Αποστολέας Θέμα: Κόντρα Κατσιμίχα - Χατζηγιάννη;  (Αναγνώστηκε 20469 φορές)

0 μέλη και 1 επισκέπτης διαβάζουν αυτό το θέμα.

psomas

  • Επισκέπτης

Αποσυνδεδεμένος Τσάκι

  • Ο ονειροπόλος
  • Παλιός
  • ****
  • Μηνύματα: 285
  • Φύλο: Άντρας
  • Ειμαι αυτο που κυνηγαω....
    • Προφίλ
    • tsaki's musicpage
Re:Κόντρα Κατσιμίχα - Χατζηγιάννη;
« Απάντηση #1 στις: 20/04/04, 20:33 »
αν οντως ειναι ετσι και αυτα ειπωθηκαν
ψηφιζω κατσιμιχα εχει απολυτο δικιο, λιγος σεβασμος δεν βλαπτει αν και το παρακανε και ο κατσιμιχας λιγο  :)
Ολα τελειώνουνε κι όλα περνάνε...

Αποσυνδεδεμένος ερεβος

  • Shadowking
  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 2354
  • Φύλο: Άντρας
  • ars longa vita brevis
    • Προφίλ
    • http://myspace.com/gorthaour
Re:Κόντρα Κατσιμίχα - Χατζηγιάννη;
« Απάντηση #2 στις: 20/04/04, 20:38 »
Καλα του πε ο Πανος....Εκανε μια πλατινα κι ο Μιχαλακης και απεκτησε και τουπε... :( >:(
Twitter @mcrosog

Αποσυνδεδεμένος Γιώτα Μή

  • Θαμώνας
  • ***
  • Μηνύματα: 225
  • Φύλο: Γυναίκα
  • - -
    • Προφίλ
Re:Κόντρα Κατσιμίχα - Χατζηγιάννη;
« Απάντηση #3 στις: 20/04/04, 20:41 »
φυσικά κ ο Κατσημίχας είναι σωστός όσον αφορά στην άποψη..όσο κ αν αγαπάω τον Χατζηγιάννη ;D
αλλά με τον απαράδεκτο τόνο του  χάνει κάθε δίκαιο.... ::) ::)τι να πω....
...La vita e una continua lotta...

Αποσυνδεδεμένος Kapetan

  • Επισκέπτης
  • **
  • Μηνύματα: 28
  • Φύλο: Άντρας
  • Έρχομαι..αι..αι...
    • Προφίλ
Re:Κόντρα Κατσιμίχα - Χατζηγιάννη;
« Απάντηση #4 στις: 20/04/04, 21:15 »
Κι εγώ με τον Κατσημίχα είμαι.
Οπότε έχουμε Κατσημίχας - Χατζηγιάννης 4 - 0
Το ματς θεωρείται λήξαν.

Καλά που πήρε η μπάλα μόνο το έντεχνο, φαντάζεστε να έπαιρνε και ροκ λαϊκό ρεμπέτικο παραδοσιακό κοκ;

psomas

  • Επισκέπτης
Re:Κόντρα Κατσιμίχα - Χατζηγιάννη;
« Απάντηση #5 στις: 20/04/04, 21:51 »
εγώ αντιπαθούσα τον χατζηγιάννη πριν πει αυτές τις ηλιθιότητες! Πόσο μάλλον τώρα!  >:( :(

Αποσυνδεδεμένος bassman(4 String Suicide!)

  • O Πολεμιστής του Φωτός
  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 1255
  • Φύλο: Άντρας
  • Το μπασο ΔΕΝ ειναι μονο συνοδευτικο οργανο...
    • Προφίλ
    • Ο Πολεμιστης του Φωτος
Re:Κόντρα Κατσιμίχα - Χατζηγιάννη;
« Απάντηση #6 στις: 20/04/04, 23:48 »
Ψηφιζω Κατσιμιχα...τα ειπε ακριβως ετσι οπως επρεπε
It's all about the Groove!

Αποσυνδεδεμένος Διάφανοςςς highway 2.000.000

  • Θαμώνας
  • ***
  • Μηνύματα: 177
  • Φύλο: Άντρας
  • Είμαι ένα σκυλί που γαβγίζει στ' αστέρια...
    • Προφίλ
    • Διαβάτες Ονείρων
Re:Κόντρα Κατσιμίχα - Χατζηγιάννη;
« Απάντηση #7 στις: 20/04/04, 23:52 »
καλα εκανε και τα χωσε ο Κατσιμιχας,και λιγα του πε,και αμα του λεγε και παραπανω παλι δικιο θα χε,ο σταρ των 10 χρονων,ωραίος ναι καλός ο Χατζηγιάννης αλλά πολύ θράσος.
Φτάνει ο καθωπρεπισμός,να λέμε αυτά που νοιώθουμε και πιστεύουμε,όπως κάνανε κάποτε
Μπράβο στον Πανούλη
Με την αγάπη φωτίζουμε το δρόμο μας και με τα όνειρα τον ουρανό μας...

Αποσυνδεδεμένος Pontifikas

  • Ο Γκρίζος Ταξιδευτής
  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 524
  • Φύλο: Άντρας
  • Fly benevolent creature...
    • Προφίλ
    • Greek .Net Programming Community
Re:Κόντρα Κατσιμίχα - Χατζηγιάννη;
« Απάντηση #8 στις: 21/04/04, 00:25 »
Ποιός είναι ρε παιδιά ο Χατζηγιάννης ??? ???
Από την φωτογραφία μάλλον σε στιλ Τσαλίκη φέρνει

Χωρίς πλάκα τώρα...
Είναι σαν να βγαίνουν οι Evanecence(ή όπως σκατά γράφονται) και να λένε:
"Ποιοί Iron Maiden μωρέ?Τί μας έχουν προσφέρει αυτοί?"
Run - but if you run away
You'll always have to hide
So if you need to run Run for help!

Αποσυνδεδεμένος *Ελένη*

  • Παλιός
  • ****
  • Μηνύματα: 272
  • Φύλο: Γυναίκα
    • Προφίλ
Re:Κόντρα Κατσιμίχα - Χατζηγιάννη;
« Απάντηση #9 στις: 21/04/04, 00:44 »
den simfwnw oute sto elaxisto me ayta pou eipe o xatzigiannis kai odws eprepe na deixnei megalitero sevasmo...alla i apadisi tou katsimixa pragmatika ton erixe poli sta matia mou..o tropos pou apadise, opws leei kai to site ,thimisei xekatiniasma se mesimeriani ekpompi...o xatzigiannis mporei na einai pswnio,na leei asinartisies alla exei to dikaiwma na pei tin apopsi tou(tosa kai tosa akoume kathe mera).
  to na tou apadisei proswpika kai na ton prosvalei (thimizontas tou to xekinima tou ktl) den mporei na ton kanei na xekavalisei,kai prosopika mou deixnei pws kai o katsimixas einai pswnio (tou styl,"re paidareli xereis poios eimai egw!ti ekana egw sta niata mou!)...elpizw na min sinexisoun se aytous tous rithmoys oi ekprosopoi tis kalis ellinikis mousikis giati sto telos tha meinei mono "to peritiligma" kai tha xathei i ousia...kai o katsimixas kai o xatzigiannis ferthikan anorima kai tha prepei kai oi dio na thimountai pws oti einai to xrwstane ston kosmo...
oi xenoi einai filoi pou den exeis gnwrisei akoma...

Αποσυνδεδεμένος Pontifikas

  • Ο Γκρίζος Ταξιδευτής
  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 524
  • Φύλο: Άντρας
  • Fly benevolent creature...
    • Προφίλ
    • Greek .Net Programming Community
Re:Κόντρα Κατσιμίχα - Χατζηγιάννη;
« Απάντηση #10 στις: 21/04/04, 01:55 »
ferthikan anorima kai tha prepei kai oi dio na thimountai pws oti einai to xrwstane ston kosmo...
Διαφωνώ κάθετα.Ότι είναι το χρωστάνε στον εαυτό τους.Ο κόσμος απλά τους αναγνώρισε (ή τους αγνόησα στην Περίπτωση Χατζηγιάννη)για αυτό που είναι.
Run - but if you run away
You'll always have to hide
So if you need to run Run for help!

Αποσυνδεδεμένος mystic

  • Είμαι Μόρτης
  • Παλιός
  • ****
  • Μηνύματα: 307
  • Φύλο: Άντρας
  • No Pain... No Gain
    • Προφίλ
    • Τουριστικός οδηγός Χαλκιδικής
Re:Κόντρα Κατσιμίχα - Χατζηγιάννη;
« Απάντηση #11 στις: 21/04/04, 15:07 »
Όντως ο Χατζηγιάννης πέταξε μεγάλες κοτσάνες και καλά έκανε και του απάντησε ο Κατσιμίχας, αλλά ο τρόπος του θα έπρεπε να ήταν καλύτερος, άσχετα με το αν έχει δίκιο σε αυτά που λέει ! Λίγος σεβασμός και ευγένεια ποτέ δεν κάνουν κακό ::)

Αποσυνδεδεμένος Faidwnas

  • Θαμώνας
  • ***
  • Μηνύματα: 120
  • Φύλο: Άντρας
  • Είμαι βλαμμένος και χαίρομαι γι'αυτό!
    • Προφίλ
Re:Κόντρα Κατσιμίχα - Χατζηγιάννη;
« Απάντηση #12 στις: 21/04/04, 15:13 »
Λάθος ο Χατζηγιάννης, αλλά και ο Κατσιμίχας απαράδεκτος!Τι τρόπος είναι αυτός;Απογοήτευση πλήρης... :-\

Αποσυνδεδεμένος bluechild

  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 618
  • Φύλο: Άντρας
  • Peace
    • Προφίλ
    • bluechild
Re:Κόντρα Κατσιμίχα - Χατζηγιάννη;
« Απάντηση #13 στις: 21/04/04, 15:57 »
Είπε ο πετεινός το γάϊδαρο κεφάλα :P Ο αναδομητής και υπέρμαχος (!) του νέου ελληνικού τραγουδιού Κατσιμίχας προσβλήθηκε. Ώπα ρε μεγάλε ;D

Αποσυνδεδεμένος Zoso

  • Heartbreaker
  • Παλιός
  • ****
  • Μηνύματα: 362
  • Φύλο: Άντρας
  • Our shadows taller than our soul...
    • Προφίλ
    • Zeppelin
Re:Κόντρα Κατσιμίχα - Χατζηγιάννη;
« Απάντηση #14 στις: 22/04/04, 16:35 »
Εγώ πάντως δε βλέπω πουθενά κόντρα... Κόντρα θα υπάρχει μόνο αν απαντήσει κι ο Χατζηγιάννης σε παρόμοιο τόνο... Πάντως καταδικάζω τον Μιχαλάκη που άνοιξε το βρωμόστομο του να μιλήσει για το έντεχνο, αλλά δε μου πολυάρεσε και η στάση του Πάνου... Δεν περίμενα να ασχοληθεί με ένα παιδί στα μισά του χρόνια και να του δώσει και σημασία... Αυτά...
''...Πριν αρχίσουν όλα
Είχαν κιόλας αρχίσει
Πριν φτάσω ήμουν ήδη εκεί
Τα ίχνη μου και ο δρόμος προϋπήρχαν
Τ’ ακολούθησα
Βρήκα ένα σπίτι στις φλόγες
Μπήκα μέσα και του 'βαλα φωτιά...''

Αποσυνδεδεμένος margaritarenia

  • Θαμώνας
  • ***
  • Μηνύματα: 102
  • Φύλο: Γυναίκα
  • If I were a train I'd be late...again..
    • Προφίλ
Re:Κόντρα Κατσιμίχα - Χατζηγιάννη;
« Απάντηση #15 στις: 25/04/04, 16:01 »
ΜΠΡΑΒΟ ΣΤΟΝ ΠΑΝΟ!!!!Ο ΧΑΤΖΗΓΙΑΝΝΗΣ ΕΙΝΑΙ ΘΑΥΜΑΣΙΟΣ ΤΡΑΓΟΥΔΙΣΤΗΣ ΑΛΛΑ ΜΕ ΑΠΟΓΟΗΤΕΥΣΕ Μ ΑΥΤΑ ΠΟΥ ΕΙΠΕ...ΕΔΕΙΞΕ ΠΟΣΟ ΚΑΒΑΛΗΣΕ ΤΟ ΚΑΛΑΜΙ...ΛΥΠΑΜΑΙ ΓΙ ΑΥΤΟΝ...

santanaras

  • Επισκέπτης
Re:Κόντρα Κατσιμίχα - Χατζηγιάννη;
« Απάντηση #16 στις: 25/04/04, 17:43 »
Καλά του τα 'πε ο Πάνος Κατσιμίχας. Ακούς εκει! Να λέει τέτοια πράγματα για την έντεχνη μουσική! Με αυτόν τον τρόπο ο Χατζηγιάννης περιφρονεί κιόλας μεγάλα ονόματα. σαν ψηλά δεν τον πήρε τον αμανέ;

Αποσυνδεδεμένος raspid

  • Θαμώνας
  • ***
  • Μηνύματα: 181
  • Φύλο: Άντρας
  • o xamenos ta pernei ola..
    • Προφίλ
panos katsimixas
« Απάντηση #17 στις: 21/05/04, 12:31 »
Επιστολή του Πάνου Κατσιμίχα έτσι όπως τη δημοσίευσε το 7 της Κυριακάτικης Ελευθεροτυπίας. Η επιστολή απευθύνεται στον Μιχάλη Χατζηγιάννη με τον οποίο τα έχει πάρει ο Π. Κατσιμίχας διοτί βγήκε και δήλωσε ότι "η αντιπροσωπεία του εντέχνου έκλεισε"!! Και ιδού η απάντηση: "Αγαπητό Επτά,
Διάβασα τις προάλλες τη συνέντευξη του τραγουδιστή Μιχάλη Χατζηγιάννη και ανατρίχιασα. Ξαφνικά ένα νεαρό παιδί, εκφράζοντας τη φθήνια, την αγραμματοσύνη και το θράσος της εποχής, βγαίνει ύστερα από δύο - τρεις επιτυχημένες σεζόν σαν φουσκωμένο κοκοράκι και επαίρεται ασύστολα. Θύμα των μέσων που τον ανέδειξαν και τον παρέσυραν και επικίνδυνο παράδειγμα  για όλα τα νέα παιδιά που τον θαυμάζουν και τον παρακολουθούν. Και τι δεν είπε το παιδί: "Δεν έχω ανάγκη κανέναν", δεν με βοήθησε κανείς, "τα κάνω όλα μόνος μου", "δε με ενδιαφέρει τίποτα" κ.λ.π. Και σαν να μην έφταναν αυτά, πατάει και την πεπονόφλουδα του έμπειρου δημοσιογράφου περί "ανυπόταχτων οπαδών του εντέχνου" που απέρριψαν το Μιχάλη και τρελαίνεται ο Μιχάλης και υπογράφει με τη βαριά θανατική του καταδίκη του μίζερου και δυσνόητου "έντεχνου τραγουδιού" και συνεχίζει την ξέφρενη πορεία του προς τη δόξα της "σκεπτόμενης ποπ". Καινούργιο είδος αυτό. Δική του ανακάλυψη. Επειδή όλο αυτό το "κόλπο" είναι τουλάχιστον αντιαισθητικό και εντελώς επικίνδυνο, μπαίνω στον κόπο να τον ρωτήσω:
Ξέρεις που βρίσκεσαι Μιχάλη; Ξέρεις για τι πράγματα μιλάς ακριβώς;
Ξέρεις ποιοι χύσανε ιδρώτα και αίμα 20 χρόνια τώρα, για να δημιουργήσουν από το τίποτα αυτό το τεράστιο συναυλιακό κοινό που γεμίζει τα καλοκαιρινά γήπεδα και θέατρα;
Ξέρεις πάνω στις πλάτες ποιων πας τα καλοκαίρια και παριστάνεις τον κούκλο και θησαυρίζεις;
Θα σου το πω εγώ, για να το μάθουν και οι υπόλοιποι του στιλ σου, αλλά κι αυτοί που εκτρέφονται μαζικά στα ορνιθοτροφεία των reality shows και είναι έτοιμοι να βγουν και να διαστρέψουν τα μυαλά των πιτσιρικάδων:
Οι "έντεχνοι" και το "έντεχνο" που με τέτοιο θράσος βγαίνεις και φτύνεις, αυτοί οι ίδιοι είναι που άνοιξαν το δρόμο της συναυλίας και των μεγάλων ακροατηρίων. Αυτοί υπερασπίζονται  εδώ και είκοσι τόσα χρόνια το ελληνικό τραγούδι και την αξιοπρέπεια του δημιουργού, αν αυτά σου λένε κάτι.
Σε τι σε πείραξε εσένα άραγε το "έντεχνο" (όπως το ονομάζουν οι διάφοροι αγράμματοι); Ποιος σου έδωσε το δικαίωμα να το αποκαλείς "μαγαζί" και "αντιπροσωπεία"; Μήπως το μπέρδεψες με τα μαγαζιά που δουλεύεις;
Δεν έχω τίποτα μαζί σου προσωπικά, όμως, κάποιος πρέπει να σου πει, ότι, θέλεις δε θέλεις, είσαι παράδειγμα για πολλούς πιτσιρικάδες, οπότε πρέπει να σκέφτεσαι πριν να μιλήσεις.
Παρεπιπτόντως, μήπως θυμάσαι μια συναυλία που δώσαμε με τον Χάρη στη Λευκωσία το 1996; Τη διοργάνωσε ο Προσφυγικός σύλλογος ΠΑΕΚ Κερύνεια και μάζεψε γύρω στις 10.000 άτομα. Πριν από μας τραγούδησες εσύ. Ένα παιδάκι 17 ετών, σεμνό και μαζεμένο, με υπέροχη φωνή, ντυμένο και κουρεμένο κατ' εικόνα και ομοίωση του Γ. Νταλάρα. Κάποιος ήρθε μ' ένα δίσκο demo και παρακάλεσε να τον ακούσουμε και να βοηθήσουμε αν μπορούμε το Μιχάλη.
Είσαι σίγουρος ότι δεν είχες, ούτε έχεις ανάγκη από κανέναν και ότι τα ξέρεις όλα; Και τότε, το βραβείο για την κατηγορία "έντεχνο τραγούδι" γιατί το παρέλαβες στα Αρίων, αφού η "αντιπροσωπεία έκλεισε"; Επειδή σου άρεσε το νάιλον αγαλματάκι;
άκουσε λοιπόν φιλαράκο δυο πράγματα και τελειώνω:
Πρώτον, μη μιλάς πολύ και απλώς τραγούδα με την όμορφη φωνή σου τα παιδικά σου τραγουδάκια. Είναι αναμφισβήτητα γλυκύτατα και χρήσιμα. Αλλιώς τι θα χόρευε η επτάχρονη κόρη μου στα πάρτι με τις φίλες της;
Δεύτερο και σπουδαιότερο: Ξεκαβάλησε το καλάμι, γιατί αν φυσήξει κανένας αέρας και το γυρίσει από οριζοντίως, κάθετα, θα έχεις σοβαρό πρόβλημα. Έχεις πολύ δρόμο και πολλή δουλειά ακόμα μπροστά σου. "Ήσουνα μικρός για τέτοια ανοίγματα". Μάθε να σέβεσαι την πνευματική ζωή του τόπου που σε φιλοξενεί και σου δίνει ψωμί να φας. Τώρα μίσησε με ελεύθερα ή κάτσε και σκέψου."
Πάνος Κατσιμίχας
oti axizei ponaei kieinai diskolo...

Αποσυνδεδεμένος Arg0

  • The Downstroker
  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 3257
  • Φύλο: Άντρας
  • Είμαι συναυλιάς... τι να κάνουμε?
    • Προφίλ
Re:Κόντρα Κατσιμίχα - Χατζηγιάννη;
« Απάντηση #18 στις: 21/05/04, 14:32 »
Πολυ καλα του τα ειπε ο Κατσιμιχας...

Ισως υπερεβαλε λιγο οταν αναφερθηκε σε "παρτι για επταχρονα" αλλα μονο οι δηλωσεις Χαντζηγιαννη περι "τα εκανα ολα μονος μου" και "στιχο δυσνοητο για ατομα κατω των 18" ειναι απαραδεκτες...

Δηλαδη δεν καταλαβα, μονο οι κατω των 18 εχουν δικαιωμα στη συγχρονη μουσικη? Ολοι οι αλλοι πρεπει με το ζορι να ακουμε τι? Ασε του οτι υποτιμαει το κοινο του, αφου οι στιχοι του, με αυτα που λεει, γραφονται για παιδακια...

Αρκετα τσαντιστικα... Περνω την μαγκουρα μου και παω ν' ακουσω Brahms!  ;D
If we are here not to do
What you and I wanna do
And go forever crazy with it
Why the hell are we even here?

Αποσυνδεδεμένος Σοφία

  • Θαμώνας
  • ***
  • Μηνύματα: 218
  • Φύλο: Γυναίκα
    • Προφίλ
Re:Κόντρα Κατσιμίχα - Χατζηγιάννη;
« Απάντηση #19 στις: 21/05/04, 22:28 »
Εχω την εντύπωση ότι αυτά που είπε ο Πάνος πολλοί θέλουν να τα πουν αλλα δεν μπορούν και ίσως διστάζουν..Απεχθάνομαι τον Χατζηγιάννη αλλά όχι ότι έχω κάποιο ιδιαίτερο κόλλημα με Κατσιμιχαίους..
Πράγματι το έχει καβάλησε το καλάμι και σίγουρα δεν φταίει απολυτα ο ίδιος αλλά ο τρόπος του Πάνου δεν ήταν ο καλύτερος.Οχι ότι έλεγε και ψέμματα όμως.
Στο μόνο που διαφωνώ είναι ο Πάνος Κατσιμίχας και ο οποιοσδήποτε ανάλογος του δεν νομίζω ότι περιμένουν να κρίθούν από τη σημερινή γενιά και ούτε πρέπει να δίνουν βαρύτητα σε αυτά που λέει ο καθένας.Απόψεις είναι αυτές δεν πέφτει λόγος να διαφωνεί.
Ισως ήθελε να κάνει το κομματάκι του από αυτή την ιστορία..Εγώ προσωπικά θα αδιαφορούσα παντελώς για το ότι πιστεύει ο καθένας σε θέματα μουσικής που υποτίθεται ότι έχω δική μου άποψη ακόμα και αν με έκρινε (καλά ή άσχημα)
..αν οι καρχαρίες ήταν άνθρωποι θα διοργάνωναν πού και πού μεγάλες γιορτές στο νερό γιατί τα χαρούμενα ψαράκια έχουν καλύτερη γεύση απο τα μελαγχολικά..

Αποσυνδεδεμένος Σιδηρόπουλος

  • Το ζώον
  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 1767
  • Φύλο: Άντρας
  • Engineers Do It With Models
    • Προφίλ
    • pink floyd
Re:Κόντρα Κατσιμίχα - Χατζηγιάννη;
« Απάντηση #20 στις: 23/05/04, 16:55 »
ο κατσιμιχας πολυ καλα του τα ειπε..
Είμαι ο Βασίλης και είμαι καλα...

