Αποστολέας Θέμα: ΜΕ ΧΑΛΑΕΙ......  (Αναγνώστηκε 522324 φορές)

0 μέλη και 2 επισκέπτες διαβάζουν αυτό το θέμα.

Αποσυνδεδεμένος FAIRY-The return!

  • Νεραϊδοπαρμένη
  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 862
  • Φύλο: Γυναίκα
  • que serra serra.
    • Προφίλ
    • 90ίλες
Απ: ΜΕ ΧΑΛΑΕΙ......
« Απάντηση #1975 στις: 21/09/08, 19:22 »
Μια διορθωση: Ποτέ δεν είπα ότι είναι πολλά λεφτά τα 5 ευρώ για μια συναυλία ή ενα μουσικο φεστιβάλ. Φυσικά και αν οι ενδελέχεια έπαιζαν μόνοι τους θα έδινα όχι 5 αλλά 15. (ξέροντας ότι τα λεφτά πάνε στην μπάντα και πως τελοσπάντων πάω να δω μια συναυλία). Αυτό για την Renee

Επισης αυτό που θα μπορούσαν να κάνουν είναι ελεύθερη είσοδο (όχι τσάμπα σουβλάκια και μπύρες που είπατε. εντάξει μην ήμαστε υπερβολικοί), και ο καθένας να δινει ότι θελει για ενίσχυση(πχ πανκ φεστιβαλ). εκεί θα έδινα και 5 ευρω.

Αυτό που είπα δεν είναι ότι με πήραξε το ποσό (αφού έχω δώσει και 40 ευρώ για συναυλιες). Με πήραξε ο τρόπος που γινόταν (πάντου μα παντού περιφρούριση απο 15χρονα  ::)) και το ότι γινόταν από το ΚΚΕ. (αν γινόταν από την Δαπ θα το δικαιολογούσα).

Αυτα

Αποσυνδεδεμένος Spell@lchemist!

  • Ο Γιόκας του Σατανούλη
  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 1224
  • Φύλο: Άντρας
  • ουτε καν..
    • Προφίλ
Απ: ΜΕ ΧΑΛΑΕΙ......
« Απάντηση #1976 στις: 21/09/08, 19:42 »


Αυτό που είπα δεν είναι ότι με πήραξε το ποσό (αφού έχω δώσει και 40 ευρώ για συναυλιες). Με πήραξε ο τρόπος που γινόταν (πάντου μα παντού περιφρούριση απο 15χρονα  ::)) και το ότι γινόταν από το ΚΚΕ. (αν γινόταν από την Δαπ θα το δικαιολογούσα).

Αυτα
αν ησουν σε καποια οργανωση,και βοηθουσες την οργανωση σου σε ενα φεστιβαλ που κανει,και καθοσουν στην εισοδο για τα εισητηρια,θα ηταν κακο να το κανεις?γιατι αν ας πουμε πηγαινα εγω και σε εβλεπα,θα σου αρεσε να ελεγα: τι κανει το μικρο στην εισοδο?
δεν υπαρχει ουσιαστικα νοημα σ αυτο που λες..αυτο θελω να σου πω! ;)
Το Πέπλο του Χθες, Σου Φέρνει Το Σήμερα, Μέσα Απ'τις Στάχτες του Πουθενά...Μήπως Σου Περισσεύει λίγο Ψωμί??

Αποσυνδεδεμένος hot_sauce (φλουτσ)

  • Κιθαροσυντονιστής
  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 6357
  • Φύλο: Άντρας
    • Προφίλ
Απ: ΜΕ ΧΑΛΑΕΙ......
« Απάντηση #1977 στις: 21/09/08, 20:27 »
αν προσλάμβαναν λεφτά για φουσκωτούς θα πλήρωνες 10Ε το εισητήριο!
όσο για το "όποιος θέλει δίνει"....δεν πιστεύω πως θα τανε και πολλοί.....

συμφωνώ με σπελλ...αυτοί που διωργανώνουν είναι και στις πόρτες....που το κακό?
και επίσης..στα 40, τα 5 δν είναι σχεδόν τπτ μπροστά τους....μπορείς να το πάρεις και να πας κυρία να μπεις....
να προσπαθήσεις να μπεις στη συναυλία με τα 40 στο τζάμπα να το καταλάβω γιατι αυτή η τιμή είναι τρελή κ αδικαιολόγητα ψηλή....

υ.γ. κρίμα π ακυρώθηκε χθες....δν το κόβω να πηγαίνω σήμερα εγώ.....

Αποσυνδεδεμένος Mrs Brightside

  • Illusion User
  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 1171
  • Φύλο: Γυναίκα
  • ...as we kiss goodbye the sun sets...
    • Προφίλ
Απ: ΜΕ ΧΑΛΑΕΙ......
« Απάντηση #1978 στις: 21/09/08, 21:29 »
E, ρε DIY φαση που σας χρειαζεται. ::)

Τι σημαίνει "DIY"? :eee::eee:
Άσχετο! :P
...when the hardest part is over we'll be here and our dreams will break the boundaries of our fear...

http://www.facebook.com/TheKillersGreekFanClub
https://www.facebook.com/killersnerdia

Αποσυνδεδεμένος Spell@lchemist!

  • Ο Γιόκας του Σατανούλη
  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 1224
  • Φύλο: Άντρας
  • ουτε καν..
    • Προφίλ
Απ: ΜΕ ΧΑΛΑΕΙ......
« Απάντηση #1979 στις: 21/09/08, 21:31 »
E, ρε DIY φαση που σας χρειαζεται. ::)

Τι σημαίνει "DIY"? :eee::eee:
Άσχετο! :P
do it yourself
Το Πέπλο του Χθες, Σου Φέρνει Το Σήμερα, Μέσα Απ'τις Στάχτες του Πουθενά...Μήπως Σου Περισσεύει λίγο Ψωμί??

Αποσυνδεδεμένος Amylo

  • Και αν δεν σας αρέσει...
  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 1129
  • Φύλο: Γυναίκα
  • ΠΑΡΑΝΟΜΟΙ ΕΙΝΑΙ ΟΙ ΦΑΣΙΣΤΕΣ ΚΑΙ ΟΧΙ ΟΙ ΜΕΤΑΝΑΣΤΕΣ
    • Προφίλ
Απ: ΜΕ ΧΑΛΑΕΙ......
« Απάντηση #1980 στις: 21/09/08, 21:36 »

do it yourself
αναρχια και τσι; :P :P :P
οταν καποιο βραδυ ξυπνησεις απο την αποτομη κραυγη σου...κ τρεξεις στην μαμα σου να το πεις...κ εκεινη τρομαγμενη κλεισει την φωνη σου στο ψυγειο...τοτε θα ναι αργα,μεσανυχτα..και θα χεις κουραστει.....

Αποσυνδεδεμένος Spell@lchemist!

  • Ο Γιόκας του Σατανούλη
  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 1224
  • Φύλο: Άντρας
  • ουτε καν..
    • Προφίλ
Απ: ΜΕ ΧΑΛΑΕΙ......
« Απάντηση #1981 στις: 21/09/08, 22:11 »
^^
σε φαση κι ετσι
Το Πέπλο του Χθες, Σου Φέρνει Το Σήμερα, Μέσα Απ'τις Στάχτες του Πουθενά...Μήπως Σου Περισσεύει λίγο Ψωμί??

Αποσυνδεδεμένος YmiRLinG

  • Μπασίστας
  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 3331
  • Φύλο: Άντρας
  • A.C.A.B.=Always Carry A Banana
    • Προφίλ
Απ: ΜΕ ΧΑΛΑΕΙ......
« Απάντηση #1982 στις: 22/09/08, 01:20 »
αν προσλάμβαναν λεφτά για φουσκωτούς θα πλήρωνες 10Ε το εισητήριο!
όσο για το "όποιος θέλει δίνει"....δεν πιστεύω πως θα τανε και πολλοί.....

συμφωνώ με σπελλ...αυτοί που διωργανώνουν είναι και στις πόρτες....που το κακό?
και επίσης..στα 40, τα 5 δν είναι σχεδόν τπτ μπροστά τους....μπορείς να το πάρεις και να πας κυρία να μπεις....
να προσπαθήσεις να μπεις στη συναυλία με τα 40 στο τζάμπα να το καταλάβω γιατι αυτή η τιμή είναι τρελή κ αδικαιολόγητα ψηλή....

υ.γ. κρίμα π ακυρώθηκε χθες....δν το κόβω να πηγαίνω σήμερα εγώ.....

Καλα φουσκωτους το ΚΚΕ εχει και του περισευουν. Ρωτηστε οσους εχουν φαει ξυλο απο ΚΝΑΤ (και εγω αναμεσα σε αυτους).
ΚΑι θα ερθω να συμφωνησω με stagpo, ε ρε DIY που σας χρειαζεται... Που διοργανωνονται συναυλιες οχι μονο με τσαμπα εισοδο αλλα και τσαμπα ποτα, και ναι "οποιος θελει δινει" και μια χαρα ακομα γινονται τετοιες συναυλιες.
Over large parts of the continent other people prefered to make money without working at all, and since the Disc had yet to develop a music recording industry they were forced to fall back on older, more traditional forms of banditry

Αποσυνδεδεμένος Kiratzoharris

  • Ο παραγωγός
  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 2987
  • Φύλο: Άντρας
  • Να, ένας τέντυμπόης!
    • Προφίλ
Απ: ΜΕ ΧΑΛΑΕΙ......
« Απάντηση #1983 στις: 22/09/08, 12:31 »
αν προσλάμβαναν λεφτά για φουσκωτούς θα πλήρωνες 10Ε το εισητήριο!
όσο για το "όποιος θέλει δίνει"....δεν πιστεύω πως θα τανε και πολλοί.....

συμφωνώ με σπελλ...αυτοί που διωργανώνουν είναι και στις πόρτες....που το κακό?
και επίσης..στα 40, τα 5 δν είναι σχεδόν τπτ μπροστά τους....μπορείς να το πάρεις και να πας κυρία να μπεις....
να προσπαθήσεις να μπεις στη συναυλία με τα 40 στο τζάμπα να το καταλάβω γιατι αυτή η τιμή είναι τρελή κ αδικαιολόγητα ψηλή....

υ.γ. κρίμα π ακυρώθηκε χθες....δν το κόβω να πηγαίνω σήμερα εγώ.....

Καλα φουσκωτους το ΚΚΕ εχει και του περισευουν. Ρωτηστε οσους εχουν φαει ξυλο απο ΚΝΑΤ (και εγω αναμεσα σε αυτους).
ΚΑι θα ερθω να συμφωνησω με stagpo, ε ρε DIY που σας χρειαζεται... Που διοργανωνονται συναυλιες οχι μονο με τσαμπα εισοδο αλλα και τσαμπα ποτα, και ναι "οποιος θελει δινει" και μια χαρα ακομα γινονται τετοιες συναυλιες.
Τωρα μλκς νταξει...Μιλαμε για κομμα οχι για πανκ συναυλια ουτε για καταληψη..ΓΙΟΡΤΗ ΚΟΜΜΑΤΟΣ!Αν εισαι αντιθετος δεν πας!!!Δηλαδη θελετε diy συναυλια απο το ΚΚΕ? ::)

Διαφωνω με τη λογικη σε κανονικη συναυλια που θα παιζαν ολοι αυτοι θα εδινα 25 οποτε τωρα που ειναι 5 ειναι μια χαρα.Πολυ απλα γιατι εντασεται στη γιορτη του κομματος!
ΟΤΙ ΠΕΙ ΤΟ ΚΟΜΜΑ ;D :P..

Με χαλαει ο υπνος τελικα
I am capitalism and you will tremble and cry when your boss tells you that they are downsizing, you will promise to work twice as hard.
TOMATOSE MOVIE

Αποσυνδεδεμένος .

  • Θαμώνας
  • ***
  • Μηνύματα: 143
  • Φύλο: Άντρας
    • Προφίλ
Απ: ΜΕ ΧΑΛΑΕΙ......
« Απάντηση #1984 στις: 22/09/08, 14:32 »
Εγω βεβαια μιλουσα γενικως, δεν ελεγα για DIY συναυλια απο το ΚΚΕ. Γιατι το τελευταιο καιρο ακους για την κριση της μουσικης βιομηχανιας απο το παρανομο downloading, εναλλακτικα "μεγαλοσυγκροτηματα" που δινουν δωρεαν τα τραγουδια ή κυκλοφορουν μονοι τους τα CD σε παραπλησιες τιμες με των εταιριων κτλ. Το γενικοτερο συμπερασμα ειναι οτι ολοι δεν "βγανουν" και αν δεν στηριξουμε τους καλλιτεχνες πιθανον να σταματησουν να... παραγουν μουσικη, και τρεχει ο κοσμος να αγορασει CDια με 15-20 ευρα και πηγαινει σε συναυλιες με 30, 40, 50 κτλ ευρο, ενω χρονια τωρα υπαρχουν μουσικα ρευματα (οχι μονο πανκ) και σκηνες που κινουνται σε "DIY μονοπατια" και ενεργα συγκροτηματα εχουν και παραγογικοτατα ειναι. Αλλα τα χρηματα απο τα CD και τις συναυλιες πανε μονο για την καλυψη των εξοδων και οποιος θελει ενισχυει οικονομικα. Ειναι αραγε αυτοι καλλιτεχνες αφου δεν ασχολουνται αποκλειστικα με την μουσικη και δουλευουν και καπου αλλου (ασχετα με την μουσικη πολλες φορες) για να ζησουν; Οταν ακουω μουσικους που "κλαιγονται" γιατι θα αναγκαστουν να δουλεψουν καπου ασχετα με την μουσικη επειδη δεν βγαζουν λεφτα σκεφτομαι αν η μουσικη διαφερει καθολου απο το εμποριο. Ηθελα να γραψω κι' αλλες μου σκεψεις επι του θεματος αλλα βαριεμαι ;D αλλα και ειναι ασχετα με το θεμα, γινεται να εισαι off-topic στο καδο;  ???  ???
IN GRIND WE CRUST

Αποσυνδεδεμένος YmiRLinG

  • Μπασίστας
  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 3331
  • Φύλο: Άντρας
  • A.C.A.B.=Always Carry A Banana
    • Προφίλ
Απ: ΜΕ ΧΑΛΑΕΙ......
« Απάντηση #1985 στις: 22/09/08, 16:23 »
αν προσλάμβαναν λεφτά για φουσκωτούς θα πλήρωνες 10Ε το εισητήριο!
όσο για το "όποιος θέλει δίνει"....δεν πιστεύω πως θα τανε και πολλοί.....

συμφωνώ με σπελλ...αυτοί που διωργανώνουν είναι και στις πόρτες....που το κακό?
και επίσης..στα 40, τα 5 δν είναι σχεδόν τπτ μπροστά τους....μπορείς να το πάρεις και να πας κυρία να μπεις....
να προσπαθήσεις να μπεις στη συναυλία με τα 40 στο τζάμπα να το καταλάβω γιατι αυτή η τιμή είναι τρελή κ αδικαιολόγητα ψηλή....

υ.γ. κρίμα π ακυρώθηκε χθες....δν το κόβω να πηγαίνω σήμερα εγώ.....

Καλα φουσκωτους το ΚΚΕ εχει και του περισευουν. Ρωτηστε οσους εχουν φαει ξυλο απο ΚΝΑΤ (και εγω αναμεσα σε αυτους).
ΚΑι θα ερθω να συμφωνησω με stagpo, ε ρε DIY που σας χρειαζεται... Που διοργανωνονται συναυλιες οχι μονο με τσαμπα εισοδο αλλα και τσαμπα ποτα, και ναι "οποιος θελει δινει" και μια χαρα ακομα γινονται τετοιες συναυλιες.
Τωρα μλκς νταξει...Μιλαμε για κομμα οχι για πανκ συναυλια ουτε για καταληψη..ΓΙΟΡΤΗ ΚΟΜΜΑΤΟΣ!Αν εισαι αντιθετος δεν πας!!!Δηλαδη θελετε diy συναυλια απο το ΚΚΕ? ::)

Διαφωνω με τη λογικη σε κανονικη συναυλια που θα παιζαν ολοι αυτοι θα εδινα 25 οποτε τωρα που ειναι 5 ειναι μια χαρα.Πολυ απλα γιατι εντασεται στη γιορτη του κομματος!
ΟΤΙ ΠΕΙ ΤΟ ΚΟΜΜΑ ;D :P..

Με χαλαει ο υπνος τελικα
Ναι νταξει, κλασμενο το εχω το κομμα και το ειπα εξ αρχης, απλα μη λεμε οτι ειναι και αδυνατον να διοργανωθουν μεγαλες συναυλιες και δωρεαν. Τωρα ξερουμε τι σκοπους εξυπηρετει το κομμα οποτε δεν με νοιαζει καθολου το φεστιβαλ του.
Over large parts of the continent other people prefered to make money without working at all, and since the Disc had yet to develop a music recording industry they were forced to fall back on older, more traditional forms of banditry

Αποσυνδεδεμένος hot_sauce (φλουτσ)

  • Κιθαροσυντονιστής
  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 6357
  • Φύλο: Άντρας
    • Προφίλ
Απ: ΜΕ ΧΑΛΑΕΙ......
« Απάντηση #1986 στις: 22/09/08, 16:51 »
γιατι ντε και καλα να γινονται δωρεαν τα φεστιβαλ κ οι συναυλιες
δν λεω...πολυ καλη φαση για μενα να παω καπου τζαμπα, να φαω, να πιω και να δωσω κ ενα 2Ε για τον κοπο τους...
αλλά αφού θα ασχοληθούν τόσοι άνθρωποι στην προετοιμασία...τοσοι μουσικοί στις πρόβες...θα δοθούν τόσα χρήματα για ενοικίαση εξοπλισμου γιατί να μν θεσπίσουν ένα εισητήριο που θα καλύπτει αυτά κ δν θα βγάζει ( ή αν βγάζει, δν ξέρω, ένα μικρό ) κέρδος για το διοργανωτή?
δν είναι πως θέλω να καλύψω το ΚΚΕ...απλά δν καταλαβαίνω τη λογική πάμε κάπου να μπουμε να φαμε να πιουμε τζαμπα κ να φυγουμε κ δν με νοιαζει ποιος πληρωνει...

Αποσυνδεδεμένος profsokin

  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 862
  • Φύλο: Άντρας
  • ολα ειναι δρομος
    • Προφίλ
Απ: ΜΕ ΧΑΛΑΕΙ......
« Απάντηση #1987 στις: 22/09/08, 17:45 »
Καλα φουσκωτους το ΚΚΕ εχει και του περισευουν. Ρωτηστε οσους εχουν φαει ξυλο απο ΚΝΑΤ (και εγω αναμεσα σε αυτους).

Το ΚΝΑΤ είναι λογοπαίγνιο (ΚΝΕ-ΜΑΤ) ή σημαίνουν κάτι τα αρχικά;
Άραγε θα θυμάται κάποιος τ'όνομά μας
της ζωής μας τα εξαίσια φεγγάρια
τα πάθη μας, τις λύπες τα δεινά μας;
Άραγε υπήρξαμε ποτέ; Στα όνειρά μας!

Αποσυνδεδεμένος YmiRLinG

  • Μπασίστας
  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 3331
  • Φύλο: Άντρας
  • A.C.A.B.=Always Carry A Banana
    • Προφίλ
Απ: ΜΕ ΧΑΛΑΕΙ......
« Απάντηση #1988 στις: 22/09/08, 18:46 »
Καλα φουσκωτους το ΚΚΕ εχει και του περισευουν. Ρωτηστε οσους εχουν φαει ξυλο απο ΚΝΑΤ (και εγω αναμεσα σε αυτους).

Το ΚΝΑΤ είναι λογοπαίγνιο (ΚΝΕ-ΜΑΤ) ή σημαίνουν κάτι τα αρχικά;
Κομμουνιστικη Νεολαια Αποκαταστασης Ταξης.

απλά δν καταλαβαίνω τη λογική πάμε κάπου να μπουμε να φαμε να πιουμε τζαμπα κ να φυγουμε κ δν με νοιαζει ποιος πληρωνει...
Δεν καταλαβαινεις για ποιο λογο να γινονται δωρεαν φεστιβαλ και συναυλιες γιατι τα προσεγγιζεις με αυτην την νοοτροπια. Σου ειπε κανενας οτι οσοι πανε σε τετοιες συναυλιες, ή οσοι συμμετεχουν σε τετοιες συναυλιες ειναι τσαμπατζηδες που τους νοιαζει να περασουν καλα οσο το δυνατον φτηνοτερα? Οχι αποτελει την ακρη μια συνολικοτερης αποψης για τα πραγματα και ιδεολογιας.
Over large parts of the continent other people prefered to make money without working at all, and since the Disc had yet to develop a music recording industry they were forced to fall back on older, more traditional forms of banditry

