Σελίδες:
  • #1 από Alexisonfire στις 06 Apr 2011
  • Γεια σας, έκανα μια παραγγελία απο Banzai (1η ιντερνετική αγορα ever) και σήμερα μου ήρθε mail ''Your order has been completed and shipped successfully''. αυτό σημαίνει οτι η παραγγελεία έχει φτάσει στα ελτα ή οτί θα έρθει σήμερα-αύριο σπίτι μου?, Έχω δώσει διευθύνησεις και όλα τα συνναφή.
  • #2 από Korgy στις 06 Apr 2011
  • μολις εστάλη. οποτε υπομονή καμμια βδομάδα
  • #3 από Alexisonfire στις 07 Apr 2011
  • Aha, ωραία, απλά δεν είμαι σίγουρος αν θα το φέρουνε στην πόρτα μου, ή στο κοντυνότερο Ελτά, ευχαριστώ για την απάντηση ((Κorgy))  :)
  • #4 από adr1anos στις 07 Apr 2011
  • Πρώτον, δυστυχώς έχεις 2-3 εβδομάδες μπροστά σου, όταν μιλάμε για Banzai.
    Δεύτερον, ότι έχω πάρει από το Banzai, έχει έρθει στα ELTA και πρεπει να πας να το πάρεις, διότι στην Ελλάδα, οι ταχυδρόμοι δεν μπορούν (και δεν τους δίνεται η τεχνική δυνατότητα) να κουβαλάνε "βαριά δέματα" δηλαδή οποιουδήποτε είδους πακέτα.
  • #5 από Alexisonfire στις 07 Apr 2011
  • Οπότε θα μου έρθει κάποιο ειδοποιητήριο, απ' τα ΕΛΤΑ λογίκα? Sorry αν γίνομαι κουραστικός αλλά είναι παρθενική αγορά απ' το νετ και δε θέλω να κάνω καμιά βλακεία και δεν παραλάβω το δέμα και γυρίσει πίσω  :P Το δέμα btw δεν είναι ιδιαίτερα βαρύ-μεγάλο, είναι τα υλικά για το amz mosfet booster μαζί με μια copper tape, θα χωράνε σε ένα μεγάλο φάκελο λογικά.
  • #6 από adr1anos στις 07 Apr 2011
  • .. θα χωράνε σε ένα μεγάλο φάκελο λογικά.
    ..όπως είπαμε: "βαριά δέματα"!...
    Ναι θα σου αφήσουν ειδοποιητήριο στο σπίτι.
  • #7 από Alexisonfire στις 07 Apr 2011
  • Ωραία, οπότε περιμένω, ευχαριστώ πολύ για τις απαντήσεις adr1anos  ;D
Σελίδες: