Αποστολέας Θέμα: ''Γάμος μεταξύ ομοφυλόφιλων''  (Αναγνώστηκε 91864 φορές)

0 μέλη και 1 επισκέπτης διαβάζουν αυτό το θέμα.

Αποσυνδεδεμένος 7

  • Παλιός
  • ****
  • Μηνύματα: 334
    • Προφίλ
Απ: ''Γάμος μεταξύ ομοφυλόφιλων''
« Απάντηση #325 στις: 20/06/08, 21:52 »
Ελεος ρε παιδια με το τρολλαρισμα!
Απο το γαμο των ομοφυλοφιλων που ειναι το θεμα σε λιγο θα διαβασουμε οτι θα πεσουμε στην πρεζα και στις κτηνοβασιες αν παντρευτουν 2 αντρες ή 2 γυναικες.


Αφού φθάσαμε να μιλάμε για το γάμο των ομοφυλόφιλων γιατί να μη μιλάμε και για άλλα ? Δηλαδή μόνο οτι σου αρέσει ?
 ;)
Ρε συ μιλα για οτι γουσταρεις αλλα ανοιξε καινουριο θεμα με τιτλο "μου αρεσει να γλυφω τις μασχαλες του παππου αλλα αυτος ντρεπεται".Αλλο ειναι το θεμα εδω αν το εχεις καταλαβει.

Αποσυνδεδεμένος bairn of mosul

  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 634
  • Φύλο: Άντρας
  • pisteveis afto p theleis na pisteveis
    • Προφίλ
    • myspace
Απ: ''Γάμος μεταξύ ομοφυλόφιλων''
« Απάντηση #326 στις: 21/06/08, 00:43 »
λοιπον ''πολυγ**ια''

επειδη νιωθω οτι καπου εχουμε χασει την μπαλα τι παει να πει πολυγ**ια?
σημαινει δυο πραματα:ειτε να το κανουμε ελευθερα και με οποιον θελουμε ειτε να διατηρουμε παραλληλα πολλους γαμους

το πρωτο δεν μας ενδιαφερει,ας κανει ο καθενας οτι θελει στο κρεβατι του

το δευτερο ομως θα οδηγουσε σε ενα χαος που σιγουρα κανεις δεν θα το θελε

αν παππου ειναι οντως σοβαρη η προταση σου,απεδειξε μου οτι δεν θα υπαρχει χαος

οπως πολυ ωραια απεδειξες οτι εισαι υπερμαχος της πολυγ**ιας με την πρωτη εννοια

αν μου αποδειξεις οτι ειναι σωφρον και ως προς το συμφερον της κοινωνιας να αλληλομπασταρδευομαστε και να χουμε μπερδεμενες συγγενειες και μπερδεμενα οικογενειακα δικαιωματα,με γεια σου με χαρα σου,αλλα απαντα επι του θεματος και ασε τις ελευθερο-γ**ιες,ολοι κερατωνουμε αλλα δεν σημαινει οτι πρεπει να παιρνει νομιμοποιηση το κερατο και η εξωσυζυγικη σχεση.
otan oi alloi prospathoysan na paiksoyn mousikh oi P!nk Floyd aplws to ekanan

Αποσυνδεδεμένος Moonchild_

  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 984
  • Φύλο: Άντρας
    • Προφίλ
Απ: ''Γάμος μεταξύ ομοφυλόφιλων''
« Απάντηση #327 στις: 21/06/08, 00:51 »
Πολυγ**ία? Δε μας φθάνει ένα άτομο θέλουμε κι άλλα.

Αποσυνδεδεμένος 7

  • Παλιός
  • ****
  • Μηνύματα: 334
    • Προφίλ
Απ: ''Γάμος μεταξύ ομοφυλόφιλων''
« Απάντηση #328 στις: 21/06/08, 15:07 »
Γι'αυτο δεν κανω παιδια.
Φοβαμαι μη μου βγουνε σαν και του λογου σας που υποστηριζετε τον τριπλο(!!!) γαμο μεταξυ ομοφυλοφιλων.
Σε λιγο θα μας πειτε πως θελετε και εκπτωση στα μπασα και τις κιθαρες επειδη εισαστε μειονοτητα!!!
Σα δε ντρεπομαστε λιγο λεω 'γω.
Δε μας φταναν οι Αλβανοι και οι καθε λογης μελαμψοι που παιρνουν τις δουλειες απ'τα παιδια μας και σφαζουν καθε μερα και απο ενα ελληνοπουλο,εχουμε και υποστηριχτες των αντιχριστων κτηνοβατων τωρα!

