Σελίδες:
  • #376 από Mrs Brightside στις 26 Oct 2008
  • Χρόνια Πολλά στον freemind που είχε γενέθλια προχθές (και πέρσυ, μη σου χαλάμε και τον παιδικό σου κόσμο  ::) :P)!!!
    Χρόνια Πολλά και σε όποιον/όποια λένε Δημήτρη/Δήμητρα!!

     :D :D :D
  • #377 από Mrs Brightside στις 06 Dec 2008
  • Χρόνια πολλά σε άπαντες τους Νικόλαους, Νίκους, Νίκες, Νικολλέτες και δεν συμμαζεύεται!!  :D
    Χρόνια πολλά επίσης στον αγαπητό εν δυνάμει συνάδελφο, Neikos!!  :)
  • #378 από gkou στις 06 Dec 2008
  • Neiko, χρόνια πολλά και από εμένα! :clap:
  • #379 από EPALLE στις 06 Dec 2008
  • καλο ταξιδι πριγκηπα...
  • #380 από gkou στις 26 Dec 2008
  • Χρόνια πολλά στον καλό μου φίλο Macmissia!!!Σου εύχομαι ολόψυχα κάθε ευτυχία σε όλους τους τομείς της ζωής σου!Να χαίρεσαι την οικογένειά σου!Ευτυχισμένα γενέθλια!Να είσαι παντα γερός , ταλαντούχος και δημιουργικός!!!
  • #381 από MACMISIAS στις 26 Dec 2008
  • Χρόνια πολλά στον καλό μου φίλο Macmissia!!!Σου εύχομαι ολόψυχα κάθε ευτυχία σε όλους τους τομείς της ζωής σου!Να χαίρεσαι την οικογένειά σου!Ευτυχισμένα γενέθλια!Να είσαι παντα γερός , ταλαντούχος και δημιουργικός!!!
    Ευχαριστώ πολύ Γεωργία μου. Και εσύ να χαίρεσαι τον άντρα σου και τα παιδιά σου.Καλές γιορτές!!! :beer :sing :guitar :drum :key :girl :hi
  • #382 από Αυτάρεσκο Καθίκι Isnogood στις 26 Dec 2008
  • Χρόνια πολλά γείτονα..
  • #383 από MACMISIAS στις 26 Dec 2008
  • Χρόνια πολλά γείτονα..
    Ευχαριστώ,ευχαριστώ!!! ;)
  • #384 από hot_sauce (φλουτσ) στις 26 Dec 2008
  • Χρόνια Πολλά MACMISIAS!
  • #385 από MACMISIAS στις 26 Dec 2008
  • Χρόνια Πολλά MACMISIAS!
    Σας ευχαριστώ πάρα πολύ!!!

  • #386 από Gregori στις 07 Jan 2009
  • Χρόνια πολλά και καλά στους απανταχού Γιάννηδες και Γιαννούλες.
  • #387 από grgdrep1411 στις 20 Dec 2016
  • Παιδόπουλα
    Χρονιάρες μέρες, που έρχονται, εκτός από αυτούς που γιορτάζουν ονομαστικά Χρήστους, Βασίληδες, κλπ, ή όσους έχουν γενέθλια, γιορτάζουμε και όλοι μας!
    Χρόνια Πολλά κι Ευτυχισμένα σε όλους σας και σε όσους σας αγαπούν, και τους αγαπάτε!
    Να είσαστε όλοι καλά

    Γιώργος
  • #388 από Stratos VR στις 27 Dec 2016
  • Και από εμένα προσωπικά, αλλά και από όλα τα παιδιά στους Defision, καλές (μουσικές) γιορτές σε όλη την παρέα! Ότι καλύτερο για το νέο έτος!!!  :D

    ps. Ω ναι! Είμαστε τόσο χαζοχαρούμενοι  :P

  • #389 από grgdrep1411 στις 13 Jan 2017
  • Άργησα χαρακτηριστικά, το ξέρω! Χρόνια πολλά, καλά, κι ευτιχισμένα σε όσους γιόρταζαν τις μέρες που πέρασαν.
    Παίδες να σας χαίρονται όσοι σας αγαπούν, και τους αγαπάτε!

    Και μιά νταλκαδιά
    ! No longer available
    για ένα ωραίο εορταστικό κλείσιμο.
    Τι 'πιτσούνι' όμως το πετάμενο, όπως το δείχνουν! ;D
  • #390 από P_man στις 08 Apr 2020
  • Είχε ένας φίλος γενέθλια, πήγαμε 2 άτομα και κάναμε σεμνό πάρτυ την εποχή του κορονοϊού.

    Προσπαθήσαμε να δώσουμε γιορτινή ατμόσφαιρα με ένα γλυκό αντί τούρτας, μπίρες, φουσκώσαμε μπαλόνια κι ανάψαμε και κεράκι. Ευτυχώς μιλήσανε οι κιθάρες (ακουστική, κλασική και φωνή) και έστρωσε το πράγμα. Είχα και κάτι μυτερά καπελάκια, από αυτά που βάζουμε στα πάρτυ, που είχαν ξεμείνει από προηγούμενη φορά. Είχε φάση.

    Να δω πότε θα περάσει αυτή η πανδημία να ξαναβρούμε τους ρυθμούς μας. Να προλάβουμε το καλοκαίρι, ρε παιδί μου.
Σελίδες: