Αποστολέας Θέμα: ποιό συνήθειο των άλλων σας ενοχλεί περισσότερο;  (Αναγνώστηκε 26332 φορές)

0 μέλη και 1 επισκέπτης διαβάζουν αυτό το θέμα.

Αποσυνδεδεμένος Johnie Darko

  • Συναλλαγές: (1)
  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 2769
  • Φύλο: Άντρας
  • Up in smoke...
    • Προφίλ
Γι' αυτό, μία είναι η λύση η δοκιμασμένη και επιτυχής: βγάλτε τελείως το καπάκι. Μεγαλώνει και η διάμετρος του καθίσματος και περνάς υπέροχες αναπαυτικές ώρες διαβάζοντας απορρυπαντικά.

A! Εγω αυτο εχω κανει και το συνιστω ανεπιφυλακτα... Ετσι ολοι αναγκαζονται και να προσεχουν, και να καθαριζουν και να μην παραπονιουνται!
People say that tone is in the fingers...
and people also say that Les Pauls have more tone...
Les Pauls must therefore have more fingers...

Αποσυνδεδεμένος Amylo

  • Και αν δεν σας αρέσει...
  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 1129
  • Φύλο: Γυναίκα
  • ΠΑΡΑΝΟΜΟΙ ΕΙΝΑΙ ΟΙ ΦΑΣΙΣΤΕΣ ΚΑΙ ΟΧΙ ΟΙ ΜΕΤΑΝΑΣΤΕΣ
    • Προφίλ
Γι' αυτό, μία είναι η λύση η δοκιμασμένη και επιτυχής: βγάλτε τελείως το καπάκι. Μεγαλώνει και η διάμετρος του καθίσματος και περνάς υπέροχες αναπαυτικές ώρες διαβάζοντας απορρυπαντικά.

Είναι παγωμένη η λεκάνη χωρίς το κάθισμα  ;D

και οχι μονο αυτο..το χρωματακι που εχει παρει η λεκανη απο κατω μετα απο τον καιρο και τις χρησεις δεν σε εμπνεει... ::) :P ;D
οταν καποιο βραδυ ξυπνησεις απο την αποτομη κραυγη σου...κ τρεξεις στην μαμα σου να το πεις...κ εκεινη τρομαγμενη κλεισει την φωνη σου στο ψυγειο...τοτε θα ναι αργα,μεσανυχτα..και θα χεις κουραστει.....

Αποσυνδεδεμένος Johnie Darko

  • Συναλλαγές: (1)
  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 2769
  • Φύλο: Άντρας
  • Up in smoke...
    • Προφίλ
Γι' αυτό, μία είναι η λύση η δοκιμασμένη και επιτυχής: βγάλτε τελείως το καπάκι. Μεγαλώνει και η διάμετρος του καθίσματος και περνάς υπέροχες αναπαυτικές ώρες διαβάζοντας απορρυπαντικά.

Είναι παγωμένη η λεκάνη χωρίς το κάθισμα  ;D

και οχι μονο αυτο..το χρωματακι που εχει παρει η λεκανη απο κατω μετα απο τον καιρο και τις χρησεις δεν σε εμπνεει... ::) :P ;D

Kυριες μου (και κυριοι) καθαριοτητα ειναι η λεξη κλειδι! Ουτε περιεργα χρωματα, ουτε τιποτα!
Οσο για το κρυο... ελεος εδω αλλα και αλλα ανεχονται οι ποπποι σας... δεν θα παθουν ψυξη...  ;D :P
People say that tone is in the fingers...
and people also say that Les Pauls have more tone...
Les Pauls must therefore have more fingers...

Αποσυνδεδεμένος eleos* (Βάλια πια....)

  • Το ξανθό emoticon
  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 1325
  • Φύλο: Γυναίκα
  • Μακρια, πολυ μακρια να ταξιδευουμε....
    • Προφίλ
περιεργοι ηχοι κατα τη διαρκεια μασσηματος τσιχλας-καραμελας...
τρελαινεται το μυαλο μου...  :P
Screw prince charming!! Give me the guy ..with tattoos and a bad boy attitude!.....

Αποσυνδεδεμένος FSL

  • Αδιόρθωτη Xιονάτη
  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 2327
  • Φύλο: Γυναίκα
  • Όλα είναι στο μυαλό,πόνος και γιατρειά...
    • Προφίλ
περιεργοι ηχοι κατα τη διαρκεια μασσηματος τσιχλας-καραμελας...
τρελαινεται το μυαλο μου... :P

Συν τους ήχους μετά το φαγητό που αδυνατώ να κατανοήσω πως γίνονται...ρουφάνε τα δόντια τους ή προσπαθούν να σφυρίξουν με λάθος τρόπο?
www.ektakta.gr
μάθε άμεσα ό,τι επηρεάζει την καθημερινότητά σου...απεργίες, εφημερίες νοσοκομείων, τηλέφωνα δημοσίων υπηρεσιών, έκτακτη επικαιρότητα...

Αποσυνδεδεμένος eleos* (Βάλια πια....)

  • Το ξανθό emoticon
  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 1325
  • Φύλο: Γυναίκα
  • Μακρια, πολυ μακρια να ταξιδευουμε....
    • Προφίλ
περιεργοι ηχοι κατα τη διαρκεια μασσηματος τσιχλας-καραμελας...
τρελαινεται το μυαλο μου... :P

Συν τους ήχους μετά το φαγητό που αδυνατώ να κατανοήσω πως γίνονται...ρουφάνε τα δόντια τους ή προσπαθούν να σφυρίξουν με λάθος τρόπο?



+10000000000000000000
πωπωωωωωωωωω......αλλο κ εκεινο......
Screw prince charming!! Give me the guy ..with tattoos and a bad boy attitude!.....

Αποσυνδεδεμένος fuZZed

  • Θαμώνας
  • ***
  • Μηνύματα: 199
  • Φύλο: Άντρας
    • Προφίλ
Εμενα μ ενοχλει η συνηθεια μερικων να ενοχλουνται οταν εγω αεριζομαι μπροστα τους...Δε μπορω να καταλαβω τι ζορι τραβανε!! Πραγματικα ειναι ο ορισμος του φασισμου!!!!!
slow the eggs - σιγα τ αυγα!!

Αποσυνδεδεμένος Amylo

  • Και αν δεν σας αρέσει...
  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 1129
  • Φύλο: Γυναίκα
  • ΠΑΡΑΝΟΜΟΙ ΕΙΝΑΙ ΟΙ ΦΑΣΙΣΤΕΣ ΚΑΙ ΟΧΙ ΟΙ ΜΕΤΑΝΑΣΤΕΣ
    • Προφίλ
Εμενα μ ενοχλει η συνηθεια μερικων να ενοχλουνται οταν εγω αεριζομαι μπροστα τους...Δε μπορω να καταλαβω τι ζορι τραβανε!! Πραγματικα ειναι ο ορισμος του φασισμου!!!!!
συγνωμη φιλε αλλα επειδη το αντιστροφο με ενοχλει και εμενα..δλδ το να αεριζεται καποιος μπροστα μου θελω να σου τονισω οτι δεν ειναι φασισμος να μην ανεχομαι τα ηχιτικα σου εφε ουτε την δυσωσμια σου..αμα σου αρεσει τοσο πολυ ο ηχος εχεις και ενα δωματιο που λεγετε τουαλετα... :P
οταν καποιο βραδυ ξυπνησεις απο την αποτομη κραυγη σου...κ τρεξεις στην μαμα σου να το πεις...κ εκεινη τρομαγμενη κλεισει την φωνη σου στο ψυγειο...τοτε θα ναι αργα,μεσανυχτα..και θα χεις κουραστει.....

Αποσυνδεδεμένος Johnie Darko

  • Συναλλαγές: (1)
  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 2769
  • Φύλο: Άντρας
  • Up in smoke...
    • Προφίλ
Mαλλον αστειευομενος και ειρωνικα το ειπε ο φιλος...
People say that tone is in the fingers...
and people also say that Les Pauls have more tone...
Les Pauls must therefore have more fingers...

