Αποστολέας Θέμα: Ommadawn Live...and Alone - Κλάξον για δεύτερη χρονιά..  (Αναγνώστηκε 16570 φορές)

0 μέλη και 1 επισκέπτης διαβάζουν αυτό το θέμα.

Αποσυνδεδεμένος Ommadawn

  • Θαμώνας
  • ***
  • Μηνύματα: 244
  • Φύλο: Άντρας
  • My name is Peter Stillman-This is not my real name
    • Προφίλ
    • My Soundcloud
"Μια κιθάρα κι ο ρυθμός μου" λοιπόν και δεύτερη χρονιά.
Αρχίσαμε πριν κανα μηνα, αλλά έλειπα και δυο εβδομάδες Γερμανία, άρα τώρα ξεκινάμε κανονικά..
Κουβαλάω όση τρέλα μου μένει από την εβδομάδα σε μια Παρασκευή βράδυ. Κάθε Παρασκευή βράδυ, με μια κιθάρα.
"Εκτελούνται" διασκευές από Muse, Radiohead, Starsailor, αγαπημενα ξενα και ελληνικά τραγούδια (Κατσιμιχες, Μικρουτσικος, Θηβαιος, Σιδηροπουλος, κανα Πανουση στο κεφι, Πυξ Λαξ -ανάλογα τη διάθεση- και άλλα πολλά) και όποιος αντέξει.
Μαζί μου θα ναι από την επόμενη Παρασκευή, λογικά και ο Πάνος Ασβεστάς.

Ελάτε να με θαυμάσετε να τρώγομαι με τα ρούχα μου, να μισώ τον εαυτό μου, να κάνουμε κανά χαβαλέ, να πείτε κανά κομματάκι.
Δε θα αναφέρω ποιοι έχουν καταφέρει να έρθουν ως τώρα, αν δε ντρέπονται και αν τους άρεσε ας μιλήσουν μόνοι τους - παιδιά είναι?

Το Κλάξον βρίσκεται στην αρχή της οδού Βαλτετσίου, απέναντι διαγώνια από τα Flocafe της Πλατείας Εξαρχείων.

Σας περιμένω και φέτος να τα π(ι)ούμε.

ξαναedit :  http://www.esnips.com/web/kuccicoolsOtherStuff

Παρασκευές βράδια - Ώρα έναρξης (βράδυ) λίγο μετά την ώρα προσέλευσης..
« Τελευταία τροποποίηση: 21/03/07, 02:30 από Ommadawn »
soundcloud.com/conticucci

Αποσυνδεδεμένος Baphomet (Πέτρος)

  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 1012
  • Φύλο: Άντρας
    • Προφίλ
ήρθα πέρυσι και σε απόλαυσα και θα ξανάρθω και φέτος ελπίζω περισσότερες από μια φορά...όποιος δεν ξέρει τι εστί Κώστας καλά θα κάνει να το μάθει ΑΣΑΠ που λένε... ;) ;) ;)

Αποσυνδεδεμένος parlats

  • Μουσικοπαρμένος
  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 3353
  • Φύλο: Άντρας
  • Δεν Μασάω τίποτα εκτός από φαγητό!!!
    • Προφίλ
    • Myspace
Εχω έρθει κανά δυό τρεις πεντέξι δέκα φορές και μπορώ να πω ότι για one-man-show είναι ότι καλύτερο έχω δει και ακούσει ως τώρα!!
Κωστή έχεις σίγουρα οπαδούς για πολλές Παρασκευές και φέτος! Οσοι δεν πήγατε απλά χάνετε!!!  ;)

Αποσυνδεδεμένος vangelis

  • Κιθαροσυντονιστής
  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 1240
  • Φύλο: Άντρας
  • ..pera apo ton orizonta...
    • Προφίλ
    • Music
...αν και δεν εχω παει ακόμα, επειδη πεφτει κομματακι μακρια, πιστευω πως ειναι ενα must, ακουστε το ντεμο του Κώστα, και διάφορα άλλα και θα καταλαβεται...
« Τελευταία τροποποίηση: 23/10/06, 10:02 από vangelis »
Vangelis
― Παλιέ μου φίλε τί γυρεύεις;
χρόνια ξενιτεμένος ήρθες
με εικόνες που έχεις αναθρέψει
κάτω από ξένους ουρανούς
μακριά απ' τον τόπο το δικό σου.
Seferis

Αποσυνδεδεμένος dorry_sings

  • Επισκέπτης
  • **
  • Μηνύματα: 83
  • Φύλο: Γυναίκα
  • Αυθεντική Γεύση... Μηδέν Ζάχαρη...!!!
    • Προφίλ
Λοιπόν θα δείξω πρώτη ότι δεν ντρέπομαι  ;D και θα δηλώσω επισήμως ότι ήρθα!! όχι Παρασκευή βέβαια, (εντάξει το ξέρω κάποιες φορές κάνω μισές δουλειές  :P )!

Το Σάββατο έκανα βόλτα με την επίσημη συνοδεία μου, και με εκλεκτή παρέα στα Εξάρχεια, και περνώντας έξω απτο Κλάξον, μας έκανε εντύπωση ένας νεαρός που τραγουδούσε μόνος με μια κιθάρα.. Κοιτάζουμε τις αφίσσες και ποιόν να δούμε????? Τον Κώστα!!!χαχα.. τελοσπάντων με τα πολλά λέμε εντάξει χάνουμε Ommadawn αφού σήμερα Σάββατο και όχι Παρασκευή, ας μπούμε να πιούμε ένα ποτάκι (πάλι με κοκα κόλα την έβγαλα... 8) )...

εκεί που χαζεύω τον κόσμο βλέπω τον Κώστααααααα!!!Όπως καταλαβαίνετε, ανέβηκε και είπε 4 κομμάτια, όπου έμεινα άφωνη... δεν τον είχα ξανακούσει... πολλά συγχαρητήρια...

Θα επανέλθουμε την Παρασκευή πιθανότατα φίλε...  ;)

Αποσυνδεδεμένος Ommadawn

  • Θαμώνας
  • ***
  • Μηνύματα: 244
  • Φύλο: Άντρας
  • My name is Peter Stillman-This is not my real name
    • Προφίλ
    • My Soundcloud
Εκλεκτή και κάτι παραπάνω η παρέα σας, μη λέμε κι ό,τι θέλουμε...:)
Να 'στε καλά παιδιά - Σάββατο είχα και το άγχος λίγο από μπάρα, λίγο από ήχο, λίγο από δω κι από κει - αλλά, λέω, θα ανέβω, γιατί χάρηκα που σας είδα, κι ας μην προλάβαμε να ανταλλάξουμε και πολλές κουβέντες λόγω της δουλειάς μου. Την επόμενη φορά, θα τα πούμε καλύτερα ;)

Πέτρο, Πάρη, Βαγγέλη, βλέπω τα χρήματα πιάσαν τόπο. Χαλάλι το λάδωμα :D

Cheers :P

soundcloud.com/conticucci

Αποσυνδεδεμένος Arg0

  • The Downstroker
  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 3257
  • Φύλο: Άντρας
  • Είμαι συναυλιάς... τι να κάνουμε?
    • Προφίλ
Έχω καταθέσει την άποψη μου για τον Κώστα (Ommadawn) και δεν ντρέπομαι να την ξανακαταθέσω. Ο Κώστας αποτελεί ίσως την καλύτερη φωνή του Kithara.gr!

Σίγουρα θα περάσω από τον Κλαξόν, όχι γιατί οι αναμνήσεις μου από τις περσινές του εμφανίσεις έχουν "ξεθωριάσει", πως θα μπορούσαν άλλωστε; αλλά γιατί τέτοιες βραδιές πρέπει να τις περνάμε όσο πιο συχνά μπορούμε.

Κώστα, έχουμε αφήσει κάπου ενα "While My Guitar Gently Weeps" ετσι?  ;)
If we are here not to do
What you and I wanna do
And go forever crazy with it
Why the hell are we even here?

Αποσυνδεδεμένος FSL

  • Αδιόρθωτη Xιονάτη
  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 2327
  • Φύλο: Γυναίκα
  • Όλα είναι στο μυαλό,πόνος και γιατρειά...
    • Προφίλ
Χμμμ μετά από τόσο καλά λόγια που βλέπω μάλλον θα πάρω την παρέα μου και θα ρθούμε...
www.ektakta.gr
μάθε άμεσα ό,τι επηρεάζει την καθημερινότητά σου...απεργίες, εφημερίες νοσοκομείων, τηλέφωνα δημοσίων υπηρεσιών, έκτακτη επικαιρότητα...

Αποσυνδεδεμένος Ommadawn

  • Θαμώνας
  • ***
  • Μηνύματα: 244
  • Φύλο: Άντρας
  • My name is Peter Stillman-This is not my real name
    • Προφίλ
    • My Soundcloud
Να στε καλά παιδιά, Thnx ορε Argo ;)
FSL να έρθεις αλλά να συστηθείς - να γνωριστούμε, να ξέρω να σε χαιρετήσω, μην είμαστε και αγνωστοι μεταξύ αγνώστων..

Αυτά προς το παρόν - σας περιμένω λοιπόν :P
soundcloud.com/conticucci

Αποσυνδεδεμένος Symeon

  • Έκπτωτος Άγιος
  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 1474
  • Φύλο: Άντρας
  • Elen sila lumenn omentielvo
    • Προφίλ
εγω περυσι δεν τα καταφερα ουτε καν για τον αλεξανδρο ( eddie ) που επαιζε και αυτος εκει...μαλλον σαββατα...αλλα φετος θα ερθω...ειναι υποσχεση..το ελεγα απο παλια..φετος θα το κανω..
My spirit is crying for love so tired of being alone
I Remember He came here to steal, and You are his stealer of souls

http://img74.imageshack.us/img74/4245/53408797vz8.jpg

Αποσυνδεδεμένος Ommadawn

  • Θαμώνας
  • ***
  • Μηνύματα: 244
  • Φύλο: Άντρας
  • My name is Peter Stillman-This is not my real name
    • Προφίλ
    • My Soundcloud
Ξερεις τον Αλέξανδρο ? ! :O Ελα ρε, και δεν ήρθες τόσον καιρό; Καλό παιδιί και παίζει και ωραία ;)
E, δε θα σε παρεξηγήσω αν θελήσεις να ρθεις πρωτη φορά σε μέρα του αλέξ με τον κίμωνα.. :P

Τεσπα, χάρηκα που ξέρεις τον Αλεξ.
Αυτην την Παρασκευή θα παίζει και ο Κίμωνας του Σαββάτου.
Γενικότερα, κόπιασε όποτε σου κάνει κέφι και θα κοιτάξουμε να σε διασκεδάσουμε :P
soundcloud.com/conticucci

Αποσυνδεδεμένος Symeon

  • Έκπτωτος Άγιος
  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 1474
  • Φύλο: Άντρας
  • Elen sila lumenn omentielvo
    • Προφίλ
με τον αλεξ παιζαμε μαζι ενα διαστημα οταν ειχα πρωτοπιασει το οργανο και μαθαιναμε...πριν 5-6 χρονια...Και γαμ* τα παιδια..και πρεπιε να παιζει πολύ καλυτερα απο τοτε..και γενικα εινια πολύ καλος..θα ερθω ναι. παρασκευη δεν ξερω αν θα προλαβω..αλλα θα σας ερθω αρκετες φορες φετος..
My spirit is crying for love so tired of being alone
I Remember He came here to steal, and You are his stealer of souls

http://img74.imageshack.us/img74/4245/53408797vz8.jpg

Αποσυνδεδεμένος Ommadawn

  • Θαμώνας
  • ***
  • Μηνύματα: 244
  • Φύλο: Άντρας
  • My name is Peter Stillman-This is not my real name
    • Προφίλ
    • My Soundcloud
...και από αυτό το βήμα, να εκφράσω (τώρα που μάζεψα τα κομμάτια μου από την Παρασκευή και από ένα 8ωρο μεταμεσονύχτιο Session μπιρίμπας το Σάββατο) τις ευχαριστίες μου στους φιλους συνKitharιώτες που μου κάναν την τιμή και με ανέχτηκαν Παρασκευή βράδυ - παρόλο που φύγαν ενώ ήμουν ακόμα πάνω και δεν πρόλαβω να σηκώσω κανεναν μετά το δεύτερο μέρος του προγράμματος..

bassman, parlats , Arg0, papaJohny,dorry, Isnogood και Ειρήνη, να 'στε καλά. Ελπίζω να μην πλήξατε και να μη σας απογοήτευσα ;)

Ευχαριστώ και πάλι και να μα'στε καλά να ξαναβρεθούμε και εντός κι εκτός και επι τα αυτά. :D
« Τελευταία τροποποίηση: 30/10/06, 13:00 από Ommadawn »
soundcloud.com/conticucci

Αποσυνδεδεμένος ilektrojohn

  • Θαμώνας
  • ***
  • Μηνύματα: 126
  • Φύλο: Άντρας
  • Κ γω...ενας κομπαρσος στη ζωη μου...
    • Προφίλ
Eγω δεν ερχομαι ρε...αφου δε με σηκωνεις να τραγουδησω....και να μην ειχα φωνη, να ελεγα...τεσπα...κομπλεξικε!
Σοβαρα τωρα, μετα απο μια τυχαια(η μηπως ατυχη) εμεπιρια στο eagle πριν 2-3 χρονια δδηλωνω φαν του κucci και ακολουθω κατα ποδας..I'll be there αρκετες Παρασκευες..c u there
Κορώνα γράμματα η ζωή, κι εγώ έχασα το κέρμα...

Αποσυνδεδεμένος Ommadawn

  • Θαμώνας
  • ***
  • Μηνύματα: 244
  • Φύλο: Άντρας
  • My name is Peter Stillman-This is not my real name
    • Προφίλ
    • My Soundcloud
Επίσης ξέχασες και την Ευγενία  ;D

Πλάκα μου κάνεις ρε; Εγώ γιατί θυμάμαι κι άλλες;; Εντάξει η Ευγενία, έστω πες.. Εμένα μου 'μεινε Ειρήνη -δεν ξέρω ποιος θεος είναι υπεύθυνος γι'αυτό και τι μπορεί να συνέβη στην παιδική μου ηλικία, αλλά Ειρήνη θυμόμουν.
Καλά, ό,τι θέλω θυμάμαι ε;
Προσθέτω λοιπόν και την Ευγενία στη λίστα των ευχαριστιών.
(Α ρε Παρη, αντε να μη μαζέψεις πριν κάνω τη γκαφα μου πευτάς και τη μπανανόφλουδα κιόλας - αλήτη..)
« Τελευταία τροποποίηση: 30/10/06, 13:02 από Ommadawn »
soundcloud.com/conticucci

Αποσυνδεδεμένος Arg0

  • The Downstroker
  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 3257
  • Φύλο: Άντρας
  • Είμαι συναυλιάς... τι να κάνουμε?
    • Προφίλ
...παρόλο που φύγαν ενώ ήμουν ακόμα πάνω και δεν πρόλαβω να σηκώσω κανεναν μετά το δεύτερο μέρος του προγράμματος...

Μα γι' αυτό ακριβώς φύγαμε... Για να μη μας σηκωσεις και ρεζιλευτουμε ολοι μαζι...  :P

Πάντως, για άλλη μια φορά συγχαρητήρια... Εξαίσιος!

Και εις ανώτερα...
If we are here not to do
What you and I wanna do
And go forever crazy with it
Why the hell are we even here?

Αποσυνδεδεμένος bassman(4 String Suicide!)

  • O Πολεμιστής του Φωτός
  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 1255
  • Φύλο: Άντρας
  • Το μπασο ΔΕΝ ειναι μονο συνοδευτικο οργανο...
    • Προφίλ
    • Ο Πολεμιστης του Φωτος
Το προγραμμα ηταν πολυ ωραιο.Περασαμε πολυ καλα και να επισημανω σε οσους σκοπευουν να ερθουν οτι το ποτο ειναι φτηνο για μπαρακι με λαιβ μουσικη.Εγω πληρωσα μολις 6 ευρω και απο οσο καταλαβα το μαγαζι δεν χρεωνει καποια εισοδο οπως αλλοι αλλα εχει κανονικες τιμες κ βεβαια προσιτες.Σκοπευω να ξαναεπισκεφτω το μαγαζι συντομα..ποτε δεν ξερω βεβαια.Παιδια να πατε...αξιζει 8)
It's all about the Groove!

Αποσυνδεδεμένος Ommadawn

  • Θαμώνας
  • ***
  • Μηνύματα: 244
  • Φύλο: Άντρας
  • My name is Peter Stillman-This is not my real name
    • Προφίλ
    • My Soundcloud
Arg0 thnx για τα καλά σου λόγια (ρε με τίποτα να μη μπορώ να σε συνηθίσω με αυτό το haircut?) και συγνώμη που έφυγες χωρίς να ακούσεις το αγαπημένο σου;)

Bassman ευχαριστώ επίσης για τα καλά λόγια - η τιμή δε θα μπορούσε να 'ναι και παραπάνω, εξάρχεια είναι. (Αν και έχω ακούσει και για ψηλότερες τιμές..). Την επόμενη φορά ελπίζω να'ναι καλύτερα.

