Αποστολέας Θέμα: zodia kai sex  (Αναγνώστηκε 88687 φορές)

0 μέλη και 1 επισκέπτης διαβάζουν αυτό το θέμα.

Αποσυνδεδεμένος Dionysos

  • Θαμώνας
  • ***
  • Μηνύματα: 142
  • Φύλο: Άντρας
  • Just hold my hand, i'll take you there...
    • Προφίλ
Απ: zodia kai sex
« Απάντηση #50 στις: 11/09/05, 02:33 »
Έχω καιρό να μπώ σε αστροσυζήτηση... ότι θελετε εδώ (ναι Λιτσα :P ) Συνάδελφε υδροχόε δικός μας είσαι??? πάντως έχω ωροσκόπο ιχθείς, οπότε έτσι εξηγείται η ευαίσθητη πλευρά μου ;) Πρέπει να ξέρετε ότι με το σέξ, περισσότερη σχέση έχει ο Αρης και η θέση του... βέβαια για να τον βρείς αυτόν...
"Sometimes you wake up. Sometimes the fall kills you. And sometimes, when you fall, you fly." - Dream, Neil Gaiman's The Sandman

Αποσυνδεδεμένος manitou

  • Επισκέπτης
  • **
  • Μηνύματα: 79
  • Φύλο: Άντρας
  • Ω μεγαλε Μανιτού!!!!
    • Προφίλ
Απ: zodia kai sex
« Απάντηση #51 στις: 11/09/05, 03:52 »
το καλυτερο ωροσκοπιο που εχω διαβασει :D :D :D :D :D

Αποσυνδεδεμένος Ιανός

  • Ο Αιρετικός
  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 553
  • Φύλο: Άντρας
  • Να τιναχτεί σαν μαύρο πνεύμα,η τρομερή μας η λαλιά
    • Προφίλ
Απ: zodia kai sex
« Απάντηση #52 στις: 27/09/05, 07:35 »
Καλά, ρε παιδιά. Φασίστας, εντάξει. Κτηνοβασία, εντάξει. Βαρεμένος, εντάξει. Αλλά, χόμπυ το κλίσμα; ;D ;D ;D ;D ;D
Δεν το'χα σκεφτεί.  ;D ;D ;D ;D ;D
Δεν φοβάμαι τίποτα, δεν ελπίζω τίποτα. Είμαι ελεύθερος.

VASILISHARA

  • Επισκέπτης
Απ: zodia kai sex
« Απάντηση #53 στις: 27/09/05, 09:40 »
akolouthoun oi antikeimenikes  8) perigrafes tou xaraktira kathe zwdiou (pou eixa xanasteilei alla xathikan) kai meta atakes tou kathe zwdiou meta to sex...

Δίδυμοι ( 21/5 - 21/6 ) Είστε κλασσικοί διανοούμενοι. Μοιάζετε στην Ν.Δ. Είστε διπρόσωπα γουρούνια και σας μισούν όλοι. Είστε τσιγκούνηδες και δεν έχετε πραγματικούς φίλους. Εχετε μιά τάση γιά παθητικό σοδομισμό και αιμομιξία.Λέτε αρλούμπες και αλλάζετε τις ηλίθιες απόψεις σας κάθε 10 δευτερόλεπτα.



Από αυτό το βήμα θέλω να καταγγείλω την ιμπεριαλιστική προπαγάνδα των Σκορπιών και Τοξοτών απέναντι στο ελεύθερα αγωνιζόμενο προλεταριάτο των Διδύμων.
Στέλνω επίσης τους αγωνιστικούς χαιρετισμούς μου στους Κριούς-Λέοντες-Καρκίνους και Αιγόκερους,καθώς και στον λαό του Εκουαδόρ,που ακόμα λιώνει κάτω από την μπότα θατσερικών πολιτικών.



Αποσυνδεδεμένος oldnavy

  • Θαμώνας
  • ***
  • Μηνύματα: 127
  • Φύλο: Άντρας
  • http://apythanos.blogspot.com
    • Προφίλ
Απ: zodia kai sex
« Απάντηση #54 στις: 27/09/05, 10:05 »
Μας ζηλεύουν φίλε VASILISHARA. Πολύ θα ήθελαν να έχουν την ομορφάδα μας, την ευστροφία μας, την καλλιέργεια μας, το καλλιτεχνικό μας ταλέντο,.... το... το... το.. το.. και πολλά άλλα

VASILISHARA

  • Επισκέπτης
Απ: zodia kai sex
« Απάντηση #55 στις: 27/09/05, 11:11 »
Μας ζηλεύουν φίλε VASILISHARA. Πολύ θα ήθελαν να έχουν την ομορφάδα μας, την ευστροφία μας, την καλλιέργεια μας, το καλλιτεχνικό μας ταλέντο,.... το... το... το.. το.. και πολλά άλλα

Έτσι ακριβώς φίλε...
Έτσι ακριβώς!
Είμαστε εύστροφοι,πολυμήχανοι,ελεύθεροι και ωραίοι.
Τι κι αν είμαστε λίγο ασταθείς...;
Αμέσως να μας στιγματίσουν κοινωνικά!
Ε,όχι λοιπόν!Δεν θα τους περάσει...!!!

Αποσυνδεδεμένος oldnavy

  • Θαμώνας
  • ***
  • Μηνύματα: 127
  • Φύλο: Άντρας
  • http://apythanos.blogspot.com
    • Προφίλ
Απ: zodia kai sex
« Απάντηση #56 στις: 27/09/05, 11:16 »
Ασταθείς... σιγά μωρέ. Απλώς κοιτάμε σφαιρικά τα πράγματα και φυσικό είναι να αλλοιώνεται / μεταβάλλεται ή άποψη μας, πάντα προς το καλύτερο....

Αποσυνδεδεμένος Ιανός

  • Ο Αιρετικός
  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 553
  • Φύλο: Άντρας
  • Να τιναχτεί σαν μαύρο πνεύμα,η τρομερή μας η λαλιά
    • Προφίλ
Απ: zodia kai sex
« Απάντηση #57 στις: 27/09/05, 11:54 »
Μας ζηλεύουν φίλε VASILISHARA. Πολύ θα ήθελαν να έχουν την ομορφάδα μας, την ευστροφία μας, την καλλιέργεια μας, το καλλιτεχνικό μας ταλέντο,.... το... το... το.. το.. και πολλά άλλα
Ασταθείς... σιγά μωρέ. Απλώς κοιτάμε σφαιρικά τα πράγματα και φυσικό είναι να αλλοιώνεται / μεταβάλλεται ή άποψη μας, πάντα προς το καλύτερο....
Έτσι ακριβώς φίλε...
Έτσι ακριβώς!
Είμαστε εύστροφοι,πολυμήχανοι,ελεύθεροι και ωραίοι.
Τι κι αν είμαστε λίγο ασταθείς...;
Αμέσως να μας στιγματίσουν κοινωνικά!
Ε,όχι λοιπόν!Δεν θα τους περάσει...!!!

Τι λέτε ρε αδέρφια...Σας στιγμάτισαν επειδή σας είπαν ασταθείς; Εμένα που μου είπαν πως τρέχω μες τη ζούγκλα, σαν τον Ταρζάν, μ'ένα κλίσμα στον πισινό μου, για να συνουσιασθώ με όλο το ζωϊκό βασίλειο, μήπως με εξεφτέλισαν...ολοσχερώς ; ::)
Δεν φοβάμαι τίποτα, δεν ελπίζω τίποτα. Είμαι ελεύθερος.

Αποσυνδεδεμένος Ozz

  • Περαστικός
  • *
  • Μηνύματα: 15
  • Φύλο: Άντρας
  • The magician (not me... yet)
    • Προφίλ
Απ: zodia kai sex
« Απάντηση #58 στις: 27/09/05, 12:41 »
Μια ερώτηση μόνο. Πέρα από τη πλάκα πιστεύετε όντως στα ζώδια και στις προβλέψεις; Ότι όντως η θέση του Δία στο στερέωμα επηρεάζει τη ζωή σας, καθορίζει τα οικονομικά σας κλπ;
Θα μεταλάβω με νερό θαλασσινό
στάλα τη στάλα συναγμένο απ' το κορμί σου
σε τάσι αρχαίο μπακιρένιο αλγερινό
που κοινωνούσαν πειρατές πριν πολεμήσουν

Αποσυνδεδεμένος fugue

  • Θαμώνας
  • ***
  • Μηνύματα: 196
  • Φύλο: Γυναίκα
    • Προφίλ
Απ: zodia kai sex
« Απάντηση #59 στις: 27/09/05, 12:53 »
Μας ζηλεύουν φίλε VASILISHARA. Πολύ θα ήθελαν να έχουν την ομορφάδα μας, την ευστροφία μας, την καλλιέργεια μας, το καλλιτεχνικό μας ταλέντο,.... το... το... το.. το.. και πολλά άλλα

Έτσι ακριβώς φίλε...
Έτσι ακριβώς!
Είμαστε εύστροφοι,πολυμήχανοι,ελεύθεροι και ωραίοι.
Τι κι αν είμαστε λίγο ασταθείς...;
Αμέσως να μας στιγματίσουν κοινωνικά!
Ε,όχι λοιπόν!Δεν θα τους περάσει...!!!

Μαζί σου στον αγώνα για τη δικαίωση των τρισχαριτωμένων διδυμακίων !!!!!!!    8)

VASILISHARA

  • Επισκέπτης
Απ: zodia kai sex
« Απάντηση #60 στις: 27/09/05, 12:53 »
Μας ζηλεύουν φίλε VASILISHARA. Πολύ θα ήθελαν να έχουν την ομορφάδα μας, την ευστροφία μας, την καλλιέργεια μας, το καλλιτεχνικό μας ταλέντο,.... το... το... το.. το.. και πολλά άλλα
Ασταθείς... σιγά μωρέ. Απλώς κοιτάμε σφαιρικά τα πράγματα και φυσικό είναι να αλλοιώνεται / μεταβάλλεται ή άποψη μας, πάντα προς το καλύτερο....
Έτσι ακριβώς φίλε...
Έτσι ακριβώς!
Είμαστε εύστροφοι,πολυμήχανοι,ελεύθεροι και ωραίοι.
Τι κι αν είμαστε λίγο ασταθείς...;
Αμέσως να μας στιγματίσουν κοινωνικά!
Ε,όχι λοιπόν!Δεν θα τους περάσει...!!!

Τι λέτε ρε αδέρφια...Σας στιγμάτισαν επειδή σας είπαν ασταθείς; Εμένα που μου είπαν πως τρέχω μες τη ζούγκλα, σαν τον Ταρζάν, μ'ένα κλίσμα στον πισινό μου, για να συνουσιασθώ με όλο το ζωϊκό βασίλειο, μήπως με εξεφτέλισαν...ολοσχερώς ; ::)

Φίλε Ιανέ,σου έχω στείλει ήδη τους αγωνιστικούς μου χαιρετισμούς.
Συμπάσχω μαζί σου και σου δηλώνω ότι θα αγωνιστούμε στο πλευρό σου για μια ελεύθερη ζούγκλα με ίσες ευκαιρίες στο κλύσμα για όλους.
Άβε.

VASILISHARA

  • Επισκέπτης
Απ: zodia kai sex
« Απάντηση #61 στις: 27/09/05, 12:57 »
Μας ζηλεύουν φίλε VASILISHARA. Πολύ θα ήθελαν να έχουν την ομορφάδα μας, την ευστροφία μας, την καλλιέργεια μας, το καλλιτεχνικό μας ταλέντο,.... το... το... το.. το.. και πολλά άλλα

Έτσι ακριβώς φίλε...
Έτσι ακριβώς!
Είμαστε εύστροφοι,πολυμήχανοι,ελεύθεροι και ωραίοι.
Τι κι αν είμαστε λίγο ασταθείς...;
Αμέσως να μας στιγματίσουν κοινωνικά!
Ε,όχι λοιπόν!Δεν θα τους περάσει...!!!

Μαζί σου στον αγώνα για τη δικαίωση των τρισχαριτωμένων διδυμακίων !!!!!!!    8)

Χαιρετώ και σένα συναγωνίστρια Fugue!
Μαζί ενωμένοι θα νικήσουμε τα αντιδιδυμικά συμφέροντα!
(Εμπρός της γης οι κολασμένοι κλπ,κλπ,κλπ)
« Τελευταία τροποποίηση: 27/09/05, 13:04 από VASILISHARA (Εκδοροσφαγεύς-Πολιτειολόγος) »

Αποσυνδεδεμένος Ιανός

  • Ο Αιρετικός
  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 553
  • Φύλο: Άντρας
  • Να τιναχτεί σαν μαύρο πνεύμα,η τρομερή μας η λαλιά
    • Προφίλ
Απ: zodia kai sex
« Απάντηση #62 στις: 27/09/05, 13:10 »
Χαιρετώ και σένα συναγωνίστρια Fugue!
Μαζί ενωμένοι θα νικήσουμε τα αντιδιδυμικά συμφέροντα!
(Εμπρός της γης οι κολασμένοι κλπ,κλπ,κλπ)

Ρε παιδιά. Άμα σας υποσχεθώ ότι θα σταματήσω να κυκλοφορώ με το κλύσμα στον αποτέτοιο μου, θα με κάνετε κι εμένα παρέα; Κι ας είμαι ένας σεξομανοκτηνοβάτης αυτιστικός Λέων; Please :-\
Δεν φοβάμαι τίποτα, δεν ελπίζω τίποτα. Είμαι ελεύθερος.

Αποσυνδεδεμένος fugue

  • Θαμώνας
  • ***
  • Μηνύματα: 196
  • Φύλο: Γυναίκα
    • Προφίλ
Απ: zodia kai sex
« Απάντηση #63 στις: 27/09/05, 13:15 »
Χαιρετώ και σένα συναγωνίστρια Fugue!
Μαζί ενωμένοι θα νικήσουμε τα αντιδιδυμικά συμφέροντα!
(Εμπρός της γης οι κολασμένοι κλπ,κλπ,κλπ)

Ρε παιδιά. Άμα σας υποσχεθώ ότι θα σταματήσω να κυκλοφορώ με το κλύσμα στον αποτέτοιο μου, θα με κάνετε κι εμένα παρέα; Κι ας είμαι ένας σεξομανοκτηνοβάτης αυτιστικός Λέων; Please :-\

αν είσαι φιλοδιδυμικός......έλα κι εσύ ...κι μιας κι έχω ωροσκόπο Λέων ας τον υποστηρίξουμε!!!!! εμπρός λοιπόν στον αγώνα!!!!!

Αποσυνδεδεμένος Ιανός

  • Ο Αιρετικός
  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 553
  • Φύλο: Άντρας
  • Να τιναχτεί σαν μαύρο πνεύμα,η τρομερή μας η λαλιά
    • Προφίλ
Απ: zodia kai sex
« Απάντηση #64 στις: 27/09/05, 13:17 »
Σ' ευχαριστώ καλή μου fugue, σ' ευχαριστώ. Θα δεις, θα είμαι διδυμικότερος των διδυμικών! ;D
Δεν φοβάμαι τίποτα, δεν ελπίζω τίποτα. Είμαι ελεύθερος.

Αποσυνδεδεμένος fatses asteies

  • μια εξ αυτών κι εγώ ο Αντώνης
  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 528
  • Φύλο: Άντρας
    • Προφίλ
Απ: zodia kai sex
« Απάντηση #65 στις: 27/09/05, 13:19 »
Κανένας υδροχόος δεν υπάρχει ;;; >:( >:(
"....Μιλούν με τις ώρες για κρύες ανάγκες και μετά με το φόβο παλεύουν. Κι είναι τόσο καλοί όταν λένε βλακείες που καμιά φορά ...ΞΕΓΕΛΟΥΝ."   -    fatses asteies

Αποσυνδεδεμένος fugue

  • Θαμώνας
  • ***
  • Μηνύματα: 196
  • Φύλο: Γυναίκα
    • Προφίλ
Απ: zodia kai sex
« Απάντηση #66 στις: 27/09/05, 13:19 »
Σ' ευχαριστώ καλή μου fugue, σ' ευχαριστώ. Θα δεις, θα είμαι διδυμικότερος των διδυμικών! ;D

 ;) :)

VASILISHARA

  • Επισκέπτης
Απ: zodia kai sex
« Απάντηση #67 στις: 27/09/05, 13:23 »
Φίλε Ιανέ,σε αποκαλώ από τώρα "Επίτιμο Μέλος" της ομάδας των Φιλελεύθερων Διδύμων!
Σου υπόσχομαι να σου σταθούμε στο πλευρό σου για μια ελεύθερη και αγωνιστική κτηνοβασία,με δυναμικά, προλεταρικά κλύσματα για όλους!


Αποσυνδεδεμένος fugue

  • Θαμώνας
  • ***
  • Μηνύματα: 196
  • Φύλο: Γυναίκα
    • Προφίλ
Απ: zodia kai sex
« Απάντηση #68 στις: 27/09/05, 13:29 »
Φίλε Ιανέ,σε αποκαλώ από τώρα "Επίτιμο Μέλος" της ομάδας των Φιλελεύθερων Διδύμων!
Σου υπόσχομαι να σου σταθούμε στο πλευρό σου για μια ελεύθερη και αγωνιστική κτηνοβασία,με δυναμικά, προλεταρικά κλύσματα για όλους!



ΖΗΤΩ! ΖΗΤΩ! ΖΗΤΩ!

