Αποστολέας Θέμα: αγχος στη δουλεια  (Αναγνώστηκε 8519 φορές)

0 μέλη και 1 επισκέπτης διαβάζουν αυτό το θέμα.

Αποσυνδεδεμένος taxfreesax

  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 940
  • Φύλο: Άντρας
  • why so serious ?
    • Προφίλ
αγχος στη δουλεια
« στις: 27/02/08, 16:17 »
..πολυ αγχος ρε παιδι μου..μπαινω σπιτι να ηρεμησω και με ποναει το στηθος μου...συνηθως μου παιρνει κανα δυωρο να συννελθω και ΑΜΑ....καπου ακουσα τη φραση συσσωρευμενο αγχος λεει...περαστικα μας? :-\

Αποσυνδεδεμένος Stergios Kourou

  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 1526
  • Φύλο: Άντρας
  • Άλλο κουτουρού, άλλο του Κουρού
    • Προφίλ
    • Wardrum Official Website
Απ: αγχος στη δουλεια
« Απάντηση #1 στις: 27/02/08, 16:27 »
Απ αυτο θα πεθανουμε όλοι.....

Αποσυνδεδεμένος sof1a

  • Θαμώνας
  • ***
  • Μηνύματα: 155
  • Φύλο: Γυναίκα
    • Προφίλ
    • https://www.facebook.com/SummerCampTheBand/
Απ: αγχος στη δουλεια
« Απάντηση #2 στις: 27/02/08, 20:50 »
Περαστικά μας δεν λές τίποτα... Αν και νομίζω πως όσοι το έχουν μέσα τους να αγχώνονται δεν τους φεύγει έτσι εύκολα.... Εγώ έχω παραιτηθεί απο τη δουλειά μου και θα σταματήσω την άλλη Παρασκευή για να ξεκινήσω απο Τρίτη αλλού και παρ' όλα αυτά κόνταψα να πάθω εγκεφαλικό γιατί η Τράπεζα με την οποία συνεργαζόμαστε αντι να πληρώσει το ΦΠΑ πλήρωσε το ΙΚΑ!!!!!!! ??? ??? >:( >:( >:( >:( >:( .... Ακόμα με την απορία γιατί αγχώθηκα εγώ εχω μείνει!! Αν θες πάντως πες μας τον τρόπο που συνέρχεσαι...έστω και μετά απο δυο ώρες.... Απ' το ολότελα......... ;D

Αποσυνδεδεμένος dora

  • Επισκέπτης
  • **
  • Μηνύματα: 79
  • Φύλο: Γυναίκα
  • ...κι οι απο μηχανης θεοι αμηχανα κοιταζουν...
    • Προφίλ
    • ο χωρος μου
Απ: αγχος στη δουλεια
« Απάντηση #3 στις: 27/02/08, 21:03 »
...και το αγχος μεχρι να τη βρεις αυτη τη ρημαδοδουλεια που το πας...!!
 :-\ :-\
κι αν δεν μπορείς να κάμεις την ζωη σου όπως την θέλεις,
τούτο προσπάθησε τουλάχιστον
όσο μπορείς:μην την εξευτελίζεις
μες την πολλήν συνάφειαν του κόσμου,
μες τες πολλές κινήσεις κι ομιλίες.

K. Kαβάφης

Αποσυνδεδεμένος GreekDudeCovers

  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 1677
  • Φύλο: Άντρας
    • Facebook profile
    • Προφίλ
    • GreekDudeCovers on YouTube
Απ: αγχος στη δουλεια
« Απάντηση #4 στις: 27/02/08, 23:40 »
...και το αγχος μεχρι να τη βρεις αυτη τη ρημαδοδουλεια που το πας...!!
 :-\ :-\


Αααακριβώς!!!

Αποσυνδεδεμένος Fteo

  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 1423
  • Φύλο: Άντρας
  • If it's too loud, you are too old!
    • Προφίλ
    • The Thermoshredders
Απ: αγχος στη δουλεια
« Απάντηση #5 στις: 28/02/08, 01:47 »
Ευτυχώς εγώ δεν αγχώνομαι ποτέ. Ίσως σε εκνευριστικό βαθμό, αλλά όταν όλα πάνε κατά διαόλου κάποιος πρέπει να είναι ψύχραιμος για να έχει την κατάσταση υπό έλεγχο. Τις σπάνιες φορές (πολύ σπάνιες) που θα αγχωθώ είναι σίγουρο ότι θα πάθω κάτι. Την τελευταία φορά μάλιστα με χτύπησε στο ακουστικό νεύρο και ήμουν 5 μέρες στο νοσοκομείο (μέσα στην εξεταστική)  >:( >:( >:( >:(

Αποσυνδεδεμένος sof1a

  • Θαμώνας
  • ***
  • Μηνύματα: 155
  • Φύλο: Γυναίκα
    • Προφίλ
    • https://www.facebook.com/SummerCampTheBand/
Απ: αγχος στη δουλεια
« Απάντηση #6 στις: 28/02/08, 10:28 »
Ευτυχώς εγώ δεν αγχώνομαι ποτέ. Ίσως σε εκνευριστικό βαθμό, αλλά όταν όλα πάνε κατά διαόλου κάποιος πρέπει να είναι ψύχραιμος για να έχει την κατάσταση υπό έλεγχο. Τις σπάνιες φορές (πολύ σπάνιες) που θα αγχωθώ είναι σίγουρο ότι θα πάθω κάτι. Την τελευταία φορά μάλιστα με χτύπησε στο ακουστικό νεύρο και ήμουν 5 μέρες στο νοσοκομείο (μέσα στην εξεταστική)  >:( >:( >:( >:(

Θες να μας πείσεις οτι αυτό είναι καλύτερο?????? Παιδιά αν το λέτε για μένα για τη δουλειά, ευτχώς βρήκα πρώτα και μετά παραιτήθηκα αλλιώς...... :o :o :o

Αποσυνδεδεμένος Fteo

  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 1423
  • Φύλο: Άντρας
  • If it's too loud, you are too old!
    • Προφίλ
    • The Thermoshredders
Απ: αγχος στη δουλεια
« Απάντηση #7 στις: 28/02/08, 14:31 »
Ευτυχώς εγώ δεν αγχώνομαι ποτέ. Ίσως σε εκνευριστικό βαθμό, αλλά όταν όλα πάνε κατά διαόλου κάποιος πρέπει να είναι ψύχραιμος για να έχει την κατάσταση υπό έλεγχο. Τις σπάνιες φορές (πολύ σπάνιες) που θα αγχωθώ είναι σίγουρο ότι θα πάθω κάτι. Την τελευταία φορά μάλιστα με χτύπησε στο ακουστικό νεύρο και ήμουν 5 μέρες στο νοσοκομείο (μέσα στην εξεταστική)  >:( >:( >:( >:(

Θες να μας πείσεις οτι αυτό είναι καλύτερο?????? Παιδιά αν το λέτε για μένα για τη δουλειά, ευτχώς βρήκα πρώτα και μετά παραιτήθηκα αλλιώς...... :o :o :o
Κοίτα όταν αγχώνομαι μια φορά στα δύο χρόνια, σαφώς το θεωρώ καλύτερο. Απλά εκείνη τη φορά έτυχε και είχα πιεστεί πάρα πολύ οπότε με χτύπησε στην υγεία μου. Αλλιώς όταν λέω ότι μου βγαίνει σε κακό εννοώ ότι πανικοβάλλομαι κ χάνω τον έλεγχο...

Αποσυνδεδεμένος TassosK

  • Παλιός
  • ****
  • Μηνύματα: 295
  • Φύλο: Άντρας
  • Lefty Powah!
    • Προφίλ
    • Legion of Glory CSS Clan
Απ: αγχος στη δουλεια
« Απάντηση #8 στις: 28/02/08, 14:55 »
φιλε το αγχος δεν εχει υλη για να συσσωρευεται...εχει ομως η χοληστερινη ;D πονο στο στηθος μην το αφησεις ετσι κ εχεις τρεχαματα
BOMB SQUAD:If you see me running try to catch up :P

Αποσυνδεδεμένος Spell@lchemist!

  • Ο Γιόκας του Σατανούλη
  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 1224
  • Φύλο: Άντρας
  • ουτε καν..
    • Προφίλ
Απ: αγχος στη δουλεια
« Απάντηση #9 στις: 28/02/08, 14:59 »
αυτη τη στιγμη εχω χεστει απ το αγχος...
επιπλεον μου την σπανε οι πολλες υποχρεωσεις...18.00-21.00 εχω εργαστηριο,ενω "και καλα" θα παω τουαλεττα για να παω στις 19.00 να εξεταστω προφορικα για ενα τεταρτο σε αλλο μαθημα,και στις 20.00 θα πρεπει να εχω τελειωσει το εργαστηριο,για να ειμαι στην αλλη μερια της Πατρας 20.24 να δουλεψω...
Το Πέπλο του Χθες, Σου Φέρνει Το Σήμερα, Μέσα Απ'τις Στάχτες του Πουθενά...Μήπως Σου Περισσεύει λίγο Ψωμί??

Αποσυνδεδεμένος sof1a

  • Θαμώνας
  • ***
  • Μηνύματα: 155
  • Φύλο: Γυναίκα
    • Προφίλ
    • https://www.facebook.com/SummerCampTheBand/
Απ: αγχος στη δουλεια
« Απάντηση #10 στις: 28/02/08, 15:15 »
αυτη τη στιγμη εχω χεστει απ το αγχος...
επιπλεον μου την σπανε οι πολλες υποχρεωσεις...18.00-21.00 εχω εργαστηριο,ενω "και καλα" θα παω τουαλεττα για να παω στις 19.00 να εξεταστω προφορικα για ενα τεταρτο σε αλλο μαθημα,και στις 20.00 θα πρεπει να εχω τελειωσει το εργαστηριο,για να ειμαι στην αλλη μερια της Πατρας 20.24 να δουλεψω...



 :o :o :o :o :o :o  Ξαφνικά νιώθω πολύ χαλαρή σήμερα.... ;D ;D ;D ΚΟΥΡΑΓΙΟ!!!!!!Όλα θα γινουν με την σειρά τους.... Λέω εγω τώρα ???



Αποσυνδεδεμένος parlats

  • Μουσικοπαρμένος
  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 3353
  • Φύλο: Άντρας
  • Δεν Μασάω τίποτα εκτός από φαγητό!!!
    • Προφίλ
    • Myspace
Απ: αγχος στη δουλεια
« Απάντηση #11 στις: 28/02/08, 18:24 »
Προσωπικά δεν αγχώνομαι ποτέ και για τπτ. Ούτε όταν σπούδαζα με τις εξεταστικές κλπ δεν αγχώθηκα ποτέ και σπόρε Spell@lchemist έκανα ταυτόχρονα 3 δουλειές για να τα βγάλω πέρα οπότε με το συμπάθειο αλλά χέσε μας που αγχώθηκες για 1 εργαστήριο και 1 δουλειά  ;D

Το σημαντικό παίδες και παιδούλες είναι η ψυχραιμία πάνω απ'όλα.
Επίσης αυτό που εμένα μου φαίνεται λογικότατο, είναι ότι σκέφτομαι ότι αν αγχώνεται κάποιος τα πράγματα δεν γίνονται καλύτερα αλλά χειρότερα, οπότε το μόνο που μένει, είναι να κάνει αυτό που πρέπει ψύχραιμα και όλα θα πάνε μια χαρά.

Αποσυνδεδεμένος Crazy Heart

  • Παλιός
  • ****
  • Μηνύματα: 271
  • Φύλο: Γυναίκα
    • Προφίλ
Απ: αγχος στη δουλεια
« Απάντηση #12 στις: 25/03/08, 00:24 »
δίκιο έχεις, αλλά δεν είμαστε και όλοι ίδιοι!

..πολυ αγχος ρε παιδι μου..μπαινω σπιτι να ηρεμησω και με ποναει το στηθος μου...συνηθως μου παιρνει κανα δυωρο να συννελθω και ΑΜΑ....καπου ακουσα τη φραση συσσωρευμενο αγχος λεει...περαστικα μας? :-\

προσπάθησε να "εκτονώσεις" την κατάσταση.... κάνε κάτι που σε χαλαρώνει... ρίξε μια πασιέντζα στο PC, πήγαινε για τρέξιμο (ιδίως αυτό σε αποφορτίζει και μετά είσαι πολύ κουρασμένος για να κάθεσαι να αγχώνεσαι! ;D )...
« Τελευταία τροποποίηση: 25/03/08, 00:26 από Crazy Heart »
Music makes the people come together

Αποσυνδεδεμένος taxfreesax

  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 940
  • Φύλο: Άντρας
  • why so serious ?
    • Προφίλ
Απ: αγχος στη δουλεια
« Απάντηση #13 στις: 25/03/08, 00:50 »
...ε..αμα σου ''πεφτουν'' ολα μαζεμενα...ποσο cool να γινεις... :-\

τεσπα..

Αποσυνδεδεμένος SWEET*STRINGS

  • Παλιός
  • ****
  • Μηνύματα: 252
  • Φύλο: Άντρας
    • Προφίλ
Απ: αγχος στη δουλεια
« Απάντηση #14 στις: 25/03/08, 10:49 »
Προσωπικά δεν αγχώνομαι ποτέ και για τπτ. Ούτε όταν σπούδαζα με τις εξεταστικές κλπ δεν αγχώθηκα ποτέ και σπόρε Spell@lchemist έκανα ταυτόχρονα 3 δουλειές για να τα βγάλω πέρα οπότε με το συμπάθειο αλλά χέσε μας που αγχώθηκες για 1 εργαστήριο και 1 δουλειά  ;D

Το σημαντικό παίδες και παιδούλες είναι η ψυχραιμία πάνω απ'όλα.
Επίσης αυτό που εμένα μου φαίνεται λογικότατο, είναι ότι σκέφτομαι ότι αν αγχώνεται κάποιος τα πράγματα δεν γίνονται καλύτερα αλλά χειρότερα, οπότε το μόνο που μένει, είναι να κάνει αυτό που πρέπει ψύχραιμα και όλα θα πάνε μια χαρά.
δεν είναι και ακριβώς έτσι ...δηλαδή αν είσαι αχγώδης χαρακτήρας την έβαψες ούτως η άλλως αλλά πάλι σκέου κάτι δουλειές σε γκισέ η γενικότερα σε μαζική συναναστροφή με τον κόσμο πως να μην αγχωθείς? Ειδικά με τις αγάμ.τες...
δε βγάζεις άκρη.

Αποσυνδεδεμένος taxfreesax

  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 940
  • Φύλο: Άντρας
  • why so serious ?
    • Προφίλ
Απ: αγχος στη δουλεια
« Απάντηση #15 στις: 25/03/08, 11:38 »
τωρα ρε Ηλια,τι του λες..... ::)

Αποσυνδεδεμένος elavd

  • Επισκέπτης
  • **
  • Μηνύματα: 26
  • Φύλο: Άντρας
    • Προφίλ
Απ: αγχος στη δουλεια
« Απάντηση #16 στις: 25/03/08, 11:57 »

Αποσυνδεδεμένος alexandra*

  • Θαμώνας
  • ***
  • Μηνύματα: 237
  • Φύλο: Γυναίκα
  • #MEMENTO VIVERE#
    • Προφίλ
Απ: αγχος στη δουλεια
« Απάντηση #17 στις: 25/03/08, 12:01 »
Ορίστε κάποια σχετικά site

http://www.help-net.gr/Themes/Aghos.htm

http://www.psixi.gr/agxos.htm

http://www.globalusers.com/aboutmedicine/gr.php?id=7

Προσωπικά το άγχος δεν μου βγαινει σε καλό για την υγεία μου, μπορώ σε δευτερόλεπτα, μονο με μια σκέψη από το αγχός μου να ανεβάσω 120 παλμους, το έπαθα στο γιατρο την ωρα του καρδιογραφήματος οπότε είναι εξακριβωμένο..Το στήθος μου χτυπούσε σαν ταμπουρλο..το ένιωθα πολυ δυνατα, και γενικοτερα σε ακραιες περιπτωσεις με πιανουν ζαλαδες και πονοκεφαλοι, δεν μπορω να αναπνευσω και αλλα σχετικα. Εχω φτασει σε σημείο να μην μπορω να κομηθω, και οταν τα καταφέρω το χειρότερο είναι οτι ξυπνάω απο το αγχος. Είναι δύσκολο να μην μπορεις να ηρεμησεις στιγμη. Υποχρεωσεις..ΑΓΧΟΣ..Σχολη..ΑΓΧΟΣ..Οικογενεια..ΑΓΧΟΣ..Οικονομικα.ΑΓΧΟΣ..καφε με φιλους..ΑΓΧΟΣ...ΕΛΕΟΣ ΠΙΑ..Υπαρχει πουθενα αυτη η συνταγη που σε κανει αναισθητο..εε???
Όπως όλα στο όλο υφαίνονται μαζί το ένα στο άλλο ενεργεί και ζει-Γκαίτε(Φαουστ)-

Αποσυνδεδεμένος Moonchild_

  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 984
  • Φύλο: Άντρας
    • Προφίλ
Απ: αγχος στη δουλεια
« Απάντηση #18 στις: 25/03/08, 12:45 »
Ρόλο παίζει καμιά φορά ο τρόπος που ζει κανείς. Η κακή διατροφή, κάπνισμα, η μη εκγύμναση, οι λίγες ώρες ύπνου είναι παράγοντες που σίγουρα επηρεάζουν.

