Αποστολέας Θέμα: Cradle Of Filth- THORNOGRAPHY  (Αναγνώστηκε 1691 φορές)

0 μέλη και 1 επισκέπτης διαβάζουν αυτό το θέμα.

Αποσυνδεδεμένος master of puppets

  • Ονειροπαρμένος
  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 2872
  • Φύλο: Άντρας
  • γνωστός και ως....master of ΜΠΑΜΠΗΣ....
    • Προφίλ
    • Χάρτινα Όνειρα
Cradle Of Filth- THORNOGRAPHY
« στις: 21/11/06, 21:30 »
χμμμμμ...χμμμμμ....χμμμμ.....η αλήθεια είναι πως αυτόν τον δίσκο τον περιμενα πως και πως να βγει....πολλά είχαν ακουστει....πολλές προσδοκίες (μου) άφησαν μετά το nymphetamine (το οποιο για μενα είναι δισκαρα)....αλλά δεν ξερω....δεν με απογοήτευσε ο δίσκος....αλλα σαφέστατα ούτε με έστειλε......μια βδομάδα που το έχω το cd δεν έχει κάτσει καλά μέσα...το ακουω καθε μέρα....αλλα μου φαίνεται ότι δεν είναι ολοκληρωμένος....βασικά γίνεται ακοοοομα πιο έντονο το heavy στοιχείο....λείπει η μελωδικότητα που έιχαν οι filth....δεν είναι φυσική συνεχεια του nymphetamine...και αυτο γιατι ίσως ο dani είναι ολιγον  Μ@λ@κ@ς....έχεις τον καλύτερο πληκτρά που έχει βγάλει η black metal σκηνή.....και τον αφήνεις να φύγει....έλεος....τεσπα....στο θεμα μας.....οι κιθάρες κλασσικά σπέρνουν....κλασσικές filthoκιθάρες....Σπέρνουν.....υπάρχουν ορισμένα τραγούδια τα οποία είναι υπέρτατα....tonight in flames, the byronic man (και πραγματι ο valo έκανε κάτι χρήσιμο στην ζωή του), i am the thorn, lovesick for mina, rise of the pentagram(ορχηστρικο).....

γενικά.....ακούγεται ευχάριστα....απλα επειδή εμενα οι filth είναι απο τα αγαπημένα μου συγκροτήματα....περίμενα κάτι παραπάνω.....τεσπα....μπορει και σε μια βδομάδα να μπω και να είμαι ξετρελαμένος με το cd....

αυτααααα.....

Αποσυνδεδεμένος aris 13888, ο saprikios anathematistis

  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 509
  • Φύλο: Άντρας
  • Ό,τι αρέσει σ' όποιον αρέσει!
    • Προφίλ
Απ: Cradle Of Filth- THORNOGRAPHY
« Απάντηση #1 στις: 24/11/06, 16:01 »
Αν και μαρεσει αρκετα το συγκροτημα, και το Νυμφεταμιν, δεν ηξερα για το σιντι... Θα το ψαξω!.
___________________________________________
Οσοι χρησιμοποιουν Firefox, απλα δεν εχουν γνωρισει τον Opera.....

 

Σχετικά θέματα

  Τίτλος / Ξεκίνησε από Απαντήσεις Τελευταίο μήνυμα
24 Απαντήσεις
7370 Εμφανίσεις
Τελευταίο μήνυμα 03/06/06, 15:54
από aris 13888, ο saprikios anathematistis
4 Απαντήσεις
4873 Εμφανίσεις
Τελευταίο μήνυμα 13/04/06, 17:02
από Santa
15 Απαντήσεις
11867 Εμφανίσεις
Τελευταίο μήνυμα 10/06/12, 21:43
από let me know 796