Αποστολέας Θέμα: ΜΕ ΧΑΛΑΕΙ......  (Αναγνώστηκε 522230 φορές)

0 μέλη και 2 επισκέπτες διαβάζουν αυτό το θέμα.

Αποσυνδεδεμένος Amylo

  • Και αν δεν σας αρέσει...
  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 1129
  • Φύλο: Γυναίκα
  • ΠΑΡΑΝΟΜΟΙ ΕΙΝΑΙ ΟΙ ΦΑΣΙΣΤΕΣ ΚΑΙ ΟΧΙ ΟΙ ΜΕΤΑΝΑΣΤΕΣ
    • Προφίλ
Απ: ΜΕ ΧΑΛΑΕΙ......
« Απάντηση #1700 στις: 12/06/08, 21:59 »
που φοβαμαι να δουλεψω :'(
οταν καποιο βραδυ ξυπνησεις απο την αποτομη κραυγη σου...κ τρεξεις στην μαμα σου να το πεις...κ εκεινη τρομαγμενη κλεισει την φωνη σου στο ψυγειο...τοτε θα ναι αργα,μεσανυχτα..και θα χεις κουραστει.....

Αποσυνδεδεμένος Mrs Brightside

  • Illusion User
  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 1171
  • Φύλο: Γυναίκα
  • ...as we kiss goodbye the sun sets...
    • Προφίλ
Απ: ΜΕ ΧΑΛΑΕΙ......
« Απάντηση #1701 στις: 13/06/08, 11:04 »
που φοβαμαι να δουλεψω :'(

 ??? ??? ???
Γιατί? Άσε βρε τις δικαιολογίες! Τεμπέλα!!!!  ::) :P :P :P :P ;D


Το πρωί ο λυκειάρχης μας είπε οτι οι βαθμοί των πανελληνίων έχουν βγει, ό, τι γράψαμε γράψαμε και οι βαθμοί θα ανακοινωθούν στις 25-26 του μήνα. Από τότε έχω έναν αφόρητο πόνο στο στομάχι που δεν παλεύεται...  :-\ :-\ :-\ :'( :'(
...when the hardest part is over we'll be here and our dreams will break the boundaries of our fear...

http://www.facebook.com/TheKillersGreekFanClub
https://www.facebook.com/killersnerdia

Αποσυνδεδεμένος Mίκα

  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 1036
  • Φύλο: Γυναίκα
  • We are the facilitators of our own creative evolut
    • Προφίλ
Απ: ΜΕ ΧΑΛΑΕΙ......
« Απάντηση #1702 στις: 13/06/08, 14:53 »
που φοβαμαι να δουλεψω :'(

 ??? ??? ???
Γιατί? Άσε βρε τις δικαιολογίες! Τεμπέλα!!!!  ::) :P :P :P :P ;D


Το πρωί ο λυκειάρχης μας είπε οτι οι βαθμοί των πανελληνίων έχουν βγει, ό, τι γράψαμε γράψαμε και οι βαθμοί θα ανακοινωθούν στις 25-26 του μήνα. Από τότε έχω έναν αφόρητο πόνο στο στομάχι που δεν παλεύεται...  :-\ :-\ :-\ :'( :'(

Τό ότι γράψαμε γράψαμε δεν εννοείται..?? Από τη στιγμή που οι πανελλήνιες σταμάτησαν πριν 3 βδομάδες είναι προφανές το ό,τι γραψαμε γράψαμε. Αγάπη μου εσύ γιατί στεναχωρέθηκες..?? Καταρχάς δεν έχουν βγει οι βαθμοί των πανελληνίων...έλεος...λες να βγαιναν και να τους ηξερε μόνο αυτός..??  ::)  Και κατα δεύτερον εχεις γράψει μια χαρα! Οπότε σουυττ!! Δεν θελω να ακούω γκρίνιεςς! :P ;) :)

Αποσυνδεδεμένος FAIRY-The return!

  • Νεραϊδοπαρμένη
  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 862
  • Φύλο: Γυναίκα
  • que serra serra.
    • Προφίλ
    • 90ίλες
Απ: ΜΕ ΧΑΛΑΕΙ......
« Απάντηση #1703 στις: 15/06/08, 15:35 »
αυτές οι 3 βδομαδες που ερχονται!!! Αντε να τελειωνουμεεεεεεεε!!!!!! Και βαριεμαι να διαβαζωωωωω τωωωωραααα!!!!! 

Αποσυνδεδεμένος YmiRLinG

  • Μπασίστας
  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 3331
  • Φύλο: Άντρας
  • A.C.A.B.=Always Carry A Banana
    • Προφίλ
Απ: ΜΕ ΧΑΛΑΕΙ......
« Απάντηση #1704 στις: 15/06/08, 17:52 »
Ναι ρε γ**ωτο. Και η μεσαιωνικη ιστορια δεν παλευεται με τιποτα
Over large parts of the continent other people prefered to make money without working at all, and since the Disc had yet to develop a music recording industry they were forced to fall back on older, more traditional forms of banditry

Αποσυνδεδεμένος Mίκα

  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 1036
  • Φύλο: Γυναίκα
  • We are the facilitators of our own creative evolut
    • Προφίλ
Απ: ΜΕ ΧΑΛΑΕΙ......
« Απάντηση #1705 στις: 15/06/08, 18:00 »
Ναι ρε γ**ωτο. Και η μεσαιωνικη ιστορια δεν παλευεται με τιποτα

ΕΛΕΟΣΣ!! Μεσσαιωνική ιστορία rulessss ρε άρη!!!

Αποσυνδεδεμένος Kiratzoharris

  • Ο παραγωγός
  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 2987
  • Φύλο: Άντρας
  • Να, ένας τέντυμπόης!
    • Προφίλ
Απ: ΜΕ ΧΑΛΑΕΙ......
« Απάντηση #1706 στις: 15/06/08, 18:15 »
Ποια μεσαιωνικη και κουραφεξαλα παρε εκει να διαβασεις νεοκλασικες θεωριες και και και και...ασε τα ηλιθια βιβλια του και καλα προγραμματισμου...πως γινετια απο αυτο το εξαμηνο να μην μ αρεσε ουτε ενα μαθημα(εκτοσ οικονομικης γεωγραφιας λιγακι)... ::)
I am capitalism and you will tremble and cry when your boss tells you that they are downsizing, you will promise to work twice as hard.
TOMATOSE MOVIE

Αποσυνδεδεμένος FAIRY-The return!

  • Νεραϊδοπαρμένη
  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 862
  • Φύλο: Γυναίκα
  • que serra serra.
    • Προφίλ
    • 90ίλες
Απ: ΜΕ ΧΑΛΑΕΙ......
« Απάντηση #1707 στις: 15/06/08, 18:36 »
Ναι ρε γ**ωτο. Και η μεσαιωνικη ιστορια δεν παλευεται με τιποτα

ΕΛΕΟΣΣ!! Μεσσαιωνική ιστορία rulessss ρε άρη!!!


ναι ρε αρη! η μεσσαιωνικη γαμαει!!!

Αποσυνδεδεμένος Mίκα

  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 1036
  • Φύλο: Γυναίκα
  • We are the facilitators of our own creative evolut
    • Προφίλ
Απ: ΜΕ ΧΑΛΑΕΙ......
« Απάντηση #1708 στις: 15/06/08, 19:31 »
Ναι ρε γ**ωτο. Και η μεσαιωνικη ιστορια δεν παλευεται με τιποτα

ΕΛΕΟΣΣ!! Μεσσαιωνική ιστορία rulessss ρε άρη!!!


ναι ρε αρη! η μεσσαιωνικη γ**αει!!!

Έτσι έτσι!! Και άλλος σύμμαχος!  :D

Αποσυνδεδεμένος eleos* (Βάλια πια....)

  • Το ξανθό emoticon
  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 1325
  • Φύλο: Γυναίκα
  • Μακρια, πολυ μακρια να ταξιδευουμε....
    • Προφίλ
Απ: ΜΕ ΧΑΛΑΕΙ......
« Απάντηση #1709 στις: 15/06/08, 21:58 »

ναι ρε αρη! η μεσσαιωνικη γ**αει!!!

ε ναι ρε αρη!!  :P :P ;D ;D ;D
Screw prince charming!! Give me the guy ..with tattoos and a bad boy attitude!.....

Αποσυνδεδεμένος MACMISIAS

  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 1907
  • Φύλο: Άντρας
  • ΣΚΑΤΑ...
    • Προφίλ
    • www.myspace.com/meresmakis
Απ: ΜΕ ΧΑΛΑΕΙ......
« Απάντηση #1710 στις: 16/06/08, 02:16 »
Τα χωρατά με την μικρή Αννούλα... :(
"Θέλω ν' αλλάξω το κόσμο Μάνα- Παιδί μου δεν υπάρχει τόσο μεγάλη πάνα..."
www.myspace.com/meresmakis
www.myspace.com/meresmeres
http://mikriellinikiistoria.blogspot.com/

Αποσυνδεδεμένος YmiRLinG

  • Μπασίστας
  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 3331
  • Φύλο: Άντρας
  • A.C.A.B.=Always Carry A Banana
    • Προφίλ
Απ: ΜΕ ΧΑΛΑΕΙ......
« Απάντηση #1711 στις: 16/06/08, 14:12 »
Ρε παιδια δεν ερχεστε να δωσετε ολοι μαζι γι αμενα? Γιατι νομιζω οτι εχετε την εντυπωση οτι μεσαιωνικη ιστορια περιλαμβανει ιπποτες, επικες μαχες, αλογα και διαφορα τετοια :P Σαν να λεω εγω οτι γαμαει ο προγραμματισμος γιατι φτιαχνεις παιχνιδια και γαμαει η οικονομια γιατι μαθαινεις να διαχειριζεσαι εταιριες. Απλα ειμαι εκτος τοπου :P Αν ειστε τοσο ενθουσιασμενοι πραγματικα δωστε το για μενα γιατι 1000 σελιδες που ειναι η υλη με παπες και αυτοκρατορες να σφαζονται ειναι αρκετα βαρετο και δν εχει καμια μα καμια σχεση με αυτο που νομιζετε ως μεσαιωνα ::)
Over large parts of the continent other people prefered to make money without working at all, and since the Disc had yet to develop a music recording industry they were forced to fall back on older, more traditional forms of banditry

Αποσυνδεδεμένος Kiratzoharris

  • Ο παραγωγός
  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 2987
  • Φύλο: Άντρας
  • Να, ένας τέντυμπόης!
    • Προφίλ
Απ: ΜΕ ΧΑΛΑΕΙ......
« Απάντηση #1712 στις: 16/06/08, 14:30 »
και γ**αει η οικονομια γιατι μαθαινεις να διαχειριζεσαι εταιριες.
Ακριβως η kiratzos productions δεν θα ξαναπεσει εξω με τις προηγμενες γνωσεις μου ;D

Ελα μωρε γκρινια..διαβασε εκει για τους ιπποτες σου..και δες και μικυ ΜΑΟΥ(προερχονται απο τον Μαο)..
I am capitalism and you will tremble and cry when your boss tells you that they are downsizing, you will promise to work twice as hard.
TOMATOSE MOVIE

Αποσυνδεδεμένος Mrs Brightside

  • Illusion User
  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 1171
  • Φύλο: Γυναίκα
  • ...as we kiss goodbye the sun sets...
    • Προφίλ
Απ: ΜΕ ΧΑΛΑΕΙ......
« Απάντηση #1713 στις: 16/06/08, 14:31 »
Κοίτα βασικά η Μεσαιωνική ιστορία έχει ενδιαφέρον. Και θα είχε πολύ περισσότερο ενδιαφέρον να την μάθεις χωρίς χρονικό περιορισμό και την πίεση της εξεταστικής. Όπως συνέβη δλδ κ με εμάς της θεωρητικής και τον φιλοσοφικό λόγο, που προσωπικά πιστεύω οτι αν δεν είχαμε συγκεκριμένο χρονικό διάστημα και την πίεση των πανελληνίων για να τα μάθουμε, και καλύτερα θα τα μαθαίναμε και πιο ενδιαφέροντα θα μας φαίνονταν.  ;)
...when the hardest part is over we'll be here and our dreams will break the boundaries of our fear...

http://www.facebook.com/TheKillersGreekFanClub
https://www.facebook.com/killersnerdia

Αποσυνδεδεμένος YmiRLinG

  • Μπασίστας
  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 3331
  • Φύλο: Άντρας
  • A.C.A.B.=Always Carry A Banana
    • Προφίλ
Απ: ΜΕ ΧΑΛΑΕΙ......
« Απάντηση #1714 στις: 16/06/08, 14:35 »
Δεν ξερω τι λες εγω μια χαρα ενδιαφερον τον βρηκα τον φιλοσοφικο λογο παρα την πιεση των πανελληνιων. Απλα εχω καποιες προτιμησεις, και η μεσαιωνικη ιστορια δεν ειναι η προτιμιση μου, και πιστεψτε δεν ειναι αυτο το οποιο φανταζεστε ::) Οσοι περασετε ιστορικο αρχαιολογικο στην αθηνα θα δειτε.
Over large parts of the continent other people prefered to make money without working at all, and since the Disc had yet to develop a music recording industry they were forced to fall back on older, more traditional forms of banditry

Αποσυνδεδεμένος Mrs Brightside

  • Illusion User
  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 1171
  • Φύλο: Γυναίκα
  • ...as we kiss goodbye the sun sets...
    • Προφίλ
Απ: ΜΕ ΧΑΛΑΕΙ......
« Απάντηση #1715 στις: 16/06/08, 14:47 »
Μα κι εγώ βρήκα ενδιαφέρον τον φιλοσοφικο λόγο, απλα θα προτιμούσα να τον διάβαζα με την ησυχία μου χωρίς να πρέπει να μάθω συγκεκριμένα πράγματα για τις πανελλήνιες...
...when the hardest part is over we'll be here and our dreams will break the boundaries of our fear...

http://www.facebook.com/TheKillersGreekFanClub
https://www.facebook.com/killersnerdia

Αποσυνδεδεμένος FAIRY-The return!

  • Νεραϊδοπαρμένη
  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 862
  • Φύλο: Γυναίκα
  • que serra serra.
    • Προφίλ
    • 90ίλες
Απ: ΜΕ ΧΑΛΑΕΙ......
« Απάντηση #1716 στις: 17/06/08, 00:18 »
εγω για αλλο λογο το ειπα  :-\

Αυτό που λες εσυ δεν ειναι μεσσαιωνική ιστορία. Το mists of avalon ειναι. Προφανως και δεν μαθαίνετε τη ζωή του βασιλιά αρθούρου και της μοργκανας!   ;) ;)

Αποσυνδεδεμένος Mίκα

  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 1036
  • Φύλο: Γυναίκα
  • We are the facilitators of our own creative evolut
    • Προφίλ
Απ: ΜΕ ΧΑΛΑΕΙ......
« Απάντηση #1717 στις: 17/06/08, 00:28 »
εγω για αλλο λογο το ειπα  :-\

Αυτό που λες εσυ δεν ειναι μεσσαιωνική ιστορία. Το mists of avalon ειναι. Προφανως και δεν μαθαίνετε τη ζωή του βασιλιά αρθούρου και της μοργκανας!   ;) ;)

Γιαυτό σε πάω εσένα!!  :D

Ακριβώς! Αυτά που λες είναι αρχές του χριστιανισμού! Στο μεσσαίωνα οι ιππότες είχαν εντελώς συμβατική έννοια και ήταν λίγης σημασίας ο τίτλος τους που απλά τους προσέδιδε κάποιο κύρος , όπως γίνεται περίπου και τώρα... Αλλά οκ, προσωπικά για μενα ο μεσσαίωνας είναι η πιο μυστήρια και μυστικιστική περίοδος!Όπως είπε και εσύ, βασιλιάδες σφάζουν βασιλιάδε, πάπες σφάζουν πάπες, πάπες σφάζουν βασιλιάδες και τουμπαλιν!Θεωρίες συνωμοσίας και ίντριγκας παντου! Η συνεχώς αυξανόμενη δυναμη της παπικής εξουσίας.Επίσης τί το καλύτερο από ΣΤΑΥΡΟΦΟΡΙΕΣ??!! Η επίσης οι μεγάλες ανακαλύψεις που έγιναν εκείνη την περίοδο, συμπεραλαμβανομένου και την ανακάλυψη της Αμερικας από τον Κολόμβο (χμμ ή μαλλον από τον Βεσκούκι..?)...??!! Δηλαδή με άλλα λόγια, ΜΙΑ ΤΕΛΕΙΑ ΠΕΡΙΟΔΟΣ!!
« Τελευταία τροποποίηση: 17/06/08, 00:49 από Mίκα -Ragged Robin »

Αποσυνδεδεμένος YmiRLinG

  • Μπασίστας
  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 3331
  • Φύλο: Άντρας
  • A.C.A.B.=Always Carry A Banana
    • Προφίλ
Απ: ΜΕ ΧΑΛΑΕΙ......
« Απάντηση #1718 στις: 17/06/08, 00:48 »
εγω για αλλο λογο το ειπα  :-\

Αυτό που λες εσυ δεν ειναι μεσσαιωνική ιστορία. Το mists of avalon ειναι. Προφανως και δεν μαθαίνετε τη ζωή του βασιλιά αρθούρου και της μοργκανας!   ;) ;)

Γιαυτό σε πάω εσένα!!  :D

Ακριβώς! Αυτά που λες είναι αρχές του χριστιανισμού! Στο μεσσαίωνα οι ιππότες είχαν εντελώς συμβατική έννοια και ήταν λίγης σημασίας ο τίτλος τους που απλά τους προσέδιδε κάποιο τίτλο, όπως γίνεται περίπου και τώρα... Αλλά οκ, προσωπικά για μενα ο μεσσαίωνας είναι η πιο μυστήρια και μυστικιστική περίοδος!Όπως είπε και εσύ, βασιλιάδες σφάζουν βασιλιάδε, πάπες σφάζουν πάπες, πάπες σφάζουν βασιλιάδες και τουμπαλιν!Θεωρίες συνωμοσίας και ίντριγκας παντου! Η συνεχώς αυξανόμενη δυναμη της παπικής εξουσίας.Επίσης τί το καλύτερο από ΣΤΑΥΡΟΦΟΡΙΕΣ??!! Η επίσης οι μεγάλες ανακαλύψεις που έγιναν εκείνη την περίοδο, συμπεραλαμβανομένου και την ανακάλυψη της Αμερικας από τον Κολόμβο (χμμ ή μαλλον από τον Βεσκούκι..?)...??!! Δηλαδή με άλλα λόγια, ΜΙΑ ΤΕΛΕΙΑ ΠΕΡΙΟΔΟΣ!!
Μαλιστα κυρια επιδιξιωμανη ::) Δεν θα κατσω να σας πω και την υλη και τι κανω και τι δεν κανω στην μεσαιωνικη ιστορια, απλα παραπονεθηκα οτι βαριεμαι, ειτε σας αρεσει ειτε οχι ::) (και οι σταυροφοριες παλι δεν ειανι αυτο που νομιζεις ::)).
Over large parts of the continent other people prefered to make money without working at all, and since the Disc had yet to develop a music recording industry they were forced to fall back on older, more traditional forms of banditry

Αποσυνδεδεμένος Mίκα

  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 1036
  • Φύλο: Γυναίκα
  • We are the facilitators of our own creative evolut
    • Προφίλ
Απ: ΜΕ ΧΑΛΑΕΙ......
« Απάντηση #1719 στις: 17/06/08, 00:54 »
Και επειδή είμαι και πολύ επιδειξιομανής, θα πω ότι ξέρω λίγη ιστορία και όταν λέω Σταυροφορίες δεν εννοώ μόνο τα περί Holy Grail και δεν συμμαζεύεται μόνο... ::) Τέσπα, και σταλινικά σου απαγορεύω να βαριέσαι όταν διαβάζεις Μεσσαιωνική Ιστορία 1000 σελίδες  :P ;D ΤΕΛΟΣ  :P ;D

Αποσυνδεδεμένος Eagle Of Kamelot

  • Sworn Killer of Trolls
  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 2505
  • Φύλο: Άντρας
  • Set the flag and carry on, carry on into unknown
    • Προφίλ
Απ: ΜΕ ΧΑΛΑΕΙ......
« Απάντηση #1720 στις: 17/06/08, 15:14 »
Που μαλλον πρεπει να αλλαξω καποια πραγματα...

Αποσυνδεδεμένος Spell@lchemist!

  • Ο Γιόκας του Σατανούλη
  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 1224
  • Φύλο: Άντρας
  • ουτε καν..
    • Προφίλ
Απ: ΜΕ ΧΑΛΑΕΙ......
« Απάντηση #1721 στις: 17/06/08, 16:20 »
που διαβαζω,ενω οφειλα να βρισκομαι στην θαλασσα τετοια ωρα! >:(
Το Πέπλο του Χθες, Σου Φέρνει Το Σήμερα, Μέσα Απ'τις Στάχτες του Πουθενά...Μήπως Σου Περισσεύει λίγο Ψωμί??

Αποσυνδεδεμένος Iroukos

  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 1220
  • Φύλο: Γυναίκα
  • ...όπου γης & πατρής...!!! ΤΑΞΙΔΙΑΡΑ ΨΥΧΗ!!!!!
    • Facebook profile
    • Προφίλ
    • ALOE VERA (FLP)
Απ: ΜΕ ΧΑΛΑΕΙ......
« Απάντηση #1722 στις: 17/06/08, 16:58 »
που ειμαι ακομη εδω... :) ;)

Αποσυνδεδεμένος GermanRock

  • Παλιός
  • ****
  • Μηνύματα: 464
  • Φύλο: Γυναίκα
  • Πλεον Μεταπτυχιακοοοοοοοοο!!!!!!!!!!!
    • Προφίλ
Απ: ΜΕ ΧΑΛΑΕΙ......
« Απάντηση #1723 στις: 17/06/08, 17:08 »
...Που η εθνικη ειναι εκτος Euro κ μαλιστα απο βλακεια του Νικοπολιδη.... >:(

Που εφυγα απο Χαλκιδικη κ ξεχασα τα βιβλια για τις εργασιες μου εκει, αρα αυριο μετα την εξεταση πρεπει να ξαναφαω 4 ωρες στο λεωφορειο για να παω να τις παρω κ αλλες 4 για να ξαναγυρισω.. γκρρρ! Την αφηρημαδα μου μεσα!
I can't sleep alone anymore Need someone here with me,All I ever wanted and more My dreams are fighting for ...Never Ending Nightmare,Always there instead of you...MSG

Αποσυνδεδεμένος zeromancer

  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 1907
  • Φύλο: Άντρας
    • Προφίλ
Απ: ΜΕ ΧΑΛΑΕΙ......
« Απάντηση #1724 στις: 17/06/08, 17:14 »
ως προς τον νικοπολιδη...πιστεψε με μεσα σε εκεινη την ομαδα ο νικοπολιδης ηταν μακραν ο καλυτερος ακομα κ μετα το "λαθος" του
GARFIELD FOR PRESIDENT

εκατομμυρια μυγες δεν μπορει να κανουν λαθος...φαε κ εσυ σκατα!!!

People should not be afraid of their governments,governments should be afraid of their people