Ψηφοφορία

εμπιστευεστε το thomann ναι η οχι?και γιατι? καμια εμπειρια?

ΟΧΙ
ΝΑΙ

Αποστολέας Θέμα: thomann  (Αναγνώστηκε 35919 φορές)

0 μέλη και 1 επισκέπτης διαβάζουν αυτό το θέμα.

Αποσυνδεδεμένος taxfreesax

  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 940
  • Φύλο: Άντρας
  • why so serious ?
    • Προφίλ
Απ: thomann
« Απάντηση #50 στις: 21/04/08, 17:21 »

Λογικά όλα τα πράγματα θα έρθουν στα κεντρικά ΕΛΤΑ κ όταν μαζέψεις όλα τα ειδοποιητήρια, πήγαινε να τα "συλλέξεις" όλα μαζί!


τα ειδοποιητηρια παραμενουν στα γραφεια των ΕΛΤΑ για μια ή δυο βδομαδες ΤΟ ΠΟΛΥ και μετα επιστρεφονται στον αποστολεα...οποτε δε θα στο συνιστουσα,αν ειναι να υπερβουν το χρονο αυτο..
« Τελευταία τροποποίηση: 21/04/08, 18:01 από taxfreesax »

Αποσυνδεδεμένος konnos

  • Περαστικός
  • *
  • Μηνύματα: 9
  • Φύλο: Άντρας
    • Προφίλ
Απ: thomann
« Απάντηση #51 στις: 21/04/08, 18:04 »
Eγω σημερα εκανα την παραγγελια και μου ειπαν οτι θα ερθουν με dhl.

Αποσυνδεδεμένος Jezus

  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 3522
  • Φύλο: Άντρας
  • Got G.A.S. ???
    • Προφίλ
    • www.High-Gain.com
Απ: thomann
« Απάντηση #52 στις: 25/04/08, 03:05 »
Λοιπον, στη μια παραγκελια ειχε χαθει ενας διακοπτης επιλογεας μαγνητη τριθεσιος, κοστος 16 ευρω, και καποια μηχανηματα ηταν βρεγμενα, ευτυχως δεν εχουν παθει ζημια. Κοινως αυτο γινεται με κακο πακεταρισμα, χυμα μικροαντικειμενα μεσα, και ΕΛΤΑ...
Καποια αντικειμενα της παραγκελιας δεν τα εχουν στειλει ακομα, και δεν ξερω αν θα τα στειλουν ποτε... 1-2 ειναι σε στοκ, και τα αλλα available in 2-5 days εδω και βδομαδες... ενα αντικειμενο απο πιο παλια παραγκελια ειναι available in 2-5 days εδω και μηνες και ακομα δεν το εχουν στειλει...

Οσον αφορα μια αλλη παραγκελια, ειχα παραγκειλει μια μαλακη βαλιτσα για μια κιθαρα μου (Dean ML), κοστος 69 ευρω. Εδειχνε σε στοκ. Δεν ηρθε. Λενε τελειωσε και δεν θα την ξαναφερουμε, την βγαζουν απο το μαγαζι. Προτεινουν μια καλη gig-bag των 75 ευρω, λενε θα μου την σωσουν 69 για την ταλαιπωρια. ΟΚ λεω. Μετα το ιδιο, εξαφανιζεται και αυτη, τελος μου λενε, σε λιγο καιρο παλι. ΟΚ λεω θα περιμενω.
4 μηνες μετα μου ηρθαν δυο κουτια!!! Εχουν στειλει 2 απο την πρωτη βαλιτσα (των 69) ΙΔΙΕΣ, και με εχουν χρεωσει οτι εχουν στειλει μια απο την πρωτη και μια απο την δευτερη ΣΤΗΝ ΚΑΝΟΝΙΚΗ ΤΙΜΗ, δηλαδη 69+75=144 ευρω.
Το κακο ειναι οτι η βαλιτσα λεει οτι ειναι για Dean ML, V, Z, και καμια απο τις κιθαρες μου δεν χωραει!!! Οποτε τζαμπα κοπος... ολα επιστροφη και τα λευτα μου πισω, και καλη πιστη για να φτασουν και οι υπολοιπες παραγκελιες.

Επισης τα κουτια με τις δυο βαλιτσες ηταν τοσο μεγαλα που ουτε να τα βαλω στο αυτοκινητο δεν μπορουσα, και οταν αναγκαζεσαι να φυγεις απο δουλεια, να πηγαινεις ΕΛΤΑ, να ψαχνεις παρκιν κοντα για να φορτωσεις κτλ, ενω θα επρεπε να ερθουν σπιτι σου, σου φαινεται καπως...
Το Τομαν τελος για εμενα, αν και δυσκολα θα βρω την ποικιλια του σε αλλο ιντερνετικο καταστημα, οποτε οσα μπορω αλλου, και σε αναγκη εκει.
Got G.A.S. ?
http://old.high-gain.com/myequip.htm

My equipment

http://myspace.com/cerberarec

Join me on Myspace

Αποσυνδεδεμένος tera

  • Περαστικός
  • *
  • Μηνύματα: 9
    • Προφίλ
Απ: thomann
« Απάντηση #53 στις: 12/07/08, 17:24 »
Ρε παιδια να ρωτησω κατι τους πιο εμπειρους σε παραγγελιες. Για να κανω track της παραγγελιας ποιον αριθμο χρησιμοποιω και που?Χρησιμοποιω αυτον που λεει parcel number και ειναι 12ψηφιος χωρις τελειες ή το order νθμβερ poy exei kai τελειες αναμεσα. Και αν ξερερε link πειτε. Leei oti exei fygei dhl το ψαχνω αλλα δεν μπορω να ρο κανω track. ΕΥχαριστω προκαταβολικα

Αποσυνδεδεμένος tera

  • Περαστικός
  • *
  • Μηνύματα: 9
    • Προφίλ
Απ: thomann
« Απάντηση #54 στις: 12/07/08, 19:54 »
ακυρο το βρηακα απλα να παει καποιοσ στην γερμανικη σελιδα της dhl και μετα οτι βγαλει ακρη απο τα γερμανικα ρωτωντασ τον παππου του που θυμαται την κατοχη!!!!! (πλακα μεταφραση google ) και σωθηκες

Αποσυνδεδεμένος Ibanezακιας

  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 779
  • Φύλο: Άντρας
  • Do you see me?
    • Προφίλ
Απ: thomann
« Απάντηση #55 στις: 17/10/08, 18:00 »
Ρε παιδιά εειδή σκοπεύω να βάλω παραγγελία από thomann θέλω να μπυ πείτε από που γίνεται η παραλαβή όταν έρθουν?Σπίτι μου ή ΕΛΤΑ?

Αποσυνδεδεμένος Jezus

  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 3522
  • Φύλο: Άντρας
  • Got G.A.S. ???
    • Προφίλ
    • www.High-Gain.com
Απ: thomann
« Απάντηση #56 στις: 18/10/08, 00:12 »
Κανονικα σπιτι σου, εκτος αν εισαι σε περιοχη σαν τη δικη μου, που πρεπει να πηγαινω ταχυδρομιο...
Got G.A.S. ?
http://old.high-gain.com/myequip.htm

My equipment

http://myspace.com/cerberarec

Join me on Myspace

Αποσυνδεδεμένος grmako

  • Θαμώνας
  • ***
  • Μηνύματα: 100
  • Φύλο: Άντρας
    • Προφίλ
Απ: thomann
« Απάντηση #57 στις: 18/10/08, 00:40 »
Ρε παιδιά εειδή σκοπεύω να βάλω παραγγελία από thomann θέλω να μπυ πείτε από που γίνεται η παραλαβή όταν έρθουν?Σπίτι μου ή ΕΛΤΑ?

Επειδή βλέπω ότι είσαι αθήνα....θάρθει στην πόρτα του σπιτιού σου χωρίς κανένα πρόβλημα!! ::D

Αποσυνδεδεμένος Ibanezακιας

  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 779
  • Φύλο: Άντρας
  • Do you see me?
    • Προφίλ
Απ: thomann
« Απάντηση #58 στις: 18/10/08, 16:01 »
Thanx guyzzzzzzzz!

Αποσυνδεδεμένος Vaggelis...

  • Επισκέπτης
  • **
  • Μηνύματα: 74
  • Φύλο: Άντρας
    • Προφίλ
Απ: thomann
« Απάντηση #59 στις: 02/12/08, 22:11 »
ρε παιδια!!!να κανω μια ερωτηση ??? τα προϊοντα απο το thomann ερχονται με courier ή με το ταχυδρομείο ???

Αποσυνδεδεμένος Jezus

  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 3522
  • Φύλο: Άντρας
  • Got G.A.S. ???
    • Προφίλ
    • www.High-Gain.com
Απ: thomann
« Απάντηση #60 στις: 03/12/08, 13:26 »
Με την courier service των ΕΛΤΑ κανονικα στο σπιτι σου... εγω που ειμαι επαρχια πανε στο ταχυδρομιο της περιοχης.
Got G.A.S. ?
http://old.high-gain.com/myequip.htm

My equipment

http://myspace.com/cerberarec

Join me on Myspace

Αποσυνδεδεμένος Vaggelis...

  • Επισκέπτης
  • **
  • Μηνύματα: 74
  • Φύλο: Άντρας
    • Προφίλ
Απ: thomann
« Απάντηση #61 στις: 03/12/08, 19:33 »
Στην κωμοπολη που μενω εχει και ACS courier.Υπαρχει περιπτωση να ερθει με αυτο ???

Αποσυνδεδεμένος Blacksheepιος

  • Παλιός
  • ****
  • Μηνύματα: 367
  • Φύλο: Άντρας
    • Προφίλ
Απ: thomann
« Απάντηση #62 στις: 05/12/08, 20:13 »
Λοιπον παιδες εκανα ρετζιστερ αλλα δεν μου ερχεται το email με το γιουζερνειμ και το πασσγουορντ.
Δοκιμασα αρκετες φορες (εκανα 2-3 ρετζιστερ) αλλα τιποτα.

Εχει κανεις account στον Θωμα απο γιαννενα ( η απο αλλη πολη και να επεξεργαστει η διευθυνση)?
 Αν ναι ας μου στειλει ενα ΠΜ γιατι μας την εχει σπασει ο Θωμας.

ευχαριστω
Λεσπολιαρης αταλαντος κιθαροπαιχτικος αμνος.

Αποσυνδεδεμένος Jezus

  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 3522
  • Φύλο: Άντρας
  • Got G.A.S. ???
    • Προφίλ
    • www.High-Gain.com
Απ: thomann
« Απάντηση #63 στις: 15/12/08, 04:25 »
Στην κωμοπολη που μενω εχει και ACS courier.Υπαρχει περιπτωση να ερθει με αυτο ???

oxi, mono me ELTA
Got G.A.S. ?
http://old.high-gain.com/myequip.htm

My equipment

http://myspace.com/cerberarec

Join me on Myspace

Αποσυνδεδεμένος armagedon

  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 921
  • Φύλο: Άντρας
    • Προφίλ
Απ: thomann
« Απάντηση #64 στις: 15/12/08, 06:03 »
Με μια γρηγορη ματια στις απαντησεις,βλεπω οτι ενα μεγαλο ποσοστο,και εμπιστευεται και αγοραζει απο τα ιντερνετ πολυκαταστηματα μουσικων οργανων.Δεν λεω οτι δεν εμπιστευομαι,(και οι ανθρωποι αυτοι τη δουλεια τους κανουν)αλλα ειδικα για κιθαρα,ποτε δεν θα αγοραζα κατι που δεν εχω δει απο κοντα, δεν το εχω ψηλαφισει..Απο την αλλη,ειδικα στην αθηνα,υπαρχουν μαγαζακια που και εξυπηρετουν με τον καλλιτερο τροπο,και βοηθουν στην επιλογη(οσο τους επιτρεπουν οι γνωσεις τους).ΤΩΡΑ,ρωτω
Γιατι να μην προτιμουμε και ενισχυουμε τους μικρους που ουτως η αλλως ανηκουμε και εμεις και να αγοραζουμε απο πολυεθνικες μονο βλεποντας φυλλαδια????
Προς θεου δεν εχω τπτ με το παραπανω ιντερνετικο καταστημα,απλα αναρρωτιεμαι ??? ???
sweet music of my soul...
http://www.myspace.com/449782115

Αποσυνδεδεμένος freemind

  • Κιθαροσυντονιστής
  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 6514
  • Φύλο: Άντρας
  • Dreamcatcher
    • Προφίλ
    • DreamCatcher
Απ: thomann
« Απάντηση #65 στις: 15/12/08, 09:08 »
Η απαντηση ειναι σχετικα απλη:

1) Γιατι οι Ελληνες καταναλωτες που εμαθαν την ευρωπαϊκη ευγενεια πωλητη και τη νοοτροπια "σε εξυπηρετω και σε σεβομαι" δυσκολα θα υποβιβασουν τον εαυτο τους να δεχτει τη γαιδουροσυνη και την ελληνικη λογικη "ελα εδω να στ'αρπαξω κωλοπαιδο" :D

2) Γιατι οπως και να το κανουμε το συνοικιακο μικρο μαγαζακι δεν μπορει να κανει τις τιμες μιας μεγαλης εταιριας που παραγγελνει τα περισσοτερα προϊοντα της ανα 100δες κι οχι ανα 5αδες, οπως το ελληνικο μαγαζακι!

Απο εκει και περα, σαφως και πιστευω οτι ορισμενα οργανα ( ιδιαιτερα η κιθαρα ) πρεπει να ειναι σε αμεση..επαφη με τον αγοραστη! Οταν ομως σε πολλα καταστηματα ο υπαλληλος στεκεται μπαμπουλας απο πανω σου ή σε κυνηγαει με το οπλο να μην παιξεις ή σου πεταει και 2-3 βλακειουλες για να δειξει ποσο μαγκας και καραμπουζουκλης ειναι..ε...Ευρωπη και παλι Ευρωπη!

Εαν ολοι αυτοι που κλαιγονται τωρα ( εννοω τα μικρα καταστηματα ) ειχαν τη λογικη να κρατησουν τον πελατη τους κι οχι να τον διωξουν με τη νοοτροπια τους γιατι "Ε, που αλλου θα παει; Εδω θα ξαναγυρισει", τοτε δεν θα ειχε ο Ελληνας αναγκη την ευρωπαϊκη αγορα...διοτι κι εδω Ευρωπη ειναι :D
Μη κοιτάς το δάχτυλο. Στην άκρη του υπάρχει ένα Φεγγάρι
DreamCatcher

Αποσυνδεδεμένος Απόλλων

  • Κιθαροσυντονιστής
  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 5861
  • Φύλο: Άντρας
  • Μονίμως προβληματικός...
    • Προφίλ
Απ: thomann
« Απάντηση #66 στις: 15/12/08, 09:33 »
Γιατι να μην προτιμουμε και ενισχυουμε τους μικρους που ουτως η αλλως ανηκουμε και εμεις και να αγοραζουμε απο πολυεθνικες μονο βλεποντας φυλλαδια????
Προς θεου δεν εχω τπτ με το παραπανω ιντερνετικο καταστημα,απλα αναρρωτιεμαι ??? ???

Κατ' αρχήν ο Thomann δεν είναι "πολυεθνική". Είναι ένα Γερμανικό κατάστημα το οποίο για κάποιους λόγους έχει καταφέρει να αποκτήσει πελατεία σε ολόκληρη την Ευρώπη (και όχι μόνο). Αυτό δεν ήταν για πολλούς το όνειρο της Ενωμένης Ευρώπης; Ας το κάνουν και τα Ελληνικά καταστήματα αν τούς παίρνει. Και εκτός από αυτά που ανέφερε ο freemind, θα είχα να προσθέσω την ασύγκριτα μεγαλύτερη ποικιλία ειδών, την τριετή εγγύηση, το δικαίωμα επιστροφής εντός 30 ημερών (αν για οποιονδήποτε λόγο δεν είσαι ευχαριστημένος με την αγορά) κλπ.

Όσο για τη λογική που λέει ότι δεν αγοράζω κιθάρα αν δεν δοκιμάσω, την καταννοώ μέχρι ενός βαθμού και ειδικά για ακουστικά όργανα. Πάντως κάτι τέτοιο σίγουρα δεν ισχύει για άλλα όργανα, όπως ενισχυτές, εφφέ κλπ. Προσωπικά, ακόμα και για κιθάρα, θα ήμουν διατεθειμένος να το ρισκάρω υπό αυτές τις συνθήκες. Έχω αγοράσει 3-4 φορές από Γερμανικά και Γαλλικά μαγαζιά και ποτέ δεν είχα κανένα πρόβλημα, πάντα τα πράγματα που παρήγγειλα μού ήρθαν σε λιγότερο από μία εβδομάδα, άψογα συσκευασμένα και σε πολύ καλή κατάσταση. Ειδικά δε για τον Thomann, πάντα υπήρχε μέσα στο πακέτο και η κίτρινη φόρμα επιστροφής των ειδών. Από εκεί και πέρα ο καθένας ζυγίζει τα υπέρ και τα κατά και αποφασίζει ανάλογα... ;)
Διψάς και δεν το ξέρεις...

Αποσυνδεδεμένος Διάφανοςςς highway 2.000.000

  • Θαμώνας
  • ***
  • Μηνύματα: 177
  • Φύλο: Άντρας
  • Είμαι ένα σκυλί που γαβγίζει στ' αστέρια...
    • Προφίλ
    • Διαβάτες Ονείρων
Απ: thomann
« Απάντηση #67 στις: 15/12/08, 11:44 »
Εγώ ξέρω πως αγόρασα μια κιθάρα η οποία εδώ θα κόστιζε 200 ευρώ περισσότερα και ίσως και παραπάνω.Τη πήρα απ'το music store και όπως είπε και ο Απόλλων μου ήρθε πολύ καλά συσκευασμένη,με τρια χρονια εγγύηση, πλήρωσα στη πόρτα μου μετροιτίς(με μια μικρή επιβάρυνση βέβαια) αλλά αυτό το κανα γιατί ήταν η πρώτη φορά που έκανα αγορά.
Το χω σεκφτεί κι εγώ πως είναι άσχημο να μην υποστηρίζουμε τους δικούς μας αλλά επίσης έχω βαρεθεί και τον Έλληνα που είναι της αρπαχτής.
Με την αγάπη φωτίζουμε το δρόμο μας και με τα όνειρα τον ουρανό μας...

Αποσυνδεδεμένος Jezus

  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 3522
  • Φύλο: Άντρας
  • Got G.A.S. ???
    • Προφίλ
    • www.High-Gain.com
Απ: thomann
« Απάντηση #68 στις: 15/12/08, 14:20 »
Ευτυχως υπαρχουν παντα η εξαιρεσεσεις (δυστυχως, γιατι επρεπε να ηταν ο κανονας), αλλα ειναι μετρημενες στα δακτυλα, και φαινετε οτι σε καποιες περιπτωσεις υπαρχουν παραπονα και απο αυτους.
Εγω παντως απο Μιουζικ Στορ ειχα προβλημα με μηχανηματα που χαλασαν. Απο Τομαν οχι, αλλα ειχα προβλημα με την ποιοτηκα καποιων προιοντων, καθως και την ποιοτητα συσκευασιας και μεταφορας. Στο μιουζικ στορ παλι τα πραγματα ειναι πιο ποιοτικα.
Got G.A.S. ?
http://old.high-gain.com/myequip.htm

My equipment

http://myspace.com/cerberarec

Join me on Myspace

Αποσυνδεδεμένος armagedon

  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 921
  • Φύλο: Άντρας
    • Προφίλ
Απ: thomann
« Απάντηση #69 στις: 16/12/08, 23:32 »
Συμφωνω σιγουρα οτι επιβαλλεται να προστατεψουμε την τσεπη μας και μαλιστα σε τετοιους καιρους.σιγουρα παλι στην ελλαδα ο κανονας της κουτοπονηριας βασιλευει..αλλα πως να το πω εγω ψωνιζα και ψωνιζω για χρονια απο καποιο καταστημα,(δεν θελω να αναφερω ποιο)και η εξυπηρετηση τους αλλα και οι τιμες τους,ειναι πολυ χαμηλοτερες απο καποια αλλα(και φιρμες).αυτο το διαπιστωσα ρωτωντας τιμες για δυο ιδιες κιθαρες.ομως μια και το συζηταμε και επειδη ενδιαφερομαι για μια gibson,θα μπω στο site του, να ενημερωθω. ;)
sweet music of my soul...
http://www.myspace.com/449782115

Αποσυνδεδεμένος DevilCry

  • Περαστικός
  • *
  • Μηνύματα: 14
    • Προφίλ
Απ: thomann
« Απάντηση #70 στις: 02/01/09, 12:54 »
καλημέρα και χρόνια πολλά!Παράγγειλα και εγώ απο το εν λόγο κατάστημα, αλλά επειδή δεν έχω κάρτα διάλεξα μέσο τράπεζας.Μου ήρθε ένα e-mail με τα στοιχεία κατάθεσης.Τώρα η ερώτηση.Σε ποια ελληνική τράπεζα μπορώ να τα καταθέσω :-\?Υπάρχει συγκεκριμένη?
Ευχαριστώ

Αποσυνδεδεμένος Korgy

  • Συντονιστής
  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 1442
  • Φύλο: Άντρας
  • Q the Filters 2 the F##k!!
    • Skype - korgy-
    • Προφίλ
    • το φάρμακο της περιέργειας..
Απ: thomann
« Απάντηση #71 στις: 02/01/09, 12:56 »
σε οποιαδηποτε κ να πας δεν εχεις προβλημα
Ο μουσικος-καυστήρας   . Ότι αφορά ήχο ,αγορά,πρόβα και ηχογραφήσεις εδώ είμαστε!
http://www.myspace.com/korgyatopon  -> project recording studio for the open minded ears <-

Αποσυνδεδεμένος DevilCry

  • Περαστικός
  • *
  • Μηνύματα: 14
    • Προφίλ
Απ: thomann
« Απάντηση #72 στις: 29/01/09, 22:47 »
Kαλησπέρα και πάλι!!Έχω κάνει μια παραγγελία από thomann και την παρακολουθώ μέσω DHL german.Μέχρι και σήμερα από της 22 του μηνός όλα βαίνουν καλώς.Σήμερα όμως είδα ότι γράφει αυτό
28.01.09 09:06     Erfolgloser Zustellversuch (Empfänger wurde nicht angetroffen)     Erfolgloser Zustellversuch (Empfänger wurde nicht angetroffen)

Το έβαλα σε translator και βγήκε Failed delivery (receiver was not encountered) Failed delivery (recipient has not been encountered)

Εν τω μεταξύ, δεν ΄έχω λάβει ούτε τηλέφωνο ούτε καποιο e-mail..Μένω ηράκλειο κρήτης και στα στοιχεία μου αποστολής το έχω γράψει μαζί με ότι έχει ζητηθεί..Να στείλω κανένα mail στο thomann??Ή απλώς να περιμένω να ξαναπάει στην Γερμανία >:(!!!!!!



« Τελευταία τροποποίηση: 29/01/09, 22:50 από DevilCry »

Αποσυνδεδεμένος hot_sauce (φλουτσ)

  • Συντονιστής
  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 6357
  • Φύλο: Άντρας
    • Προφίλ
Απ: thomann
« Απάντηση #73 στις: 29/01/09, 23:01 »
εννοείται να τους στείλεις αμέσως μαιλ να δεις τι γίνεται και γιατί το έγραψαν αυτό....!
γιατί δν μίλησες με τον Έλληνα αντιπρόσωπο?

Αποσυνδεδεμένος DevilCry

  • Περαστικός
  • *
  • Μηνύματα: 14
    • Προφίλ
Απ: thomann
« Απάντηση #74 στις: 29/01/09, 23:05 »
Mόλις έστειλα λοιπόν...Να δω τι θα μου γράψουν..

Ναι, είχα διαβάσει κάτι για ένα έλληνα αλλά δυστυχώς τότε δεν το βρήκα και τόσο αναγκαίο να τον απασχολήσω :-[...Μάλλον πρέπει τώρα..Έχουμε κανένα mail ή έστω τηλέφωνο να τον πάρω το πρωί??

Ευχαριστώ παιδιά

 

Σχετικά θέματα

  Τίτλος / Ξεκίνησε από Απαντήσεις Τελευταίο μήνυμα
8 Απαντήσεις
11871 Εμφανίσεις
Τελευταίο μήνυμα 26/02/08, 09:50
από chamav
179 Απαντήσεις
95501 Εμφανίσεις
Τελευταίο μήνυμα 20/12/10, 09:03
από freemind
Thomann Vs Music-Store

Ξεκίνησε από Poseras « 1 2 3 4 5 » Τα καλύτερα...

122 Απαντήσεις
71310 Εμφανίσεις
Τελευταίο μήνυμα 27/11/08, 13:51
από grmako
23 Απαντήσεις
10271 Εμφανίσεις
Τελευταίο μήνυμα 18/08/08, 11:15
από BluesMe
1 Απαντήσεις
2641 Εμφανίσεις
Τελευταίο μήνυμα 09/07/08, 21:10
από let me know 796
1 Απαντήσεις
2356 Εμφανίσεις
Τελευταίο μήνυμα 19/09/08, 00:12
από Stinky
thomann

Ξεκίνησε από Vaggelis... Μπάσο

1 Απαντήσεις
2640 Εμφανίσεις
Τελευταίο μήνυμα 02/12/08, 16:06
από freemind
7 Απαντήσεις
5900 Εμφανίσεις
Τελευταίο μήνυμα 20/12/08, 08:32
από armagedon
7 Απαντήσεις
3866 Εμφανίσεις
Τελευταίο μήνυμα 13/12/08, 14:11
από christos1995
22 Απαντήσεις
11223 Εμφανίσεις
Τελευταίο μήνυμα 22/02/10, 03:20
από Μητσάκος