Αποστολέας Θέμα: Συγκροτήματα  (Αναγνώστηκε 13508 φορές)

0 μέλη και 1 επισκέπτης διαβάζουν αυτό το θέμα.

Αποσυνδεδεμένος bassman(4 String Suicide!)

  • O Πολεμιστής του Φωτός
  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 1255
  • Φύλο: Άντρας
  • Το μπασο ΔΕΝ ειναι μονο συνοδευτικο οργανο...
    • Προφίλ
    • Ο Πολεμιστης του Φωτος
Απ: Συγκροτήματα
« Απάντηση #25 στις: 15/01/07, 15:07 »
Κ επειδη ξεφυγα απο το θεμα και δεν απαντησα στο παιδι..εγω εχω να προτεινω τα εξης:12 Stones,Crucified Barbara..4 κοπελες απο Σουηδια που ροκαρουν τρελα,και stiff little fingers που αποτελουν βασικη επιρροη των Green day.Αυτα..ψαξε και ακουσε τα.. 8)
It's all about the Groove!

Mana Sama

  • Επισκέπτης
Απ: Συγκροτήματα
« Απάντηση #26 στις: 15/01/07, 15:11 »
'Αργκκ' είπα, ρε παιδιά... σιγά τη κουβέντα.
Κι εκτώς αυτού:
1. Τη μπάντα αυτή (οι Guns 'n Roses) δεν κράζεται μόνο από μένα, αλλά απ'τη μισή ροκ σκηνή (δεν ξέρω αν το'χετε παρατηρήσει, αλλά έτσι είναι), γιατί όπως και να το πάρει κανείς, είναι χάλι μαύρο. Αυτή τη στιγμή δεν κοιτάω το αν παίζουν ροκ (και ποτέ δεν σας απέτρεψα απ'το να ακούτε αυτή τη μουσική, άμα έκανα να φανεί κάτι τέτοιο, να παρουσιάζομαι υπεράνω, γνώστης μεγάλος, και κριτής, ζητώ συγνώμη) αλλά τη γενική σκουπιδοσήνη τους.
Καλά εντάξει... Είναι προσωπική μου άποψη, αλλά και μόνο που βλέπω αυτόν τον ηλίθιο τον Axl... καλά δε μιλάω.
2. Εκτώς αυτού το παιδι πάνω ζήτησε να του προτείνουμε μπάντες, προφανώς όχι μπάντες που τις ξέρει όοοολο το βόρειο ημισφαίριο, αλλά μπάντες που ο ίδιος δεν έτυχε να τις ακούσει.
3. Δεν ακούω folk, ή τέλος πάντων δεν μπαίνω στο τριπάκι να πω ότι ακούω κάποιο είδος μουσικής. Το'χω ξαναπεί. Ακούω αποκλειστικά και μόνο τις μουσικές που θεωρώ όμορφες, και το πεδίο ενασχόλησής μου είναι πολύ μεγάλο, και η μοντέρνα, τονίζω, folk (με όλα τα υποείδη της) δεν αποτελεί παρά ένα μικρό μέρος της ενασχόλησης αυτής.
4. Πράγματι, αν δε γουστάρετε αυτά που λέω, πρόβλημά σας, κάντε μου ένα kick και τελειώνει η υπόθεση. Χέστηκα στο κάτω-κάτω.
« Τελευταία τροποποίηση: 15/01/07, 15:12 από Alexander van Kuik »

Αποσυνδεδεμένος Μαργαρίτα Π.

  • Δεν είμαι στιχουργός
  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 1464
  • Φύλο: Γυναίκα
    • Προφίλ
Απ: Συγκροτήματα
« Απάντηση #27 στις: 15/01/07, 15:14 »
Όλοι οι δίσκοι των Guns N Roses.  :)
Αργκκ!!!

1. Αυτά που σου λέει ο bassman στην απάντηση #23 τα έχω προσέξει κι εγώ.

2. Οι προτάσεις που γίνονται εδώ είναι για το μέλος που άνοιξε το θέμα, όχι για σένα. Άλλωστε προτάσεις κάνουμε, δεν επιβάλλουμε σε κανέναν ν' ακούσει με το ζόρι αυτό που αρέσει σε μας, το τι ακούει ο καθένας το επιλέγει μόνος του, είτε αυτό αρέσει σε κάποιους είτε όχι.
Ο Ρίτσος διαβάζει Ρίτσο
http://rapidshare.com/files/227510288/Ritsos.rar

Mana Sama

  • Επισκέπτης
Απ: Συγκροτήματα
« Απάντηση #28 στις: 15/01/07, 15:20 »
Μα φυσικά, ότι θέλει θ'ακούσει (άσχετο με το αν δεν υπάρχει περίπτωση, ούτε για πλάκα δηλαδή, να μην έχει ακούσει GnR)
Εγώ δε τον αποτρέπω από τίποτα. Δεν σχολίασα καν. Είπα 'Αργκ' που είναι μια άναρθρη κραυγή. Θα μπορούσε να είναι αποτέλεσμα χαράς, πόνου απ'τη σφαλιάρα που έριξα στον εαυτό μου για να μη διπλώσω στα γέλια, οργής, ή και ελλειπούς λεξιλογίου. Μπορείς να αποδείξεις ότι έγραψα 'Αργκ' για να απαξιώσω την μπάντα? Μπορεί να το'γραψα στην τύχη, ας πούμε.

Αποσυνδεδεμένος Μαργαρίτα Π.

  • Δεν είμαι στιχουργός
  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 1464
  • Φύλο: Γυναίκα
    • Προφίλ
Απ: Συγκροτήματα
« Απάντηση #29 στις: 15/01/07, 15:29 »
Βλέπω και την απάντησή σου #26. Κράζε όποια μπάντα θέλεις, όποιο είδος μουσικής θέλεις, άκου ό,τι θέλεις, κι άσε μας κι εμάς ν' ακούμε αυτό που θέλουμε. Δικαίωμά μας!
Ο Ρίτσος διαβάζει Ρίτσο
http://rapidshare.com/files/227510288/Ritsos.rar

Αποσυνδεδεμένος parlats

  • Μουσικοπαρμένος
  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 3353
  • Φύλο: Άντρας
  • Δεν Μασάω τίποτα εκτός από φαγητό!!!
    • Προφίλ
    • Myspace
Απ: Συγκροτήματα
« Απάντηση #30 στις: 15/01/07, 15:39 »
Μα φυσικά, ότι θέλει θ'ακούσει (άσχετο με το αν δεν υπάρχει περίπτωση, ούτε για πλάκα δηλαδή, να μην έχει ακούσει GnR)
Εγώ δε τον αποτρέπω από τίποτα. Δεν σχολίασα καν. Είπα 'Αργκ' που είναι μια άναρθρη κραυγή. Θα μπορούσε να είναι αποτέλεσμα χαράς, πόνου απ'τη σφαλιάρα που έριξα στον εαυτό μου για να μη διπλώσω στα γέλια, οργής, ή και ελλειπούς λεξιλογίου. Μπορείς να αποδείξεις ότι έγραψα 'Αργκ' για να απαξιώσω την μπάντα? Μπορεί να το'γραψα στην τύχη, ας πούμε.

Στο έχω πει πάμπολλες φορές και σε άλλες συζητήσεις. Είναι κρίμα να είσαι τόσο απαξιωτικός με τα είδη μουσικής και τα συγκροτήματα που δεν σου αρέσουν. Δεν πιστεύω ότι στα 20 σου έχεις ακούσει τόση πολλή μουσική ώστε να κατακεραυνώνεις και να αποθεώνεις μπάντες και μουσικές.