Αποσυνδεδεμένος Sound of Rock

  • Παλιός
  • ****
  • Μηνύματα: 450
  • Φύλο: Άντρας
  • Den Exoume Ipothesi
    • Προφίλ
    • Formula 1 Review
Re:Κόντρα Κατσιμίχα - Χατζηγιάννη;
« Απάντηση #21 στις: 23/05/04, 18:14 »
χωρίς να είμαι με τη μια ή την άλλα πλευρά(άποψη) έχω να πω ότι δεν διαβάζουμε ολόκληρο το άρθρο του χ. στο πιο πάνω link...καλά θα ήταν να διαβάζαμε όλα όσα είπε...
αν όντος είπε όσο λέει ο κ. τότε λάθος του μεγάλο... αλλά και ο κ. τι απάντηση ήταν αυτή? αν και συμφωνώ με κάποια πράγματα όπως:

"Και τότε, το βραβείο για την κατηγορία «έντεχνο τραγούδι» γιατί το παρέλαβες στα Αρίων, αφού «η αντιπροσωπεία έκλεισε»"...
Formula 1 Review
Lyrics. Wasted Time Between Solos.

psomas

  • Επισκέπτης
Re:Κόντρα Κατσιμίχα - Χατζηγιάννη;
« Απάντηση #22 στις: 23/05/04, 18:57 »
εγώ ήμουν έτσι κι αλλιώς προκατειλλημένος ενάντια στον Χατζηγιάννη,πόσο μάλλον μετά απ' αυτά που είπε!!!!!  :(

Αποσυνδεδεμένος Crazy Diamond

  • Θαμώνας
  • ***
  • Μηνύματα: 141
  • Φύλο: Άντρας
  • lost,lost,lost...
    • Προφίλ
Re:Κόντρα Κατσιμίχα - Χατζηγιάννη;
« Απάντηση #23 στις: 23/05/04, 19:03 »
Είναι το κλασσικό παράδειγμα του τραγουδιστή που γίνεται γνωστός και ξεχνάει αυτούς και αυτά που τον βοήθησαν, καθώς και ό, τι έκανε πριν, καβαλώντας το καλάμι. Πολύ γενικό παράδειγμα ε?? :P ;D
Have no fear for atomic energy,cause none of them can stop the time

Αποσυνδεδεμένος *Ελένη*

  • Παλιός
  • ****
  • Μηνύματα: 272
  • Φύλο: Γυναίκα
    • Προφίλ
Re:Κόντρα Κατσιμίχα - Χατζηγιάννη;
« Απάντηση #24 στις: 24/05/04, 04:11 »
ferthikan anorima kai tha prepei kai oi dio na thimountai pws oti einai to xrwstane ston kosmo...
Διαφωνώ κάθετα.Ότι είναι το χρωστάνε στον εαυτό τους.Ο κόσμος απλά τους αναγνώρισε (ή τους αγνόησα στην Περίπτωση Χατζηγιάννη)για αυτό που είναι.

sigoura tis ikanotites toys tis xrwstane ston eayto tous,otan lew "oti einai" ennow apo apopsi anagnwrisimotitas.an den ipirxan kapoioi na agorazoun ta cd tous kai na pigenoun stis sinavlies tous tha epaizan kai oi dio spiti tous gia tin parti tous...


Παράθεση
Παράθεση από: raspid στις 21/05/04, 13:47
eleni21 eisai kouklara... asxeto e?
 
Στάλθηκε από: psomas/bready
μπααααα.............    

mpaaa???ti mpa? :o exeis adirisi sxetika me tin adikeimenikotati apopsi tou raspid? ;D 8) edw to sizitame na parw ton titlo "miss kithara.gr 2004"

oi xenoi einai filoi pou den exeis gnwrisei akoma...

 

Σχετικά θέματα

  Τίτλος / Ξεκίνησε από Απαντήσεις Τελευταίο μήνυμα
11 Απαντήσεις
6863 Εμφανίσεις
Τελευταίο μήνυμα 10/05/07, 22:15
από Μαργαρίτα Π.
2 Απαντήσεις
2087 Εμφανίσεις
Τελευταίο μήνυμα 10/10/08, 17:23
από kuiper
7 Απαντήσεις
2453 Εμφανίσεις
Τελευταίο μήνυμα 02/02/09, 10:59
από gkou
159 Απαντήσεις
34851 Εμφανίσεις
Τελευταίο μήνυμα 12/11/10, 19:50
από studio54
4 Απαντήσεις
2999 Εμφανίσεις
Τελευταίο μήνυμα 18/05/12, 01:38
από pauldiamond