Αποστολέας Θέμα: ποιος ειναι για σας ο εκνευριστικοτερος ανθρωπος στην ελληνικη μουσικη σκηνη???  (Αναγνώστηκε 145521 φορές)

0 μέλη και 1 επισκέπτης διαβάζουν αυτό το θέμα.

Αποσυνδεδεμένος Germ1984

  • Παλιός
  • ****
  • Μηνύματα: 271
  • Φύλο: Άντρας
    • Προφίλ
Ειλικρινά είναι τόσοι πολλοί που όσους και να βάλω θα αδικήσω άλλους τόσους!



Υ.Γ. Ο Πλιάτσικας σίγουρα επαναλαμβάνεται τα τελευταία χρόνια αλλά δεν θα τον έλεγα αντιπαθή ή ατάλαντο. Ωραία τραγουδάκια βγάζει σε σχέση πάντα με την υπόλοιπη ελληνική σαβούρα που κυκλοφορεί.

Αποσυνδεδεμένος Panos the Greek

  • Παλιός
  • ****
  • Μηνύματα: 382
  • Φύλο: Άντρας
  • Unforgettable, Irreplaceable, Immortal
    • Προφίλ
..........

Δεν είδα να αφήνεις και κάποιον απ'έξω βρε Πάνο.
Τόσο μίσος πια  :P :P :P

Επειδή είναι άμουσοι, και κάνουν καριέρα στην μουσική!

Αποσυνδεδεμένος δενξερωκιθαρα

  • Επισκέπτης
  • **
  • Μηνύματα: 51
  • Φύλο: Άντρας
    • Προφίλ
Sotis Volanis! Αν ακουσω αλλη μια φορα το "..............ποσο μου λειπειηζεστηαγκαλιασουοπωςτακαλοκαιριαμεκοβούν σα μαχαιριααα...." θα ζωστω με εκρηκτικα και θα αυτοαναφλεγω!

Πασχαλης Τερζης: Καλος ανθρωπος. Πολυ καλος ανθρωπος. Σουπερ τρουπερ φανταστικαταπληκτικος ανθρωπος. Τα τραγουδια του ομως... ακους εκει στην αγαπη χασαμε! Σιγα μην ηρθε ασσο ημιχρονο διπλο τελικο! Ουστ!

Τελος, ο Μαλαμας με εκνευριζει μονο σε ενα τραγουδι του. Την πριγκηπεσσα. Το ανακαλυψανε 10 χρονια μετα την δημιουργια του κατι γκομενες που το παιζουν σοφιστικε και μας εχουν ζαλισει τ' @@. Ποτε επιτελους θα καταλαβετε οτι ειναι μια μπουρδα και μιση, κι οτι ο Μαλαμας εχει γραψει 10 φορες, οχι οχι 10000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000 φορες καλυτερα τραγουδια απο αυτο! Αμα πια!

Αυτα ειχα να πω γιατρε...
Ανταγωνιζομαι μονο τον εαυτο μου

Αποσυνδεδεμένος Eagle Of Kamelot

  • Sworn Killer of Trolls
  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 2505
  • Φύλο: Άντρας
  • Set the flag and carry on, carry on into unknown
    • Προφίλ

Τελος, ο Μαλαμας με εκνευριζει μονο σε ενα τραγουδι του. Την πριγκηπεσσα. Το ανακαλυψανε 10 χρονια μετα την δημιουργια του κατι γκομενες που το παιζουν σοφιστικε και μας εχουν ζαλισει τ' @@. Ποτε επιτελους θα καταλαβετε οτι ειναι μια μπουρδα και μιση, κι οτι ο Μαλαμας εχει γραψει 10 φορες, οχι οχι 10000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000 φορες καλυτερα τραγουδια απο αυτο! Αμα πια!

Αυτα ειχα να πω γιατρε...

Επειδη σε εχουν ζαλισει οι γκομενες, σου τη σπαει ο Μαλαμας?:P

Αποσυνδεδεμένος Cuenca_60R

  • Παλιός
  • ****
  • Μηνύματα: 410
  • Φύλο: Άντρας
  • Gainta lover!!!Ο εραστής του άσκ**λου.
    • Προφίλ
    • Cuenca's web-place!!!
Μια παρένθεση απλά ότι την Πριγκηπέσσα την έγρααψε ο άνθρωπος για τη γυναίκα του...Τώρα αν το ανακαλύψανε και το κάνανε "high" τραγούδι οι γκόμενες που το χωρεύουν ντιμπιντάι, δεν φταίει ο Μάλαμας έτσι;
Για να εξασφαλίσουμε το μέλλον μας πρέπει να διαφυλάξουμε το παρελθόν μας.

Αποσυνδεδεμένος Mrs Brightside

  • Illusion User
  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 1171
  • Φύλο: Γυναίκα
  • ...as we kiss goodbye the sun sets...
    • Προφίλ
Βασικά φταίει επειδή δέχτηκε να το κανουνε "high"... Εκτος αν τον αναγκασανε, διολου απιθανο βέβαια... ::)
...when the hardest part is over we'll be here and our dreams will break the boundaries of our fear...

http://www.facebook.com/TheKillersGreekFanClub
https://www.facebook.com/killersnerdia

Αποσυνδεδεμένος Cuenca_60R

  • Παλιός
  • ****
  • Μηνύματα: 410
  • Φύλο: Άντρας
  • Gainta lover!!!Ο εραστής του άσκ**λου.
    • Προφίλ
    • Cuenca's web-place!!!
Γιατί ποιον μουσικό ρωτάνε σήμερα;;;
Για να εξασφαλίσουμε το μέλλον μας πρέπει να διαφυλάξουμε το παρελθόν μας.

Αποσυνδεδεμένος LuNaFrEaK

  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 554
  • Φύλο: Άντρας
  • Spiral Out...
    • Προφίλ

Τελος, ο Μαλαμας με εκνευριζει μονο σε ενα τραγουδι του. Την πριγκηπεσσα. Το ανακαλυψανε 10 χρονια μετα την δημιουργια του κατι γκομενες που το παιζουν σοφιστικε και μας εχουν ζαλισει τ' @@. Ποτε επιτελους θα καταλαβετε οτι ειναι μια μπουρδα και μιση, κι οτι ο Μαλαμας εχει γραψει 10 φορες, οχι οχι 10000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000 φορες καλυτερα τραγουδια απο αυτο! Αμα πια!

Αυτα ειχα να πω γιατρε...

Επειδη σε εχουν ζαλισει οι γκομενες, σου τη σπαει ο Μαλαμας?:P

Παρακαλω σε ουρανε προστατεψε με απ τα σουξε..Καπως ετσι δε λεει ο Σαββοπουλος?  ;)
We were all born screaming....

Αποσυνδεδεμένος EPALLE

  • Παλιός
  • ****
  • Μηνύματα: 417
  • Φύλο: Άντρας
  • Life is Like Jazz, Its Best When You Improvice
    • Προφίλ
    • Myspace website
επειδη η ερωτηση μονο για εναν θα απαντησω τον Νταλαρα.νταξει σιγουρα ολοι οι σκυλαδες και μερικοι ''εντεχνοι,ροκαδες'' κτλπ αλλα σαν κι αυτον κανενας
100 ΧΡΟΝΙΑ ΗΡΑΚΛΗΣ - 100 ΧΡΟΝΙΑ ΑΣΤΕΓΟΣ

Αποσυνδεδεμένος δενξερωκιθαρα

  • Επισκέπτης
  • **
  • Μηνύματα: 51
  • Φύλο: Άντρας
    • Προφίλ

Τελος, ο Μαλαμας με εκνευριζει μονο σε ενα τραγουδι του. Την πριγκηπεσσα. Το ανακαλυψανε 10 χρονια μετα την δημιουργια του κατι γκομενες που το παιζουν σοφιστικε και μας εχουν ζαλισει τ' @@. Ποτε επιτελους θα καταλαβετε οτι ειναι μια μπουρδα και μιση, κι οτι ο Μαλαμας εχει γραψει 10 φορες, οχι οχι 10000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000 φορες καλυτερα τραγουδια απο αυτο! Αμα πια!

Αυτα ειχα να πω γιατρε...

Επειδη σε εχουν ζαλισει οι γκομενες, σου τη σπαει ο Μαλαμας?:P

Ισως να μην ειναι δικο του το φταιξιμο. Αλλα και παλι οταν το ακουω σε ραδιοφωνα, αναμεσα σε ντισκολαϊκα και ατεχνες αθλιοτητες (και ειδικα στην ... νεα του version) ειλικρινα δεν την παλευω μία.
Ανταγωνιζομαι μονο τον εαυτο μου

Αποσυνδεδεμένος gers

  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 2533
  • Φύλο: Άντρας
    • Προφίλ
Sotis Volanis! Αν ακουσω αλλη μια φορα το "..............ποσο μου λειπειηζεστηαγκαλιασουοπωςτακαλοκαιριαμεκοβούν σα μαχαιριααα...." θα ζωστω με εκρηκτικα και θα αυτοαναφλεγω!
Ρε φίλε αυτό έχει 3-4 χρόνια να παίξει, πού το ακούς εσύ?

Καλά που μου το θύμισες, να το βάλω να παίξει μαζί με το "Πήγαινε στα Bar" από τον θεό τον Ρακιντζή!! ;D

Αποσυνδεδεμένος blackmorefan

  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 587
  • Φύλο: Άντρας
  • Will you take a ride on the wild side?
    • Προφίλ
Παράθεση
Ισως να μην ειναι δικο του το φταιξιμο. Αλλα και παλι οταν το ακουω σε ραδιοφωνα, αναμεσα σε ντισκολαϊκα και ατεχνες αθλιοτητες (και ειδικα στην ... νεα του version) ειλικρινα δεν την παλευω μία

Και γι αυτο φταιει ο Μαλαμας????
Δν τν καταλαβαινω αυτην τν νοοτροπια οταν για καποια διασκευη ενος τραγουδιου απο καποιον ασχετο με το κομματι ερμηνευτη να κατακρινουμε αυτον που το πρωτοτραγουδησε
Δηλαδη αν η διασκευη του Cocker στο With A Little Help From My Friends ηταν μια σκετη βλακεια θα επρεπε να πεσουμε πανω στους Beatles????
Δν το νομιζω :)
Let the darkness surround you, release all the madness within...the game that we play is the Black Masquerade

Αποσυνδεδεμένος children of bodom

  • Θαμώνας
  • ***
  • Μηνύματα: 190
  • Φύλο: Άντρας
  • everytime i die
    • Προφίλ
children of bodom

Αποσυνδεδεμένος ACG

  • Περαστικός
  • *
  • Μηνύματα: 3
    • Προφίλ
Βανδή-Βίσση-Κοκκίνου και όλες αυτές

Αποσυνδεδεμένος Amylo

  • Και αν δεν σας αρέσει...
  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 1129
  • Φύλο: Γυναίκα
  • ΠΑΡΑΝΟΜΟΙ ΕΙΝΑΙ ΟΙ ΦΑΣΙΣΤΕΣ ΚΑΙ ΟΧΙ ΟΙ ΜΕΤΑΝΑΣΤΕΣ
    • Προφίλ

Και γι αυτο φταιει ο Μαλαμας? ???

Γτ του εδωσε το δικαιωμα να το διασκευασει, καθως ειναι και ο δημιουργος του τραγουδιου,οχι μονο ο ερμηνευτης του...
οταν καποιο βραδυ ξυπνησεις απο την αποτομη κραυγη σου...κ τρεξεις στην μαμα σου να το πεις...κ εκεινη τρομαγμενη κλεισει την φωνη σου στο ψυγειο...τοτε θα ναι αργα,μεσανυχτα..και θα χεις κουραστει.....

Αποσυνδεδεμένος Guitarholic_punk

  • Θαμώνας
  • ***
  • Μηνύματα: 155
  • Φύλο: Άντρας
  • punk's not dead!!!
    • Προφίλ
O κοριαλαςςςς!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! θελω να τον σκοτωσω τον π...στη!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!  >:( :kick :wall
Η κι8αρα ειναι η ποιο πιστη γκομενα!!!

Αποσυνδεδεμένος blackmorefan

  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 587
  • Φύλο: Άντρας
  • Will you take a ride on the wild side?
    • Προφίλ
Ωχ δν ξερω αν εχω ποσταρει...κ αν εχω θα ειναι πολυ καιρο πριν κ θα το εχω ξεχασει...λοιπον αρχιζει το φτυαρισμα...με τυχαια σειρα...Αλεξιου, Μαλαμας, Ιωαννιδης, Πασχαλιδης, Γαλανη, Αρβανιτακη, Τσαλιγοπουλου, Νταλαρας, Πασχαλης (αυτος που εχει το παιδι το εξωγαμο  ;D ;D ;D ), Λεκκας. Γαϊτανος, Θανασης Παπακωνσταντινου, ολα τα πνευματικα τεκνα των Φοιβο-Καρβελων δλδ Βισσες Βανδες Κοκκινου, Πετρεληδες, ο Κιαμος, ο Τσαλικης, ολα τα δηθεν τραγουδιστακια πχ Μπαστες Μπεζαντακες κ ολες αυτες οι γελαδες, ολα τα ριαλιτοπαιδα βρμ ν πω ονοματα + κατι φλωρους πχ Μυρωνας Στρατης Χατζηγιαννης Ρουβας κλπ, και πααααααρα πολλες φορες με εκνευριζουν οι "αρχοντες του σκυλαδικου" Σφακιανακης Τερζης Καρρας Χριστοδουλοπουλος, Αντυπας, Τερλεγκας κ τα συναφη...

Αυτα...αντε να κλεισουμε τρα και τον λακκο... ;D ;D ;D ;D ;D
Let the darkness surround you, release all the madness within...the game that we play is the Black Masquerade

Αποσυνδεδεμένος TheVrachnoprofiter

  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 991
  • Φύλο: Άντρας
  • ex TheTr00p3r
    • Προφίλ
Ωχ δν ξερω αν εχω ποσταρει...κ αν εχω θα ειναι πολυ καιρο πριν κ θα το εχω ξεχασει...λοιπον αρχιζει το φτυαρισμα...με τυχαια σειρα...Αλεξιου, Μαλαμας, Ιωαννιδης, Πασχαλιδης, Γαλανη, Αρβανιτακη, Τσαλιγοπουλου, Νταλαρας, Πασχαλης (αυτος που εχει το παιδι το εξωγαμο  ;D ;D ;D ), Λεκκας. Γαϊτανος, Θανασης Παπακωνσταντινου, ολα τα πνευματικα τεκνα των Φοιβο-Καρβελων δλδ Βισσες Βανδες Κοκκινου, Πετρεληδες, ο Κιαμος, ο Τσαλικης, ολα τα δηθεν τραγουδιστακια πχ Μπαστες Μπεζαντακες κ ολες αυτες οι γελαδες, ολα τα ριαλιτοπαιδα βρμ ν πω ονοματα + κατι φλωρους πχ Μυρωνας Στρατης Χατζηγιαννης Ρουβας κλπ, και πααααααρα πολλες φορες με εκνευριζουν οι "αρχοντες του σκυλαδικου" Σφακιανακης Τερζης Καρρας Χριστοδουλοπουλος, Αντυπας, Τερλεγκας κ τα συναφη...

Αυτα...αντε να κλεισουμε τρα και τον λακκο... ;D ;D ;D ;D ;D

Προτείνω δημιουργία νέου thread "Ποιος ΔΕΝ σας εκνευρίζει στην Ελληνική μουσική σκηνή;" προς τιμήν του blackmorefan.

No offense αλλά... WTF?
Really don't mind if you sit this one out...

http://vromikopsomi.wordpress.com/
http://www.passa-tempo.gr/

Αποσυνδεδεμένος blackmorefan

  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 587
  • Φύλο: Άντρας
  • Will you take a ride on the wild side?
    • Προφίλ
^^^^ Χεχε με τον ελληνικο στιχο εχουμε τσακωθει ασχημα εδω κ αρκετο καιρο... ;D ;D ;D ;D ;D δν μαρεσει καθολου η τροπη π εχει παρει η ελληνικη μουσικη σκηνη...απο τη μια εχουμε τους εντεχνους που τν εχουν δει κουλτουρα κ κατι ανωτερο απο τα αλλα ειδη με μια συνεχη μελαχγολια π κατανταει βαρετη κ κουραστικη...ελεος η ζωη δν ειναι μονο κλαψα κ απογοητευση...απο τν αλλη εχουμε τα σκυλαδικα με τν κλασικη ριμα ματια-κομματια, χωριζω-συνεχιζω, πωλειται οπως ειναι επιπλωμενο, μια ματια σου μονο φτανει κ ολα αυτα καθως και το κλασικο τριπτυχο αϋπνια-καταναλωση ολης της ετησιας παραγωγης του Lucky Strike-καταναλωση ολης της ετησιας παραγωγης του Johnnie Walker ακορντινγκ του μιστερ
Μακης Χριστοδουλοπουλος
και λοιπων καψουρηδων...οσο για το οσους δν με εκνευριζουν στν Ελληνικη μουσικη σκηνη...η πλειοψηφεια των metal bands αν κ δν εχουν ελληνικο στιχο anyway ειναι Ελληνες αρα κ ελληνικη σκηνη...
« Τελευταία τροποποίηση: 21/10/10, 21:23 από blackmorefan »
Let the darkness surround you, release all the madness within...the game that we play is the Black Masquerade

Αποσυνδεδεμένος Μητσάκος

  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 1818
  • Φύλο: Άντρας
  • Κιθαρίστας της κακιάς ώρας...
    • Προφίλ
Θανάσης Παπακωνσταντίνου? Όντως?  :o
If music be the food of love, play on,
Give me excess of it; that surfeiting,
The appetite may sicken, and so die...

Αποσυνδεδεμένος chrisv

  • Περαστικός
  • *
  • Μηνύματα: 19
  • Φύλο: Άντρας
    • Προφίλ
To ποιο εκνευριστικό είναι η απέραντη κλάψα & μιζέρια που κυριαρχεί στους στίχους, και το γεγονός ότι οι περισσότεροι γράφουν για το ίδιο θέμα (χαμένες αγάπες).Οι όλοι τους είναι emo, ή εγώ ζω σε άλλο κόσμο!!! Τέλος θέλω να πω πως υπάρχουν καλοί μουσικοί στην Ελλάδα, αλλά δεν υπάρχουν καλοί συνθέτες - στιχουργοί - και τραγουδιστές με ψυχή!!!
Η ταπεινή μου άποψη.

Αποσυνδεδεμένος blackmorefan

  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 587
  • Φύλο: Άντρας
  • Will you take a ride on the wild side?
    • Προφίλ
Θανάσης Παπακωνσταντίνου? Όντως?  :o
Ω ναι...αν κ απ οτι γραφω ειναι με τυχαια σειρα τα ονοματα και σε συγκριση με αλλα ονοματα π γραφω πχ Αλκινοος-Σωκρατης ο Θανασης με εκνευριζει λιγοτερο...ειναι απο τους καλλιτεχνες π ανετα θα του εδινα αλλη μια ευκαιρια....και πιστευω και αυτο π λεει ο φιλος...

To ποιο εκνευριστικό είναι η απέραντη κλάψα & μιζέρια που κυριαρχεί στους στίχους, και το γεγονός ότι οι περισσότεροι γράφουν για το ίδιο θέμα (χαμένες αγάπες).Οι όλοι τους είναι emo, ή εγώ ζω σε άλλο κόσμο!!!
Let the darkness surround you, release all the madness within...the game that we play is the Black Masquerade

Αποσυνδεδεμένος TheVrachnoprofiter

  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 991
  • Φύλο: Άντρας
  • ex TheTr00p3r
    • Προφίλ
Θανάσης Παπακωνσταντίνου? Όντως?  :o

Ω ναι...αν κ απ οτι γραφω ειναι με τυχαια σειρα τα ονοματα και σε συγκριση με αλλα ονοματα π γραφω πχ Αλκινοος-Σωκρατης ο Θανασης με εκνευριζει λιγοτερο...ειναι απο τους καλλιτεχνες π ανετα θα του εδινα αλλη μια ευκαιρια....και πιστευω και αυτο π λεει ο φιλος...

To ποιο εκνευριστικό είναι η απέραντη κλάψα & μιζέρια που κυριαρχεί στους στίχους, και το γεγονός ότι οι περισσότεροι γράφουν για το ίδιο θέμα (χαμένες αγάπες).Οι όλοι τους είναι emo, ή εγώ ζω σε άλλο κόσμο!!!



ΟΚ, επειδή όλοι μας γινόμαστε φανμπόιδες κάποια στιγμή, να σου πω ότι για μένα ο Θανάσης Παπακωνσταντίνου είναι ίσως απ' τους μεγαλύτερους συνθέτες των τελευταίων 20 ας πούμε χρόνων και σίγουρα ο καλύτερος στιχουργός...

Κάνε αν θες τον κόπο να ακούσεις κάποια κομμάτια.









Καλά, σταματάω γιατί γίνομαι γραφικός και το ταράξαμε στο off-topic...  :P
 Και για να απαντήσω κι εγώ στο θέμα: Με διαφορά πλέον με εκνευρίζει περισσότερο ο Αγγελάκας, όσο κι αν με βρίζουν κάποιοι γι' αυτό...  ;D
Really don't mind if you sit this one out...

http://vromikopsomi.wordpress.com/
http://www.passa-tempo.gr/

Αποσυνδεδεμένος blackmorefan

  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 587
  • Φύλο: Άντρας
  • Will you take a ride on the wild side?
    • Προφίλ
^^ Ναι θα ακουσω κομματια του εχουμε αρκετα στο σπιτι (γονεις γαρ) ισως αλλαξω γνωμη μ

Οσο για τον Αγγελακα πανω κατω εχεις δικιο...κατα τη γνωμη μ θα επρεπε να περιοριζεται στη συνθεση κ ν μν ερμηνευει...
Let the darkness surround you, release all the madness within...the game that we play is the Black Masquerade

Αποσυνδεδεμένος TheVrachnoprofiter

  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 991
  • Φύλο: Άντρας
  • ex TheTr00p3r
    • Προφίλ
Οσο για τον Αγγελακα πανω κατω εχεις δικιο...κατα τη γνωμη μ θα επρεπε να περιοριζεται στη συνθεση κ ν μν ερμηνευει...

Ούτε καν θα έλεγα εγώ... :P Κοίτα για μένα είναι ένας μέτριος στιχουργός, που ουσιαστικά πουλάει επαναστατιλίκι, και με συνθέσεις που ακούγονται μόνο χάρη στις ενορχηστρώσεις των συνεργατών του...

Μην αρχίστε τα flames, προσωπική άποψη...
Really don't mind if you sit this one out...

http://vromikopsomi.wordpress.com/
http://www.passa-tempo.gr/

 

Σχετικά θέματα

  Τίτλος / Ξεκίνησε από Απαντήσεις Τελευταίο μήνυμα
48 Απαντήσεις
19494 Εμφανίσεις
Τελευταίο μήνυμα 30/03/09, 07:56
από sof1a
11 Απαντήσεις
6805 Εμφανίσεις
Τελευταίο μήνυμα 31/08/08, 20:51
από Seth21
1 Απαντήσεις
3071 Εμφανίσεις
Τελευταίο μήνυμα 05/11/08, 01:20
από EPALLE
0 Απαντήσεις
2921 Εμφανίσεις
Τελευταίο μήνυμα 31/01/09, 15:09
από xartaetos
5 Απαντήσεις
3671 Εμφανίσεις
Τελευταίο μήνυμα 23/10/09, 17:35
από Cuore_Sportivo
71 Απαντήσεις
18613 Εμφανίσεις
Τελευταίο μήνυμα 10/09/12, 02:23
από Αυτάρεσκο Καθίκι Isnogood
0 Απαντήσεις
2158 Εμφανίσεις
Τελευταίο μήνυμα 02/02/13, 16:47
από krios80
0 Απαντήσεις
2184 Εμφανίσεις
Τελευταίο μήνυμα 02/04/13, 13:20
από krios80
7 Απαντήσεις
5904 Εμφανίσεις
Τελευταίο μήνυμα 27/05/13, 22:58
από Βραζίλης
2 Απαντήσεις
6815 Εμφανίσεις
Τελευταίο μήνυμα 25/02/18, 00:34
από daphne daphne