Αποστολέας Θέμα: ΜΕ ΧΑΛΑΕΙ......  (Αναγνώστηκε 522240 φορές)

0 μέλη και 2 επισκέπτες διαβάζουν αυτό το θέμα.

Αποσυνδεδεμένος Kiratzoharris

  • Ο παραγωγός
  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 2987
  • Φύλο: Άντρας
  • Να, ένας τέντυμπόης!
    • Προφίλ
Απ: ΜΕ ΧΑΛΑΕΙ......
« Απάντηση #2125 στις: 22/11/08, 14:27 »
Eγω παιζει να εχω παντα απο μια αυθα μεσα στο στομα μου..Και δεν βαζω βρωμικα χερια μεσα ;D..Ισως φταινε γατες κλπ..Και δεν κανω τιποτα απλα τις δαγκωνω..Μολυσμενο στομα yeah
I am capitalism and you will tremble and cry when your boss tells you that they are downsizing, you will promise to work twice as hard.
TOMATOSE MOVIE

Αποσυνδεδεμένος Jezus

  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 3522
  • Φύλο: Άντρας
  • Got G.A.S. ???
    • Προφίλ
    • www.High-Gain.com
Απ: ΜΕ ΧΑΛΑΕΙ......
« Απάντηση #2126 στις: 22/11/08, 15:49 »
Υπαρχει και ενα μπλε υγρο σαν μελανι που πουλανε στα φαρμακεια, δεν θυμαμαι πως το λενε αλλα ειναι για αυτη την περιπτωση αν δεν κανω λαθος.
Got G.A.S. ?
http://old.high-gain.com/myequip.htm

My equipment

http://myspace.com/cerberarec

Join me on Myspace

Αποσυνδεδεμένος Kiratzoharris

  • Ο παραγωγός
  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 2987
  • Φύλο: Άντρας
  • Να, ένας τέντυμπόης!
    • Προφίλ
Απ: ΜΕ ΧΑΛΑΕΙ......
« Απάντηση #2127 στις: 22/11/08, 19:23 »
Υπαρχει και ενα που εγω παντα το λεγα pyravlex..Κανονικα ποτε δεν εμαθα πως λεγοταν..ειναι για αυτη τη δουλεια παντως.
I am capitalism and you will tremble and cry when your boss tells you that they are downsizing, you will promise to work twice as hard.
TOMATOSE MOVIE

Αποσυνδεδεμένος Bekos®

  • Θαμώνας
  • ***
  • Μηνύματα: 206
  • Φύλο: Άντρας
  • ♫ A Change Of Seasons
    • Προφίλ
Απ: ΜΕ ΧΑΛΑΕΙ......
« Απάντηση #2128 στις: 22/11/08, 19:41 »
Υπαρχει και ενα που εγω παντα το λεγα pyravlex..Κανονικα ποτε δεν εμαθα πως λεγοταν..ειναι για αυτη τη δουλεια παντως.

J. R. R. Tolkien:
If more of us valued food and cheer and song above hoarded gold, it would be a merrier world.

Αποσυνδεδεμένος gkou

  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 1978
  • Φύλο: Γυναίκα
  • https://myspace.com/gkou
    • Προφίλ
    • my songs and my covers
Απ: ΜΕ ΧΑΛΑΕΙ......
« Απάντηση #2129 στις: 22/11/08, 23:32 »
Με χαλάει και με ξενερώνει ,απίστευτα όμως, η αναίδεια!

Αποσυνδεδεμένος Jezus

  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 3522
  • Φύλο: Άντρας
  • Got G.A.S. ???
    • Προφίλ
    • www.High-Gain.com
Απ: ΜΕ ΧΑΛΑΕΙ......
« Απάντηση #2130 στις: 23/11/08, 21:19 »
Με χαλανε οσοι εχουν ιδεολογια κατα καποιας κοινωνικης ομαδας... ειτε ειναι φασιστες, ειτε αντιφασιστες κτλ...  >:(
Χθες εκατσα να φαω σε ενα εστιατοριο με την παρεα μου, και καποια μεθυσμενη της εκατσε οτι ειμαι φασιτας (δεν ειμαι σκινχεντ, εχω μακρυα μαλλια, μουσια κτλ, δεν ξερω ποσο καμενος πρεπει να ειναι καποιος για να φαει τετοιο κολημα), και μου εκανε επιθεση να με αρπαξει οταν εφευγε η παρεα της, με εβριζε ασχημα κτλ... εγω δεν ειχα καν γυρισει να την κοιταξω μεχρι εκεινη τη στιγμη...  >:(
Τρια ατομα την κρατουσαν, και φυσικα χαλασε τη βραδυα (και οχι μονο) ολων μας  >:(
Ενοειτε οτι δεν ειμαι φασιστας, αλλα απ'οτι φαινεται και οι αντιφασιστες εχουν την ιδια ακριβως συμπεριφορα με αυτους, απλα αντι να βαρανε αλλοδαπους βαρανε οποιον τους κατσει οτι ειναι φασιστας  >:(
Got G.A.S. ?
http://old.high-gain.com/myequip.htm

My equipment

http://myspace.com/cerberarec

Join me on Myspace

Αποσυνδεδεμένος Αυτάρεσκο Καθίκι Isnogood

  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 2668
  • Φύλο: Άντρας
  • So much to think, and so little beer....
    • Προφίλ
Απ: ΜΕ ΧΑΛΑΕΙ......
« Απάντηση #2131 στις: 23/11/08, 23:31 »
Ενοειτε οτι δεν ειμαι φασιστας, αλλα απ'οτι φαινεται και οι αντιφασιστες εχουν την ιδια ακριβως συμπεριφορα με αυτους, απλα αντι να βαρανε αλλοδαπους βαρανε οποιον τους κατσει οτι ειναι φασιστας  >:(

Με χαλάει που πρέπει να το κάνω παράθεση εδώ, ενω στη πραγματικότητα με φτιάχνει το  γεγονός οτι τελικά υπάρχουν και άλλοι που τα βλέπουν αυτά. (Σας μπέρδεψα???)


Προς gkou: Χαίρομαι να βλέπω οτι υπάρχουν άτομα που αναγνωρίζουν κοινά στοιχεία στις παραπάνω ομάδες, και δεν θεωρούν καμία απο αυτές ως αλάθητη. Παρόλα αυτά επειδή δέν ήθελα να κάνω παράθεση απο αυτό το πίνακα στο πίνακα "Με φτιάχνει" γιατι θα ήταν απο άλλο πίνακα, και επειδή ήθελα να είμαι στο πνεύμα του πίνακα "Με χαλάει", το έγραψα όπως το έγραψα...
« Τελευταία τροποποίηση: 23/11/08, 23:39 από Αυτάρεσκο Καθίκι Isnogood »
Με τόσα "μπράβο" και τόσα χαϊδέματα στα αυτιά, τη Δευτέρα, δε περιμένω κάτι λιγότερο απο Ρωμαϊκό όργιο...

Αποσυνδεδεμένος gkou

  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 1978
  • Φύλο: Γυναίκα
  • https://myspace.com/gkou
    • Προφίλ
    • my songs and my covers
Απ: ΜΕ ΧΑΛΑΕΙ......
« Απάντηση #2132 στις: 23/11/08, 23:33 »
Ενοειτε οτι δεν ειμαι φασιστας, αλλα απ'οτι φαινεται και οι αντιφασιστες εχουν την ιδια ακριβως συμπεριφορα με αυτους, απλα αντι να βαρανε αλλοδαπους βαρανε οποιον τους κατσει οτι ειναι φασιστας  >:(

Με χαλάει που πρέπει να το κάνω παράθεση εδώ, ενω στη πραγματικότητα με φτιάχνει το  γεγονός οτι τελικά υπάρχουν και άλλοι που τα βλέπουν αυτά. (Σας μπέρδεψα???)



Ορίστε;

Αποσυνδεδεμένος FAIRY-The return!

  • Νεραϊδοπαρμένη
  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 862
  • Φύλο: Γυναίκα
  • que serra serra.
    • Προφίλ
    • 90ίλες
Απ: ΜΕ ΧΑΛΑΕΙ......
« Απάντηση #2133 στις: 24/11/08, 16:19 »
που τις τελευταιες μερες ξυπναω 3 κ 4 το μεσημερι και βλεπω για πολυ λιγη ωρα ηλιο  :-\ %( %(

Αποσυνδεδεμένος Kiratzoharris

  • Ο παραγωγός
  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 2987
  • Φύλο: Άντρας
  • Να, ένας τέντυμπόης!
    • Προφίλ
Απ: ΜΕ ΧΑΛΑΕΙ......
« Απάντηση #2134 στις: 24/11/08, 18:04 »
Ρε συ jezus μηπως ηταν απλα καποια τρελη?Διοτι ειναι καπως καποιος να σου επιτεθει διχως να πεις κατι η να εχεισ αντιστοιχη εμφανιση(δν λεω οτι αν ησουν ΣΑΝ σκινχεντ θα επρεπε να σου επιτεθει)
I am capitalism and you will tremble and cry when your boss tells you that they are downsizing, you will promise to work twice as hard.
TOMATOSE MOVIE

Αποσυνδεδεμένος Mrs Brightside

  • Illusion User
  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 1171
  • Φύλο: Γυναίκα
  • ...as we kiss goodbye the sun sets...
    • Προφίλ
Απ: ΜΕ ΧΑΛΑΕΙ......
« Απάντηση #2135 στις: 24/11/08, 18:17 »
Που δεν έχει περάσει ούτε καν το μισό εξάμηνο και έχω αρχίσει ήδη να βαριέμαι να πηγαίνω στη σχολή...
Κ αναρωτιέμαι πως θα την παλέψω 4 χρόνια...  ::) :-\ :-[ :-[ :-[
...when the hardest part is over we'll be here and our dreams will break the boundaries of our fear...

http://www.facebook.com/TheKillersGreekFanClub
https://www.facebook.com/killersnerdia

Αποσυνδεδεμένος Jezus

  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 3522
  • Φύλο: Άντρας
  • Got G.A.S. ???
    • Προφίλ
    • www.High-Gain.com
Απ: ΜΕ ΧΑΛΑΕΙ......
« Απάντηση #2136 στις: 24/11/08, 19:35 »
Ρε συ jezus μηπως ηταν απλα καποια τρελη?Διοτι ειναι καπως καποιος να σου επιτεθει διχως να πεις κατι η να εχεισ αντιστοιχη εμφανιση(δν λεω οτι αν ησουν ΣΑΝ σκινχεντ θα επρεπε να σου επιτεθει)

Δεν ηταν τρελη, μεγαλη δοση ηλιθιοτητας σε συνδιασμο με καταποση μεγαλης ποσοτητας αλκοολ σημιουργει κατι τετοιο... μου ελεγε συνεχεια "τι τη φορας τη σβαστικα" και κατι τετοιο, οποτε πιστευουμε οτι μεσα στη μεθη ειδε τον σταυρο για σβαστικα!  >:(
Got G.A.S. ?
http://old.high-gain.com/myequip.htm

My equipment

http://myspace.com/cerberarec

Join me on Myspace

Αποσυνδεδεμένος Βραζίλης

  • Δεν με λένε Bill!
  • Administrator
  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 10369
  • Φύλο: Άντρας
  • Βασίλης + Βραζιλία = Βραζίλης
    • Skype - fronimitis
    • Facebook profile
    • Προφίλ
    • Κιθάρα
Απ: ΜΕ ΧΑΛΑΕΙ......
« Απάντηση #2137 στις: 24/11/08, 19:47 »
Που δεν έχει περάσει ούτε καν το μισό εξάμηνο και έχω αρχίσει ήδη να βαριέμαι να πηγαίνω στη σχολή...
Κ αναρωτιέμαι πως θα την παλέψω 4 χρόνια...  ::) :-\ :-[ :-[ :-[

Με χαλάει που έχω πήξει στο λούκι της δουλειάς και των υποχρεώσεων και νοσταλγώ τα μαθητικά-φοιτητικά χρόνια, ενώ υπάρχουν άλλοι που ζουν αυτά τα χρόνια και δεν τα εκτιμούν! :-[ :-\ ::)

Αποσυνδεδεμένος Angel~Archo

  • Παλιός
  • ****
  • Μηνύματα: 490
  • Φύλο: Γυναίκα
  • Aκροάτρια με απαιτήσεις...
    • Προφίλ
Απ: ΜΕ ΧΑΛΑΕΙ......
« Απάντηση #2138 στις: 24/11/08, 21:03 »
Που δεν έχει περάσει ούτε καν το μισό εξάμηνο και έχω αρχίσει ήδη να βαριέμαι να πηγαίνω στη σχολή...
Κ αναρωτιέμαι πως θα την παλέψω 4 χρόνια...  ::) :-\ :-[ :-[ :-[

Με χαλάει που έχω πήξει στο λούκι της δουλειάς και των υποχρεώσεων και νοσταλγώ τα μαθητικά-φοιτητικά χρόνια, ενώ υπάρχουν άλλοι που ζουν αυτά τα χρόνια και δεν τα εκτιμούν! :-[ :-\ ::)

Αντε γκρινιαρη..Παλι τα ιδια??????????
I will always be with you
I'm the anchor of your sorrow
There's no end to what I'll do
'Cause I love you,I love you to death!

Αποσυνδεδεμένος Amylo

  • Και αν δεν σας αρέσει...
  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 1129
  • Φύλο: Γυναίκα
  • ΠΑΡΑΝΟΜΟΙ ΕΙΝΑΙ ΟΙ ΦΑΣΙΣΤΕΣ ΚΑΙ ΟΧΙ ΟΙ ΜΕΤΑΝΑΣΤΕΣ
    • Προφίλ
Απ: ΜΕ ΧΑΛΑΕΙ......
« Απάντηση #2139 στις: 24/11/08, 23:38 »

Δεν ηταν τρελη, μεγαλη δοση ηλιθιοτητας σε συνδιασμο με καταποση μεγαλης ποσοτητας αλκοολ σημιουργει κατι τετοιο... μου ελεγε συνεχεια "τι τη φορας τη σβαστικα" και κατι τετοιο, οποτε πιστευουμε οτι μεσα στη μεθη ειδε τον σταυρο για σβαστικα!  >:(
αχ και εγω το εχω παθει αυτο..και ακομα τον σταυρο των ες-ες δεν τον βλεπω ως την κανονικη του και ρεαλιστικη του σημασια..αλλα ως συμβολο των ναζι...(μην με βριζεται αλλο γιαυτο... :-\)
οταν καποιο βραδυ ξυπνησεις απο την αποτομη κραυγη σου...κ τρεξεις στην μαμα σου να το πεις...κ εκεινη τρομαγμενη κλεισει την φωνη σου στο ψυγειο...τοτε θα ναι αργα,μεσανυχτα..και θα χεις κουραστει.....

Αποσυνδεδεμένος Mίκα

  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 1036
  • Φύλο: Γυναίκα
  • We are the facilitators of our own creative evolut
    • Προφίλ
Απ: ΜΕ ΧΑΛΑΕΙ......
« Απάντηση #2140 στις: 27/11/08, 21:24 »
Eχμμ μια που δώσατε συμβουλές για την αύτρα η αύθα, μήπως μπορείτε να δώσετε καμιά συμβουλή και για το σκουλαρήκι στη μύτη?? ;D Έκανα τρύπα προχθές και τώρα έχει ψιλομαζέψει από κατω από το σκουλαρήκι και με πονάει  :-\ . Ξέρει κανένας τι μπορώ να βάλω πάνω ώστε να ξεπρηστεί?? Και από το μαγαζί μου είπαν σε λίγες μέρες να το βγάλω αυτό το ''πρώτο'' σκουλαρήκι και να βάλω ένα άλλο πιο μικρό, αλλά το θέμα είναι ότι αυτή τη στιγμή έχει κάνει πληγή και δεν μπορώ να το βγάλω και με τίποτα δεν μπορώ να βάλω το καινούριο... Αny ideas???  :)

Αποσυνδεδεμένος Kiratzoharris

  • Ο παραγωγός
  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 2987
  • Φύλο: Άντρας
  • Να, ένας τέντυμπόης!
    • Προφίλ
Απ: ΜΕ ΧΑΛΑΕΙ......
« Απάντηση #2141 στις: 28/11/08, 00:13 »
Έκανα τρύπα προχθές και τώρα έχει ψιλομαζέψει από κατω από το σκουλαρήκι και με πονάει  :-\ .
H τρυπα ή η μυτη? :P
I am capitalism and you will tremble and cry when your boss tells you that they are downsizing, you will promise to work twice as hard.
TOMATOSE MOVIE

Αποσυνδεδεμένος Amylo

  • Και αν δεν σας αρέσει...
  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 1129
  • Φύλο: Γυναίκα
  • ΠΑΡΑΝΟΜΟΙ ΕΙΝΑΙ ΟΙ ΦΑΣΙΣΤΕΣ ΚΑΙ ΟΧΙ ΟΙ ΜΕΤΑΝΑΣΤΕΣ
    • Προφίλ
Απ: ΜΕ ΧΑΛΑΕΙ......
« Απάντηση #2142 στις: 28/11/08, 01:29 »
μολυνση... ::)
οταν καποιο βραδυ ξυπνησεις απο την αποτομη κραυγη σου...κ τρεξεις στην μαμα σου να το πεις...κ εκεινη τρομαγμενη κλεισει την φωνη σου στο ψυγειο...τοτε θα ναι αργα,μεσανυχτα..και θα χεις κουραστει.....

Αποσυνδεδεμένος eleos* (Βάλια πια....)

  • Το ξανθό emoticon
  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 1325
  • Φύλο: Γυναίκα
  • Μακρια, πολυ μακρια να ταξιδευουμε....
    • Προφίλ
Απ: ΜΕ ΧΑΛΑΕΙ......
« Απάντηση #2143 στις: 28/11/08, 02:51 »
Eχμμ μια που δώσατε συμβουλές για την αύτρα η αύθα, μήπως μπορείτε να δώσετε καμιά συμβουλή και για το σκουλαρήκι στη μύτη?? ;D Έκανα τρύπα προχθές και τώρα έχει ψιλομαζέψει από κατω από το σκουλαρήκι και με πονάει  :-\ . Ξέρει κανένας τι μπορώ να βάλω πάνω ώστε να ξεπρηστεί?? Και από το μαγαζί μου είπαν σε λίγες μέρες να το βγάλω αυτό το ''πρώτο'' σκουλαρήκι και να βάλω ένα άλλο πιο μικρό, αλλά το θέμα είναι ότι αυτή τη στιγμή έχει κάνει πληγή και δεν μπορώ να το βγάλω και με τίποτα δεν μπορώ να βάλω το καινούριο... Αny ideas???  :)


μ πιστολακι ή βελονα στ καναν;
πηγαινε σ ενα φαρμακειο κ παρε φυσικο ορο... βρεχε μπατονετες κ βαζε ωστε ν ειναι συνεχεια υγρη η τρυπα κ γυρω γυρω...
ελπιζω ν βοηθησει...
Screw prince charming!! Give me the guy ..with tattoos and a bad boy attitude!.....

