Αποστολέας Θέμα: ΜΕ ΧΑΛΑΕΙ......  (Αναγνώστηκε 522269 φορές)

0 μέλη και 1 επισκέπτης διαβάζουν αυτό το θέμα.

Αποσυνδεδεμένος Mrs Brightside

  • Illusion User
  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 1171
  • Φύλο: Γυναίκα
  • ...as we kiss goodbye the sun sets...
    • Προφίλ
Απ: ΜΕ ΧΑΛΑΕΙ......
« Απάντηση #1325 στις: 12/11/07, 19:46 »
Που πλάκωσε λογοκρισία και στον κάδο!!!  :-\
Λογοκρισια στον καδο ειναι η γνωμη μας?Αλλωστε δν σου κλειδωσε κανενας το θεμα..μονη σου το εκανες..

Δεν είναι λογοκρισία να λες τη γνώμη σου. Λογοκρισία είναι να μην αφήνεις τον άλλον να πει τη δική του.

που δν υπαρχει πλεον σεβασμος για κανεναν κ γ τπτ.....


Πριγκηπεσα, συγνωμη κιολας, αλλα μηπως θα επρεπε να αναρωτηθεις γιατι αραγε τα θεματακια σου πανε στον καδο;; γτ αραγε να σχολιαζονται με τον τροπο που σχολιαζονται;...
Δλδ οταν σκεφτονται 4-5 ατομα σ ενα ολοκληρο φορουμ οτι ειναι οι σωστοι κ ολοι οι αλλοι οι κομπλεξικοι, και οι σνομπαριες, κατι δε παει καλα, ετσι δν ειναι;;; αν κανω λαθος ευχαριστως δεχομαι την εναντιωση σου...
χαλαρα γραφουμε στον καδο κοριτσι μου... αλλα εχει μεγαλη διαφορα η χαλαροτητα απ αυτο που επικρατει σημερα στον καδο...
μπορειτε καλλιστα να μιλησετε και με πμ, υπαρχει το τσατ, το μσν, τα sms, τα mms κ πολλα πολλα αλλα μεσα.....
εκτος κι αν θελετε να βλεπουν ολοι τις ασχετες με τα θεματα συνομιλιες σας...
ολοι το εχουμε κανει.. αλλα ελαχιστοι το εχουν παρακανει....

αυτοι που εκαναν πραγματικο χιουμορ καποτε στον καδο εστω δν ειμαι ουτε εγω, ουτε εσεις...
ειναι πρωην χρηστες που μολις ειδαν τι κατασταση επικρατει στους σημερινους "αστειους" την εκαναν με ελαφρα, και δε μπορει κανεις να τους κατακρινει...


παρανοιντ, δλδ τι να πω... με εχεις αποστωμωσει ρ ανθρωπε....  ;D
ρισπεκτ στα τελευταια ποστς σου που ειδα....  ;D


εγω μια κ κλειδωθηκε το θεμα με τα βραβεια, (πολυ ενδιαφερον ομολογω... να βραβευω εγω τον κιρατζο, ο κιρατζος εμενα, ο παρανοιντ εμενα, ο κιρατζος τον παρανοιντ κοκ οποιος καταλαβε καταλαβε) εγω θελω να βραβευσω ολους αυτους που ανεχονται τοσο καιρο μια διαχυτη βλακεια εδω μεσα, και τους συντονιστες π τους δινετε δουλεια.. δν εχουν ζωη οι ανθρωποι... πρεπει να ασχολουνται καθημερινα με καδοθεματα..

συνεχιστε λοιπον αναξιμαντρε, πριγκιπεσα κ ολοι εσεις αστειοι του συναφιου να ανοιγεται θεματα, να στελνονται στον καδο, να τα κανετε μπαχαλο κ να υπαρχουν καθημερινα διαπληκτισμοι, κ να καταφερετε να τα κλειδωσετε ολα τα θεματα!

αντε!! με την ευχη μου!!!

Οκ καταλαβαίνω ότι αυτά που λέμε προφανώς δεν σας φαίνονται κ τόσο επιτυχημένα. Δεκτό. Αυτό που με πείραξε και σόρυ αν κατάλαβα λάθος, ήταν ότι ουσιαστικά μας είπατε να το βουλώσουμε γτ λέμε μαλ***ες και ότι με αυτές ρίχνουμε το επίπεδο του κάδου. Δλδ ρε παιδιά, έλεος! Κάδος είναι! Όσο για τα θέματα μου που συνήθως καταλήγουν στον κάδο, δεν έχω να πω κάτι. Προφανώς οι συντονιστές έχουν τους λόγους τους.
Κι επειδή μου φαίνεται αφόρητα βαρετό να διαπληκτίζομαι ειδικότερα όταν πρόκειται για ανούσια θέματα και μάλιστα με άτομα που δεν γνωρίζω, σταματάω το θέμα εδώ και ζητώ συγνώμη... Ειρήνη ημίν!!
Αυτά...
...when the hardest part is over we'll be here and our dreams will break the boundaries of our fear...

http://www.facebook.com/TheKillersGreekFanClub
https://www.facebook.com/killersnerdia

Αποσυνδεδεμένος Kiratzoharris

  • Ο παραγωγός
  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 2987
  • Φύλο: Άντρας
  • Να, ένας τέντυμπόης!
    • Προφίλ
Απ: ΜΕ ΧΑΛΑΕΙ......
« Απάντηση #1326 στις: 12/11/07, 20:27 »
Που πλάκωσε λογοκρισία και στον κάδο!!!  :-\
Λογοκρισια στον καδο ειναι η γνωμη μας?Αλλωστε δν σου κλειδωσε κανενας το θεμα..μονη σου το εκανες..

Δεν είναι λογοκρισία να λες τη γνώμη σου. Λογοκρισία είναι να μην αφήνεις τον άλλον να πει τη δική του.

E λοιπον για πες μου ποτε εγινε αυτο.....για να ξεκαθαριζουμε μερικα πραγματα..
I am capitalism and you will tremble and cry when your boss tells you that they are downsizing, you will promise to work twice as hard.
TOMATOSE MOVIE

Αποσυνδεδεμένος Amylo

  • Και αν δεν σας αρέσει...
  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 1129
  • Φύλο: Γυναίκα
  • ΠΑΡΑΝΟΜΟΙ ΕΙΝΑΙ ΟΙ ΦΑΣΙΣΤΕΣ ΚΑΙ ΟΧΙ ΟΙ ΜΕΤΑΝΑΣΤΕΣ
    • Προφίλ
Απ: ΜΕ ΧΑΛΑΕΙ......
« Απάντηση #1327 στις: 12/11/07, 21:24 »
εμενα παλι με χαλαει που μερικοι μερικοι θελουν να "μεγαλωσουν" πριν την ηλικια τους... :P
ρε παιδια για ηρεμιστε...αμα δεν σας αρεσουν καποια ατομα και το χιουμορ τους, το οποιο δεν εχετε δικαιωμα να το κατακρινετε καθως δεν σας θιγει, απλα μην ασχοληστε....οπως και στην κοινωνια..δεν την λεμε σε καποιον επειδη δεν μας αρεσει ο χαρακτηρας του..ουτε λεμε συνεχεια που ειναι η παλια η καλη εποχη συνεχως...μονο πονοκεφαλο προκαλει αυτο..οπως ειπε και ο Αναξι θυμιζετε κατι σε ηλικιωμενους.. ;D...και μενα μπορει να μη μου αρεσει κατι σε καποιους που ναι μπορει να ειναι και αυτοι που "έτρεξαν να διαμαρτυρηθουν για τα ποστ,αλλα δεν ειπα ποτε πχ τι χιουμορ ειναι αυτο που εχεις... :P
οταν καποιο βραδυ ξυπνησεις απο την αποτομη κραυγη σου...κ τρεξεις στην μαμα σου να το πεις...κ εκεινη τρομαγμενη κλεισει την φωνη σου στο ψυγειο...τοτε θα ναι αργα,μεσανυχτα..και θα χεις κουραστει.....

Αποσυνδεδεμένος Mrs Brightside

  • Illusion User
  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 1171
  • Φύλο: Γυναίκα
  • ...as we kiss goodbye the sun sets...
    • Προφίλ
Απ: ΜΕ ΧΑΛΑΕΙ......
« Απάντηση #1328 στις: 12/11/07, 21:28 »
Που πλάκωσε λογοκρισία και στον κάδο!!!  :-\
Λογοκρισια στον καδο ειναι η γνωμη μας?Αλλωστε δν σου κλειδωσε κανενας το θεμα..μονη σου το εκανες..

Δεν είναι λογοκρισία να λες τη γνώμη σου. Λογοκρισία είναι να μην αφήνεις τον άλλον να πει τη δική του.

E λοιπον για πες μου ποτε εγινε αυτο.....για να ξεκαθαριζουμε μερικα πραγματα..

Όταν βλέπεις να σου λένε ότι αυτά που λες είναι μαλ***ες και ρίχνεις το επίπεδο σε ένα μέρος οπού έχει ήδη ριγμένο επίπεδο (άρα είναι άνευ σημασίας το τι θα πει ο καθένας), εσύ πως θα το εκλάμβανες; Λοιπόν, δεν έχω να πω τπτ άλλο. Βαρέθηκα...
...when the hardest part is over we'll be here and our dreams will break the boundaries of our fear...

http://www.facebook.com/TheKillersGreekFanClub
https://www.facebook.com/killersnerdia

Αποσυνδεδεμένος gers

  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 2533
  • Φύλο: Άντρας
    • Προφίλ
Απ: ΜΕ ΧΑΛΑΕΙ......
« Απάντηση #1329 στις: 12/11/07, 21:37 »
Έχουμε εμφύλιο!! :P

Αποσυνδεδεμένος Mrs Brightside

  • Illusion User
  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 1171
  • Φύλο: Γυναίκα
  • ...as we kiss goodbye the sun sets...
    • Προφίλ
Απ: ΜΕ ΧΑΛΑΕΙ......
« Απάντηση #1330 στις: 12/11/07, 21:39 »
...when the hardest part is over we'll be here and our dreams will break the boundaries of our fear...

http://www.facebook.com/TheKillersGreekFanClub
https://www.facebook.com/killersnerdia

Αποσυνδεδεμένος Kiratzoharris

  • Ο παραγωγός
  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 2987
  • Φύλο: Άντρας
  • Να, ένας τέντυμπόης!
    • Προφίλ
Απ: ΜΕ ΧΑΛΑΕΙ......
« Απάντηση #1331 στις: 12/11/07, 22:04 »
εμενα παλι με χαλαει που μερικοι μερικοι θελουν να "μεγαλωσουν" πριν την ηλικια τους... :P
ρε παιδια για ηρεμιστε...αμα δεν σας αρεσουν καποια ατομα και το χιουμορ τους, το οποιο δεν εχετε δικαιωμα να το κατακρινετε καθως δεν σας θιγει, απλα μην ασχοληστε....οπως και στην κοινωνια..δεν την λεμε σε καποιον επειδη δεν μας αρεσει ο χαρακτηρας του..ουτε λεμε συνεχεια που ειναι η παλια η καλη εποχη συνεχως...μονο πονοκεφαλο προκαλει αυτο..οπως ειπε και ο Αναξι θυμιζετε κατι σε ηλικιωμενους.. ;D...και μενα μπορει να μη μου αρεσει κατι σε καποιους που ναι μπορει να ειναι και αυτοι που "έτρεξαν να διαμαρτυρηθουν για τα ποστ,αλλα δεν ειπα ποτε πχ τι χιουμορ ειναι αυτο που εχεις... :P
Ok λοιπον go on...γραφετε 4 ατομα μεταξυ σας...καθε τρια λεπτα να συγχαιρετε ο ενας τον αλλον αλλα μην το αφησετε ετσι καντε το και στα αλλα θεματα...(δεν παει συγκεκριμενα σε σενα αμυλο)...Και αυτα... :-\ Πολυ ασχοληθηκα με τον καδο ενος φορουμ :Pτουλαχιστον τοτε που ειχε πλακα η αξιζε... :-*


ΠΣ ωχ βλεπω την οργη του dave να πεφτει πανω στο ποστ μου :P
« Τελευταία τροποποίηση: 12/11/07, 22:13 από Kiratzoharris »
I am capitalism and you will tremble and cry when your boss tells you that they are downsizing, you will promise to work twice as hard.
TOMATOSE MOVIE

Αποσυνδεδεμένος eleos* (Βάλια πια....)

  • Το ξανθό emoticon
  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 1325
  • Φύλο: Γυναίκα
  • Μακρια, πολυ μακρια να ταξιδευουμε....
    • Προφίλ
Απ: ΜΕ ΧΑΛΑΕΙ......
« Απάντηση #1332 στις: 12/11/07, 22:13 »
ρε αμυλο, ποιος κατεκρινε ποιον;;.... θ τρελαθουμε τελειως;;;

κ ποιος σου φανηκε να θελει να μεγαλωσει πριν την ηλικια του;; δ βλεπεις οτι ολα τα μπεμπε εδω ειμαστε μαζεμενα;  :P

αλλα για να προσεχουμε λιγο πως μιλαμε για ανθρωπους σοβαρους κ ευυπολυπτους...
δλδ ΕΛΕΟΣ πια!!!.... τα εχουμε κανει ολα ισα κ ομοια!!!

σοβαρευτειτε λιγο!! νταξ, δν ειπαμε, καλος ο χαβαλες, αλλα κ λιγη σοβαροτητα που κ που δ βλαπτει!! δν ειναι ολα χαχαχα μπουχουχου...
(δν αναφερομαι προσωπικα σε σενα, μη παρεξηγηθω)


κ αν θυμιζουμε εμεις σε ηλικιωμενους, σορρυ κιολας, αλλα εσεις θυμιζετε σε νηπια...
κ εδω μεσα δεν ειναι νηπιαγωγιο, κ δν εχει κανενας την ορεξη να εχει τον τιτλο του νηπιαγωγου...  ::)
Screw prince charming!! Give me the guy ..with tattoos and a bad boy attitude!.....

Αποσυνδεδεμένος Mrs Brightside

  • Illusion User
  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 1171
  • Φύλο: Γυναίκα
  • ...as we kiss goodbye the sun sets...
    • Προφίλ
Απ: ΜΕ ΧΑΛΑΕΙ......
« Απάντηση #1333 στις: 12/11/07, 22:21 »

κ αν θυμιζουμε εμεις σε ηλικιωμενους, σορρυ κιολας, αλλα εσεις θυμιζετε σε νηπια...
κ εδω μεσα δεν ειναι νηπιαγωγιο, κ δν εχει κανενας την ορεξη να εχει τον τιτλο του νηπιαγωγου...  ::)

Ούτε καπή!!! ::)
...when the hardest part is over we'll be here and our dreams will break the boundaries of our fear...

http://www.facebook.com/TheKillersGreekFanClub
https://www.facebook.com/killersnerdia

Αποσυνδεδεμένος Amylo

  • Και αν δεν σας αρέσει...
  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 1129
  • Φύλο: Γυναίκα
  • ΠΑΡΑΝΟΜΟΙ ΕΙΝΑΙ ΟΙ ΦΑΣΙΣΤΕΣ ΚΑΙ ΟΧΙ ΟΙ ΜΕΤΑΝΑΣΤΕΣ
    • Προφίλ
Απ: ΜΕ ΧΑΛΑΕΙ......
« Απάντηση #1334 στις: 12/11/07, 22:23 »
αλλα εσεις θυμιζετε σε νηπια...

αυτο δεν με χαλαει με φτιαχνει.... :P μου λειπει η ανηλικη ζωη μου :P  χαχαχα μπουχουχου ;D
οταν καποιο βραδυ ξυπνησεις απο την αποτομη κραυγη σου...κ τρεξεις στην μαμα σου να το πεις...κ εκεινη τρομαγμενη κλεισει την φωνη σου στο ψυγειο...τοτε θα ναι αργα,μεσανυχτα..και θα χεις κουραστει.....

Αποσυνδεδεμένος eleos* (Βάλια πια....)

  • Το ξανθό emoticon
  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 1325
  • Φύλο: Γυναίκα
  • Μακρια, πολυ μακρια να ταξιδευουμε....
    • Προφίλ
Απ: ΜΕ ΧΑΛΑΕΙ......
« Απάντηση #1335 στις: 12/11/07, 22:36 »
χαζοχαρουμενιαστε οσο θελετε κοπελιες... αλλα κ οι παιδικες χαρες για κπ λογο υπαρχουν... 
οπως κ αυτο το φορουμ....  ::)
(ΚΥΡΙΟ λογο ε... δε καταδικασε κανενας τον χαβαλε εως καποια ορια...)

οπως κ τα καπη Πριγκηπεσα...  ::)
αν σου θυμιζει το φορουμ καπη, τοτε τι να πω γλυκια μου.... εισια βαθια νυχτωμενη.....


Screw prince charming!! Give me the guy ..with tattoos and a bad boy attitude!.....

Αποσυνδεδεμένος Mrs Brightside

  • Illusion User
  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 1171
  • Φύλο: Γυναίκα
  • ...as we kiss goodbye the sun sets...
    • Προφίλ
Απ: ΜΕ ΧΑΛΑΕΙ......
« Απάντηση #1336 στις: 12/11/07, 22:38 »
χαζοχαρουμενιαστε οσο θελετε κοπελιες... αλλα κ οι παιδικες χαρες για κπ λογο υπαρχουν... 
οπως κ αυτο το φορουμ....  ::)
(ΚΥΡΙΟ λογο ε... δε καταδικασε κανενας τον χαβαλε εως καποια ορια...)

οπως κ τα καπη Πριγκηπεσα...  ::)
αν σου θυμιζει το φορουμ καπη, τοτε τι να πω γλυκια μου.... εισια βαθια νυχτωμενη.....




Δεν είπα ότι όλο το φόρουμ θυμίζει καπή, αλλά κάποια μέλη... Μην το πάρεις προσωπικά, γενικά μιλάω...  ::)
« Τελευταία τροποποίηση: 12/11/07, 22:44 από Πριγκηπέσα »
...when the hardest part is over we'll be here and our dreams will break the boundaries of our fear...

http://www.facebook.com/TheKillersGreekFanClub
https://www.facebook.com/killersnerdia

Αποσυνδεδεμένος Amylo

  • Και αν δεν σας αρέσει...
  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 1129
  • Φύλο: Γυναίκα
  • ΠΑΡΑΝΟΜΟΙ ΕΙΝΑΙ ΟΙ ΦΑΣΙΣΤΕΣ ΚΑΙ ΟΧΙ ΟΙ ΜΕΤΑΝΑΣΤΕΣ
    • Προφίλ
Απ: ΜΕ ΧΑΛΑΕΙ......
« Απάντηση #1337 στις: 12/11/07, 22:48 »
χαζοχαρουμενιαστε οσο θελετε κοπελιες... αλλα κ οι παιδικες χαρες για κπ λογο υπαρχουν... 
οπως κ αυτο το φορουμ....  ::)
(ΚΥΡΙΟ λογο ε... δε καταδικασε κανενας τον χαβαλε εως καποια ορια...)
μολις με ειπες χαζοχαρουμενο ή ειναι η ιδεα μου; ;D
δεν θα σου ζητησω να ανακαλεσεις..(καθως δεν με ξερεις κιολας :P)..αλλα λιγο εγκρατεια δεν κανει κακο ;D...ο λογος που διαφωνουμε δεν ειναι νταλαξουμε υβρις αλλα το οτι πρεπει καποιοι να σεβονται καποιους αλλους..εστω και το χιουμορ τους....
οταν καποιο βραδυ ξυπνησεις απο την αποτομη κραυγη σου...κ τρεξεις στην μαμα σου να το πεις...κ εκεινη τρομαγμενη κλεισει την φωνη σου στο ψυγειο...τοτε θα ναι αργα,μεσανυχτα..και θα χεις κουραστει.....

Αποσυνδεδεμένος Kiratzoharris

  • Ο παραγωγός
  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 2987
  • Φύλο: Άντρας
  • Να, ένας τέντυμπόης!
    • Προφίλ
Απ: ΜΕ ΧΑΛΑΕΙ......
« Απάντηση #1338 στις: 12/11/07, 22:51 »
χαζοχαρουμενιαστε οσο θελετε κοπελιες... αλλα κ οι παιδικες χαρες για κπ λογο υπαρχουν... 
οπως κ αυτο το φορουμ....  ::)
(ΚΥΡΙΟ λογο ε... δε καταδικασε κανενας τον χαβαλε εως καποια ορια...)
μολις με ειπες χαζοχαρουμενο ή ειναι η ιδεα μου; ;D
δεν θα σου ζητησω να ανακαλεσεις..(καθως δεν με ξερεις κιολας :P)..αλλα λιγο εγκρατεια δεν κανει κακο ;D...ο λογος που διαφωνουμε δεν ειναι νταλαξουμε υβρις αλλα το οτι πρεπει καποιοι να σεβονται καποιους αλλους..εστω και το χιουμορ τους....
Οντως καποιοι πρεπει να σεβονται οτι θελει να διαβαζει και κανας αλλος τα θεματα του καδου..
I am capitalism and you will tremble and cry when your boss tells you that they are downsizing, you will promise to work twice as hard.
TOMATOSE MOVIE

Αποσυνδεδεμένος eleos* (Βάλια πια....)

  • Το ξανθό emoticon
  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 1325
  • Φύλο: Γυναίκα
  • Μακρια, πολυ μακρια να ταξιδευουμε....
    • Προφίλ
Απ: ΜΕ ΧΑΛΑΕΙ......
« Απάντηση #1339 στις: 12/11/07, 22:53 »
αλλα λιγο εγκρατεια δεν κανει κακο ;D...πρεπει καποιοι να σεβονται καποιους αλλους..εστω και το χιουμορ τους....


ααααα.... καποια ερχεται στα λογια μου νομιζω......  ::) ::)


αξιζεις καλη μου καποιο σεβασμο που δν αξιζω εγω ή τα υπολοιπα καπη εδω μεσα;;;
αν ναι να μου το πεις να το μαθω κι εγω! να προσεχω αλλη φορα πως μιλαω σε υψηλοτητες!!
Screw prince charming!! Give me the guy ..with tattoos and a bad boy attitude!.....

Αποσυνδεδεμένος gers

  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 2533
  • Φύλο: Άντρας
    • Προφίλ
Απ: ΜΕ ΧΑΛΑΕΙ......
« Απάντηση #1340 στις: 12/11/07, 22:56 »

Αποσυνδεδεμένος parlats

  • Μουσικοπαρμένος
  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 3353
  • Φύλο: Άντρας
  • Δεν Μασάω τίποτα εκτός από φαγητό!!!
    • Προφίλ
    • Myspace
Απ: ΜΕ ΧΑΛΑΕΙ......
« Απάντηση #1341 στις: 12/11/07, 23:00 »
Ποιοι ακριβώς είναι τα ΚΑΠΗ αγαπητή Πριγκηπέσσα? Για πες μου.

Αποσυνδεδεμένος Kiratzoharris

  • Ο παραγωγός
  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 2987
  • Φύλο: Άντρας
  • Να, ένας τέντυμπόης!
    • Προφίλ
Απ: ΜΕ ΧΑΛΑΕΙ......
« Απάντηση #1342 στις: 12/11/07, 23:02 »
Αυτος ο καδος που καποτε εκλαπη(ΒΛ φοτο καδοσυναντησης :P) και βρεθηκε σε αυτο το φορυμ τωρα καιγεται σιγα σιγα! ;D

I am capitalism and you will tremble and cry when your boss tells you that they are downsizing, you will promise to work twice as hard.
TOMATOSE MOVIE

Αποσυνδεδεμένος HeavyHead

  • Θαμώνας
  • ***
  • Μηνύματα: 175
  • Φύλο: Άντρας
  • ΠΩΛΕΙΤΑΙ ΚΑΡΒΟΥΝΟ
    • Προφίλ
Απ: ΜΕ ΧΑΛΑΕΙ......
« Απάντηση #1343 στις: 12/11/07, 23:05 »
χαζοχαρουμενιαστε οσο θελετε κοπελιες... αλλα κ οι παιδικες χαρες για κπ λογο υπαρχουν... 
οπως κ αυτο το φορουμ....  ::)
(ΚΥΡΙΟ λογο ε... δε καταδικασε κανενας τον χαβαλε εως καποια ορια...)
μολις με ειπες χαζοχαρουμενο ή ειναι η ιδεα μου; ;D
δεν θα σου ζητησω να ανακαλεσεις..(καθως δεν με ξερεις κιολας :P)..αλλα λιγο εγκρατεια δεν κανει κακο ;D...ο λογος που διαφωνουμε δεν ειναι νταλαξουμε υβρις αλλα το οτι πρεπει καποιοι να σεβονται καποιους αλλους..εστω και το χιουμορ τους....
Οντως καποιοι πρεπει να σεβονται οτι θελει να διαβαζει και κανας αλλος τα θεματα του καδου..
ρε παιδες οκ χαλαρωστε τα βυζακια σας λιγο ;D ;D ;D ;D
anathema-amehtana

Αποσυνδεδεμένος Mrs Brightside

  • Illusion User
  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 1171
  • Φύλο: Γυναίκα
  • ...as we kiss goodbye the sun sets...
    • Προφίλ
Απ: ΜΕ ΧΑΛΑΕΙ......
« Απάντηση #1344 στις: 12/11/07, 23:06 »
Ποιοι ακριβώς είναι τα ΚΑΠΗ αγαπητή Πριγκηπέσσα? Για πες μου.

Αχ πώς βαριέμαι... Πάρλατς, δεν εννοώ εσένα, μην αγχώνεσαι...
...when the hardest part is over we'll be here and our dreams will break the boundaries of our fear...

http://www.facebook.com/TheKillersGreekFanClub
https://www.facebook.com/killersnerdia

Αποσυνδεδεμένος eleos* (Βάλια πια....)

  • Το ξανθό emoticon
  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 1325
  • Φύλο: Γυναίκα
  • Μακρια, πολυ μακρια να ταξιδευουμε....
    • Προφίλ
Απ: ΜΕ ΧΑΛΑΕΙ......
« Απάντηση #1345 στις: 12/11/07, 23:08 »
ναι ναι... το αγχος τον εφαγε....  :P
Screw prince charming!! Give me the guy ..with tattoos and a bad boy attitude!.....

Αποσυνδεδεμένος Mrs Brightside

  • Illusion User
  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 1171
  • Φύλο: Γυναίκα
  • ...as we kiss goodbye the sun sets...
    • Προφίλ
Απ: ΜΕ ΧΑΛΑΕΙ......
« Απάντηση #1346 στις: 12/11/07, 23:09 »
ναι ναι... το αγχος τον εφαγε....  :P

Ε γι αυτό το λέω... :P
...when the hardest part is over we'll be here and our dreams will break the boundaries of our fear...

http://www.facebook.com/TheKillersGreekFanClub
https://www.facebook.com/killersnerdia

Αποσυνδεδεμένος eleos* (Βάλια πια....)

