Αποστολέας Θέμα: zodia kai sex  (Αναγνώστηκε 88658 φορές)

0 μέλη και 1 επισκέπτης διαβάζουν αυτό το θέμα.

Αποσυνδεδεμένος Eagle Of Kamelot

  • Sworn Killer of Trolls
  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 2505
  • Φύλο: Άντρας
  • Set the flag and carry on, carry on into unknown
    • Προφίλ
Απ: zodia kai sex
« Απάντηση #100 στις: 23/08/06, 12:00 »
Καλα, εμας τους καρκινους μας εχετε για πολυ κλαψες...Αν και δεν πιστευω στα ζωδια, ξερω καρκινους που εχουν καψει κοσμακη...Παντως, μια φορα, μετα το σεξ, ειχα πει σε μια γκομενα: Θες να παντρευτουμε;...Και εμεινε!!! Ελιωσα στο γελιο!!!

Αποσυνδεδεμένος vst@vros

  • Παλιός
  • ****
  • Μηνύματα: 306
  • Φύλο: Άντρας
  • Με λένε Σταύρο... είμαι Ταύρος και Γαύρος ...1χαχα
    • Προφίλ
Απ: zodia kai sex
« Απάντηση #101 στις: 23/08/06, 13:54 »
Λοιπόν ολα καλά τα παραπάνω ε...ας πούμε... ;D καλα...χαχαχα

αλλα

ενα ειναι το ζώδιο:


ΤΑΥΡΟΣ!!!


Ταυρίνες και ταύροι για να κανουμε ενα ντου...να δουμε τι θα μεινει!!!χαχαχα

Αποσυνδεδεμένος fallen_angel

  • Επισκέπτης
  • **
  • Μηνύματα: 28
  • Φύλο: Γυναίκα
  • Να σαι καλα ρε ζωη που οτι αγαπω μου παιρνεις εσυ.
    • Προφίλ
Απ: Re:zodia kai sex
« Απάντηση #102 στις: 27/08/06, 17:30 »
   Κατ΄αρχην,δεν εχεις το δικιαωμα να βριζεις απροκαλυπτα ολους οσοι διαβαζουν αυτο που εγραψες.Το απαγορευει ο κανονισμος του site και ειναι αντιδεοντολογικο.Κατα δευτερον,εστω και για πλακα να το εγραψες,ειναι τουλαχιστον κακογουστο το αστειο.Αν θες να λεγεσαι ωριμη,δεν θα το εγραφες αυτο.Κατα την γνωμη μου εισαι πολυ ανωριμη.Αν νομιζεις οτι ολοι εδω μεσα θα σε ανεχτουμε,κανεις λαθος.Κανονικα θα επρεπε να σε βρισω αλλα δεν μου το επιτρεπει η ανατροφη μου,κατι που εσυ δεν εχεις.Γιατι αν ειχες,δεν θα εγραφες αυτες τις μπουρδες.Ακομα κι αν αυτο που εγραψες ειναι ενα ειδος εκδικησης προς ολους αυτους που σε πληγωσαν,τοτε σε δουλευουν ολοι μαζι,γιατι στο μυνημα σου δεν αφηνεις κανεναν απ' εξω.Τοτε εσυ εισαι το κοροιδο της υποθεσης,και οχι ολοι οι αλλοι.Θιχτηκα απο τα λογια σου και δεν γουσταρω να με βριζει καθε ενας που απλα θελει να τραβηξει την προσοχη των αλλων επανω του.Ειναι τουλαχιστον ασεβεια προς ολους εδω μεσα και απορω πως επετραπει να δημοσιευτει αυτο το μυνημα.Τελικα δεν μας ειπες τι ζωδιο εισαι εσυ.  

Ελα, παμε και στις κουνιες τωρα...Εσυ την προσβαλλεις οχι αυτη.

Παντως ως λεων ενα εχω να πω. ΔΕΝ ΤΗ ΒΡΙΣΚΩ ΜΕ ΤΑ ΚΛΙΣΜΑΤΑ!!
Που ανηκει η ζωη μου κι οτι αγαπησα με την ψυχη μου...

Αποσυνδεδεμένος Iroukos

  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 1220
  • Φύλο: Γυναίκα
  • ...όπου γης & πατρής...!!! ΤΑΞΙΔΙΑΡΑ ΨΥΧΗ!!!!!
    • Facebook profile
    • Προφίλ
    • ALOE VERA (FLP)
Απ: zodia kai sex
« Απάντηση #103 στις: 12/09/06, 13:40 »
Παρθένος ( 23/8 - 22/9 ) Είστε πολύ συστηματικοί τύποι. Αυτό συμβαίνει γιατί είσαστε ρεμάλια και τεμπέληδες. Σας αρέσει να ξύνετε τα α@#$$%α σας όλη μέρα. Είστε εξπέρ στο να φορτώνετε τη δουλειά σας στους άλλους. Σας παίρνει ο ύπνος την ώρα του σεξ και προτιμάτε να τον παίρνετε γιατί θέλει λιγότερη προσπάθεια.Ιδανικά επαγγέλματα: Σεκιουριτάς και δοκιμαστής στρωμάτων.


το υποψιαζόμουν πως ημουν ρεμάλι...! αχ, τωρα βαβαιωθηκα.. τι καλα! μου εφυγε κ η απορια βρε αδερφε!!! ;D ;D ;D

Αποσυνδεδεμένος master of puppets

  • Ονειροπαρμένος
  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 2872
  • Φύλο: Άντρας
  • γνωστός και ως....master of ΜΠΑΜΠΗΣ....
    • Προφίλ
    • Χάρτινα Όνειρα
Απ: zodia kai sex
« Απάντηση #104 στις: 12/09/06, 14:03 »
εγώ πάντως έχω κορυφαια ατακα......"πως είπαμε ότι σε λένε?" ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D :P

Αποσυνδεδεμένος despoina7

  • Περαστικός
  • *
  • Μηνύματα: 2
  • Φύλο: Γυναίκα
    • Προφίλ
SIGA KALE SIGA!!!!!!!!!!!!!!!
« Απάντηση #105 στις: 03/01/07, 11:38 »
akolouthoun oi antikeimenikes  8) perigrafes tou xaraktira kathe zwdiou (pou eixa xanasteilei alla xathikan) kai meta atakes tou kathe zwdiou meta to sex...


Κριός ( 21/3 - 19/4 ) Είστε συντηρητικοί άνθρωποι. Αυτό σημαίνει ότι
είστε χέστηδες και κότες.Φοβάστε την ίδια σας την σκιά και δεν είχατε ποτέ γκόμενο/α που δεν σας καταπίεζε. Χρησιμοποιείτε μόνο Windows γιατί φοβάστε να δοκιμάσετε το Linux.Κανένας Κριός δεν έκανε ποτέ κάτι το σημαντικό.Καλύτερα για όλους θα ήτανε να αυτοκτονήσετε.

Ταύρος ( 20/4 - 20/5 ) Εχετε μεγάλη υπομονή.Είστε χαζοί καιγι΄αυτό
επιμένετε πάντα στις απόψεις σας. Δεν καταλαβαίνετε πότε πρέπει να το βουλώσετε. Τρώτε χοντρά κολλήματα και σας κοροϊδεύουν όλοι.Είστε γενικά φαιδρά και αξιολύπητα άτομα, που νομίζουν ότι ξέρουν τα πάντα.

Δίδυμοι ( 21/5 - 21/6 ) Είστε κλασσικοί διανοούμενοι. Μοιάζετε στην Ν.Δ. Είστε διπρόσωπα γουρούνια και σας μισούν όλοι. Είστε τσιγκούνηδες και δεν έχετε πραγματικούς φίλους. Εχετε μιά τάση γιά παθητικό σοδομισμό και αιμομιξία.Λέτε αρλούμπες και αλλάζετε τις ηλίθιες απόψεις σας κάθε 10 δευτερόλεπτα.

Καρκίνος ( 22/6 - 22/7 ) Εχετε μεγάλη κατανόηση γιά τα προβλήματα των άλλων. Αυτό σας κάνει τα τέλεια κορόϊδα.Είστε κλαψο@#$ηδες και αναποφάσιστοι. Είστε παντελώς άχρηστοι και δεν πετυχαίνετε τίποτα ποτέ. Οι περισσότεροι Καρκίνοι που καταλήγουν στη φυλακή είναι αθώοι.

Λέων ( 23/7 - 22/9 ) Είστε γεννημένοι ηγέτες. Βέβαια αυτό το νομίζετε μόνο εσείς. Στην πραγματικότητα είστε οι μεγαλύτεροι μ@#$#ες. Ο Χίτλερ ήταν Λέων.Είστε ματαιόδοξοι και δεν αντέχετε αντικειμενική κριτική.Προσπαθείτε να επιβάλετε τα πιστεύω σας με απολυταρχικό τρόπο.Οι περισσότεροι Λέοντες έχουν γιά χόμπι το σεξ με ζώα και το κλίσμα.

:P :P :P :P

Αποσυνδεδεμένος despoina7

  • Περαστικός
  • *
  • Μηνύματα: 2
  • Φύλο: Γυναίκα
    • Προφίλ
LEWN
« Απάντηση #106 στις: 03/01/07, 11:48 »
RE PAIDIA POY TIN VRIKATE AYTHN OLA TA KALA TOY KOSMOY GRAFEI? ASTROLOGA ESY!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Αποσυνδεδεμένος argentina

  • Παλιός
  • ****
  • Μηνύματα: 466
  • Φύλο: Γυναίκα
    • Προφίλ
    • argentina
Απ: zodia kai sex
« Απάντηση #107 στις: 04/10/07, 11:12 »
Καλα εχω λιωσει στο γελιο απ' το πρωι που το ειδα
Η καλυτερη περιγραφη ζωδιακων χαρακτηριστικων που εχω διαβασει ποτε!
Το διασκεδασα αφανταστα!!   

Τελειο!!! και για να μην ειμαι εντελως off topic (πσσσσς  ;D )
Εγω ειμαι ψαρι, για την ακριβεια ψαρουκλα   ::)
Τι τεράστιο ψέμα πρέπει να επινοήσει το μυαλό του... για να μπορέσει να κυριαρχήσει στις αισθήσεις του... να τις γαληνέψει...;
                                                                                                             R. M. Rilke

Αποσυνδεδεμένος Mίκα

  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 1036
  • Φύλο: Γυναίκα
  • We are the facilitators of our own creative evolut
    • Προφίλ
Απ: zodia kai sex
« Απάντηση #108 στις: 17/10/07, 16:05 »
Καλα μιλάμε, όλοι είμαστε μαύρα χάλια!!!!χαχα ;D ;D ;D ;D Κάψιμο όλοι θέλουμε με αυτά τα δεδομένα!!!χαχαχααχ ;D ;D ;D