Σελίδες:
  • #1 από Βραζίλης στις 17 Jun 2009
  • Να που τώρα πια τα κινητά φτιάχνουν ακόμα και καφέ!
    Δείτε εδώ πως μπορείτε να φτιάξετε ένα φραπέ, με μηδενικό κόστος και άπειρα ξαναγεμίσματα!

    www.ifrappe.com
  • #2 από YmiRLinG στις 17 Jun 2009
  • Ο,ΤΙ να ναι ομως 8)
  • #3 από gers στις 17 Jun 2009
  • AXAXAXAXAAAXAXAXAXAXAXA!!! :D
  • #4 από Angel~Archo στις 17 Jun 2009
  • Καλο!Αν και δεν ειναι πολυ αληθοφανες μεχρι στιγμης..Ανυπομονω να το πετυχω σε κανενα iphone να το δω και απο κοντα
  • #5 από Υπνοβάτης... στις 17 Jun 2009
  • Καλο!Αν και δεν ειναι πολυ αληθοφανες μεχρι στιγμης..Ανυπομονω να το πετυχω σε κανενα iphone να το δω και απο κοντα

    Βλακειούλα είναι :P
    Aλλά ένα μεγάλο μπράβο στα παιδιά... ;D
  • #6 από Jeff L. στις 18 Jun 2009
  • Τι άλλο θα δούμε...
  • #7 από Angel~Archo στις 18 Jun 2009
  • Πολλα..Για μενα απο τα καλυτερα ειναι η εφαρμογη για τα κουνουπια και αυτη με το θωλομενο τζαμι
  • #8 από Βραζίλης στις 18 Jun 2009
  • Πολλα..Για μενα απο τα καλυτερα ειναι η εφαρμογη για τα κουνουπια και αυτη με το θωλομενο τζαμι

    Δώσε link!
  • #9 από Angel~Archo στις 18 Jun 2009
  • Αυτο για τα κουνουπια το εχω δει σε iphone φιλου μου..εκπεμπει μια ειδικη συχνοτητα σαν ηχο το κινητο η οποια απωθει τα κουνουπια..δεν εχει νοημα να στειλω καποιο λινκ διοτι δεν την αντιλαμβανεται το ανθρωπινο αφτι..Τωρα για το τζαμι :
  • #10 από Ammon Jerro στις 18 Jun 2009
  • δεν παμε καλα ρεεεεεεεεεεεεεεε
  • #11 από gers στις 18 Jun 2009
  • Αυτο για τα κουνουπια το εχω δει σε iphone φιλου μου..εκπεμπει μια ειδικη συχνοτητα σαν ηχο το κινητο η οποια απωθει τα κουνουπια..
    Είναι προγραμματάκι ή απλά ένα αρχείο ήχου που μπορεί να ''στεγαστεί'' και σε άλλα κινητά πέρα από το i-phone?
  • #12 από master of puppets στις 18 Jun 2009


  • αυτό ειναι καλύτερο.... ;D
  • #13 από Jeff L. στις 18 Jun 2009
  • #14 από Fteo στις 18 Jun 2009
  • Αυτο για τα κουνουπια το εχω δει σε iphone φιλου μου..εκπεμπει μια ειδικη συχνοτητα σαν ηχο το κινητο η οποια απωθει τα κουνουπια..δεν εχει νοημα να στειλω καποιο λινκ διοτι δεν την αντιλαμβανεται το ανθρωπινο αφτι..Τωρα για το τζαμι : http://www.youtube.com/watch?v=I_EIY3-_HOY&feature=related
    Την έχω ακουστά αυτή την εφαρμογή, αλλά πολύ αμφιβάλω ότι δουλεύει. Υποτίθεται ότι δουλεύει αναπαράγοντας υπερήχους. Όμως εδώ δεν μπορεί να αναπαράγει σωστά τις ψηλές συχνότητες που μπορούμε να ακούσουμε, θα αναπαράγει σωστά αυτές που δεν ακούμε που είναι ακόμα πιο ψηλά;
  • #15 από m@ster k@frer στις 18 Jun 2009
  • http://www.youtube.com/watch?v=A3MfQIswl3k&feature=related

    αυτό ειναι καλύτερο.... ;D

    Μπραβο τ'αγορι μου....Τωρα μιλαμε σωστα.... ;D ;D
  • #16 από Angel~Archo στις 19 Jun 2009

  • Είναι προγραμματάκι ή απλά ένα αρχείο ήχου που μπορεί να ''στεγαστεί'' και σε άλλα κινητά πέρα από το i-phone?

    Απόσο ξερω ολα αυτα ειναι εφαρμογες φτιαγμενες αποκλειστικα για το iphone.


    Την έχω ακουστά αυτή την εφαρμογή, αλλά πολύ αμφιβάλω ότι δουλεύει. Υποτίθεται ότι δουλεύει αναπαράγοντας υπερήχους. Όμως εδώ δεν μπορεί να αναπαράγει σωστά τις ψηλές συχνότητες που μπορούμε να ακούσουμε, θα αναπαράγει σωστά αυτές που δεν ακούμε που είναι ακόμα πιο ψηλά;

    Βασικα κι εγω αμφιβαλλω για το κατα ποσο αποτελεσματικη ειναι,αλλα παρόλα αυτα ενας φιλος που την εχει υποστηριζει οτι κανει δουλεια...Τωρα τι γινεται στ'αληθεια..μια δοκιμη μπορει να μας πεισει .  ;)
  • #17 από jim.ni στις 19 Jun 2009
  • Παράθεση
    Αν και διασκεδαστικο οταν το βλεπεις για πρωτη φορα, ειναι μια εντελως αχρηστη εφαρμογη που δεν νομιζω να εχει νοημα να την ξαναδεις  Grin (εκτος αν θες να διασκεδασεις τους φιλους σου)


    είχε ο Ευαγγελάτος καλεσμένους τους Έλληνες δημιουργούς του. Αυτό το "άχρηστο" και "φθηνό" πρόγραμμα (με το θολωμένο τζάμι) τους έκανε πλούσιους σε λιγότερο από ένα μήνα. (ακούστηκαν ποσά πάνω από 100.000€ αν θυμάμαι καλά)

    μερικά ακόμα



    και το καλύτερο
  • #18 από Alexisonfire στις 21 Jun 2009
  • Γενικά η Apple εχει ξεφύγει εντελώς στο θέμα trendy/gadget , τόσο πολύ, που αρχίζει και σου προκαλεί αηδία και γέλωντα ταυτόχρονα,
    για του λόγου το αληθές...

    http://img355.imageshack.us/img355/7439/pleasenomoreipodaccesso.jpg

    και όπως είπε και ένα παλικάρι στο blog του: Μόνο ένα καλό βγήκε απ' αυτή την υπόθεση: αυτοί που αγόρασαν iPhone δεν είναι πλέον οι μόνοι που νιώθουν ότι τους π**ηξε η Apple

    πηγή : http://faeenam***ka.blogspot.com/





     
  • #19 από FAIRY-The return! στις 03 Jul 2009


  • αυτο ειναι το καλυτερο χαχαχαχα    i-brate  ;D ;D
  • #20 από Αυτάρεσκο Καθίκι Isnogood στις 03 Jul 2009
  • SPOILER!!!!

    Η μουσική τα σπάει...
Σελίδες: