Σελίδες:
  • #1 από vagtanplan στις 18 Apr 2011
  • Μου ηρθε με μεηλ το παρακατω χαρακτηριστικο βιδεο απο νυχτερινο μαγαζι...εχει την καλτ πλακα του και το επισυναπτω...
     
     

     
     
    Κάντε υπομονή μέχρι το 0′45” όπου ο τροβαδούρος φτάνει στο ρεφρέν και τραγουδάει…
     
      Το είδατε;
    Το φχαριστηθήκατε;
    Να φανταστούμε ότι προσέξατε πως του ανταποδίδει το χτύπημα στο 1′08”;
    Να φανταστούμε ότι προσέξατε πως επισφραγίζει το τραγούδι με διπλή μούντζα στο 1′27”;
    Να τα φανταστούμε.
    Προσέξατε όμως το ξανθό που κάθεται μπροστά μπροστά και από το 0′15” στήνει σκηνικό με τον τυχερο μουσικο.... χαϊδεύοντας τάχαμου το μαλλί, μιλώντας και καλά στη φίλη, χαχανίζοντας με νάζι, προσέχοντας να είναι τα “προσόντα” στο ύψος τους (0′28”), κατόπιν επιδεικνύοντας το περίγραμμα τους όλο καμάρι (θεά), μιλώντας του ενώ ξέρει πως δεν γίνεται να ακουστεί και τελικά απευθύνοντας του χαιρετισμό την ώρα που ο Καλλίδης τρώει το πανέρι με τα γαρύφαλλα στο στέρνο. 
     
  • #2 από kostas80 στις 18 Apr 2011
  • ευχαριστούμε για το λεπτομερέστατο ριβιού του βίδεου συνάδελφε  ;D  ...... αυτά τα καλαθάκια θα έπρεπε να είναι απο τσίγκο  :P
  • #3 από vagtanplan στις 18 Apr 2011
  • Εγω θελω τα "καλαθακια" που μοστραρει η κοπελα πισω απ τον Καλλιδη.....!!!!!   >:D >:D
  • #4 από ΡιχάρδοςΜαυροπερισσότερος στις 18 Apr 2011
  • καλά μιλάμε λιώσιμο...!  ;D ;D
    Ο συγχρονισμός του ρεφρέν με το ιπτάμενο καλάθι είναι για σεμινάριο πάντως!!  :P
  • #5 από Eagle Of Kamelot στις 18 Apr 2011
  • Τσεκουρι και φωτια.
  • #6 από elrich στις 18 Apr 2011
  • Κοροϊδεύετε εσείς... αλλά εγώ έχω ζήσει ένδοξες στιγμές interaction με το μπουζουκοκοινό, ειδικά μάλιστα όταν ένας με κυνήγαγε να με πυροβολήσει και ένας άλλος να μου φέρει την κιθάρα κολλάρο.
    Α, ρε 80's αξέχαστα...
  • #7 από Eagle Of Kamelot στις 18 Apr 2011
  • Κοροϊδεύετε εσείς... αλλά εγώ έχω ζήσει ένδοξες στιγμές interaction με το μπουζουκοκοινό, ειδικά μάλιστα όταν ένας με κυνήγαγε να με πυροβολήσει και ένας άλλος να μου φέρει την κιθάρα κολλάρο.
    Α, ρε 80's αξέχαστα...

