Διάφορα > Κάδος ανακύκλωσης

Άσχετα από: Πως θα βρω την τονικότητα μελωδίας και τι α

(1/7) > >>

STEFANOS604:
Το 1ο video είναι απαγορευμένο φορτώνει σε ιστότοπο .
Θεωρείται σωστή τέτοια ανάρτηση σε ιστότοπο, απλά και μόνο για να αυξάνει αυτός που το αναρτεί τα κλικ και τα πιθανά LIKES στο youtube??
Η γνώμη μου είναι κατηγορηματικά ΟΧΙ.

panixgr:

--- Παράθεση από: STEFANOS604 στις 29/09/17, 11:13 ---Το 1ο video είναι απαγορευμένο φορτώνει σε ιστότοπο .
Θεωρείται σωστή τέτοια ανάρτηση σε ιστότοπο, απλά και μόνο για να αυξάνει αυτός που το αναρτεί τα κλικ και τα πιθανά LIKES στο youtube??
Η γνώμη μου είναι κατηγορηματικά ΟΧΙ.

--- Τέλος παράθεσης ---

Χωρίς παρεξήγηση, δεν καταλαβαίνω τι ακριβώς εννοείς με τις λέξεις "απαγορευμένο", "φορτώνει", "ιστότοπο", μου είναι ασαφής η γραμματική σύνταξη της 1ης πρότασής σου, δεν συνδέονται κάπως οι 2 υπο-προτάσεις , ούτε καταλαβαίνω ποιά είναι η τεχνική-ιντερνετική διαφορά του 2ου με του 1ου.
Τα έβαλα γιατί είναι 2 πανέμορφα τραγούδια και επίσης και τα 2 με δυσκόλεψαν στο να βρώ τα σωστά ακόρντα. (και παίζω κιθάρα πολλές δεκαετίες)... Δεν γνωρίζω προσωπικά ούτε τους μουσικούς αλλά ούτε και τους αντίστοιχους uploaders στο youtube, και ΕΠΙΣΗΣ ΘΕΩΡΩ ΑΠΑΡΑΔΕΚΤΟ ΟΤΙ ΕΧΩ ΧΑΣΕΙ ΟΛΟΚΛΗΡΑ 2 ΛΕΠΤΑ ΝΑ ΕΞΗΓΩ ΤΑ ΑΥΤΟΝΟΗΤΑ.

Αν δεν θες σχόλια, κάντο σαφές, είναι πολύ εύκολο και με αυτό δεν θα έχω κανένα πρόβλημα.

kotsos_ESP:
Κι εγώ προσπαθώ να καταλάβω εδώ και πολύ ώρα το νόημα της προηγούμενης δημοσίευσής σας κ. Στέφανε, και ομολογώ πως δεν έβγαλα άκρη - είναι δύο απλά βίντεο από το YouTube.


Αλλά κι έτσι να μην ήταν, το σχόλιό σας έχει ενδιαφέρον ούτως ή άλλως, μιας που αναρτάτε σε αυτό τον ιστότοπο [sic] βίντεο από το κανάλι σας.

atav (φλουτσ):

--- Παράθεση από: kotsos_ESP στις 29/09/17, 13:15 ---Αλλά κι έτσι να μην ήταν, το σχόλιό σας έχει ενδιαφέρον ούτως ή άλλως, μιας που αναρτάτε σε αυτό τον ιστότοπο [sic] βίντεο από το κανάλι σας.

--- Τέλος παράθεσης ---
Καχύποπτε ;D

kotsos_ESP:
Τέτοιος είμαι, το ομολογώ!

Πλοήγηση

[0] Λίστα μηνυμάτων

[#] Επόμενη σελίδα

Μετάβαση στην πλήρη έκδοση
Mobile View