Αποσυνδεδεμένος GermanRock

  • Παλιός
  • ****
  • Μηνύματα: 464
  • Φύλο: Γυναίκα
  • Πλεον Μεταπτυχιακοοοοοοοοο!!!!!!!!!!!
    • Προφίλ
Eγω παλι εκνευριζομαι σε απιστευτο βαθμο με ατομα που, προσπαθοντας να καλυψουν τη δικη τους ανικανοτητα η μη θεληση να φερουν κατι εις περας σου ζηταν κ τα ρεστα απο πανω για ναβγουν λαδι... Κ το χειροτερο: πολλες φορες τα καταφερνουν! >:( >:( >:( Οσο τ σκεφτομαι, θελω να σκοτωσω ανθρωπο...
I can't sleep alone anymore Need someone here with me,All I ever wanted and more My dreams are fighting for ...Never Ending Nightmare,Always there instead of you...MSG

Αποσυνδεδεμένος Joevaicci

  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 1302
  • Φύλο: Άντρας
  • Τα πάντα Riff...
    • Προφίλ
Τι έγινε? Σε πρήξανε στο μαγαζί στα Μουδανιά για δικές τους μαλ***ες? ;D Πες το στον Κουρού να καθαρίσει ;D ;D ;D
''My advice to aspiring guitarists? -Always wear sunblock and use a condom!'' - Steve Vai

Αποσυνδεδεμένος GermanRock

  • Παλιός
  • ****
  • Μηνύματα: 464
  • Φύλο: Γυναίκα
  • Πλεον Μεταπτυχιακοοοοοοοοο!!!!!!!!!!!
    • Προφίλ
Τι έγινε? Σε πρήξανε στο μαγαζί στα Μουδανιά για δικές τους μαλ***ες? ;D Πες το στον Κουρού να καθαρίσει ;D ;D ;D

Oχι βρε, απο το μαγαζι εχω φυγει εδω κ καιρο! ;D Στην προκειμενη περιπτωση αναφερομουν σε κατι συμφοιτητριες μου... αστο καλυτερα, να μην δωσω εκταση στο θεμα, ποτε δν ξερεις... >:( Αλλα ισχυει κ γενικοτερα, την εχω πατησει πολλες φορες ετσι... Εγω φατιω που δν λεω απο την αρχη αυτα που μ'ενοχλουν κ βγαινω στο φιναλε κ ο φταιχτης απο πανω... >:(
I can't sleep alone anymore Need someone here with me,All I ever wanted and more My dreams are fighting for ...Never Ending Nightmare,Always there instead of you...MSG

 

Σχετικά θέματα

  Τίτλος / Ξεκίνησε από Απαντήσεις Τελευταίο μήνυμα
18 Απαντήσεις
15599 Εμφανίσεις
Τελευταίο μήνυμα 19/05/09, 01:06
από Dr Bluz (G.K.)
20 Απαντήσεις
8287 Εμφανίσεις
Τελευταίο μήνυμα 01/03/08, 01:19
από TassosK
34 Απαντήσεις
11584 Εμφανίσεις
Τελευταίο μήνυμα 12/03/07, 23:11
από Scarsick
29 Απαντήσεις
10393 Εμφανίσεις
Τελευταίο μήνυμα 14/08/08, 13:49
από Stergios Kourou
26 Απαντήσεις
8227 Εμφανίσεις
Τελευταίο μήνυμα 09/03/09, 17:13
από TheRach3
52 Απαντήσεις
16484 Εμφανίσεις
Τελευταίο μήνυμα 26/08/09, 12:31
από Μάνος Καμπούρης (m.k.)
26 Απαντήσεις
12066 Εμφανίσεις
Τελευταίο μήνυμα 14/03/10, 01:02
από zeromancer
19 Απαντήσεις
7938 Εμφανίσεις
Τελευταίο μήνυμα 24/11/14, 10:44
από Guitar Fan
1 Απαντήσεις
1893 Εμφανίσεις
Τελευταίο μήνυμα 09/12/18, 08:20
από panixgr
0 Απαντήσεις
3515 Εμφανίσεις
Τελευταίο μήνυμα 14/01/19, 23:53
από ΠΟΙΟΣ