Σελίδες:
  • #26 από FSL στις 04 Jan 2007
  • Σας παρακαλώ κάντε κάτι με το κουμπί νέο γιατί σε πολυσέλιδα θέματα με δυσκολεύει ιδιαιτέρως να ψάχνω να βρω τα νέα μηνύματα.
  • #27 από aris 13888, ο saprikios anathematistis στις 04 Jan 2007
  • Οντως αυτο ειναι προβλημα...

    Οπως και πατωντας το "Αναγωσμενα" για να κανω αναγνωσμενα τα θεματα, με βγαζει ενα "Σφαλμα συνδεσης" και παω πισω
  • #28 από Ο Νέος Κιθαρωδός στις 04 Jan 2007
  • Σας παρακαλώ κάντε κάτι με το κουμπί νέο γιατί σε πολυσέλιδα θέματα με δυσκολεύει ιδιαιτέρως να ψάχνω να βρω τα νέα μηνύματα.

    Δεν μπόρεσα να εντοπίσω το λάθος που περιγράφεις, μήπως μπορείς να το περιγράψεις με περισσότερες λεπτομέρειες; Τι ακριβώς πατάς και με ποια σειρά;

    Και μένα το ίδιο μου κάνει.. Επίσης όταν πατάω εισαγωγή παράθεσης δεν κάνει τίποτα.. Αυτά τα προβλήματα έχω προς το παρόν..

    Μόλις χρησιμοποίησα την "Εισαγωγή Παράθεσης" για να βάλω το μήνυμά σου παραπάνω, και δούλεψε κανονικότατα. Μήπως έχεις απενεργοποιήσει την JavaScript;
  • #29 από Corky στις 04 Jan 2007
  • Όχι τώρα το κοίταξα και είναι ενεργοποιημένη.. Πάντως με τον ΙΕ δεν έχω κανένα πρόβλημα ούτε στην παράθεση.. Με τον Mozilla παρουσιάζονται προβλήματα. Και όσον αφορά το προηγούμενο πρόβλημά μου με τα cookies τί συμβαίνει;
  • #30 από paran0id στις 04 Jan 2007
  • παιδια αμα δεν εχει κουμπακι "νεο θεμα" στον καδο, μαπα εκδοση. ;D ;D

    τελος παντων, καλο θα ηταν να υπαρχει καμια κατηγορια για ελευθερη εκτονωση, καθως και καμια κατηγορια για αγγελιες, οπου ο καθενας να λεει τι παιζει και ετσι οταν καποιος που ενδιαφερεται για συγκροτημα να τον βρει, και οχι το σημερινο συστημα "ζητω ντραμερ/ζουρνατζη κτλ"
  • #31 από FSL στις 04 Jan 2007
  • Kαταρχάς μου ζητά κάθε φορά να βάλω username και password αν και είναι επιλεγμένο τόσο το "χωρίς όριο" όσο και το "αυτόματη επανασύνδεση".Καθάρισα και τα cookies αλλά τίποτα.

    Δεύτερον και κυρίως αυτό που με ενοχλεί είναι ότι μέχρι την αναβάθμιση δίπλα στον τίτλο κάθε θέματος και πριν τον αριθμό των σελίδων υπήρχε ένα μικροσκοπικό σήμα της κιθάρας που πατώντας πάνω του με πήγαινε στα μηνύματα που δεν έχω διαβάσει.
    Τώρα πατώντας τη μπλε ένδειξη "νέο" με πηγαίνει πάντα στο πρώτο μήνυμα του θέματος,
  • #32 από Ο Νέος Κιθαρωδός στις 05 Jan 2007
  • Kαταρχάς μου ζητά κάθε φορά να βάλω username και password αν και είναι επιλεγμένο τόσο το "χωρίς όριο" όσο και το "αυτόματη επανασύνδεση".Καθάρισα και τα cookies αλλά τίποτα.

    Δοκίμασε να κάνεις έξτρα "Αποσύνδεση" και μετά ξανά "Σύνδεση"...
  • #33 από Βραζίλης στις 05 Jan 2007
  • Εντόπισα μια αιτία διάφορων περίεργων προβλημάτων που παρουσιάζονται. Δοκιμάστε να χρησιμοποιήσετε κάποια Εμφάνιση εκτός των "Κιθάρα - Κλασική/Νυχτερινή/Φωτεινή" μέχρι να γίνουν διορθώσεις.
    (Προφιλ - Ρυθμίσεις εμφάνισης - Επιλεγμένη εμφάνιση: αλλαγή)
  • #34 από Ο Νέος Κιθαρωδός στις 05 Jan 2007
  • Δεύτερον και κυρίως αυτό που με ενοχλεί είναι ότι μέχρι την αναβάθμιση δίπλα στον τίτλο κάθε θέματος και πριν τον αριθμό των σελίδων υπήρχε ένα μικροσκοπικό σήμα της κιθάρας που πατώντας πάνω του με πήγαινε στα μηνύματα που δεν έχω διαβάσει.
    Τώρα πατώντας τη μπλε ένδειξη "νέο" με πηγαίνει πάντα στο πρώτο μήνυμα του θέματος,

    Τώρα πρέπει να διορθώθηκε και αυτό...
  • #35 από YmiRLinG στις 05 Jan 2007
  • Mπραβο ολα διορθωθηκαν :D
  • #36 από FSL στις 05 Jan 2007
  • Ναιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιι βλέπω τα νέα μηνύματα!
    Κιθ είσαι φανταστικός καταπληκτικός κλπ κλπ  :P ;D

    Επίσης ανακάλυψα ένα νέο κουμπάκι που λέει αποστολή θέματος... ;)

    Tο μόνο πρόβλημα που παραμένει είναι αυτό της σύνδεσης όπου κάθε φορά χρειάζεται να βάζω username και password
  • #37 από penoktonos στις 05 Jan 2007
  • εγώ έχω το εξής πρόβλημα! σε κάθε νέο post μου (σαν αυτό καλή ώρα)

    ΔΕΝ υπάρχει η επιλογή "διαγραφή" .

