Αποστολέας Θέμα: 4h Epishmh Synanthsh Sth THESSALONIKH  (Αναγνώστηκε 14239 φορές)

0 μέλη και 1 επισκέπτης διαβάζουν αυτό το θέμα.

Αποσυνδεδεμένος Ikaros

  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 1194
  • Φύλο: Άντρας
  • When i found her,i lost my mind...
    • Προφίλ
Re:4h Epishmh Synanthsh Sth THESSALONIKH
« Απάντηση #25 στις: 02/04/03, 21:56 »
ta leme mesa sto chat gi'ayto den yparxei antapokrishedw mesa:)
…χαρά στον Ίκαρο αψήφιστα που υψώθη φτεροπλάστης…

Αποσυνδεδεμένος WINNIE

  • Θαμώνας
  • ***
  • Μηνύματα: 207
  • Φύλο: Γυναίκα
  • sometimes,there's a time you must say "goodbye"..
    • Προφίλ
Re:4h Epishmh Synanthsh Sth THESSALONIKH
« Απάντηση #26 στις: 03/04/03, 09:57 »

ta leme mesa sto chat gi'ayto den yparxei antapokrishedw mesa:)

να υποθέσω ότι είναι και αυτοί καινούριοι (κοιτάξου στον καθρεφτη, γιατί για σένα λέω..! :P) και ψοφάνε για συναντήσεις? τελικά, ΠΟΥ θα πάμε??? ??? ??? ???
"Η αγάπη, μετριέται με ό,τι μπορεί να απαρνηθεί κανείς για χάρη της.. Ακόμη και την ίδια την αγάπη..."   ΟΜΑΡ ΚΑΓΙΑΜ

Αποσυνδεδεμένος teri

  • Επισκέπτης
  • **
  • Μηνύματα: 68
  • Φύλο: Γυναίκα
    • Προφίλ
Re:4h Epishmh Synanthsh Sth THESSALONIKH
« Απάντηση #27 στις: 03/04/03, 23:02 »
θα προσπαθησω να ερθω και εγω, αν και δουλευω μεχρι αργα.
Η Θεσ/νικη δεν ειναι και το δυπλανο τετραγωνο για να σας πω με σιγουρια, εχω και ενα τρενο να παρω απο την Λαρισα.

Παρεπιμπτωντος Stakhs σου εστειλα e-mail και μου γυρισε πισω. Γιατι? Αλλαξε?
Nick the best.- Κάθε βράδυ με νανουρίζει ο ρυθμός των αναπνοών σου.

Αποσυνδεδεμένος Ikaros

  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 1194
  • Φύλο: Άντρας
  • When i found her,i lost my mind...
    • Προφίλ
Re:4h Epishmh Synanthsh Sth THESSALONIKH
« Απάντηση #28 στις: 04/04/03, 01:26 »
teri sou apanthsa,den to eides? :)
…χαρά στον Ίκαρο αψήφιστα που υψώθη φτεροπλάστης…

Αποσυνδεδεμένος Ζωή

  • Θαμώνας
  • ***
  • Μηνύματα: 211
  • Φύλο: Γυναίκα
  • Keep it real!!!
    • Προφίλ
Re:4h Epishmh Synanthsh Sth THESSALONIKH
« Απάντηση #29 στις: 04/04/03, 03:08 »
Εγώ ..................................
............................................... θα είμαι εκεί; ::) :P
Love on the weekend...

Αποσυνδεδεμένος Ikaros

  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 1194
  • Φύλο: Άντρας
  • When i found her,i lost my mind...
    • Προφίλ
Re:4h Epishmh Synanthsh Sth THESSALONIKH
« Απάντηση #30 στις: 04/04/03, 05:48 »
nai tha eisai kai tha peis ki ena tragoudi!
…χαρά στον Ίκαρο αψήφιστα που υψώθη φτεροπλάστης…

Αποσυνδεδεμένος Σωτήρης

  • Σαλονικιός
  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 1061
  • Φύλο: Άντρας
    • Προφίλ
Re:4h Epishmh Synanthsh Sth THESSALONIKH
« Απάντηση #31 στις: 04/04/03, 10:43 »
Παιδια καλα να περασετε σημερα...καλη διασκεδαση και προσοχη το ποτο ε?? ;)...μην φτασετε στα ακρα!! :P
Και πειτε και κανα τραγουδι και για'μενα...! :-\
Χαιρετησματα στην Αναστασια!!!!! :)
Θα παρω τηλ....αν μπορεσω!

Αποσυνδεδεμένος Ζωή

  • Θαμώνας
  • ***
  • Μηνύματα: 211
  • Φύλο: Γυναίκα
  • Keep it real!!!
    • Προφίλ
Re:4h Epishmh Synanthsh Sth THESSALONIKH
« Απάντηση #32 στις: 04/04/03, 12:33 »

Παιδια καλα να περασετε σημερα...καλη διασκεδαση και προσοχη το ποτο ε?? ;)...μην φτασετε στα ακρα!! :P
Και πειτε και κανα τραγουδι και για'μενα...! :-\
Χαιρετησματα στην Αναστασια!!!!! :)
Θα παρω τηλ....αν μπορεσω!


   Για σένα Σωτηράκη θα πούμε το "Καθρέφτης" & το "Θα 'μαι κοντά σου,όταν με θες" -του Αλκίνοου- που μου αρέσουν πολύ!!!  ;) :P
Love on the weekend...

Αποσυνδεδεμένος WINNIE

  • Θαμώνας
  • ***
  • Μηνύματα: 207
  • Φύλο: Γυναίκα
  • sometimes,there's a time you must say "goodbye"..
    • Προφίλ
Re:4h Epishmh Synanthsh Sth THESSALONIKH
« Απάντηση #33 στις: 04/04/03, 15:27 »

Παιδια καλα να περασετε σημερα...καλη διασκεδαση και προσοχη το ποτο ε?? ;)...μην φτασετε στα ακρα!! :P

Θα παρω τηλ....αν μπορεσω!

αυτό ήταν σπόντα για μένα μικρέ αδερφέ???? ::) ::)
"Η αγάπη, μετριέται με ό,τι μπορεί να απαρνηθεί κανείς για χάρη της.. Ακόμη και την ίδια την αγάπη..."   ΟΜΑΡ ΚΑΓΙΑΜ

Αποσυνδεδεμένος Σωτήρης

  • Σαλονικιός
  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 1061
  • Φύλο: Άντρας
    • Προφίλ
Re:4h Epishmh Synanthsh Sth THESSALONIKH
« Απάντηση #34 στις: 04/04/03, 15:27 »

Για σένα Σωτηράκη θα πούμε το "Καθρέφτης" & το "Θα 'μαι κοντά σου,όταν με θες" -του Αλκίνοου- που μου αρέσουν πολύ!!!  ;) :P

Και 'μενα μου αρεσουν πολυ και τα δυο τραγουδια που ειπες (..υπαρχει κανενα τραγουδι του Αλκινοου που να μην μου αρεσει?? ::) ;D :P ;D)
να τα πειτε καλα ε??...ανταξια του Αλκινοου!! ;) ;)
Και παλι καλα να περασετε...!

Αποσυνδεδεμένος Σωτήρης

  • Σαλονικιός
  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 1061
  • Φύλο: Άντρας
    • Προφίλ
Re:4h Epishmh Synanthsh Sth THESSALONIKH
« Απάντηση #35 στις: 04/04/03, 15:40 »

Παιδια καλα να περασετε σημερα...καλη διασκεδαση και προσοχη το ποτο ε?? ;)...μην φτασετε στα ακρα!! :P

Θα παρω τηλ....αν μπορεσω!



αυτό ήταν σπόντα για μένα μικρέ αδερφέ???? ::) ::)


Λιγο οχι πολυ........οσο παταει ο Gozzila!!!! ;D ;D :P :P ;)

Αντε βρε καλα να περασετε....!!! ;)

Αποσυνδεδεμένος prince

  • Θαμώνας
  • ***
  • Μηνύματα: 121
  • Φύλο: Άντρας
  • Λατρεύω το YaBB SE!
    • Προφίλ
Re:4h Epishmh Synanthsh Sth THESSALONIKH
« Απάντηση #36 στις: 05/04/03, 01:46 »
 :D ;)
         Ευχομαι,αν και ειμαι σιγουρος  οτι  η συναντηση  σας  θα  εχει  μεγαλη  επιτυχια,αλλωστε οι  ανθρωποι της  θεσσαλονικης φημιζονται για την ζεστασια τους και το κεφι .
Σας στειλαμε τον Στεφανο,για να δει και απο κοντα!
 Μακαρι να ενωθουμε σε καποια πανελληνια συναντηση του  κιθαρα  και να γνωριστουμε!!!
  Καλη διασκεδαση,ως το πρωι....και  καμια  μπουγατσα  δεν βλαπτει  να  μας στειλετε,οκ;
                                       Αναμενω εντυπωσεις,περιγραφες και κουτσομπολιο,
                                                   prince ...
Eίχα μια  καρδιά,μα ήρθες και την πήρες,
και έμεινα μοναχός,με ένα καφάσι μπύρες...

Αποσυνδεδεμένος Ζωή

  • Θαμώνας
  • ***
  • Μηνύματα: 211
  • Φύλο: Γυναίκα
  • Keep it real!!!
    • Προφίλ
Re:4h Epishmh Synanthsh Sth THESSALONIKH
« Απάντηση #37 στις: 05/04/03, 05:57 »
    Πριν από λίγο επέστρεψα από τη συνάντηση...  :) Ό,τι & να πω,θα είναι λίγο...  :)
   ΜΙΑ ΛΕΞΗ - 5 ΣΥΛΛΑΒΕΣ - 12 ΓΡΑΜΜΑΤΑ μπορούν να αποτυπώσουν  & να σκιαγραφήσουν(για Ikaro  ;D)με τον καλύτερο τρόπο τις εντυπώσεις μου.Έχω την αίσθηση ότι όσο πιο πολλές συναντήσεις κάνουμε & όσο περισσότερα άτομα γνωρίζουμε,τόσο το καλύτερο περνάμε!!! ;) Ας πάρουμε όμως τα πράγματα από την αρχή...  :D
   Αν & είχα μάθημα στη σχολή μέχρι τις 9,ωστόσο έκανα κοπάνα τις 2 τελευταίες ώρες για να πάω για καφεδάκι με τον Νίνο(κοινώς Steven.Oλόκληρο ταξίδι έκανε το παιδί από Αθήνα,να μην τον δω; :o)  ;) και τον αδερφούλη.Ο Στέφανος ήρθε...  :) Όχι όμως & ο brother...  >:( Τώρα το πως συναντηθήκαμε με τον Νίνο... είναι άλλο θέμα... Το σύνθηματικό μου ήταν "Φοράω κόκκινο πουκάμισο"(Ολυμπιακός δεν είμαι... >:()... αλλά απ' ό,τι φαίνεται... δεν έπιασε...  :-\  :'(
   ...Στις 10 συναντηθήκαμε & με την Humming!!! Tο κακό είναι ότι πάλι δεν έπιασε το συνθηματικό μου...  ??? Στη συνέχεια,ήρθε ο αδερφούλης(που τον αποκλήρωσα από αδερφό μου... -γιατί άραγε;  >:( ;D ::) :P- ,αλλά τον ξαναδέχτηκα) & φυσικά ο Koureas!!! Κατευθυνθήκαμε στην πλατεία Άθωνος... Για την ακρίβεια,μας οδήγησε ο Steven που ήξερε τα  λημέρια...  :P Όσο για το τι φάγαμε,για το τι & πόσο ήπιαμε,δεν αναφέρω(δεν συμφέρει  ::)).Τελευταία & καλύτερη ήρθε η WINNIE!!!
   Κατά τη διάρκεια της συνάντησης,ρίξαμε το... γέλιο(βλέπε:cd,λουλούδια,photo,αναπτήρες,βόλτα στην παραλία,κ.λ.π... Να μην τα λέμε & όλα...  :P).
   Πάντως,όσοι δεν παρευρεθήκατε... Χ Α Σ Α Τ Ε ! ! !  ;D :P
Το σλόγκαν της βραδιάς:"Αύριο για μπουγάτσα στο ζαχαροπλαστείο <<Κοζάνη>>... Ξέρετε πού είναι... Όσοι δεν έχουν ιδέα για το που πέφτει,ας απευθυνθούν στον Steven... :P Εκείνος το έμαθε... Από ποιον άραγε; 8)
   *ΣΗΜΕΙΩΣΗ:& τα 2 παιδιά που γνώρισα σήμερα για πρώτη φορά(Steven & Humming) είναι Φ Ο Β Ε Ρ Α ! ! !
   *ΣΗΜΕΙΩΣΗ:& τα 2 παιδιά που γνώριζα ήδη(Ikaros & Koureas) ήταν & είναι...  ??? ::) :P ;D
   *ΣΗΜΕΙΩΣΗ:Steven,πότε θα ξανακάνεις τα κολπάκια με τον αναπτήρα; Μου άρεσαν πολύ!!!  ;) ::) :P Αλλά την επόμενη φορά στο πουκάμισο...  :P
   
Love on the weekend...

Αποσυνδεδεμένος Steven

  • Περαστικός
  • *
  • Μηνύματα: 11
  • Φύλο: Άντρας
  • Apolayste ti zwi oso mporeite...
    • Προφίλ
Re:4h Epishmh Synanthsh Sth THESSALONIKH
« Απάντηση #38 στις: 06/04/03, 13:57 »
Ela bre Zwitsa!!!!!!!!!!!!!!!!

Ksekourastika apo to taxidi epistrofis..............kai eipa na kanw mia perasa apo to forum!!!!!!!


Loipon paides........ena exw na pw.............rixame polla gelia.......ma para polla!!!!!!!!!!

Xarika pou gnwrisa ta paidia kai apo konta.....einai oloi tous asteria!!!!

Oso gia tis floges me to anaptira.........ouden sxolio........paraligo na ginw lampada gia xari tis Zwis!!!

Pantws Zwi.........de mporeis na peis.........ematha amesws ta limeria tis Thessalonikis..........opote thes edw eimai.........rwta gia opou 8es na pas!!!! :P :P


Gia ti <<Kozani>> 8a pareis tin Aristotelous........... ;D ;D

Αποσυνδεδεμένος Ζωή

  • Θαμώνας
  • ***
  • Μηνύματα: 211
  • Φύλο: Γυναίκα
  • Keep it real!!!
    • Προφίλ
Re:4h Epishmh Synanthsh Sth THESSALONIKH
« Απάντηση #39 στις: 06/04/03, 22:43 »

Oso gia tis floges me to anaptira.........ouden sxolio........paraligo na ginw lampada gia xari tis Zwis!!!

Pantws Zwi.........de mporeis na peis.........ematha amesws ta limeria tis Thessalonikis..........opote thes edw eimai.........rwta gia opou 8es na pas!!!! :P :P


Gia ti <<Kozani>> 8a pareis tin Aristotelous........... ;D ;D


   Έγινες λαμπάδα για χάρη μου; ::) Αν είχε συμβεί κάτι τέτοιο,τώρα δε θα ήσουν στην Αθήνα... :P Αλλά & κάτι τέτοιο να ίσχυε... δεν κατάλαβα... δεν θα το άξιζα; Το Πάσχα θα είχα λαμπάδα Steven!!!  :P
   Όσο για την "Κοζάνη",δεν με κατατόπισες πλήρως... Περιμένω τη συνέχεια... ;)
Love on the weekend...

Αποσυνδεδεμένος WINNIE

  • Θαμώνας
  • ***
  • Μηνύματα: 207
  • Φύλο: Γυναίκα
  • sometimes,there's a time you must say "goodbye"..
    • Προφίλ
Re:4h Epishmh Synanthsh Sth THESSALONIKH
« Απάντηση #40 στις: 07/04/03, 11:44 »
λοιπόοοον, ας πει και η winnie πώς πέρασε..!
"ήταν θυμάμαι, βράδυ σαββάτου, που μου 'χες πει.." ωχ!! λάθος!! καλά ντε!! μην βαράτε!!
αρχίζω πάλι.. η καημένη, όπως είχα πει σε προηγούμενες απαντήσεις μου, είχα να πάω σε ένα πάρτυ.. αυτός ήταν και ο λόγος της καθυστέρησής μου ::)  τες πα.. κατέφθασα κατα τις 00:30 στο συντριβάνι της άθωνος.. από κει ήρθαν και με πήραν οι.. delivery της παρέας (stakhs, koureas). πήγαμε στο τραπέζι όπου γνώρισα τους humming και τον "έχουμε ίδια ημερομηνία γενέθλια" (ο γνωστός steven).. κλασικότατα αρχίσαμε και πίναμε..!  μετά αρχίσαν τα πειράγματα (τι τράβηξαν τα έρμα τα μάγουλά μου..), οι... κλασικοί συμμετέχοντες, πλέον, των συναντήσεων αναπτύρες ανέλαβαν δράση (ο steven μάλιστα κάποια στιγμή άρχισε οικειοθελώς να γίνεται πυροτέχνημα..! αλήθεια!! η ζωή κι εγώ είμαστε αθώες..! ::) :P  ;D ) μετά είχαμε μια.. θεωριτική "ξενάγηση" της θεσ/νίκης από τον steven (ομολογώ με την "κοζάνη" μας έβαλε γυαλιά!!) και εν τέλει καταλήξαμε στον Λευκό Πύργο (αφού πρώτα όμως χορέψαμε, τι έτσι θα μέναμε??? αν και ομολογώ η προσέλευση στο θέμα χορού ήταν αρκετά μικρή- stakhs,winnie και λίγο ο steven.. εννοείται ότι οι χορευτικές ικανότητες έγιναν στην παραλιακή..! ::) :P ;)) όπου με θλίψη είδαμε (πρώτος παρατήρησε ο koureas) ότι μας έχουν ... ρημάξει τον θερμαϊκό (αυτό θα μπει σε άλλο subject!  :( >:( )
κλείνοντας,θα ήθελα να συμφωνήσω με την ζωή, ότι Κ-Α-Θ-Ε
συνάντηση με τα παιδιά του κιθάρα, είναι μοναδική και το συναίσθημα του να γνωρίζεις καινούρια άτομα που έχεις κοινά είναι καταπληκτικό..!
σας ευχαριστώ για ακόμη μία φορά..!
:-*
εις το επανιδείν..!
"Η αγάπη, μετριέται με ό,τι μπορεί να απαρνηθεί κανείς για χάρη της.. Ακόμη και την ίδια την αγάπη..."   ΟΜΑΡ ΚΑΓΙΑΜ

Αποσυνδεδεμένος Ikaros

  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 1194
  • Φύλο: Άντρας
  • When i found her,i lost my mind...
    • Προφίλ
Re:4h Epishmh Synanthsh Sth THESSALONIKH
« Απάντηση #41 στις: 08/04/03, 00:37 »
dieykrinhsh,aytos  o stakhs einai o ikaros ki aytos o ikaros kyrioi kai kyries eimai egw!Ok?...kala e?H synanthsh?Allo pragma!Entaksei me ta paidia eixame to gelio...ma na mh kserw pou einai ayth h Kozanh?R c Steven einai sth geitonia!Pam plateia pou leei kai o Bysni thyelas soyz t'alougaei xixa! ;D ore mana etsi kai bgoun oi fwtografies!Xarhka polu gia tis kainouries mou gnwrimies opws o foveros tromeros anepanalhptos Steven kai h agaphth,omorfh kai glykhtath Humming!Kai gia na mh ksexniomaste ta magoulakia ths Winnie kokkinisan ligo parapanw touth th fora kai opws panta o filosm ou o koureas pou ton paw para polu!Kana tablaki r file alla kai mpyrimpoula!Fysika de ksexnw thn aderfoula mou pou xalasthke kapoia stigmh...e ti na kanoume yparxoun kai mala*es se ayton ton kosmo!Edw eimai aderfoula mou egw ;)Alla xalllllllllllllaaaaaaara
;DAn eksairesoume ayto ki ena mikro atyxhmataki ola htan kataplhktika!
   Anypomwnw na ksanabrethoume!Mexri tote kala na eimaste oloi kai ola ta alla erxontai! :)
…χαρά στον Ίκαρο αψήφιστα που υψώθη φτεροπλάστης…

 

Σχετικά θέματα

  Τίτλος / Ξεκίνησε από Απαντήσεις Τελευταίο μήνυμα
22 Απαντήσεις
8603 Εμφανίσεις
Τελευταίο μήνυμα 18/02/03, 23:16
από D@ve Murray
22 Απαντήσεις
7970 Εμφανίσεις
Τελευταίο μήνυμα 20/03/03, 13:15
από Σωτήρης
29 Απαντήσεις
10756 Εμφανίσεις
Τελευταίο μήνυμα 12/05/03, 11:59
από WINNIE
16 Απαντήσεις
7279 Εμφανίσεις
Τελευταίο μήνυμα 18/11/07, 06:21
από GreekDudeCovers
0 Απαντήσεις
28263 Εμφανίσεις
Τελευταίο μήνυμα 23/11/14, 19:22
από KRHTIKOS79