Αποσυνδεδεμένος .:°:. Apollon .:°:.

  • Θαμώνας
  • ***
  • Μηνύματα: 190
  • Φύλο: Άντρας
  • St.Gus ♪
    • Προφίλ
Απ: αγχος στη δουλεια
« Απάντηση #19 στις: 27/03/08, 01:19 »
Εμ, εγω γιαυτο δεν εγινα ζωγραφος, για να γινω @ρχιδ..γραφος  ;D
ΧΑΛΑΡΑ ΠΑΙΔΙΑ...
Και να πω και μια κουβεντα κι ας πεσει κατω που λενε, μονο οταν εισαι διατεθιμενος να χασεις τα παντα και να πιασεις πατο, πραγματικα ομως και οχι στα λογια, θα καθαρισει το μυαλο σου και θα φυγει το αγχος, η οπως αλλιως λεγεται αυτο που κουβαλαμε ολοι μας και δεν μας αφηνει να ανασανουμε, και θα δεις σε ενα ποσο ελαχιστα μικρο χωρο αφηνες να ζει το μυαλο σου, ποσα ασημαντα εκανες σημαντικα και ποσο καταναλωνες τον εαυτο σου στο να προσπαθει να κρατηθει εκει που ειναι... Εγω λοιπον λεω αφεσου... Βγες μεσα απο αυτο που ζεις και κοιτα το απο ψηλα, σαν να το χαζευεις...

Αποσυνδεδεμένος MACMISIAS

  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 1907
  • Φύλο: Άντρας
  • ΣΚΑΤΑ...
    • Προφίλ
    • www.myspace.com/meresmakis
Απ: αγχος στη δουλεια
« Απάντηση #20 στις: 27/03/08, 16:55 »
Θα συμφωνήσω με αρκετά που έχουν γραφτεί παραπάνω,αλλά θα προσθέσω κάτι ακόμα...Το άγχος όταν φεύγει από το επίπεδο της απλής ένοιας για κάτι και περνάει σε σωματικά συμπτώματα(ταχυκαρδίες,δύσπνοια,αστάθεια,νευραλγίες κ.α),πρέπει να αντιμετωπίζετε από ειδικούς...Μια κρίση άγχους,ή ακόμα και μια κρίση πανικού που είναι λίγο πιο βαριά περίπτωση,αντιμετωπίζετε στην αρχή της ,πολύ εύκολα και με 100% επιτυχία ,χωρίς φάρμακα που μπορεί να τρομάζουν...Επειδή ζούμε πλέον σε ρυθμούς για τους οποίους δεν είναι φτιαγμένος ο άνθρωπος ,η βοήθεια ενός ψυχολόγου είναι πια αναγκαία όπως ,ενός οποιουδήποτε άλλου γιατρού(και μη ξεκινήσουμε συζήτηση με τίποτα φίλους φοιτητές ιατρικής για το αν οι ψυχολόγοι είναι γιατροί,για την οικονομία της συζήτησης το γράφω έτσι..). Εγώ δεν είμαι ψυχολόγος ,ούτε ψυχίατρος ,ούτε έχω κανέναν δικό μου να διαφημίσω...Απλά η εμπειρία μου, μου λέει ότι πρέπει να σταματήσουμε να θεωρούμε αυτού του τύπου την ιατρική ως taboo.Μια αγχωμένη καρδιά ,χτυπάει περισσότερο και ζεί λιγότερο.Ένα αγχωμένο στομάχι κάνει κάποια στιγμή από απλά έλκη ,μέχρι και διατρήσεις...Για να μη μιλήσουμε για καρκίνους...Τα επόμενα χρόνια το άγχος θα γίνει η πρώτη αιτία θανάτου και θα πρέπει να το αντιμετωπίσουμε σοβαρά ,χωρίς φόβο και πάθος.Έτσι κι αλλοιώς είναι ότι είναι μια απλή γρίπη για τη κλασσική ιατρική. Λίγη φροντίδα θέλει...
"Θέλω ν' αλλάξω το κόσμο Μάνα- Παιδί μου δεν υπάρχει τόσο μεγάλη πάνα..."
www.myspace.com/meresmakis
www.myspace.com/meresmeres
http://mikriellinikiistoria.blogspot.com/

