Αποστολέας Θέμα: zodia kai sex  (Αναγνώστηκε 88812 φορές)

0 μέλη και 1 επισκέπτης διαβάζουν αυτό το θέμα.

Αποσυνδεδεμένος *Ελένη*

  • Παλιός
  • ****
  • Μηνύματα: 272
  • Φύλο: Γυναίκα
    • Προφίλ
zodia kai sex
« στις: 12/04/04, 03:20 »
akolouthoun oi antikeimenikes  8) perigrafes tou xaraktira kathe zwdiou (pou eixa xanasteilei alla xathikan) kai meta atakes tou kathe zwdiou meta to sex...


Κριός ( 21/3 - 19/4 ) Είστε συντηρητικοί άνθρωποι. Αυτό σημαίνει ότι
είστε χέστηδες και κότες.Φοβάστε την ίδια σας την σκιά και δεν είχατε ποτέ γκόμενο/α που δεν σας καταπίεζε. Χρησιμοποιείτε μόνο Windows γιατί φοβάστε να δοκιμάσετε το Linux.Κανένας Κριός δεν έκανε ποτέ κάτι το σημαντικό.Καλύτερα για όλους θα ήτανε να αυτοκτονήσετε.

Ταύρος ( 20/4 - 20/5 ) Εχετε μεγάλη υπομονή.Είστε χαζοί καιγι΄αυτό
επιμένετε πάντα στις απόψεις σας. Δεν καταλαβαίνετε πότε πρέπει να το βουλώσετε. Τρώτε χοντρά κολλήματα και σας κοροϊδεύουν όλοι.Είστε γενικά φαιδρά και αξιολύπητα άτομα, που νομίζουν ότι ξέρουν τα πάντα.

Δίδυμοι ( 21/5 - 21/6 ) Είστε κλασσικοί διανοούμενοι. Μοιάζετε στην Ν.Δ. Είστε διπρόσωπα γουρούνια και σας μισούν όλοι. Είστε τσιγκούνηδες και δεν έχετε πραγματικούς φίλους. Εχετε μιά τάση γιά παθητικό σοδομισμό και αιμομιξία.Λέτε αρλούμπες και αλλάζετε τις ηλίθιες απόψεις σας κάθε 10 δευτερόλεπτα.

Καρκίνος ( 22/6 - 22/7 ) Εχετε μεγάλη κατανόηση γιά τα προβλήματα των άλλων. Αυτό σας κάνει τα τέλεια κορόϊδα.Είστε κλαψο@#$ηδες και αναποφάσιστοι. Είστε παντελώς άχρηστοι και δεν πετυχαίνετε τίποτα ποτέ. Οι περισσότεροι Καρκίνοι που καταλήγουν στη φυλακή είναι αθώοι.

Λέων ( 23/7 - 22/9 ) Είστε γεννημένοι ηγέτες. Βέβαια αυτό το νομίζετε μόνο εσείς. Στην πραγματικότητα είστε οι μεγαλύτεροι μ@#$#ες. Ο Χίτλερ ήταν Λέων.Είστε ματαιόδοξοι και δεν αντέχετε αντικειμενική κριτική.Προσπαθείτε να επιβάλετε τα πιστεύω σας με απολυταρχικό τρόπο.Οι περισσότεροι Λέοντες έχουν γιά χόμπι το σεξ με ζώα και το κλίσμα.
oi xenoi einai filoi pou den exeis gnwrisei akoma...

Αποσυνδεδεμένος *Ελένη*

  • Παλιός
  • ****
  • Μηνύματα: 272
  • Φύλο: Γυναίκα
    • Προφίλ
Re:zodia kai sex
« Απάντηση #1 στις: 12/04/04, 03:22 »
Παρθένος ( 23/8 - 22/9 ) Είστε πολύ συστηματικοί τύποι. Αυτό συμβαίνει γιατί είσαστε ρεμάλια και τεμπέληδες. Σας αρέσει να ξύνετε τα α@#$$%α σας όλη μέρα. Είστε εξπέρ στο να φορτώνετε τη δουλειά σας στους άλλους. Σας παίρνει ο ύπνος την ώρα του σεξ και προτιμάτε να τον παίρνετε γιατί θέλει λιγότερη προσπάθεια.Ιδανικά επαγγέλματα: Σεκιουριτάς και δοκιμαστής στρωμάτων.

Ζυγός (23/9 - 23/10 ) Είστε καλλιτεχνικοί τύποι. Δεν έχετε καμμία επαφή με την πραγματικότητα. Δεν θα κάνετε ποτέ χρήματα γιατί είστε ανίκανοι και σπάταλοι. Οι γυναίκες Ζυγοί έχουν περίεργα γούστα και ανισόρροπες απαιτήσεις από όλους. Οι άντρες Ζυγοί αρέσκονται στην αυτοϊκανοποίηση μπροστά σε καθρέφτη. Στο σεξ οι επιδόσεις των Ζυγών είναι γιά γέλια. Διάσημος Ζυγός : Σάκης Ρουβάς.

Σκορπιός ( 24/10 - 22/11 ) Οι χειρότεροι όλων! Είστε κουτοπόνηροι και προσπαθείτε με δόλια μέσα να ανεβείτε επαγγελματικά.Είστε αναίσθητοι και αν φτάσετε ψηλά θα είναι γιατί είστε γλυφτρόνια και τομάρια.Οι γυναίκες Σκορπιοί κάνουν καριέρα ως Dominatrix, ενώ οι άνδρες είναι πλασμένοι γιά δήμιοι. Ο Κωστόπουλος του Nitro είναι Σκορπιός. Θα έπρεπε να σας δολοφονούν σε νεαρή ηλικία.

Τοξότης ( 23/11 - 21/12 ) Είστε οι κλασσικοί αισιόδοξοι. Εχετε μιά
ανεμελιά που οφείλεται στο γεγονός ότι είστε καθυστερημένοι και χαζοχαρούμενοι. Είστε ολότελα άχρηστοι και ατάλαντοι. Οι περισσότεροι Τοξότες είναι αλκοολικοί.Ο Παττακός ήταν Τοξότης.Είστε εκνευριστικά χαρούμενοι και όλοι θέλουν να σας σπάσουν στο ξύλο. Δεν θυμάστε αν έχετε σεξουαλική ζωή από το πολύ αλκοόλ.

Αιγόκερως ( 22/12 - 20/1 ) Είστε άτομα με ανεπτυγμένη αίσθηση της
περιπέτειας. Σας αρέσει να σκαλίζετε τη μύτη σας. Είστε αναιδείς, φαντασμένοι και καθίκια. Προσπαθείτε να δώσετε την εντύπωση ότι είστε καλλιεργημένοι ενώ
είστε άξεστοι σκατόβλαχοι.

Υδροχόος ( 21/1 - 19/2 ) Οι Υδροχόοι είναι φοβερά δημιουργικοί και
εφευρετικοί. Σπάνε τ' α@#$ια όλων με τις περίεργες ιδέες τους. Είναι
μανιακοί και ξεροκέφαλοι. Εχουν ροπή στην κοπρολαγνεία,το ξύλο και είναι συνήθως αμφισεξουαλικοί. Τους αρέσει το Frisbee και οι περισσότεροι Υδροχόοι είναι στα ψυχιατρεία.

Ιχθείς ( 20/2 - 20/3 ) Είστε ένα πολύ ευαίσθητο ζώδιο.Αυτό σημαίνει ότι είσαστε αδελφές! Γκρινιάζετε συνεχώς και τα περιμένετε όλα από τους άλλους, χωρίς να προσφέρετε τίποτα. Είστε νευρωτικοί, εγωιστές και σκατοχαρακτήρες. Οι γυναίκες Ιχθείς είναι Κατίνες και οι άντρες κατουριούνται στον ύπνο τους και μετά τα 35.
oi xenoi einai filoi pou den exeis gnwrisei akoma...

Αποσυνδεδεμένος *Ελένη*

  • Παλιός
  • ****
  • Μηνύματα: 272
  • Φύλο: Γυναίκα
    • Προφίλ
Re:zodia kai sex
« Απάντηση #2 στις: 12/04/04, 03:24 »
sinithismenes atakes meta to sex:

Κριός: Ωραία, πάμε πάλι από την αρχή...

Ταύρος: Καλό ήτανε... Να κοιμηθούμε τώρα;

Δίδυμοι: Μήπως είδες πουθενά το τηλεκοντρόλ;

Καρκίνος: Πότε παντρευόμαστε;

Λέων: Καλά ε; Δεν παίζομαι...

Παρθένος: Πρέπει να πλύνω τα σεντόνια...

Ζυγός: Μου άρεσε, αν σου άρεσε...

Σκορπιός: Έχω την αίσθηση πως πρέπει να σε 'λύσω'...

Τοξότης: Μη με πάρεις τηλέφωνο, θα σε πάρω εγώ

Αιγόκερως: Α! Έχεις και πιστωτικές;

Υδροχόος: Τώρα ας το δοκιμάσουμε και χωρίς τα ρούχα μας!

Ιχθύες: Πως είπαμε πως σε λένε;


pali sas prodwse to zwdio sas e?
oi xenoi einai filoi pou den exeis gnwrisei akoma...

Αποσυνδεδεμένος Jimi_Hendrix

  • Περαστικός
  • *
  • Μηνύματα: 4
  • Φύλο: Άντρας
    • Προφίλ
    • Family Website
Re:zodia kai sex
« Απάντηση #3 στις: 12/04/04, 16:06 »
lol @ "Λέων: Καλά ε; Δεν παίζομαι... "  ;D ;D ;D ;D
« Τελευταία τροποποίηση: 12/04/04, 18:00 από Jimi_Hendrix »
women.zip
an open source project freely distributed
ATTENTION:no documentation included

Αποσυνδεδεμένος ippocrates9

  • Επισκέπτης
  • **
  • Μηνύματα: 37
  • Φύλο: Άντρας
  • Άστηνε να λέει ότι δεν θυμάται...
    • Προφίλ
Re:zodia kai sex
« Απάντηση #4 στις: 12/04/04, 17:04 »
Δηλαδή με λίγα λόγια όλοι είναι για τα μπάζα.... εγώ πάντως είμαι κάμπια στο κινέζικο lol ;)
Ποτέ δεν καταλάβαμε κι ας ήμασταν παιδία
γιατί να πολεμήσουμε και πάλι για την Τροια...

Αποσυνδεδεμένος Ζωή

  • Θαμώνας
  • ***
  • Μηνύματα: 211
  • Φύλο: Γυναίκα
  • Keep it real!!!
    • Προφίλ
Re:zodia kai sex
« Απάντηση #5 στις: 12/04/04, 17:51 »
    Να υποθέσω ότι αυτός/αυτή που τα έγραψε ανήκει σε κάποιο 13ο ζώδιο και ζηλεύει εμάς τους υπόλοιπους; ::)
Love on the weekend...

epolma12

  • Επισκέπτης
Re:zodia kai sex
« Απάντηση #6 στις: 12/04/04, 21:14 »
    Κατ΄αρχην,δεν εχεις το δικιαωμα να βριζεις απροκαλυπτα ολους οσοι διαβαζουν αυτο που εγραψες.Το απαγορευει ο κανονισμος του site και ειναι αντιδεοντολογικο.Κατα δευτερον,εστω και για πλακα να το εγραψες,ειναι τουλαχιστον κακογουστο το αστειο.Αν θες να λεγεσαι ωριμη,δεν θα το εγραφες αυτο.Κατα την γνωμη μου εισαι πολυ ανωριμη.Αν νομιζεις οτι ολοι εδω μεσα θα σε ανεχτουμε,κανεις λαθος.Κανονικα θα επρεπε να σε βρισω αλλα δεν μου το επιτρεπει η ανατροφη μου,κατι που εσυ δεν εχεις.Γιατι αν ειχες,δεν θα εγραφες αυτες τις μπουρδες.Ακομα κι αν αυτο που εγραψες ειναι ενα ειδος εκδικησης προς ολους αυτους που σε πληγωσαν,τοτε σε δουλευουν ολοι μαζι,γιατι στο μυνημα σου δεν αφηνεις κανεναν απ' εξω.Τοτε εσυ εισαι το κοροιδο της υποθεσης,και οχι ολοι οι αλλοι.Θιχτηκα απο τα λογια σου και δεν γουσταρω να με βριζει καθε ενας που απλα θελει να τραβηξει την προσοχη των αλλων επανω του.Ειναι τουλαχιστον ασεβεια προς ολους εδω μεσα και απορω πως επετραπει να δημοσιευτει αυτο το μυνημα.Τελικα δεν μας ειπες τι ζωδιο εισαι εσυ.  

Αποσυνδεδεμένος Feanor

  • Επισκέπτης
  • **
  • Μηνύματα: 58
  • Φύλο: Άντρας
  • The Great Old Ones
    • Προφίλ
Re:zodia kai sex
« Απάντηση #7 στις: 12/04/04, 21:43 »
Παράθεση
Θιχτηκα απο τα λογια σου και δεν γουσταρω να με βριζει καθε ενας που απλα θελει να τραβηξει την προσοχη των αλλων επανω του
Οπα  χαλαρωστε λιγο δεν νομιζω η ελενη να ηθελε
να θιξει κανεναν πιστευο οτι το μυνημα εχει χιουμοριστικο χαρακτηρα,

σαν υδροχοος και εφευρετικος μιλαω  ::)
That Is Not Dead Which Can Eternal Lie
And With Strange Aeons Even Death May Die
Howard Philips Lovecraft

Αποσυνδεδεμένος Jimi_Hendrix

  • Περαστικός
  • *
  • Μηνύματα: 4
  • Φύλο: Άντρας
    • Προφίλ
    • Family Website
Re:zodia kai sex
« Απάντηση #8 στις: 12/04/04, 22:41 »
   Τελικα δεν μας ειπες τι ζωδιο εισαι εσυ.  

Οτι ζωδιο και ναναι ειναι αναμεσα στα 12 που χαρακτηρισε. Οποτε μάλλον εκανε post αυτο το θεμα για να ριξουμε ολοι ενα πολυ καλο γελιο (εγω παντως γελασα πολυ με τις ατακες μετα το σεξ.... "Είμαι ο καλυτερος...." χεχε), και οχι με σκοπο να θίξει ολους οσους το διαβασαν... Αν δεν σου άρεσε η πλακα, δεκτό, αλλα μην την κατηγορείς για μια πλακα. Αμα ηταν ετσι ολες οι γυναικες του Forum θα επρεπε να κανουν επιθεση σε εμενα για το sig μου...
women.zip
an open source project freely distributed
ATTENTION:no documentation included

Αποσυνδεδεμένος FSL

  • Αδιόρθωτη Xιονάτη
  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 2327
  • Φύλο: Γυναίκα
  • Όλα είναι στο μυαλό,πόνος και γιατρειά...
    • Προφίλ
Re:zodia kai sex
« Απάντηση #9 στις: 13/04/04, 00:03 »
Την πρώτη φορά που διάβασα το post γέλασα και ακόμα περισσότερο τώρα που το ξαναδιάβασα.
Πάντως αν μ'αυτό τον τρόπο η Ελένη με βρίζει και με θίγει πρέπει να παραδεχτώ ότι μ' άρεσε.
Μα θα ήταν ποτέ δυνατόν ένα ενεργό μέλος της ΑΣΟΕΕ να γράφει κακεντρεχή σχόλια?Έχουμε αρχές εμείς οι οικονομολόγοι! ;D ;D
Αυτό που με καθησυχάζει είναι ότι αν πάω φυλακή θα πάω με ψηλά το κεφάλι και το κούτελο καθαρό...
Όσο για τις φήμες περί γάμου δηλώνω ότι είναι παντελώς ανυπόστατες.
www.ektakta.gr
μάθε άμεσα ό,τι επηρεάζει την καθημερινότητά σου...απεργίες, εφημερίες νοσοκομείων, τηλέφωνα δημοσίων υπηρεσιών, έκτακτη επικαιρότητα...

Αποσυνδεδεμένος *Ελένη*

  • Παλιός
  • ****
  • Μηνύματα: 272
  • Φύλο: Γυναίκα
    • Προφίλ
Re:zodia kai sex
« Απάντηση #10 στις: 13/04/04, 01:58 »
iparxei kai sinexeia parakatw....

an kapoios einai eythiktos kai prosvaletai parakalw na min ta diavasei...den exw skopo na apeythinthw proswpika kanenan...exallou den ta exw grapsei egw,mou ta stelnoun kai epeidi gelasa ta stelnw kai edw...opoios exei tin miga migiazetai ;)...anyway,guys eyxaristw gia tin ipostirixi,xairomai pou piasate to noima!exallou oi palioi tou forum kapou ekpempoume sto idio mikos kimatos!
anyway,diavaste...

ΠΡΑΓΜΑΤΑ ΠΟΥ ΔΕΝ ΘΑ ΑΚΟΥΣΕΤΕ ΠΟΤΕ ΑΠΟ ΑΣΤΡΟΛΟΓΟ  

 
ΚΡΙΟΣ
· Οι πάντες θα σας αποφεύγουν σήμερα, έστω κι αν η μα@#$α σας δεν είναι μεταδοτική.
· Η απερίγραπτα μονότονη ζωή σας θα σας προκαλέσει παρενέργιες.
· Έχετε μεγάλο απόθεμα αλλαζονικής ικανοποίησης με τον εαυτό σας και καταπιεσμένα αισθήματα ανωτερώτητας.
· Αποδέξου το γεγονός ότι ουδέποτε θα καταλάβεις πλήρως, γιατί όλοι οι άλλοι είναι τόσο κατώτεροί σου.

ΤΑΥΡΟΣ
· Κατά κάποιο τρόπο το χθές φαίνετε σαν να ήταν πριν από ένα αιώνα.Κατά ένα άλλο τρόπο το χθές μοιάζει με το χθές.
· Οι αισιόδοξοι θα προσποιούνται ότι είσαι αόρατος.
· Θα αναπτύξεις την αίσθηση του χιούμορ και θα πεθάνεις από τα γέλια,βλέποντας τον ευατό σου όπως είναι.
· Είσαι ο Εκλεκτός του Δημιουργού, ακριβώς όπως πάντα υποψιαζόσουνα.