Αποσυνδεδεμένος m@ster k@frer

  • and also a tele-k@frer...
  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 1969
  • Φύλο: Άντρας
  • Το κιθαριζειν εστι φιλοσοφειν......
    • Προφίλ
    • ΧΑΡΤΙΝΑ ΟΝΕΙΡΑ
Απ: ΜΕ ΧΑΛΑΕΙ......
« Απάντηση #1989 στις: 22/09/08, 22:50 »
Ξανα στο θεμα.....

Με χαλανε Α Π Ι Σ Τ Ε Υ Τ Α οι 7 ωρες ταξιδιου με το τρενο μεχρι την Ορεστιαδα.....

Αποσυνδεδεμένος Mίκα

  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 1036
  • Φύλο: Γυναίκα
  • We are the facilitators of our own creative evolut
    • Προφίλ
Απ: ΜΕ ΧΑΛΑΕΙ......
« Απάντηση #1990 στις: 23/09/08, 00:00 »
Και μενα με χαλάνε οι 6 ώρες με το τραίνο από Θεσσαλονίκη για Αθήνα...!!  :-\   

Αλλα αξιζει τον κόπο  :D

Αποσυνδεδεμένος Amylo

  • Και αν δεν σας αρέσει...
  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 1129
  • Φύλο: Γυναίκα
  • ΠΑΡΑΝΟΜΟΙ ΕΙΝΑΙ ΟΙ ΦΑΣΙΣΤΕΣ ΚΑΙ ΟΧΙ ΟΙ ΜΕΤΑΝΑΣΤΕΣ
    • Προφίλ
Απ: ΜΕ ΧΑΛΑΕΙ......
« Απάντηση #1991 στις: 23/09/08, 00:06 »
Και μενα με χαλάνε οι 6 ώρες με το τραίνο από Θεσσαλονίκη για Αθήνα...!!  :-\   

Αλλα αξιζει τον κόπο  :D
ηρθες τελικα εσυ;
με τον καρβουνιαρη θα ερθεις; ;D :P
οταν καποιο βραδυ ξυπνησεις απο την αποτομη κραυγη σου...κ τρεξεις στην μαμα σου να το πεις...κ εκεινη τρομαγμενη κλεισει την φωνη σου στο ψυγειο...τοτε θα ναι αργα,μεσανυχτα..και θα χεις κουραστει.....

Αποσυνδεδεμένος m@ster k@frer

  • and also a tele-k@frer...
  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 1969
  • Φύλο: Άντρας
  • Το κιθαριζειν εστι φιλοσοφειν......
    • Προφίλ
    • ΧΑΡΤΙΝΑ ΟΝΕΙΡΑ
Απ: ΜΕ ΧΑΛΑΕΙ......
« Απάντηση #1992 στις: 23/09/08, 00:07 »
Και μενα με χαλάνε οι 6 ώρες με το τραίνο από Θεσσαλονίκη για Αθήνα...!!  :-\   

Αλλα αξιζει τον κόπο  :D
Εσυ πας για να μεινεις.....
εγω τι να πω που θα φαω αλλες τοσες αυριο......


(Παω για παρεα παναθεμα με......)

Αποσυνδεδεμένος FAIRY-The return!

  • Νεραϊδοπαρμένη
  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 862
  • Φύλο: Γυναίκα
  • que serra serra.
    • Προφίλ
    • 90ίλες
Απ: ΜΕ ΧΑΛΑΕΙ......
« Απάντηση #1993 στις: 23/09/08, 01:48 »
που αναβλήθηκε η συναυλια του αγγελακα

Αποσυνδεδεμένος Nevir

  • Επισκέπτης
  • **
  • Μηνύματα: 36
  • Φύλο: Γυναίκα
  • Let's drink to the dead lying under the water...
    • Προφίλ
    • Ŋєvίя тнз vaмpiя
Απ: ΜΕ ΧΑΛΑΕΙ......
« Απάντηση #1994 στις: 24/09/08, 00:38 »
που δεν τελειώνει με τίποτα η χαζοεξεταστική
I'll drink your love in the shadow of blood;
It's a deadly, deadly kiss...

Αποσυνδεδεμένος Amylo

  • Και αν δεν σας αρέσει...
  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 1129
  • Φύλο: Γυναίκα
  • ΠΑΡΑΝΟΜΟΙ ΕΙΝΑΙ ΟΙ ΦΑΣΙΣΤΕΣ ΚΑΙ ΟΧΙ ΟΙ ΜΕΤΑΝΑΣΤΕΣ
    • Προφίλ
Απ: ΜΕ ΧΑΛΑΕΙ......
« Απάντηση #1995 στις: 24/09/08, 01:19 »
που η μυτη μου τινει ελαφρως προς τα δεξια μπουααααααχαχαχαχαχαχαχα
οταν καποιο βραδυ ξυπνησεις απο την αποτομη κραυγη σου...κ τρεξεις στην μαμα σου να το πεις...κ εκεινη τρομαγμενη κλεισει την φωνη σου στο ψυγειο...τοτε θα ναι αργα,μεσανυχτα..και θα χεις κουραστει.....

Αποσυνδεδεμένος GermanRock

  • Παλιός
  • ****
  • Μηνύματα: 464
  • Φύλο: Γυναίκα
  • Πλεον Μεταπτυχιακοοοοοοοοο!!!!!!!!!!!
    • Προφίλ
Απ: ΜΕ ΧΑΛΑΕΙ......
« Απάντηση #1996 στις: 24/09/08, 15:53 »
Που αναμενεται να κυρηξω ολοκληρο πολεμο με τη ΔΕΗ για να μου ξανασυνδεσουν το μετρητη οι μαμακες... Κ ολα αυτα επειδη ο ΕΛΤΑ εχασε το λογαριασμο κ μου τον εστειλε ενα εξαμηνο αργοτερα... γκρρ...

ΕΛΛΑΣ ΣΤΟ ΜΕΓΑΛΕΙΟ ΣΟΥ!
I can't sleep alone anymore Need someone here with me,All I ever wanted and more My dreams are fighting for ...Never Ending Nightmare,Always there instead of you...MSG

Αποσυνδεδεμένος Mrs Brightside

  • Illusion User
  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 1171
  • Φύλο: Γυναίκα
  • ...as we kiss goodbye the sun sets...
    • Προφίλ
Απ: ΜΕ ΧΑΛΑΕΙ......
« Απάντηση #1997 στις: 24/09/08, 16:07 »
Που συναχωθηκα και δεν την παλεύω καθόλου... :'( :-\ :-\ :-\
...when the hardest part is over we'll be here and our dreams will break the boundaries of our fear...

http://www.facebook.com/TheKillersGreekFanClub
https://www.facebook.com/killersnerdia

Αποσυνδεδεμένος Nevir

  • Επισκέπτης
  • **
  • Μηνύματα: 36
  • Φύλο: Γυναίκα
  • Let's drink to the dead lying under the water...
    • Προφίλ
    • Ŋєvίя тнз vaмpiя
Απ: ΜΕ ΧΑΛΑΕΙ......
« Απάντηση #1998 στις: 25/09/08, 05:22 »
...που δεν έχω όρεξη για διάβασμα και απλά κάθομαι σπίτι και λέω πως διαβάζω  :P
I'll drink your love in the shadow of blood;
It's a deadly, deadly kiss...

Αποσυνδεδεμένος Αυτάρεσκο Καθίκι Isnogood

  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 2668
  • Φύλο: Άντρας
  • So much to think, and so little beer....
    • Προφίλ
Απ: ΜΕ ΧΑΛΑΕΙ......
« Απάντηση #1999 στις: 25/09/08, 14:39 »
...που δεν έχω όρεξη για διάβασμα και απλά κάθομαι σπίτι και λέω πως διαβάζω  :P
Tο κλασσικό είναι να λές στους δικούς σου οτι διαβάζεις...Το κακό είναι να προσπαθείς να πείσεις τον εαυτό σου οτι διάβασες...
Με τόσα "μπράβο" και τόσα χαϊδέματα στα αυτιά, τη Δευτέρα, δε περιμένω κάτι λιγότερο απο Ρωμαϊκό όργιο...