Αποσυνδεδεμένος alexandra*

  • Θαμώνας
  • ***
  • Μηνύματα: 237
  • Φύλο: Γυναίκα
  • #MEMENTO VIVERE#
    • Προφίλ
Απ: αγχος στη δουλεια
« Απάντηση #21 στις: 27/03/08, 18:08 »
Θα συμφωνήσω με αρκετά που έχουν γραφτεί παραπάνω,αλλά θα προσθέσω κάτι ακόμα...Το άγχος όταν φεύγει από το επίπεδο της απλής ένοιας για κάτι και περνάει σε σωματικά συμπτώματα(ταχυκαρδίες,δύσπνοια,αστάθεια,νευραλγίες κ.α),πρέπει να αντιμετωπίζετε από ειδικούς...Μια κρίση άγχους,ή ακόμα και μια κρίση πανικού που είναι λίγο πιο βαριά περίπτωση,αντιμετωπίζετε στην αρχή της ,πολύ εύκολα και με 100% επιτυχία ,χωρίς φάρμακα που μπορεί να τρομάζουν...Επειδή ζούμε πλέον σε ρυθμούς για τους οποίους δεν είναι φτιαγμένος ο άνθρωπος ,η βοήθεια ενός ψυχολόγου είναι πια αναγκαία όπως ,ενός οποιουδήποτε άλλου γιατρού(και μη ξεκινήσουμε συζήτηση με τίποτα φίλους φοιτητές ιατρικής για το αν οι ψυχολόγοι είναι γιατροί,για την οικονομία της συζήτησης το γράφω έτσι..). Εγώ δεν είμαι ψυχολόγος ,ούτε ψυχίατρος ,ούτε έχω κανέναν δικό μου να διαφημίσω...Απλά η εμπειρία μου, μου λέει ότι πρέπει να σταματήσουμε να θεωρούμε αυτού του τύπου την ιατρική ως taboo.Μια αγχωμένη καρδιά ,χτυπάει περισσότερο και ζεί λιγότερο.Ένα αγχωμένο στομάχι κάνει κάποια στιγμή από απλά έλκη ,μέχρι και διατρήσεις...Για να μη μιλήσουμε για καρκίνους...Τα επόμενα χρόνια το άγχος θα γίνει η πρώτη αιτία θανάτου και θα πρέπει να το αντιμετωπίσουμε σοβαρά ,χωρίς φόβο και πάθος.Έτσι κι αλλοιώς είναι ότι είναι μια απλή γρίπη για τη κλασσική ιατρική. Λίγη φροντίδα θέλει...

Ορθως μιλησες αν και καθιστος μπροστα στο πσ σου... ;) ;) ;) ;) ;) ;)
Όπως όλα στο όλο υφαίνονται μαζί το ένα στο άλλο ενεργεί και ζει-Γκαίτε(Φαουστ)-

 

Σχετικά θέματα

  Τίτλος / Ξεκίνησε από Απαντήσεις Τελευταίο μήνυμα
44 Απαντήσεις
15445 Εμφανίσεις
Τελευταίο μήνυμα 21/01/05, 18:00
από ερεβος
Τι δουλειά κάνετε?

Ξεκίνησε από parlats « 1 2 3 4 » Λοιπά

85 Απαντήσεις
27559 Εμφανίσεις
Τελευταίο μήνυμα 23/02/08, 21:34
από Neikos
143 Απαντήσεις
72038 Εμφανίσεις
Τελευταίο μήνυμα 28/01/16, 02:01
από John Stamatopoulos
21 Απαντήσεις
7999 Εμφανίσεις
Τελευταίο μήνυμα 03/03/08, 16:11
από GreekDudeCovers
8 Απαντήσεις
18423 Εμφανίσεις
Τελευταίο μήνυμα 16/11/11, 18:44
από christina24
0 Απαντήσεις
1987 Εμφανίσεις
Τελευταίο μήνυμα 07/04/11, 10:11
από Korgy
28 Απαντήσεις
9576 Εμφανίσεις
Τελευταίο μήνυμα 07/02/12, 14:26
από dejavu28
12 Απαντήσεις
5388 Εμφανίσεις
Τελευταίο μήνυμα 29/11/11, 21:47
από kopaniamento
19 Απαντήσεις
8611 Εμφανίσεις
Τελευταίο μήνυμα 30/11/12, 21:59
από kkmspm (φλουτσ)
0 Απαντήσεις
1921 Εμφανίσεις
Τελευταίο μήνυμα 04/08/15, 19:00
από Siluan