Αποστολέας Θέμα: ΜΕ ΧΑΛΑΕΙ......  (Αναγνώστηκε 522335 φορές)

0 μέλη και 1 επισκέπτης διαβάζουν αυτό το θέμα.

Αποσυνδεδεμένος Kiratzoharris

  • Ο παραγωγός
  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 2987
  • Φύλο: Άντρας
  • Να, ένας τέντυμπόης!
    • Προφίλ
Απ: ΜΕ ΧΑΛΑΕΙ......
« Απάντηση #1200 στις: 23/09/07, 13:27 »
Δεν συμφωνω..ηταν και παρα πολλα μαλιστα!Ειναι απιστυετα δυσκολη περιοδος και δεν περναει τοσο ευκολα..παρα μονο οταν φτασεις εκει απριλιο μαιο..
I am capitalism and you will tremble and cry when your boss tells you that they are downsizing, you will promise to work twice as hard.
TOMATOSE MOVIE

Αποσυνδεδεμένος Corky

  • Θαμώνας
  • ***
  • Μηνύματα: 227
  • Φύλο: Άντρας
  • I belong to everything I believe...
    • Προφίλ
    • Psychorchestra
Απ: ΜΕ ΧΑΛΑΕΙ......
« Απάντηση #1201 στις: 23/09/07, 14:21 »
Mikaki μην μασάς. Και εγώ στην ίδια κατάσταση που είσαι εσύ είμαι. Θα τα καταφέρουμε ρε... Ελπίζω τουλάχιστον. Εγώ από τώρα σκέφτομαι του χρόνου το καλοκαίρι.  ;D ;D
Definite an' immortal freedom is all we want. Just free soul and free way of thinking.But can we achieve this?

Αποσυνδεδεμένος Spell@lchemist!

  • Ο Γιόκας του Σατανούλη
  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 1224
  • Φύλο: Άντρας
  • ουτε καν..
    • Προφίλ
Απ: ΜΕ ΧΑΛΑΕΙ......
« Απάντηση #1202 στις: 23/09/07, 14:35 »
Δεν συμφωνω..ηταν και παρα πολλα μαλιστα!Ειναι απιστυετα δυσκολη περιοδος και δεν περναει τοσο ευκολα..παρα μονο οταν φτασεις εκει απριλιο μαιο..
νταξ δεν σας μαστιγωναν κιολας...χαλαρωστε λιγο..ναι τα χουμε περασει και εμεις,και ειναι ΠΟΛΥ δυσκολα,αλλα υπαρχουν και καποια ωραια πραγματα που ισιωνουν τη ζυγαρια..πενταημερη,εξοδοι τα σαββατα(καθε σαββατο ηταν το must ημασταν εξω),επιπλεον μην μου πεις πως πεθανες στο διαβασμα,γιατι ενα ΥΠΕΡΒΟΛΙΚΑ μικρο ποσοστο μαθητων ΚΑΙΓΕΤΑΙ στο διαβασμα...το βασικο πραγμα παντως που τα εφερνε ολα στα ισα τους ηταν το τσιγαρο!καθοσουν διαβαζες,και οταν μπουχτιζες,πηγαινες εξω απ το σπιτι καπου κρυφα,και εκανες ενα τσιγαρακι για να ερθεις στα ισα σου!αυτα ητανννν!
τωρα πανεπιστημιο,ρεμπελιο...:P
Το Πέπλο του Χθες, Σου Φέρνει Το Σήμερα, Μέσα Απ'τις Στάχτες του Πουθενά...Μήπως Σου Περισσεύει λίγο Ψωμί??

