Σελίδες:
  • #26 από FSL στις 19 Mar 2006
  • Δυσκολεύομαι να πιστέψω πως υπάρχουν τόσο ακραίες συμπεριφορές εξαιτίας ενος παιχνιδιού.

    Εγώ την πατάω οταν παίζω παχνίδια με αγώνες αυτοκινήτου που το σώμα μου παίρνει κλίση ανάλογα με τη στροφή που παίρνει το αμαξάκι.Νομίζω πως αντέχω ακόμα...

    Αυτός ο έφηβος δεν ειναι δυνατόν στην υπόλοιπη ζωή του να ναι καλά...
    Το θέμα ειναι ότι κάποια στιγμή ξεφεύγουν απ τα όρια και καποιος πρεπει να ναι εκει να τους μαζέψει και να τους βοηθήσει.
  • #27 από djkostas στις 19 Mar 2006
  • Εγώ είδα μόνο το μισό.(δεν άντεξα)
    2 πράγματα μπορεί να συμβαίνουν!
    α) Το όλο σκηνικό είναι φτιαχτό
    β) Το παιδί έχει ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ ψυχολογικά προβλήματα

    Αν και για να πώ την αλήθεια είχα και εγώ κάποιες ακραίες αντιδράσεις ;D πριν 4-5 χρόνια που έπαιζα Syphon Filter
    αλλά τα έκοψα λόγω του τεράστιου δουλέματος που είχα φάει! :o :o ::) ::) ::) ::)
  • #28 από ΠΑΝΜΕΓΙΣΤΟΣ - EOSFORUM - SOTRIANI - στις 20 Mar 2006
  •    ε? και που ειναι το προβλημα? Κι εγω ετσι κανω οταν παιζω football manager!
    @#%$% ^^$^%%^ %^$$@@  &*&*())@!!^&((+_^&*(%^#@ $^^@$@@ %@ ^$!!#^%%^46542€€€£§¶ ¤¦£§³¶ £²£§¥®€®¤¶¤ £³€
  • #29 από Son of the sun στις 20 Apr 2006
  •  ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D
  • #30 από blackie στις 20 Apr 2006
  •    ε? και που ειναι το προβλημα? Κι εγω ετσι κανω οταν παιζω football manager!


    Ξερεις ποσα ποντικια εχει δεχτει ο απεναντι τοιχος...
  • #31 από Μάνος Καμπούρης (m.k.) στις 20 Apr 2006
  •    ε? και που ειναι το προβλημα? Κι εγω ετσι κανω οταν παιζω football manager!


    Ξερεις ποσα ποντικια εχει δεχτει ο απεναντι τοιχος...

     Τι λέτε τώρα, ρε παίδες! Εγώ έχασα σχεδόν έναν ολόκληρο χρόνο της ζωής μου παίζοντας Manager! Μιλάμε για ατελείωτες ώρες και φοβερά ξενύχτια μπροστά στο PC! Δεν μπορούσα ούτε να δουλέψω από την έλλειψη ύπνου! Το είχα πάρει σοβαρά το θέμα. Δεν σκεφτόμουν τίποτε άλλο όλη μέρα! Πήγα σε κέντρο αποτοξίνωσης όμως και τώρα είμαι καλά  ;D
  • #32 από blackie στις 20 Apr 2006
  • Δωσε μου το τηλεφωνο του κεντρου αποτοξινωσης...
  • #33 από Μάνος Καμπούρης (m.k.) στις 20 Apr 2006
  •  Add or Remove Programs... και καθάρισες! Τις πρώτες μέρες θα πάθεις μια κρίση στέρησης βέβαια  :(
  • #34 από YmiRLinG στις 21 Apr 2006
  • Εμενα μου πηρε πολυ καιρο να σταματησω το manager. Μιλαμε ξυπναγα 8 και εκλεινα 5 το βραδυ!!!!!!!!!!!! Αλλα ειχα παρει τη wolves και ειχα παρει champion league μετα απο πολυ κοπο και ιδρωτα και με hibs ειχα παρει uefa. Τωρα εχω WoW και καιγομαι. Δεν γινεται αμα αρχισει το καψιμο με ενα παιχνιδι μετα οταν κοβεις το ενα ερχται αλλο :P :P
  • #35 από Μάνος Καμπούρης (m.k.) στις 21 Apr 2006
  •  Εγώ είχα πάρει τον Πανσεραϊκό από Β' Εθνική και τον έβγαλα UEFA σε 6 σεζόν. Μην με κάνετε να τα σκέπτομαι γιατί το CD το έχω ακόμα...  :-X :'(
  • #36 από blackie στις 21 Apr 2006
  • Θρασυβουλας ρε!!!!Απο Β Εθνικη,2008 Τελικος Τσαμπιονς Λιγκ(χαμενος απο τη Γιουβε στα πεναλτι)
  • #37 από YmiRLinG στις 21 Apr 2006
  • Τι λετε ρε εδω σας μιλαω για αγγλικο πρωταθλημα. Wolves πρωτη χρονια ανεβηκα με ισοβαθμια 2000/01 2 χρονιες επαιξα απο 8 εως 3ος  3 χρονια πρωτος και τελικος champions league με μεσο ορο ηλικιας παικτων 24 και στο καπακι την επομενη χρονια τα σαρωσα ολα διημειρωτικα και champions league και δε συμμαζευται ωσπου στο τελος οι παικτες τραυματιζονταν συνεχει απαο την κουραση. Επομενη χρονια ουτε champions league αλλα τα οικονομικα πετγανε ειχα μεγαλωσει 3 φορες το γηπεδο πανικος. ΜΕτα μπηκε η μανα μου στη μεση και το εκανε uninstall :-X
  • #38 από super_freak_me στις 22 Apr 2006
  • !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!ευτυχως που δε νιωθω περι βιντεοπαιχνιδιων....δν τον καταλαβαινω τον τυπο,οπως + κανεναν απο τους βιντεογκέημερς......πω...φρίκη το ατομο!!!!!!!!!!!!!!!ιου!!!
  • #39 από pegasus στις 26 Apr 2006
  • Να σας πω ρε παίδες. Μήπως μπορεί κάποιος να το κατεβάσει και να μας το δώσει και εμάς, αντί να περιμένουμε εμείς οι ISDNάδες να κάνει πρώτα το ευχέλαιό του και μετά να παίξει?
  • #40 από aris 13888, ο saprikios anathematistis στις 12 Nov 2006


  • Δεν ειναι "Διασκεδαση", καταντια ειναι, αλλα ειπα να το βαλω...

    Παντως ουτε καν χασκογελασα μαυτο...
  • #41 από Μένια.. στις 12 Nov 2006
  • Πραγματικά δεν το παρακολούθησα όλο.. Πολύ λυπηρό, σχεδόν με μελαγχόλησε. Είναι που πρέπει να προστατεύουμε τα παιδιά από όλη αυτή την υστερία της τεχνολογίας και της στείρας ψυχαγωγίας.
  • #42 από Joe Santriani στις 13 Nov 2006
  • Αν δεν ειναι στημενο ειναι τραγικο και τρομακτικο τι να πει κανεις οταν καποιος φτανει σε τετοιο σημειο
    ειναι απηστευτο............. :( :( :o :o Τα παιδια του μελλοντος μπαινουν σε σχεδιασμο και να το αποτοτελεσμα :( >:( :( >:( :o
  • #43 από pa... στις 25 Feb 2007
  • Τσιτωμένα τα νεύρα του μικρού, έτσι;;  ;D


  • #44 από Αυτάρεσκο Καθίκι Isnogood στις 25 Feb 2007
  • XA! Το έχω ξαναδεί, και έχω την εντύπωση οτι το είχα βρεί στο kithara...Αλλα είναι απόλαυση να το βλέπω....
  • #45 από eva... στις 25 Feb 2007
  • Πω,πω!!!Παναγια μου!!Το παλικαρι ειναι γεια σου!!!Αν και μου θυμιζει τις εποχες με το παλιο μου υπολογιστη!!! ;D
  • #46 από s.s. στις 25 Feb 2007
  • δεν ειναι καμμενος.ειναι καρβουνος...
  • #47 από TassosK στις 25 Feb 2007
  • δεν παιζει με καμια παναγια να ειναι αληθινο.....over & out
  • #48 από freemind στις 25 Feb 2007
  • Επιμενω πως αν δεν ειναι αληθινο, τοτε ο μικρος θα επρεπε να παρει Οσκαρ Α αντρικου ρολου, γιατι ( με εξαιρεση τον Νικολσον ) δεν εχω ξαναδει τετοιο μενος!
  • #49 από schizm στις 25 Feb 2007
  • Το είχα δει παλαιότερα το video με τον ψυχωτικό νεαρό και το Unreal Tournament και το είχα ψάξει λίγο, έχοντας κι ο ίδιος την απορία για το αυθόρμητο του πράγματος. Τελικά αποδεικνύεται πως ο μικρός είναι ένας πειστικότατος υποκριτής...έχει μάλιστα δημιουργήσει και 2-3 ακόμα video, όπου η διαταραγμένη του σεναριακή φαντασία είναι επίσης αποκαλυπτική/ενδεικτική. Γκανγκστεροειδείς αισθητικές για μικρούς Χίτλερ. Όπως και να έχει, τα 15 λεπτά διασημότητας τα κέρδισε με το σπασμένο του keyboard. :)
  • #50 από freemind στις 25 Feb 2007
  • Του βγαζω το καπελο τοτε!! Ειναι απιστευτα πειστικος! Εαν μεγαλωσει και αποφασισει να γινει ηθοποιος, τοτε το Ψυχω 3 ειναι μια καλη ευκαιρια για αυτον!
Σελίδες: