Διάφορα > Κάδος ανακύκλωσης

Άσχετα από: Η εκμάθηση boxes/patterns στην μοντέρνα κιθάρα εί

<< < (2/2)

Guitar Fan:
Νομίζω ότι είσαστε υπερβολικοί στις κρίσεις σας και στους σχολιασμούς σας σχετικά με τα greeklish του Σώτου.
Κατ' αρχήν ζήτησε συγνώμη και κατά δεύτερον νομίζω ότι πρέπει να μείνουμε στο περιεχόμενο και η ουσία όσων γράφει που έχουν τεράστια αξία.
 
Επειδή σαν άτομα που ασχολούμαστε με την μουσική θα πρέπει να έχουμε μια ανώτερη κουλτούρα νομίζω ότι οικειοθελώς θα πρέπει να σβήσουμε (delete) όλα τα μηνύματα μας που σχολιάζουν τα greeklish και να μείνουν μόνο τα μηνύματα σχετικά με την μουσική.

Αποφασίστε μόνοι σας!

adr1anos:

--- Παράθεση από: Guitar Fan στις 23/01/15, 09:07 ---Νομίζω ότι είσαστε υπερβολικοί στις κρίσεις σας και στους σχολιασμούς σας σχετικά με τα greeklish του Σώτου.

--- Τέλος παράθεσης ---
Δεν έγινε καμία "κρίση".. λίγο χιούμορ έγινε.


--- Παράθεση από: Guitar Fan στις 23/01/15, 09:07 ---Κατ' αρχήν ζήτησε συγνώμη και κατά δεύτερον νομίζω ότι πρέπει να μείνουμε στο περιεχόμενο και η ουσία όσων γράφει που έχουν τεράστια αξία.

--- Τέλος παράθεσης ---
Συμφωνώ απόλυτα.


--- Παράθεση από: Guitar Fan στις 23/01/15, 09:07 --- Επειδή σαν άτομα που ασχολούμαστε με την μουσική θα πρέπει να έχουμε μια ανώτερη κουλτούρα νομίζω ότι οικειοθελώς θα πρέπει να σβήσουμε (delete) όλα τα μηνύματα μας που σχολιάζουν τα greeklish και να μείνουν μόνο τα μηνύματα σχετικά με την μουσική.

--- Τέλος παράθεσης ---
Οι κανόνες του forum απαγορεύουν τα Greeklish διότι μας βγάζουν τα μάτια.
Για τον Σώτο γίνεται μία εξαίρεση, μέσα από μία συλλογική εκτίμηση, ανοχή και ελαστικότητα. Στα ίδια πλαίσια της ανοχής και ελαστικότητας γίνεται και λίγη πλάκα για να χαλαρώνουμε.

Χαλάρωσε λοιπόν και εσύ και διασκέδασε το. Αλλιώς απλά προσπέρασε το.

Spyros Delta:
- Ελα ρε που εισαι?
- Spiti.
- Τι κανεις?
- Bafo.
- Μπαφο?
- Bafo to spiti re papara.
 ;D ;D ;D

Ετσι γινονται οι παρεξηγησεις

zeoy:

--- Παράθεση από: Spyros Delta στις 23/01/15, 12:42 ---- Ελα ρε που εισαι?
- Spiti.
- Τι κανεις?
- Bafo.
- Μπαφο?
- Bafo to spiti re papara.
 ;D ;D ;D

Ετσι γινονται οι παρεξηγησεις

--- Τέλος παράθεσης ---



Μπορεί να κάνει και τα δύο μαζί ο άνθρωπος (το πολύ πολύ να του βγει κάπως έτσι ο τοίχος)






Απόλλων:

--- Παράθεση από: Spyros Delta στις 23/01/15, 12:42 ---- Ελα ρε που εισαι?
- Spiti.
- Τι κανεις?
- Bafo.
- Μπαφο?
- Bafo to spiti re papara.
 ;D ;D ;D

Ετσι γινονται οι παρεξηγησεις
--- Τέλος παράθεσης ---

Ακόμα γελάω... :roll

Πλοήγηση

[0] Λίστα μηνυμάτων

[*] Προηγούμενη σελίδα

Μετάβαση στην πλήρη έκδοση
Mobile View