    έχω μόνο "τροποποίηση" και "παράθεση"
  • #38 από heineken στις 05 Jan 2007
  • εγώ έχω το εξής πρόβλημα! σε κάθε νέο post μου (σαν αυτό καλή ώρα)

    ΔΕΝ υπάρχει η επιλογή "διαγραφή" .

    έχω μόνο "τροποποίηση" και "παράθεση"
    και πριν την αναβάθμιση που υπήρχε δεν δούλευε (σε μένα) ολοί υπόλοιπη μπορούσατε να διαγράψετε; πιστεύω ότι είναι ποιο καλά χωρίς την επιλογή "διαγραφή".
  • #39 από Βραζίλης στις 05 Jan 2007
  • ΔΕΝ υπάρχει η επιλογή "διαγραφή" .

    Δεν υπήρχε για μηνύματά σας σε αυτόν τον πίνακα μόνο. Τώρα υπάρχει.
  • #40 από heineken στις 05 Jan 2007
  • Στα ενημερωτικα email που στελνετε για καθε απαντηση το link πρεπει να το κανω "copy" "paste" ενω παλια με "κλικ"   επισης στο ονομα αποστολεα μου εμφανιζει αυτο "=?windows-1253?B?1O8g0/Td6ukg9PntIMrp6OHx+eT+7Q==?=" ενω παλια αν θυμαμαι καλα εγραφε "το στεκι των κιθαρωδων"
  • #41 από jacksonas στις 05 Jan 2007
  • H επιλογή διαγραφή post δεν υπάρχει πια.όπως τα λέει ο penoktonos.
  • #42 από stavros75 στις 05 Jan 2007
  • Όταν πάω στο προφίλ μου, και παρ'ότι έχω επιλλέξει να κρύβεται το email μου, αυτό εμφανίζεται κανονικά.
  • #43 από Ο Νέος Κιθαρωδός στις 05 Jan 2007
  • Όταν πάω στο προφίλ μου, και παρ'ότι έχω επιλλέξει να κρύβεται το email μου, αυτό εμφανίζεται κανονικά.

    Σε εσένα τον ίδιο εμφανίζεται πάντα. Δοκίμασε να κάνεις αποσύνδεση και να ξαναπάς στην σελίδα του προφίλ σου.
  • #44 από YmiRLinG στις 07 Jan 2007
  • ΜΕ τα cookies στον firefox υπαρχει προβλημα. Ποτε με βαζει ποτε δεν με βαζει και ας τα χω σβηστα τελειως
  • #45 από FSL στις 07 Jan 2007
  • Εγώ έχω ακόμα πρόβλημα με τη σύνδεση.
    Ενώ συνήθως με το που άνοιγα τον firefox έμπαινα κατευθείαν στο κιθάρα τώρα πρέπει να κάνω Login  κάθε φορά.
  • #46 από Zeppelin στις 07 Jan 2007
  • Κ εμένα σήμερα μου το κανε αυτό πρώτη φορά!
  • #47 από YmiRLinG στις 07 Jan 2007
  • Εγώ έχω ακόμα πρόβλημα με τη σύνδεση.
    Ενώ συνήθως με το που άνοιγα τον firefox έμπαινα κατευθείαν στο κιθάρα τώρα πρέπει να κάνω Login  κάθε φορά.
    Εγω και που παταω login μου ωγαζει προβλημα με τα cookies ενω ιεναι τελειως κλειστα
  • #48 από parlats στις 07 Jan 2007
  • Και με μένα παίζει πρόβλημα με τα μπισκοτάκια μάλλον. Με τον μοζίλλα μία μπαίνει μία όχι λέγοντας ότι υπάρχει πρόβλημα με τα μπισκότα. Αν διαλέξω να μπω με εξπλόρερ όλα είναι οκ αλλά δεν αλλάζει η γλώσσα από ελληνικά/αγγλικά και αντίθετα! Μόνο στο κιθάρα μου συμβαίνει αυτό με τη γλώσσα. Σε άλλες εφαρμογές με εξπλόρερ αλλάζει κανονικά με το shift+alt  :-\
  • #49 από Βραζίλης στις 09 Jan 2007
  • Για όσους έχουν πρόβλημα με τα cookies, συγκεκριμένα με τον Firefox, πηγαίνετε στο μενού:

    εργαλεια - επιλογες - απορρητο - προβολη cookies - (διαλέξτε από τη λίστα το forum.kithara.gr) - απομακρυνση cookies

    Κατοπιν, συνδεθειτε, και λογικα θα πρεπει να σας θυμαται απο δω και περα...
    (αφου βεβαια επιλεξετε το "αυτοματη επανασυνδεση" ή "χωρις οριο" (αντιστοιχα, αν συνδεεστε με τη σελιδα συνδεσης ή το κουτάκι στη 1η σελιδα του φορουμ))
  • #50 από ibanezz στις 09 Jan 2007
  • Όσοι έχετε προβλήματα με firefox δοκιμάστε να κάνετε update στην τελευταία έκδοση. Εγώ αυτήν έχω και παίζει κανονικά
Σελίδες: