν όσα βλέπουν και άνθρωποι που βλέπουν όσα καταλαβαίνουν.

Αποσυνδεδεμένος Arg0

  • The Downstroker
  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 3257
  • Φύλο: Άντρας
  • Είμαι συναυλιάς... τι να κάνουμε?
    • Προφίλ
Απ: μουσικες ταινιες
« Απάντηση #19 στις: 21/07/05, 13:14 »
Μια διευκρινηση για το Crossroads: Ο Ry Cooder παιζει οτιδηποτε που περιεχει slide στο εργο αλλα στην τελικη σκηνη της μονομαχιας και τα δυο κομματια τα παιζει ο Vai...

Μαλιστα ειχε πει οτι ηταν το πιο δυσκολο πραγμα που του ζητησαν ποτε να κανει δυο επρεπε να παιξει καλυτερα απο τον εαυτο του...  ;D

Το Still Crazy σκιζει... Ειδικα ο drummer και ο τραγουδιστης ειναι ολα τα λεφτα... Ο Bill Knightly (ο τραγουδιστης) μαλιστα επανελαβε τον ιδιο ρολο ουσιαστικα στο Love Actually...

Παντως παιδες εχετε ξεχασει τις 2 απολυτες μουσικες ταινιες:

Blues Brothers (για blues)

This Is Spinal Tap (για metal)

Ειδικα το 2ο ειναι το λυσιμο το ιδιο... Την μπαινει αγρια σε ολους τους metal μουσικους  (και ειδικα τους βιρτουοζους) αλλα κυλιεσαι στο πατωμα απο τα γελια...
If we are here not to do
What you and I wanna do
And go forever crazy with it
Why the hell are we even here?

Αποσυνδεδεμένος blackie

  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 1050
  • Φύλο: Άντρας
  • Take me down, I'm coming home, arena of pleasures
    • Προφίλ
Απ: μουσικες ταινιες
« Απάντηση #20 στις: 21/07/05, 13:42 »
Υπαρχει και μια ταινια που επαιζε ο Μπρενταν Φραζερ και λεγοταν Airheads,με κατι μεταλλαδες που ειχαν καταλαβει ενα ραδιωφωνικο σταθμο.Εξαιρετικο και το soundtrack.

Αποσυνδεδεμένος master of puppets

  • Ονειροπαρμένος
  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 2872
  • Φύλο: Άντρας
  • γνωστός και ως....master of ΜΠΑΜΠΗΣ....
    • Προφίλ
    • Χάρτινα Όνειρα
Απ: μουσικες ταινιες
« Απάντηση #21 στις: 21/07/05, 14:21 »
Υπαρχει και μια ταινια που επαιζε ο Μπρενταν Φραζερ και λεγοταν Airheads,με κατι μεταλλαδες που ειχαν καταλαβει ενα ραδιωφωνικο σταθμο.Εξαιρετικο και το soundtrack.

Ναι...την έχω δει περίπου πέντε φορές...τρομερή... ;)

Αποσυνδεδεμένος YmiRLinG

  • Μπασίστας
  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 3331
  • Φύλο: Άντρας
  • A.C.A.B.=Always Carry A Banana
    • Προφίλ
Απ: μουσικες ταινιες
« Απάντηση #22 στις: 21/07/05, 14:51 »
Το Amadeus ήταν εκπληκτική ταινία...(για την ζωή του Μότσαρτ)
Odws,

Paidia dn eida na anaferei kanei kai den 3erw an sygaatalegetai se autes tis tainies to the wall....
Over large parts of the continent other people prefered to make money without working at all, and since the Disc had yet to develop a music recording industry they were forced to fall back on older, more traditional forms of banditry

Αποσυνδεδεμένος Joef - Über Alles

  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 501
  • Φύλο: Άντρας
  • Φυλακισμενος στην πραγματικοτητα των ξενων κοσμων
    • Προφίλ
Απ: μουσικες ταινιες
« Απάντηση #23 στις: 21/07/05, 15:11 »
Σιγουρα οι δυο καλυτερες μοθσικες ταινιες ειναι το amadeus για την ζωη του mozart,τελεια ταινια.
Kαι η the doors tou oliver stone πολυ καλη ταινια και απεικονιζει τελεια τη ζωη του morrison.ΚΑΤΑΠΛΗΚΤΙΚΗ!!  :D
« Τελευταία τροποποίηση: 25/03/06, 05:09 από Joef the-rock »
κανω εκπομπη στο activeradio.gr καθε τεταρτη 12-2"fragile dreams" θα την ακουσετε χοντρα :D
ΟΤΙ ΑΞΙΖΕΙ...ΠΟΝΑΕΙ ΚΑΙ ΕΙΝΑΙ ΔΥΣΚΟΛΟ!!!!
Life's a B!tch 'till You Die, So Fuck The World and Let's Get High!

Αποσυνδεδεμένος ang6247

  • Επισκέπτης
  • **
  • Μηνύματα: 41
  • Φύλο: Άντρας
  • Μπορούμε να αλλάξουμε τον κόσμο!!!
    • Προφίλ
Απ: μουσικες ταινιες
« Απάντηση #24 στις: 21/07/05, 16:25 »
Almost Famous ταινιάρα!
Καλοστημένη ταινία και καθόλου κουραστική!
Ξέχασα και την ταινιάρα The Doors!!
Το παγόβουνο έσπασε,εμείς κάναμε την αρχή!
Τώρα ήρθε η δική σας σειρά!!

η ανοχή είναι συνενοχή

 

Σχετικά θέματα

  Τίτλος / Ξεκίνησε από Απαντήσεις Τελευταίο μήνυμα
0 Απαντήσεις
2795 Εμφανίσεις
Τελευταίο μήνυμα 01/06/03, 01:39
από bluewind
41 Απαντήσεις
16419 Εμφανίσεις
Τελευταίο μήνυμα 15/01/07, 11:16
από Καρχαρίας
19 Απαντήσεις
7893 Εμφανίσεις
Τελευταίο μήνυμα 14/04/07, 20:43
από Transformer
158 Απαντήσεις
44340 Εμφανίσεις
Τελευταίο μήνυμα 02/09/09, 15:53
από s.s.
6 Απαντήσεις
3170 Εμφανίσεις
Τελευταίο μήνυμα 03/02/07, 18:29
από VampireLestrat
3 Απαντήσεις
4237 Εμφανίσεις
Τελευταίο μήνυμα 20/03/08, 18:26
από Mistral
11 Απαντήσεις
13840 Εμφανίσεις
Τελευταίο μήνυμα 19/04/12, 16:14
από Υπνοβάτης...
0 Απαντήσεις
1727 Εμφανίσεις
Τελευταίο μήνυμα 14/11/08, 19:00
από John-wj
2 Απαντήσεις
1924 Εμφανίσεις
Τελευταίο μήνυμα 06/01/09, 19:09
από MISTREATED
5 Απαντήσεις
4398 Εμφανίσεις
Τελευταίο μήνυμα 24/08/12, 21:35
από happydreamer