Διάφορα > Βιβλίο Εντυπώσεων

Τι μας τη δίνει στο Site?

(1/56) > >>

jacksonas:
Eμένα μου τη δίνει:
1)που πετάγονται διάφοροι και μας τη λένε που κάνουμε post στις αγγελίες και ανανεώσεις των αγγελιών,
2)που γενικά μας @#%$@# τα θέματα! Ρωτάς π.χ. ποια κιθάρα μέχρι 300 ευρώ να πάρεις και σου λένε πάρε καμμια les paul γιατί κάτω από 2000 δε λέει!  :o
3)που Βάζεις ένα θέμα μουσικής συζήτησης και γίνεται πόλεμος!!(φταίω κι εγώ σ' αυτό  ::))
4)που δε μου λέει κανείς πως βάζω φωτογραφία στο Background του μηνύματος!!  >:(
5)Που τα περισσότερα μέλη προτιμούν να δώσουν τα διπλά για καινούργιο αντί να τσεκάρουν αν το προιόν στις αγγελίες είναι όντως καινούργιο...

ΠΑΡΟΛΑ ΑΥΤΑ...
Είμαι καιρό στο site ενεργό μέλος γιατί μου παρέχει πολλές πληροφορίες από φιλικότατα ορισμένες φορές μέλη και ειλικρινά από τα φόρουμ που έχω δει είναι το πιο άρτιο.ΕΥΓΕ παίδες  :D

Εδώ μέσα έμαθα πάρα πολλές πληροφορίες για τις κιθάρες και τα εφέ και ακόμα δεν ξέρω τίποτα... :P

djkostas:
1) Και μένα μου την δίνει να βλέπω 500 αγγελίες για τα ίδια ακριβώς πράγματα!
2) Αυτό λέγεται ελευθερία έκφρασης!
3) Εεε μάλλον το ίδιο!
4) Τι φώτο θες να βάλεις ρε?
5) Σιγά μην μας βάλεις με το ζόρι να πάρουμε την LTD! ;D ;D

ΠΑΡΟΛΑ ΑΥΤΑ...
Αυτοί που σου την λένε είναι οι περισσότεροι συντονιστές, άρα εφόσον σέβεσαι έστω και λίγο το forum οφείλεις να τους ακούσεις!
Όσο για την LTD (σε αυτήν αναφέρεσαι έτσι?) δεν λέω καλή κιθάρα και σε καλή τιμή, αλλά είναι κυρίως για αρχάριους. Και δεν ξέρω πόσοι υπάρχουν εδώ.

Arg0:

--- Παράθεση από: jacksonas στις 06/03/06, 05:18 ---Eμένα μου τη δίνει:
1)που πετάγονται διάφοροι και μας τη λένε που κάνουμε post στις αγγελίες και ανανεώσεις των αγγελιών,

--- Τέλος παράθεσης ---

Μην ανησυχεις θα το σταματησουμε... μολις αρχισουμε να χρεωνουμε για τις αγγελιες!  :P


--- Παράθεση από: jacksonas στις 06/03/06, 05:18 ---2)που γενικά μας @#%$@# τα θέματα! Ρωτάς π.χ. ποια κιθάρα μέχρι 300 ευρώ να πάρεις και σου λένε πάρε καμμια les paul γιατί κάτω από 2000 δε λέει!  :o

--- Τέλος παράθεσης ---

Aυτο εχει σταματησει εδω και καιρο... Τωρα πια εφοσον πεις τιμη παρα πολυ λιγοι ειναι που θα σου προτεινουν κιθαρες διπλασιας τιμης...


--- Παράθεση από: jacksonas στις 06/03/06, 05:18 ---3)που Βάζεις ένα θέμα μουσικής συζήτησης και γίνεται πόλεμος!!(φταίω κι εγώ σ' αυτό  ::))

--- Τέλος παράθεσης ---

Αυτο το ξερεις οτι δεν προκειται ποτε να σταματησει... ;)


--- Παράθεση από: jacksonas στις 06/03/06, 05:18 ---4)που δε μου λέει κανείς πως βάζω φωτογραφία στο Background του μηνύματος!!  >:(

--- Τέλος παράθεσης ---

Δεν ειναι οτι δεν σου το λεμε... Δεν γινεται σου λεμε...


--- Παράθεση από: jacksonas στις 06/03/06, 05:18 ---5)Που τα περισσότερα μέλη προτιμούν να δώσουν τα διπλά για καινούργιο αντί να τσεκάρουν αν το προιόν στις αγγελίες είναι όντως καινούργιο...

--- Τέλος παράθεσης ---

Αυτο ειναι γενικο μειονεκτημα του Ελληνα... Δυσκολα αγοραζουμε μεταχειρισμενα...

fenderiarhs:
oπως και στη ζωη ενα πραγμα μου τη δινει μονο...........η βλακεια...........

jacksonas:
Πουλήθηκε η Ltd!Γιατί δεν παίρνουν τη jackson δεν καταλαβαίνω...
θέλω να βάζω διάφορες φωτογραφίες στο background όπως πολλοί ξέρουν από εδώ μέσα αλλά είναι μυστικό απ ότι φαίνεται...
μου τη λέτε ή νομίζω??? :-
Εγώ απλά στο βιβλίο εντυπώσεων έβαλα ως ερώτημα το τι μας τη δίνει...
Και δε μου την έχει πει ποτέ συντονιστής αφού σέβομαι απόλυτα τους κανόνες του site. ;)

Πλοήγηση

[0] Λίστα μηνυμάτων

[#] Επόμενη σελίδα

Μετάβαση στην πλήρη έκδοση
Mobile View