Επίσης θέλω να ευχαριστήσω τον parlats ιδιαιτέρως.
Δεν ήξερα όμως αν έπρεπε να σας αναγείλλω σαν παρέα από το "Kithara.gr", μήπως ντρεπόσασταν. Λέω μη με βρίζουν κιόλας μετά τα παιδιά..  άλλη φορά δεν το γλυτώνετε όμως. Και θα απαιτήσω και χειροκρότημα κιόλας... Μουχαχαχαχα (σατανικό γέλιο από το βάθος της σπηλιάς..):P
soundcloud.com/conticucci

Αποσυνδεδεμένος DHMHTROS

  • Παλιός
  • ****
  • Μηνύματα: 270
  • Φύλο: Άντρας
  • Μεσα μου ειναι ο δρομος...
    • Προφίλ
    • A Kapela on Facebook
οταν ερθω αθηνα θα φροντισω να ερθω κωτσο... :P

Αποσυνδεδεμένος Ommadawn

  • Θαμώνας
  • ***
  • Μηνύματα: 244
  • Φύλο: Άντρας
  • My name is Peter Stillman-This is not my real name
    • Προφίλ
    • My Soundcloud
Ανανεώνοντας για το νέο μήνα που συνεχίζουμε τα Livάκια, να αναφέρω ότι πια θα εμφανίζομαι και Σάββατα εκεί, με άγνωστη παρέα όμως...
Σήμερα Παρασκευή με τον Πάνο Ασβεστά ("Ο δρόμος", "Σαν Τα Τραίνα" από τη Δεύτερη Ακρόαση της Μικρής Αρκτου).
Αυτό το Σάββατο θα συνοδεύω τον Αλέξανδρο και τον Ηλία (επίθετα δε θυμάμαι) με έντεχνο ελληνικό ρεπερτόριο. Τα παλληκάρια είναι δυο εξαιρετικοί μουσικοί γνωστοί από τη Δεύτερη Ακρόαη της Μικρής 'Αρκτου ( με τα κομμάτια "Ποτάμι Μαύρο", "Επαρχία" και "Μάτια Μου") και εμφανίζονταν και πέρυσι Τετάρτες στο Κλάξον.
 Όσοι πιστοί..προσέλθετε :P

ΥΓ. Όλο τον ξεχνάω, και είναι και συμπάθειά μου. Ευχαριστώ θερμά και τον Yngwie_who για τις επισκέψεις του από το μαγαζί μαζί με τα υπόλοιπα παιδιά ;)
Να 'στε όλοι καλά.
soundcloud.com/conticucci

Αποσυνδεδεμένος DHMHTROS

  • Παλιός
  • ****
  • Μηνύματα: 270
  • Φύλο: Άντρας
  • Μεσα μου ειναι ο δρομος...
    • Προφίλ
    • A Kapela on Facebook
οταν ερθω αθηνα θα φροντισω να ερθω κωτσο... :P

το πα και το κανα κωστη ετσι...; ;)

πραγματικα σταθηκες ανταξιος των προσδοκιων... ενας υπεροχος τροπος να περασεις το βραδυ σου. τα συγχαρητηρια μου και δημοσιως. δυστυχως λογω των συνθηκων δεν μπορεσαμε να καθησουμε οσο θα ηθελα, να λεγαμε και κανενα κομματακι παρεα...
αλλα σιγα μωρε 500 χλμ ειναι αυτα, την επομενη φορα... :)

Αποσυνδεδεμένος vangelis

  • Κιθαροσυντονιστής
  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 1240
  • Φύλο: Άντρας
  • ..pera apo ton orizonta...
    • Προφίλ
    • Music
Κώστα..απο ότι φαίνεται τα πας πολύ καλά, και χαίρομαι ιδιαίτερα για αυτό...δήλωσα πως αν έρθω Αθήνα ΔΕΝ θα περάσω απο το μαγάζί...γιατί αν περνούσα, θα πάθαινα μεγάλη ζημιά (με την θετική πάντα έννοια).. ;)..από την άλλη, που αλλού μπορεις να ακούσεις μια τέτοια φωνή ?? χμμ..και σορρυ για τη καθυστέρηση με τα κομμάτια...θα σου τα στείλω...καλή συνέχεια...
Vangelis
― Παλιέ μου φίλε τί γυρεύεις;
χρόνια ξενιτεμένος ήρθες
με εικόνες που έχεις αναθρέψει
κάτω από ξένους ουρανούς
μακριά απ' τον τόπο το δικό σου.
Seferis