ΔΙΔΥΜΟΙ
· Χρειάζεσαι την συνταγή για ένα φάρμακο που να αλλιώνει το μυαλό σου,δυστυχώς όμως δεν υπάρχει ακόμα στην αγορά.
· Να εύχεσαι γρήγορα γηρατειά, για να μην γελιοποιηθείς περισσότερο.
· Να ελπίζεις για μία ευχάριστη έκπληξη στα μέσα του Μαρτίου του 2054
· Οι στενοί σου θα σου προσφέρουν μία έκπληξη στα γενέθλιά σου, με την απουσία τους από το πάρτυ σου.
· Είσαι ένα απαίσιο τέρας παγιδευμένο σε ένα ανθρώπινο σώμα.

ΚΑΡΚΙΝΟΣ
· Πάρε παρηγοριά από το ρητό: «η ομορφιά είναι κάτι το επιφανειακό»
· Πείσε τον εαυτό σου ότι μια άχαρη ζώη, είναι η απόδειξη ενός τέλειου άνδρα.
· Μια σπάνια συστυχία των άστρων, σημαίνει κακή τυχη για το υπόλοιπο της ζωής σου.
· Ένας έμπιστος φίλος σου θα ζήσει περισσότερο από εσένα.

ΛΕΩΝ
· Ο κόσμος σου είναι ένας μίζερος και καταδικασμένος σε εξαφάνιση χώρος.
· Κάνε ό,τι θέλεις. Ποιός νοιάζετε για σένα;
· Το ψέμα είναι το κλειδί στη ζωή σου.
· Ένα αυτοκινητιστηκό ατύχημα θα σου αλλιώσει τα χαρακτηριστηκά του προσώπου σου προς στο καλύτερο.

ΠΑΡΘΕΝΟΣ
· Γεννήθηκες σε λάθος φύλο.
· Σύντομα θα μπορείς και εσύ να κάνεις όλα τα πράγματα που κάνουν οι νοητικά υγιείς άνθρωποι.
· Σα μέλλος την παγκόσμιας συνομοσίας, ελέγχεις πλήρως το μέλλον σου.

ΖΥΓΟΣ
· Θα αλλάξεις τις σεξουαλίκές σου προτιμήσεις, αλλά θα επανέλθεις σχεδόν αμέσως μόλις καταλάβεις πως οι νέες σου δεν σε γουστάρουν.
· Διάφορα γεγονότα στο άμεσο μέλλον θα σου αποκαλύψουν ότι η ζωή σου δεν είναι τόσο άσχημη όσο θα έπρεπε να είναι.
· Η απλή ζώη είναι το κλειδί της επιτυχίας σου, γιατί θα σε κάνει μίζερο.

ΣΚΟΡΠΙΟΣ
· Θα προσπαθίσεις να αλλάξεις τους ορισμούς «άσχημος» και «χοντρός» για να περισώσεις την αξιοπρέπειά σου.
· Οι νευρολόγοι θα ανακαλύψουν πως οι φωνές που ακούς στο κεφάλι σου, είναι απλά η ηχώ.
· Οι ελπίδες σου και το μέλλον σου δεν έχουν τίποτα το κοινό.
· Ο σκύλος σου σε βρίσκει αποκουστικό.

ΤΟΞΟΤΗΣ
· Θα βρείς τη γαλήνη μόνο όταν υποταχθείς πλήρως στον έλεγχο της κοινωνίας.
· Σήμερα θα συναντήσεις τον τέλειο φίλο. Συγχαρητήρια! Είναι ο ευατός σου.
· Μεγάλες δόσεις ραδιενέργιας μπορεί να ελευθερώσουν δυνάμεις που κρύβονται στα κύτταρά σου.
· Μετά από 60 χρόνια θα αρχίσεις να αμφιβάλεις για το ότι ο μόνος τρόπος για να αποτύχεις στη ζωή είναι με το να προσπαθείς.

ΑΙΓΟΚΕΡΩΣ
· Ανθρωποι που πιστεύουν στο ρητό «αν δεν μπορείς να πεις κάτι καλό, τότε μην ανοίγεις καθόλου στόμα σου», απλά αρνούνται να σου μιλήσουν.
· Αφουγκράσου το ενστικτό σου και κάνε ακριβώς το αντίθετο.
· Στις επόμενες δεκαετίες θα πείσεις τους ανθρώπους να σταματήσουν να πιστεύουν ότι η επιβίωση χρειάζετε θάρρος, εξυπνάδα και σοφία.

ΥΔΡΟΧΟΟΣ
· Οι συγγενεις σου θα δωρίσουν το σώμα σου στην επιστήμη, ενώ θα είσαι ακόμα υγιής.
· Ο καννιβαλισμός σου πάει γάντι.
· Έχεις ιδιαίτερη κατανόηση για τους διανοητηκά καθυστερημένους, και αυτοί έχουν την ίδια κατανόηση για σένα.
· Ο τυχερός σου αριθμός είναι το 515. Παίξε τον στο ΛΟΤΤΟ κάθε εβδομάδα, γιατι ούτως ή άλλως δεν έχεις ίχνος ταλέντου και η μόνη σου ελπίδα είναι ότι η τύχη είναι τυφλή.

ΙΧΘΥΕΣ
· Οι πολλαπλές σου προσωπικότητες δεν σου προσφέρουν τίποτα άλλο από το να είσαι κουραστικός και απεχθής.
· Ποτέ μην συζητάς με ένα τρελό δημοσίως, γιατί οι άλλοι που θα σε
ακούσουν μπορεί να μην καταλάβουν τη διαφορά.

p.s. : gia tihon orthografika den ftaiw einai apo copy-paste...kapoia tradaxta ta diorthwsa!
« Τελευταία τροποποίηση: 13/04/04, 20:09 από eleni21 »
oi xenoi einai filoi pou den exeis gnwrisei akoma...

Αποσυνδεδεμένος ερεβος

  • Shadowking
  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 2354
  • Φύλο: Άντρας
  • ars longa vita brevis
    • Προφίλ
    • http://myspace.com/gorthaour
Re:zodia kai sex
« Απάντηση #11 στις: 18/04/04, 08:19 »
   Να υποθέσω ότι αυτός/αυτή που τα έγραψε ανήκει σε κάποιο 13ο ζώδιο και ζηλεύει εμάς τους υπόλοιπους; ::)

Ναι, μαλλον ειναι.... Οφιούχος  :P :P ;D
Twitter @mcrosog

Αποσυνδεδεμένος Dionysos

  • Θαμώνας
  • ***
  • Μηνύματα: 142
  • Φύλο: Άντρας
  • Just hold my hand, i'll take you there...
    • Προφίλ
Re:zodia kai sex
« Απάντηση #12 στις: 25/04/04, 04:16 »
loll
 ρε παιδες χαλαραααα... δε πιστεύω να τα πήρε κανείς στα σοβαρά... feanor τελικά νομίζω μόνο οι υδροχόοι έχουμε χιούμορ... (και ο λέoντας :P) το αστείο είναι οτι (αν και εδώ λέγονται υπερβολικά) ψιλοισχύουν μερικά πράγματα ;)
"Sometimes you wake up. Sometimes the fall kills you. And sometimes, when you fall, you fly." - Dream, Neil Gaiman's The Sandman

Αποσυνδεδεμένος Dionysos

  • Θαμώνας
  • ***
  • Μηνύματα: 142
  • Φύλο: Άντρας
  • Just hold my hand, i'll take you there...
    • Προφίλ
Re:zodia kai sex
« Απάντηση #13 στις: 25/04/04, 04:43 »
πάντως επειδή έχω ασχοληθεί λίγο, θα σας γράψω τα βασικά χαρακτηριστικά  κάθε ζωδίου (που πιστεύω ότι ισχύουν ώς ένα βαθμό, αν και δε πιστεύω στις λεγόμενες "μουφοπροφητείες" αλλά πιο πολύ στο ότι ίσως να έχει κάποια σχέση με το χαρακτήρα μας... για πείτε σε ποιούς βγαίνει :P)...

Κριός : Θάρρος, Πείσμα, Εγωίσμός, Παρορμητικότητα, Βάζουν στόχους και τους πετυχαίνουν

Ταύρος: Γοητεία, Ξεροκεφαλιά, Πίστη, Εργατικότητα, Καλλιτεχνική φύση

Δίδυμοι: Μελετηροί, Κοινωνικοί, Ερευνητικοί, Μερικές φορές άπιστοι

Καρκίνος: Ρομαντικοί, "Οικογενειάρχες", Λίγο Γκρινιάριδες, Ανάγκη να κάνουν οικογένεια

Λέων: Περήφανια, Αφωσίωση, Θάρρος, Εγωισμός, Γοητεία. Αγάπη στα παιδιά

Παρθένος: Οργάνωση, Σταθερότητα, Πίστη, Ευαισθησία, ανάγκη για οικογένεια

Ζυγός: Ισορροπία, Διπλωματία, Γοητεία, Δυσκολία έκφρασης συναισθημάτων, μεγάλη ανάγκη της αποδοχής από τους άλλους

Σκορπιός: Πάθος, Πείσμα, Μυστικοπάθεια, Ισχυρή σεξουαλικότητα, Αγάπη για το μεταφυσικό ή πίστη σε προλήψεις(α μην τους εκνευρίσεις... ΜΕΓΑΛΗ εκδικιτικότητα)

Τοξότης: Ανεξαρτησία, Αθλητικότητα, Απιστία, Προσχαρο άτομο (Εδώ κολλάει το "μεθυσμένο" που έλεγε η Ελένη ;)))

Αιγώκερως: Ισχυρές ηθικές αρχές και κώδικες, ίσως έλλειψη θερμών συναισθημάτων, περηφάνεια (Θετική αλλά και αρνητική), ανάγκη για ανάδειξη

Υδροχόος: (Εδώ είμαστε όλοι ενωθείτε :)):
Εξυπνάδα, Ανοιχτομυαλιά, ανεξαρτησία, αλτρουισμός, αλλά και δυσκολία να εστιάσουν την αγάπη τους σε ένα άτομο, ανευθυνότητα, και τεμπελιά. Πιστεύουν στη φιλία ακόμα και στον ερωτικό τομέα. Πολύ περιπετειώδεις και ίσως λίγο ψυχροί στην έκφραση τους  8)  8)  :P

Ιχθύες: ΠΟΛΥ συναισθηματικοί (Μα πολύ σου λέω), Ευγενικά άτομα, ονειροπόλα, ευαισθητα και ρομαντικα, καλλιτεχνική φύση, αλλα μερικές φορές με τάσεις αυτοκαταστροφής και πληγώνονται ΠΑΡΑ πολυ εύκολα (σχεδον με ψύλλου πήδημα)
"Sometimes you wake up. Sometimes the fall kills you. And sometimes, when you fall, you fly." - Dream, Neil Gaiman's The Sandman

santanaras

  • Επισκέπτης
Re:zodia kai sex
« Απάντηση #14 στις: 25/04/04, 16:59 »
Ιχθύες: ΠΟΛΥ συναισθηματικοί...
...και πληγώνονται ΠΑΡΑ πολυ εύκολα (σχεδον με ψύλλου πήδημα)

Τόσο πολύ δηλαδή που έχω φτάσει σε σημείο η αδερφή μου να με φωνάζει αναίσθητο.

Αποσυνδεδεμένος Vagabond

  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 581
  • Φύλο: Γυναίκα
  • Είμαι ένας μικρός αλήτης που τον τρώει ο καιρός
    • Προφίλ
Re:zodia kai sex
« Απάντηση #15 στις: 26/04/04, 03:14 »
Δηλαδή η δική μου ατάκα μάλλον είναι κάτι σαν: "Τώρα ας το δοκιμάσουμε και χωρίς τα ρούχα μας! (Αλήθεια,) πώς είπαμε πως σε λένε;" ;D ::)
« Τελευταία τροποποίηση: 26/04/04, 03:48 από Vagabond »
Ο δικός μου ο δρόμος μ' έχει χρόνια διαλέξει...

Αποσυνδεδεμένος Dionysos

  • Θαμώνας
  • ***
  • Μηνύματα: 142
  • Φύλο: Άντρας
  • Just hold my hand, i'll take you there...
    • Προφίλ
Re:zodia kai sex
« Απάντηση #16 στις: 26/04/04, 19:33 »
Φίλε Santanara, δεν είναι θέμα τι σε φωνάζουνε αλλά τι είσαι ;) όχι βέβαια ότι ξέρω εγώ τι είσαι :p απλά ξέρω ότι οι άλλοι συνήθως δε ξέρουν τίποτα (για εμάς)

vagabond, ναι είναι η στάνταρ ατάκα αυτή ;)
"Sometimes you wake up. Sometimes the fall kills you. And sometimes, when you fall, you fly." - Dream, Neil Gaiman's The Sandman

Αποσυνδεδεμένος Σιδηρόπουλος

  • Το ζώον
  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 1767
  • Φύλο: Άντρας
  • Engineers Do It With Models
    • Προφίλ
    • pink floyd
Re:zodia kai sex
« Απάντηση #17 στις: 26/04/04, 19:38 »
Παρθένος ( 23/8 - 22/9 ) Είστε πολύ συστηματικοί τύποι. Αυτό συμβαίνει γιατί είσαστε ρεμάλια και τεμπέληδες. Σας αρέσει να ξύνετε τα α@#$$%α σας όλη μέρα. Είστε εξπέρ στο να φορτώνετε τη δουλειά σας στους άλλους. Σας παίρνει ο ύπνος την ώρα του σεξ και προτιμάτε να τον παίρνετε γιατί θέλει λιγότερη προσπάθεια.Ιδανικά επαγγέλματα: Σεκιουριτάς και δοκιμαστής στρωμάτων.

kalooooooo
Είμαι ο Βασίλης και είμαι καλα...

Αποσυνδεδεμένος Crazy Diamond

  • Θαμώνας
  • ***
  • Μηνύματα: 141
  • Φύλο: Άντρας
  • lost,lost,lost...
    • Προφίλ
Re:zodia kai sex
« Απάντηση #18 στις: 26/04/04, 20:05 »
Κριός: Ωραία, πάμε πάλι από την αρχή...
 ;D ;D ;D ;D

Ωραίος ο ποιητής! ;D
Have no fear for atomic energy,cause none of them can stop the time

Αποσυνδεδεμένος Asterati*

  • Επισκέπτης
  • **
  • Μηνύματα: 39
  • Φύλο: Γυναίκα
  • Whatever doesn't kill us, olny makes us stronger..
    • Προφίλ
Re:zodia kai sex
« Απάντηση #19 στις: 29/04/04, 13:08 »
Δηλαδή εγώ που είμαι ζυγός άλλαξα φύλλο έφινα λεσβία και ξανάγινα st8 επειδή δεν άρεσα στο φύλλο μου.............. :o :o :o :P :P :P
Δηλαδή είμαι εντελώς αποτυχημένη και ως γυναίκα και ως λεσβία!!! :P :P :P WOW!!! ;D

No matter what anybody tells you, words and ideas can change the world...

Αποσυνδεδεμένος *Ελένη*

  • Παλιός
  • ****
  • Μηνύματα: 272
  • Φύλο: Γυναίκα
    • Προφίλ
Re:zodia kai sex
« Απάντηση #20 στις: 07/05/04, 01:30 »
Eλένη να είσαι καλά.Γελασα πολυ με ολα αυτα.Παντως οι ανωθεν περιγραφες μου δειχνουν οτι ο ωροσκοπος μου(σκορπιος) ειναι πολυ πιο ισχυρος απο το ζωδιο μου(παρθενος)..Χεχε , απιστευτοι χαρακτηρισμοι.. ;D


parthenos me oroskopo skorpio...adifatika pragmata!pws sindiazontai arage se enan anthrwpo ta xarakthristika kai twn dio?.. ???

egw eimai didimos alla oroskopo den xerw...poy mporw na dw pws to vriskoume??akrivi wra genisis mou de xerw...prepei natan 1 me 3 xaramata tetartis...
oi xenoi einai filoi pou den exeis gnwrisei akoma...

Αποσυνδεδεμένος *Ελένη*

  • Παλιός
  • ****
  • Μηνύματα: 272
  • Φύλο: Γυναίκα
    • Προφίλ
Re:zodia kai sex
« Απάντηση #21 στις: 09/05/04, 02:05 »
i alithia einai pws oute egw pistevw ;)  ,to mono pou fenetai na isxiei einai pws oi anthrwpoi kathe zwdiou exoun kapoia koina xarakthristika (an kai mporei kai ayto na einai tihaio)...oroskopo tha thela na xerw pio poli apo periergia!tha koitaxw sto google mipws exei tipota sxetiko...
oi xenoi einai filoi pou den exeis gnwrisei akoma...

Αποσυνδεδεμένος Διάφανοςςς highway 2.000.000

  • Θαμώνας
  • ***
  • Μηνύματα: 177
  • Φύλο: Άντρας
  • Είμαι ένα σκυλί που γαβγίζει στ' αστέρια...
    • Προφίλ
    • Διαβάτες Ονείρων
Re:zodia kai sex
« Απάντηση #22 στις: 09/05/04, 02:46 »
εγω,σαν λεοντας λεω να γινει κανα αυτοκινητιστικο για να αφησω και καμια γυναικα για τους αλλους  ;D ;D ;D
Καλά, δεν παίζομαι ε;;;
Γεια σου ρε Ελένη
 ;D
Με την αγάπη φωτίζουμε το δρόμο μας και με τα όνειρα τον ουρανό μας...

Αποσυνδεδεμένος Alchimistis

  • Παλιός
  • ****
  • Μηνύματα: 262
  • Φύλο: Άντρας
  • Pink Floyd
    • Προφίλ
Re:zodia kai sex
« Απάντηση #23 στις: 11/05/04, 03:09 »
Εγω ψαχνω ακομα το τηλεκοντρολλλλεε(εβαλα και λιγο echo)πσσσσ πως τα λεω ετσι....

Amy

  • Επισκέπτης
Re:zodia kai sex
« Απάντηση #24 στις: 18/08/04, 18:48 »
Ευχαριστώ για τα καλά σου λόγια