Αποστολέας Θέμα: Σας αρέσουν οι "Δυτικές Συνοικίες" ?  (Αναγνώστηκε 38519 φορές)

0 μέλη και 1 επισκέπτης διαβάζουν αυτό το θέμα.

Αποσυνδεδεμένος Καρχαρίας

  • Ψωνάρα!
  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 2322
  • Φύλο: Άντρας
  • γ**ώ τα παιδιά είμαι!
    • Προφίλ
    • Ζωτικό Ψεύδος
Re:Σας αρέσουν οι "Δυτικές Συνοικίες" ?
« Απάντηση #100 στις: 15/03/04, 15:00 »
Εντελός τυχαία είδα προχτές στο δισκοπωλείο τον καινούργιου τους δίσκο... μετανόησα μετά αλλά τι να κάνω, τον είχαν στην στήλη με τα rock και δεν πρόλαβα να κλείσω τα μάτια μου πριν τον αντικρύσω!

Φυσικά δεν το άκουσα ακόμα αλλά θα περιμένω το επόμενο hitακι τους που θα ακούγεται όλο το καλοκαίρι. Αν και προσωπικά πιστευώ ότι αποκλείεται να υπάρχει διάδοχος... μάλλον θα χαθούν στην ανωνυμία των υπολοίπων. Τουλάχιστον όμως κατάφεραν να αφήσουν ένα κομμάτι και αυτοί, όπως τόσοι άλλοι (Υπόγεια Ρεύματα, Εξόριστοι κτλ κτλ κτλ)
Hey Bobby Marley, sing something good to me
this world go crazy, it's an emergency

Αποσυνδεδεμένος Μπάμπης

  • Επισκέπτης
  • **
  • Μηνύματα: 64
  • Φύλο: Άντρας
  • Σπίτι μας τα τάστα της κιθάρας
    • Προφίλ
    • Η προσωπική ιστοσελίδα μου
Re:Σας αρέσουν οι "Δυτικές Συνοικίες" ?
« Απάντηση #101 στις: 15/03/04, 16:02 »
Ο δεύτερος δίσκος τους "μακρυά σου" κυκλοφορούσε πριν τα χριστούγεννα νομίζω.Πιστεύω οτι είναι πολύ καλός εκτός απο δυο κομμάτια, το "στείλε μου ένα γράμμα" και το "μοντέρνα προβλήματα" που τα θεωρώ λίγο φτωχά στιχουργικάκαι μουσικά.Κατά τα άλλα νομίζω οτι έχουν εξελιχθεί μουσικά χωρίς θεαματικές αλλαγές βέβαια.Χωρίς να εγκαταλείψουν τον ήχο που έχουν, τον έχουν εμπλουτίσει με αρκετά πλήκτρα και οι μελωδίες είναι πλέον πιο σύνθετες.Νομίζω οτι το μεγάλο hit όπως τα καλοκαιρινά ραντεβού απουσιάζει απο το δίσκο.Ισως ο "Δον Κιχώτης" είναι αυτό που θα ακουστεί περισσότερο.Νομίζω οτι το δεύτερο album κάθε άλλο παρά δικαιώνει όσους υποστήριζαν οτι θα χαθούν στην αφάνεια, κατά τη γνώμη μου είναι πολύ καλή προσπάθεια

Αποσυνδεδεμένος Σιδηρόπουλος

  • Το ζώον
  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 1767
  • Φύλο: Άντρας
  • Engineers Do It With Models
    • Προφίλ
    • pink floyd
Re:Σας αρέσουν οι "Δυτικές Συνοικίες" ?
« Απάντηση #102 στις: 15/03/04, 16:40 »
re karx πώς μπορείς να συγκρίνεις τους δ.σ με υπόγεια ρεύματα?
Είμαι ο Βασίλης και είμαι καλα...

Αποσυνδεδεμένος Καρχαρίας

  • Ψωνάρα!
  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 2322
  • Φύλο: Άντρας
  • γ**ώ τα παιδιά είμαι!
    • Προφίλ
    • Ζωτικό Ψεύδος
Re:Σας αρέσουν οι "Δυτικές Συνοικίες" ?
« Απάντηση #103 στις: 15/03/04, 16:47 »
re karx πώς μπορείς να συγκρίνεις τους δ.σ με υπόγεια ρεύματα?

Δεν κάνω σύγκριση τις δυο μπάντες αλλά και οι δυο αυτές μπάντες παρουσίασαν ένα κομμάτι που έγινε επιτυχία και στην συνέχεια χάθηκαν.... Τίποτα παραπάνω.
Δεν μπορώ να δω όμως γιατί τα Υπόγεια Ρευματα είναι καλύτεροι από τους Δυτικές Σοινικίες. Το ότι οι πρώτοι παρέμειναν "rock" και δεν έπαιξαν μαζί με τον Βαλάντη δεν μου λέει κάτι. Ούτε το ότι μου αρέσουν σε σχέση με τους Δυτικές! Για κάποιον τρίτο, κάποιον που δεν είναι από καμία "πλευρά" θα δει ότι και οι δυο μπάντες ήταν ένα τραγούδι.. και οι περισσότερες rock ελληνικές μπάντες ούτως ή άλλος... δυστηχώς... :(
Hey Bobby Marley, sing something good to me
this world go crazy, it's an emergency

Αποσυνδεδεμένος Μπάμπης

  • Επισκέπτης
  • **
  • Μηνύματα: 64
  • Φύλο: Άντρας
  • Σπίτι μας τα τάστα της κιθάρας
    • Προφίλ
    • Η προσωπική ιστοσελίδα μου
Re:Σας αρέσουν οι "Δυτικές Συνοικίες" ?
« Απάντηση #104 στις: 15/03/04, 17:12 »
Απορώ που λές οτι τα υπόγεια ρεύματα ήταν "ένα τραγούδι" ειδικά ο πρώτος δίσκος τους (ο μάγος κοιτάζει την πόλη) περιέχει "διαμάντια". Αφιέρωσες χρόνο να ακούσεις και να ψαχτείς λίγο με τα κομμάτια;Σίγουρα το συγκρότημα δεν είναι του ενός τραγουδιού και μετά το χάος, ίσως είναι πιο σωστό να λες οτι δε σε ενδιαφέρουν και δε σε εκφράζουν.Ως εκεί δεκτό, απο κει και πέρα είσαι ισοπεδωτικός νομίζω...

Αποσυνδεδεμένος Καρχαρίας

  • Ψωνάρα!
  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 2322
  • Φύλο: Άντρας
  • γ**ώ τα παιδιά είμαι!
    • Προφίλ
    • Ζωτικό Ψεύδος
Re:Σας αρέσουν οι "Δυτικές Συνοικίες" ?
« Απάντηση #105 στις: 15/03/04, 17:32 »
Δεν θα πρόσεξες ότι μιλάω πως ακούγετε σε κάποιον τρίτο. Ο πρώτος τους δίσκος για μένα είναι ο καλύτερος με πολύ καλά κομμάτια μέσα! Οι άλλοι 2 (δεν ξέρω αν έχουν και άλλους) δεν με ενθουσίασαν.
Αναφέρθηκα ότι στο κοινό ακούστικό μόνο ένα κομμάτι, "έπιασαν" λόγο του κομματιού εκείνου και στην συνέχεια "χάθηκαν". Υπάρχουν μόνο για μένα και για σένα.
Παρακαλώ να κατανοήτε καλύτερα αυτά που γράφω, ευχαριστώ! :)
Hey Bobby Marley, sing something good to me
this world go crazy, it's an emergency