Αποσυνδεδεμένος Ommadawn

  • Θαμώνας
  • ***
  • Μηνύματα: 244
  • Φύλο: Άντρας
  • My name is Peter Stillman-This is not my real name
    • Προφίλ
    • My Soundcloud
Εντάξει, το Σάββατο μου κάνατε grand τιμή όμως...Papajohnny, DHMHTROS, Parlats, freemind με εκλεκτές παρέες.. Θοδωρή, Μήτσο, Θανάση και Πάρη (kithariιστές) σας υπερευχαριστώ για την παρουσία σας, και ελπίζω να περάσατε καλά.
Ο Papajohnny ειδικά με έχει σκλαβώσει - την άλλη φορά ήρθε με το Διάφανο που μας έπαιξε και μερικά τραγούδια. Εγώ το χάρηκα πολύ πάντως;) Και παρόλο που του χυσα και τη σαμπούκα, αυτός εξακολουθεί κι έρχεται.. Μαζοχισμός δλδ :D
Δημητρό σ'ευχαριστώ που με χώρεσες στο περιορισμένο σου πρόγραμμα όσο ήσουν Αθήνα και υπόσχομαι άλλη φορά να τα πούμε περισσότερο ;)

Vaggeli δεν έχεις να ζητάς συγνώμη για τίποτα. Χριστός κ Παναγία δλδ... Και μη και δεν περάσεις από Κλάξον άμα έρθεις Αθήνα... δε θα τη γλυτώσεις κακομοίρη..

Να'στε καλά παιδιά και πάλι ευχαριστώ τους πάντες.

ΥΓ. Παρασκευή θα είμαι πάλι εκεί μαζι με τη Νατάσσα Μωυσιάδου να παίζει πιάνο και να τραγουδάει και το Σάββατο με το Νίκο Καλλίνη (η φωνή και ο Εκείνος απ'τους...Εκείνος Κι Εκείνος..)
soundcloud.com/conticucci

Αποσυνδεδεμένος Holy Diver

  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 519
  • Φύλο: Άντρας
  • Σαλιγκάρια και μπανάνες!!!
    • Προφίλ
    • Το Όνειρο Ενός Περιέργου
Τι ώρα περίπου ξεκινάει; Γτ με τόσα καλά λόγια, σιγά μη το χάσω... ;)
reveduncurieux.blogspot.com

Αποσυνδεδεμένος Ommadawn

  • Θαμώνας
  • ***
  • Μηνύματα: 244
  • Φύλο: Άντρας
  • My name is Peter Stillman-This is not my real name
    • Προφίλ
    • My Soundcloud
Παρασκευές ξεκινάμε κατά τις 22.30. Σάββατα το ίδιο. Μίλα άμα έρθεις, για να γνωριστούμε ντε. ;)
soundcloud.com/conticucci

 

Σχετικά θέματα

  Τίτλος / Ξεκίνησε από Απαντήσεις Τελευταίο μήνυμα
7 Απαντήσεις
3792 Εμφανίσεις
Τελευταίο μήνυμα 13/10/04, 21:16
από raspid
65 Απαντήσεις
19075 Εμφανίσεις
Τελευταίο μήνυμα 19/10/06, 01:24
από Symeon
32 Απαντήσεις
8864 Εμφανίσεις
Τελευταίο μήνυμα 24/03/07, 12:21
από vangelis
6 Απαντήσεις
4199 Εμφανίσεις
Τελευταίο μήνυμα 09/05/07, 00:56
από Γηγενής
0 Απαντήσεις
2318 Εμφανίσεις
Τελευταίο μήνυμα 07/12/08, 00:17
από misFlora
0 Απαντήσεις
2312 Εμφανίσεις
Τελευταίο μήνυμα 15/09/09, 03:20
από krios80
3 Απαντήσεις
2023 Εμφανίσεις
Τελευταίο μήνυμα 19/11/10, 19:14
από ilianthos-Kanlis
5 Απαντήσεις
3053 Εμφανίσεις
Τελευταίο μήνυμα 29/12/13, 20:23
από happydreamer
1 Απαντήσεις
2060 Εμφανίσεις
Τελευταίο μήνυμα 01/03/14, 15:37
από Lo.Lee.Ta
5 Απαντήσεις
7166 Εμφανίσεις
Τελευταίο μήνυμα 12/05/17, 09:34
από Καθόδιος (φλουτσ)