Αποστολέας Θέμα: ΜΕ ΧΑΛΑΕΙ......  (Αναγνώστηκε 522247 φορές)

0 μέλη και 1 επισκέπτης διαβάζουν αυτό το θέμα.

Αποσυνδεδεμένος Neikos

  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 1500
  • Φύλο: Άντρας
    • Προφίλ
    • Deserted Sea
Απ: ΜΕ ΧΑΛΑΕΙ......
« Απάντηση #1775 στις: 26/06/08, 19:13 »
Τα περιστερια που εχουν κανει φωλια πανω στο μπαλκονι μου (μενω στον 8ο) κ εκτος του οτι τα εχουν κανει ολα χαλια, με ξυπνανε κ απο τα χαραματα με τα κρωξιματα τους!

Εχει κανεις καμια ιδεα πως να τα ξεφορτωθω? Κατι μας ειχαν πει οι γειτονες για κρεμασμα σιντι στα καγκελα, το επιχειρησαμε αλλα δεν πιανει...

Ρίχνε ψύχουλα στον 7ο...

Aυτο με τα cd πιάνει μόνο αν δεν είναι πολλά...αν είναι πολλά πρέπει να βάλεις dvd...


ναι εχει να κανει με την χωρητικοτητα.... σωστα το λεει ο qrusticks.... βαζεις ενα dvd και κανει για 4-5 cds....

Αποσυνδεδεμένος GreekDudeCovers

  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 1677
  • Φύλο: Άντρας
    • Facebook profile
    • Προφίλ
    • GreekDudeCovers on YouTube
Απ: ΜΕ ΧΑΛΑΕΙ......
« Απάντηση #1776 στις: 26/06/08, 19:58 »
Mε βινύλιο δεν γίνεται δουλειά δηλαδή, ε?  ;D

Αποσυνδεδεμένος Jezus

  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 3522
  • Φύλο: Άντρας
  • Got G.A.S. ???
    • Προφίλ
    • www.High-Gain.com
Απ: ΜΕ ΧΑΛΑΕΙ......
« Απάντηση #1777 στις: 27/06/08, 00:01 »
Με χαλαει που σε λιγες μερες θα χασω μια μερα στο Bus + μια στο αεροπλανο για να παω Ιαπωνια...  :-\
Got G.A.S. ?
http://old.high-gain.com/myequip.htm

My equipment

http://myspace.com/cerberarec

Join me on Myspace

Αποσυνδεδεμένος GreekDudeCovers

  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 1677
  • Φύλο: Άντρας
    • Facebook profile
    • Προφίλ
    • GreekDudeCovers on YouTube
Απ: ΜΕ ΧΑΛΑΕΙ......
« Απάντηση #1778 στις: 27/06/08, 00:05 »
Με χαλαει που σε λιγες μερες θα χασω μια μερα στο Bus + μια στο αεροπλανο για να παω Ιαπωνια...  :-\

Για άλλη μια φορα... Τι θα μου φέρεις φανταστικέ Jezus?!?!?  ;D

Αποσυνδεδεμένος FAIRY-The return!

  • Νεραϊδοπαρμένη
  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 862
  • Φύλο: Γυναίκα
  • que serra serra.
    • Προφίλ
    • 90ίλες
Απ: ΜΕ ΧΑΛΑΕΙ......
« Απάντηση #1779 στις: 27/06/08, 00:11 »
αυτη τη βδομαδα που περασε με χαλασαν παρα πολλα. Καποιος με ματιασε/γρουσουζεψε. δεν ξερω τι να πω....
-Καηκε η μητρικη του υπολογιστή μου, και ειμαι με το λαπτοπ της μητερας μου στα μεσα της εξαιταστικης (σ.σ ειμαι σχολη πληροφορικης  :o )
-Πηγα 2 φορες μες στην τρελη χαρα να βγαλω εισητηρια για διακοπες και δεν τα καταφερα
-Καθε πρωι κατι γίνεται και δεν μπορω να κοιμηθω (μαστορες στο σπιτι μου, οικοδομη, λαικη, μαθηματα)
-Ηταν να δωσω για 2η φορα σηματα(την πρωτη δεν εδωσα απο μαλ***α του δασκαλου) κ επεσε τη μερα και την ωρα που εδινα μαθημα
-Εσπασα 2 ποτηρια (με το ενα κοπηκα)και επεσα απο την καρελκα
-Με εχουν αγκαρεψει οι δικοι μου αυριο το βραδυ που επιτελους θα ημουν φρι

Αντε να τελειωνουμεεεεεεεεεεεεεεεεεεεε      :( :(


-A! ξεχασα το οτι μου εσπασε η κιθαρα κ την ετρεχα για φτιαξιμο  :'(
« Τελευταία τροποποίηση: 27/06/08, 00:29 από scurlet fairy »

Αποσυνδεδεμένος eleos* (Βάλια πια....)

  • Το ξανθό emoticon
  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 1325
  • Φύλο: Γυναίκα
  • Μακρια, πολυ μακρια να ταξιδευουμε....
    • Προφίλ
Απ: ΜΕ ΧΑΛΑΕΙ......
« Απάντηση #1780 στις: 27/06/08, 00:12 »
ααααα κ γω κ γω!!! τιιι θ μας φερεις φανταστικε τζιζους;;;  ;D ;D
Screw prince charming!! Give me the guy ..with tattoos and a bad boy attitude!.....

Αποσυνδεδεμένος m@ster k@frer

  • and also a tele-k@frer...
  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 1969
  • Φύλο: Άντρας
  • Το κιθαριζειν εστι φιλοσοφειν......
    • Προφίλ
    • ΧΑΡΤΙΝΑ ΟΝΕΙΡΑ
Απ: ΜΕ ΧΑΛΑΕΙ......
« Απάντηση #1781 στις: 27/06/08, 00:50 »
Φανταστικε jezus δεν θα διαφωνησω με τον λαο................ ;D ;D ;D ;D

Τι θα μας φερεις??? :o :o :D :D :D ;D ;D ;D

Αποσυνδεδεμένος Jezus

  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 3522
  • Φύλο: Άντρας
  • Got G.A.S. ???
    • Προφίλ
    • www.High-Gain.com
Απ: ΜΕ ΧΑΛΑΕΙ......
« Απάντηση #1782 στις: 27/06/08, 01:01 »
Να φερω δεν παιζει τοσα λιγα κιλα που μπορω να εχω μαζι μου, αλλα πειτε τι θελετε να σας στειλω  ;D
Εγω λεω να μου στειλω 1-2 κιθαρες οσο θα ειμαι εκει  :-*
scurlet fairy, αυτα δεν ειναι γκαντεμια, εγω ειχα παρκαρει να παω 2 λεπτα σε μια δουλεια και εγεινε ενα τρακαρισμα και επεσαν και πανω μου! (ειχε και αλλα αυτοκινητα μπροστα και πισω απο εμενα!)
Και μετα μου εδωσε και κληση η αστυνομια γιατι λεει αυτο τον μηνα παρκαρουμε απεναντι χαχαχα!!!!!  ;D
Η πηγα να κανω το ΠΡΩΤΟ μπανιο στη θαλασσα (μενω 4-5 λεπτα απο την παραλια, να φανταστειτε ποσο πηζω), και ανοιξε στο ασχετο η μυτη μου και ετρεχε κανα μισαωρο αιμα ΛΟΛ!  ::)
Το εχω ριξει στο γελιο παντως γιατι με τοσο αγχος και γκαντεμια που παιζει θα ξεφυγω!
Got G.A.S. ?
http://old.high-gain.com/myequip.htm

My equipment

http://myspace.com/cerberarec

Join me on Myspace

Αποσυνδεδεμένος YmiRLinG

  • Μπασίστας
  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 3331
  • Φύλο: Άντρας
  • A.C.A.B.=Always Carry A Banana
    • Προφίλ
Απ: ΜΕ ΧΑΛΑΕΙ......
« Απάντηση #1783 στις: 27/06/08, 02:42 »
... μην φανταστείς ότι ήμουν και πολύ προσβλητικός... το υφος που τα λες μετραει...
πάντως αν ήθελε, με έκανε ταβλι με 16 πούλια και 2 ζάρια...
Καλα ακομα δνε μπορω να πιστεψω μετα απο αυτο οτι εισαι ζωντανος ;D ;D ;D ;D Εμενα τις προαλλες πηγε ενας να με τρακαρει (δεν με τρακαρε) ενω εστριβε απο λαθος λωριδα και του κορναρα. Ο τυπος με προσπερασε, αρχισε να φρεναρει για να πεσω πανω του (εγω φυσικα εβαλα πρωτουλα και πηγαινε με 10 :P) και οτνα ειδε οτι δεν τσιμπαω εβαλε το αμαξι καθετα στον δρομο εκλεισε και τις 2 λουριδες και ηρθε και μου κουναγε το αμαξι και ελεγε κωλοπαιδο θα σε μαμησω στο ξυλο, εβγα εξω να γινει χαμος και τετοια, ηταν και γομαρι, εκλεισα ασφλειες παραθυρα και δεν κουνηθηκα ::) Ε αρχισαν μετα να τον βριζουν οι απο πισω και εφυγε 8)
Over large parts of the continent other people prefered to make money without working at all, and since the Disc had yet to develop a music recording industry they were forced to fall back on older, more traditional forms of banditry

Αποσυνδεδεμένος Βραζίλης

  • Δεν με λένε Bill!
  • Administrator
  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 10369
  • Φύλο: Άντρας
  • Βασίλης + Βραζιλία = Βραζίλης
    • Skype - fronimitis
    • Facebook profile
    • Προφίλ
    • Κιθάρα
Απ: ΜΕ ΧΑΛΑΕΙ......
« Απάντηση #1784 στις: 27/06/08, 09:20 »
Τα περιστερια που εχουν κανει φωλια πανω στο μπαλκονι μου (μενω στον 8ο) κ εκτος του οτι τα εχουν κανει ολα χαλια, με ξυπνανε κ απο τα χαραματα με τα κρωξιματα τους!


Αν έχουν γεννήσει, είναι κρίμα να τα διώξεις.
Σε μένα γέννησαν και κάθεται η θηλυκιά μέρα-νύχτα και κλωσάει...
Με χαλάει που δεν μπορώ να κάνω δουλειές σε εκείνη την πλευρά του μπαλκονιού, αλλά δεν μου κάνει καρδιά να της χαλάσω την φωλιά.


και ηρθε και μου κουναγε το αμαξι και ελεγε κωλοπαιδο θα σε μαμησω στο ξυλο, εβγα εξω να γινει χαμος και τετοια, ηταν και γομαρι,


That's When I Reach For My Revolver

Με χαλάει που υπάρχουν τέτοιοι υπάνθρωποι, όπως και αυτός που μου άνοιξε το σπίτι, όπως και αυτοί με τους οποίους πήγα να πλακωθώ επειδή ενοχλούσαν μια κοπελίτσα, κλπ κλπ...

Αποσυνδεδεμένος sof1a

  • Θαμώνας
  • ***
  • Μηνύματα: 155
  • Φύλο: Γυναίκα
    • Προφίλ
    • https://www.facebook.com/SummerCampTheBand/
Απ: ΜΕ ΧΑΛΑΕΙ......
« Απάντηση #1785 στις: 27/06/08, 09:52 »
Παράθεση
Με χαλάει που υπάρχουν τέτοιοι υπάνθρωποι, όπως και αυτός που μου άνοιξε το σπίτι

Βασίλη μου θα την φτιάξεις τώρα την πορτούλα σου και δεν θα στο ξανανοίξει ΚΑΝΕΝΑΣ το σπιτάκι σου.... (φαντάζομαι.... ::) ::) )

Πάντως κι εμένα μ' έχει χαλάσει πολύ άσχημα που μου έχουν ανοίξει το αμάξι μου 3 φορές μέσα σε λίγους μήνες, μου έχουν χαλάσει τις κλειδαριές και το ανοιγοκλείνω με "μαϊμουδιές" και δεν έχω καταφέρει να μαζέψω και λεφτά εδω και ΕΝΑ ΧΡΟΝΟ ( :o ) για να τις φτιάξω.... Και να πω οτι είχε τίποτα μέσα να το πάρουν............... >:( >:(

Αποσυνδεδεμένος GermanRock

  • Παλιός
  • ****
  • Μηνύματα: 464
  • Φύλο: Γυναίκα
  • Πλεον Μεταπτυχιακοοοοοοοοο!!!!!!!!!!!
    • Προφίλ
Απ: ΜΕ ΧΑΛΑΕΙ......
« Απάντηση #1786 στις: 27/06/08, 11:15 »
Τα περιστερια που εχουν κανει φωλια πανω στο μπαλκονι μου (μενω στον 8ο) κ εκτος του οτι τα εχουν κανει ολα χαλια, με ξυπνανε κ απο τα χαραματα με τα κρωξιματα τους!

Εχει κανεις καμια ιδεα πως να τα ξεφορτωθω? Κατι μας ειχαν πει οι γειτονες για κρεμασμα σιντι στα καγκελα, το επιχειρησαμε αλλα δεν πιανει...

Ρίχνε ψύχουλα στον 7ο...

Aυτο με τα cd πιάνει μόνο αν δεν είναι πολλά...αν είναι πολλά πρέπει να βάλεις dvd...

Μηπως να κρεμασω το σκληρο δισκο του πισι? ;D :P
Θα με πεθανεις καποια μερα, δεν τη γλιτωνω! ΑΧΑΑΧΑΧΑΧΑ....ΕΙΣΑΙ ΘΕΟΣ!
I can't sleep alone anymore Need someone here with me,All I ever wanted and more My dreams are fighting for ...Never Ending Nightmare,Always there instead of you...MSG

Αποσυνδεδεμένος GermanRock

  • Παλιός
  • ****
  • Μηνύματα: 464
  • Φύλο: Γυναίκα
  • Πλεον Μεταπτυχιακοοοοοοοοο!!!!!!!!!!!
    • Προφίλ
Απ: ΜΕ ΧΑΛΑΕΙ......
« Απάντηση #1787 στις: 27/06/08, 11:27 »
Τα περιστερια που εχουν κανει φωλια πανω στο μπαλκονι μου (μενω στον 8ο) κ εκτος του οτι τα εχουν κανει ολα χαλια, με ξυπνανε κ απο τα χαραματα με τα κρωξιματα τους!

Αν έχουν γεννήσει, είναι κρίμα να τα διώξεις.
Σε μένα γέννησαν και κάθεται η θηλυκιά μέρα-νύχτα και κλωσάει...
Με χαλάει που δεν μπορώ να κάνω δουλειές σε εκείνη την πλευρά του μπαλκονιού, αλλά δεν μου κάνει καρδιά να της χαλάσω την φωλιά.

Βραζ, αν δεν τα διωξω εγω, θα το κανει η συγκατοικος...οταν βρει τον τροπο! :P Το μπαλκονακι μας ειναι μινι, κ ετσι σε λιγο δεν θα μπορουμε να το χρησιμοποιουμε καθολου, αν τα αφησουμε εκει!Ασε που φοβαμαι να αφησω ανοιχτη τη μπαλκονοπορτα μου, γιατι καποιο πρωι που ξυπνησα, ενα εκανε βολτουλες μεσα στο δωματιο μου κ μαλιστα επρεπε να σηκωθω για να το διωξω, οι τσιριδες μου δεν το εντυπωσιασαν καθολου! Εχουν παρει πολυ αερα κ δε λεει καθολου! Δλδ μεχρι ποτε να περιμενω για να τα διωξω, μεχρι να κανουν φωλια πανω στο κεφαλι μου?

ΕΡκτος απο τα περιστερια με χαλαει που εχω σκασει απο τη ζεστη, θελω να φυγω Χαλκιδικη, κ εχει πεσει οξεια τεμπελιτιδα στη σχολη κ ακομα να βγαλουν βαθμολογια... :(
I can't sleep alone anymore Need someone here with me,All I ever wanted and more My dreams are fighting for ...Never Ending Nightmare,Always there instead of you...MSG

Αποσυνδεδεμένος sof1a

  • Θαμώνας
  • ***
  • Μηνύματα: 155
  • Φύλο: Γυναίκα
    • Προφίλ
    • https://www.facebook.com/SummerCampTheBand/
Απ: ΜΕ ΧΑΛΑΕΙ......
« Απάντηση #1788 στις: 27/06/08, 11:33 »
Τα περιστερια που εχουν κανει φωλια πανω στο μπαλκονι μου (μενω στον 8ο) κ εκτος του οτι τα εχουν κανει ολα χαλια, με ξυπνανε κ απο τα χαραματα με τα κρωξιματα τους!

Εχει κανεις καμια ιδεα πως να τα ξεφορτωθω? Κατι μας ειχαν πει οι γειτονες για κρεμασμα σιντι στα καγκελα, το επιχειρησαμε αλλα δεν πιανει...

Ρίχνε ψύχουλα στον 7ο...

Aυτο με τα cd πιάνει μόνο αν δεν είναι πολλά...αν είναι πολλά πρέπει να βάλεις dvd...

Μηπως να κρεμασω το σκληρο δισκο του πισι? ;D :P
Θα με πεθανεις καποια μερα, δεν τη γλιτωνω! ΑΧΑΑΧΑΧΑΧΑ....ΕΙΣΑΙ ΘΕΟΣ!

Αν τα περιστεράκια έχουν κάνει ήδη φωλιά στο μπαλκόνι σου τότε δεν έχει κανένα νόημα να βάλεις ακόμα και εκείνον τον τεράστιο δίσκο σερβιρίσματος της γιαγιάς.... τον θυμάσαι ??!!!  ;D  Η χρησιμότητα των cd (στην περίπτωση των περιστεριών πάντα.... ) είναι να αντανακλά πάνω τους ο ήλιος και να τα τρομάζει. Αν αυτά νιώθουν ασφάλεια στο μπαλκόνι σου και έχουν "διεκδικήσει" το χώρο τους..... Δυστυχώς ο μόνος τρόπος να φύγουν είναι να τους χαλάσεις την φωλιά. Όμως θα συμφωνήσω απόλυτα με τον Βραζίλη οτι είναι πολύ κρίμα να τα διώξεις.... :( Άλλωστε για σκέψου.... Ποιός άλλος σου δίνει αυτήν την απίστευτη ευχαρίστηση να νιώθει ασφαλής μαζί σου ζητώντας μόνο την υπομονή σου?? (Πολύ Καϊλας έπαιζε όταν ήμουν μικρή και δεν το παω πολύ καλά..... :o :o :o :o :o :o :o :o :o)

Αποσυνδεδεμένος eleos* (Βάλια πια....)

  • Το ξανθό emoticon
  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 1325
  • Φύλο: Γυναίκα
  • Μακρια, πολυ μακρια να ταξιδευουμε....
    • Προφίλ
Απ: ΜΕ ΧΑΛΑΕΙ......
« Απάντηση #1789 στις: 27/06/08, 13:15 »
Aννα-Μαρια, περιστερι ειανι μαρη.. δν εινια ο γκοτζιλα.. :p
Screw prince charming!! Give me the guy ..with tattoos and a bad boy attitude!.....

Αποσυνδεδεμένος Mίκα

  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 1036
  • Φύλο: Γυναίκα
  • We are the facilitators of our own creative evolut
    • Προφίλ
Απ: ΜΕ ΧΑΛΑΕΙ......
« Απάντηση #1790 στις: 27/06/08, 18:39 »
Που ο κόσμος είναι ελάχιστα ευαισθητοποιημένος οικολογικά και που σήμερα δεν έκανα καμία εγγραφή στη greenpeace...Τζάμπα 6 ώρες στο δρόμο με το κοντομάνικο... :-\ :( :-[