Αποσυνδεδεμένος nedy

  • Επισκέπτης
  • **
  • Μηνύματα: 59
  • Φύλο: Άντρας
    • Προφίλ
Δυτικες συνοικιες-φαινομενο η σημαδι?
« Απάντηση #106 στις: 10/09/04, 10:18 »
Καλημέρα΄,
χθές σκεφτόμουν για τις δυτικες συνοικιες.Ενα συγκροτημα που 6 χρόνια πρίν είχα ακουσει ενα ντεμακι στον atlantis και είχε πολύ όμορφα τραγούδια, με προβληματισμούς γύρω απο ναρκωτικά και όχι μονο χαμένες αγάπες, και γενικά ήταν ελπιδοφόρο. Μετά απο 4 χρόνια ακολουθεί η συνεργασία με βαλάντη, πρωινός καφές , βιντεοκλιπ αισθητικής για τα μπάζα, και παρακμη???
Η ερώτηση μου είναι η απλή.Ηταν απλά ενα φαινόμενο και το συγκρότημα ήταν όντως για τα μπάζα απο θέμα προσωπικής έκφρασης και άποψης ή το σύστημα της μουσικής είναι έτσι (η εμείς το εχουμε κάνει έτσι καλύτερα)ώστε να πρέπει να παιχτεί το τραγούδι σου στο λαμψη η σφαίρα για να κάνεις επιτυχία με αποτέλεσμα το ρημαγμα της ελληνικής ροκ σκηνής???
Γιατί ακούω πολλά αξιόλογα γκρουπάκια που χάνονται, τελικά μήπως οι δυτικές συνοικίες κάναν τη καλύτερη επιλογή?? ???
an xanesai min einai kai gia panta...

Αποσυνδεδεμένος Καρχαρίας

  • Ψωνάρα!
  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 2322
  • Φύλο: Άντρας
  • γ**ώ τα παιδιά είμαι!
    • Προφίλ
    • Ζωτικό Ψεύδος
Re:Δυτικες συνοικιες-φαινομενο η σημαδι?
« Απάντηση #107 στις: 10/09/04, 10:38 »
Αν παίζεις για το χρήμα, την δόξα και τις γκόμενες (έτσι ακριβώς το έχω ακούσει από αρκετούς μουσικούς) τότε ναι, καλά έκαναν..

Αν παίζεις για την πάρτυ σου τότε πρόδωσαν ακόμα και τα πιστευω τους.

Είχα γνωρίσει την μπάντα παλιότερα σε ένα live τους όταν δεν είχαν καν δίσκο... καμία σχέση με τώρα.. Έτυχε να παίξουμε και μαζί σε ένα φεστιβάλ επίσεις καμια σχέση...

Απλά ήταν τυχεροί... Αυτό... Ότι έκαναν εως τώρα ήταν ένα κομμάτι, τίποτα παραπάνω.. για τον λόγω αυτό και θα χαθούν.. θα μείνει μόνο ένα κομμάτι. Ίσως κάτι να είναι και αυτό...
Hey Bobby Marley, sing something good to me
this world go crazy, it's an emergency

Αποσυνδεδεμένος nedy

  • Επισκέπτης
  • **
  • Μηνύματα: 59
  • Φύλο: Άντρας
    • Προφίλ
Re:Δυτικες συνοικιες-φαινομενο η σημαδι?
« Απάντηση #108 στις: 10/09/04, 10:44 »
Η αποψη σου για το θεμα της μουσικής βιομηχανίας? Δηλαδή ρωτάω αν υπάρχει μέλλον για την ελληνική μουσική ροκ σκηνή τη στιγμή που για να κάνεις επιτυχία πρέπει σχεδόν ταυτόχρονα και άμεσα να θυσιάσεις κάποια απο τα ιδανικά σου? Αυτα τα 2 τείνουν να μην συμβαδίζουν πιστέυω εγώ και είμαι απαιδιόδοξος για αυτό το θέμα...
an xanesai min einai kai gia panta...

Αποσυνδεδεμένος Καρχαρίας

  • Ψωνάρα!
  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 2322
  • Φύλο: Άντρας
  • γ**ώ τα παιδιά είμαι!
    • Προφίλ
    • Ζωτικό Ψεύδος
Re:Δυτικες συνοικιες-φαινομενο η σημαδι?
« Απάντηση #109 στις: 10/09/04, 10:54 »
Η αποψη σου για το θεμα της μουσικής βιομηχανίας? Δηλαδή ρωτάω αν υπάρχει μέλλον για την ελληνική μουσική ροκ σκηνή τη στιγμή που για να κάνεις επιτυχία πρέπει σχεδόν ταυτόχρονα και άμεσα να θυσιάσεις κάποια απο τα ιδανικά σου? Αυτα τα 2 τείνουν να μην συμβαδίζουν πιστέυω εγώ και είμαι απαιδιόδοξος για αυτό το θέμα...
Δεν νομίζω να είσαι σωστός.. προσπάθησες να κάνεις κάτι και δεν μπόρεσες? Πόσο προσπάθησες? Γιατί αν νομίζεις ότι (αυτό που λένε και πολλοί) παλιότερα ήταν ευκολότερα μάλλον λάθος κάνεις..
Όσες μπάντες που πέτυχαν ξέρω είπαν το ψωμί ψωμάκι πολλές φορές... Δεν πήραν μια κιθάρα και ενθουσίασαν τα πλήθει αμέσως!
Το ίδιο συμβαίνει και τώρα...
Είσαι έτοιμος να τα δώσεις όλα? Αν ναι τότε κάντο, μην το σκέφτεσαι. Το αν θα πετύχεις είναι στο χέρι σου, όχι στο χέρι άλλων.
Hey Bobby Marley, sing something good to me
this world go crazy, it's an emergency

Αποσυνδεδεμένος solman

  • Περαστικός
  • *
  • Μηνύματα: 7
  • Φύλο: Άντρας
  • slam ballers
    • Προφίλ
Re:Δυτικες συνοικιες-φαινομενο η σημαδι?
« Απάντηση #110 στις: 10/09/04, 12:04 »
παιδια λοιπον οι δυτικες συνοικιες ειναι ενα καλο γκρουπακι που πιστευω οτι δν ειχαν ποτε φανταστει μια λαμψη για παντα!ειναι γεγονος οτι το να κρατηθεις ψηλα δε θελει μονο απιστευτη κουραση αλλα πολλη τυχη και ανανεωση των κομματιων.οι δυτ.συνοικιες δεν εχουν τα ''εμπορικα τραγουδια''!δεν ξερω ομως αν και κατα ποσο παλεψαν μετα το ''γνωστο''τους αλμπουμ να βγαλουν τις επιτυχιες..σωστη παρ'ολα αυτα η επιλογη τους για το 1ο! :-X

Αποσυνδεδεμένος Witchking

  • Μαθουσαλίξ
  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 1854
  • Φύλο: Άντρας
  • Με τους αγγέλους άγγελος...σκυλί με τα σκυλιά
    • Προφίλ
    • Activeradio
Re:Δυτικες συνοικιες-φαινομενο η σημαδι?
« Απάντηση #111 στις: 10/09/04, 12:07 »
Ωπ...ωπ...

Για τις δυτικές συνοικίες υπάρχει θέμα 6 σελίδων εδώ!!

http://forum.kithara.gr/yabbse/index.php?board=39;action=display;threadid=3951

Συνεχίστε εκείνο!!
...κι΄όποιος θάνατο φοβάται , θα τον κουβαλάει στους ώμους....

Αποσυνδεδεμένος nedy

  • Επισκέπτης
  • **
  • Μηνύματα: 59
  • Φύλο: Άντρας
    • Προφίλ
Re:Δυτικες συνοικιες-φαινομενο η σημαδι?
« Απάντηση #112 στις: 10/09/04, 12:08 »
παιδια λοιπον οι δυτικες συνοικιες ειναι ενα καλο γκρουπακι που πιστευω οτι δν ειχαν ποτε φανταστει μια λαμψη για παντα!ειναι γεγονος οτι το να κρατηθεις ψηλα δε θελει μονο απιστευτη κουραση αλλα πολλη τυχη και ανανεωση των κομματιων.οι δυτ.συνοικιες δεν εχουν τα ''εμπορικα τραγουδια''!δεν ξερω ομως αν και κατα ποσο παλεψαν μετα το ''γνωστο''τους αλμπουμ να βγαλουν τις επιτυχιες..σωστη παρ'ολα αυτα η επιλογη τους για το 1ο! :-X
to kalokairina rantevou einai apo ta pleon emporika kommatia....
emena mou dinoun tin eikona tou group pou ksekinise me idanika kai
ta poulise gia to eukolo xrima doksa gomenes kai oti sunepagetai  xwris vevaia na to krinw egw auto ws kako...o kathenas me vasi ton sevasmo stin istoria kai ston eauto tou kineitai....
an xanesai min einai kai gia panta...