Αποσυνδεδεμένος GreekDudeCovers

  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 1677
  • Φύλο: Άντρας
    • Facebook profile
    • Προφίλ
    • GreekDudeCovers on YouTube
Απ: ''Γάμος μεταξύ ομοφυλόφιλων''
« Απάντηση #329 στις: 21/06/08, 15:22 »
Γι'αυτο δεν κανω παιδια.
Φοβαμαι μη μου βγουνε σαν και του λογου σας που υποστηριζετε τον τριπλο(!!!) γαμο μεταξυ ομοφυλοφιλων.
Σε λιγο θα μας πειτε πως θελετε και εκπτωση στα μπασα και τις κιθαρες επειδη εισαστε μειονοτητα!!!
Σα δε ντρεπομαστε λιγο λεω 'γω.
Δε μας φταναν οι Αλβανοι και οι καθε λογης μελαμψοι που παιρνουν τις δουλειες απ'τα παιδια μας και σφαζουν καθε μερα και απο ενα ελληνοπουλο,εχουμε και υποστηριχτες των αντιχριστων κτηνοβατων τωρα!

Kαλά με πέθανες λέμε!!!  ;D  ;D  ;D  ;D  ;D  ;D  ;D  ;D  ;D  ;D  ;D

Αποσυνδεδεμένος SWEET*STRINGS

  • Παλιός
  • ****
  • Μηνύματα: 252
  • Φύλο: Άντρας
    • Προφίλ
Απ: ''Γάμος μεταξύ ομοφυλόφιλων''
« Απάντηση #330 στις: 21/06/08, 17:27 »
Ωραία SWEET*STRINGS, είμαστε δυό, είμαστε τρεις, θα γίνουμε χίλιοι δεκατρείς, και σε μικρό χρονικό διάστημα να δεις που θα γίνουμε κίνημα.

Ας παραμερίσουμε τις όποιες διαφορές μας και ας ενώσουμε τις δυνάμεις μας γι' αυτόν τον κοινό σκοπό. Έτσι για να δείξουμε και στους νεώτερους τον τρόπο με τον οποίο μεθοδεύονται οι δίκαιες διεκδικήσεις!!

Ναι παππούλη ΝΑΙ ΝΑΙ ΝΑΙ ΜΕ ΤΡΕΛΑ !!!!!!!! Κορίτσια τρέμετε..........
Πολυγ**ία? Δε μας φθάνει ένα άτομο θέλουμε κι άλλα.
Να και άλλο μέλος......αλλά λόγο ηλικίας και πρωτιάς ο παππούς πρόεδρος εγω επίτιμος σαν το μητσοτάκη και ο φίλος moonchild ταμίας η οτι άλλο θέλει.....σπευσατε μέλη τώρα και δώρο μια ετήσια συνδρομή  ;D ;D
Ελεος ρε παιδια με το τρολλαρισμα!
Απο το γαμο των ομοφυλοφιλων που ειναι το θεμα σε λιγο θα διαβασουμε οτι θα πεσουμε στην πρεζα και στις κτηνοβασιες αν παντρευτουν 2 αντρες ή 2 γυναικες.


Αφού φθάσαμε να μιλάμε για το γάμο των ομοφυλόφιλων γιατί να μη μιλάμε και για άλλα ? Δηλαδή μόνο οτι σου αρέσει ?
 ;)
Ρε συ μιλα για οτι γουσταρεις αλλα ανοιξε καινουριο θεμα με τιτλο "μου αρεσει να γλυφω τις μασχαλες του παππου αλλα αυτος ντρεπεται".Αλλο ειναι το θεμα εδω αν το εχεις καταλαβει.


χαλάς το πνεύμα πέζακλα.....
Γι'αυτο δεν κανω παιδια.
Φοβαμαι μη μου βγουνε σαν και του λογου σας που υποστηριζετε τον τριπλο(!!!) γαμο μεταξυ ομοφυλοφιλων.
Σε λιγο θα μας πειτε πως θελετε και εκπτωση στα μπασα και τις κιθαρες επειδη εισαστε μειονοτητα!!!
Σα δε ντρεπομαστε λιγο λεω 'γω.
Δε μας φταναν οι Αλβανοι και οι καθε λογης μελαμψοι που παιρνουν τις δουλειες απ'τα παιδια μας και σφαζουν καθε μερα και απο ενα ελληνοπουλο,εχουμε και υποστηριχτες των αντιχριστων κτηνοβατων τωρα!
οχι τριπλο ομοφυλων ρε παίχτη......... ;D που διάβαζες ??? το κίνημα είναι ανώτερου επιπέδου....θα σου στείλω φυλλάδια.........cheers

Αποσυνδεδεμένος bairn of mosul

  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 634
  • Φύλο: Άντρας
  • pisteveis afto p theleis na pisteveis
    • Προφίλ
    • myspace
Απ: ''Γάμος μεταξύ ομοφυλόφιλων''
« Απάντηση #331 στις: 21/06/08, 17:47 »
το χουμε ριξει στην πλακα ειναι προφανες

ας το πανε στην διασκεδαση να τελειωνουμε
otan oi alloi prospathoysan na paiksoyn mousikh oi P!nk Floyd aplws to ekanan

Αποσυνδεδεμένος Θοδωρής

  • Κιθαροσυντονιστής
  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 1694
  • Φύλο: Άντρας
  • ΑΓΑΠΩ ΤΗΝ ΚΑΛΗ ΜΟΥΣΙΚΗ
    • Προφίλ
Απ: ''Γάμος μεταξύ ομοφυλόφιλων''
« Απάντηση #332 στις: 21/06/08, 18:38 »
Νομίζω ότι ένα θέμα που καταλήγει έτσι μάλλον στον κάδο πρέπει να πάει.

Αποσυνδεδεμένος bairn of mosul

  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 634
  • Φύλο: Άντρας
  • pisteveis afto p theleis na pisteveis
    • Προφίλ
    • myspace
Απ: ''Γάμος μεταξύ ομοφυλόφιλων''
« Απάντηση #333 στις: 21/06/08, 20:33 »
Νομίζω ότι ένα θέμα που καταλήγει έτσι μάλλον στον κάδο πρέπει να πάει.
δεν νομιζω οτι ειναι καδοθεμα

απλως μερικα ποστ για πολυγ**ιες και αλλες μαλακιες πηγαν το θεμα αλλουνταλου
otan oi alloi prospathoysan na paiksoyn mousikh oi P!nk Floyd aplws to ekanan

Αποσυνδεδεμένος Moonchild_

  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 984
  • Φύλο: Άντρας
    • Προφίλ
Απ: ''Γάμος μεταξύ ομοφυλόφιλων''
« Απάντηση #334 στις: 21/06/08, 20:38 »
Μπορουν να σβηστούν τα οφτοπικ ή να γίνουν split

Αποσυνδεδεμένος 7

  • Παλιός
  • ****
  • Μηνύματα: 334
    • Προφίλ
Απ: ''Γάμος μεταξύ ομοφυλόφιλων''
« Απάντηση #335 στις: 21/06/08, 20:40 »
Συμφωνω.Σβυστε τα τρολλαρισματα να ισιωσε παλι το θεμα.

Αποσυνδεδεμένος The common cunning linguist

  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 644
  • Φύλο: Άντρας
    • Προφίλ
Απ: ''Γάμος μεταξύ ομοφυλόφιλων''
« Απάντηση #336 στις: 21/06/08, 21:27 »
Νομίζω ότι ένα θέμα που καταλήγει έτσι μάλλον στον κάδο πρέπει να πάει.

Θοδωρή, είναι φανερό ότι κάποιοι κάνουν τα αδύνατα δυνατά για να "πάνε κάδο" κάποια θέματα. Έχει γίνει ξανά, και ξανά, και ξανά, από τα ίδια άτομα και παρ'όλα αυτά παραμένουν στο απυρόβλητο.

Η πρότασή μου λοιπόν είναι, αντί των θεμάτων, να "πηγαίνουν κάδο" αυτά τα άτομα. Οριστικά.

Τι λες?  :)
Jesus loves you; I personally think you're a cunt.

Αποσυνδεδεμένος GreekDudeCovers

  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 1677
  • Φύλο: Άντρας
    • Facebook profile
    • Προφίλ
    • GreekDudeCovers on YouTube
Απ: ''Γάμος μεταξύ ομοφυλόφιλων''
« Απάντηση #337 στις: 21/06/08, 21:27 »
Νομίζω ότι ένα θέμα που καταλήγει έτσι μάλλον στον κάδο πρέπει να πάει.

Θοδωρή, είναι φανερό ότι κάποιοι κάνουν τα αδύνατα δυνατά για να "πάνε κάδο" κάποια θέματα. Έχει γίνει ξανά, και ξανά, και ξανά, από τα ίδια άτομα και παρ'όλα αυτά παραμένουν στο απυρόβλητο.

Η πρότασή μου λοιπόν είναι, αντί των θεμάτων, να "πηγαίνουν κάδο" αυτά τα άτομα. Οριστικά.

Τι λες?  :)

Για ποιούς ακριβώς μιλάς?

Αποσυνδεδεμένος papous

  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 2467
  • Φύλο: Άντρας
  • Έτσι να συμβιώνουμε, σαν τον σκύλο με τη γάτα...
    • Προφίλ
Απ: ''Γάμος μεταξύ ομοφυλόφιλων''
« Απάντηση #338 στις: 21/06/08, 21:37 »
Ωραίοι δημοκράτικοι εναλλακτικοί ριζοσπάστες είστε!
Όταν δεν σας συμφέρει μια πρόταση αμέσως την τοποθετείτε υποκειμενικά εκτός θέματος. Και όμως όπως απέδειξα στην αιτιολογία Νο 3 στην απάντηση 322, η πρόταση συνδέεται απευθείας με το θέμα διότι το λύνει χωρίς επιπλέον αποφάσεις, συζητήσεις κλπ.

Αλλά όπως είναι απολύτως εμφανές, κάνετε την συζήτηση μόνο για την συζήτηση, κι όχι για να βρείτε λύσεις.

Ας απαντήσω στις σοβαρές αντιθέσεις κι όχι σε παρεμβάσεις τύπου Ε.Π.Τ.Α.



λοιπον ''πολυγ**ια''

επειδη νιωθω οτι καπου εχουμε χασει την μπαλα τι παει να πει πολυγ**ια?
σημαινει δυο πραματα:ειτε να το κανουμε ελευθερα και με οποιον θελουμε ειτε να διατηρουμε παραλληλα πολλους γαμους

το πρωτο δεν μας ενδιαφερει,ας κανει ο καθενας οτι θελει στο κρεβατι του

το δευτερο ομως θα οδηγουσε σε ενα χαος που σιγουρα κανεις δεν θα το θελε

αν παππου ειναι οντως σοβαρη η προταση σου,απεδειξε μου οτι δεν θα υπαρχει χαος

οπως πολυ ωραια απεδειξες οτι εισαι υπερμαχος της πολυγ**ιας με την πρωτη εννοια

αν μου αποδειξεις οτι ειναι σωφρον και ως προς το συμφερον της κοινωνιας να αλληλομπασταρδευομαστε και να χουμε μπερδεμενες συγγενειες και μπερδεμενα οικογενειακα δικαιωματα,με γεια σου με χαρα σου,αλλα απαντα επι του θεματος και ασε τις ελευθερο-γ**ιες,ολοι κερατωνουμε αλλα δεν σημαινει οτι πρεπει να παιρνει νομιμοποιηση το κερατο και η εξωσυζυγικη σχεση.

Εφόσον ο καθένας κάνει ότι θέλει με το κρεββάτι του, αλληλομπασταρδευόμαστε. Και το μείζον πρόβλημα σ' αυτήν την περίπτωση είναι ότι δεν είναι καταγεγραμένο. Αν δηλ ο γιός μου ερωτευθεί ένα κορίτσι πως θα γνωρίζει ότι δεν είναι ετεροθαλής του αδελφή? Ή ακόμα χειρότερα ξαδέρφη?
Εάν όμως καταγραφούν και νομιμοποιηθούν τα αλληλοκερατώματα τότε δεν θα υπάρχει πρόβλημα. Ο καθένας θα γνωρίζει και θα αποφασίζει αν θα γίνει αιμομίκτης ή όχι.
Τα προβλήματα που προκύπτουν μετά την νομιμοποίηση είναι ελλάσονος σημασίας σε σχέση με τα νυν.



Το κίνημά μας δεν έχει κανένα πρόβλημα με τους φιλομόφυλους. Ίσα ίσα τους υποστηρίζει. Αλλά μην περιμένετε να γίνουμε με το ζόρι φιλομόφυλοι κι εμείς για να ασχοληθείτε με την πρότασή μας!
Δεν στενοχωριέμαι για ότι έχασα αλλά για ότι θα μπορούσα να είχα κερδίσει. Αυτό που είχαμε το κουβαλάμε πάντα, αυτό που δεν κερδίσαμε το ονειρευόμαστε.

Αποσυνδεδεμένος 7

  • Παλιός
  • ****
  • Μηνύματα: 334
    • Προφίλ
Απ: ''Γάμος μεταξύ ομοφυλόφιλων''
« Απάντηση #339 στις: 21/06/08, 21:45 »
Παππου συνεχιζεις να τρολλαρεις αν καταλαβες.Αν σκοπος σου ειναι να παει η συζητηση στον καδο πες το να τελειωνουμε αλλοιως σταματα το τρολλαρισμα.Δεν ειμαστε ουτε 12 χρονων αλλα ακομα και οι νεαροτεροι εδω μεσα σας πηραν πρεφα.

Ειστε εκτος θεματος.Ποσες φορες θα το ξαναγραψουμε πια;Ανοιξτε ενα αλλο θρεντ για την αιμομιξια,την καθαροτητα της φυλης οτι γουσταρετε τελος παντων.

Ντου γιου αντερσταντ μι ναου ορ γιου γουοντ του σινγκ ιτ γουιθ α φαρτ;

Α και κατι αλλο,εγω προσωπικα δεν ειμαι ουτε δημοκρατης,ουτε εναλλακτικος αλλα ουτε και πριζοσπαστης.Αυτα.

Και σταματηστε να ειρωνευεστε οσους ειναι υπερ του γαμου μεταξυ των ομοφυλοφιλων βαφτιζοντας τους ως τετοιους-το εχετε κανει μεχρι τωρα 2 φορες με και καλα εξυπναδιστικα υπονοουμενα.Καταντησε αηδια.
« Τελευταία τροποποίηση: 21/06/08, 21:51 από 7 »

Αποσυνδεδεμένος Lo.Lee.Ta

  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 2145
  • Φύλο: Γυναίκα
  • Venceremos
    • Προφίλ
Απ: ''Γάμος μεταξύ ομοφυλόφιλων''
« Απάντηση #340 στις: 23/06/08, 03:33 »
Ο γάμος πάντα δυσκολεύει τα πράγματα, γιατί μπλέκονται οι νόμοι.
Ακόμη και αν είμαι σύμφωνος με το να παντρεύονται, το θεωρώ μαλ***α να θέλουν να παντρεύονται.
Θέλουνε μπλεξίματα με το νόμο ?

Ο γάμος είναι πλέον μια νομική πράξη και όχι θρησκευτική.
Εξού και έχει γίνει Bussiness. Οι δε σύντροφοι Bussinessmen\women.

Θεωρώ δε, ότι το ζευγάρι, πρέπει από μόνο του να κανονίζει τις υποθέσεις του. Με τον γάμο λοιπόν, λόγω νομοθεσίας, βάζουμε και 3ο @@ρι μέσα στη σχέση μας.Αρκετή είναι λοιπόν η νομοθεσία που μας "προστατεύει" ως ξεχωριστά άτομα. Δεν χρειάζεται να μπει και μέσα στην οικογένειά μας.

Τέλος, το ζευγάρι όταν είναι αβοήθητο από το νόμο, θα κάνει πιο προσεκτικά την επιλογή του για το ποιος θα είναι το έτερο του ήμιση και με ποιο σωστά κριτήρια. Γιατί ούτε οικονομικά θα το σκέφτεται, αλλά θα ξέρει και ότι σε περίπτωση επιλογής μαλακισμένου συντρόφου, δεν θα έχει για Bodyguard τη νομοθεσία του γάμου.
Όπως λένε, όπως έστρωσες θα κοιμηθείς.Καλό είναι να δουλεύει περισσότερο το νιονιό μας.

Νομίζω λοιπόν ότι οι Γκέουλες, πάνε να μπλεχτούνε, σε άσχημες καταστάσεις!

Εγώ δηλώνω κατά του γάμου και στους ετεροφυλόφιλους.


Adios Muchachos!

Αποσυνδεδεμένος Θοδωρής

  • Κιθαροσυντονιστής
  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 1694
  • Φύλο: Άντρας
  • ΑΓΑΠΩ ΤΗΝ ΚΑΛΗ ΜΟΥΣΙΚΗ
    • Προφίλ
Απ: ''Γάμος μεταξύ ομοφυλόφιλων''
« Απάντηση #341 στις: 23/06/08, 09:25 »
Νομίζω ότι ένα θέμα που καταλήγει έτσι μάλλον στον κάδο πρέπει να πάει.

Θοδωρή, είναι φανερό ότι κάποιοι κάνουν τα αδύνατα δυνατά για να "πάνε κάδο" κάποια θέματα. Έχει γίνει ξανά, και ξανά, και ξανά, από τα ίδια άτομα και παρ'όλα αυτά παραμένουν στο απυρόβλητο.

Η πρότασή μου λοιπόν είναι, αντί των θεμάτων, να "πηγαίνουν κάδο" αυτά τα άτομα. Οριστικά.

Τι λες?  :)

Αυτό είναι θέμα διαχειριστών .Ομως για σκεφθείτε ,αν αρχίζουμε να σβήνουμε κομμάτια μιας συζήτησης ,πως θα καταλήξει ,αφού η συνέχεια πολλές φορές είναι απαντήσεις σε όσους την πηγαίνουν (με εκφράσεις και ύφος που δεν αρμόζει στο χώρο ),σε άλλους δρόμους δρόμους ?

Αποσυνδεδεμένος The common cunning linguist

  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 644
  • Φύλο: Άντρας
    • Προφίλ
Απ: ''Γάμος μεταξύ ομοφυλόφιλων''
« Απάντηση #342 στις: 23/06/08, 10:50 »
Αυτό είναι θέμα διαχειριστών .Ομως για σκεφθείτε ,αν αρχίζουμε να σβήνουμε κομμάτια μιας συζήτησης ,πως θα καταλήξει ,αφού η συνέχεια πολλές φορές είναι απαντήσεις σε όσους την πηγαίνουν (με εκφράσεις και ύφος που δεν αρμόζει στο χώρο ),σε άλλους δρόμους δρόμους ?

Συμφωνώ και δεν αντιλέγω ότι είναι ίσως και θεμιτό να αλλάζει "μονοπάτια" κάποιες φορές η συζήτηση.

Ωστόσο αναφερόμουν σε συγκεκριμένα πρόσωπα που μας έχουν συνηθίσει στο να προσπαθούν να "κατευθύνουν" το βασικό νήμα είτε προς την απαξίωση είτε προς τις αιωνίως παρωπιδικές τους αντιλήψεις (e.g. διάφορα "ελληνάκια"  ::) ). Αυτό που πολύ σωστά περιγράφηκε ως τρολλάρισμα παραπάνω.

Σε τέτοιες περιπτώσεις νομίζω ότι δεν αρκεί η συντονιστική δράση (με τη διαγραφή ενός post) αλλά χρειάζεται και διαχειριστική δράση (δηλ. τιμωρίες).

Συγγνώμη που γίνομαι κατ'επανάληψη κουραστικός με το θέμα του "σκληρού moderating" αλλά θα πρέπει να παρθεί μια απόφαση, αν θα γίνει καθεστώς αυτό το φόρουμ να έχει μορφή "ό,τι νάναι", όπως πολλά άλλα που κυκλοφορούν, ή αν το ζητούμενο είναι κάτι παραπάνω.

Jesus loves you; I personally think you're a cunt.

Αποσυνδεδεμένος Lo.Lee.Ta

  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 2145
  • Φύλο: Γυναίκα
  • Venceremos
    • Προφίλ
Απ: ''Γάμος μεταξύ ομοφυλόφιλων''
« Απάντηση #343 στις: 23/06/08, 11:32 »
Συμφωνώ με τις τιμωρίες.
Έαν υπάρξει στο μέλλον στο www.kithara.gr Θέση για Δήμιο-Εκτελεστή Τιμωριών/Βασανιστηρίων.
Θα ήθελα να προσληφθώ.
Adios Muchachos!

Αποσυνδεδεμένος MACMISIAS

  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 1907
  • Φύλο: Άντρας
  • ΣΚΑΤΑ...
    • Προφίλ
    • www.myspace.com/meresmakis
Απ: ''Γάμος μεταξύ ομοφυλόφιλων''
« Απάντηση #344 στις: 23/06/08, 13:22 »
Οπότε ,όποτε το αποφασίσετε ,ενημερώστε μας για την "γραμμή" του κιθάρα,για το ποιές ιδέες θα προάγει και σε ποιόν συγκεκριμένο ,ιδεολογικό,πολιτικό χώρο θα ανήκει,για να ξέρουμε και εμείς ,αν θα παραμείνουμε,πριν βιώσουμε το "όνειδος" της διαγραφής από το κόμμα... :-X
"Θέλω ν' αλλάξω το κόσμο Μάνα- Παιδί μου δεν υπάρχει τόσο μεγάλη πάνα..."
www.myspace.com/meresmakis
www.myspace.com/meresmeres
http://mikriellinikiistoria.blogspot.com/

Αποσυνδεδεμένος papous

  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 2467
  • Φύλο: Άντρας
  • Έτσι να συμβιώνουμε, σαν τον σκύλο με τη γάτα...
    • Προφίλ
Απ: ''Γάμος μεταξύ ομοφυλόφιλων''
« Απάντηση #345 στις: 23/06/08, 13:56 »
Σταματήστε πια τις εκτός θέματος απαντήσεις και παραθέσεις παρακαλώ!

Θα μπορούσα να συμφωνήσω και με Χοληδόχο. Σωστά. Ή πολυγ**ία ή πλήρης αγ**ία. Ή του ύψους ή του βάθους είν' η θεωρία του πάθους.

Εκτός θέματος: Αν θα βασανιστώ ποτέ, θέλω να το κάνει ο Χοληδόχος. Και παρακαλώ οι εκτελέσεις να τελούνται δημοσίως. Και να προσφέρεται και ραβανί στο κοινό!
Δεν στενοχωριέμαι για ότι έχασα αλλά για ότι θα μπορούσα να είχα κερδίσει. Αυτό που είχαμε το κουβαλάμε πάντα, αυτό που δεν κερδίσαμε το ονειρευόμαστε.

Αποσυνδεδεμένος The common cunning linguist

  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 644
  • Φύλο: Άντρας
    • Προφίλ
Απ: ''Γάμος μεταξύ ομοφυλόφιλων''
« Απάντηση #346 στις: 23/06/08, 15:20 »
Συμφωνώ με τις τιμωρίες.
Έαν υπάρξει στο μέλλον στο www.kithara.gr Θέση για Δήμιο-Εκτελεστή Τιμωριών/Βασανιστηρίων.
Θα ήθελα να προσληφθώ.

Εγώ να ξέρεις ότι θα στηρίξω την υποψηφιότητά σου. Αρκεί να μου υποσχεθείς ότι η εσχάτη των ποινών θα είναι hanging, drawing and quartering.

Οπότε ,όποτε το αποφασίσετε ,ενημερώστε μας για την "γραμμή" του κιθάρα,για το ποιές ιδέες θα προάγει και σε ποιόν συγκεκριμένο ,ιδεολογικό,πολιτικό χώρο θα ανήκει,για να ξέρουμε και εμείς ,αν θα παραμείνουμε,πριν βιώσουμε το "όνειδος" της διαγραφής από το κόμμα... :-X

Δεν ξέρω μαν, τη γραμμή του μαγαζιού την ορίζει συνήθως το αφεντικό... αν πας σε ένα οποιοδήποτε καφενείο και αρχίσεις να κλάνεις ακατάπαυστα και καθ'έξιν (το αντίστοιχο της τρολλιάς) μάλλον θα πάρεις πόδι σύντομα... ή όχι?

Jesus loves you; I personally think you're a cunt.

Αποσυνδεδεμένος bairn of mosul

  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 634
  • Φύλο: Άντρας
  • pisteveis afto p theleis na pisteveis
    • Προφίλ
    • myspace
Απ: ''Γάμος μεταξύ ομοφυλόφιλων''
« Απάντηση #347 στις: 23/06/08, 16:09 »

Εφόσον ο καθένας κάνει ότι θέλει με το κρεββάτι του, αλληλομπασταρδευόμαστε. Και το μείζον πρόβλημα σ' αυτήν την περίπτωση είναι ότι δεν είναι καταγεγραμένο. Αν δηλ ο γιός μου ερωτευθεί ένα κορίτσι πως θα γνωρίζει ότι δεν είναι ετεροθαλής του αδελφή? Ή ακόμα χειρότερα ξαδέρφη?
Εάν όμως καταγραφούν και νομιμοποιηθούν τα αλληλοκερατώματα τότε δεν θα υπάρχει πρόβλημα. Ο καθένας θα γνωρίζει και θα αποφασίζει αν θα γίνει αιμομίκτης ή όχι.
Τα προβλήματα που προκύπτουν μετά την νομιμοποίηση είναι ελλάσονος σημασίας σε σχέση με τα νυν.



Το κίνημά μας δεν έχει κανένα πρόβλημα με τους φιλομόφυλους. Ίσα ίσα τους υποστηρίζει. Αλλά μην περιμένετε να γίνουμε με το ζόρι φιλομόφυλοι κι εμείς για να ασχοληθείτε με την πρότασή μας!
μεγαλο λαθος κανεις.αγνοεις την εννοια του γαμου,του νομου... αν δεν ειναι για πλακα τα ποστ σου και τα επιχειρηματα σου ομολογω οτι δεν μπορω να δωσω αλλη εξηγηση...σαρεσει να προκαλεις παντως...δενκακο...
otan oi alloi prospathoysan na paiksoyn mousikh oi P!nk Floyd aplws to ekanan

Αποσυνδεδεμένος Lo.Lee.Ta

  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 2145
  • Φύλο: Γυναίκα
  • Venceremos
    • Προφίλ
Απ: ''Γάμος μεταξύ ομοφυλόφιλων''
« Απάντηση #348 στις: 23/06/08, 18:06 »
O παππούς απλά δεν γουστάρει την μπλόφα.
Όποιος δεν γουστάρει τις μπλόφες προκαλεί.
Σου λέει, βαρέθηκα τις τυπικότητες. Αποδεκτές εκεί στην επιφάνεια τους.
Αλλά όχι και να λέμε πως κρατόντας τους τύπους, λύσαμε τα προβλήματά μας.
Απέξω σαντυγί, από μέσα κοπριά.

Έτσι Παππού! ΜΕ ΠΑΘΟΣ ΕΙΛΙΚΡΙΝΕΙΑ ΚΑΙ ΒΑΘΟΣ!είσαι πολύ διεισδυτικός τύπος.
Adios Muchachos!

Αποσυνδεδεμένος SWEET*STRINGS

  • Παλιός
  • ****
  • Μηνύματα: 252
  • Φύλο: Άντρας
    • Προφίλ
Απ: ''Γάμος μεταξύ ομοφυλόφιλων''
« Απάντηση #349 στις: 23/06/08, 18:17 »
O παππούς απλά δεν γουστάρει την μπλόφα.
Όποιος δεν γουστάρει τις μπλόφες προκαλεί.
Σου λέει, βαρέθηκα τις τυπικότητες. Αποδεκτές εκεί στην επιφάνεια τους.
Αλλά όχι και να λέμε πως κρατόντας τους τύπους, λύσαμε τα προβλήματά μας.
Απέξω σαντυγί, από μέσα κοπριά.

Έτσι Παππού! ΜΕ ΠΑΘΟΣ ΕΙΛΙΚΡΙΝΕΙΑ ΚΑΙ ΒΑΘΟΣ!είσαι πολύ διεισδυτικός τύπος.

Και αφιερωμένο σε όλους τους "e-μάγκες" , τους τόσο πολύ, που το 3ο πρόσωπο το δουλεύουν καλά.
Παππού δώσε...... ;D και ο αναμάρτητος πρώτος το λίθο βαλέτω...χαίρε καίσαρα οι μελοθάνατοι σε χαιρετούν   ;D

 

Σχετικά θέματα

  Τίτλος / Ξεκίνησε από Απαντήσεις Τελευταίο μήνυμα
14 Απαντήσεις
5311 Εμφανίσεις
Τελευταίο μήνυμα 24/10/06, 12:28
από ilektrojohn
11 Απαντήσεις
23666 Εμφανίσεις
Τελευταίο μήνυμα 12/01/10, 00:29
από Αλκιβιαδης
0 Απαντήσεις
2021 Εμφανίσεις
Τελευταίο μήνυμα 29/05/10, 08:19
από fifi
4 Απαντήσεις
6081 Εμφανίσεις
Τελευταίο μήνυμα 08/01/11, 18:52
από denisgiann
7 Απαντήσεις
4943 Εμφανίσεις
Τελευταίο μήνυμα 10/08/11, 11:19
από ScorpionsManiac
6 Απαντήσεις
4156 Εμφανίσεις
Τελευταίο μήνυμα 14/12/11, 04:47
από Snowy
2 Απαντήσεις
24238 Εμφανίσεις
Τελευταίο μήνυμα 14/12/13, 23:05
από Καθόδιος (φλουτσ)
2 Απαντήσεις
3434 Εμφανίσεις
Τελευταίο μήνυμα 02/08/14, 16:37
από modfori
23 Απαντήσεις
8443 Εμφανίσεις
Τελευταίο μήνυμα 17/12/16, 00:15
από saved
0 Απαντήσεις
10533 Εμφανίσεις
Τελευταίο μήνυμα 28/02/18, 14:20
από STEFANOS604