Αποσυνδεδεμένος Ιανός

  • Ο Αιρετικός
  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 553
  • Φύλο: Άντρας
  • Να τιναχτεί σαν μαύρο πνεύμα,η τρομερή μας η λαλιά
    • Προφίλ
Απ: zodia kai sex
« Απάντηση #69 στις: 27/09/05, 13:31 »
Βασίλη μου με συγκινείς  :'(  Όσο για το κλύσμα, υποσχέθηκα στη fugue να το ξεφορτωθώ... Θα το χαρίσω στον υδροχόο fatses asteies που είναι... κοπρολάγνος (συγγνώμη fatses αλλά έτσι γραφει το ζώδιό σου). ;D ;D ;D
Δεν φοβάμαι τίποτα, δεν ελπίζω τίποτα. Είμαι ελεύθερος.

Αποσυνδεδεμένος fugue

  • Θαμώνας
  • ***
  • Μηνύματα: 196
  • Φύλο: Γυναίκα
    • Προφίλ
Απ: zodia kai sex
« Απάντηση #70 στις: 27/09/05, 13:35 »
Βασίλη μου με συγκινείς  :'(  Όσο για το κλύσμα, υποσχέθηκα στη fugue να το ξεφορτωθώ...

έτσι να κάνεις θυσίες για τον αγώνα! :)

Αποσυνδεδεμένος fatses asteies

  • μια εξ αυτών κι εγώ ο Αντώνης
  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 528
  • Φύλο: Άντρας
    • Προφίλ
Απ: zodia kai sex
« Απάντηση #71 στις: 27/09/05, 13:39 »
Βασίλη μου με συγκινείς  :'(  Όσο για το κλύσμα, υποσχέθηκα στη fugue να το ξεφορτωθώ... Θα το χαρίσω στον υδροχόο fatses asteies που είναι... κοπρολάγνος (συγγνώμη fatses αλλά έτσι γραφει το ζώδιό σου). ;D ;D ;D


Έτσι γράφει;;;   >:( >:(   Να βρεθεί ένας χάκερ παρακαλώ να χακέψει αυτή την ποταπή σελίδα αμέσως παρακαλώ
"....Μιλούν με τις ώρες για κρύες ανάγκες και μετά με το φόβο παλεύουν. Κι είναι τόσο καλοί όταν λένε βλακείες που καμιά φορά ...ΞΕΓΕΛΟΥΝ."   -    fatses asteies

VASILISHARA

  • Επισκέπτης
Απ: zodia kai sex
« Απάντηση #72 στις: 27/09/05, 14:00 »
Βασίλη μου με συγκινείς  :'(  Όσο για το κλύσμα, υποσχέθηκα στη fugue να το ξεφορτωθώ... Θα το χαρίσω στον υδροχόο fatses asteies που είναι... κοπρολάγνος (συγγνώμη fatses αλλά έτσι γραφει το ζώδιό σου). ;D ;D ;D

Έτσι γράφει;;;   >:( >:(   Να βρεθεί ένας χάκερ παρακαλώ να χακέψει αυτή την ποταπή σελίδα αμέσως παρακαλώ


Συμφωνώ και προτείνω ο δημιουργός του τραγικού αυτού ωροσκοπίου,αν έχει λίγη τσίπα,να ξυρίσει δημόσια τις μασχάλες του,τραγουδώντας το "Σ'έχω ερωτευτεί" του Ρουβά.


Αποσυνδεδεμένος jon

  • Θαμώνας
  • ***
  • Μηνύματα: 144
  • Φύλο: Άντρας
  • Ποιος θα στρίψει ??
    • Προφίλ
Απ: zodia kai sex
« Απάντηση #73 στις: 27/09/05, 14:54 »
Κανένας υδροχόος δεν υπάρχει ;;; >:( >:(

Ζήτω οι μανιακοί(ίδιον ιδίωμα) Υδροχόοι, bro...
Stay Hungry. Stay Foolish.


Αποσυνδεδεμένος *Ελένη*

  • Παλιός
  • ****
  • Μηνύματα: 272
  • Φύλο: Γυναίκα
    • Προφίλ
Απ: zodia kai sex
« Απάντηση #74 στις: 27/09/05, 15:52 »
Φίλε Ιανέ,σε αποκαλώ από τώρα "Επίτιμο Μέλος" της ομάδας των Φιλελεύθερων Διδύμων!
Σου υπόσχομαι να σου σταθούμε στο πλευρό σου για μια ελεύθερη και αγωνιστική κτηνοβασία,με δυναμικά, προλεταρικά κλύσματα για όλους!



Eγώ ως δίδυμος, με ωροσκοπο δίδυμο και αποστολέας του αγωνιστικού και φιλελεύθερου θέματος "Ζώδια και σεξ", τι θέση θα πάρω στην Ο.Φ.Δ.???
oi xenoi einai filoi pou den exeis gnwrisei akoma...