Αποσυνδεδεμένος teras

  • Περαστικός
  • *
  • Μηνύματα: 7
  • Φύλο: Άντρας
  • You get a shiver in the dark....
    • Προφίλ
Re:Σας αρέσουν οι "Δυτικές Συνοικίες" ?
« Απάντηση #113 στις: 10/09/04, 14:22 »
(άργησα λίγο να ανακαλύψω το θέμα αλλά τα κατάφερα)

Έτυχε να δω πέρσι το καλοκαίρι τις Δυτικές Συνοικίες live στην Ρόδο, όπου έπαιζαν παρέα με Μπλε και την ...Έλενα και την παρέα της (κοπελίτσα που τραγουδούσε στα μπαρ της Θεσσαλονίκης και την ανακάλυψαν οι Μπλε).

Ε, λοιπόν, δεν έχω δει πιο κουραστικό συγκρότημα σε live. Γιατί πρέπει να ακούσω 3 φορές το ίδιο τραγούδι; Για να συμπληρώσουν με το ζόρι ώρες επάνω στην σκηνή; Να μην σώσουν. Από τα τραγούδια που έπαιξαν, ζήτημα είναι τα 5-6 να ήταν δικά τους. Κι όμως, ήταν πάνω από μια ώρα στην σκηνή, συμπληρώνοντας τον χρόνο με διασκευές. Και δεδομένου ότι παίζοντας διασκευές θέλεις είτε να προσθέσεις κάτι καινούριο στο τραγούδι, ή να κάνεις απλά μια καλή εκτέλεση ενός αγαπημένου κομματιού, οι Δυτικές Συνοικίες δεν έκαναν τίποτα από τα δυο. Τα κόκκαλα των Steppenwolf θα τρίζουν στο ...γηροκομείο που βρίσκονται ;D

Τα τραγούδια τους (τα δικά τους) ήταν καλύτερα εκτελεσμένα (λογικό) αλλά δεν μου έκαναν "κλικ". Μοιάζουν μεταξύ τους (επίσης λογικό, οι ίδιοι άνθρωποι τα έγραψαν) αλλά επίσης μοιάζουν και με τραγούδια άλλων, το οποίο είναι πολύ κακό για ένα συγκρότημα που -υποθέτουμε- θέλει να δημιουργήσει τον δικό του ήχο.

Δέχομαι ότι η φωνή του ...γυαλιστερού έχει ιδιαίτερη χροιά, αλλά δεν φαίνεται να την ελέγχει πλήρως. Σας διαβεβαιώ όμως ότι οι υπόλοιποι του συγκροτήματος τραγουδάνε αντικειμενικά.... χάλια.

Αποσυνδεδεμένος kiseichukan

  • Θαμώνας
  • ***
  • Μηνύματα: 247
  • Φύλο: Άντρας
  • Vanitas Vanitatum Et Omnias Vanitas
    • Προφίλ
Re:Σας αρέσουν οι "Δυτικές Συνοικίες" ?
« Απάντηση #114 στις: 12/09/04, 18:33 »
Ο ίδιος ο χρόνος απέδειξε πως ήταν one hit wonder. Προσωπικά κι αυτό ακόμα το hit το θεωρούσα και θεωρώ μια απίστευτη πατάτα.
Woman was God's second mistake

Αποσυνδεδεμένος neraida_ths_aughs

  • Επισκέπτης
  • **
  • Μηνύματα: 33
    • Προφίλ
Απ: Re:Σας αρέσουν οι "Δυτικές Συνοικίες" ?
« Απάντηση #115 στις: 06/09/06, 05:02 »


PARADEIGMA: ypogeia reymata: "m' aresei na min leo polla"! sarosan!! meta omos? pou kryftikan? o epomenos diskos tous itan nyxta me tin methepomeni mera i diafora tous! xathikan kai aytoi. ayto akribos tha ginei paidia kai poli lypame idi gynete.





