Αποστολέας Θέμα: Iron Maiden νεο cd το 2010  (Αναγνώστηκε 45166 φορές)

0 μέλη και 1 επισκέπτης διαβάζουν αυτό το θέμα.

Αποσυνδεδεμένος Eddie~Maiden

  • Παλιός
  • ****
  • Μηνύματα: 383
  • Φύλο: Άντρας
  • blah blah blah
    • Προφίλ
Iron Maiden νεο cd το 2010
« στις: 24/11/09, 15:39 »
Ναι ναι καλα ειδατε οι Iron Maiden ειναι ετοιμοι για νεο cd   >:D

http://www.rocking.gr/article6601.php

Πως σας φαινεται??

Υ.Γ ~  με τροπο τα "καλα" comments ...ολοι ξερουμε οτι δν υπαρχουν οι Maiden σαν Maiden (80' 89') πια  :'(
Dave who? Murray? Mustaine? Gilmour?

Αποσυνδεδεμένος Arg0

  • The Downstroker
  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 3257
  • Φύλο: Άντρας
  • Είμαι συναυλιάς... τι να κάνουμε?
    • Προφίλ
Απ: Iron Maiden νεο cd το 2010
« Απάντηση #1 στις: 24/11/09, 15:42 »
Πως να μας φαίνεται?

Ας το ακούσουμε πρώτα, έστω και δείγμα, και μετά σχολιάζουμε. Εκτός αν περιμένεις να αρχίσει η γνωστή κουβέντα για το τι ήταν οι Maiden και τι έγιναν...

Που ξέρετε όλοι ότι σημαίνει στην καλύτερη Κάδο...  ;)
If we are here not to do
What you and I wanna do
And go forever crazy with it
Why the hell are we even here?

Αποσυνδεδεμένος s.s.

  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 1026
  • Φύλο: Άντρας
    • Προφίλ
Απ: Iron Maiden νεο cd το 2010
« Απάντηση #2 στις: 24/11/09, 15:51 »
Μπορούμε να βάλουμε και τους metallica στην συζήτηση!!!!!!!!!

Αποσυνδεδεμένος Eddie~Maiden

  • Παλιός
  • ****
  • Μηνύματα: 383
  • Φύλο: Άντρας
  • blah blah blah
    • Προφίλ
Απ: Iron Maiden νεο cd το 2010
« Απάντηση #3 στις: 24/11/09, 16:57 »
Πως να μας φαίνεται?

Ας το ακούσουμε πρώτα, έστω και δείγμα, και μετά σχολιάζουμε. Εκτός αν περιμένεις να αρχίσει η γνωστή κουβέντα για το τι ήταν οι Maiden και τι έγιναν...

Που ξέρετε όλοι ότι σημαίνει στην καλύτερη Κάδο...  ;)

Οταν λεω να σχολιασουν δν λεω να αρχιζουν να λενε ιστοριες και κατεβατα ...ενα "θα του δωσω μια ευκαιρια" ή "δν με μου λενε τπτ οι Maiden"
φτανει!!Επισης στο link λεει κ για live ”Ανυπομονώ να βρεθούμε πάλι με τα παιδιά, να γράψουμε τραγούδια και φυσικά να τα παίξουμε ζωντανά”
 θα πηγαινε ο κοσμος στο τελευταιο live των Maiden εστω και για το τελευταιο cd ή ουτε τα live τους δν αξιζουν πια!!!!


OK....απλα εγω ανοιξα το θεμα για να ενημερωθουν καποιοι που ενδιαφερονται....ας καταλιξει καδο δν πειραζει  ;D

Μπορούμε να βάλουμε και τους metallica στην συζήτηση!!!!!!!!!

Μπορουν να μπουν ολα τα παλαιμαχα συγκροτηματα με νεο cd  ;) (πριν παει στον καδο)
Dave who? Murray? Mustaine? Gilmour?

Αποσυνδεδεμένος TheVrachnoprofiter

  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 991
  • Φύλο: Άντρας
  • ex TheTr00p3r
    • Προφίλ
Απ: Iron Maiden νεο cd το 2010
« Απάντηση #4 στις: 24/11/09, 17:39 »
Θα του δώσω μια ευκαιρία
Really don't mind if you sit this one out...

http://vromikopsomi.wordpress.com/
http://www.passa-tempo.gr/

Αποσυνδεδεμένος Arg0

  • The Downstroker
  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 3257
  • Φύλο: Άντρας
  • Είμαι συναυλιάς... τι να κάνουμε?
    • Προφίλ
Απ: Iron Maiden νεο cd το 2010
« Απάντηση #5 στις: 24/11/09, 18:00 »
Επισης στο link λεει κ για live ”Ανυπομονώ να βρεθούμε πάλι με τα παιδιά, να γράψουμε τραγούδια και φυσικά να τα παίξουμε ζωντανά”
 θα πηγαινε ο κοσμος στο τελευταιο live των Maiden εστω και για το τελευταιο cd ή ουτε τα live τους δν αξιζουν πια!!!!

Οι δηλώσεις αυτές είναι λίγο φωτοτυπία οπότε δε δίνω βάση...

Όσο για τον κόσμο στα live τους, τουλάχιστον στην Ελλάδα, ακόμα και να βγεί ο Dickinson επί σκηνής και να βρίσει τις μάνες όλων σε άπταιστα ελληνικά πάλι θα είναι πάντα sold out οι συναυλίες τους...
If we are here not to do
What you and I wanna do
And go forever crazy with it
Why the hell are we even here?

Αποσυνδεδεμένος Eddie~Maiden

  • Παλιός
  • ****
  • Μηνύματα: 383
  • Φύλο: Άντρας
  • blah blah blah
    • Προφίλ
Απ: Iron Maiden νεο cd το 2010
« Απάντηση #6 στις: 24/11/09, 18:05 »
Επισης στο link λεει κ για live ”Ανυπομονώ να βρεθούμε πάλι με τα παιδιά, να γράψουμε τραγούδια και φυσικά να τα παίξουμε ζωντανά”
 θα πηγαινε ο κοσμος στο τελευταιο live των Maiden εστω και για το τελευταιο cd ή ουτε τα live τους δν αξιζουν πια!!!!

Οι δηλώσεις αυτές είναι λίγο φωτοτυπία οπότε δε δίνω βάση...

Όσο για τον κόσμο στα live τους, τουλάχιστον στην Ελλάδα, ακόμα και να βγεί ο Dickinson επί σκηνής και να βρίσει τις μάνες όλων σε άπταιστα ελληνικά πάλι θα είναι πάντα sold out οι συναυλίες τους...

Φιλε Arg0 εγω θελω την δικη σου αποψη!!!! Θα το ακουσεις το cd ή ...!! θα πας στο live ή ...!!
Dave who? Murray? Mustaine? Gilmour?

Αποσυνδεδεμένος Arg0

  • The Downstroker
  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 3257
  • Φύλο: Άντρας
  • Είμαι συναυλιάς... τι να κάνουμε?
    • Προφίλ
Απ: Iron Maiden νεο cd το 2010
« Απάντηση #7 στις: 24/11/09, 18:23 »
Δε νομίζω ότι έχει κάποιο νόημα να το συνεχίσουμε, έτσι?

Για να σου απαντήσω όμως στο ερώτημα σου, γιατί δε θέλω να γίνομαι αγενής, ναι θα ακούσω τον δίσκο και μάλλον όχι δεν θα πάω στο live. Εκτός αν είτε ο δίσκος είναι, κατά την γνώμη μου, αριστούργημα είτε το setlist είναι, για τα γούστα μου, εκπληκτικό.
If we are here not to do
What you and I wanna do
And go forever crazy with it
Why the hell are we even here?

Αποσυνδεδεμένος Garvin

  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 903
  • Φύλο: Άντρας
  • There's no business like show business!
    • Προφίλ
Απ: Iron Maiden νεο cd το 2010
« Απάντηση #8 στις: 24/11/09, 18:54 »
μακαρι να βγαλουν καινουργιο δισκο γιατι θα ειναι τελειως διαφορετικος απο τους υπολοιπους. Ο Dickinson δήλωσε ότι δε θα ξαναπαιξουν ποτε την αρμονια μι-ντο-ρε.  ;D ;D

Αποσυνδεδεμένος Eagle Of Kamelot

  • Sworn Killer of Trolls
  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 2505
  • Φύλο: Άντρας
  • Set the flag and carry on, carry on into unknown
    • Προφίλ
Απ: Iron Maiden νεο cd το 2010
« Απάντηση #9 στις: 24/11/09, 21:01 »
Προσωπικα, απο τους Maiden δεν περιμενω κατι παραπανω απο το αναμασημα των τελευταιων δισκων...

Αποσυνδεδεμένος Garvin

  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 903
  • Φύλο: Άντρας
  • There's no business like show business!
    • Προφίλ
Απ: Iron Maiden νεο cd το 2010
« Απάντηση #10 στις: 25/11/09, 01:22 »
Προσωπικα, απο τους Maiden δεν περιμενω κατι παραπανω απο το αναμασημα των τελευταιων δισκων...

οχι θα ειναι παρα μα παρα μα παρα πολυ διαφορετικος.  ;D ;D

Αποσυνδεδεμένος gers

  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 2533
  • Φύλο: Άντρας
    • Προφίλ
Απ: Iron Maiden νεο cd το 2010
« Απάντηση #11 στις: 25/11/09, 01:34 »
Τι να πω.. Μια συγκροτηματάρα σαν τους Iron Maiden σίγουρα αξίζει κάποια λεπτά από το χρόνο μας για την ακρόαση του δίσκου, δίσκου που μάλλον θα είναι και ο τελευταίος...

Εμένα μου άρεσαν και οι τελευταίες δουλειές της μπάντας, απλά δεν έχουν καμία σχέση με τα 80s, so f**k**g what???

Garvin, οκ, έγραψες 2 άχρηστα σχόλια, έπαιξες, τράβα τώρα στο thread των him... Αν είναι δυνατόν δηλαδή, να αρχίζουμε τα σχόλια πριν ακόμα ακούσουμε το δίσκο!

Αποσυνδεδεμένος s.s.

  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 1026
  • Φύλο: Άντρας
    • Προφίλ
Απ: Iron Maiden νεο cd το 2010
« Απάντηση #12 στις: 25/11/09, 01:48 »


Garvin, οκ, έγραψες 2 άχρηστα σχόλια, έπαιξες, τράβα τώρα στο thread των him... Αν είναι δυνατόν δηλαδή, να αρχίζουμε τα σχόλια πριν ακόμα ακούσουμε το δίσκο!
Καλά δεν έγραψε και τπτ απίστευτο.Μάλλον το αυτονόητο.
Και πολύ καλά κάνουν θα έλεγα οι maiden.

Αποσυνδεδεμένος Garvin

  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 903
  • Φύλο: Άντρας
  • There's no business like show business!
    • Προφίλ
Απ: Iron Maiden νεο cd το 2010
« Απάντηση #13 στις: 25/11/09, 02:36 »
Εμένα μου άρεσαν και οι τελευταίες δουλειές της μπάντας, απλά δεν έχουν καμία σχέση με τα 80s, so f**k**g what???

μα πώς δεν έχουν; αφού λέμε είναι ΑΚΡΙΒΩΣ τα ίδια!

Αποσυνδεδεμένος Dr Bluz (G.K.)

  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 1572
  • Φύλο: Άντρας
  • Στράααατα Stratούλαα
    • Προφίλ
Απ: Iron Maiden νεο cd το 2010
« Απάντηση #14 στις: 25/11/09, 02:49 »
Ενταξει ρε παιδια το ξερω οτι αρκετοι απο εσας (μαζι και εγω) δεν ειστε, η δεν υπηρξατε ποτε οπαδοι των Maiden. Αλλα σιγουρα το γεγονος οτι βγαζουν νεο δισκο ειναι μεγαλο νεο στο χωρο του μεταλ.

Αυτο που με τσαντιζει ειναι οτι καθε θεμα με τιτλο (ο νεος δισκος των ......) και βαλτε οποιο ονομα θελετε, γινεται αφορμη να πει καποιος μια εξυπναδα και να αρχισει ο πολεμος με το αν αξιζει η οχι, αν ηταν καλυτεροι στα 80's etc etc etc... Εχει καταντησει πολυ προβλεψιμο οπως σωστα τονισε ο Arg0.
Δεν ειμαστε υποχρεωμενοι να ποστερουμε σε ολα τα threads...Οποτε αν δεν εχουμε κατι να πουμε καλυτερα να μην το κανουμε.

Αν ειναι ετσι να μπω και εγω στο θεμα (πχ) για τους HIM, των οποιων δεν ειμαι οπαδος και δε με ενδιαφερουν και να χαλασουμε το θεμα αρχιζοντας πολεμο...Δεν παει ετσι. ;)


Αποσυνδεδεμένος s.s.

  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 1026
  • Φύλο: Άντρας
    • Προφίλ
Απ: Iron Maiden νεο cd το 2010
« Απάντηση #15 στις: 25/11/09, 03:00 »

Δεν ειμαστε υποχρεωμενοι να ποστερουμε σε ολα τα threads...Οποτε αν δεν εχουμε κατι να πουμε καλυτερα να μην το κανουμε.


Nαι ρε gk.Aλλά γενικά στο κιθάρα ελάχιστοι ποστάρουν πια στα μουσικά θέματα,σε σχέση με παλαιότερα ιδίως.
Οπότε είναι κομματάκι οξύμωρο αυτό που λες.

Αποσυνδεδεμένος Dr Bluz (G.K.)

  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 1572
  • Φύλο: Άντρας
  • Στράααατα Stratούλαα
    • Προφίλ
Απ: Iron Maiden νεο cd το 2010
« Απάντηση #16 στις: 25/11/09, 03:09 »
Κοιταξε. Αλλο ποσταρω σε θεματα που δεν αφορουν ΟΛΑ τη μουσικη και ειμαι on topic...
Και αλλο ποσταρω οπου να'ναι σε μουσικα η μη θεματα επειδη θελω απλα να πω μια κακια και να ξεκινησω flame war...


Αποσυνδεδεμένος Dr Bluz (G.K.)

  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 1572
  • Φύλο: Άντρας
  • Στράααατα Stratούλαα
    • Προφίλ
Απ: Iron Maiden νεο cd το 2010
« Απάντηση #17 στις: 25/11/09, 03:13 »
Και δεν καταλαβα το που ειναι το οξυμωρο. Θελω να πω οτι δεν εχει σχεση αυτο που εγραψα με αυτο που ειπες... Στην τελικη αν εγω ποσταρω σε ενα θεμα μουσικης (που οπως λες πολλοι τα αγνοουν), απαντηση του στυλ μου αρεσουν οι ντολμαδες με αμπελοφυλλο θα εχω προσφερει κατι με την απαντηση μου?


Αποσυνδεδεμένος s.s.

  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 1026
  • Φύλο: Άντρας
    • Προφίλ
Απ: Iron Maiden νεο cd το 2010
« Απάντηση #18 στις: 25/11/09, 03:17 »
Ναι παίζει να χρησιμοποίησα και λάθος λέξ.
Αλλά και πάλι επειδή η κατάσταση στα μουσικά εδώ και ένα χρόνο είναι ΤΡΑΓΙΚΗ προσωπικά προτιμώ να βλέπω flames από το να μην βλέπω τπτ.
Εκτός και αν μπαίνουν τόσο underground θέματα πια που να ενδιαφέρουν λιγοστούς οπότε πάσο.

Αποσυνδεδεμένος Dr Bluz (G.K.)