Mana Sama

  • Επισκέπτης
Απ: Συγκροτήματα
« Απάντηση #31 στις: 15/01/07, 15:43 »
Συγγνώμη, αλλά, όπως είπα, σκοπός μου δεν είναι να δείξω ανωτερότητα. Κι εγώ ακόμα νέος και άπειρος είμαι, και σε αναζήτηση. Δεν απαξίωσα κανεναν (εκτώς απ'την εν λόγω μπάντα), απλά επιμένω ότι δεν πρέπει να κολλάμε μόνο στη ροκ μουσική σ'ένα μουσικό φορουμ που έχει, υποτίθεται ένα άλφα επίπεδο. Η ροκ είναι ένα μουσικό είδος σεβαστό προς εμέ, αλλά δεν είναι το μόνο, και ποτέ μα ποτέ δεν εννόησα ότι η ροκ είναι κατώτερη από άλλα είδη μουσικής με τα οποία ασχολούμαι αυτό το καιρό, αλλά όταν, σ'ένα φόρουμ σαν κι αυτό, το μόνο που βλέπεις είναι η ενασχόληση με τη ροκ και τη μέταλ (εκτώς του ότι είμαι διάφωνος με τη σκέψη του τύπου "τι μουσική ακούς" γιατί τελικά όλα μουσική είναι...) τότε, συγνώμη κιόλας, μπουχτίζεις (εγώ τουλάχιστον). Εγώ για να κάνω τον κόσμο να ξελαμπικάρει για λίγο, λοιπόν, του προτίνω νέα μουσικά ερεθίσματα, εύκολα στο άκουσμα, και αυτό προσπαθώ να το επιτύχω με την πρόκληση (παρόλα αυτά προσπαθόντας να μην απαξιώσω κανέναν). Μπορεί να είμαι εκκεντρικός, δεν ξέρω, αλλά πιστεύω πως είναι πιο σημαντικό να ακούμε μια μουσική για να δούμε τι θα ήθελε να πει ο καλλιτέχνης, και την επίδραση που έχει πάνω μας, και αν μας ταιριάζει να τη δεχτούμε, παρά να ακούμε μουσική επειδή ανήκει σε ένα συγκεκριμμένο είδος. Γιατί και στο είδος που προτιμάει κάποιος π.χ. πάντα θα υπάρχουν σκουπίδια. Αυτό είναι το μόνο που θέλω να πω με το "ξεκολλάτε", και γενικά με όλα αυτά.
Με σεβασμό πάντα...
« Τελευταία τροποποίηση: 15/01/07, 15:48 από Alexander van Kuik »

Αποσυνδεδεμένος @Morpheus@

  • Παλιός
  • ****
  • Μηνύματα: 287
  • Φύλο: Άντρας
  • real eyes realize real lies
    • Προφίλ
Απ: Συγκροτήματα
« Απάντηση #32 στις: 15/01/07, 15:44 »
Λοιπον να και καποια αγαπημενα μου συγκροτηματα τραγουδια:
Muse - Assassin
A Perfect Circe - Lullaby,Gravity,Counting Bodies Like Sheep to the Rhythm of the War Drums
Tool(Σχεδον ολα αλλα τεσπα) - Lateralus,Aenema,The Pot
Anti-Flag - 911 for Peace,Anatomy of Your Enemy
Audioslave - The Worm
Disturbed - Decadance
Godsmack - Vampires,Mistakes
Korn - Here To Stay
Nine Inch Nails - Απλα ολα...
Seed - Ο δισκος Music Monks

Και πολλα πολλα αλλα που βαριεμαι να γραψω ;D
θέμα Δίκης έγινε, το αν μου ανήκει η Ζωή μού,
...η απόφαση του δικαστηρίου αναμένεται...

Αποσυνδεδεμένος @Morpheus@

  • Παλιός
  • ****
  • Μηνύματα: 287
  • Φύλο: Άντρας
  • real eyes realize real lies
    • Προφίλ
Απ: Συγκροτήματα
« Απάντηση #33 στις: 15/01/07, 15:50 »
@Alexander
Το λιγοτερο που δειχνεις με τα σχολια σου ειναι "σεβασμος"!Το οτι κολλαμε στην Ροκ γινεται επειδη απλα οι περισσοτεροι ακουμε και Ροκ!Υπαρχουν πολλα ατομα εδω που δεν ακουνε Μεταλ ή Ροκ αλλα δεν σχολιαζουν οπως εσυ.Επισης γινονται ή εχουν γινει αρκετες συζητησεις για αλλα ειδη μουσικης και οποιος θελει συμμετεχει οποιος δεν θελει δεν συμμετεχει.Πρωτα απο ολα ομως σεβομαστε τα γουστα των αλλων...
θέμα Δίκης έγινε, το αν μου ανήκει η Ζωή μού,
...η απόφαση του δικαστηρίου αναμένεται...

Αποσυνδεδεμένος dorry_sings

  • Επισκέπτης
  • **
  • Μηνύματα: 83
  • Φύλο: Γυναίκα
  • Αυθεντική Γεύση... Μηδέν Ζάχαρη...!!!
    • Προφίλ
Απ: Συγκροτήματα
« Απάντηση #34 στις: 15/01/07, 15:55 »
@Alexander
Το λιγοτερο που δειχνεις με τα σχολια σου ειναι "σεβασμος"!Το οτι κολλαμε στην Ροκ γινεται επειδη απλα οι περισσοτεροι ακουμε και Ροκ!Υπαρχουν πολλα ατομα εδω που δεν ακουνε Μεταλ ή Ροκ αλλα δεν σχολιαζουν οπως εσυ.Επισης γινονται ή εχουν γινει αρκετες συζητησεις για αλλα ειδη μουσικης και οποιος θελει συμμετεχει οποιος δεν θελει δεν συμμετεχει.Πρωτα απο ολα ομως σεβομαστε τα γουστα των αλλων...


+1

Αποσυνδεδεμένος zoltan

  • Θαμώνας
  • ***
  • Μηνύματα: 125
  • Φύλο: Άντρας
  • Ο Scofield δεν πιανεται.
    • Προφίλ
Απ: Συγκροτήματα
« Απάντηση #35 στις: 15/01/07, 16:03 »
Anti-Flag - 911 for Peace,Anatomy of Your Enemy

Mπραβο?!?

Mana Sama

  • Επισκέπτης
Απ: Συγκροτήματα
« Απάντηση #36 στις: 15/01/07, 16:12 »
Μάλιστα. Αφού επιμένετε...
Είμαι ο κακοποιός δικτάτορας που δεν αφήνει τους δύστυχους ανθρωπάκους να ακούνε τη μουσική που γουστάρουνε, ωημέ...
Καλά είστε σοβαροί?
Δηλαδή εγώ δεν έχω δικαίωμα να εκφραστώ ελεύθερα και να πω την άποψή μου (με όποιον τρόπο επιλέξω)?
Και αφου δεν είμαι υποχρεωμένος να συμμετάσχω στα θέματα στα οποία επιλέγω να συμμετάσχω, εσείς γιατί είστε υποχρεωμένοι να ασχολείστε μαζί μου, μου λέτε?
Γιατί έχω την εντύπωση ότι μόλις πω κάτι στο οποίο διαφωνείτε (ότι και να'ναι αυτό) θα ορμήξετε να με φάτε, τάχα να με διορθώσετε ( και όταν ορμάω εγώ επειδή διαφώνησε κάποιος μαζί μου είμαι εγώ ο κακός)? Όπως εσείς απαιτείτε το δικαίωμα να σας επιτρέψω (ούτως ή άλλως δεν μπορώ να απαγορέψω κάτι, και δε θέλω κιόλας) να ακούτε τη μουσική που γουστάρετε, απαιτώ κι εγώ να έχω το δικαίωμα να "κράζω" και να "απαξιώ", όπως λέτε, όποια μπάντα επιθυμώ!
"Μα" θα μου πει κάποιος, "έτσι καταπατάς τα δικαιώματά μας". Δεν καταπατώ τίποτε, γιατί εσείς, έξυπνοι όπως είστε, έχετε την δυνατότητα να αγνοήτε παντελώς τα λεγόμενά μου...
Εγώ είμαι ο τρελός του χωριού προφανώς εδώ μέσα, οπότε κάντε μου τη χάρη να μη δίνετε απολύτως καμία σημασία όταν διαφωνείτε μαζί μου, αφού ούτως ή άλλως μαλ***ες λέω. ::)

Αποσυνδεδεμένος @Morpheus@

  • Παλιός
  • ****
  • Μηνύματα: 287
  • Φύλο: Άντρας
  • real eyes realize real lies
    • Προφίλ
Απ: Συγκροτήματα
« Απάντηση #37 στις: 15/01/07, 16:21 »
Οταν λες απλα την γνωμη σου και σεβεσαι τα γουστα των αλλων δεν υπαρχει προβλημα, αλλα οπως ξαναειπα κανεις το αντιθετο, λες την γνωμη σου και απαξιωνεις τα γουστα αλλων(αρα δεν τα σεβεσαι)!Και εννοειται πως δεν λεμε την αποψη μας "με οποιον τροπο διαλεξουμε".Αν ηταν ετσι θα αρχιζε ο καθενας σχολια του στιλ "καλα τι μ....κιες ακους" "αυτη η μουσικη ειναι για τα σκουπιδια" "αυτη η μουσικη ειναι gtp",τα οποια φυσικα δεν ειναι σχολια αλλα επιθεσεις και απαξιωσει γουστων.Τωρα αν δεν μπορεις να το καταλαβεις sorry δεν μπορω να σε βοηθησω!
θέμα Δίκης έγινε, το αν μου ανήκει η Ζωή μού,
...η απόφαση του δικαστηρίου αναμένεται...

Αποσυνδεδεμένος bassman(4 String Suicide!)

  • O Πολεμιστής του Φωτός
  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 1255
  • Φύλο: Άντρας
  • Το μπασο ΔΕΝ ειναι μονο συνοδευτικο οργανο...
    • Προφίλ
    • Ο Πολεμιστης του Φωτος
Απ: Συγκροτήματα
« Απάντηση #38 στις: 15/01/07, 16:36 »
@Αλεξανδερ

Για οτι ειπωθηκε για σενα φταις εσυ και μονο εσυ με την συμπεριφορα σου.Καπνος δεν βγαινει χωρις φωτια.Ουτε ειναι ολοι οι αλλοι παρανοικοι ξαφνικα να θιχτηκαν απο το πουθενα.Για αυτο λοιπον..μην μας μιλας περι "κοινωνικης κατακραυγης" και μας το παιζεις αδικημενος.Οταν ειμαστε λαθος..απλα το παραδεχομαστε..δεν παριστανουμε τον ξερολα και στην συνεχεια το παιζουμε "ξανθοπουλοι".
It's all about the Groove!

Mana Sama

  • Επισκέπτης
Απ: Συγκροτήματα
« Απάντηση #39 στις: 15/01/07, 16:44 »
Ωραία, είμαι και κομπλεξικός και βλάκας, αφού χρειάζομαι βοήθεια να καταλάβω τα λεγόμενά σας...
Να δω τι άλλα έχετε να πείτε.
Άντε. Βρίστε με ντε! Πέστε στο επίπεδό μου!

Αποσυνδεδεμένος @Morpheus@

  • Παλιός
  • ****
  • Μηνύματα: 287
  • Φύλο: Άντρας
  • real eyes realize real lies
    • Προφίλ
Απ: Συγκροτήματα
« Απάντηση #40 στις: 15/01/07, 16:48 »
Πιστευεις οτι χρειαζεται να σχολιασω κατι τωρα...??? ;D ;D :o :o
θέμα Δίκης έγινε, το αν μου ανήκει η Ζωή μού,
...η απόφαση του δικαστηρίου αναμένεται...

Αποσυνδεδεμένος Symeon

  • Έκπτωτος Άγιος
  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 1474
  • Φύλο: Άντρας
  • Elen sila lumenn omentielvo
    • Προφίλ
Απ: Συγκροτήματα
« Απάντηση #41 στις: 15/01/07, 16:59 »
Alex > χαλαρωσε λιγο...και εσυ σαν τον αλλο alex κανεις..τον παναγη. πΟυ μολις λες κατι ασχημο...λες και θιγεις τον χιτλερ. Ηρεμησε. Απλα να σου πω , για να μην καθομαι να ψαχνω τωρα οτι σε πολλα ( πολλα ) θεματα εχεις απαντησει με απαντησεις που τουλαχιστον για μενα δεν αποτελουν εκφρασεις παιδιου ανω των 10 ετων. Πχ στο θεμα με τους μεταλικα που θυμαμαι. η αποψη σου ηταν οτι ειναι βλακες η κατι τετοιο σκετο. Αυτο...μονο ενας βλακας συγνωμη κιολας το λεει. Και μολις στην ειπε καποιος εσπευσες να γραψεις με χαρη περισση στα λογια σου , οτι εσυ δεν εννοουσες αυτο ακριβως αλλα το εγραψες μεσα απο μια τελειως διαφορετικη σκοπια κτλ κτλ κτλ..
Το οτι αλλαξες το ονομα σου ετσι ωστε να φαινονται 2 θεματα στην αρχικη σελιδα αν εχεις απαντησει εσυ δεν σημαινει οτι εισια εξυπνοτερος απο τους υπολοιπους που γραφουν και εχουν τα κανονικα τους ονοματα. αλλα πραγματα σημαινει...
οσο για την απαντηση 36 "Γιατί έχω την εντύπωση ότι μόλις πω κάτι στο οποίο διαφωνείτε (ότι και να'ναι αυτό) θα ορμήξετε να με φάτε, τάχα να με διορθώσετε" μαλλον η απαντηση ειναι " επειδη εισαι ψωνιο"...
My spirit is crying for love so tired of being alone
I Remember He came here to steal, and You are his stealer of souls

http://img74.imageshack.us/img74/4245/53408797vz8.jpg

Αποσυνδεδεμένος chorrer

  • Θαμώνας
  • ***
  • Μηνύματα: 242
  • Φύλο: Άντρας
  • μπαααααα!!!
    • Προφίλ
    • Τζελέπης Δημήτρης- Ελληνοφωνο Ροκ
Απ: Συγκροτήματα
« Απάντηση #42 στις: 15/01/07, 18:15 »
Ρε παιδια τελικα τι ακριβως εγινε με τον alexanter , ???
.....καθοτι ειμαι σχετικα ασχετος με τα φορουμ και δεν καταλαβα, γιατι γραφει "mana sama" ?

 ??? ??? ???
http://tzelepis.kithara.gr  ή http://music.kithara.gr/bands/89/<----- Για κοπιαστε να ακουσετε το θειο Μητσο!

Αποσυνδεδεμένος Santa

  • Παλιός
  • ****
  • Μηνύματα: 291
  • Φύλο: Άντρας
  • Ο μικρός τυμπανιστής
    • Προφίλ
Απ: Συγκροτήματα
« Απάντηση #43 στις: 15/01/07, 19:55 »
Αλέξη εμένα τουλάχιστον δεν με πειράζει που εκφράζεσαι όπως θες για τη μουσική, αλλά καλό θα ήταν να μην υιοθετήσεις αυτή τη συμπεριφορά και γενικά στις συναναστροφές σου, μιας και είναι ιδιαίτερα ενοχλητικό για τον άλλο. Μπορεί να μην έχεις πρόθεση, όμως κάποιες φορές ακούγεσαι σαν ''ο υποτιθέμενος ψαγμένος που αρνείται το καθιερωμένο και το προβάλλει αυτό στους άλλους''. Ο επαναστάτης δεν είναι αυτός που θα πρωτοπορήσει για να τον δουν και να τον θαυμάσουν όλοι, αλλά αυτός που δεν του αρέσει κάτι και θέλει να το αλλάξει, χωρίς να υπολογίζει τη στήριξη ή την αποδοκιμασία των τρίτων. Και ξαναλέω, μπορείς για τη μουσική και για τέτοιου είδους θέματα να λες ότι θες, αλλά στον κοινωνικό σου περίγυρο θα πρέπει να εκφράζεσαι πιο συγκρατημένα.

stavros75

  • Επισκέπτης
Απ: Συγκροτήματα
« Απάντηση #44 στις: 15/01/07, 20:28 »
σωστος φιλε μου! εχεις ακουσει jj72?
Οι jj72 διαλύθηκαν...  :-\

Αποσυνδεδεμένος chorrer

  • Θαμώνας
  • ***
  • Μηνύματα: 242
  • Φύλο: Άντρας
  • μπαααααα!!!
    • Προφίλ
    • Τζελέπης Δημήτρης- Ελληνοφωνο Ροκ
Απ: Συγκροτήματα
« Απάντηση #45 στις: 15/01/07, 20:51 »
Ρε παιδια τελικα τι ακριβως εγινε με τον alexanter , ???
.....καθοτι ειμαι σχετικα ασχετος με τα φορουμ και δεν καταλαβα, γιατι γραφει "mana sama" ?

 ??? ??? ???


οκ ενημερωθηκα, μανο μου σε ευχαριστω πολυ!!
http://tzelepis.kithara.gr  ή http://music.kithara.gr/bands/89/<----- Για κοπιαστε να ακουσετε το θειο Μητσο!

 

Σχετικά θέματα

  Τίτλος / Ξεκίνησε από Απαντήσεις Τελευταίο μήνυμα
4 Απαντήσεις
4746 Εμφανίσεις
Τελευταίο μήνυμα 05/04/02, 14:36
από zzz
18 Απαντήσεις
20677 Εμφανίσεις
Τελευταίο μήνυμα 09/06/05, 02:20
από asxhmos
0 Απαντήσεις
3965 Εμφανίσεις
Τελευταίο μήνυμα 23/03/03, 16:58
από Psycho-Ethnick
44 Απαντήσεις
18555 Εμφανίσεις
Τελευταίο μήνυμα 27/11/07, 18:19
από Kiratzoharris
20 Απαντήσεις
7250 Εμφανίσεις
Τελευταίο μήνυμα 26/01/07, 20:24
από allshallperish79
73 Απαντήσεις
19822 Εμφανίσεις
Τελευταίο μήνυμα 03/03/09, 14:47
από hoba
32 Απαντήσεις
9825 Εμφανίσεις
Τελευταίο μήνυμα 24/06/10, 01:37
από jim.ni
4 Απαντήσεις
3719 Εμφανίσεις
Τελευταίο μήνυμα 12/04/10, 03:10
από Garvin
6 Απαντήσεις
9650 Εμφανίσεις
Τελευταίο μήνυμα 08/12/14, 21:20
από jamesio
25 Απαντήσεις
12266 Εμφανίσεις
Τελευταίο μήνυμα 16/07/19, 23:21
από saved