    Χμμ, επρεπε να δω τι θα ελεγες αν ειχες φαει τη σφαιρα...  :-\
  • #8 από hot_sauce (φλουτσ) στις 18 Apr 2011
  • Κοροϊδεύετε εσείς... αλλά εγώ έχω ζήσει ένδοξες στιγμές interaction με το μπουζουκοκοινό, ειδικά μάλιστα όταν ένας με κυνήγαγε να με πυροβολήσει και ένας άλλος να μου φέρει την κιθάρα κολλάρο.
    Α, ρε 80's αξέχαστα...
    θες να μας πεις και τους λόγους?
    μην τις αφήνεις στη μέση τις ιστορίες! :D
  • #9 από YmiRLinG στις 19 Apr 2011
  • Κοροϊδεύετε εσείς... αλλά εγώ έχω ζήσει ένδοξες στιγμές interaction με το μπουζουκοκοινό, ειδικά μάλιστα όταν ένας με κυνήγαγε να με πυροβολήσει και ένας άλλος να μου φέρει την κιθάρα κολλάρο.
    Α, ρε 80's αξέχαστα...
    θες να μας πεις και τους λόγους?
    μην τις αφήνεις στη μέση τις ιστορίες! :D
    +1
  • #10 από hot_sauce (φλουτσ) στις 19 Apr 2011
  • Μου ηρθε με μεηλ το παρακατω χαρακτηριστικο βιδεο απο νυχτερινο μαγαζι...εχει την καλτ πλακα του και το επισυναπτω...
     
     
    http://www.dailymotion.com/video/xi9ozx_panos-kallidis-ta-katafera-siga-re-m***ka_fun#from=embed
     
     
    Κάντε υπομονή μέχρι το 0′45” όπου ο τροβαδούρος φτάνει στο ρεφρέν και τραγουδάει…
     
      Το είδατε;
    Το φχαριστηθήκατε;
    Να φανταστούμε ότι προσέξατε πως του ανταποδίδει το χτύπημα στο 1′08”;
    Να φανταστούμε ότι προσέξατε πως επισφραγίζει το τραγούδι με διπλή μούντζα στο 1′27”;
    Να τα φανταστούμε.
    Προσέξατε όμως το ξανθό που κάθεται μπροστά μπροστά και από το 0′15” στήνει σκηνικό με τον τυχερο μουσικο.... χαϊδεύοντας τάχαμου το μαλλί, μιλώντας και καλά στη φίλη, χαχανίζοντας με νάζι, προσέχοντας να είναι τα “προσόντα” στο ύψος τους (0′28”), κατόπιν επιδεικνύοντας το περίγραμμα τους όλο καμάρι (θεά), μιλώντας του ενώ ξέρει πως δεν γίνεται να ακουστεί και τελικά απευθύνοντας του χαιρετισμό την ώρα που ο Καλλίδης τρώει το πανέρι με τα γαρύφαλλα στο στέρνο. 
     

    σήμερα κατάφερα να δω και το βίντεο.....
    τι γέλιο! :P
    το σκάσιμο του πανεριού....η μούντζα.....
    όσο για τον μουσικό....το έβγαλε κι αυτός το λαυράκι του ;)
  • #11 από blackmorefan στις 19 Apr 2011
  • Χαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαααααααα ααααααααααααα δεν υπαρχει απλα!!!!! χαχαχαχαχαχα "σιγα ρε μαλακα"...η μουντζα στο τελος, η ανταποδοση με αλλα τρια πανερια...

    Οσο για τη γκομενιτσα εκει μπροστα μπροστα μαλλον δεεεεεεεεεεεεεεν το σηκωνει το Τζονι Γουοκερ (του οποιου τη μιση παραγωγη για το 2011 μαλλον εχει καταναλωσει...εκτος κι αν σερβιρουν αλλη μαρκα πχ Τζακ, Σιβας και τα ρεστα)...παντως γενικα εχουν τη φαση τους τα λαϊκεντελικ-ηλεκτρογαβ μαγαζια...ειδικα για 'μας που μενουμε σε πολυκατοικια και δεν μπορουμε να 'χουμε σκυλο... ;D

    Γεια σου ρε Βαγγο αρχοντα παρε μου ολα τα υπαρχοντα...μου ΄φτιαξες τη μερα ρε!!! Οπως και οοοοοοοολων των συμμαθητων-φιλων που θα στειλω το βιντεακι... ;D
  • #12 από hot_sauce (φλουτσ) στις 20 Apr 2011
  • ειδικα για 'μας που μενουμε σε πολυκατοικια και δεν μπορουμε να 'χουμε σκυλο... ;D
    εγώ έχω :P

    Γεια σου ρε Βαγγο αρχοντα παρε μου ολα τα υπαρχοντα...
    τι ατάκα!
Σελίδες: