Αποστολέας Θέμα: Ραλι Ακροπολις  (Αναγνώστηκε 37577 φορές)

0 μέλη και 1 επισκέπτης διαβάζουν αυτό το θέμα.

Αποσυνδεδεμένος Kiratzoharris

  • Ο παραγωγός
  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 2987
  • Φύλο: Άντρας
  • Να, ένας τέντυμπόης!
    • Προφίλ
Ραλι Ακροπολις
« στις: 30/04/06, 16:16 »
Ραλι Ακροπολις 4-6 Ιουνιου
Το ραλι ακροπολις φετος θα ειναι κοντα στην Αθηνα.Οι ειδικες διαδρομες θα ειναι στην Αττικη στην Βοιωτια και στην Κορινθια..Επισης θα διεξαχθει και2 φορες η υπερειδικη διαδρομη μεσα στο ΟΑΚΑ.Μια φορα την Πεμπτη και μια την Κυριακη.Οσοι πιστοι προσελεθετε! 8)
I am capitalism and you will tremble and cry when your boss tells you that they are downsizing, you will promise to work twice as hard.
TOMATOSE MOVIE

Αποσυνδεδεμένος Kerwyn

  • The Epic Rogue
  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 661
  • Φύλο: Άντρας
    • Προφίλ
Απ: Ραλι Ακροπολις
« Απάντηση #1 στις: 07/05/06, 14:53 »
Εκλεισα 2 προσκλησεις, αλλα μαλλον θα το χασω λογω εξεταστικης...30 ευρα εκαστη...
Let me bleed inside your arms and let me die beneath your eyes...

Αποσυνδεδεμένος Kiratzoharris

  • Ο παραγωγός
  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 2987
  • Φύλο: Άντρας
  • Να, ένας τέντυμπόης!
    • Προφίλ
Απ: Ραλι Ακροπολις
« Απάντηση #2 στις: 07/05/06, 20:38 »
Εγω θα εχω προσκλησεις(Bp γαρ) αλλα δεν ξερω αν θα παω.Παρασκευη δευτερα τεταρτη γραφω... ???
Σκτ
Απο οτι καταλαβα οι μουσικοφιλοι δεν ειναι και πολυ φιλοι του μηχανοκινητου... ::)
I am capitalism and you will tremble and cry when your boss tells you that they are downsizing, you will promise to work twice as hard.
TOMATOSE MOVIE

Αποσυνδεδεμένος Staggάρης

  • Θαμώνας
  • ***
  • Μηνύματα: 185
  • Φύλο: Άντρας
  • και όχι Tsaggάρης
    • Προφίλ
    • Karting
Απ: Ραλι Ακροπολις
« Απάντηση #3 στις: 07/05/06, 23:28 »
Απο οτι καταλαβα οι μουσικοφιλοι δεν ειναι και πολυ φιλοι του μηχανοκινητου... ::)
Εγω θα εχω προσκλησεις(Bp γαρ) αλλα δεν ξερω αν θα παω.Παρασκευη δευτερα τεταρτη γραφω... ???
Σκτ
Απο οτι καταλαβα οι μουσικοφιλοι δεν ειναι και πολυ φιλοι του μηχανοκινητου... ::)

Είμαστε...είμαστε !! :P 8)  Εγώ είμαιι αρκετά μακριά και όπως πέφτουν οι ημερομηνίες για εξετάσεις δεν προβλέπεται να έρθω. Πέρυσι είχε κάτσει και είχα πάει και στο ΟΑΚΑ. Πάντως φέτος διαφωνώ με την μεταφορά των ειδικών γύρω από την Αθήνα... ::) ::)

Αποσυνδεδεμένος Kiratzoharris

  • Ο παραγωγός
  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 2987
  • Φύλο: Άντρας
  • Να, ένας τέντυμπόης!
    • Προφίλ
Απ: Ραλι Ακροπολις
« Απάντηση #4 στις: 10/05/06, 21:54 »
Ουτε και γω συμφωνω αλλα οπως ηρθαν τα πραγματα καλυτερα κοντα για να παω καπου..Εγω πηγαινω αρκετα χρονια και μου φαινεται περιεργο που κανενας δεν ενδιαφερεται ::)
Και εκανα λαθος!1-4 Ιουνιου
I am capitalism and you will tremble and cry when your boss tells you that they are downsizing, you will promise to work twice as hard.
TOMATOSE MOVIE

Αποσυνδεδεμένος Staggάρης

  • Θαμώνας
  • ***
  • Μηνύματα: 185
  • Φύλο: Άντρας
  • και όχι Tsaggάρης
    • Προφίλ
    • Karting
Απ: Ραλι Ακροπολις
« Απάντηση #5 στις: 10/05/06, 22:28 »
Ναι εσάς σας βολεύει... εγώ είμαι από νομό Ηλείας.... Στις ειδικές πήγαινες ? εμείς μέναμε εκεί σε ένα χωριό και ήταν σαν εκδρομή... αυτό το ωραίο με το ακρόπολις... και εκδρομή και θέαμα και καλαμπούρι και ψητούρες στις ειδικές !! ;D ;D

Αποσυνδεδεμένος Kerwyn

  • The Epic Rogue
  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 661
  • Φύλο: Άντρας
    • Προφίλ
Απ: Ραλι Ακροπολις
« Απάντηση #6 στις: 11/05/06, 02:59 »
An, opws paei to pragma, den ginei h eksetastikh toy Ioynioy, 8a ta kataferv kai 8a eimai ekei...

(Sorry gia ta greeklish, alla ta pc edw sthn Estia den einai sta kala tous... ;D ;D)
Let me bleed inside your arms and let me die beneath your eyes...

Αποσυνδεδεμένος Kiratzoharris

  • Ο παραγωγός
  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 2987
  • Φύλο: Άντρας
  • Να, ένας τέντυμπόης!
    • Προφίλ
Απ: Ραλι Ακροπολις
« Απάντηση #7 στις: 13/05/06, 16:07 »
Ναι εσάς σας βολεύει... εγώ είμαι από νομό Ηλείας.... Στις ειδικές πήγαινες ? εμείς μέναμε εκεί σε ένα χωριό και ήταν σαν εκδρομή... αυτό το ωραίο με το ακρόπολις... και εκδρομή και θέαμα και καλαμπούρι και ψητούρες στις ειδικές !! ;D ;D
Ναι φυσικα αυτο ηταν το ωραιο με το Ακροπολις εκανες την εκδρομη σου εψαχνες τις ειδικες κοιτουσες τα περασματα ετρωγες τα ψητα σου κοιμοσουν εκει γυρω η ακομα και σε σκηνη κλπ.Τωρα ολα αυτα χαθηκαν εδω στην Αθηνα...Αλλα τεσπα ετοιμαζομαι για το 10ο μου Ακροπολις!
@τζοτζος ναι ρε αντε! ;D
I am capitalism and you will tremble and cry when your boss tells you that they are downsizing, you will promise to work twice as hard.
TOMATOSE MOVIE

Αποσυνδεδεμένος Kerwyn

  • The Epic Rogue
  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 661
  • Φύλο: Άντρας
    • Προφίλ
Απ: Ραλι Ακροπολις
« Απάντηση #8 στις: 19/05/06, 10:16 »
Μαλλον εκει θα ειμαι...Πολλες πιθανοτητες να αρχισω να γραφω απο 18 Ιουνιου και περα...Οποτε, μια μερουλα διαβασμα δεν ειναι τιποτα μπροστα στο υπερθεαμα...

Ρε Κιρατζο, εισαι 16 χρονων και εχεις παει σε 10 Ακροπολις??
Εγω 20αρισα και δεν εχω παει σε κανενα... ;D ;D ;D ;D ;D ;D
Let me bleed inside your arms and let me die beneath your eyes...

Αποσυνδεδεμένος Kiratzoharris

  • Ο παραγωγός
  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 2987
  • Φύλο: Άντρας
  • Να, ένας τέντυμπόης!
    • Προφίλ
Απ: Ραλι Ακροπολις
« Απάντηση #9 στις: 19/05/06, 20:34 »
Απο το 1997!Τοτε το Ακροπολις εφτανε σχεδον μεχρι Λαρισσα..

Τελικα θα ειμαι και φετος στη διαδρομη Κινεττα μαζι με το βιβλιο ιστοριας αφου εκεινη τη δευτερα γραφω... ???
I am capitalism and you will tremble and cry when your boss tells you that they are downsizing, you will promise to work twice as hard.
TOMATOSE MOVIE

Αποσυνδεδεμένος Βραζίλης

  • Δεν με λένε Bill!
  • Administrator
  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 10361
  • Φύλο: Άντρας
  • Βασίλης + Βραζιλία = Βραζίλης
    • Skype - fronimitis
    • Facebook profile
    • Προφίλ
    • Κιθάρα
Απ: Ραλι Ακροπολις
« Απάντηση #10 στις: 25/05/06, 13:21 »
Να μαζευτούμε να πάμε; Θέλω κι εγώ να πάω αλλά χωρίς παρέα δε λέει...

Αποσυνδεδεμένος Kiratzoharris

  • Ο παραγωγός
  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 2987
  • Φύλο: Άντρας
  • Να, ένας τέντυμπόης!
    • Προφίλ
Απ: Ραλι Ακροπολις
« Απάντηση #11 στις: 29/05/06, 13:19 »
Αντε να μαζευομαστε! ;D
I am capitalism and you will tremble and cry when your boss tells you that they are downsizing, you will promise to work twice as hard.
TOMATOSE MOVIE

Αποσυνδεδεμένος Kiratzoharris

  • Ο παραγωγός
  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 2987
  • Φύλο: Άντρας
  • Να, ένας τέντυμπόης!
    • Προφίλ
Απ: Ραλι Ακροπολις
« Απάντηση #12 στις: 02/06/06, 13:06 »
Λοιπον χθες ειχα παει στο πανηγυρι που λεγεται Υπερειδικη του ΟΑΚΑ τζαμπε φυσικα..Και με τζαμπε φαγητο 8)
Ηταν πολυ ωραια και θα ανεβασω και φωτο αλλα το ακροπολις ξεκινησε σημερα!!!Και αυριο θα ειμαστε πανω ψηλα! 8)
Πραγματικα κανενας φαν ???
I am capitalism and you will tremble and cry when your boss tells you that they are downsizing, you will promise to work twice as hard.
TOMATOSE MOVIE

Αποσυνδεδεμένος Staggάρης

  • Θαμώνας
  • ***
  • Μηνύματα: 185
  • Φύλο: Άντρας
  • και όχι Tsaggάρης
    • Προφίλ
    • Karting
Απ: Ραλι Ακροπολις
« Απάντηση #13 στις: 02/06/06, 16:28 »
Λοιπον χθες ειχα παει στο πανηγυρι που λεγεται Υπερειδικη του ΟΑΚΑ τζαμπε φυσικα..Και με τζαμπε φαγητο 8)
Ηταν πολυ ωραια και θα ανεβασω και φωτο αλλα το ακροπολις ξεκινησε σημερα!!!Και αυριο θα ειμαστε πανω ψηλα! 8)
Πραγματικα κανενας φαν ???

Πήγες τελικά εε    :(  Εγώ δεν παρευρέθηκα πάντως αλλά από ότι ειδα από την ΕΤ1 ειδικά τα ιστορικά πρέπει να ήταν το κάτι άλλο... :o

Αποσυνδεδεμένος Kiratzoharris

  • Ο παραγωγός
  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 2987
  • Φύλο: Άντρας
  • Να, ένας τέντυμπόης!
    • Προφίλ
Απ: Ραλι Ακροπολις
« Απάντηση #14 στις: 04/06/06, 20:45 »
Δεν καθισα στα ιστορικα γιατι εγραφα την παρασκευη.Παντως περσυ ηταν το κατι αλλο.
Θα σας ανεβασω και φωτο απο τον αγωνα..
Αν και δεν νομιζω να ενδιαφερει κανεναν :-\ :'(
I am capitalism and you will tremble and cry when your boss tells you that they are downsizing, you will promise to work twice as hard.
TOMATOSE MOVIE

Αποσυνδεδεμένος Βραζίλης

  • Δεν με λένε Bill!
  • Administrator
  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 10361
  • Φύλο: Άντρας
  • Βασίλης + Βραζιλία = Βραζίλης
    • Skype - fronimitis
    • Facebook profile
    • Προφίλ
    • Κιθάρα
Απ: Ραλι Ακροπολις
« Απάντηση #15 στις: 04/06/06, 23:21 »
Δείτε φωτογραφίες που έβγαλα στο shakedown, στην Πάρνηθα:
http://www.dpgr.gr/usergalleries/thumbnails.php?album=8414

Αποσυνδεδεμένος Ε!ΜΑ

  • Θαμώνας
  • ***
  • Μηνύματα: 220
  • Φύλο: Γυναίκα
  • Έχω ένα άλογο ( χιχιχι )
    • Προφίλ
Απ: Ραλι Ακροπολις
« Απάντηση #16 στις: 07/06/06, 19:53 »
λοιπον περι του ακροπολις ,και μη μεκρινετε που ειμαι κοπελα και μιλαω γιαυτο το θεμα....(εχω οικογενιακο background)....περι του ακροπολης λοιπον απο τη φετινη χρονια αν και δν μπορεσα να αναιβω στις ιδικες, δν ξερω απογοητευτικα!!! και ειδαμε και τι εγινε με το ΟΑΚΑ εδω τσαμπα τα δινανε τα εισητηρια και παλι,.. τη δευτερη φορα ειδικα ουτε το μισο δν γεμισαμε!!!!!δν ξερω και στο σταδιο που πηγα ωραιο το concept αλλα οχι και δυο φορες!!!!!!παντος μαζεψε μεσα πολυ κοσμο που δν ειχε καμια σχεση με το "αθλημα"...Αλλα αποχωρισαν ετσι πολυ πραγματικοι οπαδοι και οχι μονο απο το ΟΑΚΑ, αλλα και απο τις ειδικες..τι τις θελανε και τις φερανε στην Αττικη??παντως υποστιριζω οι ειδικες να γυρισουν εκει που ηταν και το ΟΑΚΑ να καθιερωθει μονο μια φορα και να δοσουμε επιτελους στο ακροπολης τη λαψη που του αξιζει και οχι με παθιτικους θεατες που καθοντε στις "αναπαυτικες" θεσεις του γηπεδου, η τις θεσεις του καναπε και λενε κιολας μετα οτι ειναι και οπαδοι!!!!πανω στις ειδικες εγω να τους δω τους οπαδους!!!!!!!!!!!!!!!!!!Ακροπολης χωρης σκονη πετρες και ηλιαση δν ειναι ακροπολης.....

                                   σορρυ για τα ορθογραφικα ειμαι δυσλεκτικη....μεχρι να με μαθετε θα το λεω!!!
ΠΙΑΝΟΜΠΑΣΣΙΣΤΡΙΑ ( και με τα συνθια καλα τα παμε ομως ) η γυναικα του μπασσιστα........mpite www.myspace.com/carbonatedlemonade

Αποσυνδεδεμένος blackie

  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 1050
  • Φύλο: Άντρας
  • Take me down, I'm coming home, arena of pleasures
    • Προφίλ
Απ: Ραλι Ακροπολις
« Απάντηση #17 στις: 07/06/06, 20:07 »
Γενικα σε αντιθεση με περυσι ολα νομιζω εγιναν στο ποδι...
Ακομα και οσχολιαστης της υπερειδικης,ο Αλιαγας παρακαλω,αποχωρησε απο το ποστο του μολις τελειωσαν τα αυτοκινητα της WRC ταξης...
Ολα τα λεφτα παντως οταν η π**αριζου τραγουδουσε ρωτησε ο Αλιαγας το κοσμο "να μας πει αλλο ενα?"και τοτε ακουγεται ενα "ΟΧΙΙΙΙΙΙ" απ'ολο το σταδιο...
Τρελη Φαση...

Αποσυνδεδεμένος pan-The_gunslinger

  • Θαμώνας
  • ***
  • Μηνύματα: 191
  • Φύλο: Άντρας
  • Gallagher's Dreamer
    • Προφίλ
    • blues lovers
Απ: Ραλι Ακροπολις
« Απάντηση #18 στις: 08/06/06, 03:29 »
Ολα τα λεφτα παντως οταν η π**αριζου τραγουδουσε ρωτησε ο Αλιαγας το κοσμο "να μας πει αλλο ενα?"και τοτε ακουγεται ενα "ΟΧΙΙΙΙΙΙ" απ'ολο το σταδιο...
Τρελη Φαση...
ΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑ ;D ;D ;D ;D

A.Ο.Ξ - RORY - ΘΑΝΑΤΟΣ +ΤΕΛΟΣ!

Αποσυνδεδεμένος Ε!ΜΑ

  • Θαμώνας
  • ***
  • Μηνύματα: 220
  • Φύλο: Γυναίκα
  • Έχω ένα άλογο ( χιχιχι )
    • Προφίλ
Απ: Ραλι Ακροπολις
« Απάντηση #19 στις: 08/06/06, 14:25 »
Ρε ελεος ομως... ειδικα η π**αριζου ηρθε και εδεσε!!!!!!Ποιανου ιδεα ηταν να τη βαλουν στο προγραμμα???παραγματικα απορω!!! Ρε κυρατζο ποτε θα τις αναιβασεις αυτες τις φωτος επιτελους????
ΠΙΑΝΟΜΠΑΣΣΙΣΤΡΙΑ ( και με τα συνθια καλα τα παμε ομως ) η γυναικα του μπασσιστα........mpite www.myspace.com/carbonatedlemonade

Αποσυνδεδεμένος Kiratzoharris

  • Ο παραγωγός
  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 2987
  • Φύλο: Άντρας
  • Να, ένας τέντυμπόης!
    • Προφίλ
Απ: Ραλι Ακροπολις
« Απάντηση #20 στις: 08/06/06, 16:59 »
Δεν ξερω δεν με νοιαζει δεν πειραζει.Αν πατε στο www.wrc.com θα δειτε οτι οι ξενοι τελικα ειναι ευχαριστημενοι..Βεβαια αυτο δεν μας ενδιαφερει!ΦΕΡΤΕ ΠΙΣΩ ΤΗ ΛΑΜΙΑ!!!!!!
Οι φωτο αργουν! ;D
I am capitalism and you will tremble and cry when your boss tells you that they are downsizing, you will promise to work twice as hard.
TOMATOSE MOVIE

Αποσυνδεδεμένος Kiratzoharris

  • Ο παραγωγός
  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 2987
  • Φύλο: Άντρας
  • Να, ένας τέντυμπόης!
    • Προφίλ
Απ: Ραλι Ακροπολις
« Απάντηση #21 στις: 12/04/07, 18:55 »
ΚΑΙ ΝΑΙ ΤΟ ΡΑΛΥ ΑΚΡΟΠΟΛΙΣ ΕΙΝΑΙ ΚΑΙ ΠΑΛΙ ΕΔΩ!Ενα εβεντ που κλεινει 54 χρονια ειναι παγκοσμιο αθλητικο γεγονος μαζευει κοσμο απο ολη την ευρωπη και το παρακολουθει παρα πολυς κοσμος και παλι ολοι θα το χουνε γραμμενο..Τα καναλια οπως ειναι γνωστον πρωτα θα μας πληροφορησουν για την κατασταση στην τριτη αγγλιας 2 ισπανιας τα λεπτα συμμετοχης του καραγκουνη και θα μας πουν για 100η φορα οτι ο γκεκας εβαλε γκολ κ μετα θα δωσουν 15 δευτερολεπτα για τα αποτελεσματα ;D...

Τεσπα το εχεσα :P...Φετος το Ακροπολις(η rally of Greece οπως θελουν οι ξενοι ::)) συνεχιζει το περσινο μοτιβο και κινειται σε διαδρομες γυρω απο την αθηνα.Ευτυχως φετος θα λειπουν μαλλον τα περσυνα καραγκιοζιλικια με π**αριζου και μισοαδεια ΟΑΚΑ και η υπερειδικη θα γινει στο Μαρκοπουλο...Λεπτομεριες www.acropolisrally.gr

Eνταξει δν τρελαινομα9ι για ενα τετοιο ακροπολις αλλα για μενα παραμενει ετησιο γεγονος.Ευτυχως τελευταιο μαθημα δινω Σαββατο 2 Ιουνιου ετσι θα παω την τελευταια μερα! ;D ;D
I am capitalism and you will tremble and cry when your boss tells you that they are downsizing, you will promise to work twice as hard.
TOMATOSE MOVIE

Αποσυνδεδεμένος Staggάρης

  • Θαμώνας
  • ***
  • Μηνύματα: 185
  • Φύλο: Άντρας
  • και όχι Tsaggάρης
    • Προφίλ
    • Karting
Απ: Ραλι Ακροπολις
« Απάντηση #22 στις: 12/04/07, 20:45 »
εγώ τελεταίο δίνω την πέμπτη οπότε μπορεί να την κάνω για την παρασκευή.... αλλά και πάλι δεν σκίζομαι γιατί το έχουμε παραχ..σει ...ακου μαρκόπουλο η υπερειδική... 
Α, και αν δεν το μάθατε , οι δρόμοι πάνω εκεί στην Λαμία που γινόταν παλιότερα το ακρόπολις θα ασφαλτοστρωθούν οπότε ξεχνάμε πλέον τις παλιές καλές μέρες....
Αστους ...που θα πάει... μόνοι τους θα τρέχουν..σε λίγα χρόνια

Αποσυνδεδεμένος dodgevibe

  • Θαμώνας
  • ***
  • Μηνύματα: 154
  • Φύλο: Άντρας
    • Προφίλ
Απ: Ραλι Ακροπολις
« Απάντηση #23 στις: 12/04/07, 22:57 »
Α, και αν δεν το μάθατε , οι δρόμοι πάνω εκεί στην Λαμία που γινόταν παλιότερα το ακρόπολις θα ασφαλτοστρωθούν οπότε ξεχνάμε πλέον τις παλιές καλές μέρες....

Οχι ρε φιλε, ακου ρε....
Εγω παντως θα βρεθω μετα απο ενα χρονο απουσιας (λογο στρατου) μιας κ ειναι κοντα μας ισως να παω ολες τις μερες, κ αυτο οχι για τους μεγαλους αλλα υπαρχουν παιδια που τρεχουν χωρις να εχουν προσωπικο κερδος κ αξιζουν το χειροκροτημα.....

Αποσυνδεδεμένος Kiratzoharris

  • Ο παραγωγός
  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 2987
  • Φύλο: Άντρας
  • Να, ένας τέντυμπόης!
    • Προφίλ
Απ: Ραλι Ακροπολις
« Απάντηση #24 στις: 14/04/07, 23:30 »
Χμμ να σου πω την αληθεια εγω αν παω θα παω για τους μεγαλους μονο τωρα πια.Αυτο το superally εχει χαλασει τους μικρους.Ακου εγκαταλειψη και μετα ξανα στον αγωνα..Που ξαναακουστηκε αυτο?Και δεν ειναι εκει το θεμα αλλα αν τους πεις τπτ για αυτο σου φερνουν σαν επιχειρημα οτι δεν ειναι δικιο να εγακαταλειπουν για μια ατυχια..Και λεω γω τα ραλι δεν περιλαμβανουν ατυχιες??? ???..Τεσπα..

Δεν ξερω αν ξερετε αλλα μια ειδικη κοντα στο Μαρκοπουλο(3-4 χλμ οχι η sss) θα εχει εισητηριο.Σε λιγο ολα ετσι θελουν να τα κανουν(αλλωστε στην ΕΔ υμμητος δεν μπορουμε να παμε).Αλλα θα δουν αυτοι θα δουν τι θα παθουν.Τ α βουνα φετος θα ειναι πιο αδεια και απο περσυ.ΞΕΦΤΙΛΕΣ!

ΥΓ Κωλοφαρδε staggarh!!! 8)
I am capitalism and you will tremble and cry when your boss tells you that they are downsizing, you will promise to work twice as hard.
TOMATOSE MOVIE