Αποσυνδεδεμένος Mrs Brightside

  • Illusion User
  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 1171
  • Φύλο: Γυναίκα
  • ...as we kiss goodbye the sun sets...
    • Προφίλ
Απ: ΜΕ ΧΑΛΑΕΙ......
« Απάντηση #2144 στις: 28/11/08, 10:51 »
Eχμμ μια που δώσατε συμβουλές για την αύτρα η αύθα, μήπως μπορείτε να δώσετε καμιά συμβουλή και για το σκουλαρήκι στη μύτη?? ;D Έκανα τρύπα προχθές και τώρα έχει ψιλομαζέψει από κατω από το σκουλαρήκι και με πονάει  :-\ . Ξέρει κανένας τι μπορώ να βάλω πάνω ώστε να ξεπρηστεί?? Και από το μαγαζί μου είπαν σε λίγες μέρες να το βγάλω αυτό το ''πρώτο'' σκουλαρήκι και να βάλω ένα άλλο πιο μικρό, αλλά το θέμα είναι ότι αυτή τη στιγμή έχει κάνει πληγή και δεν μπορώ να το βγάλω και με τίποτα δεν μπορώ να βάλω το καινούριο... Αny ideas???  :)

Μαρή κι εσύ σε τι μαγαζί την έκανες την τρύπα; Βασικά εγώ όταν είχα κάνει τρύπες στα αυτιά μου, τον πρώτο μήνα, κάθε μέρα έπρεπε να βάζω οινόπνευμα σε μια μπατονέτα και να κάνω με αυτήν απολύμπανση στην περιοχή(και καλά), γυρνώντας το σκουλαρήκι... Δλδ όταν βάζουμε ένα σκουλαρίκι, δεν το αφήνουμε απλα να κρατήσει ανοιχτή την τρύπα, το καθαριζουμε κιόλας... ::) :P :P


Με χαλάει που χθες το κινητό μου άφησε την τελευταία του πνοή και όπως φαίνεται, θα χρειαστώ καινούριο... :'( :-\ :-\ :-X
« Τελευταία τροποποίηση: 28/11/08, 10:53 από Renee Jolene Rose »
...when the hardest part is over we'll be here and our dreams will break the boundaries of our fear...

http://www.facebook.com/TheKillersGreekFanClub
https://www.facebook.com/killersnerdia

Αποσυνδεδεμένος Amylo

  • Και αν δεν σας αρέσει...
  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 1129
  • Φύλο: Γυναίκα
  • ΠΑΡΑΝΟΜΟΙ ΕΙΝΑΙ ΟΙ ΦΑΣΙΣΤΕΣ ΚΑΙ ΟΧΙ ΟΙ ΜΕΤΑΝΑΣΤΕΣ
    • Προφίλ
Απ: ΜΕ ΧΑΛΑΕΙ......
« Απάντηση #2145 στις: 28/11/08, 15:01 »
Με χαλάει που χθες το κινητό μου άφησε την τελευταία του πνοή και όπως φαίνεται, θα χρειαστώ καινούριο... :'( :-\ :-\ :-X
Eγω λεω να σεβαστεις την μνημη του και να μην τ αντικαταστησεις..αλλα να το εχεις για παντα στην καρδια σου... :P
Εμενα με χαλαει που χτες λογο υποχρεωσεων δεν πηγα ν ακουσω τον αδερφο σου.. :P
οταν καποιο βραδυ ξυπνησεις απο την αποτομη κραυγη σου...κ τρεξεις στην μαμα σου να το πεις...κ εκεινη τρομαγμενη κλεισει την φωνη σου στο ψυγειο...τοτε θα ναι αργα,μεσανυχτα..και θα χεις κουραστει.....

Αποσυνδεδεμένος Mrs Brightside

  • Illusion User
  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 1171
  • Φύλο: Γυναίκα
  • ...as we kiss goodbye the sun sets...
    • Προφίλ
Απ: ΜΕ ΧΑΛΑΕΙ......
« Απάντηση #2146 στις: 28/11/08, 15:15 »
Eγω λεω να σεβαστεις την μνημη του και να μην τ αντικαταστησεις..αλλα να το εχεις για παντα στην καρδια σου... :P


LOL!! ;D ;D :P


Εμενα με χαλαει που χτες λογο υποχρεωσεων δεν πηγα ν ακουσω τον αδερφο σου.. :P

Εγώ πήγα!! Χαχαχαχα!! Xalasmeno Sol ftw ρε!!!  :P :P ;D ;D ;D
(μάλλον γι αυτό το κινητό μου έγινε xalasmeno kinhto... ::) :P :P)




...when the hardest part is over we'll be here and our dreams will break the boundaries of our fear...

http://www.facebook.com/TheKillersGreekFanClub
https://www.facebook.com/killersnerdia

Αποσυνδεδεμένος eleos* (Βάλια πια....)

  • Το ξανθό emoticon
  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 1325
  • Φύλο: Γυναίκα
  • Μακρια, πολυ μακρια να ταξιδευουμε....
    • Προφίλ
Απ: ΜΕ ΧΑΛΑΕΙ......
« Απάντηση #2147 στις: 28/11/08, 18:39 »

Βασικά εγώ όταν είχα κάνει τρύπες στα αυτιά μου, τον πρώτο μήνα, κάθε μέρα έπρεπε να βάζω οινόπνευμα σε μια μπατονέτα και να κάνω με αυτήν απολύμπανση στην περιοχή(και καλά), γυρνώντας το σκουλαρήκι...

ειδικα αν τρεχει αιμα δ κανει ν μπαινει οινοπνευμα... τ καλυτερο ειναι φυσικος ορος..
Screw prince charming!! Give me the guy ..with tattoos and a bad boy attitude!.....

Αποσυνδεδεμένος Mrs Brightside

  • Illusion User
  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 1171
  • Φύλο: Γυναίκα
  • ...as we kiss goodbye the sun sets...
    • Προφίλ
Απ: ΜΕ ΧΑΛΑΕΙ......
« Απάντηση #2148 στις: 28/11/08, 21:49 »

Βασικά εγώ όταν είχα κάνει τρύπες στα αυτιά μου, τον πρώτο μήνα, κάθε μέρα έπρεπε να βάζω οινόπνευμα σε μια μπατονέτα και να κάνω με αυτήν απολύμπανση στην περιοχή(και καλά), γυρνώντας το σκουλαρήκι...

ειδικα αν τρεχει αιμα δ κανει ν μπαινει οινοπνευμα... τ καλυτερο ειναι φυσικος ορος..

Eμένα καθαρό οινόπνευμα μου είχε πει ο τύπος που μου έκανε τις τρύπες... Σε κοσμηματοπωλείο τις έκανα btw... Δεν ξέρω...
...when the hardest part is over we'll be here and our dreams will break the boundaries of our fear...

http://www.facebook.com/TheKillersGreekFanClub
https://www.facebook.com/killersnerdia

Αποσυνδεδεμένος Spell@lchemist!

  • Ο Γιόκας του Σατανούλη
  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 1224
  • Φύλο: Άντρας
  • ουτε καν..
    • Προφίλ
Απ: ΜΕ ΧΑΛΑΕΙ......
« Απάντηση #2149 στις: 29/11/08, 00:50 »

Βασικά εγώ όταν είχα κάνει τρύπες στα αυτιά μου, τον πρώτο μήνα, κάθε μέρα έπρεπε να βάζω οινόπνευμα σε μια μπατονέτα και να κάνω με αυτήν απολύμπανση στην περιοχή(και καλά), γυρνώντας το σκουλαρήκι...

ειδικα αν τρεχει αιμα δ κανει ν μπαινει οινοπνευμα... τ καλυτερο ειναι φυσικος ορος..

Eμένα καθαρό οινόπνευμα μου είχε πει ο τύπος που μου έκανε τις τρύπες... Σε κοσμηματοπωλείο τις έκανα btw... Δεν ξέρω...
ναι ασχετο τι σου λεει ο καθενας,αν θες να κανεις Piercing και οχι απλη με πιστολακι,καλυτερα να πας καπου σε καποιο μαγαζι που να ειναι και φημισμενο και εγκεκριμενο για την δουλεια που κανει...
για την υγεια σου το λεω....
Το Πέπλο του Χθες, Σου Φέρνει Το Σήμερα, Μέσα Απ'τις Στάχτες του Πουθενά...Μήπως Σου Περισσεύει λίγο Ψωμί??