συμφωνω για τις δυτικες συνοικιες,αλλα για τα υπογεια ρευματα?? εχουν κ αλλες επιτυχιες,οπως ασημενια σφηκα,καινουρια σεληνη,μικρες χαμενες μερες...σιγουρα κλασεις ανωτεροι απο γραφικα πυροτεχηματα οπως οι δυτικες συνοικιες..

Αποσυνδεδεμένος Ρηνιώ-kouzoulotetia

  • Παλιός
  • ****
  • Μηνύματα: 415
  • Φύλο: Γυναίκα
  • ...and so it begins...
    • Προφίλ
Απ: Σας αρέσουν οι "Δυτικές Συνοικίες" ?
« Απάντηση #116 στις: 06/09/06, 15:06 »
Δυτικες Συνοικιες; χμ μαλιστα...

εγινε ενα μπαααμ..
και τωρα ακουμε το τελευταιο μ

δεν νομιζω οτι αφησαν κατι σημαντικο στην ελληνικη μουσικη σκηνη.
ωραια η φωνη αλλα μια απο τα ιδια..

Αποσυνδεδεμένος master of puppets

  • Ονειροπαρμένος
  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 2872
  • Φύλο: Άντρας
  • γνωστός και ως....master of ΜΠΑΜΠΗΣ....
    • Προφίλ
    • Χάρτινα Όνειρα
Απ: Σας αρέσουν οι "Δυτικές Συνοικίες" ?
« Απάντηση #117 στις: 06/09/06, 15:56 »
Δυτικες Συνοικιες; χμ μαλιστα...

εγινε ενα μπαααμ..
και τωρα ακουμε το τελευταιο μ

δεν νομιζω οτι αφησαν κατι σημαντικο στην ελληνικη μουσικη σκηνη.
ωραια η φωνη αλλα μια απο τα ιδια..

ναι άλλα αν δεν ήταν οι δυτιτκές συνοικιες δεν θα γινοταν η θεική διασκευή "κτηνιατρικα ραντεβου" απο τους ανώριμους..... ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D

Αποσυνδεδεμένος Kiratzoharris

  • Ο παραγωγός
  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 2987
  • Φύλο: Άντρας
  • Να, ένας τέντυμπόης!
    • Προφίλ
Απ: Σας αρέσουν οι "Δυτικές Συνοικίες" ?
« Απάντηση #118 στις: 06/09/06, 16:03 »
"Σε ειδα το πρωι που κατουραγες στον κηπο μου.." ;D

Παντως αυτα τα πυροτεχνηματα εχουν πολυ πλακα..Θυμαστε και ενα αλλο συγκροτημα  ροκ που εδειχνε βιντεο κλιπ του το σταρ?Πως το λεγαν?α ναι..ντε φακτο..Ιδια κατηγορια και οι δυο..ερασιτεχνικο..
I am capitalism and you will tremble and cry when your boss tells you that they are downsizing, you will promise to work twice as hard.
TOMATOSE MOVIE

Αποσυνδεδεμένος master of puppets

  • Ονειροπαρμένος
  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 2872
  • Φύλο: Άντρας
  • γνωστός και ως....master of ΜΠΑΜΠΗΣ....
    • Προφίλ
    • Χάρτινα Όνειρα
Απ: Σας αρέσουν οι "Δυτικές Συνοικίες" ?
« Απάντηση #119 στις: 06/09/06, 16:08 »
"Σε ειδα το πρωι που κατουραγες στον κηπο μου.." ;D



"...το φανταστηκαααα με ζαρτιεεεερεεες και καυτοοοο σουτιεεεεν....τα μπροστινα του ποδιαααα να με παιρνοοουυν
αγκαλιαααααα....." ;D ;D ;D ;D ;D ;D :P

Αποσυνδεδεμένος Ρηνιώ-kouzoulotetia

  • Παλιός
  • ****
  • Μηνύματα: 415
  • Φύλο: Γυναίκα
  • ...and so it begins...
    • Προφίλ
Απ: Σας αρέσουν οι "Δυτικές Συνοικίες" ?
« Απάντηση #120 στις: 06/09/06, 16:09 »
οι de facto ειναι ακομα πιο low.

δεν εχει λοιπον μονο η mainstream σκηνη πυροτεχνηματα.παντου σκανε και καιγονται in no time

Αποσυνδεδεμένος ΠΑΝΜΕΓΙΣΤΟΣ - EOSFORUM - SOTRIANI -

  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 1654
  • Φύλο: Άντρας
  • To Φαινόμενο Γνωστό έως τα Πέρατα του Κόσμου...
    • Προφίλ
Απ: Σας αρέσουν οι "Δυτικές Συνοικίες" ?
« Απάντηση #121 στις: 07/09/06, 03:25 »
   ...ρε που το ξεθαψατε αυτο χρεπι?
Ο.Ξ.Ο.Κ.Δ.Τ.Ξ.Ο.Κ.Ο. 
θα τινάξω τα μυαλά μου στον αέρα
να γεμίσει ο κόσμος εξυπνάδα

Αποσυνδεδεμένος parlats

  • Μουσικοπαρμένος
  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 3353
  • Φύλο: Άντρας
  • Δεν Μασάω τίποτα εκτός από φαγητό!!!
    • Προφίλ
    • Myspace
Απ: Σας αρέσουν οι "Δυτικές Συνοικίες" ?
« Απάντηση #122 στις: 11/09/06, 14:15 »
   ...ρε που το ξεθαψατε αυτο χρεπι?

Είδες άμα σκάβεις πολύ τι βρίσκεις?  ;D

 

Σχετικά θέματα

  Τίτλος / Ξεκίνησε από Απαντήσεις Τελευταίο μήνυμα
0 Απαντήσεις
11619 Εμφανίσεις
Τελευταίο μήνυμα 16/06/02, 18:45
από Ο Νέος Κιθαρωδός
42 Απαντήσεις
15431 Εμφανίσεις
Τελευταίο μήνυμα 16/07/03, 17:32
από ΠΑΝΜΕΓΙΣΤΟΣ - EOSFORUM - SOTRIANI -
12 Απαντήσεις
9234 Εμφανίσεις
Τελευταίο μήνυμα 03/12/02, 09:42
από Πέτροc
18 Απαντήσεις
11720 Εμφανίσεις
Τελευταίο μήνυμα 21/04/03, 23:58
από ΠΑΝΜΕΓΙΣΤΟΣ - EOSFORUM - SOTRIANI -
12 Απαντήσεις
5888 Εμφανίσεις
Τελευταίο μήνυμα 20/05/03, 10:07
από Βραζίλης
32 Απαντήσεις
12930 Εμφανίσεις
Τελευταίο μήνυμα 29/05/03, 10:59
από bartatilas
30 Απαντήσεις
17376 Εμφανίσεις
Τελευταίο μήνυμα 07/09/06, 04:49
από ΠΑΝΜΕΓΙΣΤΟΣ - EOSFORUM - SOTRIANI -
17 Απαντήσεις
11859 Εμφανίσεις
Τελευταίο μήνυμα 18/09/11, 12:56
από Alex_Under
1 Απαντήσεις
4232 Εμφανίσεις
Τελευταίο μήνυμα 20/02/05, 13:10
από Ο Νέος Κιθαρωδός
20 Απαντήσεις
6766 Εμφανίσεις
Τελευταίο μήνυμα 31/05/05, 01:07
από The JeSTeR