  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 1572
  • Φύλο: Άντρας
  • Στράααατα Stratούλαα
    • Προφίλ
Απ: Iron Maiden νεο cd το 2010
« Απάντηση #19 στις: 25/11/09, 03:25 »
Εγω απο την αλλη θεωρουσα οτι εμεις οι μουσικοι (ερασιτεχνες και μη) εχουμε ενα αλλο επιπεδο επικοινωνιας, κρισης και σκεψης ειδικα οταν προκειται για προσωπικα γουστα και...μουσικη.
Βεβαια αυτη μου η αποψη οσο παει και αποδυναμωνεται βλεποντας το ποσο παθιασμενα ο καθενας υποστηριζει την αποψη του και μειωνει τα γουστα των συνφορουμιτων του, λες και προκειται για οργανωμενο φιλαθλο ποδοσφαιρικης ομαδας.
Απο μερια μου θα δειξω τον ιδιο σεβασμο σε ενα θεμα, ειτε αναφερεται στο νεο cd της Στελλας Μπεζαντακου ειτε στο νεο δισκο των Tool (τυχαια παραδειγματα) μονο και μονο επειδη εστω και εναν ανθρωπο τον ενδιαφερει αυτο και το θεωρει αξιο αναφορας.
Τι κερδισαμε πχ απο το σχολιο του Garvin λιγες γραμμες πιο πανω? Του αρεσει που στο θεμα που ο ιδιος ανοιξε για τους HIM γινεται πανηγυρι και μαλλον αυριο θα εχει κλειδωθει?
Ολα τα παραπανω εντελως φιλικα και χωρις καμια διαθεση λογομαχιας.  ;)


Αποσυνδεδεμένος s.s.

  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 1026
  • Φύλο: Άντρας
    • Προφίλ
Απ: Iron Maiden νεο cd το 2010
« Απάντηση #20 στις: 25/11/09, 03:37 »
Αν και μη μουσικός συμφωνώ απόλυτα σε αυτά που λες.
Αλλά εδώ(κιθάρα) έχουμε να κάνουμε με ιδιάζουσα περίπτωση.
Ας πούμε μπήκε ένα θέμα(δισκοι της δεκαετίας) που δεν νομίζω να απευθυνόταν σε συγκεκριμένο αριθμό ατόμων.ΚΑΙ 1 album να είχε τραβήξει καποιον από τα 00's θα μπορούσε να το γράψει.Και όμως το θέμα έμεινε στις 2 σελίδες και 3-4 παιδιά να είπαν άποψη επί του ζητήματος.
Οπότε από αυτή την άποψη προτιμάω τον ferti (και τον κάθε ferti του κόσμου τούτου) που θα μπει στο θέμα των him και θα πει τι πουστάρες είναι αυτοί και πόσο τροχίζει το ατσάλι εκείνος,από αυτό που γίνεται τώρα.

Αποσυνδεδεμένος Dr Bluz (G.K.)

  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 1572
  • Φύλο: Άντρας
  • Στράααατα Stratούλαα
    • Προφίλ
Απ: Iron Maiden νεο cd το 2010
« Απάντηση #21 στις: 25/11/09, 03:42 »
Οντως. Στο θεμα που ανεφερες (κατα τη γνωμη μου πολυ καλο και ενδιαφερον) δεν υπηρξε η ανταποκριση που καποιος θα περιμενε. Διαβασα με ενδιαφερον ολες τις απαντησεις και μπορω να πω πως η δικη σου μου κεντρισε το ενδιαφερον.
Τωρα οσο για αυτο που ειπες. Δεν ξερω ρε γ**ωτο. Δηλαδη αν εγω ημουν καλλημενος με τα 80's θα ηταν σωστο να μπω στο θεμα και να πω ποια '00s μωρε μιλαμε για τη δεκαετια της πουστιασ, της Britney του Jay Z και και και. Με συνεπεια να ξεκινησει πολεμος και να μην ακουστουν ουτε αυτες οι εστω 5,6 απαντησεις...


Αποσυνδεδεμένος s.s.

  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 1026
  • Φύλο: Άντρας
    • Προφίλ
Απ: Iron Maiden νεο cd το 2010
« Απάντηση #22 στις: 25/11/09, 03:45 »

Τωρα οσο για αυτο που ειπες. Δεν ξερω ρε γ**ωτο. Δηλαδη αν εγω ημουν καλλημενος με τα 80's θα ηταν σωστο να μπω στο θεμα και να πω ποια '00s μωρε μιλαμε για τη δεκαετια της πουστιασ, της Britney του Jay Z και και και. Με συνεπεια να ξεκινησει πολεμος και να μην ακουστουν ουτε αυτες οι εστω 5,6 απαντησεις...
Προφανώς και θα ήταν εξίσου καθυστερημένο.Αλλά και αυτές οι 5-6 απαντήσεις δεν είναι δεδομένες πλέον δυστηχώς.

Αποσυνδεδεμένος Eddie~Maiden

  • Παλιός
  • ****
  • Μηνύματα: 383
  • Φύλο: Άντρας
  • blah blah blah
    • Προφίλ
Απ: Iron Maiden νεο cd το 2010
« Απάντηση #23 στις: 25/11/09, 10:20 »
Απο μερια μου θα δειξω τον ιδιο σεβασμο σε ενα θεμα, ειτε αναφερεται στο νεο cd της Στελλας Μπεζαντακου ειτε στο νεο δισκο των Tool (τυχαια παραδειγματα) μονο και μονο επειδη εστω και εναν ανθρωπο τον ενδιαφερει αυτο και το θεωρει αξιο αναφορας.
   
  ;D ;D ;D
_______________________________________________________________________________ ______________________________________________

Σταματήστε σας παρακαλω τα οff topic ας μείνουμε στο θεμα ;D

Υ.Γ  ~ Σκεφτειτε οτι οταν βγει το cd, εδω θα ποσταρουμε τις απόψεις μας ...κριμα να παει καδο και να πρεπει να ανοιγω αλλο  :'(
Dave who? Murray? Mustaine? Gilmour?

Αποσυνδεδεμένος Dr Bluz (G.K.)

  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 1572
  • Φύλο: Άντρας
  • Στράααατα Stratούλαα
    • Προφίλ
Απ: Iron Maiden νεο cd το 2010
« Απάντηση #24 στις: 25/11/09, 13:53 »
Eddie εχεις δικιο στο εχουμε ψιλοχαλασει το θεμα sorry... :-\
Απλα να εισαι σιγουρος οτι και αλλο να ανοιξεις, οταν με το καλο βγει το νεο cd, θα αρχισει η εξαιρετικα προτωτυπη συζητηση του ποσο ιδιο ειναι με τα αλλα, του ποσες φορες παιζουν τη γνωστη φασολαδα και και και...

Υ.Γ. Βεβαια αν εισαι οπαδος των Celtics (αν καταλαβαινω καλα απο το κειμενακι σου) καλα να παθεις... ;D


 

Σχετικά θέματα

  Τίτλος / Ξεκίνησε από Απαντήσεις Τελευταίο μήνυμα
76 Απαντήσεις
30635 Εμφανίσεις
Τελευταίο μήνυμα 15/11/07, 16:37
από Vaiking
19 Απαντήσεις
6985 Εμφανίσεις
Τελευταίο μήνυμα 10/02/06, 16:30
από Μαρμελακι
0 Απαντήσεις
2478 Εμφανίσεις
Τελευταίο μήνυμα 27/05/07, 23:39
από gers
0 Απαντήσεις
2231 Εμφανίσεις
Τελευταίο μήνυμα 25/04/08, 13:39
από blackie
0 Απαντήσεις
2134 Εμφανίσεις
Τελευταίο μήνυμα 31/10/08, 02:09
από davemurrayaris
4 Απαντήσεις
3443 Εμφανίσεις
Τελευταίο μήνυμα 04/11/08, 22:01
από davemurrayaris
4 Απαντήσεις
4236 Εμφανίσεις
Τελευταίο μήνυμα 10/04/09, 21:28
από Garvin
56 Απαντήσεις
17902 Εμφανίσεις
Τελευταίο μήνυμα 02/08/09, 07:56
από Kli Klis
62 Απαντήσεις
17728 Εμφανίσεις
Τελευταίο μήνυμα 17/09/10, 13:12
από Neikos
8 Απαντήσεις
5430 Εμφανίσεις
Τελευταίο μήνυμα 31/05/16, 09:44
από panixgr