Αποστολέας Θέμα: νεος  (Αναγνώστηκε 20167 φορές)

0 μέλη και 1 επισκέπτης διαβάζουν αυτό το θέμα.

Αποσυνδεδεμένος ΣταύροςXD

  • Επισκέπτης
  • **
  • Μηνύματα: 33
    • Προφίλ
νεος
« στις: 27/12/09, 22:24 »
γεια σε ολους και χρονια πολλα ειμαι νεος στο φορουμ κανω 3 χρονια κλασικη κιθαρα και θελω να παρω μια ηλεκτρικη εχω δει αρκετες μια cort G210,cort G250,2 epiphone και μια jack jackson εσεις τι κιθαρα θα μου προτεινατε για ενα ατομο σαν και εμενα που δεν εχει πιασει ηλεκτρικη στα χερια του ??? ευχαριστω.

Αποσυνδεδεμένος Stergios Kourou

  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 1526
  • Φύλο: Άντρας
  • Άλλο κουτουρού, άλλο του Κουρού
    • Προφίλ
    • Wardrum Official Website
Απ: νεος
« Απάντηση #1 στις: 27/12/09, 23:29 »
.... click * blick * tlick * flick * slick * ....
....ggggeeeegggrrrrpppiiirrrliiiieeeerrrrogggrrrr******....
....douf*douf*douf*.....      ....douf*douf*douf*.....
Ttttssssick!.........PIFFF!!!!
(Burned fuse!!)

* C a l c u l a t i o n    i m p o s s i b l e ! ! !
          N o t   e n o u g h   d a t a ! ! ! *


Please verify the music style you would like to play with your guitar and suggest bands that are near to the sound you want to acheive.......

Thank you!!!

Αποσυνδεδεμένος agrammatos

  • Επισκέπτης
  • **
  • Μηνύματα: 83
    • Προφίλ
Απ: νεος
« Απάντηση #2 στις: 28/12/09, 00:16 »
.... click * blick * tlick * flick * slick * ....
....ggggeeeegggrrrrpppiiirrrliiiieeeerrrrogggrrrr******....
....douf*douf*douf*.....      ....douf*douf*douf*.....
Ttttssssick!.........PIFFF!!!!
(Burned fuse!!)

* C a l c u l a t i o n    i m p o s s i b l e ! ! !
          N o t   e n o u g h   d a t a ! ! ! *


Please verify the music style you would like to play with your guitar and suggest bands that are near to the sound you want to acheive.......

Thank you!!!

xαχαχαχα εντυπωσιακό!!!!!!

Αποσυνδεδεμένος Απόλλων

  • Κιθαροσυντονιστής
  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 5861
  • Φύλο: Άντρας
  • Μονίμως προβληματικός...
    • Προφίλ
Απ: νεος
« Απάντηση #3 στις: 28/12/09, 01:03 »
Eγώ θα σού πρότεινα κατ' αρχήν μια κιθάρα που να είναι βολική στο παίξιμο (αυτό θα το βρεις εσύ με μερικές δοκιμές) και με όσο το δυνατόν πιο φαρδύ μπράτσο. Oι Cort γενικά είναι αξιοπρεπείς κιθάρες και η G250 συγκεκριμένα είναι ότι πρέπει για αρχάριο. Είναι σε σχήμα strat που γενικά είναι αρκετά εργονομικό, έχει ένα humbucker και δύο μονούς μαγνήτες οπότε σού δίνει αρκετή ευελιξία, και το μπράτσο της είναι λίγο πιο φαρδύ από τις περισσότερες strat. Άλλες καλές και φτηνότερες επιλογές θα ήταν η Squier ΗSS Strat και η Kramer Focus V211S.

Πάντως θα ήταν καλό να μάς πεις όχι μόνο τι μουσική σκοπεύεις να παίξεις αλλά και πόσα λεφτά σκέφτεσαι να ξοδέψεις.
Διψάς και δεν το ξέρεις...

Αποσυνδεδεμένος ΣταύροςXD

  • Επισκέπτης
  • **
  • Μηνύματα: 33
    • Προφίλ
Απ: νεος
« Απάντηση #4 στις: 28/12/09, 13:02 »
εχω μαζεψει 300ευρω και ο πατερας μου λεει οτι θα βαλει και αυτος κατι ε γυρο 400-500ευρω και απο μουσικη κλασικο rock  και κατι ακομα στα μαγαζια μας ειπαν να παρουμε μια κιθαρα και 2 μονους μαγνητες και 1 διπλο για να εχω ποικιλια ως προς τον ηχο σωστο ειναι αυτο??

Αποσυνδεδεμένος vagtanplan

  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 1269
  • Φύλο: Άντρας
  • My name is TONIC.....Pentatonic .....!!!
    • Προφίλ
Απ: νεος
« Απάντηση #5 στις: 28/12/09, 13:15 »
εχω μαζεψει 300ευρω και ο πατερας μου λεει οτι θα βαλει και αυτος κατι ε γυρο 400-500ευρω και απο μουσικη κλασικο rock  και κατι ακομα στα μαγαζια μας ειπαν να παρουμε μια κιθαρα και 2 μονους μαγνητες και 1 διπλο για να εχω ποικιλια ως προς τον ηχο σωστο ειναι αυτο??

Αυτο ακριβως ειναι που προτεινει και ο Απόλλων... δηλαδη εναν διπλο μαγνητη και στη συνεχεια δυο μονους. Καλα στα λενε. Απο την στιγμη που μαζευεις ενα καλο ποσο για αρχη...να κανω μια κλασσικη ερωτηση...απο ενισχυτη πως πας ?? εχεις ??
Χαου μπλου κεν γιου γκετ.....

Αποσυνδεδεμένος geo134

  • Συναλλαγές: (3)
  • Θαμώνας
  • ***
  • Μηνύματα: 189
  • Φύλο: Άντρας
    • Προφίλ
Απ: νεος
« Απάντηση #6 στις: 28/12/09, 13:22 »
εγω θα πρωτεινα την samick ic4 interceptor
εχει 2 διπλους και 1 μονο στα γκαζια για μενα βγαζει τρομερο και το floyd rose ειναι απιστευτο στα λεφτα που την βρισκεις (μαξ 300ευρω)
το μπρατσο μοιαζει λιγο με Ibanez στο παχος αλλα την συνηθιζεις ευκολα
τελος αν εισαι μεταλας χωνεις εναν emg πανω active και καθαρισες.οχι πως δεν ειναι μια χαρα οι μαγνητες της αλλα λεμε αν δεν σε ικανοποιουν!
τα υπολοιπα ριχτα σε ενισχυτες και σε παεταλακια και θα με θυμηθεις
just.......rocking!!!

Αποσυνδεδεμένος ΣταύροςXD

  • Επισκέπτης
  • **
  • Μηνύματα: 33
    • Προφίλ
Απ: νεος
« Απάντηση #7 στις: 28/12/09, 13:58 »
πτοτιμω να παρω μια cort ή την G210 ή την G250 δεν ξερω ακομα απο ενισχυτη roland cube 15x νομιζω κλ ειναι για αρχη α και ξεχασα να σας πω η cort G210 κανει 355ευρω σετ ενισχυτες και ολα τα αλλα και η cort G250 465ευρω ολα μαζι μονο οι κιθαρες κανουν η μια 185 και η αλλη 299 ευρω

Αποσυνδεδεμένος vagtanplan

  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 1269
  • Φύλο: Άντρας
  • My name is TONIC.....Pentatonic .....!!!
    • Προφίλ
Απ: νεος
« Απάντηση #8 στις: 28/12/09, 14:10 »
Roland ειναι μια χαρα για αρχη !! καλυτερος απο κατι marshall mg15 κλπ. 
Τωρα τις Cort δεν τις ξερω καν και δεν τις συμπαθω ...χωρις λογο απλα δε μ αρεσουν προσωπικα....και σε αυτο θελω να καταλληξω...(κλασσικο εικονογραφιμενο) ακου τις γνωμες ολων μας κανε ενα τοπ 5 απο κιθαρες και πηγαινε μια κιθαροτσαρκα να τις χουφτωσεις και να δεις ποια σου καθετε καλυτερα στο χερι και στον ηχο αλλα και σαν feeling ....και να θυμασαι....Εσυ αποφασιζεις ..... 
http://www.youtube.com/watch?v=SktvtrSCLcI


Χαου μπλου κεν γιου γκετ.....