Αποσυνδεδεμένος Kiratzoharris

  • Ο παραγωγός
  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 2987
  • Φύλο: Άντρας
  • Να, ένας τέντυμπόης!
    • Προφίλ
Απ: ΜΕ ΧΑΛΑΕΙ......
« Απάντηση #1203 στις: 23/09/07, 16:19 »
Σε καμια περιπτωση.Ουτε πεθανα στο διαβασμα!Αλλα ειναι η πιεση!Το αγχος!Πως να το κανουμε αυτο υπαρχει..Και δεν προερχεται μονο απο σενα αλλα και απο τον περιγυρο σου.Η τριτη λυκειου(οι πανελληνιες δηλαδη) ειναι κατι εξαιρετικα ψυχοφθορο.
Κατα τα αλλα συμφωνω υπηρχαν ωραιες στιγμες με τους φιλους(5ημερη,σαββατιανη βολτα-θα θυμαμαι παρα πολελς στιγμες απο ολα αυτα) και μια ρουτινα που θα θυμαμαι ευχαριστα(η διαδρομη απο και προς το φρονστηστηριο με το μπ3 ηταν εξαιρετικα χαλρωτικη)...Και για να πω την αληθεια τα νοσταλγω ολα αυτα απο τη στιγμη που ειδα οτι ολα χαλαρωσαν και εκτος αυτου το πανεπιστημιο παραειναι μπουρδελε(τουλαχιστον σαν πρωτη εντυπωση αυτο μου αφησε)..
Αυτα ;)
I am capitalism and you will tremble and cry when your boss tells you that they are downsizing, you will promise to work twice as hard.
TOMATOSE MOVIE

Αποσυνδεδεμένος Spell@lchemist!

  • Ο Γιόκας του Σατανούλη
  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 1224
  • Φύλο: Άντρας
  • ουτε καν..
    • Προφίλ
Απ: ΜΕ ΧΑΛΑΕΙ......
« Απάντηση #1204 στις: 23/09/07, 16:24 »
Σε καμια περιπτωση.Ουτε πεθανα στο διαβασμα!Αλλα ειναι η πιεση!Το αγχος!Πως να το κανουμε αυτο υπαρχει..Και δεν προερχεται μονο απο σενα αλλα και απο τον περιγυρο σου.Η τριτη λυκειου(οι πανελληνιες δηλαδη) ειναι κατι εξαιρετικα ψυχοφθορο.
Κατα τα αλλα συμφωνω υπηρχαν ωραιες στιγμες με τους φιλους(5ημερη,σαββατιανη βολτα-θα θυμαμαι παρα πολελς στιγμες απο ολα αυτα) και μια ρουτινα που θα θυμαμαι ευχαριστα(η διαδρομη απο και προς το φρονστηστηριο με το μπ3 ηταν εξαιρετικα χαλρωτικη)...Και για να πω την αληθεια τα νοσταλγω ολα αυτα απο τη στιγμη που ειδα οτι ολα χαλαρωσαν και εκτος αυτου το πανεπιστημιο παραειναι μπουρδελε(τουλαχιστον σαν πρωτη εντυπωση αυτο μου αφησε)..
Αυτα ;)
το πρωτο ετος στο πανεπιστημιο που ερχεται,θα περασεις απιστευτα...στο λεω απο προσωπικη εμπειρια...1 χρονο στανταρ θα ριξεις καθισιο,οπως το μεγαλυτερο ποσοστο φοιτητων..εδω να δεις εμπειριες που θα χεις!!!μερικες φορες θα νοσταλγησεις το λυκειο βεβαια(καθε φορα λιγες μερες πριν καθε εξεταστικη,κλασσικη σκεψη:αχ να ημουν πρωτη δευτερα λυκειου...)..και παλι ομως οι εξετασεις στο πανεπιστημιο ειναι ΠΟΛΥ πιο ανετες και χαλαρες απο 3η λυκειου...εντελως διαφορετικη λογικη...οπως και οι παρακολουθησεις στα μαθηματα(οπως πολλοι γνωριζουν-->κυλικειο σχολης,καφες,τσιγαρο,ταβλι  ;D ;D ;D ;D)
Το Πέπλο του Χθες, Σου Φέρνει Το Σήμερα, Μέσα Απ'τις Στάχτες του Πουθενά...Μήπως Σου Περισσεύει λίγο Ψωμί??

Αποσυνδεδεμένος Mίκα

  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 1036
  • Φύλο: Γυναίκα
  • We are the facilitators of our own creative evolut
    • Προφίλ
Απ: ΜΕ ΧΑΛΑΕΙ......
« Απάντηση #1205 στις: 23/09/07, 17:05 »
Mikaki μην μασάς. Και εγώ στην ίδια κατάσταση που είσαι εσύ είμαι. Θα τα καταφέρουμε ρε... Ελπίζω τουλάχιστον. Εγώ από τώρα σκέφτομαι του χρόνου το καλοκαίρι.  ;D ;D

Να και ένας αισόδοξος!! Αντε ρε παιδιά να δίνουμε σιγά σιγά κουράγιο ο ένας στον άλλον, γιατί δεν μας βλέπω καλά! Fairy, πραγματικά ελπίζω να περάσει γρήγορα ο καιρός! Να μουν και εγώ στην θέση σας τώρα!!!!!!!!!!Το μόνο που σκέφτομαι είναι η εφταήμερη και το επερχόμενο καλοκαιρι!!!  :D :D
Ρε κιράτζο, πολύ κουράγιο δίνεις και εσύ...!! ;D ;D ;D :P :P :P :P

Αποσυνδεδεμένος FAIRY-The return!

  • Νεραϊδοπαρμένη
  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 862
  • Φύλο: Γυναίκα
  • que serra serra.
    • Προφίλ
    • 90ίλες
Απ: ΜΕ ΧΑΛΑΕΙ......
« Απάντηση #1206 στις: 24/09/07, 14:54 »
που στο "με φτιαχνει" δεν γραφει κανεις πια...

Αποσυνδεδεμένος Μαίρη

  • Επισκέπτης
  • **
  • Μηνύματα: 36
  • Φύλο: Γυναίκα
    • Προφίλ
?
« Απάντηση #1207 στις: 25/09/07, 13:06 »
Tipota ayth th stigmh

Αποσυνδεδεμένος super_freak_me

  • Θαμώνας
  • ***
  • Μηνύματα: 128
  • Φύλο: Γυναίκα
  • i don't try anything,just do it
    • Προφίλ
Απ: ΜΕ ΧΑΛΑΕΙ......
« Απάντηση #1208 στις: 26/09/07, 13:08 »
τπτ
you'll never see the lonely me at all

Αποσυνδεδεμένος FAIRY-The return!

  • Νεραϊδοπαρμένη
  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 862
  • Φύλο: Γυναίκα
  • que serra serra.
    • Προφίλ
    • 90ίλες
Απ: ΜΕ ΧΑΛΑΕΙ......
« Απάντηση #1209 στις: 27/09/07, 18:35 »
που εδω και 3 ώρες δεν τον βρίσκω στο τηλέφωνο, ενω ειχαμε πει τετοια ωρα να βρεθουμε.... ελπιζω να μην εγινε τπτ :-\ :-\ :( :-[

Αποσυνδεδεμένος GermanRock

  • Παλιός
  • ****
  • Μηνύματα: 464
  • Φύλο: Γυναίκα
  • Πλεον Μεταπτυχιακοοοοοοοοο!!!!!!!!!!!
    • Προφίλ
Απ: ΜΕ ΧΑΛΑΕΙ......
« Απάντηση #1210 στις: 30/09/07, 20:05 »
Που πολλες φορες το παρελθον ριχνει σκοτεινοτατες σκιες στο παρον.. κ κινδυνευει να στο καταστρεψει αν δεν προσεξεις. :(  >:(
I can't sleep alone anymore Need someone here with me,All I ever wanted and more My dreams are fighting for ...Never Ending Nightmare,Always there instead of you...MSG

Αποσυνδεδεμένος Mrs Brightside

  • Illusion User
  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 1171
  • Φύλο: Γυναίκα
  • ...as we kiss goodbye the sun sets...
    • Προφίλ
Απ: ΜΕ ΧΑΛΑΕΙ......
« Απάντηση #1211 στις: 30/09/07, 21:08 »
Που δεν με ακούει κανείς!!!!
...when the hardest part is over we'll be here and our dreams will break the boundaries of our fear...

http://www.facebook.com/TheKillersGreekFanClub
https://www.facebook.com/killersnerdia

Αποσυνδεδεμένος Blue Wizard

  • Παλιός
  • ****
  • Μηνύματα: 365
  • Φύλο: Άντρας
    • Προφίλ
    • The Paradox Society
Απ: ΜΕ ΧΑΛΑΕΙ......
« Απάντηση #1212 στις: 30/09/07, 21:15 »
Που δεν με ακούει κανείς!!!!

Tί είπες?
"dealing with the absurdity of existence by shoving absurdity down existence’s throat"

Αποσυνδεδεμένος Mrs Brightside

  • Illusion User
  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 1171
  • Φύλο: Γυναίκα
  • ...as we kiss goodbye the sun sets...
    • Προφίλ
Απ: ΜΕ ΧΑΛΑΕΙ......
« Απάντηση #1213 στις: 30/09/07, 21:38 »
Δεν έχω κανέναν να μιλήσω, εννοώ...
...when the hardest part is over we'll be here and our dreams will break the boundaries of our fear...

http://www.facebook.com/TheKillersGreekFanClub
https://www.facebook.com/killersnerdia

Αποσυνδεδεμένος profsokin

  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 862
  • Φύλο: Άντρας
  • ολα ειναι δρομος
    • Προφίλ
Απ: ΜΕ ΧΑΛΑΕΙ......
« Απάντηση #1214 στις: 30/09/07, 22:33 »
Με χαλάει που τα τελευταία 5 χρόνια, ό,τι ενδιαφέρον μπορώ να θυμηθώ αφορά κάποιον άλλον.. Εγώ που στο διάολο ήμουν;..
Άραγε θα θυμάται κάποιος τ'όνομά μας
της ζωής μας τα εξαίσια φεγγάρια
τα πάθη μας, τις λύπες τα δεινά μας;
Άραγε υπήρξαμε ποτέ; Στα όνειρά μας!

Αποσυνδεδεμένος Amylo

  • Και αν δεν σας αρέσει...
  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 1129
  • Φύλο: Γυναίκα
  • ΠΑΡΑΝΟΜΟΙ ΕΙΝΑΙ ΟΙ ΦΑΣΙΣΤΕΣ ΚΑΙ ΟΧΙ ΟΙ ΜΕΤΑΝΑΣΤΕΣ
    • Προφίλ
Απ: ΜΕ ΧΑΛΑΕΙ......
« Απάντηση #1215 στις: 01/10/07, 00:34 »
Με χαλάει που τα τελευταία 5 χρόνια, ό,τι ενδιαφέρον μπορώ να θυμηθώ αφορά κάποιον άλλον.. Εγώ που στο διάολο ήμουν;..
κατι παρομοιο...εκει ημουν..αλλα λες και τα εκανα ντιλιτ..
εμενα παλι με χαλαει που αλλαξα σελιδα.... :-\
οταν καποιο βραδυ ξυπνησεις απο την αποτομη κραυγη σου...κ τρεξεις στην μαμα σου να το πεις...κ εκεινη τρομαγμενη κλεισει την φωνη σου στο ψυγειο...τοτε θα ναι αργα,μεσανυχτα..και θα χεις κουραστει.....

Αποσυνδεδεμένος Mίκα

  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 1036
  • Φύλο: Γυναίκα
  • We are the facilitators of our own creative evolut
    • Προφίλ
Απ: ΜΕ ΧΑΛΑΕΙ......
« Απάντηση #1216 στις: 01/10/07, 01:45 »
Οι συνεχείς διακοπές ρεύματος!!!Αμαν!!! Το γονάτισαν το pc μου!!!!!!!! >:( >:( :-\ :-\ :'( :'(

Αποσυνδεδεμένος Βραζίλης

  • Δεν με λένε Bill!
  • Administrator
  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 10369
  • Φύλο: Άντρας
  • Βασίλης + Βραζιλία = Βραζίλης
    • Skype - fronimitis
    • Facebook profile
    • Προφίλ
    • Κιθάρα
Απ: ΜΕ ΧΑΛΑΕΙ......
« Απάντηση #1217 στις: 01/10/07, 08:48 »
που στο "με φτιαχνει" δεν γραφει κανεις πια...

Γιατί είναι πολύ πιο εύκολο να γκρινιάζεις... Γκρίνια για το κάθε τί... για το ότι δεν πήρε τηλ. ο/η γκόμενος/α, για το οτι τελείωσαν τα τσιγάρα, για το ότι κόπηκε το ρεύμα, για το ότι άρχισε το σχολείο, για το οτι ο κόσμος δεν περιστρέφεται γύρω μας όπως θα θέλαμε, ... Η γκρίνια είναι ένα χόμπυ που μας δίνει την ψευδαίσθηση ότι κάτι κάνουμε, ότι αν γκρινιάζουμε διαρκώς μπορεί κάτι να αλλάξει... κάπως... κάποτε... από μόνο του. Αφήνουμε τη ζωή να περνάει από μπροστά μας κι εμείς καθόμαστε στη γωνία ως απλοί παρατηρητές για να σχολιάζουμε το τι "μας χαλάει". Όμως, όλα στο μυαλό είναι (ο τρόπος που βλέπουμε τη ζωή), και στο χέρι μας (το να αλλάξουμε κάτι, έστω κάτι μικρό).

Για να είμαι στο θέμα και να γκρινιάξω κι εγώ: Με χαλάει που η συζήτηση έγινε σαν την "Πείτε κάτι για τον απο πάνω σας". Όμως, είναι στο χέρι μου να την κλειδώσω.  ;D


το βασικο πραγμα παντως που τα εφερνε ολα στα ισα τους ηταν το τσιγαρο!καθοσουν διαβαζες,και οταν μπουχτιζες,πηγαινες εξω απ το σπιτι καπου κρυφα,και εκανες ενα τσιγαρακι για να ερθεις στα ισα σου!

Εγώ τα πέρασα όλα αυτά χωρίς τσιγάρο. Λες να είμαι ψυχάκιας και δε το ξέρω; :P

Αποσυνδεδεμένος FAIRY-The return!

  • Νεραϊδοπαρμένη
  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 862
  • Φύλο: Γυναίκα
  • que serra serra.
    • Προφίλ
    • 90ίλες
Απ: ΜΕ ΧΑΛΑΕΙ......
« Απάντηση #1218 στις: 01/10/07, 12:53 »
που στο "με φτιαχνει" δεν γραφει κανεις πια...

Γιατί είναι πολύ πιο εύκολο να γκρινιάζεις... Γκρίνια για το κάθε τί... για το ότι δεν πήρε τηλ. ο/η γκόμενος/α, για το οτι τελείωσαν τα τσιγάρα, για το ότι κόπηκε το ρεύμα, για το ότι άρχισε το σχολείο, για το οτι ο κόσμος δεν περιστρέφεται γύρω μας όπως θα θέλαμε, ... Η γκρίνια είναι ένα χόμπυ που μας δίνει την ψευδαίσθηση ότι κάτι κάνουμε, ότι αν γκρινιάζουμε διαρκώς μπορεί κάτι να αλλάξει... κάπως... κάποτε... από μόνο του. Αφήνουμε τη ζωή να περνάει από μπροστά μας κι εμείς καθόμαστε στη γωνία ως απλοί παρατηρητές για να σχολιάζουμε το τι "μας χαλάει". Όμως, όλα στο μυαλό είναι (ο τρόπος που βλέπουμε τη ζωή), και στο χέρι μας (το να αλλάξουμε κάτι, έστω κάτι μικρό).

σωστός!!!  ;) ;)

Για να είμαι στο θέμα και να γκρινιάξω κι εγώ: Με χαλάει που η συζήτηση έγινε σαν την "Πείτε κάτι για τον απο πάνω σας". Όμως, είναι στο χέρι μου να την κλειδώσω.  ;D

εδώ όμως μου το χαλάς....  :P :P :P


Εμένα με χαλάει η @#! η  οικοδομή που είναι δίπλα στο κεφάλι μου κ κάθε πρωί με ξυπνάει απ'τα χαράματα, και δεν μπορω να ακούσω κ μουσική μετά!!
Αυτός είναι λόγος να γκρινιάζω, και δεν περνάει απ' το χέρι μου να το αλλάξω...(άσε που κάποια στιγμή ως δια μαγείας θα σταματήσει απο μόνη της  :P )

Αποσυνδεδεμένος eleos* (Βάλια πια....)

  • Το ξανθό emoticon
  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 1325
  • Φύλο: Γυναίκα
  • Μακρια, πολυ μακρια να ταξιδευουμε....
    • Προφίλ
Απ: ΜΕ ΧΑΛΑΕΙ......
« Απάντηση #1219 στις: 01/10/07, 15:11 »
...οταν ο κοσμος δεν εχει με τι να ασχοληθει, και μολις ακουσει πορτα να ανοιγει πεταγεται στην εξωπορτα να κανει ανακριση....  >:(
« Τελευταία τροποποίηση: 02/10/07, 03:35 από eleos* (Βάλια πια....) »
Screw prince charming!! Give me the guy ..with tattoos and a bad boy attitude!.....

Αποσυνδεδεμένος Kiratzoharris

  • Ο παραγωγός
  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 2987
  • Φύλο: Άντρας
  • Να, ένας τέντυμπόης!
    • Προφίλ
Απ: ΜΕ ΧΑΛΑΕΙ......
« Απάντηση #1220 στις: 01/10/07, 16:38 »



Για να είμαι στο θέμα και να γκρινιάξω κι εγώ: Με χαλάει που η συζήτηση έγινε σαν την "Πείτε κάτι για τον απο πάνω σας". Όμως, είναι στο χέρι μου να την κλειδώσω.  ;D



Εγώ τα πέρασα όλα αυτά χωρίς τσιγάρο. Λες να είμαι ψυχάκιας και δε το ξέρω; :P
1.Αναμενομενο ηταν....
2.Και γω 8)
I am capitalism and you will tremble and cry when your boss tells you that they are downsizing, you will promise to work twice as hard.
TOMATOSE MOVIE

Αποσυνδεδεμένος Mrs Brightside

  • Illusion User
  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 1171
  • Φύλο: Γυναίκα
  • ...as we kiss goodbye the sun sets...
    • Προφίλ
Απ: ΜΕ ΧΑΛΑΕΙ......
« Απάντηση #1221 στις: 01/10/07, 22:24 »
Που κολλάει το pc!!! (Γκρρρρρρρρρρρρ!)
...when the hardest part is over we'll be here and our dreams will break the boundaries of our fear...

http://www.facebook.com/TheKillersGreekFanClub
https://www.facebook.com/killersnerdia

Αποσυνδεδεμένος Mίκα

  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 1036
  • Φύλο: Γυναίκα
  • We are the facilitators of our own creative evolut
    • Προφίλ
Απ: ΜΕ ΧΑΛΑΕΙ......
« Απάντηση #1222 στις: 02/10/07, 00:58 »
Που κολλάει το pc!!! (Γκρρρρρρρρρρρρ!)

Και εμένα!!!!όπως εχω πει αμαν πια με αυτες τισ διακοπές ρεύματος!!!!! >:( >:( Το κατέστρεψαν το pc μου!!! :'( :'(

Αποσυνδεδεμένος Βραζίλης

  • Δεν με λένε Bill!
  • Administrator
  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 10369
  • Φύλο: Άντρας
  • Βασίλης + Βραζιλία = Βραζίλης
    • Skype - fronimitis
    • Facebook profile
    • Προφίλ
    • Κιθάρα
Απ: ΜΕ ΧΑΛΑΕΙ......
« Απάντηση #1223 στις: 02/10/07, 08:54 »
Και εμένα!!!!όπως εχω πει αμαν πια με αυτες τισ διακοπές ρεύματος!!!!! >:( >:( Το κατέστρεψαν το pc μου!!! :'( :'(

Ναι, μας το είπες! Αγόρασε ένα UPS και σταμάτα να γκρινιάζεις, ή τουλάχιστον γκρίνιαξε για κάτι σημαντικότερο.

Αποσυνδεδεμένος King Lui

  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 866
  • Φύλο: Άντρας
  • "Have two bananas!!"
    • Προφίλ
    • King Lui
Απ: ΜΕ ΧΑΛΑΕΙ......
« Απάντηση #1224 στις: 02/10/07, 09:22 »
Και εμένα!!!!όπως εχω πει αμαν πια με αυτες τισ διακοπές ρεύματος!!!!! >:( >:( Το κατέστρεψαν το pc μου!!! :'( :'(

Ναι, μας το είπες! Αγόρασε ένα UPS και σταμάτα να γκρινιάζεις, ή τουλάχιστον γκρίνιαξε για κάτι σημαντικότερο.

Με χαλάει που είναι ακριβά τα UPS  ;D
"Experience is the name someone gives to his mistakes" - Oscar Wilde