  • Το ξανθό emoticon
  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 1325
  • Φύλο: Γυναίκα
  • Μακρια, πολυ μακρια να ταξιδευουμε....
    • Προφίλ
Απ: ΜΕ ΧΑΛΑΕΙ......
« Απάντηση #1347 στις: 12/11/07, 23:10 »
Heavy Head, ποιος σου πε ρε παιδι οτι δν ειναι χαλαρα;  ;D ;D ;D ;D ;D
Screw prince charming!! Give me the guy ..with tattoos and a bad boy attitude!.....

Αποσυνδεδεμένος parlats

  • Μουσικοπαρμένος
  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 3353
  • Φύλο: Άντρας
  • Δεν Μασάω τίποτα εκτός από φαγητό!!!
    • Προφίλ
    • Myspace
Απ: ΜΕ ΧΑΛΑΕΙ......
« Απάντηση #1348 στις: 12/11/07, 23:14 »
Αχ πώς βαριέμαι... Πάρλατς, δεν εννοώ εσένα, μην αγχώνεσαι...

Το άγχος θα τοχεις εσύ όταν δίνεις πανελλήνιες, εγώ δεν έχω καθόλου.
Ξαναρωτάω λοιπόν, ποιοι είναι τα ΚΑΠΗ που ανέφερες?

Ωραίες οι βλακείες, ωραίες οι πλάκες, ωραίες οι μαλ***ες ειδικά όταν το πληκτρολόγιο σου δεν το ελέγχεις και γράφεις την κάθε κουράδα που θα σκεφτείς.

Για όλα αυτά λοιπόν δεν βαριέσαι, τώρα όμως που δε σε φτάνουν όλα αυτά, κατηγορείς και άτομα του φόρουμ, τότε πλέον απαιτούμε να πεις για ποιους μιλάς.

ΥΓ: Οταν ξεβαρεθείς θα περιμένω την απάντηση!

Αποσυνδεδεμένος Mrs Brightside

  • Illusion User
  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 1171
  • Φύλο: Γυναίκα
  • ...as we kiss goodbye the sun sets...
    • Προφίλ
Απ: ΜΕ ΧΑΛΑΕΙ......
« Απάντηση #1349 στις: 12/11/07, 23:23 »
Αχ πώς βαριέμαι... Πάρλατς, δεν εννοώ εσένα, μην αγχώνεσαι...

Το άγχος θα τοχεις εσύ όταν δίνεις πανελλήνιες, εγώ δεν έχω καθόλου.
Ξαναρωτάω λοιπόν, ποιοι είναι τα ΚΑΠΗ που ανέφερες?

Ωραίες οι βλακείες, ωραίες οι πλάκες, ωραίες οι μαλ***ες ειδικά όταν το πληκτρολόγιο σου δεν το ελέγχεις και γράφεις την κάθε κουράδα που θα σκεφτείς.

Για όλα αυτά λοιπόν δεν βαριέσαι, τώρα όμως που δε σε φτάνουν όλα αυτά, κατηγορείς και άτομα του φόρουμ, τότε πλέον απαιτούμε να πεις για ποιους μιλάς.

ΥΓ: Οταν ξεβαρεθείς θα περιμένω την απάντηση!

Καλά για τις πανελλαδικές έχω άγχος από τώρα, αλλά τες πα...

Λοιπόν "κατηγόρησα" (εντός εισαγωγικών γτ δεν την θεωρώ κ τόσο ταιριαστή για την περίσταση λέξη και θα προτιμούσα το "αποκάλεσα")  ότι είναι καπή αυτούς που με "κατηγόρησαν" ότι είμαι νήπιο...
Και επειδή πραγματικά έχω βαρεθεί αυτή τη κουβέντα, το παίρνω πίσω... Δεν έχουμε να χωρίσουμε κάτι κ τσακωνόμαστε για ψύλλου πήδημα... Αρκεί! Απορώ πώς δεν έχεις βαρεθεί ακόμη εσύ...

Άντε καλή σας νύχτα!!!



...when the hardest part is over we'll be here and our dreams will break the boundaries of our fear...

http://www.facebook.com/TheKillersGreekFanClub
https://www.facebook.com/killersnerdia