Αποσυνδεδεμένος ΣταύροςXD

  • Επισκέπτης
  • **
  • Μηνύματα: 33
    • Προφίλ
Απ: νεος
« Απάντηση #9 στις: 28/12/09, 14:18 »
ολες τις κιθαρες που σας λεω τις εχω ακουσει και τις εχω δει εχω δει και αλλες αλλα εχω κρατισει αυτες που μου αρεσαν στον ηχο κλπ και εκανα και ενα λαθος ο ενισχυτης ειναι 20x οχι 15x
« Τελευταία τροποποίηση: 28/12/09, 14:29 από ΣταύροςXD »

Αποσυνδεδεμένος teo_gp

  • Παλιός
  • ****
  • Μηνύματα: 473
  • Φύλο: Άντρας
  • Whatever happened to my rock'n'roll?
    • Προφίλ
Απ: νεος
« Απάντηση #10 στις: 28/12/09, 14:44 »
 Καταρχήν καλωσόρισες :). Ο Roland είναι αξιοπρεπέστατος και θα σε βολέψει αρκετά. Όσον αφορά στην κιθάρα εγώ θα σου πρότεινα κάποια από τις cort που λες. Καταρχήν σου αρέσουν ;D και κατά δεύτερον είναι και αυτές αξιοπρεπέστατες για τα λεφτά τους. Εναλλακτικά δες και τις Squier που έχουν βελτιωθεί αρκετά τον τελευταίο καιρό και αποτελούν καλές αγορές. Σκέψου ακόμα την προοπτική να κάνεις την αγορά σου από εξωτερικό μιας και θα γλιτώσεις αρκετά χρήματα, ενώ θα έχεις και περισσότερες επιλογές.
I was lookin' back to see if you were lookin' back at me
to see me lookin' back at you

http://www.myspace.com/grandzero

Αποσυνδεδεμένος ΣταύροςXD

  • Επισκέπτης
  • **
  • Μηνύματα: 33
    • Προφίλ
Απ: νεος
« Απάντηση #11 στις: 28/12/09, 14:48 »
ναι εχω δει και απο εκει εχει παρα πολες επιλογες αλλα λεω να παρω απο εδω εφοσον διαθετω τα λεφτα

Αποσυνδεδεμένος teo_gp

  • Παλιός
  • ****
  • Μηνύματα: 473
  • Φύλο: Άντρας
  • Whatever happened to my rock'n'roll?
    • Προφίλ
Απ: νεος
« Απάντηση #12 στις: 28/12/09, 14:52 »
 Όπως θέλεις, απλά με τα ίδια χρήματα μπορείς να πάρεις μια καλύτερη κιθάρα ή διαθέτοντας λιγότερα να πάρεις την κιθάρα που θέλεις... It's up to you πάντως :)

 Α! Ρίχνε και καμια ματιά στα μεταχειρισμένα, ποτέ δεν ξέρεις...
I was lookin' back to see if you were lookin' back at me
to see me lookin' back at you

http://www.myspace.com/grandzero

Αποσυνδεδεμένος Απόλλων

  • Κιθαροσυντονιστής
  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 5861
  • Φύλο: Άντρας
  • Μονίμως προβληματικός...
    • Προφίλ
Απ: νεος
« Απάντηση #13 στις: 28/12/09, 15:20 »
εγω θα πρωτεινα την samick ic4 interceptor...

Φίλε geo1234, συγγνώμη που σού το λέω αλλά έλεος πια με την interceptor. Ξέρω ότι είναι η κιθάρα σου και την αγαπάς, αλλά δεν είναι ούτε κατά διάνοια από τις καλύτερες επιλογές και σίγουρα δεν είναι ότι καταλληλότερο για κάποιον με το background του Σταύρου. Εξάλλου είναι μάλλον αντίφαση σε άλλα thread να ζητάς γνώμες για αυτή την κιθάρα και να ρωτάς πώς θα την αναβαθμίσεις και σε άλλα να την προτείνεις σε αρχάριους.

Σταύρο, αν θέλεις τη γνώμη μου μην πάρεις κιθάρα με Floyd Rose. Περισσότερο μπελάς είναι παρά πλεονέκτημα. Θα έφτανα στο σημείο να πώ να μην πάρεις κιθάρα με τρέμολο παντός είδους, αλλά το κλασσικό τρέμολο που έχουν οι κιθάρες τύπου strat μάλλον δεν θα είναι ιδιαίτερο πρόβλημα.

Επί του προκειμένου τώρα, όπως σού είπα η Cort G250 ή η παρόμοια G254 (χωρίς pickguard) είναι άριστες κιθάρες. Έχω την αίσθηση ότι πολλοί τις σνομπάρουν γιατί δεν έχουν ακριβώς το κλασσικό σχήμα της strat (όπως π.χ. οι Squier Strat). Είναι πάντως αξιολογότατα όργανα που μπορείς να βρεις με λιγότερο από 200 Ευρώ στα καταστήματα του εξωτερικού (τα οποία θα σού πρότεινα να προτιμήσεις έναντι των Ελληνικών) και είμαι σίγουρος ότι δεν θα σε απογοητεύσουν. Σε συνδυασμό με έναν ενισχυτή όπως ο Roland 20X, o Vox VT15, o Laney Prism 20 ή o Peavey Vypyr 15, θα κάνουν τη μετάβασή σου στον κόσμο της ηλεκτρικής κιθάρας συναρπαστικό και όχι προβληματικό.
Διψάς και δεν το ξέρεις...

Αποσυνδεδεμένος vagtanplan

  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 1269
  • Φύλο: Άντρας
  • My name is TONIC.....Pentatonic .....!!!
    • Προφίλ
Απ: νεος
« Απάντηση #14 στις: 28/12/09, 15:29 »
εγω θα πρωτεινα την samick ic4 interceptor...

Φίλε geo1234, συγγνώμη που σού το λέω αλλά έλεος πια με την interceptor. Ξέρω ότι είναι η κιθάρα σου και την αγαπάς, αλλά δεν είναι ούτε κατά διάνοια από τις καλύτερες επιλογές και σίγουρα δεν είναι ότι καταλληλότερο για κάποιον με το background του Σταύρου. Εξάλλου είναι μάλλον αντίφαση σε άλλα thread να ζητάς γνώμες για αυτή την κιθάρα και να ρωτάς πώς θα την αναβαθμίσεις και σε άλλα να την προτείνεις σε αρχάριους.

+100000000000000
Σωστοτατος....
Χαου μπλου κεν γιου γκετ.....

Αποσυνδεδεμένος Stinky

  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 1522
  • Φύλο: Άντρας
  • <Secondhand King>
    • Προφίλ
Απ: νεος
« Απάντηση #15 στις: 28/12/09, 15:30 »
Ξεχασαμε τις Squier classic vibe. Στα ιδια χρηματα. Εχουν 3 μονους αλλα ειναι αποδεδειγμενα πολυ καλα οργανα.
Και κλασσικο ροκ πεζεις και με σφυριχτρα οποτε δεν θα σε περιορισει η ελλειψη διπλου μαγνητη.

Αποσυνδεδεμένος geo134

  • Συναλλαγές: (3)
  • Θαμώνας
  • ***
  • Μηνύματα: 189
  • Φύλο: Άντρας
    • Προφίλ
Απ: νεος
« Απάντηση #16 στις: 28/12/09, 19:28 »
Κάτσε λίγο Απόλλων πολύ φορά πήρες
πρώτα από όλα αυτή δεν είναι η πρώτη μου κιθάρα.σαν κυρία χρησιμοποιώ. Fender stratocaster Mexico.στο θέμα μας.επειδή θέλω να την αναβαθμισω δεν δείχνει ότι δεν είναι καλή απλά άλλαξαν τα γούστα μου.τέλος επειδή πιστεύω οτι εδώ μέσα έχουμε ελευθερία λόγου μπορώ να πω την γνώμη μου.στο κάτω κάτω δεν χρειζεται να με ακούσετε.αυτή η κιθάρα για τα λεφτά της ειναι μια χαρά και
ξέρεις γιατί;γιατί με τα ίδια χρήματα αγοράζεις squier.
Φιλικά πάντα
« Τελευταία τροποποίηση: 28/12/09, 19:34 από geo134 »
just.......rocking!!!

Αποσυνδεδεμένος Stinky

  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 1522
  • Φύλο: Άντρας
  • <Secondhand King>
    • Προφίλ
Απ: νεος
« Απάντηση #17 στις: 28/12/09, 20:34 »
Παράθεση
αυτή η κιθάρα για τα λεφτά της ειναι μια χαρά και
ξέρεις γιατί;γιατί με τα ίδια χρήματα αγοράζεις squier.
Φιλικά πάντα

H squier classic vibe για τα λεφτα της ειναι μια χαρα. Και ξερεις γιατι? Γιατι βαζει κατω και τη μεξικανα φεντερ που εχεις ;)

Αποσυνδεδεμένος Dr Bluz (G.K.)

  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 1572
  • Φύλο: Άντρας
  • Στράααατα Stratούλαα
    • Προφίλ
Απ: νεος
« Απάντηση #18 στις: 28/12/09, 20:38 »
H Squier Classic Vibe (50ς, 60ς) ειναι μια πολυ καλη ...Fender.
Δοκιμασε την. Ας λεει Squire και ας κανει 300 ευρω.


Αποσυνδεδεμένος geo134

  • Συναλλαγές: (3)
  • Θαμώνας
  • ***
  • Μηνύματα: 189
  • Φύλο: Άντρας
    • Προφίλ
Απ: νεος
« Απάντηση #19 στις: 28/12/09, 20:49 »
Οκ παιδιά συγνώμη έχετε δίκιο μπορεί να παραφερθηκα λόγο τρελης αγάπης για την
κιθάρα μου.σίγουρα υπάρχουν καλύτερες επιλογές .καλή συνέχεια στην αναζήτηση σου
just.......rocking!!!

Αποσυνδεδεμένος Απόλλων

  • Κιθαροσυντονιστής
  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 5861
  • Φύλο: Άντρας
  • Μονίμως προβληματικός...
    • Προφίλ
Απ: νεος
« Απάντηση #20 στις: 28/12/09, 20:52 »
Κάτσε λίγο Απόλλων πολύ φορά πήρες

Mόνο που εγώ παρά τη "φόρα" που πήρα καταφέρνω ακόμα να διαβάζω σωστά τι έχει γραφτεί. Αν είχες κάνει κι εσύ το ίδιο, θα έβλεπες ότι δεν μίλησα πουθενά για "πρώτη" κιθάρα. Είπα "είναι η κιθάρα σου και την αγαπάς". Αν κατάλαβες κάτι άλλο, μάλλον εσύ έχεις πάρει φόρα και δεν ξέρεις τι διαβάζεις. Επίσης μάλλον δεν διάβασες τι έχει γράψει μέχρι στιγμής ο Σταύρος, και κυρίως ότι τον ενδιαφέρει το classic rock. Προφανώς γι αυτό τού προτείνεις μια μεταλλοκιθάρα, και μάλιστα με προτροπή για αναβάθμιση μαγνητών σε active EMG (κάτι μού θυμίζει αυτό... μήπως έχει κάνει κάποιος άλλος την ίδια αναβάθμιση; :P ::)).

Όσο κρατάει λοιπόν η φόρα μου, να σού πω ακόμα 1-2 πράγματα που πρέπει να ξέρεις.

Πρώτον, απ' όσο μπόρεσα να ψάξω η κιθάρα σου δεν κυκλοφορεί πλέον, οπότε δεν έχει νόημα να την προτείνεις σε κάποιον. Εκτός κι αν έχει ξεμείνει καμία ακόμα στο Nάκα και ψάχνουν κάποιον να τού την πασάρουν λέγοντάς του ότι κοστίζει 360 Ευρώ αλλά θα τού την αφήσουν 160...

Δεύτερον, η κιθάρα σου δεν είναι τόσο καλή όσο νομίζεις. Εκτός αν πιστεύεις ακόμα ότι έχει Seymour Duncan μαγνήτες και Grover κλειδιά. Τέλος πάντων, πήγαινε παίξε με καμιά Ibanez ακόμα και κάτω από 300 Ευρώ (πραγματική αξία, όχι τιμή Νάκα) και μετά μού λές πώς συγκρίνεται με τη δική σου (στην αυθεντική της έκδοση) από πλευράς ποιότητας κατασκευής, playability (ειδικά το τρέμολο) και ήχων. Ακόμα και κάποιες Squier (π.χ. Classic Vibe) είναι καλύτερες. Αν εσένα σού αρέσει η Samick, πάω πάσο, αλλά αυτό δε σημαίνει ότι είναι αντικειμενικά καλή κιθάρα για τα λεφτά της.

Τρίτον, κανείς δεν είπε ότι δεν μπορείς να λες τη γνώμη σου, οπότε δεν υπάρχει λόγος να επικαλείσαι την ελευθερία του λόγου. Όμως με το ίδιο ακριβώς σκεπτικό, θα μού επιτρέψεις κι εμένα να πω τη δική μου, ειδικά όταν αυτά που λές είναι εντελώς αστήρικτα και υποκειμενικά.

Φιλικά πάντα...


ΕDIT: Aπό το τελευταίο σου μήνυμα, το οποίο είδα αφού είχα στείλει το δικό μου, μπορώ να συμπεράνω ότι το ξανασκέφτηκες το θέμα; Ή άλλαξε κάτι άλλο στο μεταξύ;
« Τελευταία τροποποίηση: 28/12/09, 20:55 από Απόλλων »
Διψάς και δεν το ξέρεις...

Αποσυνδεδεμένος indie-anos laternative

  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 579
  • Φύλο: Άντρας
  • Δεν μου έρχεται τίποτε να γράψω τώρα
    • Προφίλ
Απ: νεος
« Απάντηση #21 στις: 28/12/09, 21:13 »
Ας μου επιτραπεί ένα καλοπροαίρετο σχόλιο.

Φίλε geo134. Είσαι 15 χρονών. Πόσα χρόνια παίζεις κιθάρα και με πόσες κιθάρες έχεις παίξει;
Αν προσέξεις το προφίλ του Απόλλωνα λέει "30 χρόνια ερασιτέχνης...".

Η προτροπή είναι γενική στα μέλη (μικρά ή μεγάλα σε ηλικία) με μικρή εμπειρία, να είναι πιο προσεκτικά όταν προτείνουν κάτι. Οι γνώμες όλων είναι ευπρόσδεκτες, καλό θα είναι όμως να μην είναι αβίαστες.
Don’t sell the dreams you should be keeping pure and simple every time.

Αποσυνδεδεμένος geo134

  • Συναλλαγές: (3)
  • Θαμώνας
  • ***
  • Μηνύματα: 189
  • Φύλο: Άντρας
    • Προφίλ
Απ: νεος
« Απάντηση #22 στις: 28/12/09, 21:22 »
Όχι δεν προέκυψε κάτι άλλο αλλά όσα είπες τα σκέφτηκα και τα είδα από άλλη οπτική γωνία.έχεις δίκιο απλά δεν σκεφτόμουν τον άλλο για το τι επιλογές αλλά σκεφτόμουν μόνο τις δικές μου προτιμήσεις .σορρυ έτσι;
just.......rocking!!!

Αποσυνδεδεμένος ΣταύροςXD

  • Επισκέπτης
  • **
  • Μηνύματα: 33
    • Προφίλ
Απ: νεος
« Απάντηση #23 στις: 28/12/09, 22:12 »
εεεε παιδια αμα ειναι να σκοτωθειτε καλυτερα να μην εκανα ποτε αυτο το θεμα :'(

Αποσυνδεδεμένος ΣταύροςXD

  • Επισκέπτης
  • **
  • Μηνύματα: 33
    • Προφίλ
Απ: νεος
« Απάντηση #24 στις: 28/12/09, 22:53 »
λοιπον παιδια νομιζω οτι εχα κατασταλαξει θα παρω την cort G250 ειναι οτι πρεπει εχει καλο και σταθερο ηχο αν θελετε να την ακουσετε πατε στο youtube cort G250 test σας ευχαριστω για τις συμβουλες σας  ;D

 

Σχετικά θέματα

  Τίτλος / Ξεκίνησε από Απαντήσεις Τελευταίο μήνυμα
3 Απαντήσεις
2579 Εμφανίσεις
Τελευταίο μήνυμα 28/11/10, 12:30
από minas11
5 Απαντήσεις
5431 Εμφανίσεις
Τελευταίο μήνυμα 23/07/11, 23:40
από guitarmania
4 Απαντήσεις
3274 Εμφανίσεις
Τελευταίο μήνυμα 25/12/10, 15:27
από r4diohead
19 Απαντήσεις
7452 Εμφανίσεις
Τελευταίο μήνυμα 08/01/11, 11:05
από spider3
2 Απαντήσεις
47634 Εμφανίσεις
Τελευταίο μήνυμα 05/05/11, 13:20
από hot_sauce (φλουτσ)
6 Απαντήσεις
3293 Εμφανίσεις
Τελευταίο μήνυμα 29/05/12, 00:58
από Adrift
16 Απαντήσεις
44126 Εμφανίσεις
Τελευταίο μήνυμα 15/04/14, 00:59
από adr1anos
1 Απαντήσεις
6670 Εμφανίσεις
Τελευταίο μήνυμα 01/06/16, 13:40
από adr1anos
7 Απαντήσεις
4116 Εμφανίσεις
Τελευταίο μήνυμα 17/02/17, 19:19
από emg
4 Απαντήσεις
2045 Εμφανίσεις
Τελευταίο μήνυμα 27/02/21, 22:19
από windhunter