Αποσυνδεδεμένος Mrs Brightside

  • Illusion User
  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 1171
  • Φύλο: Γυναίκα
  • ...as we kiss goodbye the sun sets...
    • Προφίλ
Απ: ΜΕ ΧΑΛΑΕΙ......
« Απάντηση #1791 στις: 27/06/08, 23:42 »
Που θα έρθει ο Μάλαμας στην Μυτιλήνη κ δεν θα είμαι... >:( >:( >:( >:( :'( :'( :'(
...when the hardest part is over we'll be here and our dreams will break the boundaries of our fear...

http://www.facebook.com/TheKillersGreekFanClub
https://www.facebook.com/killersnerdia

Αποσυνδεδεμένος Kiratzoharris

  • Ο παραγωγός
  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 2987
  • Φύλο: Άντρας
  • Να, ένας τέντυμπόης!
    • Προφίλ
Απ: ΜΕ ΧΑΛΑΕΙ......
« Απάντηση #1792 στις: 27/06/08, 23:43 »
Που εφαγα ενα σουβλακι που ειχε περισσεψει ενω ειχα φαει βραδυνο και φουσκωσα(εκτοσ του οτι πως θα το χασω τετοια ωρα :P)και δεν θα μπορω να κοιμηθω απο τη ζεστη και θα διψαω και και και και..και δινω αυρο το παλουκι..και πρεπει να κανω σκονακια..και...αοοου...αυτοκτονια
I am capitalism and you will tremble and cry when your boss tells you that they are downsizing, you will promise to work twice as hard.
TOMATOSE MOVIE

Αποσυνδεδεμένος Spell@lchemist!

  • Ο Γιόκας του Σατανούλη
  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 1224
  • Φύλο: Άντρας
  • ουτε καν..
    • Προφίλ
Απ: ΜΕ ΧΑΛΑΕΙ......
« Απάντηση #1793 στις: 28/06/08, 01:30 »
που επαιξα μπαλλα,και ενιωθα τον καρκινο να φευγει απο μεσα μου!
Το Πέπλο του Χθες, Σου Φέρνει Το Σήμερα, Μέσα Απ'τις Στάχτες του Πουθενά...Μήπως Σου Περισσεύει λίγο Ψωμί??

Αποσυνδεδεμένος Kiratzoharris

  • Ο παραγωγός
  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 2987
  • Φύλο: Άντρας
  • Να, ένας τέντυμπόης!
    • Προφίλ
Απ: ΜΕ ΧΑΛΑΕΙ......
« Απάντηση #1794 στις: 28/06/08, 20:32 »
Που ο κόσμος είναι ελάχιστα ευαισθητοποιημένος οικολογικά και που σήμερα δεν έκανα καμία εγγραφή στη greenpeace...Τζάμπα 6 ώρες στο δρόμο με το κοντομάνικο... :-\ :( :-[
Χεχ...αλλο αστειο και αυτο..δεν ηξερα τι για να ειμαι ευαισθητοποιημενος πρεπει να ειμαι και γραμμενος..Παμε καλα?Δηλαδη για να ειμαι ευαισθητοποιημενος πολιτικα πρεπει να ειμαι γραμμενος σε κομμα/παραταξη? :P..Μικα αλλού :P
I am capitalism and you will tremble and cry when your boss tells you that they are downsizing, you will promise to work twice as hard.
TOMATOSE MOVIE

Αποσυνδεδεμένος zeromancer

  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 1907
  • Φύλο: Άντρας
    • Προφίλ
Απ: ΜΕ ΧΑΛΑΕΙ......
« Απάντηση #1795 στις: 28/06/08, 20:44 »
Που ο κόσμος είναι ελάχιστα ευαισθητοποιημένος οικολογικά και που σήμερα δεν έκανα καμία εγγραφή στη greenpeace...Τζάμπα 6 ώρες στο δρόμο με το κοντομάνικο... :-\ :( :-[
Χεχ...αλλο αστειο και αυτο..δεν ηξερα τι για να ειμαι ευαισθητοποιημενος πρεπει να ειμαι και γραμμενος..Παμε καλα?Δηλαδη για να ειμαι ευαισθητοποιημενος πολιτικα πρεπει να ειμαι γραμμενος σε κομμα/παραταξη? :P..Μικα αλλού :P

σωστοτατος.....
GARFIELD FOR PRESIDENT

εκατομμυρια μυγες δεν μπορει να κανουν λαθος...φαε κ εσυ σκατα!!!

People should not be afraid of their governments,governments should be afraid of their people

Αποσυνδεδεμένος Mίκα

  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 1036
  • Φύλο: Γυναίκα
  • We are the facilitators of our own creative evolut
    • Προφίλ
Απ: ΜΕ ΧΑΛΑΕΙ......
« Απάντηση #1796 στις: 28/06/08, 20:45 »
Που ο κόσμος είναι ελάχιστα ευαισθητοποιημένος οικολογικά και που σήμερα δεν έκανα καμία εγγραφή στη greenpeace...Τζάμπα 6 ώρες στο δρόμο με το κοντομάνικο... :-\ :( :-[
Χεχ...αλλο αστειο και αυτο..δεν ηξερα τι για να ειμαι ευαισθητοποιημενος πρεπει να ειμαι και γραμμενος..Παμε καλα?Δηλαδη για να ειμαι ευαισθητοποιημενος πολιτικα πρεπει να ειμαι γραμμενος σε κομμα/παραταξη? :P..Μικα αλλού :P

Nαι αλλά μια απλή ενημέρωση δε βλάπτει ξέρεις...

Αποσυνδεδεμένος zeromancer

  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 1907
  • Φύλο: Άντρας
    • Προφίλ
Απ: ΜΕ ΧΑΛΑΕΙ......
« Απάντηση #1797 στις: 28/06/08, 20:58 »
ναι αλλα στην γκρινπισ νομιζω δινεις κ ενα 15αρι
GARFIELD FOR PRESIDENT

εκατομμυρια μυγες δεν μπορει να κανουν λαθος...φαε κ εσυ σκατα!!!

People should not be afraid of their governments,governments should be afraid of their people

Αποσυνδεδεμένος Mίκα

  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 1036
  • Φύλο: Γυναίκα
  • We are the facilitators of our own creative evolut
    • Προφίλ
Απ: ΜΕ ΧΑΛΑΕΙ......
« Απάντηση #1798 στις: 28/06/08, 21:03 »
ναι αλλα στην γκρινπισ νομιζω δινεις κ ενα 15αρι


είσαι εντελώωωωςςςς λάθος. Στη greenpeace αν θέλεις να βοηθήσεις, συνισφέρεις στην οργάνωση με ό,τι ποσό θέλεις και με τη συχνότητα την οποία θέλεις...Αλλά τώρα δεν θα κάτσω να τα εξηγήσω στον κάδο... :P ::)

Αποσυνδεδεμένος Spell@lchemist!

  • Ο Γιόκας του Σατανούλη
  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 1224
  • Φύλο: Άντρας
  • ουτε καν..
    • Προφίλ
Απ: ΜΕ ΧΑΛΑΕΙ......
« Απάντηση #1799 στις: 28/06/08, 21:05 »
Που ο κόσμος είναι ελάχιστα ευαισθητοποιημένος οικολογικά και που σήμερα δεν έκανα καμία εγγραφή στη greenpeace...Τζάμπα 6 ώρες στο δρόμο με το κοντομάνικο... :-\ :( :-[
Χεχ...αλλο αστειο και αυτο..δεν ηξερα τι για να ειμαι ευαισθητοποιημενος πρεπει να ειμαι και γραμμενος..Παμε καλα?Δηλαδη για να ειμαι ευαισθητοποιημενος πολιτικα πρεπει να ειμαι γραμμενος σε κομμα/παραταξη? :P..Μικα αλλού :P

Nαι αλλά μια απλή ενημέρωση δε βλάπτει ξέρεις...
ΔΕΝ ΘΕΛΟΥΜΕ αλλο update..πιστευω οτι το software που βασιζομαι αυτη τη στιγμη,με καλυπτει πληρως...
Το Πέπλο του Χθες, Σου Φέρνει Το Σήμερα, Μέσα Απ'τις Στάχτες του Πουθενά...Μήπως Σου Περισσεύει λίγο Ψωμί??